Адвокат "Старцун Микола Іванович"

Старцун Микола Іванович - фото
Львів
проспект В'ячеслава Чорновола, 63
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Львів – місто, в якому працюють сотні юридичних компаній і приватних адвокатів, і не так просто серед них вибрати дійсно гідного адвоката, який зможе вам допомогти.

До ваших послуг Старцун Микола Іванович - професійний адвокат з великим досвідом виграних справ і багатолітньою юридичною та адвокатською практикою. На даному сайті Ви зможете замовити послуги адвоката і успішно вирішити виникле у Вас юридичне питання. Лише на цьому сайті наданий прямий номер телефону для зв'язку з приватним адвокатом, обминаючи секретарів і непотрібних посередників. Ви можете подзвонити адвокатові навіть в екстрених випадках і можете розраховувати на те, що Вам допоможуть в будь-який день тижня і 24 години в добу. 

Комплексний захист клієнта по кримінальним, цивільним, сімейним, спадковим справам, майновим спорам та спорам при розділі майна подружжя, розлученні через суд, адміністративних справах. Юридична консультація; судовий захист на любій стадії судочинства; захист по кримінальним справам, як обвинувачуваного, потерпілого так і свідка.

Ось перелік далеко не всіх переваг, які ви отримаєте співпрацюючи з приватним адвокатом у Львові:

-     чесність, відповідальність, доведення вашої справи до кінця, доступні ціни на послуги адвоката;
-     велика кількість виграних кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справ, різностороння юридична практика. 

Послуги адвоката включають:

- досудове врегулювання суперечок;
- адвокатський запит;
- підготовка і подача всіх необхідних документів для судової справи;
- представництво інтересів клієнта в судах;
- апеляційне і касаційне оскарження рішень суду;
- допомога на стадії виконання рішення суду.

Старцун М.І. - кваліфікований і досвідчений приватний адвокат! Львів - місто великих можливостей, де ви зможете знайти саме того адвоката, який захистить і відстоїть ваші інтереси в суді, міліції, прокуратурі і в інших правоохоронних і державних органах Львова та області! Не втрачайте час на пошуки адвоката. 

Львів обирає професіоналів!

Відгуки