Інноваційний центр "Promprylad.Renovation"

Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Академіка Сахарова, 23
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Інноваційний центр з коворкірнг-простором. Надання в оренду площ для проведення лекцій, семінарів, конференцій, виставок та зустрічей. Співпраця з компаніями і фахівцями різних галузей для здобуття нових знань та досвіду.

Події

Науково-технічний прогрес 77. Ремонт
Семиметровий латунний барельєф “Технічний прогрес на Прикарпатті” є символом майбутніх наукових інновацій.Раніше він прикрашав фасад 5-го корпусу заводу Промприлад. Під час реконструкції нам довелося його зняти. До сьогодні барельєф зберігався на даху однієї з будівель заводу. Протягом цього часу корпус оновили та обшили новим вентильованим фасадом, а для барельєфа спроектувати та зробили оновлену систему кріплень.Зараз ми розпочинаємо ремонтні роботи по відновленню барельєфу, щоб згодом повернути його на своє почесне місце.Цікаві факти▪ Автор барельєфу — Михайло Стецик, батько з наших резидентів та співінвестором проекту Промприлад.Реновація.▪ “Технічний прогрес на Прикарпатті” був змонтований в 1978 р., а задум та робота над ним відбувались протягом 1977 р.▪ Мета проекту за словами автора: “Зробити для людей, заводу та міста гарно, дати їм щось мотиваційне, щоб люди пишалися роботою”.▪ Михайло Стецик став працівником Промприладу одразу після закінчення художнього інституту.▪ В роботі допомагали працівники заводу: слюсар-бляхар та художник.▪ Проект подавали на затвердження в Республіканську художню раду.▪ На скульптуру пішло 1,5 тони металу — 600 кг листової латуні товщиною 0,8 мм, 300 кг паяльного олова та чорний метал як основа.
У пошуках сенсів, виставка Марії Білінської
Проявляти справжні емоції у сучасному світі стає дедалі важче, адже кожен може сховатись за віртуальними смайликами, лайками чи емоджі.При живому спілкуванні ми контролюємо свою міміку та мову. Тому головною темою виставки є спроба показати справжні емоції за допомогою жестів-символів, які часом набувають й містичного змісту. А потужний зв‘язок між естампом, його створенням, та змістом (самим зображенням) відкриває цілу низку нових сенсів. Адже створення праці в техніці глибокого друку передбачає велику кількість процесів, де руки художника – це основний інструмент.Така взаємодія твору мистецтва і митця – надважлива.Виставка працюватиме з 11 по 25 жовтня у Галерея «Детектор». Вхід вільний.Про авторку виставки:Марія Білінська – художниця, дизайнерка, ілюстраторка. Навчалась у Львівському коледжі декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, а також у Краківській академії мистецтв ім. Яна Матейка.Виставка проходить у рамках Design Village, фестиваль дизайну та можлива завдяки підтримці Український культурний фонд.
Справжня ціна пластику
Відкрита дискусія за участі Міші Веклина (Лабораторія Ресайклінгу RE: laboratory, Івано-Франківськ), Євгена Хлєбнікова (Precious plastic Ukraine, Одеса), Івана Нестеренко (Zelenew, Львів), Максима Скорика та Ліди Криштоп (Precius Lab), SortSmart Івано-Франківськ. Євген Хлєбніков (Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine, Одеса) - фундатор навчально-виробничого цеху з переробки пластикових відходів, спрямований на те, щоб люди переосмислювали використаний пластик - від сміття до сировини. Міша Веклин (RE: laboratory, Івано-Франківськ) – організатор лабораторії по дослідженню та переробці вторсировини на Промприладі. Максим Скорик та Ліда Криштоп (PreciousLab відкрита громадська майстерня, Черкаси) - представники команди майстерні з відкритим доступом до інструментів, а також - спільнота мейкерів, що поширює ідеї екологічного способу життя та екологічної культури. Іван Нестеренко (Zelenew - лабораторія ресайклінгу, Львів) - засновник студії дизайнерських рішень з переробленого пластику та лабораторія досліджень вторинного застосування пластикових відходів. SortSmart, Івано-Франківськ - сортувальна організація, що займається встановленням контейнерів для сортування, вивозом та передачею підприємствам вторсировини для подальшої переробки. Під час дискусії ви дізнаєтесь, що таке проект “Дорогоцінний пластик” та як надати друге життя використаним речам від першопроходців ініціатив по переробці вторсировини в Україні. Ми хочемо обговорити наступні питання:Як зробити Пластик Дорогоцінним? Особливості проекту “Дорогоцінний Пластик”. В чому полягають виклики та вигоди його втілення: досвід спікерів.Пластик як матеріал: як переробляти та працювати з пластиком?Що ефективніше: зменшення використання чи переробка використаного пластику?Місце - Відритий Цех, Промприлад.Вхід: вільний Також запрошуємо приєднатись до нашої відкритої майстерні, де ми збудуємо машину по переробці пластику.
Святкування Дня економіста
Розпочнеться святкування із презентації унікального інноваційного проєкту "Промприлад.Реновація"! Студенти матимуть можливість ознайомитись із осередком креативної й інноваційної економіки регіону. Також в рамках святкування передбачені екскурсії!Обіцяємо, буде цікаво та пізнавально!
Воркшоп 2D анімації для дітей з порушеннями слуху
6 та 20 жовтня в Робоклубі відбудуться два п‘ятигодинні воркшопи «Очистимо планету» в рамках всесвітньої ініціативи Meet and Code для дітей від 11 років!Під час майстер-класу діти матимуть змогу познайомитись з відкритим програмним середовищем Dragon Bones, дізнаються, що таке покадрова та кісткова анімація, доторкнуться до історії світової анімації та створять власні невеликі GIF-анімації на тему необхідності сортування сміття. До участі у воркшопі 6 жовтня запрошені діти з порушеннями слуху, захід пройде за підтримки Інклюзивно-ресурсного центру Івано-Франківської міської ради. Важливо! На воркшоп на 20 жовтня можуть реєструватися всі бажаючі діти від 11 років. Участь у події безкоштовна, кількість місць обмежена - 12 осіб. Реєструйтесь за нижчевказаним посиланням.
Charity Ads 2.0
22 жовтня Щедрий Вівторок разом з фестивалем соціальної реклами Molodiya Festival та інноваційним центром Промприлад.Реновація влаштують безкоштовний показ соціальної реклами Charity Ads у Івано-Франківську. Він розкаже про найкращі приклади благодійних акцій у світі та обов’язково надихне на добрі справи. #ЩедрийВівторок — це Всеукраїнський день добрих справ, який цього року святкується 3 грудня. Це – глобальна інціатива та Україна стала 154 країною минулого року, яка долучилась до цієї акції. У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху #GivingTuesday. Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками.Минулого року ми проводили покази у Львові, Одесі, Харкові та Києві.“Ролики готували у співпраці зі словенським фестивалем креативності Golden Drum. Більшість контенту – зі свіжих фестивальних шортлистів, – коментує Natalia Shevchuk, співзасновниця фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival. – Головна тенденція соціальної реклами цього року – акцент на правах людини (інклюзія, рівність) та захисті природи (боротьба зі змінами клімату, етичне ставлення до тварин)”. Організатори Charity Ads сподіваються, що соціальна реклама надихне усіх людей на добрі справи заради тих людей, хто їх потребує, а можливо й на створення власної благодійної акції у Щедрий Вівторок.#ЩедрийВівторок — це Всеукраїнський день добрих справ, який святкується 3 грудня 2019 року. У 2018 році Україна офіційно долучилася до міжнародної благодійної спільноти Giving Tuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.Вхід безкоштовний, тільки за попередньою реєстрацією
Let`s talk about… robots
Роботи не захоплюють світ. Та й роботи – не те, що ти уявляєш. Оті металеві чоловічки з кіно минулого століття тепер втілилися в програмному забезпеченні, яке допомагає нам робити купу речей.Штучний інтелект, машинне навчання – трендові теми в ІТ-галузі. От і ми вирішили обговорити найцікавіші моменти, звісно, англійською. У листопаді запускаємо курс English for IT. Оскільки ми – ІТ-школа, пов’язана із ІТ-компанією, то як ніхто знаємося на тематиках та лексиці. Вважаємо, що крім усіх мов програмування тобі вкрай необхідно володіти міжнародною мовою ІТ-галузі – англійською.Отже, в рамках курсу збираємося на безкоштовний розмовний клуб. Поговоримо на найпопулярнішу тему в ІТ майбутнього із нашою викладачкою курсу – Ольгою Прокопчук.Ольга – викладачка англійської із 10-річним досвідом. Цікавиться формами й методами викладання для дорослих, а наших студентів вчить англійської вже рік.Приходь, якщо тобі цікаво, навіщо сервіс reCAPTCHA просить відрізнити овочі від фруктів, якщо хочеш дізнатися про курс, або ж просто побалакати англійською.Зареєструйся, аби ми знали, на кого чекати
Хакатон із соціального підприємництва
Прийдіть з ідеєю - вийдіть із бізнес-моделлю!Лекції, пітчинги та індивідуальні консультації команд із менторами із соціального підприємництва, маркетингу, фінансового моделювання, реклами та PR, управління людськими ресурсами. 60 соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, сформують команди. Під керівництвом менторів ідеї за два дні переростуть у бізнес-моделі. Ви будете навчатися, творити, змагатись і дивувати. Команди-переможці отримають приз – запрошення на 12-тижневий Акселератор соціального підприємництва SELab, який відкриває двері до запуску чи масштабування соціального підприємства, до інвестицій і вигідних партнерств. КОГО МИ ШУКАЄМО?Людей, які переймаються певною соціальною проблемою, і хочуть вирішити її бізнес-методами. Тобто заробляти на піклування про тих, кого любиш, на те, у що віриш, –замість просити допомоги. Це можуть бути проекти соціального бізнесу про: - працевлаштування, профорієнтацію, розвиток власної справи для юних і літніх, для людей з інвалідністю, для молодих батьків, для випускників інтернатів, людей у складних життєвих обставинах, ветеранів АТО – тобто можливість заробляти людям, яких неохоче беруть на роботу «звичайні» працедавці;- догляд і дозвілля для тих, хто не може самостійно виходити з дому;- IT-стартапи, які допомагають вирішувати проблеми уразливих груп;- догляд за тваринами;- розвиток творчості та спорту;- бізнеси, які спрямовують понад 20% чистого прибутку на соціальні ініціативи;- інноваційні стартапи, спрямовані на розв'язання глобальних соціальних проблем;- еко-бізнеси (безпечна для довкілля утилізація або переробка вживаних речей та матеріалів.
Друга гра першого сезону «Що? Де? Коли?»
Друга гра першого сезону зі спортивного варіанту «Що? Де? Коли?» відбудеться у останню неділю жовтня - 27-го жовтня. Складність пакету: нижче середнього. Внесок з учасника: 80 грн.   Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням. 
Коли клієнт каже "ні".Робота із запереченнями - Людмила Калабуха
Лекція-тренінг- Хто спікер- Людмила Калабуха бізнес-тренер, коуч, підприємець (2 бізнеса)автор бестселера по продажах та переговорах "Почніть говорити НІ" - книга увійшла в топ-10 кращих книг України 2017, номінована на "Кращу книгу України 2018" в категорії "бестселер"експерт по переговорах українських ЗМІ (національні телеканали та радіомережі) 25 років в продажах експерт топових бізнес-шкіл і проектів (KMBS, проектів ЄБРР та ін.)фіналістка Народного Рейтингу блогерів від телеканалу Україна 2019- Для кого- Для підприємців, - власників бізнесу та менеджерів, - всіх, хто хочуть, щоб їхні товари, послуги чи ідеї купували і радо приймали їхню позицію в будь-яких переговорах як в бізнесі, так і в житті. Ти дізнаєшся:як відповісти на заперечення “Дорого”, “В конкурентів дешевше”, “Я подумаю”, щоб продати, а не говорити “Ось наша візитка”алгоритм відповіді на заперечення – 5 кроків для для укладання угоди та покупкищо робити, якщо у вас з конкурентами однаковий продукт?як закрити клієнта на потрібний вам крок, коли він каже “Я передзвоню сам”створення відповідей на заперечення, згідно специфіки діяльності учасників та відповіді на запитанняВартість: перші 20 квитків по 580 грн.Встигни бути першим!Ти отримаєш:- ключові техніки грамотних переговорів з клієнтами та партнерам - Можливість грамотно “попіаритися” серед інших учасників- Розбір реальних кейсів, практичні вправи, відповіді на запитання.На зустрічі буде чудова можливість придбати книгу-бестселер Людмили Калабухи з підписом автора.Чекаємо вас!І гарантуємо найкорисніший вечір осені 2019!
Ти зможеш все! Маргарита Січкар і Оксана Тимків
Мотиваційна зустріч "Ти зможеш ВСЕ"!5 секретів щастя та 5 кроків до відкриття власного бізнесу!Як наважитись і розпочати власну справу? Як поєднати бізнес і материнство? Як залишатися щасливою і жіночною? Успішні бізнес-мами Маргарита Січкар та Оксана Тимків поділяться своїм досвідом на мотиваційній зустрічі у Івано-Франківську.Ця подія для тебе, якщо ТИ:давно мрієш про власний бізнес, але не можеш наважитися;поєднуєш кар’єру і материнство і хочеш почути секрети гармонійного співіснування цих двох сфер;Хочеш отримати набір інстументів для щасливого життя, які дуже прості в реалізації;Хочеш знайти свої сильні сторони та зрозуміти, як будувати власний шлях до щастя;Маргарита Січкар - бізнес-леді, відома рестораторка, авторка книг, мотиваційний спікер, засновниця школи щасливого життя;Оксана Тимків - бізнес-мама, засновниця франчайзингової мережі центрів раннього розвитку «Мудрик» (14 центрів в Україні), авторка книги «Бізнес-мама».Крім того у Вас буде можливість придбати книгу "Личное дело счастливого человека" Маргарити Січкар та книгу “Бізнес-мама” Оксани Тимків з автографом.Вартість: 400 грн по передоплаті, в день заходу - 600 грн.Для реєстрації заповни форму

Відгуки

Renata Nalysnyk (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірно крутий простір, насичений подіями, презентаціями, лекціями. Тут постійно щось відбувається і кожен може знайти для себе щось корисне) Навіть для діток є Дрібнота та Робоклуб, де справді цікаві та захоплюючі програми. Також працює коворкінг, в якому приємно працювати. Раджу якось зайти на PromBar. Тут готують фантастичні коктейлі)

Переглянути всі відповіді ()
Промприлад реновейшн   Пром прилад реновейшн   Промприлад реновація   Пром прилад реновація   Промприлад.реновація   Конференц-зали   Коворкінг   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Coworking   Інноваційний центр   Інноваційний центр з коворкірнг простором   Виставку організувати   Де виставку провести   Де лекцію провести   Коворкірнг   Коворкірнг простір   Надання в оренду площ для проведення виставок   Надання в оренду площ для проведення зустрічей   Надання в оренду площ для проведення конференцій   Надання в оренду площ для проведення лекцій   Надання в оренду площ для проведення семінарів   Оренда площ для проведення виставок   Оренда площ для проведення зустрічей   Оренда площ для проведення конференцій   Оренда площ для проведення лекцій   Оренда площ для проведення семінарів   Площа для виставки   Площа для залу   Співпраця з компаніями різних галузей   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нового досвіду   Співпраця з фахівцями різних галузей   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нового досвіду  
Показати більше