Агенція праці "EWL"

EWL - фото
Івано-Франківськ
вулиця Залізнична, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Кадрове агентство EWL Україна пропонує Вам БЕЗПЕЧНЕ та ЛЕГАЛЬНЕ працевлаштування в Польщі. EWL Україна входить до складу міжнародного агентства з працевлаштування EWL, засновник якого агентство EWL - East West Link - лідер на польському ринку з працевлаштування українців, засноване в 2007 році.

Надаємо повну допомогу в отриманні польської робочої візи.

Ми відстежуємо, щоб кожен працівник дістався до місця проживання і роботи,  постійно знаходимось в контакті з працівниками, завдяки чому останні можуть почуватися безпечно.  

Працівнику буде забезпечена постійна підтримка з боку україно / російськомовних консультантів від польського партнера, які допоможуть вирішити можливі конфліктні ситуації.

Особам, які не знають польської мови, рекомендується вивчити основні фрази, що значно покращить їх функціонування на робочому місці.  

В наявності маємо безліч вакансій для різноробочих чи спеціалістів.

Про нас:

Коли в 2007 році Андрій Коркус заснував Кадрове Агентство, в Польщі не було подібних фірм, які б працевлаштовували іноземців, тому більшість робітників з-за кордону працювали у Польщі нелегально.


Завдяки довірі працівників та працедавців ми є першим професійним агентством, яке наймає на роботу іноземців зі Східної Європи та Азії. Ми обслуговуємо увесь процес підбору іноземного персоналу. Ми пропонуємо рішення для всіх секторів економіки, включно з трудовими формальностями (візи, дозвіл на працю).
Останні роки принесли зміни у польському законодавстві і спричинили ріст зацікавлення працівниками зі Сходу, одночасно даючи формальні та правові інструменти, яки зробили можливим проводити процеси рекрутації інозеиців. Багаторічний досвід в рекрутації та співпраці на Україні, в Східні Європі і Азії гарантує кадрові розгадки, включаючи кваліфікованих працівників.


Агенство EWL на польському ринку відрізняється професійним підходом до працевлаштування іноземців. Для ефективної праці ми використовуємо систему CRM і інші рішення ІТ. Фірма EWL має ліцензію агенства праці № 7509, яка є необхідна для проведення рекрутації персоналу для польських і міжнародних проектів.


EWL Україна входить в склад міжнародної групи агентств працевлаштування EWL, засновник якої, агентство працевлаштування EWL East West Link, є лідером працевлаштування іноземців на польському ринку. Воно підбирає персонал з усього світу для провідних польських підприємств. Агенція EWL вже багато років проводить процес підбору персоналу, основою якого є кваліфіковані кадри з України. Динамічний розвиток фірми саме у цьому напрямку став причиною відкриття офіційних представництв Агентства в Україні.
Завдяки довірі фахівців та працедавців ми є першим професійним агентством, яке наймає на роботу іноземців зі Східної Європи та Азіїрові розгадки, включаючи кваліфікованих працівників.
Ми обслуговуємо увесь процес підбору іноземного персоналу. Наше Агентство пропонує рішення для всіх секторів економіки, включно з трудовими формальностями (дозвіл на працю, карта резидента).

Послуги:

  • великий вибір безкоштовних вакансій для всіх і для кожного;
  • повний супровід та допомога в оформленні всіх дозвільних документів для роботи за кордоном;
  • пасажирські перевезення до місця праці;
  • медичне страхування для працюючих за кордоном.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Відгуки