Агентство нерухомості "Візит"

Візит - фото
Відгуків 4
Івано-Франківськ
вулиця Довга, 60
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

«Візит» - сучасне та активне агентство нерухомості, яке успішно функціонує з моменту створення в грудні 2002 року та займає лідерські позиції на ринку.

Основу колективу складають професіонали з багаторічним стажем роботи на ринку нерухомості. Наші працівники надають кваліфіковані послуги для продавців та покупців нерухомості.

Ми надаємо послуги:

  • купівля, продаж, оренда квартир, будинків, офісів, магазинів, кафе, ресторанів, земельних ділянок;
  • продаж діючого бізнесу; аналіз рентабельності бізнесу;
  • пошук нерухомості за індивідуальним замовленням;
  • аналіз ринку нерухомості;
  • повна перевірка та підготовка документації необхідної для оформлення договору купівлі-продажу, договору оренди;
  • юридичний супровід угоди;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Відгуки

Nina Melnyk (Визнаний експерт)
Сподобалось
Велике спасибі агентству нерухомості «Візит» за якісну роботу , та кваліфікованих працівників. Завжди швидко реагують на звернення клієнтів, підбирають кожному потрібні варіанти. Рада, що в нашому місті є такі професіонали свої справи. 👍🏻👍🏻👍🏻
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Лучко (Експерт)
Не сподобалось
Продавала квартиру, знайшли мене самі, по ОЛХ мабуть, до "Візиту" я не зверталась. Дзвонили разів 3-4, дуже нав'язливі працівникі- дівчата. Не дають слово вставити, перебивають. На питання відповідають розмито. Коли відказуєш їм, через місяць-два передзвонюють знову і пропонують свої послуги. Так не можна. До вас зовсім люди не звертаються, що ви так самі нав'язуєтесь?
Переглянути всі відповіді ()
Olya Motyka (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Дуже вдячна Вашій компанії за оперативну та якісну роботу по продажу квартири! Протягом 6 місяців я намагалась за допомогою різних агенств нерухомості продати квартиру, і тільки підписавши договір ексклюзиву з Вашим агентством, квартира була продана протягом тижня!!! У агентстві працюють приємні, кваліфіковані, ввічливі працівники, професіонали своєї справи!!! Однозначно рекомендую дане агенство нерухомості!!! У майбутньому із задоволенням буду користуватись Вашими послугами!!! Ще раз велике спасибі!!!

Oleg Semianchuk: (Перехожий)
Olya Motyka, дякуємо! Нам було дуже приємно з Вами працювати
майже 10 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Дуже задоволена цією фірмою. Дуже швидко допомогли мені продати квартиру та знайшли мені другу, це все відбулося протягом 3-х днів, всім раджу Візит. Привіт Олегу, дякую за оперативність!
Переглянути всі відповіді ()