Інноваційний центр "Promprylad.Renovation"

Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Академіка Сахарова, 23
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Інноваційний центр з коворкірнг-простором. Надання в оренду площ для проведення лекцій, семінарів, конференцій, виставок та зустрічей. Співпраця з компаніями і фахівцями різних галузей для здобуття нових знань та досвіду.

Події

Open Talk #2 Ivan-Frankivsk: Golang
Івано-Франківськ, довго не бачились! Ми виконуємо свої обіцянки і оголошуємо наступну подію Open Talk. Цього разу ми збираємо натовп ентузіастів Golang, щоб говорити про структуру мікросервісів.  Спікер - Іван Лаврін!   Ivano-Frankivsk, long time no see! We keep our promises and announce the next Open Talk event. This time we gather a crowd of Golang enthusiast to talk about microservices architecture.Speaker: Ivan Lavriv, Pre-Sales Engineer, PerfectialIvan Lavriv can boast an immersive experience in development. In 8+ years Ivan managed to work with Python, JavaScript and now is interested in Go. Serves as a Pre-Sales Engineer @ Perfectial, lectures at LITS (Lviv IT School). Loves playing drums, hiking, team sports like football, hockey, and rugby. In his presentation, Ivan will talk about the pitfalls and nuances of creating microservice architecture with Golang and describe different approaches to how it can be done.    
Відкрита лекція Івана Городиського "Юридичні інновації та майбутнє правничої професії"
Будемо говорити про: Юридичні інновації та legal tech: як це вплине на правничу професію; Чи здатні/повинні технології гарантувати справедливість? Інноваційність у юриспруденції: як розрізнити можливості та ризики; Чи зникне правнича професія? Limits: чи мають бути обмеження для інновацій у праві і якими вони можуть бути? Участь безкоштовна, обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.
Основи йогатерапії опорно-рухового апарату з Єгором Кулаковським
Друзі, запрошуємо вас на семінар «Основи йогатерапіі опорно-рухового апарату» з Єгором Кулаковським (#GeorgeKulakovskiy) – одним з найдосвідченіших йогатерапевтів країни (львівські друзі були у захваті від отриманої інформації, тож надихнули запросити Єгора до нас))Ми детально розглянемо анатомію і фізіологію хребта, основних суглобів, розберемося з причинами виникнення проблем і знайдемо оптимальне рішення для кожної.За 10 годин інтенсиву ви дізнаєтеся про те, як виправити порушення постави, полегшити стан наявних травм, скорегувати вашу практику йоги або будь-яку іншу фізичну активність, щоб вона приносила вам користь. ⠀Перший день:- загальна анатомія опорно-рухового апарату, можливості і завдання йогатерапіі, попередження травм- практика: колінні, тазостегнові і гомілковостопні суглоби. ⠀Другий день присвячений хребту: ⠀- класифікація болю і методи терапії попереково-крижового відділу хребта, травмобезпека ⠀- грудний та шийний відділи, плечові суглоби, проблеми верхніх кінцівок - розбір йогатерапевтичних методів лікування усіх відділів хребта. Вартість за 2 дні семінару:950 грн - рання пташка (при оплаті до 31 січня)1250 грн - при оплаті до 15 лютого1500 грн - при оплаті після 15 лютого, або в день подіїВартість 1 дня семінару:500 грн - рання пташка (при оплаті до 31 січня)650 грн - при оплаті до 15 лютого800 грн - при оплаті після 15 лютого, або в день події
Імпакт-інвестування: розмова з Юрієм Филюком
Запрошуємо на розмову про імпакт-інвестування з Юрієм Филюком — засновником платформи Тепле Місто, генеральним директором та ініціатором проекту Promprylad.Renovation. Імпакт-інвестування приходить на зміну корпоративній соціальній відповідальності і стає трендом у сучасному світі. Це тип інвестування, що, окрім повернення вкладених коштів і дохідності, має на меті створити позитивний вплив на суспільство чи навколишнє середовище. Promprylad.Renovation, про який розповість Юрій, — це інноваційний центр на базі старого заводу, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти, і є прикладом проекту у сфері імпакт-інвестування в Україні. Що таке інвестування з соціальним ефектом? Як отримувати дохід від інвестицій і одночасно створювати користь для громади? Приходьте послухати, обговорити і поставити свої запитання.Вхід на подію - вільний, а коротка попередня реєстрація допоможе нам краще познайомитися
Legal risk management in ІТ
Ризики є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, і їхня кількість та ціна, як правило, зростають разом із ним. Тож управління юридичними ризиками в ІТ-бізнесі важливе для безпечного і законного структурування аутсорсингових і продуктових ІТ-компаній.Про тонкощі, пов’язані з оподаткуванням, прихованими трудовими відносинами і міжнародним структуруванням, в партнерстві з Івано-Франківський ІТ кластер , розкажуть Oksana Kochkodan та Yura Kornaga, партнери юридичної фірми Axon Partners, названої найкращою українською юрфірмою року в ІТ-індустрії за версією Legal awards, і яка входить в найбільші світові юридичні рейтинги Legal 500 та Who’s Who Legal.Для керівників, власників, менеджерів та інхауз-юристів ІТ компаній і стартапів.На лекції ми поговоримо про:- корпоративне структурування бізнесу (локальне та міжнародне);- ризики прихованих трудових відносин;- оподаткування (в Україні та закордоном);- Договори (захист ІР, NDA, особливості публічних договорів та документів на сайті);- Обробку персональних даних і GDPR-комплаєнс.Вартість квитка: 150 грн
Як не стати digital зомбі? Майндфулнесхаки
Мало хто може уявити себе без смартфона, лайків та соціальних мереж. А в додаток до цього - тривожність, недосип та ще й страх пропустити щось важливе. Тому щоб не стати digital зомбі - 6 березня запрошуємо на воркшоп Роксолани Кравчук у Івано-Франківську.Під час події будемо:- Говорити про те чи існує життя без смартфона- Вчитися фільтрувати інфопотоки- Управляти увагою та внутрішнім ресурсом- Справлятись з синдромом FOMO (fear of missing out)- Дізнаємось, чому mindfulness є ременем безпеки в світі VUCA- Про те, що це за світ VUCA, в якому ми всі живемо, теж дізнаємось- Навчимось базових вправ mindfulness, щоб дбати про своє емоційне та ментальне здоров'я.Квитки: Early Birds (до 28.02) - 150 грнSleepy Owls (з 01.03) - 200 грнПро Roksolana Kravchuk:Засновниця проекту Open Mindfulness, ментор з практики уважності, авторка програм з особистісного та командного розвитку (м. Львів). Детальніше про тренера та проект за нижчевказаним посиланням. 
Never F**k Up. Як організувати успішний івент
Якщо ти думав, що організувати свій івент - це просто, то твій захід приречений на невдачу. Всі дедлайни горітимуть, а домовленостей ніхто не буде дотримуватись. Руки опускатимуться, а відчуття "для чого я взагалі це почав?" не даватиме спати Але ж історії бізнес-коучів про те, як йти до своєї мети вже набридли, а татових натхненників, які говорять про успішний та стабільний розвиток вже навіть забагато. Як все ж таки закінчити почате, а потім з цим жити?Історії від тих, хто знає, що таке реальні факапи, та як з ними боротися!15:00 Іван Дячишин - організатор ITRally та співорганізатор Design Village16:00 Yaroslav Nazar - організатор ІТ Arena 17:00 Lidiya Boychuk - співорганізатор Design Village Історії, які ви почуєте - безцінні, а можливість їх почути - безкоштовна, за умови реєстрації за нижчевказаним посиланням.Кількість місць обмежена!І не забудь взяти друзів, бо після таких історій захочеться випити.
Інтенсив «Будь екстраординарним»
Дорогі друзі!Поспішаємо повідомити вам радісну новину: ми веземо наш інтенсив «Будь екстраординарним» в Івано-Франківськ! Ще зовсім недавно цей тренінг, який підкорив безліч країн і континентів, проходив тільки на англійській мові. А тепер ми з гордістю представляємо вам його російську версію!Більше року ми адаптували, доповнювали і вдосконалювали програму і інструментарій інтенсиву, для того, щоб нарешті привезти його до вас. У найкращому вигляді, зрозуміло. У програмі інтенсиву:* Основи управління свідомістю і практика 6-фазової медитації Вішена Лакьяні ​​- результат 25-річного досвіду Вішена. Відмінний інструмент для самостійного опрацювання і вдосконалення.* Технології створення стану щастя і життя в потоці Христини Мянд-Лакьяні. Якщо опануєте ними - то більше ніякі життєві обставини і кризи не виведуть вас з потоку життя;* Практика Відкритого діалогу доктора Дмитра Шаменкова. За допомогою неї ви зможете говорити з собою і світом на новому мовою, залишаючись щирими і справжніми.Ці два дні перевернуть вашу свідомість. Ви опануєте новими навичками, будете думати і діяти на новому рівні свідомості, і, що найголовніше, - знайдете однодумців, які так само як і ви, з усіх сил хочуть мінятися і міняти цей світ.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Renata Nalysnyk: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірно крутий простір, насичений подіями, презентаціями, лекціями. Тут постійно щось відбувається і кожен може знайти для себе щось корисне) Навіть для діток є Дрібнота та Робоклуб, де справді цікаві та захоплюючі програми. Також працює коворкінг, в якому приємно працювати. Раджу якось зайти на PromBar. Тут готують фантастичні коктейлі)

Відповісти:

Renata Nalysnyk,
Renata Nalysnyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Промприлад реновейшн   Пром прилад реновейшн   Промприлад реновація   Пром прилад реновація   Промприлад.реновація   Конференц-зали   Коворкінг   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Coworking   Інноваційний центр   Інноваційний центр з коворкірнг-простором   Виставку організувати   Де виставку провести   Де лекцію провести   Коворкірнг   Коворкірнг-простір   Надання в оренду площ для проведення виставок   Надання в оренду площ для проведення зустрічей   Надання в оренду площ для проведення конференцій   Надання в оренду площ для проведення лекцій   Надання в оренду площ для проведення семінарів   Оренда площ для проведення виставок   Оренда площ для проведення зустрічей   Оренда площ для проведення конференцій   Оренда площ для проведення лекцій   Оренда площ для проведення семінарів   Площа для виставки   Площа для залу   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нового досвіду   Співпраця з компаніями різних галузей   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нового досвіду   Співпраця з фахівцями різних галузей   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань  
Показати більше