Ательє "LAOS"

LAOS - фото
Івано-Франківськ
вулиця Юліана Целевича, 16г
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0014:00 - 15:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Вам не подобається, коли на вулиці ви зустрічаєте людину, одягнену саме так, як ви? У бутиках не можете знайти модель, яка б вам подобалася? Маєте вдома красиву тканину та хотілося б отримати з неї гарне плаття? Або потребуєте трохи переробити свій одяг? Значить, варто звернутися саме до нас.

Наші кваліфіковані закрійники запропонують вам модель, яка буде «сидіти» ідеально. Ви також можете обрати модель із журналів мод. До своїх клієнтів ми ставимося з великою повагою, а найбільшою нагородою для нас є те, що вони знову і знову звертаються до нашої фірми. Ми зробимо все, щоб задовольнити ваші запити. Приходьте до нашого ательє мод, щоб особисто переконатися в якості пропонованих послуг.

Ательє «LAOS» пропонує цілий ряд послуг, серед яких:

  • пошиття вечірніх ексклюзивних суконь;
  • пошиття сумок;
  • підгонка одягу по фігурі;
  • укорочення спідниць або штанів;
  • індивідуальне пошиття одягу.

Ви, без сумнівів, оціните майстерно пошиті жіночі та чоловічі речі, де відмінна робота виявляється як на рівні крою, так і в кравецькій точності. Наш салон відкритий для кожного, ми гарантуємо високу якість крою, майстерне пошиття і розумні ціни. Ми впевнені, що такий підхід оцінить кожен замовник. Серйозно ставимося і до клієнтів, і до постачальників тканин і матеріалу, тому що ми — професіонали!

Відгуки