Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Модільяні"

Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Що ж у ній нового і цікавого? 1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ. 2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. 4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно. Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хитре лисеня"

Початок 27 жовтня о 12:00 год, 28 жовтня об 11:00 год. та 13:00 год. Маленьке хитре Лисеня вирішило обдурити лісових звіряток – Зайченя та Ведмедика. Але сам потрапив у свою ж пастку… Вистава вчить дітей довіряти один одному, не обманювати і, найважливіше, – мати вірних, справжніх друзів. Валдіс Павловскіс. Для дітей від 3-х років. Квитки можна придбати у касі театру.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України. Режисер - н.а. України Р. Держипільський Асистент режисера – з.а. України Олексій Гнатковський Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Еней – з.а. України Олексій Гнатковський Дідона – з.а. України Надія Левченко Сівілла – з.а. України Ольга Комановська Анхіз – Олексій Лейбюк Латин – Юрій Вихованець Амата – з.а. України Олеся Пасічняк Лавися – Тетяна Гірник Турн – Євгеній Холодняк Низ – Ігор Захарчук Евріал – Іван Бліндар Венера, Мати – з.а. України Галина Баранкевич Зевс – Роман Луцький, Андрій Мельник Юнона – Мирослава Полатайко-Гусак Еол – Юрій Вихованець У виставі задіяні: Владислав Комуніцький, Віктор Абрам’юк, Андрій Батир, Ірина Буняк, Андрій Мельник, Іванна Сірко, Микола Сливчук, Іванна Терлецька, Мар’яна Тимчишин, Лілія Юськевич.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Заробітчанки, або Мамо, повернись…"

Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...  Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Героїчна комедія на дві дії за мотивами п'єси Г.Горіна "Тіль". Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху! Режисер-постановник - Максим Голенко Художник-постановник - Олеся Головач Балетмейстер - Павло Івлюшкін Композитор - Дмитро Данов Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павлівська Помічник режисера  - Олексій Лейбюк Дійові особи та виконавці:  Клаас, вугляр - н.а.України Олександр Шиманський Сооткін, його дружина - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Тіль Уленшпігель, їх син - Іван Бліндар Неле, Беткен, Анна - з.а.України Ольга Комановська Каталіна - з.а.України Надія Левченко Рибник Іост - з.а.України Олексій Гнатковський Ламме Гудзак - Олексій Лейбюк Каллікен, його дружина - Тетяна Гірник Профос, Принц Оранський - Євгеній Холодняк Кат - Андрій Мельник Монах Корнеліус - Юрій Вихованець Король Філіп - Орест Пастух Марія, Королева - з.а.України Олеся Пасічняк Інквізитор, Різенкрафт - Ігор Захарчук Бригадир, напарник Рибника, Людина-Оркестр - Віктор Абрам'юк Генерал Люмес - Андрій Кирильчук Баба Стівен - Мирослава Полатайко-Гусак, Іванна Сірко Власник пивної - Владислав Комуніцький Духи, Солдати - Андрій Батир, Сергій Лазановський, Микола Сливчук Повії - Ірина Буняк, Ірина Вихованець, Іванна Сірко, Іванна Терлецька, Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Собака"

Між людиною та собакою існує зв'язок, який не можливо пояснити словами! Це потрібно побачити і відчути! Новий театр запрошує на перегляд комедії «Собака» .За годину на сцені розгортається трагічна драма трьох живих істот: він - одвічно зайнятий обслуговувач залізничних холодильників, вона - приймальниця у закладі для утилізації тварин і собака Булька, яку чи то викинули, чи то загубили. Чоловік привів собаку, щоб приспати, бо не має з ким її залишати під час від'їздів. Чи є в житті такі обставини, які б виправдали такий вчинок? Та чи взагалі наважиться головний герой…Квитки в касі філармонії або за телефоном нижче.

Театральний арт-проект "Оскар і Рожева пані"

Оскару всього десять, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя... Попереду 12 днів зневіри і розпачу... Якби не одна дивакувата жінка у безглуздому рожевому костюмі...Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама... Театральний арт-проект "Оскар і Рожева Пані" - це спроба достукатись до найзаскорузліших сердець через емоційну історію, наповнену болем і вірою.   Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever"

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.   Придбати квитки можна за посиланням нижче.   

Неоопера-жах "HAMLET"

Принц данський і вся королівська сім’я вже давно спочивають під вагою століть. Аж раптом три спокусливі богині помсти Еринії (запозичені режисером з шекспірівського «Макбета») пробуджують Гамлета від вічного сну і... простір підземелля наповнюється потойбічними звуками музики та навіженими героями, що повстають з могил, щоб спокутати свої гріхи і розірвати врешті-решт порочне коло трагедій, в якому скніє рід людський... Чи знайде цього разу принц Гамлет правильну відповідь на одвічне питання? Питання, що не дає його душі знайти спокій на тому світі та перетворює на жах його вічний сон...   Квитки можна придбати у касі театру.

Rock Mozart Le Concert

14 грудня о 19:00 на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери — Rock MOZART LE CONCERT.Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 14 грудня о 19:00 у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…

Концерти

Презентація альбому Ivasyuk, Bria Blessing & Shockola

Нова філософія пісень легендарного композитора від чарівної Bria Blessing / Брія Блессінг та найкращих джазових музикантів Львова із гурту Shockolad в осінньому турі з презентацією альбому Ivasyuk! Перші пісні з альбому: "Пісня буде поміж нас" "Червона рута" Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

In the jazz mood

Квартет "ЕКСПРОМТ": Олександр Заводовський (клавішні), ОЛег Прокопчук (гітара, музичний керівник), Сергій Сатніченко (бас-гітара), Костянтин Алексич (ударні) Біг бенд філармонії, художній керівник та диригент - Васи Журюенко   Солісти: Лауреат міжнародних конкурсів Наталія Бурмістрова Фіналіст телепроекту "Голос країни", учасник "Ліги сміху", переможець "Crimea Music Fest" Олександр Онуфрійчук.   В програмі - джаз-стандарти та сучасні джазові композиції.   Квитки можна придбати у касі філармонії, або за нижчевказаним посиланням.

Halloween 2018 Rock-Metal party

За участі гуртів :1) Мольфа (Alternative Rock) м.Івано-Франківськ2) Impera (Modern Melodic Death Metal) м. Івано-Франківськ. Так, так ІМПЕРА!)) Ексклюзивна програма!!3) COMPLETE! (Punk Rock) м. Івано-Франківськ4) Сни Дріади (Alternative Rock) м. Івано-Франківськ5) Rise For Defence (Melodic Metalcore) м. Івано-Франківськ6) For The Blind (Dark Indie) м. Івано-Франківськ7) 4 Фаза Сну (Alternative Rock) м. Івано-ФранківськУ програмі концерта:- Виступи гуртів- Конкурси, розіграш призів (безкоштовні квитки на наступні рок вечірки, халявне пиво від організаторів)- Рок паті (по закінченню виступу гуртів до 1 ночі)Ціна квитків: 50 грн (квитки на вході в день концерта)

Elysee Quartet

Шматочок Парижа у Івано-Франківську! З єдиним концертом у Філармонії виступить Élysée Quartet (Франція).Струнний квартет Élysée – це поєднання різних музичних шкіл в одному колективі. Скрипалька Юстіна Заянчаускайте родом із Литви, другий скрипаль Лоран ле Флеше – француз, альтист Андрій Малахов навчався у Києві, віолончеліст Ігор Кириченко – в Одесі та Москві. Всіх їх поєднав Париж і любов до камерної музики. Виконавці в різний час закінчили Conservatoire National Supérieur de Paris, всі вони лауреати міжнародних конкурсів, об’їздили з гастролями півсвіту, а вже потім об’єдналися у струнний квартет.Різні світогляди дозволяють виконавцям міксувати ідеї, розвивати нові виміри в інтерпретації музики, а також мати неповторний стиль. Elysée Quartet виступав в Англії, Німеччині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Італії, Португалії, Ізраїлі, Японії, Китаї, Канаді, Нікарагуа тощо. У жовтні колектив вперше завітає до України.Юстіна Заянчаускайте – скрипкаЛоран ле Флеше – скрипкаАндрій Малахов – альтІгор Кириченко – віолончельПрограма: Ш. Гуно – Квартет у 4 частинахС. Рахманінов – Незавершений Квартет № 2 (I. Романс, II. Скерцо)АнтрактС. Рахманінов – Незавершений Квартет № 1 (I. Allegro moderato, II. Allegro molto sostenuto)К. Дебюссі – Квартет (I Animé et très décidé, II Assez vif et bien rythmé, III Andantino, doucement expressif, IV Très modéré – En animant peu à peu – Très mouvementé et avec passion)

Harmonia Nobile. Емерих та Томас Поповичі

Шедеври бароко та романтизму. В програмі твору А. Вівальді, Ж.К. Арбана, К. Сен-Санса, Г. Дініку. Ведуча - Ольга Кожушок.   Квитки можна придбати у касі філармонії, або за нижчевказаним посиланням.

Jozef Van Wissem

Jozef van Wissem вперше виступить в Івано-Франківську! Jozef van Wissem - голландський композитор-мінімаліст та лютнист. Презентує два нових альбоми. «Nobody Living Can Ever Make Me Turn, який з'явився у грудні та інший, що ще на має назви.У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». З Джармушем він так само записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютни - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.Його музика відрізняється лаконічністю і чіткістю, дає слухачу гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виповнюється автором з аскетичною зосередженістю, знайшовши свій відбиток у почерпнутих з католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ.Вартість квитків до 15 вересня - 100 грн.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

БЕZ Обмежень

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відправилися у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Буду з тобою!». Нещодавно група презентувала довгоочікувану збірку «Буду з тобою!», а тепер вирушає в тур Україною на підтримку студійника. Це EP, до якого увійшло 8 треків, зокрема і кавер-версiя однієї з найромантичніших пісень маестро Миколи Мозгового «Кохана».    Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Симфонічна декада

Концерт до 10-річчя від дня створення оркестру. Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк.   Квитки можна придбати у касі філармонії.

Vivienne Mort

«Досвід»Радісна новина для поціновувачів музики - Vivienne Mort оголошують другу частину концертного туру з презентацією альбому «Досвід». В перші дні виходу альбом "Досвід" увійшов у топ найпродаваніших в Україні на сервісі iTunes та Google Play. З новою програмою гурт вже відвідав 10 міст України, де музикантів зустрічали повні зали.Vivienne Mort - київський інді-рок гурт, заснований вокалісткою та автором музики і текстів Даніелою Заюшкіною. На рахунку гурту 6 альбомів, 3 офіційних відеокліпи (один з яких, на пісню "Пташечка", знятий в Індії), 8 всеукраїнських турів. Творчість Vivienne Mort люблять та тепло приймають і за кордоном, зокрема в Польщі (де гурт мав вже три концертні тури), Чехії, Белорусі та ін. Vivienne Mort - постійні гості найбільших фестивалів України: Respublica, ZaxidFest, Файне Місто, Бандерштат, Імпульс Фест, Гоголь Fest, Atlas Weekend, Koktebel Jazz Fest та багатьох інших. У березні 2017 року солістка Vivienne Mort стала переможцем в номінації «Вокалістка року» у премії "Селекція" від радіостанції "Джем ФМ".Того ж року гурт виступив у півфіналі пісенного конкурсу "Євробачення" з композицією "Іній", яка стала синглом альбому "Досвід".Чесність поезії та музики, проникливий голос та артистизм.Кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре. Зустрінемося!

Національна капела бандуристів України

Найстарший творчий колектив України проводить святковий гастрольний тур присвяченний 100-річчю від дня створення, в рамках якого, Національна капела бандуристів України ім. Г.Майбороди має на меті протягом осені 2018 року відвідати всі обласні та найбільші районні центри України. Тур відбувається за підтримки Українського культурного фонду.Національна капела бандуристів має свою неповторну творчу особливість – усі артисти співають і одночасно грають на бандурах. Філігранна відшліфованість кожного номера, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво - не може не вражати, не заворожувати глядачів. На вас чекають найкращі твори капели бандуристів! Не пропустіть! Зустрінемо сторіччя славетного українського колективу разом!

Концерт "Morandi"
10.11.2018 20:00

Вперше у Івано-Франківську - гурт "Morandi"! Їхня музика запалює наші серця. Їхні концерти зводять з розуму. "MORANDI" - це група, яка підкорила Європу, їхні пісні міцно закріпилися в музичних та танцювальних топчартах. Кожна пісня цього гурту - хіт, кожен концерт - довгоочікуваний, кожна платівка - подія в світі музики, наступ, якого чекають мільйони шанувальників.

Концерт ONUKA

MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA. Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Концерт "Harmonia Nobile"

Художній керівник та концертмейстер народна артистка України Наталія Мандрика. Солісти: Наталія Мандрика, Анжела Приходько, Оксана Кречко, Владислав Пірус, Роман Гродзінський, Олександра Золотова. В програмі музика Й.С. Баха, А. Вівальді, В.А. Моцарта, Е. Елгара, Б. Галуппі.   Квитки можна придбати у касі філармонії.    

Виступ гурту "NaviBand"

Naviband - це романтичний дует з Білорусі, який підкорив Україну піснею «Гісторыя майго жыцця» та з якою представляв свою країну на Євробаченні 2017 року в Києві. Після успішного виступу на конкурсі гурт став частим гостем на українських концертних майданчиках і фестивалях.Гурт був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. За 5 років існування гурт Naviband випустив 4 альбоми переважно білоруськомовних пісень, а на вересень призначений вихід першого синглу українською мовою - «Сумне море».

Арсен Мірзоян

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився аншлгами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати – це незнайомі йому складові музики. На сьогодні Арсен Мірзоян - номінант багатьох музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним."В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне.", говорить співак.Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Склад гурту:вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоянударні- Анатолій Шмаргунфортепіано- Станіслав Лавриксаксофон -Володимир Лебедєвлідер гітара- Олександр Лозовськийбас гітара -Валентин Корнієнко

Концерт Джамали

  У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі. Цього року Джамала вдруге стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1 + 1 і суддею Національного відбору на Євробачення. У березні 2018 відбувся реліз синглу Джамали "Крила". Попередній сингл співачки "Сумую" вийшов у вересні 2017 го року. Крім однойменної композиції, в нього увійшла пісня "Любити". Крім цього, Джамала виконала пісню «Ти любов моя», яка звучить під час фінальних титрів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан и Людмила». Прем'єра фільму відбулася в березні.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Балет "Історія Кая та Герди"

Балет на 2 дії. Лібретто О. Хандакової за мотивами казки "Снігова королева" Ганса Крістіана Андерсена, хореографи-постановники - Олена Хандакова, Віталій Небор. Художник - Володимир Прокопишин. За участю учнів балетної школи обласної філармонії.   Квитки можна придбати у касі філармонії.

Велика Пенсія на Промприладі

Дата точна. Зараз триває обдумування костюмів і форм, набору музичних інструментів. Деталі напишемо згодом, але мало що зміниться. Гостям з інших країн і міст можемо підказати готелі або ресторанчики.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені. Цей кроссовер проект представляє собою симбіоз традицій та інновацій - кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незнайомі грані улюбленої музики. Історія симфонічного шоу «Світові хіти» і самого оркестру розпочалася весною 2014 разом з першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якими в потім з'явилися «Музика кохання», «Rock Stars», «Golden Collection» та інші.

Концерт "Юні віртуози"

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile". Квитки можна придбати у касі філармонії.

Хор ім. Г. Верьовки

Національний заслужений академічний український народний Хор ім. Г. Верьовки включає в себе три різноманітні творчі групи: хорова, оркестрова та танцювальна. Кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України. хорова група – 60 чоловікоркестрова група – 20 чоловіктанцювальна група – 32 чоловікиРепертуар колективу складається з музично-танцювальних творів класиків та сучасних композиторів світу:- а capella- твори з хором та оркестром- оркестрові номери- хореографічні номери- вокально-хореографічні композиції- малі форми вокально-музичного та танцювального мистецтв (від 4-х до 10-ти чоловік)

Концерт гурту KARNA
02.12.2018 20:00

2 грудня спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Івано-Франківську, в клубі Pasage Gartenberg, адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли "охрестити" як "шиKARNA" засновники жанру "hutsul metal" відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру Гуцул метал в кожну хату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу "Party на Прикарпатті", який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією "Best Metal Act", та не менш успішний реліз альбому "Гуцулметал" який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Сергій Бабкін

Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені!Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказанним посиланням.

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».Квиток на концерт Олександра Божика у супроводі великого рок-оркестру – це найкращий подарунок до Новорічних свят! Музика Вівальді, Гріга, Coldplay, Imagine Dragons, Nirvana, AC/DC, Майкла Джексона, Ханса Ціммера та інших створять неймовірний настрій на увесь наступний рік! Родзинкою цьогорічних концертів буде презентація першого аудіо-диску Олексадра Божика! Будьте першими хто це почує!Не пропустіть, буде гаряче!

Шоу

Шоу "Холодне серце"

"Холодне серце" - масштабна постановка від одеського продюсерського центру "Made in odessa" - неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії "Walt Disney". Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій."Холодне серце" - це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові , що дитина сидить на руках у дорослого.

Музичне фентезі-шоу "Володарі Стихій"

Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…Вода - Георгій Матвіїв (бандура)Земля – Петро Сказків (цимбали)Вогонь – Олександр Божик (скрипка)Повітря – Олесь Журавчак (етно-духові)та НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів України під керівництвом Віктора Гуцала)Світові рок, поп, класик і фолк хіти та авторські композиції Володарів.Розкрий Таємницю Стихій!

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечірки

Pasage Lounge Zone
25.10.2018 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

Піратська вечірка

Шхуна #GrandAmerica запрошує усіх на свій борт! Цілу ніч розпиваємо ром та беремо сусідні столи на абордаж!!!

RnB friday
26.10.2018 20:00

Місце, де щоп'ятниці ти можеш почути найсвіжішу музику. Тебе чекає RnB friday від: - Dj Valentine - Dj Kalashnikov - Dj Nice - MC Bakla

Dj Sergio Osa

Головний пірат Івано-Франківськ Dj Sergio Osa очолює Піратську вечірку цієї п`ятниці!

Dj Kris

І знову ми презентує нові обличчя! Цієї суботи ми відпочиваємо разом з DJ Kris!

Saturday night fever
27.10.2018 22:00

Safin, George Avel, Dub-Ro.

Вечірка до Дня Гелловіну
28.10.2018 11:00

Гримерка, запрошує 28 жовтня на костюмовану вечірку з присмаком солодощів до Хеллоуїну! Батьки , діти, бабусі і дідусі на вас чекає: - аквагрим- страхітливі костюми- кенді бар- майстер-клас з розпису пряників ( привид, каспера, гарбуза)- цікаві конкурси- фотографіїВартість 200 грн. Бронювання місць за нижчевказаним номером телефону.

Вегетаріанська вечірка
31.10.2018 20:00

Yogaifschool STS - вперше проводять тематичну освітньо-розважальну вечірку. Наша мета - зібрати разом якомога більшу кількість однодумців, та познайомити всіх бажаючих з вегетаріанським способом життя в позитивній неформальній обстановці.Вегетаріанський стиль життя стає все більш популярним. Українці відмовляються від м’яса, хутра, проводять марші на захист тварин, в містах з’являються нові вегетаріанські кафе, а в Мережі не замовкають суперечки про користь і шкоду такої дієти.Тож ми вирішили організовували подію для того, аби люди, які знайомі з терміном “вегетаріанство”, але ще не практикують цього, могли особисто познайомитись з людьми, які вже мають досвід. Тому що дуже часто вегетаріанство має різнобоке ставлення і трактування, а ті люди які практикують вже декілька років, навіть десятиліть зараз можуть особисто розказати і про переваги, і про недоліки такого харчування.Також на вас чекають запальна танці, пісні під гітару, цікаві ігри та конкурси, і звісно вегетаріанські смаколики)Окремо буде організована розважальна програма для дітей - тож беріть із собою малечу)Спікери:Andrey Kuznetsov - власник Yogaifschool STS та співзасновник Carpathian Yoga Fest, Marino Yoga Fest 2019, вегетаріанець з 2012 року, має майже річний "стаж" сироїдіння, займається йогою, воркаутом, моржуванням, періодично практикує тижневі голодування, полюбляє це робити з однодумцями на о.Корфу, Греція.Nata Meta - Модельєр. Мама двох дітей : Ясна (4роки), Лев (10 місяців). Досвід вегетаріанства сім'ї понад 4 роки, веганства - майже рік.Іванка Шкварок (Ivanka Shkvarok) - музикант, засновниця косметично-оздоровчої платформи Миделко. 26 років. Досвід 3 роки свідомого вегетаріанства, веган, досвід - до року. Ведучий вечірки - Тарас Василюк.Вечірка костюмована, все ж таки Halloween)Вартість для дорослих: 450 грн. до 22.10.2018500 грн - до 29.10.18в день події - 550 грн.Вартість для дітей: 200 грн. до 22.10.2018250 грн - до 29.10.18в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість: для дорослих - 400 грн., для дітей - 150 грн.Кількість місць обмежена.Реєстрація за посиланням

HelloWine

HelloWine - черговий івент від "Corassini" для тих, хто в найтемнішу ніч року не проти віддати належне одній із найдавніших та наймістичніших дат.Ми готуємо дещо особливе:- Вечір буде наповнений глибокими "Dub House" мотивами у поєднанні із "Breakbeat" від локальних ді-джеїв - Khomiak & Daniv b2b.- Visual-проекція, яка супроводжуватиме музику від наших DJ's;- Декор залу (creative minimal).Смачне вино, лімітована музика, visual-проекція та звичайно ж незабутня атмосфера - одним словом команда "Corassini" зробить все можливе, щоб здивувати наших гостей та відкрити улюблений ресторан, як плейс для сучасної арт-рекреації та культурного наповнення.Бронювання ідеального вечора за номером нижче. 

Halloween party
31.10.2018 22:00

Гості вечора: Мисливці за привидами. Моторошна подорож в Ніч всіх Святих.  Ця ніч буде найстрашнішою. Конкурс на найкращий костюм. Пригощаємо безкоштовно на барі. В тематичних костюмах вхід безкоштовно. Жахи від шоу балет BEST ENTERTAIMMENT TEAM. Go Go Lady. Зустрічають на вході відьми!Довідка та резерв за телефонами нижче.

Halloween. Відьоомська ніч. Jagermeister
31.10.2018 21:00

1. Тематична вечірка.1.1 Прихід в костюмі, подарунок на барі.1.2 Основним напоєм на барі буде - Jagermeister1.3 Музика1.5 далі буде...Напої

Halloween panorama b pab

Dj set by Pablo. Конкурсна програма Тараса Василюка.    Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Halloween 2018

Пекельна вечірка в #GrandAmerica !!!! Пригощаємо горячою смолою, дрова у чан підкидає Dj Osa! Поспішай забронювати стіл за телефоном нижче, щоб не пропустити мега-вечірку!

Halloween Party
02.11.2018 19:00

На вас чекають:- dj, ведучий та конкурси з п‘янкими подарунками ;- пунш у великому гарбузі;- тематичне оформлення закладу та перевтілення персоналу;- фотограф Проведемо наймоторошнішу ніч у році разом? Dress-code: чорний, готика, на ваш креативний розсуд, за найцікавіші образи-компліменти від закладу;Вхід безкоштовний. Бронювання столика за телефоном нижче. 

Вечірка "Happy Halloween"

Запальна вечірка для дітей та батьків, яку організовує Клуб "Мами Прикарпаття" "Happy Halloween" відбудеться у Панорама Плаза 4 листопада (неділя) вхід о 16:00 початок о 17:00Обов"язковий тематичний дрес-код! Готуйте костюми!Вартість квитка - 350 грн

Благодійна вечірка "Speed Dating"

У Вас є можливість класно провести свій час з SpeedDatingIF - піти на 11 експрес-побачень за 1 годину! Саме тут люди реальні, без фотошопу, фільтрів та іміджів, які відриті до спілкування і стосунків. Формат заходу, speed dating, проходить за вічною і ідеальною схемою Якова Дево, якій вже 20 років! Ви отримуєте шикарну можливість познайомитись з декількома особами протилежної статі!  Чоловіки і жінки зустрічаються у затишному місці (старанно підготованому для Вас нашою командою) і тут розпочинається найцікавіше! В Вас є 5 хвилин на бліц-побачення, за цей час Ви зможете порозмовляти, справити враження одне на одного та оцінити спілкування в анкеті уподобань. На основі балів з Ваших анкет , ми складаємо пари і на наступний день присилаємо Вам номер телефону людини з якою у Вас співпала симпатія. Будьте впевнені, в цій легкій, невимушеній та веселій атмосфері ви обов’язково відчуватимете себе щасливою людиною! Ну так що, ризикнете? Ціна входу: 150 грн. Вік: 21-30

Музичні виступи

Виступ Валентина Сантіно

Ресторан "ШефКлуб" сповнений любов’ю до музики. Це те місце, де можна розчинитись у гарному настрої, насолоджуючись вишуканим смаком страв та вина, під акомпанемент живої музики. Розділіть атмосферу свята з рестораном "ШефКлуб".   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Ocean Music"

Концерт інструментального квартету (саксофон, клавіші, гітара, кахон) з улюбленими хітами. Розважатимуть Дід Кімпель і Тарас Василюк.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Sun rise"

Гра на кларнеті, гітарі та контрабасі. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Monopolia"

Авторський драйвовий матеріал в міксі із кавер-версіями святових хітів. Конкурсна програма Тараса Василюка.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний виступ Іванки Йоко

Насолодіться неймовірним голосом вокалістки. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Live Sax Music

Ми продовжуємо вечори Live Sax Music разом Андріем Чепіль ! Приходь та насолоджуйся чистим звучанням саксофону,який наповнить вечір неперевершеними враженнями та забезпечить атмосферу релаксу!

Max Vatutin

Ану ж бо, Франкфурт-на-Бистрицях, ахтунґ! Репост, всьо гет, і самі тоже приходіт! Вхід вільний. Бронювання за номером нижче. 

Ігри

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль прокрастинації
01.11.2018 09:00

Кожному з нас приходилось відкладати на потім важливі справи, максимально затягуючи їх виконання, займаючись замість них чим завгодно. Не в силах пояснити собі, чому ми так поступаємо, після цього нас мучає почуття провини через зірвані срокиі те, що когось знову підвели.Римський філософ Сенека попереджав: «Поки ми відкладаєм життя, воно проходить». В цій цитаті названа головна причина, по якій необхідно боротися с прокрастинацією.Так давайте зробимо це разом! Разом ми зможемо подалати прокрастинацію і ефективно реалізуємо наш життєвий потенціал!

Мистецькі заходи

Wieczór poezji śpiewanej z Barbarą Pachurą
26.10.2018 18:00

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує на вечір співаної поезії з Барбарою Пахурою. Зустріч відбудеться 26 жовтня 2018 року (п’ятниця) о 18:00 год. в Grand Cafe, що на вул. Грушевського, 3 в Івано-Франківську. Вхід вільний!В програмі твори Вери Копецкої, Еугеніуша Ткачишина-Дицкєґо, власна аранжація творів Барбари Маліновскєй, а також авторські твори.Барбара Пахура - бард з Беляви (Польща), засновник Клубу шанувальників співаної поезії „Позитивка” в Беляві, діючого з 2001 року, лауреат журналістської нагороди „Юрек 2006”, триразовий номінант конкурсу „Акція Акація” у номінації „Незвичайної польки”. Відзначена Президентом Республіки Польща Бронзовим Хрестом Заслуги.Подія співфінансована в рамках допомоги полонії та полякам за кордоном Сенатом Республіки Польща за посередництвом Фундації „Допомога полякам на Сході”   Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku zaprasza na wieczór poezji śpiewanej z Barbara Pachura. Spotkanie odbędzie się 26 października 2018 roku (piątek) o godz. 18:00 w Grand Cafe przy ul. Hruszewskiego 3 w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie). Wstęp wolny!W programie wiersze Věry Kopeckiej, Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego, Barbary Malinowskiej z własną muzyką oraz własne utwory autorskie.Barbara Pachura - bard z Bielawy (Polska), założycielka Klubu Miłośników Poezji Śpiewanej „Pozytywka” w Bielawie, działającego od 2001 roku, zdobywczyni nagrody dziennikarzy „Jurek 2006”, trzykrotnie nominowana do konkursu „Akcja Akacja” o tytuł „Niezwykłej Polki”. Odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Brązowym Krzyżem Zasługi.Wydarzenie współfinansowane jest w ramach sprawowania opieki Senat Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacja "Pomoc Polakom na Wschodzie".

Презентація книжки Артема Чапая «The Ukraine»
28.10.2018 18:00

Книгарня «Є» і «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Артема Чапая «The Ukraine». Модератор – Богдан Кирста.Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

Роксолана Сьома презентує "Світи суміжні"
31.10.2018 18:30

Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво Легенда запрошують на презентацію роману Роксолани Сьоми «Світи суміжні», що відбудеться 31 жовтня за участю авторки.  Модераторка – Марія ТкачівськаКазимира, практичний психолог, часто переїздить із міста до міста через специфіку роботи чоловіка. З паранормальними явищами вона подеколи стикалася й мешкаючи за попередніми адресами. Одначе там не ставалося чогось небезпечного. І лише переселення до галицького містечка Ж., куди Михайла направляють відроджувати алебастрові промисли, замалим не обертається для них загибеллю доньки. Іноді доводиться заплатити велику ціну, аби зрозуміти, що минуле й сучасність мають куди більше спільних таємниць, аніж бачиться на перший погляд.Письменник Тарас Прохасько (Тарас Прохасько/Taras Prochaśko) про цю книжку: «Зацікавлені містикою і парапсихологією можуть прочитати «Світи суміжні» як вишукану жанрову історію. Любителі старожитностей — як граціозне дослідження минулого. Але справжнім відкриттям Роксолани Сьоми є припущення, що на наших землях усе таємниче походить із минулого настільки, наскільки містичною є наша історія. І часи тут є такими самими суміжними, як світи».Роксолана Сьома – письменниця, журналістка, редакторка. Авторка романів «Вакації у Танґермюнде» (2012) та «Голова» (2016). Лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010), Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко (Девіль) (2013), премії «Дебют року-2012» від книжкового порталу «Друг читача». Мешкає в Києві.Вхід вільний.

Презентація української антології фентезі "Брама.Багряні ночі"
01.11.2018 18:00

Книгарня "Є". Івано-Франківськ, Видавництво Vivat та Брама запрошують на презентацію першої української антології фентезі «Брама.Багряні ночі», що відбудеться 1 листопада за участю укладачів Мирослава Кошика/Myroslav Koshyk, Анатолія Мицкана/Anatoliy Mytskan та авторів Івана Дурського/ Іван Дурський , Олени Бучик/ Olena Buchyk . Початок – о 18:00. «Багряні ночі» — книжка, що започатковує серію українського фентезі. Її видано за підсумками щорічного конкурсу фентезійних історій «Брама-2017». Конкурс презентує авторів з усього світу: як відомих, так і тих, хто лише робить перші кроки в літературі. До антології увійшло 27 найкращих творів із понад 500, надісланих на розгляд. Фентезі тут різне: від «темного» до високого, від дитячого до епічного. Тож кожен поціновувач усього магічного та чарівного неодмінно знайде улюбленого автора і твір до смаку. Запрошуємо читачів у мандрівку незбагненними паралельними світами, де усілякі дива й вигадки — не щось надприродне, а найсправжнісінька реальність.Вхід вільний.

Презентація книжки "Зграя" Анастасії Нікуліної
06.11.2018 18:30

Презентація книжки "Зграя" Анастасії Нікуліної. Екстримальний роман-виклик від авторки "Сіль для моря, або Білий кит"Львівська спека плавить асфальт. Їм — майже вісімнадцять, і в кожного є що приховувати.П’ятеро хлопців щодня кидають виклик міським висоткам і самим собі. Паркур — це стиль життя, челендж — постійно робити неможливе. Адже, коли ти трейсер, меж не існує: є лише перешкоди.Загадкова незнайомка Таша — новий друг чи ще одне випробування? Чи зможуть вони протистояти небезпеці й подолати власні страхи? Без команди їм буде важко, але разом вони завжди сильніші, разом вони — «Зграя».Вхід вільний

Виставка Ореста Костіва "EGO"

Орест Костів народився в 1971 році в місті Радзивилів. Творчо почав працювати з 1989 р. Закінчив Прикарпатський Національний Університет ім. В.Стефаника. Кафедра дизайну, диплом магістра. Член Національної Спілки художників України. Картини Ореста Костіва знаходяться в Національному Музеї у Львові, в галереях та приватних колекціях в Україні, Австрії, Польщі, Німеччині, Великобританії, Швеції, Єгипті, США і в Канаді.

Виставка фотопортретів Мар'яна Грінера

Виставка фотопортретів журналіста, фотографа Мар'яна Грінера. До дня української писемності та мови автор презентує низку портретів українських письменників і журналістів.

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Похід "Пішконя, Колочава, Синевир"

День 1. ст. Воловець – Міжгір'я – оз. Озерце.День 2. Хребет Пішконя та найвища точка – г. Негровець (1707 м).День 3. Музеї Колочави – оз. Синевир – реабілітаційний центр ведмедів – Воловець.Вартість походу – 1150 грн.У вартість включено: послуги провідника в горах, харчування (сніданки та вечері готуємо на вогні, обід – перекус),  групове спорядження (казани, тент і т.д.), групова аптечка.Додаткові витрати: трансфери (1,3-ого дня), вхідні квитки та екскурсії в туристичних об'єктах.

Екскурсія "Цікавинки Закарпаття: страусина ферма, оленяча ферма, карпатська сироварня. Термальні басейни с. Велятино"

Страусина ферма. Понад сотня пернатих птахів перекочували з Намібії у 2002 році та й донині живуть на Закарпатті, на околиці міста Хуст. Природні умови краю виявилися цілком придатними для життя страусів, а самі вони зовсім невибагливі у їжі – споживають майже все – та не потребують особливого догляду. Проте користі з них чимало. Власник ферми Василь Перец називає вирощування птахів безвідходним виробництвом. Використовують з страуса абсолютно все. Дієтичне м'ясо коштує дорого - 20 доларів за 1 кг, має смак яловичини, та не містить холестерину. Та найвигідніше продавати яйця – вага яких до 2 кг, а вартість – понад сто гривень. З яєць в ресторанах роблять смачні млинці та омлети, а шкарлупу використовують для писанок. З одного птаха отримується до 2 кілограмів пір'я, з яких роблять пишні та дорогі боа для модниць. Дзьоб і нігті використовують для виробництва прикрас, а жир - у косметології. Страусина шкіра – теж цінний продукт, вартість її така ж, як і крокодилячої. З пташиних вій виходять дорогі пензлі для розпису маслом і пастель. Іще одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні Ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Рідкісні олені з’явились на фермі ще у радянські часи – 1987 року. Гелікоптером їх доправили сюди аж із Калінінградської області. Основна мета вирощування цих тварин – пантокрин –лікарська речовина, добута із рогів. Її застосовують при перевтомі, неврастенії, неврозах, слабкому серцевому м'язі, гіпотонії, для підвищення працездатності. У той час справа була надзвичайно прибутковою та давала великі гроші. Та в незалежній Україні сировина значно подешевшала – і оленячу ферму зробили туристичним об’єктом.Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир –біологічно чистий продукт. «Селиська сироварня» виготовляє три сорти сиру: «Селиський», «Хуст», «Нарцис Карпат» Сир "Селиський" відноситься до різновиду напівтвердих сирів.Історія "Теплих вод" налічує уже понад 2 десятиліття, ще в 1990 році коштами колгоспу, на базі термального джерела під горою Олексинець,  збудовано (профілакторій) туристичний комплекс "Теплі води".  Який відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди починають з'їжджатися люди не тільки з району та області а й з усієї України та навіть із закордону.Найперше, чим термальні води Велятина ,  привертають увагу - це  підвищеним вмістом брому та йоду   (бром  має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько  кілометра, при температурі  від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів цельсія).Вартість - 510 грн. Деталі та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Озеро Синевір та долина крокусів"

Озеро Синевір. На території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України, яке утворилося 10 тисяч років тому. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м.   Варто відмітити, що о. Синевір входить до 7 природних чудес України! Долина крокусів у колочавському музеї Старе Село.Колочавський музей - скасен «Старе село» щороку потопає в фіолетових квітах. Кожної весни тут спостерігається унікальне природне явище - масово зацвітає рідкісна рослина – Шафран Гейфелів. Зазвичай перші квіти з’являються з 20 березня і масово цвітуть десь до 25 квітня.Шафран (Крокус) Гейфеля (Crocus heuffelianus Herb) — зникаюча декоративна ранньовесняна рослина. У народі їх називають брандушками, маслянками або серенками.Зазвичай, на території музею «Старе село», у березні з’являються великі квітки фіолетового Шафрану Гейфелевого, з темними плямами на кінці пелюсток. Жовтогарячі пиляки і приймочки надзвичайно прикрашають квітку, яка розкривається тільки на сонці. Стебло дуже вкорочене, тому здається, що листки і квітки виходять безпосередньо з бульбоцибулини. Комах рослина приваблює не тільки солодким нектаром і яскравим забарвленням, а й ніжним ароматом. Квітки легко самозапилюються, це гарантує утворення плодів і під час несприятливих для появи комах погодних умов навесні.Росте в лісах, на степових схилах і гірських луках Карпат. Бульбоцибулина Шафрану щорічно відновлюється – вона виростає на верхівці старої.Шафран Гейфеля називають квіткою Місяця. Річ у тім, що період вегетації рослини залежить від фаз нічного небесного світила. Чим більше місячних днів, тим швидше розвивається рослина.Наукова назва «Крокус» пов'язана з древньою грецькою міфологією. Греки вважали рослину символом щастя, квіткою Аврори - міфічної богині ранкової зорі.Крім того, Крокус – своєрідний індикатор родючості ґрунту.Особливо тяжко доводиться Шафрану неподалік від міст. Старанні збирачі не просто зривають квіти, а виривають рослини разом з бульбоцибулиною, щоб довше не в'янули.Шафран Гейфелів перебуває на межі зникнення. Його занесено до Червоної книги України. У Колочаві квітка знаходиться під пильним наглядом і бережно охороняється. Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, харчування, особисті витрати. Деталі та запис за телефонами.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: Язлівець, печера "Кришталева", Джуринський водоспад"

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить "Кришталеву" найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів. Довжина – 23 км. Середня ширина ходів – 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °С).Монастир в Язловці заснувала Марцеліна Даровська з Котовичів, яка належала до багатої шляхетської сім’ї. Вона народилась на Україні, набувала освіту в Одесі. Але після одруження родинне щастя було не довгим – помер син, а трохи пізніше й чоловік. Й щоб не замкнутися в собі, Марцеліна почала займатися громадсько-освітньою діяльністю, організувала сільське самоуправління. Вона вирушила до Риму, де заснувала громаду сестер непорочного зачаття пречистої діви Марії. Марцеліна прибула у вересні 1862 року в с. Язловець й створила перший дім непорочниць та навчально-виховний заклад для дівчат, який згодом став осередком культури і поглибленої релігійності.Джуринський водоспад: висота водоспаду - 16 метрів. Знаходиться він на річці Джурин у Залещицькому районі Тернопільської області України. Водоспад був створений штучно. Русло річки Джурин було змінено близько 100 років тому. Недалеко від водоспаду залишився мурований міст через старе русло.Вартість - 370 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Місця сили: Терношорська Лада та похід до Писаного Каменю

Терношорська Лада — це унікальний скельний комплекс, український Стоунхендж, що розмістився на південному схилі гори Терношора (989,9 м. над рівнем моря), на межі двох високогірних сіл — Снідавка і Яворів, Косівського району, Івано-Франківської області. Входить до складу Регіонального ландшафтного парку «Гуцульщина».Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Карпатський К-2 (Кострича+Кукул)

Хоч і наш "К-2" на 7000 м нижче гімалайського, панорамні краєвиди Чорногори захоплять вас своєю дивовижною красою з хребтів Кострича та Кукулу, адже звідси проглядаються всі двохтисячники України: від Піп Івана і до Петросу. Маршрут: м. Івано-Франківськ - Кривопільський перевал - г. Кострича (1544) - пол. Веснарка - с.Завоєля - пол. Закукул - г. Кукул (1539) - пол. Кукул - пол. Лабєска - м. Ворохта - м. Івано-ФранківськВартість - 1300 UAHТривалість: 3 дні   У вартість включено:- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.); - вхід у заповідник;- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту; - оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження; - групова аптечка. У вартість не включено:- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн, в залежності від кількості людей в групі). Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту; - особисті витрати (сувеніри і т.п.)

Похід "Каппадокія"

День 1. Гереме – Гюверджинлик – Учхісар – Долина Любові.День 2. Долина Пашабаг – Чавушін – Рожева та Червона долини.День 3. Дерінкую – Каньйон Іхлара – Селіме.День 4. Додому. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Гереме. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 70 $У вартість входить: послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: авіапереліт (економний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з купівлею квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо. медична страхівка; трансфери; харчування; проживання в хостелі чи кемпінгу; вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники. Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, ночівлі в хостелі, харчування, вхідні квитки).

Туристична мандрівка "Королівська архітектура Європи"

Туристична мандрівка для Університету Короля Данила «Королівська архітектура Європи» (від туристичної компанії «Геліос-тур») 8-12 листопада 2018 року. Заявки приймаються до 30 жовтня 2018 року.День 1 (четвер). 05 год. – виїзд з Університету Короля Данила. 15-17 год. – прибуття у м. Краків. Поселення у готель. Екскурсія містом. Вільний час. День 2 (п’ятниця). 7 год. – сніданок. 8 год. – виїзд у м. Прага. 15-16 год. – прибуття у м. Прага. Поселення у готель. Екскурсія містом. Вільний час.День 3 (субота). 7 год. – сніданок. 8 год. – виїзд у м. Дрезден. 10 год. – прибуття у м. Дрезден. Екскурсія містом. Вільний час 17 год. – виїзд у м. Вроцлав. Поселення у готель. Вільний час. День 4. (неділя). 8 год. – сніданок. 9 год. – екскурсія містом. Вільний час. 19 год. – виїзд до Івано-Франківська. День 5 (понеділок). 10-12 год. – прибуття у м. Івано-Франківськ. Деталі та запис за телефоном нижче. 

Закарпатське Божоле 2018

Душа Закарпаття в одній подорожі: історія, старовинні замки, гарячі термали, ну і... що то за листопад, та й без фестивалю вина! Пора поповнити запаси! Не даремно ж закарпатські винороби вирощували ягоди та виноград цього року! Молоде вино кличе нас!   Вартість: 695 грн.

На Канари з рюкзаком: вулкан Тейде на Тенерифе

День 1. Санта Крус де Тенерифе.День 2. Гірський масив Анага.День 3. До океану.День 4. Національний парк Тейде.День 5. Каньйон р. Баранко.День 6. "Місячні пейзажі".День 7. Скали де Гарсія.День 8. Гірський притулок Альтавіста (3260 м).День 9. На вершині вулкану Тейде (3718 м).День 10. Чорний ландшафт.День 11. Ущелина Маска.День 12. Санта Крус – відправлення додому.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Санта Крусі. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо. Вартість 190 євро. У вартість входить: трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора; групове спорядження; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери; ночівлі в хостелах; харчування в хостелах, ресторанах і кафе; вхідні квитки.​ Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250 євро. 

Новорічні пригоди 2019 на Закарпатті

В програмі: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго!   Вартість подорожі – 3175 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3375 грн (реєстрація після 10.11.18).   У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, фотозвіт.Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки, купання в чанах, трансфери зі станції Воловець до Міжгір'я і назад, прокат лиж, абонементи на катання.

Новий рік в серці Гуцульщини

ЯК зустріти Новий Рік 2019 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте де? І ще з ким? У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! Гайда з нами зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини – Верховині!

Новий Рік в Стамбулі 2019!

Не знаєте куди податись зустрічати Новий рік 2019? В Європу чи Азію? Розвіємо сумніви в Стамбулі! Адже, величне місто розкинуло свої володіння на межі двох континетів! Вартість: 160 євро (проживання на базі сніданків, екскурсії). Додатково оплачується: квитки на літак, вхідні квитки, трансфери з аеропорта, особисті витрати).

Різдво в Українській Швейцарії

Зустрічай та святкуй Різдво 2018 в Карпатах! Обирай унікальну програму за оптимальною ціною! Мальовничі краєвиди української Швейцарії, велич наскельної фортеці Тустань, "пекельні" чани, спортивна рибалка, гонорові зубри, святкова атмосфера, катання на лижах і санках, релакс і СПА... Чого тільки душа бажає!   Ціна - від 2175 грн. 

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Навчання та розвиток

Практичне заняття по догляду за немовлятком
26.10.2018 18:00

В утробі матері дитина отримувала все необхідне, її організм був пов’язаний з організмом мами через плаценту. Після народження все змінюється: починають функціонувати легені, перебудовується система кровообігу, травлення та інші.   Про що буде на занятті: Режим і впорядкування дня Гігієна і догляд за немовлям Ранковий туалет: догляд за вушками, оченятами, ділянкою геніталій та пуповиною ранкою. Правильний догляд за носиком, Аспіратор Купання малюка Вибираємо підгузки. Правила зміни підгузка Дитячий масаж Дитяча кімната: температура, вологість.. Придане дитини (ванночка, сповивальний столик, ліжечко, гардероб). Отримавши фахову інформацію, ви відчуєте себе набагато впевненішими молодими батьками! На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття!Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Діджиталізація кар'єри в ІТ

Лобіювати свої інтереси перед IT компаніями, правильно оцінювати свій рівень та прогнозувати тенденції на ринку вміє мало спеціалістів.До Івано-Франківська приїжджає Lidiya Terpel, яка вже 2 роки розвиває власну кар’єрно-аналітичну компанію Skyworker. Продуктове рішення Skyworker дозволяє знайти ментора по всьому світу, отримати глибоку аналітику щодо можливих позицій в IT-компаніях, оцінити свою затребуваність та вартість на ринку і заручитись допомогою у відстоюванні своїх інтересів перед компаніями.Спікерка передасть вам досвід сотень клієнтів Skyworker і сконцентрується на 3 пунктах виступу:- Специфіка різних IT компаній: де шукати приховані позиції, як ефективно виходити на компанії та відстоювати свої інтереси.- Як оцінити і підвищити свій професійний рівень.- Як спрогнозувати свою затребуваність.Подія буде корисною спеціалістам від Middle/Senior рівня як із напрямку девелопменту так і менеджменту в ІТПодія безкоштовна. Вхід вільний.Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням нижче.

Мотиваційний марафон "Від мрії до дії"

На марафоні я допоможу ВАМ:- усвідомити свій талант;- знайти істинну САМОмотивацію; -виробити навик САМОпідтримки(ви кращий психотерапевт собі, не вірте, приходьте,-перевірте);- сфокусуватись на важливому для себе,- своїх цінностях/пріоритетах;-знайти баланс робота/відпочинок(життя, як пологи: "напружився/розслабся здорово");-позбутись енергопоглиначів;- спрямувати життєву енергію на досягнення цілей;- підвищити самооцінку, усвідомити свою самоцінність для себе, оточуючих, світу;- виявити та змінити установки, які перешкоджають самореалізації та успіху;-обрати ЗДОРОВ'Я.БАЗОВА ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ, котре наповнене здоров'ям, як ментальним, так і фізичним; Прийняттям; Дозволянням собі; Пробаченням; Відповідальністю за своє життя; Можливостями; Творчістю; Бажаними благами щедрого світу.Вестиму марафон- я- Любов Мазур, мотиваційний тренер, практикуючий арт-терапевт, психосоматолог, ігропрактик, член східно-української асоціації арт-терапевтів України, спікер психологічних фестивалів Art-praktik, АНІМА, експерт місцевих видань та радіо-передач, автор і ведуча психологічних семінарів, МК, ранкових кав.

Autumn QC Meetup

Цього разу будемо зосереджені над Security Testing - трендом в теперішній час. Окрім трьох класних доповідей, Ви почуєте, що і як тестують для перевірки безпеки проекту та отримаєте практичні кейси від спеціалістів в даній області.А спікерами на нашій зустрічі будуть:1)Максим Проценко, тема: «Тестування безпеки. Путівник початківця» (чи англійською «Hack your project. Starter kit»). З кожним роком у світі зростає кількість кіберзагроз. І українці це знають не з чуток. Світ змінюється, але більшість продовжує зволікати з безпекою своїх проектів. Наскільки складно почати і як донести важливість тестування безпеки до свого менеджера? Про це і будемо розмовляти. Доповідь розрахована на початківців у сфері тестування безпеки.Про доповідача: SoftServe, Інженер з інформаційної безпеки. Екс-інженер з контролю якості, 3 роки загального досвіду в галузі.2)Артем Корчевий, тема: «Test in REST. API testing with the help of Rest Assured».Автоматизація тестування REST API на сьогоднішній день є актуальною темою в інтергаційному тестуванні. Кожен інженер якості в тій чи іншій мірі стикнеться або вже стикався з тестуванням АПІ, проте з таким хорошим інструментом, як Rest Assured цей процес буде доволі простим та цікавим. Доповідь розкриє Вам поняття АПІ тестування на прикладі популярного ресурсу та продемонструє автотести для базового рівня. Про доповідача: Sombra company, test automation engineer.3)Степан Шикеринець, тема: «Security improvement into SDLC». Application Vulnerability testing into SDLC. View from testing part on development process with security requirements. Про доповідача: CoreValue, Senior QA Engineer, більше 5-ти років досвіду в галузі.

Психологічний проект "Сни наяву: Як почати все з нуля?"
27.10.2018 11:00

Стан ZERO або ДуреньНам не раз в житті доводиться що-небудь починати: чи то саме життя, чи то навчання, чи то роботу, чи то справу...І на початку шляху ми у стані ZERO, нуля. Ми не знаємо з чого почати, не орієнтуємось в просторі й обставинах, ми шукаємо шляхи, або просто робимо щось ...Це стан початку, стан, де ми в тій чи іншій мірі відчуваємо себе дурнями. У «Сні наяву» ми пірнемо в простір ZERO і подивимося на себе в ньому, наскільки ми небезпечні в цьому стані і що нам допоможе зрушити з відправної точки.Для кого проект "Сни наяву":- для всіх людей, які цікавляться собою;- які замислюються про сенс життя;- бажають зрозуміти себе і свої вчинки;- також прагнуть налагодити або змінити своє життя або свої стосунки відносини з оточуючими;Що це дасть? Напевно, вам відомі випадки, коли щось йде «не так як хочеться», «звично незадовільно» або « геть погано», і так завжди, це звичайні повторювані ситуації.Завжди є причина - чому так, але найчастіше цю причину потрібно витягнути з нашої підсвідомості, і тільки коли вона стане для нас очевидною, у нас з'являється вибір: залишити як є або спробувати якось по-іншому. І знаючи, в якій сфері ми сильні, можна ризикнути і спробувати вискочити зі звичної матриці!Ні, ми не обіцяємо чарівних драконів (хоча ...), але зустріч із собою завжди захоплююча).Проект "Сни наяву" - це довгострокова психотерапевтична групова робота. Ведучий групи - Вікторія Амеліна, психолог -психоаналітик.Чекаємо всіх бажаючих. Вартість: 250 грн. до 25.10.2018в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість 200 грн.Рекомендований одяг - вільний, який не сковує рух. (+ Теплі шкарпетки, теплий светр).Реєстрація за посиланням

Business. Motivation. Success

Запрошуємо всіх бажаючих дізнатись про саморозвиток, самодисципліну, про бізнес, як явище та його ведення в наші дні. Ви отримаєте відповіді на актуальні запитання : " Як організувати себе та свій час, щоб встигати все?, "Як знайти себе та свою нішу до 25?". Отримаєте корисні лайфхаки від молодих та драйвових спікерів Sergiy Bodnarchuk та Андрій Красій :) Реєструйтесь за посиланням нижче. “CactusPlus” розроблений в рамках програми “Франківська майстерня”, яку реалізує ГО ”Інша Освіта” за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Тренінг "Егрегори. Їх вплив на життя людини"

На планеті Земля людину оточує безліч егрегорів. Вже при народженні вона вступає в егрегор свого Роду , далі сім’я, школа, університет, компанії , бізнес і т.д. Кожен егрегор для свого існування потребує енергію , яку отримує від нас будь яким можливим способом. Тому вплив егрегорів на людське життя може бути як позитивним так і деструктивним.   На тренінгу ми розберемо:1. Що таке егрегор.2. Які вони бувають.3. Які впливи мають егрегори на людське життя.4. Як взаємодіяти з егрегорами.5. Як вийти із взаємодії з егрегорами.   Ведучий тренінгу - Дмитро Дутковський. Оператор моделювання карми Міжнародного інституту розвитку КИЯНА. Енергоцілитель. Енергокаузолог.Вартість тренінгу - 300 грн. Попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-клас "Макарон"
27.10.2018 10:00

Наш шеф-кондитер із великим задоволенням та за численними проханнями професійних і майбутніх кондитерів, запрошує на майстер-клас із приготування елегантного французького десерту - Macaroons.Програма майстер-класу:- Macarons з базиліком;- Macarons з фундучно-мигдалевим праліне;- Macarons з Бейлізом.По завершенню майстер-класу ви отримаєте:- сертифікат;- друковані рецептури;- смачні десерти власного приготування;Вартість: 900 грн. Діє акція - приведи друга та отримай знижку - 10% для вас обох.Поспішіть, кількість місць обмежена (7-9 людей в групі)Зареєструватись можна  за посиланням або телефоном нижче.

Як зробити так, щоб тебе слухали. Завжди і без винятків
27.10.2018 12:30

Успіх у житті кожного з нас часто продиктований вмінням вести розмову: слухати і говорити. Якщо умінням слухати можуть похвалитися найбільш старанні з нас, то з умінням говорити часто набагато складніше.Як говорити так, щоб тебе слухали і чули? Кожна людина зацікавлена в тому, щоб уміти правильно й гарно говорити, оскільки це дає можливість установлювати й підтримувати добрі стосунки з людьми в різних колективах: у сім’ї, в школі, на підприємстві, в громадських та інших організаціях.Людина, що вміє правильно і гарно говорити, легко встановлює стосунки зі своїми близькими, з іншими людьми довкола себе, знаходить собі справжніх друзів, товаришів, супутника в житті... Завдяки цьому вона отримує задоволення від життя.Тарас Василюк - відомий Івано-Франківський ведучий, добре знає, як жонглювати своїм голосом і увагою слухачів.Він упевнений, що почати розмову та правильно підтримувати бесіду легко навчитися.Семінар-тренінг "Як зробити так, щоб тебе слухали? Завжди і без винятків." буде корисний всім, хто хоче:- підвищити свій рівень компетенцій таких, як побудова ефективних комунікацій, вирішення конфліктів;- навчитися розпізнавати і протидіяти маніпуляціям;- відстояти кордони власної особистості;- навчитися сприймати критику на свою адресу і як відповідати на критику;- опанувати страх виступу перед публікою;- "прокачати" впевненість у собі.В результаті навчання на тренінгу Ви:- придбаєте, розкриєте в собі і відпрацюєте навички виступів перед будь-якою публікою;- навчитеся використовувати жестикуляцію під час невербального спілкування з аудиторією;- навчитеся мистецтву мовного впливу на аудиторію;- придбаєте навички проведення успішних презентацій;познайомитеся з прийоми управління хвилюванням, - освоїте навички аргументації та здатність відстоювати точку зору;- навчитеся бути лідером у спілкуванні та імпровізувати у розмові;- вільно висловлюватись щодо будь-якої теми;- впевнено себе відчувати під час виступу і отримувати від нього задоволення.Приєднуйтеся:Дата проведення: 27.10.2018, з 12:30 - 14:00Місце проведення:Йога Центр Yoga IF School STS, вул. Стуса, 35A, м.Івано-ФранківськВартість: 200 грн. до 25.10.2018250 - до 27.10.18в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість 150 грн.

Сережки і намисто “Змія”
27.10.2018 11:00

Будьте моторошно-екстравагантними на хеловінській вечірці з оригінальними прикрасами у вигляді змій. Пропонуємо вам власноруч створити такі сережки та намисто з полімерної глини на нашому майстер-класі. У вартість входять матеріали, а сережки та намисто ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 180 грнЗаписуйтесь за посиланням або телефонами нижче.

Школа Лідера ІІ-модуль
27.10.2018 12:00
Михайла Грушевського вулиця, 22А

Хеей, пам"ятаєте нас?Ми ці, ну.....Школа Лідера))Цього разу ми повернулися із свіжими темами та новими спікерами.Вас чекає величезна порція натхнення та "мотивашок", і тільки спробуйте після нашої школи не навчитись управляти часом, не виявити свої лідерські здібності та не почати діяти.Вік чи стать не важливі, політичні чи регілійні погляди не важливі - ми чекаємо на всіх.Не пропусти свій шанс стати успішним у житті.

Fluid Art
27.10.2018 12:30

Запрошую на Новий Формат майстер- класу! Це буде вибух емоцій, почуттів! Чи довіряєте ви своїм Почуттям? Ви Творець, здатний створювати унікальні речі. Усі матеріали включені у вартість. Ви отримаєте Заряд емоцій, наповнитися позитивною енергетикою. На холсті заберете свою історію! Кількість місць обмежена, у зв'язку з особистим підходом до кожного)Запис в приватні повідомлення за посиланням нижче. 

Uxellent #26

Як ви всі знаєте, UXellent став останнім часом традицією SoftServe. Наша команда дизайнерів з досвідом співпрацює з колегами-професіоналами та спеціалістами, які цікавляться дизайном. Двоє досвідчених ораторів будуть проводити розмову в суботу, залишивши вам великі знання та натхнення!   Час проведення події:12:00 - реєстрація + смачна перерва на каву12:30 - Roman Sandulskiy13:30 - Uliana Peretyatko

Консультація пластичного хірурга Сащина Віктора Володимировича

Друзі, запрошуємо на консультацію пластичного хірурга Сащина Віктора Володимировича, лікаря вищої категорії, члена Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних, естетичних хірургів (ВАПРЕХ)⭐ Якщо Вас турбують проблеми у Вашій зовнішності - поділіться з нами і ми знайдемо оптимальні шляхи їх вирішення✅Поспішіть записатись за телефоном нижче.

Солодкий майстер-клас
28.10.2018 16:00

Будемо разом готувати і смакувати шоколадно-керобовий бісквіт (випічка без яєць) з кремом та глазур'ю + цикорій з кокосовим молоком, зробленим власноруч. А також на вас чекає багато ідей і інформації щодо смачного вегетаріанського харчування.

Курс "Шугаринг"

Тривалість - 1 деньПрограма курсу :- поняття епіляції та депіляції- коротка анатомія волосини- протипоказання для проведення процедури- догляд за шкірою після депіляції- переваги шугарингу- підготовка робочого місця- види паст для шугарингу. Як вибрати підходящу?- протокол проведення процедури шугарингу- зони депіляції- середня швидкість відпрацювання кожної зони- середня собівартість матеріалів для кожної зони- практична частина: відпрацювання всіх зон на моделяхВсі матеріали для навчання надаються, у групі максимум 4 людини, сертифікат та картка beauty master.Викладач: Вікторія Лебідь

Формуємо справжні цілі + Енергопрактика "Розкриття шляхів"

Ви не впевнені, що цілі у вас взагалі є? Повірте, що їх у вас багато! Вам є куди рухатись і ваші цілі вам під силу! Що конкретно будемо робити?1. Почнемо з психотерапевтичної методики, яка допоможе кожному без зайвого стресу та супротиву виокремити власні цілі та подивитись на себе та свій шлях з нової ресурсної точки зору.2. Поговоримо, що ж таке ціль насправді? Чим ціль відрізняється від бажання? Чому важливо прописувати цілі? Що заважає нам взяти відповідальність за реалізацію свого потенціалу сповна?3. Енергопрактика "Розкриття шляхів", яка допоможе повернути розтрачені енергії в процесі життя, активувати ресурси і здійснити поштовх для нових звершень!Увага! Попередня реєстрація за телефоном нижче.

INSTARally

Університет Короля Данила продовжує традицію організації заходів для найкращих експертів PR, реклами, маркетингу та тих, хто прагне розвиватися в цій сфері. Цього разу нас відвідають одні з найкращих і найпопулярніших блогерів Instagram. Якщо Ти вже давно хотів зрозуміти як правильно та ефективно використовувати цю соц. мережу, то Ти зобов'язаний прийти до Нас! Поспілкуйся з успішними Insta'блогерами та дізнайся кілька секретів, які допоможуть зробити вашу сторінку унікальною!

Група особистісного розвитку 12 кроків до гармонії

• Не отримуєте задоволення від життя ?• Часто хвилюєтеся з приводу того, що про вас думають інші ?• Відчуваєте складнощі при побудові стосунків або при спілкуванні з іншими?• Втомилися жити відовідно з очікуваннями інших?Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді для вас буде корисною участь в групі з особистісного розвитку "12 кроків до гармонії". Програма курсу:• Крок 1: В пошуках справжнього “Я”. Як припинити залежати від очікувань оточуючих та почати насолоджуватися життям?" - 18 вересня.• Крок 2: Точні координати, як визначити справжні цілі? - 25 вересня.• Крок 3: Кар’єра та діяльність. Як насолоджуватись своєю діяльністю? - 2 жовтня.• Крок 4: Психологія достатку. Як сформувати мислення благополуччя? - 9 жовтня.• Крок 5: Джерело енергії. Звідки черпати сили щоб рухатись далі? - 16 жовтня.• Крок 6: Встигнути все або як приручити час? - 23 жовтня.• Крок 7: Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом? - 30 жовтня.• Крок 8: Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя? - 6 листопада.• Крок 9: Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас? - 13 листопада.• Крок 10: Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз? - 20 листопада.• Крок 11: Тіло та здоров'я. Як навчитись чути та розуміти себе? - 27 листопада.• Крок 12: Стосунки. Як побудувати міцні відносини? - 4 грудня.В результаті участі в програмі:1. Краще пізнаєте самих себе, розкриєте своє справжнє "Я".Виявите істинні цінності, бажання, переконання, установки і позбудитесь потреби відповідати очікуванням оточуючих.2. Станете на крок ближче до свого призначення.Розкриєте свої таланти, здібності, сильні сторони та переваги.3. Дізнаєтеся про те, як побудувати міцні відносини.Опануєте стратегії та навички, які допоможуть збудувати міцні та гармонійні стосунки з колегами, друзями, рідними, коханими та з собою.4. Розкриєте внутрішні джерела та ресури.Дізнаєтеся про способи відновлення енергії, джерела ресурсів та натхнення для досягнення бажаних цілей.5. Сформуєте корисні звички, які зроблять вас щасливішими.Зрозумієте принципи досягнення стійких змін та сформуєте звички, які допоможуть зробити життя більш організованим, встигати більше, досягти успіху в кар'єрі та фінансового благополуччя, посприяють покращенню здоров'я та самопочуття.6. Навчитеся керувати своїми емоціями.Навчитеся розуміти, усвідомлювати, контролювати свої емоції. Розвините стресостійкість.7. Підвищите відчуття щастя та балансу.Ваше життя стане більш усвідомленим, ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом та отримувати від нього максимум вже сьогодні! Знайдете шлях до гармонії з собою та світом.Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренер.Вартість участі: 2387 грн. - за умови оплати цілого курсу;250 грн. - за відвідування окремого заняття.Реєстрація за посиланням.

Арт-терапія для дорослих: "Час з собою"
30.10.2018 18:30
вул. Лепкого, 38

Твій зовнішній світ є відображенням твого внутрішнього світу. Хочеш змін, твори себе.   Вартість 100 грн. за заняття. Обов'язковий попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом

Часто відчуваєте напруження, хвилювання, тривогу? Постійно супроводжують тривожні та негативні думки? Часто себе критикуєте? Сумніваєтеся у своїй здатності впоратися з труднощами, які виникають? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: Точка опори. Опора на себе. Стійкість до критики. Стійкість та оптимізм. Стратегії емоційної адаптації. Перетворення стресу на друга. 22 способи знайти вирішення проблеми. Посттравматичний ріст. Трансформація досвіду. В результаті участі в занятті: Проаналізуємо власні установки і переконання та збудуємо більш оптимістичний погляд на життя. Дослідимо свій “пояснювальний стиль”, що допоможе справлятися із складними ситуаціями. Розглянемо чотири оптимістичні механізми адаптації. Дослідимо пять методів емоційної адаптації. Перейдемо від невеликих стратегій адаптації до вміння справлятися з серйозними життєвими труднощами. Відновимо переконання «я можу» та закладемо основу для подальшого розвитку. Ознайомимось з навичками та стратегіями підвищення стійкості перед стресом. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Visit of Erika Hosking, U.S. Vice-Consul

United States Consul Erika Hosking will visit Ivano-Frankivsk and give a presentation on U.S. Diversity Visa Program (Green Card Lottery) and the procedure of registering for it. The meeting will take place at Window on America Center, Ivano-Frankivsk Oblast Research Library, 46 Nezalezhnosti St.,After the presentation Ms. Hosking will be available to take questions from the audience. Віце-консул США обговорюватиме програму диверсифікаційних віз США 2020Консул Сполучених Штатів Америки Еріка Хоскінг відвідає Івано-Франківськ та виступить із презентацією про Диверсифікаційну візову програму США (лотерею Грін Кард), а також розповість, як можна взяти в ній участь. Після презентації пані Хоскінг матиме змогу відповісти на питання аудиторії.

Освітня програма активізації молоді #неяквсі
30.10.2018 08:00

Якщо тобі 14-17 років і ти мегаактивний, але не знаєш куди спрямувати свою енергію, якщо ти дуже хочеш позитивних змін і готовий працювати над ними, якщо любиш атмосферні події і хочеш прокачати себе повністю - тоді тобі до нас на освітню програму активізації молоді #неяквсі!Програма триватиме 29 днів і планується як комплекс взаємопов'язаних між собою подій:*представлення проекту і його учасників громаді міста (28.10)*кемп #неяквсі (30.10-04.11)- с.Гута Івано-Франківської області, резиденція "Синьогора"*жива бібліотека "ми можемо, або шляхи вирішення актуальних проблем суспільства" (10.11)*інкубатор ідей (17.11)*серія тренінгів з проектного менеджменту /фінанси/команда/планування/ (23.11-25.11)*неформальні зустрічі та менторство (28.10- ∞)#неяквсі - це не лише теорія проектного менеджменту і формальні лекції, #неяквсі - це мотивація, що допомагає рухатись далі, ранкові пробіжки і медитації з компанією однодумців, теплі рефлексії ввечері та підтримка менторів 24/7.А ще #неяквсі про поради, натхнення, розмови, ранкові перегляди тедексів, смачні кавабрейки, авторські цитати, крутих спікерів і 16річних оргів. трішки про психологію, бізнес, нові формати, несподівані висновки і спокійні ночі. і атмосферні пісні. і осінні гори. і 25 щасливих нас! Згодом про 6 проектів, про вдосконалення свого міста і дифузію проактивності.

Тренди глобального рекрутингу

Як побудувати кар'єру у сфері міжнародного підбору персоналу? Поділимось кращими ідеаями та досвідом в рекрутингу. Поговоримо про конференцію Sourcing Summit Europe в Амстердамі.Наш спікер: Віктор Сорока - експерт у сфері міжнародного рекрутингу, співзасновник рекрутингової компанії Select. Кому буде цікаво: Новачкам та досвідченим рекрутера.    Участь безкоштовна за умови реєстрації за нижчевказаним посиланням. Кількість місць: 50.

Як писати ефективні тексти

Щодня Ви щось комусь пишете. І не просто так. Ви хочете, щоб Вам відповідали. Ви хочете, щоб у Вас купували. Вам потрібен результат.- Дізнайся, як можна покращити свої результати! - Прокачай свої навики в написанні ефективних продаючих текстів! - Отримуй бажаний результат!Авторський майстер-клас від Дениса Каплунова, одного з найпопулярніших і найвпливовіших копірайтерів СНД, дасть необіхідні знання, інструменти та лайф-хаки для написання таких текстів, що надихають та продають. Денис Каплунов - визнаний спеціаліст у сфері копірайтингу, автор багатьох бестселерів і, найголовніше, успішний практик!Майстер-клас буде корисним:ПідприємцямВласникам та керуючим бізнесуКопірайтерамШтатним та фрілансерамФахівцямВідділів маркетингу та продажулогерамПерсональним брендам, експертамВартість квиткадо 25 жовтня всього 350 грн. (при умові групових реєстрацій можлива знижка) Реєструйся прямо зараз та отримуй у подарунок набір книг по копірайтингу!Реєстрація за посиланням  або телефоном. 

Школа №4: Школа організаційного розвитку
01.11.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 1 листопад – 4 листопад. Ця школа буде цікава всім, хто керує проектами / командами / організаціями в сфері НГО, соціального підприємництва та креативних індустрій та хоче розібратися з сучасними моделями організаційного розвитку, з підходами до системного органічного росту організацій та з практикими та інструментами горизонтальних ієрархій та shared leadership. Ця школа буде цікавою для тих, хто бачить організацію як складний організм, прагне наблизитися до більш глибокого розуміння власних організації та тяжіє до учасницьких / партиципативних інструментів управління й (більш) горизонтальних ієрархій. Ця школа буде менш цікавою для тих, хто прагне отримати готові механічні рецепти з оптимізації окремих процесів чи структурування посад та обов’язків. Ця школа буде цікавою для всіх, хто готовий / готова поїхати зі школи з більшою кількістю запитань, ніж їх було до школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 1 листопада - Що таке організація?▪ Організація як одна з найновіших форм організації людства: Історія, феномен, особливості. Організація як “спільний міф”.▪ Різні ментальні картинки організації (організація як машина, мозок чи організм) та різні підходи до організаційного розвитку.▪ Розуміння організації як живого організму: Pattern Dynamics.Організації в світі VUCA. 2 листопада - Якою є організація?▪ Різні типи організаційних структур: Від вертикалі до горизонталі.▪ Сила та влада в організації та її розподілення.▪ “Бірюзові” організації. Горизонтальні ієрархії. Холакратія. ▪ Самоорганізація та автономні команди.▪ Партиципація та спільне прийняття рішень в організації.▪ Менеджент стейкхолдерів. Партнерства з іншими організаціями. 3 листопада - Як змінюється організація?▪ Різни типи / обличчя змін / трансформацій в організації.▪ Супротив змінам та робота з цим. ▪ Концепція організації, що навчається / Learning organisation.▪ Менеджмент змін. Алгоритми змін.▪ Стратегія та тактика організації: Визначення індивідуального стилю стратегування для організації. 4 листопада - Як управляти організацією?▪ Лідерство в умовах VUCA-світу та горизонтальних ієрархій. ▪ Shared leadership. Концепція індивідуальної та колективної стійкості / resilience. Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи: насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів; можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи; пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи; сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені :-)) надихаючу навчальну спільноту однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4700 до 1 вересня за тарифним планом early bird або ж 5200 до 1 жовтня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Авторський майстер-клас Дениса Каплунова "Як писати ефективні тексти, щоб надихати і продавати?"

Основні правила написання ефективних продаючих текстів 10 найпоширеніших помилок в текстах, яких потрібно уникати "Трикутник ефективності" та теорія "Гарячих точок", як це допоможе Вам продавати через свої тексти Як написати ефективний заголовок З чого почати текст, щоб його дочитали до кінця Як писати в текстах про товари Яким чином можна аргументувати написане в тексті, щоб читач Вам повірив Як писати в тексті ціну, щоб вона не злякала потенційного клієнта Яким має бути фінал тексту, спрямованого на активний продаж Правила оформлення тексту, які зроблять Ваш текст привабливішим Блок «Питання і відповіді»

Курс з обміну кулінарним досвідом (Апгрейд. Оновлення)
01.11.2018 16:00

Курс з обміну кулінарним досвідом (Апгрейд. Оновлення)Новий оригінальний і актуальний курс для кухарів з досвідом роботи, якщо вам потрібно:- Поспілкуватись в професійному колі;- Обмінятись досвідом;- Оновити погляд на техніки приготування; - Актуальне меню, з вигідним фудкостом; *для різних концепцій закладів1-5 листопада - 16:00 – 21:00 ви будете практикувати з відомими та досвідченими шефами: Ярослав Гуменюк, Віталій Гуралевич, Анатолий Ларчев. Вони поділяться з вами власним досвідом, знаннями та тенденціями, а також в дружній атмосфері ви зможете обмінятись професійним досвідом. Деталі та реєстрація за посиланнями нижче. 

Візит у Польщу для активіст(-ів/-ок ) “Відкрите серце і розум”

Візит відбудеться з 2 по 10 листопада. У високогірному селищі Поронін українська та польська молодь обмінюватиметься досвідом активізму. Зокрема, у сфері поширення загальнолюдських цінностей, протидії дискримінації та ксенофобії. Міжнародна команда волонтер(ів/ок) та активіст(ів/ок) розробить інструменти популяризування цінностей терпимості й солідарності.На молодь чекають: зустрічі з експертами; мистецькі класи за напрямами: фотографія, музика, танець; дискусії та презентації; польові дослідження; брейнштормінг; "оксфордські дебати" Програма візиту базуватиметься на щоденному обговоренні активностей з учасни(ка/ця)ми і лідер(к)ами, відтак узгодженні подальших кроків. Такий партисипативний підхід, на думку організатор(-ів/ок), забезпечить якнайбільшу ефективність і включеність кожно(го/ї) учасни(ка/ці).   Для участі у проекті надішліть анкету не пізніше 8 жовтня. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 10 жовтня.

Пробний іспит IELTS

Компанія Профі-Центр​, як Срібний партнер Британської Ради в Україні, запрошує Вас взяти участь у Пробному іспиті IELTS.3 листопада буде можливість скласти цей іспит у всіх відділеннях "Профі-Центру", а саме:в Тернополі, Львові, Рівному, Луцьку, Чернівцях та Івано-Франківську.Пропонуємо: усі 4 частини іспиту IELTS.Тривалість: 3,5 години + усна частина екзамену у визначений час (10-15 хв).Екзаменатори: сертифіковані інструктори IELTS, CELTA.Результати: на протязі 1 тижня.Вартість: 400 грн. (для студентів "Профі-Центру" знижка 50%)Обов’язкова попередня реєстрація за номером телефону нижче. 

Ротарактівська кухня

Ротаракт Клуб Івано-Франківськ~ запрошує відвідати Навчальний семінар Ротаракту Дистрикту 2232 - " Ротарактівська кухня".Інтерактіців теж запрошуємо на гостини! Готуємо разом з представниками та представницями різних НГО. А відповідальна за "десерт" - чудова Ротарійка Оксана Тюпа Oksana Tjupa (Ротарі Клуб Київ) - офіцер Дистрикту 2232 з фандрейзингуМеню семінару:- емоційний інтелект,- робота в команді,- гармонія спілкування та вирішення конфліктів- проектний дизайн (як приготувати проект, який потрібен не тільки нам) - тема -"сюрприз" - фандрейзинг Для гостей маємо 2 пакети участі:1. "Смачні вакації з Потоцьким" (перебування 02.11-04.11) - 990 грнВключає:- 2 дні проживання (02.11-04.11) (прохання одразу обирати вашого бажаного напарника/напарницю)- 2 сніданки (субота та неділя)- участь в семінарі (2 coffee breaks)- обід - святкова вечеря (трішки Ірландії в самому серці Франківська)- Франківська туса....2. "Шалені вихідні з Зосею" (перебування 03.11-04.11) - 690 грнВключає:- 1 день проживання (03.11-04.11) (прохання одразу обирати вашого бажаного напарника/напарницю) + сніданок- участь в семінарі (2 coffee breaks)- обід - святкова вечеря (трішки Ірландії в самому серці Франківська)- Франківська туса....Поспішайте! Реєстрація триває до 28 жовтня.

Лекція-тренінг "Система продаж"
03.11.2018 10:00

Базова програма для власників малого та середнього бізнесу: Основні помилки управління відділом продаж. Міфи і реальність Хто кращий продавець: власник або менеджер по продажу Як не бояться передавати потенційного клієнта своїй команді Найм і адаптація команди продаж Робота з базою клієнтів: crm-система, телефонні продажі, скрипти Продаж на живих встречах: технологій переговорного процесу, етапи продажу

Тренінг "Тілесне усвідомленням. Психотерапія"
03.11.2018 - 04.11.2018

Психосоматика буває велика і мала. Мала - це різноманітні напруги і минущі відчуття в тілі, які мають негативну або мінімальну медичну діагностику, але при цьому можуть значно обмежувати свого володаря і знижувати якість життя. Це - поле дії психолога і психотерапевта, часто навіть на думку лікарів. Те, що для них - "важкі пацієнти", для нас - благодатне поле для практики.Велика психосоматика - це визнані психосоматичні хвороби, список яких періодично змінюється, такі як гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма та інші. У їх лікуванні психотерапія застосовується поза загостренням і в співробітництві з лікарем. Можливо, до психосоматики можна віднести і "модні" сьогодні панічні атаки, оскільки в їх проявах часто виражений соматичний компонент. Мені взагалі здається, що в кабінеті психолога доречний деякий "пан-психологізм", коли навіть травму можна розглядати як прояв психічного. Але, зрозуміло, без претензії на лікування всього лише психотерапією.Часто остаточний діагноз, крім інших діагностичних критеріїв, які ми розглянемо на семінарі, можна, як це буває в медицині, поставити після початку лікування: якщо психотерапія дає хорошу динаміку, то це психосоматика. А в тілесному усвідомленням це можна помітити вже на першій сесії. У цьому підході якраз все дуже добре зі зворотним зв'язком. На семінарі ми розглянемо основні принципи і можливі шляхи роботи з психосоматикой і продовжимо вивчення глибокого тілесного усвідомлення.Для психологів, психотерапевтів, лікарів, всіх бажаючих.Що отримають: Ясний і зрозумілий алгоритм роботи з псіхосоматічекімі запитами клієнтів, навички і бачення, необхідні для роботи в тілесному усвідомленням.Форми роботи: міні-лекції, обговорення, демонстрації, питання-відповіді, робота в парах-трійках.Форма одягу: легка, що дозволяє працювати з тілом.

Курс для підлітків "Я-Є"
03.11.2018 15:00
вул Лепкого, 38

10 занять10 кроків до себе10 відповідей на запитання10 нових бачень себе10 нових бачень іншихКомплекси, страхи, агресія, конфлікти, затиснутість, приниження.Віра, довіра, впевненість, успіх, робота з собою.Вартість 1250гр.Запис за телефоном нижче. 

Майстер-клас "Архітектура брів"

У нас буде проводитися майстер-клас "Архітектура брів". Кількість місць обмежена, обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Форум "Право на гідні пологи"

Форум "Право на гідні пологи"Мета: захист прав жінок під час вагітності та пологівФорма для реєстрації на форум за посиланням нижче. 

Ціль як зміст життя. Наповни своє життя змістом

За один день неможливо змінити життя, але можна змінити думки, які змінять Ваше життя назавжди... Якщо ти: знаєш, чого хочеш, але не знаєш як отримати постійно розвиваєшся, але вперся в стелю... хочеш побудувати оточення, яке рухає вперед, а не тягне назад розумієш, що мотиваційні книги не працюють, потрібна практика не впевнений, чи справді ти живеш тим життям, яким хочеш жити.. маєш мрії, бажання,ціль, але не розумієш, яким чином їх реалізувати.  Тоді ти в правильному місці та в правильний час... У тебе можуть бути найрізноманітніші цілі : перший мільйон, власний бізнес, здорове тіло, подорожі... Але всі вони починаються з мислення. І саме над цим ми будемо працювати. Ти навчишся: добиватися будь-якої цілі правильно формулювати цілі правильно складати план досягнення цілі шукати мотивацію сформувати своє власне оточення, яке допоможе добитися цілі Ти не почуєш банальні цитати з книг, адже спікер Олег Зелез розкаже і покаже все з власного досвіду. Організаційний збір: 200 грн. Оплату можна здійснити після реєстрації.

Reading Club - Franz Kafka - Metamorphosis

Привіт всім!Ми продовжуємо читати твори Кафки. На наступній зустрічі в неділю ми прочитаємо найвідомішу роботу Кафки - Метаморфози. Читання трохи велике, близько 50 сторінок, тому дайте собі достатньо часу для його завершення.   Hi everyone! We continue to read Kafka's works. For the next meeting on Sunday, Novemeber 4 we will read Kafkas's most famous work - Metamorphosis.The reading is little big, about 50 pages long, so give yourself enough time to complete it.

UI Design Boot Camp
05.11.2018 17:00

Ми запускаємо UI Design Boot Camp. Щоб взяти участь, вам потрібно: 1 рік досвіду роботи в Web / UI Design Intermediate рівень англійської знання Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, Figma Портфоліо - це чудовий плюс! Найуспішніші кандидати зможуть отримати пропозицію про роботу від нашої компанії!

Курс ламінування натуральних вій
05.11.2018 10:00

Якщо ви ще не володієте технікою Ламінування натуральних вій + BOTOX + 3DFiller + LVLколлагенування (сучасна Lash процедура відновлення вій) або Вам не подобається результат - саме час пройти навчання і запропонувати клієнтам нову і затребувану послугу.Для кого МК ?:  Для досвідченого майстра  Для початківця майстра Вас чекає:Майстер-клас від досвідченого тренера Олени Кущ Багато цікавих фішок Презентація сертифікованих матеріалів для процедури коллагенування вій LVL Після проходження курсу видається сертифікат встановленого зразка з присвоєнням унікального ID номера, внесеного до міжнародного реєстру компанії NOUVEAU LASHES! сертифікат європейського зразка від міжнародної школи моделювання погляду "PRO погляд" і від міжнародної школи по нарощування вій "Lash & Look" ✅ професійне знайомством з НОВОЮ процедурою LVL-КНР (Коллагенування Натуральних Вій) НОВИЙ Навчальний відео-ролик Знакомство з НОВИМ ботоксом для вій - # 3DFILLER від європейського виробника НОВИЙ розроблений посібник Великий навчальний зал  Питання і ВІДПОВІДЬ на ньогоПроцедура - це "ШВИДКА ДОПОМОГА" для стоншених вій, яка насичує клітини вій корисним гідролізованим протеїном пшениці для потовщення і відновлення натуральних вій. Навчання можливо з відпрацюванням на моделі і без.Якісно зробити процедуру може тільки майстер, який пройшов навчання і знає всі тонкощі процедури.Так ви уникнете типових помилок і отримаєте потужну теоретичну базу для подальшої роботи.Подарунок  докладний відеоурок.

Проект "Досягни мрії"

Хочеш реалізувати свою мрію через формування власного проекту? Тоді цей прроект для Вас. Проект "Досягни мрії" передбачає проведення трьох лекційних занять по проект-менеджмету. Теми лекції: формування ідеї, структуризація та підготовка проекту та пошук фінансів для реалізації власних ініціатив. Протягом даних занять, учасники проекту повинні у командах сформувати проект та презентувати його. Проект може бути як соціальним так і бізнесовим. Однак, він повинен охоплювати наступні сфери розвитку Івано-Франківська: туризм, освіта, благоустрій території, розвиток молодіжного (студентського) руху у місті, інноваційні технології. Поо завершенню третього лекційного дня представники повинні представити свої проекти та захистити їх. Щоб стати учасником проекту необхідно: заповнити нашу гугл форму , де потрібно вказати інформацію про досвід у громадській діяльності та обгрунтувати мотивацію участі у проекті. Після успішного заповнення заявки на участь організаційний комітет проводитиме відбір кандидатів. Тільки наймотивованіші студенти зможуть взяти участь у лекційних заняттях.Можливо саме твоя мрія буде реалізована. Бажаємо успіху!!!Реєстрація за вказаним посиланням.

Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя?

Ви часто давали собі обіцянки, які потім не виконували? Ваша улюблена фраза "з понеділка"? Чи траплялось таке, що ви починали формувати нову звичку та в останній момент чомусь зривались? "Хочу" не завжди перетворюється у дію? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі:1. Основні сценарії в нашому житті.2. Природа звичок.3. Постановка поведінкових цілей4. Відродження внутрішньої мотивації.5. Стратегії закріплення звичок.6. Формула подолання перешкод на шляху до нового життя.7. Шлях досягнення стійких змін.У результаті ми: Ознайомимося з системою формування звичок. Здійснимо діагностику наявних звичок. Розглянемо стратегії та інструменти для створення та закріплення нових звичок. Виявимо та трансформуємо основні внутрішні бар’єри та перешкоди. Тренери:Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Жіноче коло. Хто живе моє життя. Самоцінність.
09.11.2018 18:30
вул. Стуса, 5

Подосліджуємо хто ж є автором нашого життя, чиє життя ми живемо, взнаємо,як сформована наша самооцінка та у чому полягає самоцінність,як ми себе знецінюємо та оцінюємо.В програмі нашої зустрічі , вас чекають метафоричні карти, арт-терапевтичні техніки, прийняття та підтримка жіночого кола, смачна кава або чай)Цінність участі :при оплаті до 5.11- 150 грнпри оплаті до 8.11-200 грнпри оплаті у день події- 250 грн.Кількість місць у групі 6-8 чоловік За детальною інформацією звертайтесь у дірект за посиланнями нижче.

Тренінг для жінок-представниць м.Івано-Франківськ та області

9-10 листопада 2018 року для жінок-представниць міста Івано-Франківськ та Івано-Франківської області відбудеться 2-денний тренінг, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до підприємницької діяльності.Цільовою аудиторією тренінгу є:- Жінки-представниці місцевих громад- Жінки-представниці громадських організацій регіону- Жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості- Інші жінки, які хочуть відкрити свою справуВ перший день тренінг ознайомить вас із складовими підприємницької діяльності та гендерними особливостями ведення бізнесу, допоможе віднайти ідею для відкриття власного бізнесу та отримати інструментарій для її реалізації.В другий день тренінгу ви відвідаєте успішне підприємство у м. Івано-Франківськ та отримаєте практичні поради та рекомендації щодо відкриття бінесу від жінки-власниці підприємства.Крім того, кожній учасниці буде запропоновано розробити свій власний бізнес-план і представити його на фінальному заході в м.Київ.Найкращим бізнес-планам буде надано субгрант на їх реалізацію.Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасницям буде забезпечено харчування та проживання протягом двох днів тренінгу, а також можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).Реєстрація на тренінг здійснюється до 18:00 7.11.2018 р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланнямУчасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 20:00 7.11.2018 р.

Майстер - клас "Нове життя старій вишиванці"

Шкода викидати речі, які любимо. Особливо, якщо це вишивка.Маєте нагоду дати нове життя улюбленим речам на нашому майстер-класі!Майстер-клас розрахований на 2 дні.В перший дізнаєтесь:- як і з чим можна носити вишиванку;- які деталі вишивки можна використовувати для оздоблення одягу;- як доглядати за такими речами.В другий день: на заняття учасники приносять речі і вишиванку та власноруч (з допомогою викладача) переробляють їх. Вартість:2 дні - 500 грн. 1 день - 300 грн. Зробіть близьким цікавий та корисний подарунок - іменний сертифікат на участь в нашому майстер-класі.Для реєстрації та додаткової інформації телефонуйте за номером нижче. 

Форум активних вчителів "Нові горизонти"

З першого вересня учні всіх шкіл України пішли до Нової української школи. Реформа торкнулась директорів закладів освіти, вчителів, батьків і дітей. Невідоме лякає, але і відкриває нові можливості, нові горизонти! Тож запрошуємо освітян обговорити ці можливості на Форумі активних вчителів “Нові горизонти” у Івано-Франківську.Поговоримо про: освітню реформу обмін практичними порадами між вчителями щодо інновацій у навчанні мотивацію вчителя до праці в нових умовах виклики і можливості у сучасному підході до освітнього процесу  Важливою частиною Форуму стане дискусія, на яку ми запрошуємо представників влади, державних та приватних освітніх закладів, щоб почути різні точки зору на освітню реформу та функціонування Нової української школи зокрема. Нову українську школу будуємо разом!

Ukrainian Leaders
10.11.2018 10:00

Ukrainian Leaders знову повертається! Проект відбуватиметься у форматі 2-денної конференції для представників громадських організацій, молоді та людей, які хочуть з користю для себе провести час, отримати необхідні знання та навички для професійного й особистісного розвитку. Учасники матимуть можливість ознайомитись з історіями успіху, досвідом відомих людей Прикарпаття та України, отримати від них корисні поради та настанови.Головна тема конференції - Соціальне підприємництво!АЙСЕК - найбільша у світі молодіжна організація, яка займається розвитком молоді, тому... Участь у конференції - безкоштовна!Під час конференції проходитиме також «Ярмарок можливостей» від громадських та комерційних організацій.Реєстрація за посиланням нижче. 

Осіння дебатна школа
10.11.2018 10:58
Тараса Шевченка вулиця, 57

Дебати здорової людини

Експрес-школа: Критичне мислення

Останнім часом словосполучення “критичне мислення” стало (аж надто) модним та розмилося. А шкода. Адже критичне мислення займає впевнене друге місце в списку так званих “навичок майбутнього” за версію Давоського економічного форуму та все частіше запитується роботодавцями в описах вакансій. Але що ж це таке, критичне мислення? Чим воно дорівнює “просто” раціональному мисленню? Чи звичка критично мислити означає, що я перетворюсь на людину, яка постійно критикує? А як же емоції, чи їх треба повністю блокувати, аби мислити критично? Та найголовніше - як навчитися мислити критично?Це точно не повний перелік питань, з якими ми стикаємося в наших навчальних програмах. Саме тому ми об’єдналися, аби створити цю експрес-школу з критичного мислення. Ця експрес-школа НЕ навчить тебе критичному мисленню, але за умови твоєї активної співпраці:▷ внесе ясність, що ж таке критичне мислення;▷ розповість, якими методами нас обманюють (дезінформація) та якими методами ми самі себе обманюємо (когнітивні помилки);▷ потренує тебе на розпізнавання цих методів та на протидію ним;▷ зорієнтує, що читати та як надалі самостійно качати свій м’яз критичного мислення.Експрес-школу проводитимуть:▷ Віталій Жилак / Віталій Жилак: співзасновник компанії e-Com, digital-маркетолог та аналітик, очільник LearnUp - Освіта Для Нас. Систематизує дані про когнітивні викривлення та логічні хиби, поширює прикладне критичне мислення, щоб люди були захищені від впливу шахраїв, сект та радикальних рухів.▷ Іванна Чупак / Ivanka Chupak: співзасновниця Інша Освіта / Insha Osvita, співзасновниця та координаторка програми неформальної освіти для підлітків в сільких місцевостях Майстерня сільських ініціатив. Має педагогічну освіту та досвід роботи як в формальній, так і в неформальній освіті. В неформальній освіті та освіті дорослих працює вже протягом 15 років, є тренеркою та авторкою низки методичних публікацій.Для участі в школі потрібно зареєструватися за цим лінком та сплатити вартість школи на картку (5168 7554 2188 2073, Захаревич М.). Умови оплати:▷ до 22 жовтня - 150 грн▷ до 8 листопада - 200 грн▷ в день проведення школи - 250 грнШкола носитиме інтерактивний формат з приблизно половиною часу, присвяченому практичним заняттям, тому кількість місць обмежена.

Курси масажу

Курс загального масажу. Складається з 24 блоків по 3 години.   Що буде під час курсу:1. Максимально мала група не більше 8 людей на один курс, що дасть змогу приділити більше часу для кожного.2. Я сам практик і люблю практичні речі, максимально включена робота з моделями.3. Не тільки прості завчені навички, але й можливості створювати базис для закладання нових щоб не топтатись на місці в подальшому.4. Максимальна прив'язка вивченого усного матеріалу до практики, і що з ним робити.   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Професійний Базовий курс. Набір №7 (зимовий)
12.11.2018

Змінити чи здобути нову професію, відкрити для себе нове та актуальне заняття - доступно і цілком реально!Професійний Базовий курс дає можливість заробляти завдяки улюбленій справі. Або ж стає першим кроком до створення власного ресторану, про який ви давно роздумуєте, але не знаєте з чого розпочати. Як відбуваються заняття?1. Ми працюємо щодня з 9:00 - 15:00; 2. Отримуєте калькуляційні та технологічні карти відповідно до теми;3. Ви практично готуєте від 3-х до 6-ти страв на занятті.Відповідно до тем, заняття можуть мати такий вигляд: - Контактний майстер клас – ви багато готуєте самостійно. - Work shop – індивідуальна самостійна робота та взаємодія з колективом. - Командна робота – група розділяється на команди та працює практично.- Парна робота – група розділяється на пари, таким чином маємо змогу приготувати більше. - Шоу кукінг - шеф готує, ви спілкуєтесь та дегустуєте, допомагаючи на всіх етапах.Бонуси протягом навчання: - Знайомства з шеф кухарями, які будуть ділитись практичним досвідом та вміннями;- Створите концепцію власного закладу та відповідне меню;- Отримаєте рецептурні книги та теоретичні посібники;- Іменний кітель;Після проходження курсу: - Практика в діючих закладах міста (за бажанням)- Працевлаштування на роботу мрії (за бажанням)- Ви маєте достатньо кейсів для того, щоб відкрити власний успішний ресторан та не залежати від третіх осіб. - Ми допоможемо обрати для вас подальші програми для вивчення.Вартість навчання: 19 000 грн.,За умов попередньої реєстрації до 20.10 - 17 500 грн.Методи оплати навчання: стипендійна знижка, розтермінування на період навчання - обговорюються індивідуально.Зареєструватись можна он-лайн або за телефоном

Навчальний курс "Кадровик в сучасних умовах"

Консалтингова агенція запрошує бухгалтерів, ФОП, самозайнятих осіб, діловодів, фахівців з кадрової служби, менеджерів з персоналу і усіх бажаючих.   Під час навчання розглядаємо практичні ситуації, самостійно виконуєте завдання по кадрових документах, буде можливість задати питання фахівцям з інспекції праці, освоєте основи візуалізації для підбору персоналу і дізнаєтесь про методи покращення психологічного клімату в колективіВ результаті курсу Ви отримаєте знання по практиці застосування трудового законодавства України і навички ведення кадрового діловодства і обліку кадрів.   Графік навчання 9 занять – 3 рази на тиждень по 2 години.Вартість навчання 1890,00 грн.

Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас?

Вам знайома ситуація, коли емоції «зашкалюють» і заважають приймати рішення? Хочете глибше розібратися в природі своїх почуттів і навчитися ними керувати? Бажаєте дізнатись як використати свій страх, гнів, злість, сум, образу у якості палива для досягнення цілей? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі: 1. Емоційна гнучкість, що це та як її розвинути. 2. Емоційні гачки. 3. Переконання, які заважають розвинути емоційну гнучкість. 4. EQ та його складові. 5. Розуміння власних емоцій. 6. Як навчитися керувати емоціями? 7. Свобода вибору та внутрішня гра. У результаті: Розвинемо вміння розуміти власні емоції та керувати ними. Ознайомимось з поняттям емоційного інтелекту та його основними складовими Отримаємо методи управління емоціями та кращого розуміння власних почуттів. Проаналізуємо основні стратегії розвитку емоційного інтелекту. Навчимося скидати емоційну напругу Дізнаємось про користь складних емоцій Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

ONUKA

ONUKA представить Івано-Франківську новий альбом MOZAІKA - історію про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося. MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA.Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.13 листопада MOZAЇKA знов складеться, у оновленному шоу ONUKA у драмтеатрі ім. Івана Франка.ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ONUKA?1. Презентація нового альбому MOZAІKA 2. Нова хвиля української музики 3. Унікальне поєднання майбутнього і минулого

Семінар "Кадрова звітність. Оплата праці"
14.11.2018 09:30

Дві групи звітів, до яких мають відношення кадровики. Звіти, що подаються до центру зайнятості. Вимоги щодо подання таких звітів. Звіти що подаються до фонду інвалідів. Вимоги щодо їх подання. Звіти, що подаються в Державне статистичне управління. Вимоги щодо їх подання. Відповідальність за невчасне подання або не подання звітів та за недостовірність інформації у звітах. Чи насправді дотримуються підприємства законодавства про оплату праці укладаючи трудовий договір із сумісниками? Як не схибити при оплаті праці у святкові і неробочі дні. Так все – таки оплата чи надання іншого дня відпочинку за роботу у святкові та вихідні дні? Увага! Відгул чи оплата за роботу надурочно? Який термін встановлений законодавством для повідомлення працівників про збільшення розмірів посадових окладів? Що саме не беруть до уваги роботодавці при оплаті додаткових робіт? Чи насправді дотримується роботодавець вимог про оплату праці при встановленні підсумованого робочого часу. Чи можна не виплатити працівникові відпускні менше ніж за 3 дні до початку відпустки? Чого варта помилка при нарахуванні всіх належних працівникові сум від підприємства у разі звільнення? Оплата у разі простою. Випадки коли простій не оплачується. Чи обов’язкове повідомлення працівника про розмір заробітної плати? Оплата нічних годин роботи. Чи належить працівникові компенсація за роботу в нічні години? Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Відкритий семінар "Освіта за кордоном"

В рамках Всеукраїнського освітнього туру компанія Mudra. Освіта за кордоном продовжує ділитися ексклюзивними знаннями та їде в Івано-Франківськ де 15 листопада проведе безкоштовний семінар: Освіта за кордоном. Від Канади до Китаю.Якщо ви мрієте про дійсно практичні знання та міжнародну кар’єру, хочете бути конкурентними на світовому ринку праці, стати лідером думки, відкрити свій бізнес та бути успішним у всьому – проходьте до нас 15 листопада, ми розповімо з чого почати!Ви зрозумієте що таке Foundation, BA, MA, PGD, Diploma, Certificate, MBA, дізнаєтесь як підготуватися до вступу, які документи потрібні, скільки коштує навчання в різних країнах світу, де існують можливості безкоштовного навчання, які перспективи та фінансові винагороди чекають на вас після закінчення навчання за кордоном.Крім того, на семінарі поговоримо про те чому варто їхати навчатися за кордон, про перспективи та виклики, як підготуватися академічно й морально та багато іншого.    Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

Початок курсу "RYT курс для викладачів йоги"

Уже вдруге у Івано-Франківську! Курси сертифікації по міжнародному стандарту RYT200. Тренінг для викладачів йоги та практиків, які мріють стати викладачами із можливістю викладати у будь - якій країні світу!Програма навчання:- Історія та філософія йоги- Перший рівень аштанга йоги- Послідовність асан - Техніка постановки асан- Анатомія, фізілогія, кінезіологія- Йога-терапія- Йога для вагітних/ для людей похилого віку- Аюрведа- Їнь йога- Міофасціальний реліз, тригерні точки.

Форум "НеФорма: Неформальна освіта як креативна індустрія"

Для того, щоб ефективно справлятися із глобальними та локальними викликами, у нас немає іншого вибору, окрім як зробити навчання протягом життя звичкою, а також практикувати різні форми навчання (індивідуальні, групові та у спільнотах) в якості щоденної “рутини”. При цьому основний пріоритет має лежати не на прокачці навичок, але радше на рефлексії цінностей та розвитку демократичного громадянства. Неформальна освіта в стані ефективно вирішувати всі ці завдання, але для цього вона має забезпечити сталість та самофінансування, що часто означає переорієнтацію в бік креативних індустрій.Форум НеФорма як каталізатор розвитку якості неформальної освіти та як платформа для нетворкінгу експертів в неформальній та експериментальній освіті відбудеться вже вдруге. Ключовою темою першого форуму були міста та спільноти, що навчаються. Ми говорили про актуальність розвитку просторів для навчання і формування професійних спільнот, і в той же час важливість індивідуальних освітніх траєкторій і гнучких форматів для актуальних "прогалин" в освіті.В цьому році ми продовжимо тему дуальності процесів в неформальній освіті. Будемо говорити про "неформу" - потребу та здатність неформальної освіти привносити нові сенси, створювати нові продукти, які ще не мають чіткої форми. І про "форму" - креативну індустрію, як можливість, зберігаючи гнучкість і якість, забезпечити сталий розвиток неформальної освіти.Форум може бути цікавим для всіх фахівців, експертів та практиків зі сфери неформальної і експериментальної освіти, яким важливо працювати зі смислами, створюючи і масштабуючи свої освітні продукти.Та які також шукають можливості для:▷ експертного діалогу в сфері неформальної освіти в професійному колі;▷ занурення в тренди і хороші практики, а також пошуку шляхів для їх інтеграції в своїй діяльності;▷ пошуку міжсекторальних синергій і нових партнерських освітніх продуктів;▷ формування стратегій для сталого розвитку неформальної освіти.Ми очікуємо до 50 учасників_ниць та учасниць форуму з України, Білорусі, Молдови та Росії. Дедлайн для подачі заявок - 25 жовтня.   Реєстрація за вказаним посиланням.

VІ Студентський науковий симпозіум "Співдружність наук"

Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України молодими дослідниками. На Симпозіум запрошуються студенти, курсанти закладів вищої освіти незалежно від форми власності. В рамках Симпозіуму планується робота кількох дискусійних платформ під загальною назвою: «Людиноцентриська модель побудови суспільства: економічні, технологічні, мистецькі та правові аспекти».Для участі в роботі Симпозіуму необхідно здійснити реєстрацію до 17 жовтня 2018 року.

Гуманізація кримінальної відповідальності

Метою симпозіуму є аналіз практики застосування судами України покарань в аспекті гуманізації; розроблення рекомендацій щодо удосконалення Кримінального та Кримінального процесуального кодексів в аспекті гуманізації; вироблення єдиних теоретичних та концептуальних підходів політики в сфері протидії злочинності в аспекті гуманізації; вивчення позитивного зарубіжного досвіду в зазначеній сфері.В рамках Симпозіуму планується робота наступних дискусійних платформ:1. Європейський досвід гуманізації кримінальної відповідальності.2. Концептуальні питання гуманізації кримінальної відповідальності. Єдність термінологічних підходів.3. Гуманізація КК України та КПК України: реалії та перспективи.4. Роль судових рішень в гуманізації кримінальної відповідальності.5. Зміни в викладанні дисциплін кримінально-правового циклу, що пов'язані з гуманізацією кримінальної відповідальності (попередня дискусія).6. Студентська дискусія: "Людиноцентриська модель побудови суспільства: економічні, мистецькі та правові аспекти".

Сімейна конференція "Погляд на сім'ю"
16.11.2018

Всі деталі за контактними телефонами, реєстрація за посиланням.

Суперінтенсив: Проект-менеджмент для початківців

Проектний менеджмент - область знань з планування, організації та управління проектів з метою успішного досягнення покладених цілей. Проектний менеджмент охоплює процес від створення ідеї до її реалізації.Якщо Ви бажаєте створити проект (соціальний проект, бізнес проект тощо) з власної ідеї, але не знаєте з чого почати - то даний тренінг для вас. У групах ми спробуємо сформувати концепцію проекту за обмежений час та визначимо стадії його реалізації.Програма інтенсиву включає:1) Формування ідеї для проекту. 2) Формування та написання проекту. Приклади написання грантових заявок.3) Ефективне управління проекту.4) Залучення коштів на реалізацію проекту. Приклади розробки листів. Інструменти фандрейзингу, як працювати з бізнесом. Спонсорські пакети, переговори.5) Робота в групах щодо формування проекту.Для кого цей тренініг: для людей, у яких відсутній досвід у проект-менеджменті.   Вартість навчання: 350 грн. (покривають витрати пов'язані з організацією заходу). Проводиться передоплата за участь у розмірі 150 грн.

Курси масажу "Масажист-Універсал"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік як косметичного так і лікувального та профілактичного масажу. Розрахований як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.Термін навчання: 1,5 місяць, 32 академічні години (теорія і практика).Заняття проводяться: 2 раз на тиждень по 2 години.Спосіб навчання: груповий або індивідуальний (на вибір).Оплата: проводиться 3-ма платежами -500 грн. - передоплата одразу після запису на курс.1500 грн. до 19.11.18р.1500 грн. до 10.12.18р.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Реєстрація за телефонами нижче.  Програма:1. Історичні відомості про масаж;2. Системи масажу. Види масажу. Форми масажу;3. Показання та протипоказання до проведення масажу;4. Гігієнічні основи масажу;5. Анатомо-фізіологічні особливості людини: Скелет людини будова та функції; М’язи людини , будова та функції; Нервова система людини, будова та функції; Лімфатична система людини, будова та функції; Серцево судинна система людини, будова та функції; Дихальна система людини, будова та функції; Все про внутрішні органи та їх розсташування; Вплив масажу на організм людини.6. Техніка та методика виконання «Класичного масажу»: Поглажування; Вижимання; Розминання; Розтирання; Допоміжні масажні прийоми.7. Техніка та методика «Загального гігієнічного масажу»: *Масаж задньої поверхні тіла (масаж спини; масаж шийно-комірцевої зони; масаж верхніх кінцівок; масаж сідниць; масаж задньої поверхні нижніх кінцівок.) *Масаж передньої поверхні тіла (масаж грудної клітки; масаж верхніх кінцівок; масаж передньої поверхні нижніх кінцівок; масаж живота).8. Техніка та методика «Спортивного масажу»: Загальні особливості спортивного масажу; Види спортивного масажу: відновлювальний масаж, попередній масаж, тренувальний масаж, реабілітаційний масаж.9. «Лікувальний масаж» дітей та дорослих: Масаж при остеохондрозі хребта; Масаж при сколіозі ; Масаж при сутулості та круглій спині; Масаж при кривошиї; Масаж при плоскостопості; Масаж при захворюваннях дихальної системи;10. Масаж для корекції фігури: Антицелюлітний баночний масаж; Коригуючий медовий масаж; Антицелюлітний лімфодренажний масаж.11. «Масаж обличчя»: Особливості проведення. Показання та протипоказання. Сучасні техніки масажу обличчя. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри. Масажні масла та креми.12. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.    

Воркшоп для менеджерів культури

Culture Bridges спільно з ГО “Інша Освіта” розпочинає набір на участь у воркшопах для культурних менеджерів/-ок в пяти містах України. Тренінг в Івано-Франківську відбудеться 19 - 20 листопада. Це можливість:- отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, - розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники та учасниці зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї. Розробку та супровід програми воркшопів здійснює ГО “Інша Освіта” за участі локальних та національних культурних експертів та практиків.Перевагу матимуть аплікант(к)и з актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту культурних ініціатив та проектів. При відборі більше враховуватиметься мотивація навчатися та розуміння, де саме в майбутньому будуть використані отримані навички та знання, ніж тривалість роботи та масштаб діяльності. До участі запрошуються учасники з міст, в яких локалізовані заходи, а також області. Організатори забезпечують програму, матеріали, харчування під час заходу. Учасникам з інших міст/селищ області будуть компенсовані транспортні витрати та організоване проживання.Щоб взяти участь у воркшопі потрібно до 25 вересня заповнити заявку

Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз?

Вам складно зосередитися на тому, що відбувається в даний момент? Вам здається, що ви живете на автопілоті, не звертаючи уваги на те, що робите? Чи властиво вам виконувати свої завдання поспіхом, не приділяючи їм великої уваги? Іноді ви можете настільки зосередитися на кінцевому результаті, що не помічаєте шляху, яким йдете? Вам доводилося помічати, що ви занадто захоплені майбутнім або минулим? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: 1. Шлях до гармонії у шаленому ритмі життя 2. Інтеграція усвідомленості у власне життя 3. Тіло та розум. Як повернути цілісність? 4. Що спільного у думок і чуток? 5. Повільний шлях до прийняття труднощів 6. Способи заспокоєння негативного і виснажливого внутрішнього діалогу 7. План відновлення після стресових ситуацій У результаті ви: Зможете знизити тривожність та дратівливість. Покращите пам'ять, швидкість реакції, психологічну та фізичну витривалість і стійкість. Зменшите рівень стресу в житті. Зміните стосунки з партнером в кращу сторону. Розвинете емоційну стійкість. Зробите щастя постійним супутником в житті. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський(Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Кіноворкшоп для суданських і українських фільммейкер(ів/ок)

Тобі від 17 до 23 років і камера для тебе – більше ніж засіб фіксації подій. Мрієш знімати відео про важливі суспільні проблеми, відео яке вражає і переконує? А як щодо співтворчості з українськими і суданськими фільммейкер(к)ами, плодами якої стане серія коротких фільмів на найактуальніші, найгарячіші теми для обох країн? Спробуєш прокласти міжконтинентальний кіноміст?Запрошуємо молодих режисер(ів/ок) та оператор(ів/ок) взяти участь у міжнародному мультимедійному проекті “Міст”.Цілі проекту: створити культурні зв’язки між двома країнами, які інформаційно і культурно ізольовані одне від одного; популяризувати цінності міжкультурного діалогу, відкритості, боротьби з ксенофобією та расизмом.Перший етап “Мосту” розпочнеться у листопаді. З 20 по 27 листопада в Івано-Франківську режисер і журналіст Ясир Фаїз разом з культурною менеджеркою Фарою Альз проведе кіноворкшоп для 6 кіномит(ців/чинь) з України і Судану. Протягом тижня шестеро молодих фільммейкер(ів/ок):-навчаться знімати короткі фільми та соціальну рекламу;-отримають базові знання з прав людини, зокрема про цінність міжкультурного діалогу та протидію дискримінації;-розвинуть лідерські здібності;-отримають необхідні навички, щоб стати ментор(к)ами для інших кіномит(ців/чинь);-навчаться вести успішні блоги;-розпочнуть роботу над відеороликами, які презентуватимуть їхню країну.Воркшоп відбудеться у креативному просторі Multimedia Lab що є частиною сучасного інноваційного центру Promprylad renovation. Основні напрями діяльності простору – візуальна освіта та виготовлення мультимедійних продуктів. На момент старту проекту тут почнуть діяти дві постійні навчальні програми: школа анімації та школа AR, а невдовзі з’являться фото- і кіношкола.Також рамках проекту, також відбудеться низка майстер-класів, кіно-дискусій, лекцій та інших заходів в щонайменше 4 українських містах. Ці події будуть проанонсовані додатково.Щоб взяти участь у проекті, заповни анкету до 5 листопада включно. Про результати відбору організатор(к)и повідомлять не пізніше 7 листопада.Відібрані фільммейкер(к)и матимуть сплатити організаційний внесок 500 грн. Організатор(к)и проекту забезпечать учасни(кам/цям) житло та компенсують витрати за проїзд.Мультимедійний проект “Міст” реалізує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Filmmaking For Children Initiative в рамках міжнародної програми “TANDEM”.

Beyond Spaces: Forum for Social Impact Spaces

Як можуть місця впливу мати стійкий, тривалий вплив, який відчуватиметься поза їхніми власними чотирма стінами? Це питання стоїть в центрі "Beyond Spaces" - форуму для спеціалістів_ток, які керують соціальними хабами. Це буде час для отримання натхнення через нові знання та обміну кращими практиками з керування просторамі в міжнародній групі.Для кого цей форум?Для спеціалістів_ток, які керують соціальними хабами в Німеччині та Україні.Які теми ми хочемо покрити під час зустрічі?#1 Розвиток впливу на громаду.#2 Налагодження зв’язків з політиками та адміністрацією.#3 Отримання стабільного фінансування.#4 Розвиток ефективної команди.#5 Розбудова міцної міжнародної мережі.   Як зареєструватися?Якщо Ви бажаєте прийняти участь у форумі, Ви маєте написати на мейл.  Реєстрація триває до 1 листопада.

Курс масажу та SPA "Моделювання фігури та естетика тіла"

Курс спеціалізованого масажу для отримання навичок корекції і загальної підтяжки фігури. Ці техніки масажу допомагають впоратися із зайвою вагою, целюлітом,набряками, загальною в'ялістю шкіри, а також зниженим імунітетом і стресом.Спецкурс включає освоєння декількох технік антицелюлітого масажу(лімфодренажний, вакуумно-банковий, медовий та Гуа-Ша), в тому числі антицелюлітні скраби та обгортування.Спецкурс призначений для медиків, косметологів, а також людей без медосвіти, що працюють з оздоровчими техніками, фахівців SPA.Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика).Спосіб навчання: груповий.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма1-й День: 1. Ожиріння, типи ожиріння. Целюліт, форми і типи целюліту;2. Лімфодренажний масаж;3. Вакуумно-банковий масаж;4. Скрабування при моделюванні тіла та його вплив на організм.2-й День:1. Медовий антицелюлітний масаж;2. Масаж Гуа Ша;3. Антицелюлітні обгортання;4. SPA обгортання при ожирінні та целюліті.Ціна курсу: 2000 грн.(для ниших учнів 1800грн.)Передплата 500грн.- передоплата протягом 3-х днів після запису на курс.Реєстрація за телефонами нижче. 

Майстер - клас "Жінка очима чоловіка"
25.11.2018 13:00
вул.Михайла Грушевського, 21

Лише тут ви зможете поглянути на себе зі сторони під зовсім іншим кутом - під чоловічим кутом зору.и дізнаєтесь: ТОП - 10 речей і вчинків, які руйнують стосунки. Вся правда про невротичні відносини. Насильство в стосунках або як правильно завершити відносини, які отруюють життя.  Інструкція щасливих відносин (авторська методика Володимира Науменка). 7 найголовніших правил.50 відтінків сексу: як принести максимум задоволення коханому чоловікові (кілька секретів про чоловічі бажання). Додатково: коли і навіщо потрібна сімейна терапія.Питання - відповіді Подарунки: розіграш: книги, консультації (онлайн)Спікер:Vladimir Naumenko (м.Київ) - міжнародний жіночий експерт, ведучий реаліті "ПоLOVEинки"; автор книги "Жінки керують світом" Також, у нас відбудеться презентація книги Володимира і ви першими маєте змогу її придбати з особистим підписом автора.Замовляйте квитки на майстер - клас за номером телефону.Вартість квитка:з 12.09 по 30.09 - 290 грнз 01.10 по 13.10 - 340 грнв день заходу - 390 грн

Тіло та здоров'я. Як навчитись чути та розуміти себе?

Чи часто ваше здоров'я підводить у найбільш відповідальний момент? Чи відчуваєте ви зв'язок між вашими думками та емоції із загальним самопочуттям? Чи є щось що вам не подобається у собі та своєму тілі? Чи бувають випадки коли вам не вистачає часу, щоб подбати про себе? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: Позитивне здоров’я та психологічне благополуччя. Любов до себе та свого тіла. Зцілення любов’ю. Харчування – пожива для організму. Вміння слухати та чути своє тіло. Думки та емоції, які сприяють здоров’ю. Час для любові до свого тіла. Засоби зцілення. Дії спрямовані на довголіття. У результаті участі: Ознайомимося з системою здорового способу життя. Проведемо огляд методів слухання та розуміння тіла. Проведемо огляд стратегій та інструментів для покращення здоров’я. Виявимо та трансформувати основні внутрішні бар’єри та перешкоди. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Курси масажу "Стоун-Терапія"

"Стоун – Терапія (масаж гарячими та холодними каменями)"Загальна інформація:Стоун-терапія – це масаж, який приводиться за допомогою комбінації гарячих і холодних каменів, а також мінералів. Під час стоун-терапії використовується енергетика каменів, яка впливає на організм, допомагаючи знайти гармонію зі своїм тілом і навколишнім світом. Тому якщо ви хочете урізноманітнити спектр своїх послуг – ця технака масажу і релаксації саме те, що Вам необхідно.Цей курс масажу призначений для масажистів, косметологів, фітнес інструкторів, реабілітологів, лікарів відновної медицини і інших фахівців в області індустрії краси та здоров’я, лікувально-профілактичної медицини.Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика)Спосіб навчання: груповий.Оплата: проводиться 2-ма платежами:500 грн.- передоплата протягом 3-х днів після запису на курс.1500 грн. - 01.12.2018р.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма:1. Загальні поняття про Стоун терапію;2. Види стоун терапії;3. Показання та протипоказання до проведення стоун терапії;4. Камені у Стоун-терапії: види каменів, базальт для нагрівання, мармур для охолодження, догляд за каменями, все про заряджання енергією каменів, лабрадорин,місячний камінь,шалфей.5. Тепло та його дія на організм людини;6. Ходод та його дія на організм людини;7. Робота з енергією людини: чакри та їх властивості; 5 стихій в стоун терапії;8. Розміщення каменів та практична стоун терапія: масаж обличя гарячими і холодними каменями; масаж тіла гарячими і холодними каменями;9. Практичне опрацювання прийомів;

Beauty Congress

Учасники конгресу: – професіонали з різних напрямків індустрії краси.Відвідувачі:– фахівці, яких цікавлять професійні продукти і технології, – візитери в пошуках останніх трендів, кваліфікованих майстрів та засобів для щоденного догляду.На тебе очікують:- Тільки найкращі бренди, останні розробки ТМ та компанії з усіх напрямів індустрії краси.- Популярні beauty-майстри і технологи з майстер-класами.- Акційні пропозиції та знижки до 50 % на продукцію та послуги.- Чемпіонати.- Майстер-класи на стендах компаній, відкритих майданчиках.- Демонстрація продукції та обладнання «у дії».Будуть представлені компанії з наступних напрямків:- перукарське мистецтво;- нігтьова естетика;- нарощення вій та корекція брів;- косметика; - парфюмерія;- масаж;- шугаринг, депіляція/епіляція;- косметологія, дерматологія;- дієтологія та здорове харчування.Конгрес Краси саме для тебе, якщо ти:- шукаєш свого майстра або майстрів з певного б’юті напрямку/ів;- слідкуєш за собою;- хочеш бути в курсі останніх трендів; - шукаєш вигідні цінові пропозиції;- любиш отримувати подарунки;- хочеш ресурсно провести час;- волієш отримати рекомендації та досвід;- прагнеш знайти нових партнерів, клієнтів та друзів;- хочеш протестувати новинки;- хочеш поексперементувати над своєю зовнішністю в руках професіоналів.Вартість для відвідувачів: 50 грн., в день події - 100 грн.

Стосунки. Як побудувати міцні відносини?

Відчуваєте брак довіри у стосунках? Чи дратує вас та людина, яка колись викликала захоплення? Вам складно вирішувати конфліктні ситуації? Здається, що ваш партнер не чує та не розуміє вас? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: 1. Практичне застосування емоційного інтелекту в стосунках. 2. Турбота про себе. 3. Встановлення контакту. 4. Вміння слухати та чути. 5. Дружні відносини. 6. Способи вирішення конфліктних ситуацій. 7. 5 мов любові. У результаті участі: Ознайомимося з способами зміцнення стосунків. Визначимо основні навички успішного спілкування. Проведемо огляд стратегій та інструментів для побудови. Дослідимо стратегії, які допоможуть покращити стосунки із партнером. Розглянемо техніки, які допоможуть краще порозумітися у парі. Розкриємо суть понять любові та закоханості. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Курс "Масаж обличчя та SPA догляд"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами косметичного догляду за обличчя та попередження старіння та в’янення шкіри. На цьому курсі Ви навчитесь виконувати класичний, лімфодренажний та медовий масаж обличчя. Зможете розрізняти типи шкіри і підбирати правильні масла для масажу та маски для обличчя як SPA догляд. Термін навчання: 4 заняття 11 академічних годин.Заняття проходять: 1 раз в тиждень по суботах.По закінченню курсу видається сертифікат на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма1. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри;2. Масажні масла та креми;3. Показання та протипоказання;4. Сучасні техніки масажу обличчя: класичний, лімфодренажний, медовий;5. Особливості проведення масажу обличчя;6. SPA догляд за обличчям (гляняні, грязеві,шоколадні та альгінатні маски).7. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.Ціна курсу 1500грн.(для наших учнів 1300грн.)Передоплата 200грн. протягом 3-х днів після запису на курс.

Анатомія зубів фронтальної групи
22.12.2018 - 23.12.2018

Курс з анатомії зубів фронтальної групи в трьох основних формах: прямокутній, трикутній, овальній. Практичний дводенний курс для опрацювання детальних особливостей кожної форми. Робота воском на спеціальних моделях збільшеного розміру із відпрепарованими зубами.

Спорт, здоров’я

Critical Mass
26.10.2018 19:30
Площа Ринок (Ратуша)

Критична маса (англ. Critical Mass) — велосипедна подія, що зазвичай проводиться в останню п'ятницю кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу. Ця ініціатива вважається частиною соціального руху. Метою події є популяризація велосипедного транспорту, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху в місті, боротьба за екологічно чистий транспорт. Критична маса не має чітко визначеного організатора, плану дій чи маршруту. Учасники акції позиціонують ці події як спонтанні зібрання, що не носять характеру протестів.

Обстеження чоловіків на наявність беспліддя

Вагітність - це складний процес, і часом пари потребують допомоги, щоб народити бажаного малюка.  І звісно, ця допомога не обходиться без певних аналізів та обстежень. Ми вирішили полегшити процес обстеження для пар, тому кожної суботи жовтня в клініці Екстрамед проводиться безкоштовне обстеження чоловіків на фактор безпліддя з можливістю подальшого безкоштовного лікування.Обстеження відбуваються за попереднім записом за номерами нижче. 

Скульптура тіла. Перше заняття

Запрошуємо відвідати перше заняття нового напрямку Коректна фітнес-йога "Скульптура тіла" Для кого цікаві такі заняття:-Для тих, хто хоче струнку фігуру, сильні м`язи і здорову спину; -Для тих, хто любить силові і динамічні заняття, але при цьому не хоче нашкодити хребту і суглобам; -Для тих, хто хоче скинути зайву вагу, і бути задоволеним своїм тілом. Скульптура тіла - це поєднання ваджра-йоги і силових вправ для зміцнення корсетних м`язів. Без виснажливих тренувань! Щоб покращити поставу і статику тіла, збільшити навантаження на м`язи та відчувати після тренування не втому, а приплив енергії, сили і бадьорості на весь день.Веде сертифікований викладач Ваджра-йоги Галина ОсадцівЗаняття щосуботи з 9:15 до 10:30Попередній запис обов’язковий за номером нижче. Перше заняття - безкоштовне!

Відкритий забіг Frankivsk runday!
27.10.2018 08:30
вул. Чорновола, 107а

Бігай з нами що суботи! Безкоштовні щотижневі забіги на 5 км з фіксацією часу тепер у Івано-Франківську! Runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігаюьб або ходять 5 кілометрів.   Як взяти участь: Зареєструватися за нижчевказаним посиланням Роздрукувати та взяти з собою на забіг свій унікальний QR-код Прийти на будь-яку локацію в суботу зранку та бігти

Відкриття спільноти Анштанга йоги

Бажаєте змін? Хочеться повернути житття в нове русло, чи, можливо, додати новизни та сенсів, розвіявши осінню депресію? Давно мріяли розпочати займатись йогою - цей час настав) Запрошуємо Вас на відкриття спільноти Аштанга йоги у Франківську вже цієї неділі в новому, затишному, світлому та атмосферному залі Promprylad. Renovation (3 поверх).У програмі:-ознайомлення з першою серією аштанга йоги від наших львівських друзів - Оксани Таран, співзасновниці першої студії Аштанга йоги в Україні;-перегляд фільму;-смачне частування.Ви будете здивовані на що здатне ваше тіло, коли воно співпрацює з розумом :) Аштанга йога лікує тіло, заспокоює розум, сповільнює думки. Запрошуємо розпочати свою практику ✨ в потужному, найпрогресивнішому напрямку йоги у світі. Беріть зручний одяг та приходьте займатись, тусуватись, спілкуватись, смакувати :) Будемо раді усім давнім та новим друзям. Вхід вільний, звісно