Інноваційний центр "Promprylad.Renovation"

Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Академіка Сахарова, 23
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Інноваційний центр з коворкірнг-простором. Надання в оренду площ для проведення лекцій, семінарів, конференцій, виставок та зустрічей. Співпраця з компаніями і фахівцями різних галузей для здобуття нових знань та досвіду.

Події

Виставка "Невипадково"
Анна Чернікова, народилась 1981 року в місті Жовті Води. Навчалась в чернівецькому художньому училищі на факультеті кераміки, у Академії дизайну та Політехнічному університеті у Львові на факультеті графічного дизайну. Проживає в Івано-Франківську.Жанна Чернікова, народилась 2015 року в місті Івано-Франківськ.«Малювання, як гра, спілкування і медитація. Спостерігати, як Жанна малює стало моїм захопленням. Я захотіла малювати як дитина, забути все, чого мене вчили. Це зовсім інші відчуття. Моя рука веде лінії, як по рейках, іде собі і малює те, що завжди, нікуди не втече, не закрутиться скажено, не зникне десь несподівано. Лінія слухняна та чітка. Створюючи роботу, я уявляю перед собою малюнки доньки. Рухи її ліній такі непередбачувані й у них так багато динаміки та спокою водночас. Переглядаючи її малюнки, я намагаюсь малювати, як дитина.» 
Non compete та non solicitation в ІТ бізнесі. Пастка чи обман?
Найбільша цінність будь-якого ІТ-бізнесу полягає у працівниках та їх розробках. Через це конкуренти можуть спробувати «захантити» ключових працівників, адже:1 - компетентний працівник завжди на вагу золота;2 - працівник може володіти унікальною інформацією щодо структури бізнесу конкурента та його розробки.Саме тому компанії, що ведуть свою діяльність у сфері ІТ все частіше висувають до своїх працівників вимоги укладення угод про уникнення конкуренції (non-compete & non-solicitation agreements).Про дієвість таких правових інструментів, їх роль та можливі ризики застосування розкажуть Mykyta Torubka та Дмитро Зеленко з Moris.tech.Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням нижче.
Video 8 Poetry: Деталі Великого Діяння
Запрошуємо на нашу першу виставку - Video 8 Poetry: Деталі Великого Діяння.Проект був створений під час перебування Alexandra Krolikowska та Alexander Krolikowski на резиденції в рамках Detaliзація (Detali). Коливаючись між ностальгічним (аналогове відео, яке зазвичай є медіа родинних архівів) та футуристичним (Lisa - один з найкращих синтезованих голосів від IBM) медіа, відеоінсталяція від імені штучного інтелекту майбутнього розповідає про структуру процеса трансформації, використовуючи алхімічні символи.Алхімічна символіка та образи займають центральне місце в теорії К.Г. Юнга про колективне несвідоме. "Грунтуючись на природної філософії середньовіччя, алхімія сформувала міст, з одного боку, в минуле, до гностицизму, а з іншого - в майбутнє, до сучасної психології несвідомого". - К.Г. Юнг.Вчений наполягав на тому, що алхімічні метафори відображають структуру процесу особистісної трансформації та само-ініціації. Структура трансформації особистості може бути екстрапольована на процеси трансформації людського суспільства та навіть людини як біологічного виду. Штучний інтелект Lisa ілюструє свою оповідь відеоархівами, зробленими в Івано-Франківську, Україна, у 2019 році. Досліджуючи результати всіх послідовних змін, які приводили людство до наступного технологічного рівня, Lisa виявляє, що саме таким шляхом в реторті винахідливості людства народилася вона, штучний інтелект.Проект натхненний процесами ревіталізації та трансформації індустріальної спадщини в Україні та страхом українського суспільства перед змінами. “Деталі Великого Діяння” - це друга частина серії робіт “Video 8 Poetry”, яка була розпочата підчас резиденції KAIR в Кошице, Словаччина.
Українсько-польсько-німецький форум "TRIYOU"
Українсько-польсько-німецький форум для організаторів міжнародного молодіжного обміну.Термін подання заявок - до 10.06.2019Мови: українська, польська, німецька; ми забезпечуємо також синхронний перекладВідшкодування транспортних витрат: ПНСМ повертає до 90% від вартості транспортних витрат та не більше 5000 гривень. Вартість участі: 1500 гривень (включає в себе: 4 ночівлі, харчування, матеріали, участь у туристичній та культурній програмі, трансфер зі Львова до Івано-Франківська). Вартість плати для учасників зі Івано-Франківська (не потрібнo житло) становить 500 гривень і включає участь у всій програмі та харчування.

Відгуки

Renata Nalysnyk: (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірно крутий простір, насичений подіями, презентаціями, лекціями. Тут постійно щось відбувається і кожен може знайти для себе щось корисне) Навіть для діток є Дрібнота та Робоклуб, де справді цікаві та захоплюючі програми. Також працює коворкінг, в якому приємно працювати. Раджу якось зайти на PromBar. Тут готують фантастичні коктейлі)

Переглянути всі відповіді ()
Промприлад реновейшн   Пром прилад реновейшн   Промприлад реновація   Пром прилад реновація   Промприлад.реновація   Конференц-зали   Коворкінг   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Coworking   Інноваційний центр   Інноваційний центр з коворкірнг простором   Виставку організувати   Де виставку провести   Де лекцію провести   Коворкірнг   Коворкірнг простір   Надання в оренду площ для проведення виставок   Надання в оренду площ для проведення зустрічей   Надання в оренду площ для проведення конференцій   Надання в оренду площ для проведення лекцій   Надання в оренду площ для проведення семінарів   Оренда площ для проведення виставок   Оренда площ для проведення зустрічей   Оренда площ для проведення конференцій   Оренда площ для проведення лекцій   Оренда площ для проведення семінарів   Площа для виставки   Площа для залу   Співпраця з компаніями різних галузей   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нового досвіду   Співпраця з фахівцями різних галузей   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нового досвіду  
Показати більше