Інтер'єрна фотостудія "Apostrophe"

Apostrophe - фото
Івано-Франківськ
вулиця Островського, 29а

Інформація

Красиві світлини — це чудовий спосіб зберегти приємні моменти свого життя, освіжити почуття у парі чи додати трохи впевненості у власній привабливості. Крім того, фотографуючись, ви отримуєте ексклюзивну можливість перевтілитися в іншу людину, або, навіть прожити інше життя під час фотосесії. Та, на жаль, багато світлин виходять звичайними, не мають якоїсь родзинки та не передають внутрішнього світла, що «випромінює» людина. Такі фотографії приречені «пилитися» в старих, давно забутих альбомах.

Якщо ж ви бажаєте отримати розкішні оригінальні фото, що викликатимуть захоплення, які не соромно буде показати друзям чи повісити у себе вдома на стіні, розмістити в соціальних мережах, тоді вам варто завітати до інтер’єрної фотостудії «Apostrophe». Тут створені ідеальні умови для оригінальних фотосесій! Запрошуємо в гості професійних фотографів, а також всіх охочих мати в своєму арсеналі дивовижно прекрасні фото.

Вже зовсім скоро новорічні та різдвяні свята, час казки, див та особливо приємної атмосфери. Додайте своєму святу барв та цікавих акцентів, забезпечте собі й своїм рідним гарний передноворічний настрій — влаштуйте тематичну фотосесію. Дуже простора, стильно декорована і прикрашена у дусі Нового року й Різдва студія — чудове тло для неймовірно гарних світлин. Тут можна організувати дитячі та сімейні новорічні фотосесії, корпоративні та передсвяткові фотографії.

Що ми пропонуємо для ваших казкових фотосесій? У інтер’єрній фотостудії «Apostrophe» до ваших послуг:

  • понад 200 м2 простору для ваших творчих експериментів;
  • різноманіття декорацій та фотозон;
  • ексклюзивне оздоблення чи оригінальні елементи декору;
  • постійно працює професійний фотограф

Чому вам слід обрати нас? Наші переваги:

  • доступність цін (оренда студії вартуватиме всього лише 400 гривень за 1 годину
  • величезний вибір декорацій, 
  • , стильних прикрас та елементів декору;
  • якісне професійне освітлення у студії, також, ми врахували безліч інших нюансів, необхідних для отримання першокласних професійних фото.
  • у нас справді неймовірна атмосфера, що окриляє та надихає, а також, привітний та уважний персонал.

Творіть свої шедеври у «Apostrophe»! Чекаємо на Вас в будь який час.....

Відгуки