Адвокатське бюро "Жиляк та партнери"

Жиляк та партнери - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 4, офіс 206
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - ?Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ЖИЛЯК ТА ПАРТНЕРИ»

Від проблем і неприємностей ніхто не застрахований. У будь-який момент може статися ситуація, яка загрожуватиме спокійному життю. І саме тоді вам точно знадобиться звернутись за допомогою до професійного адвоката, який допоможе вам у вирішенні проблемних ситуацій.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • У нас працюють висококваліфіковані адвокати, юристи і радники.
  • Професійний підхід до кожної справи індивідуально, що гарантує детальне вивчення проблеми та особливостей кожної справи і дозволяє знайти кращий вихід для її вирішення.
  • Гарантія повної конфіденційності та нерозголошення отриманої від вас інформації.
  • Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері юриспруденції, у справах, які відноситься до підвідомчості судів загальної та спеціальної юрисдикції, захист та  представництво інтересів на досудовому рівні, юридичний супровід діяльності фізичних та юридичних осіб, а також багато інших послуг.

НАШІ ПОСЛУГИ:

Захист та представництво інтересів осіб під час судового розгляду справи у кримінальних, цивільних, господарських, сімейних, адміністративних справах, у справах про адміністративні правопорушення, а також врегулювання спорів на досудовому рівні.

Вартість юридичних послуг адвокатського бюро «Жиляк та партнери» розраховується індивідуально для кожного клієнта відповідно до обсягу роботи, виходячи із погодинної праці адвоката.

НАШІ ПРИНЦИПИ:

  • оперативність. Розуміємо, що час коштує дорого, тому стараємось видати необхідний результат якомога швидше
  • педантичність. Завжди дотримуємось тих строків, які озвучили на початку.
  • індивідуальний підхід. Для кожного клієнта стараємось знайти вихід із ситуації, який найкраще йому підійде, часом зовсім нетиповий.
  • гарантії. Якщо бачимо ризики у справі, заздалегідь попереджаємо про них. Якщо ж їх немає, можемо гарантувати результат.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені.

Потрібні послуги адвоката — звертайтесь до нас.

Відгуки