Агенція "Реклама 10"

Реклама 10 - фото
Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Дудаєва, 10

Інформація

З величезної маси однотипних магазинів намагаються виділитися і великі заклади і власники точок продажів у великих торгових центрах. Адже привітний і компетентний продавець або менеджер зустрінеться з клієнтом лише тоді коли той переступить поріг закладу. А привести клієнтів до вашого порогу, неодмінно допоможе яскрава і стильна зовнішня реклама, поки гість очікує своєї черги з ним не нав'язливо але переконливо спілкується інтер'єрна реклама, справляючи враження про вашу компанію або магазин.

В цьому і полягає робота нашої компанії, адже красиво виготовлена реклама, завжди має сприятливе враження на відвідувача. І якщо людині знадобляться пропоновані послуги вона обов'язково згадає про вашу вивіску, а далі вже ви зможете перетворити її в постійного відвідувача.

Наші переваги:

 • багаторічний досвід роботи у сфері виготовленні зовнішньої реклами;
 • професійна та грамотна консультація від наших працівників;
 • креативний та нестандартний підхід до кожного замовлення;
 • використання сучасного та якісного обладнання та сировини;
 • швидке виконання замовлення;
 • лояльна цінова політика

Пропонуємо:

 • зовнішню рекламу: вивіски, об’ємні букви, акрилайти, стелли, пілони, кронштейни, лайт бокси (акриловий, банерний, композитний, полікарбонатний, таблички), біг-борди, таблички, стенди;
 • створення макетів, візуалізація рекламних макетів;
 • лазерну, фрезерну порізку та гравірування: дерева та фанери, оргскла та пластику, МДФ, композиту, монолітного полікарбоната, ПВХ, паперу і картону, тканини, ПЕТ;
 • широкоформатний та УФ друк;
 • виготовлення арок, ширм, стендів, тумб, підставок і усього весільного декору з сучасних матеріалів (полістирол, акрил, оракал, композит, оргскло тощо);
 • інтер’єрі декоративні об’єкти: декоративні екрани на батареї опалення, зонування території ширмами та перегородками, порізка ламбрекенів
 • продаж рекламниих матеріалів

Відгуки

Люба Марян (Перехожий)
Сподобалось
Загальне враження:Дуже задоволена роботою компанії!
Вже другий рік роблю у них замовлення і вони завжди перетворюють всі мої задуми у реальність. Робота виконується професійно та акуратно.
Це майстри своєї справи!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Roksolana Vorotniak (Перехожий)
Сподобалось
Це майстри своєї справи ! Дуже оперативно та злагоджено працюють! Зроблять з дерева та металу усі ваші забаганки )))
Переглянути всі відповіді ()
Flamingo Art (Перехожий)
Сподобалось
Вже рік користуюся послугами цієї компанії. Дуже задоволена!
Подобається те що агенція постійно розвивається, збільшується сфера послуг та можливостей. Будь які ваші найкреативніші ідеї з легкістю виконають.
Супер!Завжди рекомендую друзям і всі теж задоволені!
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Pyasta (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Однозначно рекомендую! Якістю , терміном виконання та результатом задоволений на всі 100% . Цінова політика теж тішить , тому молодці!

Переглянути всі відповіді ()
Марина Совєтова (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Хочу подякувати Вам за Вашу працю!! Замовляю уже не перший раз, усім задоволена. Якісні матеріали, швидке виконання замовлення та адекватні ціни! Рекомендую усім і сама надалі з Вами співпрацюватиму))
Переглянути всі відповіді ()
Toma Sk (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Рекомендую! Замовлення виконується якісно, швидко, креативно, враховуються усі побажання клієнта, ціни доступні!

Переглянути всі відповіді ()
Mariana Kopachuk (Перехожий)
Сподобалось
Все якісно і вчасно, щиро дякую за роботу! Замовляла поклейку вивіски, буду клієнтом і надалі!
Переглянути всі відповіді ()
Софія Ковальчук (Перехожий)
Сподобалось
Дякую за швидко виконану роботу. Фігурки які замовляли насправді дуже гарно, якісно і креативно виготовлені. Буду ще звертатися, і усім рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Дорожівська (Перехожий)
Сподобалось
Загальне враження:Креативні якісні і чудові фігурки , які додадуть позитиву і безліч емоцій будь- якому інтер‘єру... ще вражає підхід Володимира до клієнтів, який не лише виконає забаганки , але й порадить вам щось ексклюзивне...Створюйте довкола себе гармонію і красу...
Переглянути всі відповіді ()
Daniela Roman (Перехожий)
Сподобалось
все Просто супер,стосовно макету та якості виготовлення ніяких перетнзій чи до ліків немає.Стосовно нової пошти та відправлення все було запаковане належним чином,щоб не пошкодилост,всім рекомендую!!!!!Якщо швидко,якісно та надійно то тільки сюди)))
Переглянути всі відповіді ()
Max Arabchuk (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:все було виконано якісно і швидко від розробки макету до монтажу.

Загальне враження:Є бажання звертатись знову і рекомендувати іншим
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Баган (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Замовляв лазерну різку корпусу для 3d принтера. Все зробили якісно та швидко. Ціни доволі демократичні
Загальне враження: Цілком задоволений тому рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Процак (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Вже не раз звертались )) Робили фанерну вивіску та букви фанерні) Якістю та сервісом задоволені,тому однозначно рекомендуємо.
Переглянути всі відповіді ()
Marta Ilkiv (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Швидке та якісне виготовлення замовлення. Позитивним є те, що кошторис та термін виготовлення не змінюються в ході роботи. Подобається творче бачення та креативний підхід агенції до створення макету та виконання замовлення.
Дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Андрейчук (Перехожий)
Сподобалось
Рекомендую!!!
Неодноразово була клієнтом даної агенції, і вони завжди виконували усі мої забаганки)). Саме з їхньою допомогою мені вдається дивувати друзів) Роботу виконують професійно та швидко! Творчі креативні, виконавчі та привітні!!!
Щиро бажаю вам успіхів та процвітання!!!
Переглянути всі відповіді ()
Реклама Десять   Реклама10   Широкоформатний друк   Вивіски   Поліграфічні послуги   Рекламні агенції   Сувеніри, подарунки   Весільні послуги   Гравірування   Друк великих форматів   Рекламні вивіски   Світлові вивіски   Об'ємні написи   Лайтбокси   Вивіска   Зовнішня реклама   Рекламна вивіска   Світлова вивіска   Обємні написи   Лайт бокси   Лайт бокс   Лайтбокс   Поліграфія   Рекламні фірми   Реклама   Рекламна фірма   Рекламна компанія   Рекламна агенція   Рекламні агенства   Рекламні агентства   Рекламні організації   Рекламні компанії   Рекламне агентство   Рекламне агенство   Рекламна організація   Сувенір   Подарунок   Сувенірна продукція   Подарункова продукція   Весільне агентство   Організація весілля   Організація весіль   Гравіювання   Гравіровка   Банери   Виготовлення і роздача реклами   Виготовлення інтер'єрних декоративних об'єктів   Виготовлення аудіореклами   Виготовлення візиток   Виготовлення весільного декору   Виготовлення зовнішньої реклами   Виготовлення сертифікатів   Виготовлення флаєрів   Витоговлення карточок   Гравірувальні послуги   Друк на матеріалі   Друк по текстилю   Друк широкоформатний   Зображення на кераміці   Зображення на тканині   Зовнішні вивіски   Лазерна порізка   Листівки   Монтаж зовнішньої реклами   Піар   Піар в соцмережах   Послуги поліграфії   Промоутери   Реклама перед відкриттям   Реклама про акцію   Робота з роздачі листівок   Роздача візиток   Роздача листівок   Роздача реклами   Роздача флаєрів   Розміщення аудіореклами   Розповсюдження візиток   Розповсюдження поліграфії   Розповсюдження реклами   Розповсюдження флаєрів   Смм   Ультрафіолетовий друк   Уф друк   Фрезерна порізка   Футболки   Чашки  
Показати більше