Автошкола "Персей"

Персей - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Гаркуші, 40
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Навчитися водити авто швидко та без проблем — реально! Це підтвердять випускники автошколи «Персей». Саме тут ви оволодієте необхідними водійськими навичками та зможете «осідлати» свого металевого коня.

Повірте, в сучасному світі водити авто — вже давно не розкіш, а необхідність. Мобільність, бонуси для кандидатів — шукачів роботи, можливість мандрувати до різних куточків світу з комфортом, зручність під час виконання багатьох щоденних справ… Це далеко не весь перелік тих переваг, які отримують водії.

Однак, щоб скласти іспит, отримати водійські права та бездоганно водити автомобіль, вам доведеться пройти відповідне навчання.

І, багато жителів міста воліють проходити це навчання в автошколі «Персей». Адже саме тут працюють досвідчені та компетентні інструктори. Саме тут вам викладуть максимальний обсяг корисної для майбутніх водіїв інформації, зрозуміло й доступно пояснять правила дорожнього руху, навчать вас «азам» і тонкощам водійської справи, покажуть будову авто і навчать, як правильно сидіти за кермом, як обирати оптимальну швидкість і дистанцію під час водіння, як маневрувати в умовах інтенсивного дорожнього руху. І зроблять все це в максимально стислі терміни! 

Чому ми? Переваги автошколи:

  • Сучасні авто та компетентні інструктори.
  • Вдале розташування і зручний графік роботи курсів.
  • Доступність цін на ефективне та швидке навчання.

Обирайте кращих — вчіться водити легко!

Відгуки