Авторизований сервісний центр "Термосервіс"

Термосервіс - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Військових Ветеранів, 10д, офіс 204
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Тільки своєчасне сервісне обслуговування обладнання дозволяє збільшити інтервали між технічним обслуговуванням і зменшити втрати економічності через зношування критичних вузлів.

Наша компанія виконує весь перелік планових регламентних робіт, які запобігають виходу устаткування з ладу чи аварійним ситуаціям.

Ціни на обслуговування обладнання  залежать від безлічі факторів, у тому числі від масштабів контрольованого об'єкта, поточного стану системи та її вузлів. Налагодження безперебійної та безпечної роботи всього комплексу пристроїв і технічне обслуговування устаткування — це наша спеціалізація. Наш досвід і професіоналізм дозволяють пропонувати своїм замовникам вартість робіт за технічне обслуговування обладнання з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Здійснення гарантійного та після гарантійного ремонту  (ТМ «BAXI», «Westen», «De Dietrich»):

  • обслуговування геліосистем для нагріву гарячої води;
  • ремонт газових, конденсаційних котлів, комплексних систем;
  • запуск, гарантійне обслуговування та ремонт котельного обладнання;
  • встановлюємо електронні терморегулятори та кліматичні регулятори на котельне газове та електричне обладнання для зменшення споживання по газу та економії електроенергії;
  • виконуємо гарантійні ремонти стабілізаторів, блоків безперебійного живлення усіх типів. Надаємо рекомендації по їх встановленню;
  • виконуємо монтаж систем опалення та нагріву гарячої води.

Відгуки