Арт-студія "Соняхи"

Соняхи - фото
Львів
Вулиця Гетьмана Мазепи, 20
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 19:30Без перерви

Інформація

Арт-студія «Соняхи» запевняє: у нас малювати зможе кожен!

Тут живе краса та народжується гармонія, людина пізнає себе та світ довкола. З нами ви зможете доторкнутися до світу прекрасного мистецтва, відпочити душею й наповнити себе позитивними емоціями та враженнями.

Запрошуємо відвідати заняття у арт-студії «Соняхи», які проводяться у зручний час під керівництвом досвідчених педагогів та талановитих фахівців. Творчість — особливий спосіб виразити свої емоції, душевні переживання, особисті враження. Такі заняття допомагають відволіктися від буденності, наповнити себе гармонією, спокоєм, здобути рівновагу.

Арт-студія «Соняхи» працює за напрямками:

  • Заняття з живопису для дорослих.
  • Заняття з малювання для дітей.
  • Майстер-класи з живопису.
  • Творчі майстер-класи.
У нас можна придбати подарункові сертифікати.

Події

Майстер-клас для дорослих
05.08.2019 - 31.08.2019
Запрошуємо дорослих на заняття з живопису на полотні олійними фарбами.Тема вільна... З вас гарний настрій ))) з нас матеріали та професіональні викладачі ...   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.
Курс "Fashion - ілюстрації"
05.08.2019 - 31.08.2019
Курс передбачає вивчення технік і напрямків в Fashion ілюстрації, малювати лінії різних типів, пропорції фігури, малювання одягу, освоєння прийомів деталізації в одязі і образі. Вік від 10 р. Кількість занять - 10. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.
Майстер-клас "Чаювання з котиком"
Запрошуємо діток на майстер-клас на полотні " Чаювання з котиком "!Вартість - 280 грн. Всі матеріали виходять у вартість майстер-клас.На дітей чекають яскраві емоції та чудовий настрій!Котик чекає на свого художника!   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.
Майстер-клас "Лаванда"
Запрошуємо дорослих на майстер-клас із олійного живопису на полотні розміром 40*50 олійними фарбами.Майстер-клас з живопису розрахований на різні рівні вмінь. Якщо ви вперше тримаєте в руці пензлик - непереймайтесь, наш викладач - художник допоможе освоїтись та намалювати чудову картину!!!   Вартість - 480 грн.   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Художні студії, салони   Художні школи   Майстер-класи   Художня студія   Художній салон   Товари для художників   Школа малювання   Художня школа   Майстер-клас   Art studio   Art studio для дітей   Art studio для дітей соняхи   Art studio для дорослих   Art studio для дорослих соняхи   Art studio для підлітків   Art studio для підлітківсоняхи   Art studio соняхи   Арт студія   Арт студія для дітей   Арт студія для дорослих   Арт студія для дорослих соняхи   Арт студія для підлітків   В який гурток записати дитину   Віддати дитину на творчі заняття   Виїздні майстер класи на замовлення   Виїздні майстер класи на замовлення вартість   Виїздні майстер класи на замовлення ціни   Виїзні майстер класи на замовлення   Виїзні майстер класи на замовлення вартість   Виїзні майстер класи на замовлення ціни   Галереи   Гарно малювати   Гурток малювання   Де замовити картину   Де замовити натюрморт   Де замовити пейзаж   Де замовити портрет   Де навчити дитину малювати   Де навчитись малювати   Де навчитись малювати картину   Де навчитись малювати натюрморт   Де навчитись малювати пейзаж   Де навчитись малювати портрет   Де навчитись писати натюрморт   Де навчитись писати пейзаж   Де навчитись писати портрет   Декоративні техніки   Детская художественная школа   Детские развивающие центры   Дитяча художня школа   Живопис   Живопис в art studio   Живопис в art studio соняхи   Живопис в арт студії   Живопис в студії   Живопис в студії соняхи   Живопис в художній   Живопис в художній студії   Живопис соняхи   Записати дитину на малювання   Майстер клас   Майстер класи   Малювання   Малювання для дітей   Малювання для дорослих   Навчитись малювати   Піти на творчі курси   Творчі заняття для дітей   Творчість для дітей   Уроки малювання   Цікаві майстер класи для дітей   Цікаві майстер класи для дорослих  
Показати більше