Інформаційний центр здоров'я "Нове життя"

Нове життя - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Білецька, 1а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0014:00 - 15:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Цілюща сила природи — невичерпне джерело нашої енергії, здоров’я, бадьорості. Володіючи відповідними знаннями та підбираючи оптимальні засоби, створені на основі рослин, можна запобігти чималій кількості різноманітних захворювань, покращити самопочуття. І головне — ці засоби безпечні та не викликають побічних реакцій.

Інформаційний центр здоров’я «Нове життя» виготовляє екологічно чисту та натуральну фітопродукцію з цілющих трав Криму та Карпат, які можна використовувати для профілактики та лікування багатьох захворювань, догляду за собою та оздоровлення організму.

«Нове життя» пропонує:

  • індивідуальний підбір фітопрепаратів, які ми пропонуємо у формі таблеток, капсул, екстрактів, еліксирів;
  • лікувальну косметику та поради щодо її застосування — пропонуємо засоби догляду за шкірою, волоссям, тілом для жінок та чоловіків;
  • натуральні засоби особистої гігієни;
  • якісну декоративну косметику;
  • діагностику стану органів та систем організму;
  • раннє виявлення хвороб та причин їх появи;
  • тестування на алергени, паразити, гормони, печінкові і ниркові проби, сумісність продуктів харчування, дефіцит вітамінів та мікроелементів, тест «антивага».

Ми допоможемо обрати оптимальні варіанти лікування та профілактики, які підійдуть саме вам, допоможуть відновити баланс сил. Вже після перших тижнів застосування ви відчуєте позитивні зміни у вашому самопочутті.

Представляємо дисконту програму та різноманітні бізнес-пропозиції. Регулярно проводимо тренінги та семінари.

«Нове життя» — це ваш шанс на щасливе та здорове нове життя.

Відгуки