Автомийка "H2O Квадрат"

H2O Квадрат - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
с. Крихівці вул. 22 Січня, 2Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Що ми можемо зробити з вашою машиною?
  • Помити і почистити. Фахівці акуратно і точно знають, як працювати з машиною. Вся хімія якісна і дуже хороша - ми перевіряли її на своїх же машинах.
  • Зробити хімчистку салону. Можна заїхати після бурхливої вечірки з наслідками, просто вичистити салон до блиску і відмити все. Влітку ми можемо легко і просто змити всіх комах, які в іншому випадку, стануть для вас звичною деталлю ландшафту на лобовому склі.
  • Нанести захисне покриття. Полірування машини воском зробить Ваше авто ще привабливішим і захистить від небажаних забруднень.
  • Ну і звичайно, у нас можна зробити повну передпродажну підготовку. Ми «вичавимо» з вашої машини все, на що вона здатна - і зробимо її набагато привабливішою, ніж зараз. Може, ви навіть передумаєте її продавати - хоча, малоймовірно, звичайно.
  • Сухий туман – основна фішка нашої автомийки, яка є новинкою в місті. Сухий туман – це технологія видалення запахів та ароматизації в автомобілях і будь-яких приміщеннях. Ця речовина ідеально нейтралізує запахи не лише в машині, але й в будинках, офісах, фітнес клубах, готелях та кафе.

Відгуки