Аптека "Бажаємо здоров'я"

Бажаємо здоров'я - фото
Відгуків 1
Ковель
вулиця Сагайдачного, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сьогодні аптеку можна знайти чи не на кожному кроці. Але чи можете ви бути певні в якості пропонованих ліків? Чи подобається вам обслуговування? Чи влаштовують ціни? Клієнтів аптеки «Бажаємо здоров’я» — так! Адже аптека працює, дотримуючись принципу «купуй вигідно, якість гарантовано!» Це дозволяє забезпечити покупцям бездоганну якість та доступні ціни на лікарські засоби, на  медичні товари, на іншу представлену в аптеці продукцію. Крім того, ми піклуємося про ваш комфорт. Так, у наc ви можете замовити ліки онлайн та просто прийти забрати їх, не витрачаючи час на очікування в черзі.  

«Бажаємо здоров’я» — це успішна аптечна мережа, яка має філіали по території країни та допомагає нашим співвітчизникам дбати про своє здоров’я. Ми працюємо ще з 2001 року і обираємо тільки надійних та відповідальних постачальників ліків та медичної продукції. Це захищає наших покупців від підробок та неякісних товарів.

Супер ціна! Кожного місяця в аптеці діють знижки на певні групи препаратів — завітайте до нашої аптеки та отримайте детальнішу інформацію. Асортимент акційних товарів поновлюється кожного місяця. 

За успішну роботу наша мережа аптек була відзначена на різноманітних конкурсах. Чимало уваги ми приділяємо підвищенню рівня кваліфікації наших співробітників.

У покупців є можливість замовлення в аптеці «Бажаємо здоров’я» рідкісних препаратів, яких немає в постійному асортименті. Головна умова — це наявність реєстрації такого препарату на території України.

Працює всеукраїнська аптечна довідкова служба 0 800 500 512. 

Аптека «Бажаємо здоров’я» здійснює продаж:

  • лікарських препаратів;
  • виробів медичного призначення;
  • медичної техніки;
  • предметів та засобів особистої гігієни;
  • дитячого харчування;
  • предмети догляду за немовлятами;
  • дезінфекційних засобів;
  • косметичних засобів та ін.

Ми завжди раді Вам допомогти!

Відгуки