Інжинірингова компанія "ІБР"

ІБР - фото
Львів
вулиця Генерала Чупринки, 117
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:3012:30 - 13:30
Сб,НдВихідний

Інформація

Проектна та виробничо-будівельна група "Провікс-ІБР" стала наслідком закономірного злиття трьох ланок процесу сучасного будівництва: проектування (ТзОВ "Провікс"), виробництва власного будівельного матеріалу - газобетонного блоку та безпосереднього будівельного втілення в життя проектних рішень (ТзОВ "ІБР").

Зрозуміло, що зв'язок між проектом та його безпосереднім втіленням в життя повинен бути надзвичайно міцним, тому і відбулось таке органічне поєднання всього процесу будівництва - 

ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ

Одним із напрямків діяльності проектної та виробничо-будівельної групи "Провікс-ІБР" є виробництво та продаж будівельного матеріалу - газобетонних блоків неавтоклавного тверднення..

Газобетон (поробетон, комірковий бетон, ніздрюватий бетон) - це сучасний матеріал, що найбільш повно задовольняє вирішення багатогранної проблеми будівництва економного, "теплого" та комфортного житла, що є таким актуальним в теперішній час, коли найважливішим питанням сьогодні стало питання енергозбереження. Саме зараз Україна стоїть на шляху до масового застосування газобетону у будівництві.

Відгуки