Інтернет-магазин "Жабеня"

Жабеня - фото
Відгуків 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

           На сьогоднішній день в асортименті "ЖАБЕНЯ" - 12 тематичних розділів, 90 товарних підгруп, понад 3 000 товарів для активного розвитку дітей, географія як постачальників, так і покупців - вся Україна. Ми тісно співпрацюємо із закладами раннього розвитку та школами прогресивного батьківства, дитячими садочками та навчальними закладами, беремо участь у міжнародних та національних виставках, спеціалізованих семінарах, відслідковуємо усі значимі події галузі та інформуємо наших клієнтів!            

           Інтернет-магазин "Жабеня" в рамках офісу-виставки відкрив перший спеціалізовантй "ДИТЯЧИЙ АВТОСАЛОН" та ЕКО-відділ "Спорткомплекси, іграшки, меблі" за адресою м.Львів, вул.Володимира Великого, 2 (приміщення видавництва "Вільна Україна, заїжджати з вул. Стрийська").             

           Вже не один рік ми працюємо на ринку дитячих товарів для активного розвитку, в т.ч. дерев'яних розвиваючих іграшок та конструкторів, спортивних комплексів та майданчиків, екологічних дерев'яних меблів, дитячого транспорту.            

           Інтернет-магазин "Жабеня" завжди проявляє високий інтерес до розвиваючих рішень і пріоритетно пропонує, наприклад, в сегменті дерев'яної розвиваючої іграшки, меблів, спорткомплексів - продукцію саме українсьокого виробництва! Нам важливо і приємно представляти сертифіковані товари українського виробника, пропонувати покупцям екологічні, корисні та безпечні рішення! В напрямку "Дитячий транспорт" - це пропозиції світових лідерів, якість товарів яких перевірена десятиліттями (електромобілі, веломобілі, біговели, педальний транспорт, автокрісла, дитячі валізки, аксесуари в авто).
           Інтернет-магазин "Жабеня" є центром товарів для активного розвитку і зорієнтований на потреби прогресивних батьків! Запрошуємо і Вас зробити свій вибір!

Відгуки