Арт-студія "Д.Р."

Д.Р. - фото
Відгуків 4
Тернопіль
вулиця Руська, 21

Інформація

Ви менеджер? Ви продавець? Ви банківський працівник? Ви вчитель? Медик? Вам 20 років чи 40? Це зовсім неважливо — ні ваш вік ні те, чим ви займаєтесь по життю, чи опанувати мистецтво це поки мрія, чи ви давно обрали живопис для себе як хобі — ніколи не пізно і не рано розпочати щось нове.

Є безліч відомих постатей у живописі, котрі знайшли своє визнання у зрілому віці та й відкрили свої таланти вже у досить «стійкі роки». Тож ми і вам пропонуємо цікаво та з користю провести свій вільний час у атмосфері творчості, натхнення та прекрасного — оволодіти різноманітними техніками, методиками та жанрами малювання — створити авторську, неповторну річ для свого інтер'єру або незабутній подарунок близькій людині, зігрітий теплом ваших рук.

Хтось обирає кафе для відпочинку, хтось посиденьки з друзями, а хтось вечір з рідними. А ми ж надихаємось творчо проведеним часом, з користю та можливістю розслабитись у творчій та пронизаній красою атмосфері. Тут і келих вина, запашна кава, хороша компанія та приємна музика.

Запрошуємо вас поринути в оазис спокою і релаксу, просочений витонченою філософією краси, насолодитися ритуалами живопису. Художній арт-вечір «Drink&Draw» щонеділі.

Пропонуємо:

  • Групові та індивідуальні заняття з живопису для дітей та дорослих

Оргвнесок для участі в арт-вечорі 330 грн.

Запис проводиться постійно, але якщо вам не вдалось записатись на найближче заняття — можете скористатись можливістю забронювати місце на наступні заходи за телефонами вказаними в додатковій інформації.

Відгуки