Ігрова кімната "Кіндерленд"

Кіндерленд - фото
Відгуків 7
Тернопіль
вулиця Андрія Чайковського, 39

Інформація

Подаруйте своїй дитині море яскравих вражень, позитивних емоцій та незабутніх спогадів. Як? Просто скористайтеся допомогою персоналу дитячої кімнати «Кіндерленд».

«Кіндерленд» — це територія якісного дозвілля, захопливих розваг і корисних приємностей. Тут буде комфортно діткам різного віку, з різними характерами й вподобаннями. Адже, у нашій дитячій кімнаті малеча зможе не тільки чудово провести час, граючись з однолітками, а й отримає новий позитивний досвід, спробувавши «на собі» багато різних професій. Малюки можуть перевтілитися у відважних пожежників чи добрих ветеринарів, відчути себе шеф-кухарями фешенебельних ресторанів, змайструвати свій унікальний пристрій, придбати продукти в супермаркеті та зробити ще безліч інших «дорослих» речей. Для цих казкових перевтілень ми приберегли для наших маленьких гостей чудові костюми. Також в розпорядженні діток будуть різні першокласні іграшки: будиночок поліції та пожежника, залізна дорога, ляльковий будиночок, кухня, супермаркет, скалодром, конструктори, а, також x-box та кінект. Повірте, у «Кіндерленд» вашій дитині буде весело та цікаво.

Дорослим теж не доведеться нудьгувати: для них у нас є спеціальна відпочинкова кімната. Доки діти розважатимуться, ви зможете відпочити в окремій кімнаті в домашній атмосфері. Також вам стане у нагоді окремий кухонний блок, де є холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, інша кухонна техніка.

Наші переваги:

  • різноманіття якісних іграшок;
  • великий вибір костюмів, касок і шапок;
  • компетентні працівники;
  • цікаві розваги;
  • окрема кімната для дорослих.

Відгуки