Івент агенція "ARTISTO"

ARTISTO - фото
Відгуків 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Організація свят та заходів — завдання складне, але цікаве. Якщо організацією займалося не Івент агенція «ARTISTO», спогади про торжество не можуть бути на 100% приємними.

Саме для того, щоб ви могли на власному святі насолоджуватися атмосферою і не думати про організаційні питання, відкрилося наше святкове агентство. Ми проведемо ваше свято так, що ви і ваші гості запам'ятають цей день на довгі роки, як одну з найяскравіших життєвих подій!

Ви шукали хорошого організатора для вашого заходу? Ви його знайшли! І не просто гарного, але ще і досвідченого. Ми врахуємо всі ваші побажання, будемо максимально уважні навіть до незначних деталей, які ви плануєте.

Для нас важливо, щоб кожна нова організація заходів не була повторенням попередніх сценаріїв. Тому ми раді співпраці з замовником, адже тільки так можна скласти ідеальний сценарій з урахуванням найдрібніших деталей. Як результат від виконаної роботи — вдячні відгуки клієнтів, які стверджують, що організація і проведення свят пройшло навіть краще, ніж вони могли очікувати.

Івент агенція «ARTISTO» — це не просто професіонали, а команда закоханих у свою справу. Для нас головне досягти результату, який можна передати одним простим англійським виразом «be happy».

Будь-яка урочиста подія передбачає сотні і тисячі нюансів, про які людина «не прогресивна» в даній сфері може навіть не підозрювати. Консультації друзів і знайомих корисні, але не завжди допомагають втілити будь-які геніальні організаційні ідеї. Тому краще звернутися до професіоналів, якими і є члени команди Івент агенції «ARTISTO».

Ми впевнені: якщо зайнятися організацією приватних і ділових заходів максимально відповідально і дбайливо, будь-яке свято або дозвілля знайде позитивний відгук у клієнта.

Організуємо для вас:

 • team-bilding;
 • фестивалі;
 • концерти;
 • квести;
 • змагання;
 • конфкренц-сервіс;
 • тренінги;
 • тематичні вечірки;
 • екскурсії extream-tour;
 • кейтерінг;
 • весільна лабораторія;
 • корпоративи, ювілеї, дні народження;
 • анімація;
 • сцена, звук, світло;
 • трансфер.

Відгуки

Артем Стойко (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Це справжня команда професіоналів, яка вміє робити події незабутніми та емоційними!

Переглянути всі відповіді ()
Артісто   Event Агенції   Організація святкувань, подій, заходів   Весільні послуги   Сценічне світлове та звукове обладнання   Активний відпочинок   Кейтеринг   Екскурсії   Організація свят   Організація святкувань   Організація святкування   Організація урочистостей   Свято організація   Організація урочистих подій   Організація святкових заходів   Організація святкових подій   Організація урочистих заходів   Організація подій   Організація заходів   Весільне агентство   Організація весілля   Організація весіль   Дискотечне обладнання   Сценічне обладнання   Звукове обладнання   Кейтерінг   Організація виїзних банкетів   Виїзне обслуговування   Екскурсії   Екскурсовод   Team building   Івент   Анімація   Замовити артистів на свято   Замовлення артистів   Кейтерингові послуги   Колективний відпочинок в горах   Концертна програма   Корпоративний відпочинок в горах   Організаці корпоративів   Організація відпочинку в горах   Організація весілля під ключ   Організація виступів   Організація днів народження   Організація заходыв   Організація конкурсів   Організація концертів   Організація корпоративів   Організація корпоративів в горах   Організація масових заходів   Організація презитнацій   Організація світлового шоу   Організація святкуваннь   Оренда сценічного обладнання   Орендувати акустичну систему   Постановка свят   Проведення конкурсів   Проведення конкурсів краси   Проведення корпоративів   Проведення свят   Проведення святкувань   Проведення фестивалів   Промо агенство   Промо концерти   Святкування   Тімбілдінг   Тімбілдинг   Трансфер   Хрестини  
Показати більше