Благодійний фонд "Карітас УГКЦ"

Відгуків 1
Івано-Франківськ
с. Крихівці вул. Крихівецька, 102
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
Вулиця Лесі Українки, 1
(Юридична адреса)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Допомога потребуючим. Волонтерська діяльність.

Події

Арт-терапевтичне заняття «Рука в руці» для батьків та дітей
Ми постійно кудись квапимося і часто нам не вистачає ні ресурсу, ні часу, щоб призупинитися і просто побути поруч зі своєю дитиною. А це так важливо!!!Тому запрошуємо батьків разом з дітьми на спільне арт-терапевтичне заняття «Рука в руці». Будемо малювати, ліпити з пластиліну та спілкуватися. Вже цієї суботи в готелі Станіславів (третій поверх, офіс 313) о 12:00 будемо разом пізнавати одне одного і насолоджуватися спілкуванням.Тренінг проводить психолог Галина Шовкопляс.Деталі та реєстрація за нижчевказаним телефоном.Благодійний внесок - 50 грн (для малозабезпечених, багатодітних та сімей учасників АТО участь у заході безкоштовна).Розрахунковий рахунок для благодійних внесків: Благодійний фонд "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ", в ПАТ "Кредобанк", р/р 2600004809263, МФО: 325365, ЄДРПОУ: 13652164, призначення платежу: благодійна пожертва на статутну діяльність
Let's talk English! Англомовний клуб для тінейджерів
Давайте поговоримо англійською! (English below). Запрошуємо дітей віком від 14 до 17 років в англомовний клуб для тінейджерів. Що будемо робити:• Дивитися англомовні відео;• Обговорювати цікаві теми; • Говорити з носіями мови; • Покращувати свою розмовну мову.Що не будемо робити:• ставити оцінки і зубрити правила Якщо Ти маєш базовий рівень розмовної англійської і бажаєш її покращувати і практикувати в компанії однолітків – тоді Тобі до нас. Благодійний внесок 50,00 грн./заняття.
Психологічна майстерня для підлітків «Про важливе…»
Запрошуємо дітей віком від 12 до 17 років! На зустрічах обговорюємо цікаві для підлітків теми. Разом з психологом Карітасу вчимося любити та розуміти себе, правильно мріяти і бути хорошим другом перш за все для самого себе.Приходьте! Разом знайдемо відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Ми допоможемо: сформувати позитивну самооцінку і стати більш впевненим у собі; розвинути навики спілкування, навчити ефективно домовлятися і конструктивно вирішувати конфлікти; опанувати мистецтвом планування часу, правильно ставити цілі і досягати їх; знайти мотивацію до навчання, розвинути логічне мислення і творчі здібності; натренувати силу волі та самоконтролю, навчитися долати труднощі, протистояти негативному впливу; пізнати свої сильні сторони і знайти способи як їх розвивати; зрозуміти своє покликання; обговорити важливі для Тебе теми; краще зрозуміти себе і зміни, які відбуваються з Тобою. Відкрий себе по-новому!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мазурик Євген: (Гурман)
Сподобалось
Люди, які роблять світ добрішим і кращим. Дякую вам за це.

Відповісти:

Мазурик Євген,
Мазурик Євген, 
Переглянути всі відповіді ()