Агенція горящих путівок "Довіра ІФ"

Довіра ІФ - фото
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 16, офіс 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Приватне підприємство „ТА” Довіра ІФ” на туристичному ринку з 2002 року. Ліцензія ДТАУ на здійснення туроператорської діяльності  серія АВ, № 329877 від 08.06.2007р.

Наші цілі – Ваші бажання, співпадають!!!

Ми завжди ставили перед собою одну ціль: допомогти нашим клієнтам реалізувати свої бажання цікавих, різноманітних подорожей. Про що б Ви не мріяли – зарядитись енергією яскравого сонця і чистої води, оздоровитись, доторкнутись до таємниць давніх цивілізацій, насолодитись фантастичними пейзажами або отримати адреналін від екстремальних подорожей — ми завжди підберемо оптимальний варіант.

Адже туристична агенція "Довіра ІФ" це:

  1. Індивідуальний підхід.

Ваші побажання, потреби та можливості – це перше, що ми беремо до уваги при підборі туру для Вас.

Головне для нас – надати саме Вам можливість добре відпочити, враховуючи саме Ваші інтереси і побажання. Користуючись спеціальною технологією реалізації туристичного продукту ми підберемо відпочинок, що буде відповідати Вашим бажанням. Адже всі наші менеджери мають багатий досвід в подорожах. Ми намагаємося особисто побувати в тих країнах, які пропонуємо Вам відвідати. Дамо професійну і повну відповідь на будь-яке питання, пов’язане із запланованою подорожжю.

  1. Широкий вибір.

Ми працюємо з кількома десятками туроператорів в Україні. Наші пропозиції не обмежуються якимись визначеними країнами чи напрямками. Весь світ – до  Ваших послуг.

Крім того, Ви самі можете обирати туроператора, який викликає у Вас більшу довіру, чи який Вам вже знайомий. Підібрати тур Ви можете скориставшись послугою „пошук туру”

  1. Оптимальні ціни.

Наша агенція володіє базою кращих пропозицій провідних туроператорів, яка постійно оновлюється. Ми надаємо об’єктивну інформацію про ціни та умови подорожі.

  1. Універсальність.

У нашій агенції є не тільки база даних групових та горящих турів. Для Вас ми кожен день створюємо спеціальні пропозиції враховуючи акції готелів, святкові дати та сезонність турів.

Ми постійно розширюємо спектр наших пропозицій: пляжні, екскурсійні і комбіновані тури, круїзи, спеціалізовані тури (гірськолижні і т.д.), VIP-тури, відпочинок для дітей – і ми впевнені, що в цьому розмаїтті обов”язково знайдеться саме та пропозиція, яку Ви шукаєте!

Але навіть якщо Ви не зможете підібрати готовий тур, наші партнерські відносини із зарубіжними операторами, дозволяють організувати для Вас подорож за будь-яким індивідуальним маршрутом.

  1. Надійність.

Ринок туристичних послуг досить динамічний. Періодично розорюються або згортають свою діяльність, великі і маленькі туроператори. Тільки постійний моніторинг ринку і знання його "підводних каменів" дозволяє нам оберігати своїх клієнтів від зіпсутого відпочинку, втрати часу та грошей.

Сьогодні наша компанія по праву може пишатись бездоганною репутацією, як серед партнерів в туристичному бізнесі, так і серед клієнтів, більшість з яких постійні, а деякі навіть стали хорошими друзями. Довіра та повага наших клієнтів – те, чого ми прагнемо.

Надійність перевірена часом!

Наша ціль – щоб Ви залишились задоволені своїм відпочинком і знову повернулись до нас! В наступній подорожі ми будемо раді відкрити Вам ще незвідані чудові куточки нашої дивовижної планети… Друзі! Час стрімко минає, тому не забувайте про відпочинок, тіште себе новими враженнями.

Подорожуйте до мрій з Довірою!

Удачі Вам!

Відгуки