Інноваційний центр "Promprylad.Renovation"

Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Академіка Сахарова, 23
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Інноваційний центр з коворкірнг-простором. Надання в оренду площ для проведення лекцій, семінарів, конференцій, виставок та зустрічей. Співпраця з компаніями і фахівцями різних галузей для здобуття нових знань та досвіду.

Події

Detaliзація. Open call for artists
Два роки тому в Івано-Франківську стартувала серія вечірок Detali, яка вже зараз переростає в фестиваль електронної музики й сучасного мистецтва. Зміна формату та вихід на новий рівень спричинив і зміну в концепції та назві. Тепер - це “Detaliзація”. Нам стало цікавим дослідити природу цього поняття на фоні того, що уособлюють самі фестивалі.Масштабні вечірки - це місце, де легко увійти в стан потоку. В стан, у якому люди настільки залучені в процес, що все інше втрачає значення. Колективне переживання ейфорії знеособлює та робить тебе частиною могутнього організму. Ти рухаєшся, бо рухаються навколо, бо рухаєшся ти - так синхронізуються деталі. Відчуття свого Я під час переживання потоку зникає, але, як не парадоксально, опісля, воно стає ще сильнішим. Деталізація - це момент диференціації деталей, які починають усвідомлювати себе. В іншому контексті про потік також говорять, як про стан креативного мислення або творчості. Коли ж ми зупиняємось та приглядаємось до деталей, адже диявол, кажуть, криється саме там (“devil in details”), то входимо у стан критичного мислення, а отже - деталізуємо. Занурення лише в один із цих станів приводить до крайнощів. Єдиний вихід - це постійно змінювати оптику між “zoom in” та “zoom out”, навчитись перемикатись, вихоплюючи себе з потоку та відпускаючи себе в нього знов. Якщо масштабуватись, то зрозумілим стає, як циркулює у світі енергія, набуваючи форм то потоку, то деталізації, що постійно чередуються по спіралі. Та з кожною глибшою інтеграцією наступний крок диференціації виходить на ще вищу сходинку.ПРОГРАМА ТА УМОВИУчасникам та учасницям пропонується долучитись до мистецької частини фестивалю і дослідити поняття потоку та деталізації, як двох протилежних, але водночас взаємодоповнюючих станів. За потреби розробки та реалізації ідей на місці ми пропонуємо двотижневу резиденцію у Івано-Франківську. Результатом стануть роботи, інтегровані в місце проведення фестивалю, а саме - в одну з пром-зон міста.
My way to DevOps
WoW! WoW! WoW! It's time for DevOps!А що ти знаєш про DevOps? Нашим експертам є що розповісти, тож давай разом розпочнемо Your way to DevOps!На події у #SoftServe_Frankivsk будемо спілкуватися про:  вміння, які потрібні, щоб розпочати DevOps Career; шлях від Junior до Senior; методологію та навички DevOps Engineer.Якщо ти плануєш розпочати свій шлях в ІТ саме з DevOps, без вагань реєструйся: http://bit.ly/2YKBNkWНаші експерти: Nazar Fesenko, DevOps Engineer, SoftServe, поділиться тонкощами власного кар'єрного шляху довжиною у 7 років. А у презентації 'The DevOps Experience at your fingertips' простою мовою розповість "що таке DevOps?": обов'язки, методологія та навички, які знадобляться у роботі.Andrew Bahlai, AWS Certified Solutions Architect, SoftServe, перейшов у напрямок DevOps з системного адміністрування. У презентації 'Infrastructure toolset for DevOps beginners' Андрій поділиться інформацією про те, які інструменти є зараз актуальними, чому саме їх варто використовувати для побудови інфраструктури, а також проведе порівняльний аналіз цих інструментів.Готуйся поринути у світ DevOps!
Product design and product marketing: two sides of the same coin
Anastasia Lavronenko обіймає позицію Product Marketing Manager y The Gradient. Спільно з дизайнерами, вона проходить шлях продукту від концепції до комерціалізації, бере участь у таких процесах, як ціноутворення, стратегія, аналіз ринку, брендинг та комунікація. -Що спільного в роботі маркетолога і дизайнера? -Що потрібно знати про продукт, перш ніж розпочати роботу над дизайном? -Що потрібно відслідковувати в процесі створення дизайну?На ці та інші питання Анастасія відповість вже 24 квітня Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням за нижчевказаним посиланням.
Практична конференція "Будуємо бізнес разом: можливості від ЄС"
Запрошуємо власників і керівників компаній Івано-Франківщини на практичну конференцію: «Будуємо бізнес разом: можливості, які надає Європейський Союз для розвитку малого та середнього підприємництва в Україні»Теми для обговорення:• Доступ до ринків: Яким вимогам мають відповідати виробництво та українські товари для експорту.• Доступ до фінансів: Де знайти кошти для розвитку. Програми ЕС, що надають підтримку українському бізнесу, (перед)умови залучення фінансування.• Доступ до знань: Які освітні можливості для представників малого та середнього бізнесу.• Досвід підприємців, які вже скористались можливостями ЄС для розвитку своєї справи.Учасники отримають практичні поради щодо розвитку власної справи завдяки можливостям від ЄС, довідаються, як користуватися Картою можливостей http://smemap.eu4business.eu/.Дата та час: 25 квітня, 10:00-14.00Вітальна кава: 9:30-10.00Організатори:- Представництво European Union in Ukraine- Діловий журнал МЕГА- Група розвитку бізнесуУЧАСТЬ ВІЛЬНА за умови ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ та отримання підтвердження від організаторів.Зверніть увагу, що реєстрація відкрита до 18:00 год. 23 квітня (вівторок)!
Карпатський Простір: Literary SPACE
Literary SPACE – це вільний простір для діалогів з сучасними письменниками про нові/улюблені твори, гендер, страхи суспільства, зміни середовища.В програмі спейсу готуємо:- творчу зустріч з відомою письменницею Марією Матіос (актова зала Прикарпатського університету)- зустріч з Йоанною Ягелло та Боженою Антоняк (Урбіно), Робертом М. Зоннтагом (Німеччина), Юрієм Андруховичем та Тарасом Прохаськом- презентацію книги Ганни Веселовської “Театр Миколи Садовського (1907-1920)”- круглий стіл "Травми і страхи суспільства в дзеркалі латератури"- круглий стіл "Сучасна українська література: втеча від гендеру, втеча від правди”Повну програму оголосимо згодом. Стежте за оновленнями події за нижчевказаним посиланням.
1+1 Digital Weekend
1+1 Digital Weekend – дводенний захід, присвячений розробці продуктів на перетині ІТ та медіа від команди 1+1 Digital. 8-9 червня проект завітає до Івано-Франківська.У перший день івенту провідні експерти діджитал-команди 1+1 media, серед яких розробники, дизайнери, менеджери продукту, маркетологи, проведуть інтерактивний лекторій про створення нових медіа – від розробки проекту та дизайну до адаптації та монетизації контенту на різних платформах. Наступного дня в рамках 1+1 Digital Weekend відбудеться case-study, під час якого учасники дізнаються про проекти в цифровому середовищі та побачать, як трансформуються сучасні медіа.Про що ми будемо говорити на 1+1 Digital Weekend?- Як влаштовані нові медіа- Траблшутінг у розробці продукту- Що варто знати про монетизацію контенту на YouTube у 2019 році- Як розвивати портфель продуктів при створенні маркетингової стратегії- Як монетизуються розважальні сайти на прикладі 1+1- Життєвий цикл продуктуПрограма. День перший:12.00 - Збір та реєстрація учасників;13.00 - Content is king, Distribution is Queen, Data is God або як влаштовані нові медіа, Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа; 13.40 - Траблшутінг у розробці продукту, Дмитро Жук, керівник управління Digital-розробок 1+1 медіа; 14.20- Перерва 14.30 - Що варто знати про монетизацію контенту на YouTube у 2019 році, Данило Щестюк, 15.10 - Who is the boss: як розвивати портфель продуктів при створенні маркетингової стратегії, Ольга Отрешко, маркетинг-директор 1+1 Digital 15.50 - Перерва 16.00 - Індустрія розваг: як монетизуються розважальні сайти на прикладі 1+1, Одександр Козаченко 16.40 - Чого варті ваші ідеї: 3 історії про життєвий цикл продукту, Артем Льозін, 17.20 - Підсумки першого дня 1+1 Digital Weekend, Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа;Другий день: 11.00 - Реєстрація 12.00 - Digital-цеглини проекту. Бодуємо проектну документацію, кейс від Дмитра Жука 13.10 - Чому ваші відео не бачать глядачі: гайд по просуванню контенту на YouTube, кейс від Данила Щестюка 14.20 - 10 помилок при формуванні та імплементації маркетингової стратегії кейс від Ольги Отрешко 15.30 - Підсумки 1+1 Digital Weekend в Івано-ФранківськуБільше інформації про захід на сайтіУчасть в 1+1 Digital Weekend безкоштовна і можлива лише за умови попередньої реєстрації, адже захід має соціально-освітній характер. Натомість ми прохаємо дати відповідь на одне важливе запитання – чому ви хочете потрапити на 1+1 Digital Weekend. Напишіть, будь ласка, що мотивує вас відвідати захід тут : https://goo.gl/Yy57deБудьте впевнені, команда 1+1 Digital прочитає кожну відповідь.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Промприлад реновейшн   Пром прилад реновейшн   Промприлад реновація   Пром прилад реновація   Промприлад.реновація   Конференц-зали   Коворкінг   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Coworking   Інноваційний центр   Інноваційний центр з коворкірнг-простором   Виставку організувати   Де виставку провести   Де лекцію провести   Коворкірнг   Коворкірнг-простір   Надання в оренду площ для проведення виставок   Надання в оренду площ для проведення зустрічей   Надання в оренду площ для проведення конференцій   Надання в оренду площ для проведення лекцій   Надання в оренду площ для проведення семінарів   Оренда площ для проведення виставок   Оренда площ для проведення зустрічей   Оренда площ для проведення конференцій   Оренда площ для проведення лекцій   Оренда площ для проведення семінарів   Площа для виставки   Площа для залу   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нового досвіду   Співпраця з компаніями різних галузей   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нових знань   Співпраця з компаніями різних галузей для здобуття нового досвіду   Співпраця з фахівцями різних галузей   Співпраця з фахівцями різних галузей для здобуття нових знань  
Показати більше