Аптека "Аронія"

Аронія - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 132
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Аптека «Аронія» — сучасний спеціалізований заклад, який готовий забезпечити широкі потреби у якісних, надійних та ефективних медичних препаратах та засобах догляду.

Вагомою перевагою аптеки «Аронія» є можливість замовлення необхідних вам препаратів. Наші спеціалісти готові допомогти вам придбати необхідні ліки, нададуть фахові пояснення щодо особливостей застосування тих чи інших засобів. Також, слід зазначити зручне розташування аптеки поруч із лікарнею.

Асортимент товарів аптеки «Аронія»:

  • широкий вибір ліків;
  • гомеопатичні засоби;
  • вітаміни та добавки до харчування;
  • профілактичні засоби та ін.

Відгуки

Іра Давиденко (Перехожий)
Не сподобалось
жахливе обслуговування. Аптекар кричить,хамить.... ставлення нікудишнє.
нема здачі з 50 грн . За дві з половиною години, так і не знайшли здачі... посилали міняти гроші куди хочу( це при тому, що це лікарня і я прийшла з грудним немовлям)
Посилали шукати другу аптеку.... а виявляється друга аптека це теж Аронія і там також немає здачі.
На цьому сайті заявлено, що аптека працює без перерви..... насправді-це не так. Сьогодні 2.04.2019 17:15 Аптека закрита і одна і друга..... книги відгуків нема, номер гарячої лінії скидає дзвінок..... жах, а не аптека.
Переглянути всі відповіді ()
Христя Прейс (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось: Вчора купила для дитини засіб від комарів, ціна 90 грн., 2016 рік. Хотіла ним по пшиками він був не працюючий, коли я сьогодні хотіла повернути чи взяти ліки на ту суму, фармацевт з криками на мене , це ви поломили і прийшли знову по новий, я небуду вам давати свої грн, а ліки не можна брати . Тепер мені його викидати в смітник. Чому немає книги скарг? Чи мені її не хотіли дати? Чому дурять людей, чому продають таке? Хочу ще подзвонити на гарячу лінію , чого таке є.
Переглянути всі відповіді ()