Апарт-готель "Dream apartment"

Dream apartment - фото

Інформація

«Dream apartment» — це сучасний готельний комплекс в центральній частині курорту Моршин. Заклад має вдале місце розташування, оскільки знаходиться на центральній вулиці Івана Франка в Моршині. У хвилинах ходьби є продуктові магазини, лікувальні установи, їдальні та кафе, а головне — це прекрасна природа з чистим повітрям, неподалік знаходиться мальовниче озеро.

Відкритий у 2018 році комплекс акцентує увагу на комфортабельному відпочинку в преміум-люкс сегменті з демократичними цінами. Великі й просторі апартаменти в дизайнерському тренді "Лофт" не залишать вас без чудових спогадів про курорт Моршин. На території закладу є мальовничий двір з місцями для відпочинку.

Номери для проживання, які ми пропонуємо:

  • апартаменти покращені;
  • апартаменти студіо;
  • апартаменти напівлюкс;
  • апартаменти лофт;
  • апартаменти люкс.

Менеджери готелю подбають про ваше лікування й харчування – у вартість проживання не входить, але процедури ви зможете приймати тільки ті, які вам дійсно потрібні, без переплат. В окремих категоріях номерів є кухня для приготування їжі самостійно.

У Моршині відпочинок можна поєднати з ефективним лікуванням різних хвороб, пити цілющу мінеральну воду з моршинських джерел.

Забронювати відпочинок можна за телефонами вказаними на сайті.

Відгуки