АТ "Forward Bank"

Forward Bank - фото
Івано-Франківськ
вулиця Дністровська, 45а, офіс 10
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 16:45Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Дністровська, 26
(1 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Якщо у нас виникла термінова необхідність в коштах – Ви завжди можете взяти їх у нас в кредит.

Кредитне нарахування буде здійснено на Ваш картковий рахунок, просто, зручно і без зайвих турбот. Вам залишається лише обрати, на що витратити отримані кошти: з’їздити відпочити, отримати ще одну освіту, здійснити ремонт автомобіля, придбати нове житло. Будь-яка важлива для вас подія є важливою і для нас, тому наші двері завжди відриті у разі необхідності.

У Forward Bank ви можете оформити кредит навіть дистанційно! Це можна зробити безпосередньо під час покупки в інтернет-магазинах, що є нашими партнерами. Ви отримаєте максимально вигідні умови та швидке нарахування.

Щоб активувати послугу вам потрібно всього лише заповнити кредитну заявку на сайті магазину, відповісти на декілька формальних запитань, оформити кредитний договір і все. Ваш товар — прямує до вас.

Якщо у вас бракує коштів прямо зараз, а потреби невідкладні — придбання товарів в кредит стане зручною та ефективною для вас послугою.

Наш банк надає  кредити  для придбання товарів на термін від 12 до 36 місяців з максимальною річною ставкою 0,01% та щомісячною комісією в залежності від обраного продукту всього від 1,5% до 3,5% в місяць.

Пільговий період на оплату щомісячної комісії в залежності від обраного продукту становить від 0 до 24 місяців.

Відгуки