Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Нація"

На основі реальних подій драма-реквієм за однойменною книгою М.Матіос. Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз'ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення "своїм" та "чужим", "невинним" та "винним" мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується нація.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Готель двох світів"

Не поспішайте до виходу – його просто нема… Прийшов час запитань, відповідь на які… неминучa. Внаслідок фатальної недбалості Жюльєн Порталь, - головний редактор престижного журналу, бабій та цинік, - опиняється у предивному місці, мешканці якого зайняті одним: вони чекають...відповіді.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Модільяні"

Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Про Ксеню і 12 місяців"

Початок 26 січня о 12:00 год., 27 січня об 11:00 год. та 13:00 год. Квитки можна придбати у касі театру.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху!   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Гуцулка Ксеня

Мюзикл "Гуцулка Ксеня" - це поєднання сучасної технології з українською автентикою. Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. А родзинкою сценічного рішення стане лазерне шоу від команди “Show Service”.За сюжетом, до Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею. Композитор Ярослав Барнич увійшов в історію української музики як основоположник модерної української оперети. Його називали «українським Лєгаром». Це був композитор європейської школи і стилю. Музика з оперети Ярослава Барнича звучатиме у сучасному аранжуванні, яке створив головний диригент Франківського драмтеатру Богдан Ткачук. А танцювальні номери, які присутні у виставі, мають у собі багато елементів сучасної хореографії, зберігаючи при цьому автентичний український лейтмотив.  Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Соціальна драма "Кастинг, або Хто хотів Люстрації?"

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір! (16+). Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання:  На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю?  На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до "топ" суспільства?  Герой вистави "Кастинг" не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

На День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя.А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина. Квитки можна придбати у касі театру або за нижчевказаним посиланням.

Ніч перед Різдвом

Важко підшукати твір світової літератури, який зрівняється в різдвяній колоритності з повістю М. В. Гоголя "Ніч перед Різдвом".Яскрава, весела історія, в якій переплелися щира любов, готовність на будь-які жертви заради коханої, веселощі, непередбачувані пригоди і навіть містика останньої ночі перед Різдвом.Режисер А. Бакіров поставив абсолютно дивовижну музичну комедію, яка так і вабить до світу казки Різдвяної ночі з її неймовірними чудесами.Коваль Вакула знову відправиться на пошуки черевичок для вередливої, але любої Оксани, відьма Солоха наповнить невдалими відвідувачами всі порожні мішки, чорт вкраде місяць, а два куми будуть блукати засніженими селом у пошуках горілки і хорошої компанії.Не пропустіть! Такі пригоди трапляються тільки раз!

Як слон Хортон висиджував яйце?

Ця казкова історія відбувається у джунглях, коли закінчується сезон дощів і починається велике свято літа. Та сумує в цей чудовий час тільки пташка Мейзі. Вона не може відправитись на святкування, бо їй потрібно гріти у гнізді своє майбутнє пташеня. Чим закінчиться ця історія, та чи таки відправиться Мейзі на святкування? Відповідь дізнаєтесь вже зовсім скоро.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Абрикосовий рай"

Відкриватимемо сезон осіннім морським бризом вистави "Абрикосовий рай"! Не проґавте можливість насолодитися легкою ліричною драмою, яка дає відповідь на одне з найцікавіших питань людства: жіноча дружба реальна чи це все ж таки міф?Квитки можна замовити за нижчевказаним номером телефону.

Кафе «Республіка»

Політична драма-комедія/2 діїМолодому депутату Харитону Дальньому — цілеспрямованому ідеалісту ілюдині, що прагне змінити ситуацію в країні на краще, пропонуютьвеликі гроші, аби він лишив свою фракцію і став політичнимперебіжчиком. Не бажаючи зрадити своїх соратників, той спочаткувідмовляється.Проте, він зустрічає і закохується в дівчину Белу, яка заявляє, щобуде з ним лише тоді, як буде здійснено її заповітну мрію.Ця мрія потребує чималих капіталовкладень. У Харитона є зовсімнебагато часу, щоб зробити вибір: залишитися вірним своїм політичнимідеалам, чи взяти гроші і заволодіти жінкою, яку бажає понад усе насвіті.Автор та режисер Богдан ГнатюкАктори:Анатолій ГнатюкСергій КалантайОлексій ПаламаренкоНазар БорушокЛідія СемесюкІрина Сопіт   Квитки можна придбати в касі філарсонії та за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "Who's Bad?"

Вистава "WHO'S BAD?" за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц". Нове бачення найзагадковішого і найгеніальнішого твору усіх часів! Космічні хореографічні та пластичні номери! Серцебиття короля поп-музики Майкла Джексона! Вистава піднімає гостру тематику наркоманії, алкоголізму, залежності від соціальної сітки, грошей, слави, думки оточуючих - весь той бруд, який сучасна людина втягує в себе як губка...   Квитки можна замовити за нижчевказаним номером телефону.

Вистава "Перед заходом сонця"

Драма.   Режисер-постановник - н.а. України Алла Бабенко Художник-постановник - з.д.к. Польщі Олександр Оверчук   Дійові особи та виконаці: Маттіас Клаузен - н.а. України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Богдан Козак Вольфганг, його син - Василь Баліцький, Андрій Войтюк Беттіна, його дочка - Ольга Бакус, н.а. України Наталія Лань Оттілія, його дочка - Христина Гриценко, з.а. України Валентина Мацялко Егмонт, його син - Сергій Гоменюк, Роман Мартин Паула-Клотильда - н.а. України Олександра Гуменецька, з.а. України Ірина Швайківська Еріх Клямрот - з.а. України Андрій Сніцарчук, з.а. України Юрій ХвостенкоШтайниц - Максим МаксименкоВінтер - з.а. Украхни Роман БільІнкен - з.а. України Олександра Люта, Світлана МелешАнна Петерс - з.а. України Галина Давидова, н.а. України Дарія ЗалізнаГанефельдт, адвокат - н.а. України Орест ГардаІммос, пастор - з.а. України Юрій Брилинський, н.а. України Олекандр КузьменкоГайгер - н.а. України Григорій ШумейкоДоктор Вуттке - н.а. України Борис МірусЕбіш, садівник - н.а. України Святослав МаксимчукТанець - Мирослава СолукДодаткова інформація та замовлення квитків за нижчевказаними номерами телефонів.  

Театральна п'єса "Аффабель"

Постановка за мотивами книги-бестселера Джона Бівера «Driven by Eternity».   Деталі за нижчевказаним посиланням.

Концерти

"Vivaldi. Відлуння галантної епохи"

У Новому 2019 році Академічний камерний оркестр Harmonia Nobile репрезентує для Вас програму VIVALDI Відлуння галантної епохи.

Я - українка з Галичини

Концерт до 100-річчя від дня народження Ірини Маланюк.   I відділ Солісти обласної філармонії імені Іри Маланюк: Ірина Ключковська (сопрано) Оксана Кречко (сопрано) Ольга Яловенко (сопрано) Академічний камерний оркестр "Harmonia nobile", художній керівник народна артистка України Наталія Мандрика   II відділ Юлія Алєксєєва (сопрано, м. Київ) Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк, художній керівник та головний диригент - Сергій Черняк.   Квитки можна придбати у касі філармонії.    

Savka-band збирає друзів: Велика новина по світу ходила

Наша найбільша цінність - сім'я. То ж цього разу ми вирішили зібрати творчі сім'ї і зробити спільний благодійний різдвяний концерт на славу Божу і допомогу ближньому.У концерті братимуть участь творчі родини з Івано-Франківська, Львова та Києва (список учасників оновлюється). Наш бенефіціар - Радомир. Йому 9 років, і хлопчик потребує кваліфікованої реабілітації. Його чекають в реабілітаційному центрі Health In Motion Rehabilitation в Канаді. Тут працюють за унікальною методикою, що спрямована на лікування дітей з неврологічними відхиленнями. П’ятитижневий курс реабілітації, переліт та проживання коштують 29 тисяч доларів. Більше про Радомира можна прочитати на офіційній сторінці Радюся або довідатися в його мами Виктория Пантази. Вхід за запрошеннями (благодійний внесок 80 грн.). Всі виручені кошти ми передамо на реабілітацію Радомира.

Концертна програма "Шампанські очі"

Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ольга Яловенко "У передчутті весни"

Концерт приурочено до 100-річчя від дня народження Ірини Маланюк. У програмі українські народні пісні, арії та сцени з опер європейських і українських композиторів. Ведуча - Христина Кобильчук. 

Святковий новорічний концерт "Вечірній квартал"

Студія «Квартал 95» продовжує великий зимовий тур Україною. Нові теми, актуальні жарти і кумедні курйозні номери вже веселили багатьох глядачів у передноворічному турі від Студії «Квартал 95». Не пропустіть і ви виступ головних коміків країни у своєму регіоні. Чекаємо!    Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.

ALYOSHA

"ALYOSHA - популярна українська співачка, володарка унікального вокалу, діапазоном в 4 октави, представниця України на "Eurovision Song Contest" 2010, володарка багатьох премій, серед яких "M1 Music Awards", " Yuna", "Золота Жар Птиця" та багатьох інших, віднедавна ведуча телеканалу "М1". ALYOSHA є виконавицею багатьох відомих хітів, серед яких "Калина", "Sweet people", "Ти - найкраща", "Текіла", "Феромони кохання", "На фоні Париж", та багато інших. Співачка працює з живим складом музикантів та підготувала нову концертну програму під назвою "Поруч" , яка буде складатися з усім відомих хітів та абсолютно нових пісень. Чекаємо Вас на концерті!".   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.    

Концерт "Sinatra with Love"

Концерти LeoBand Orchestra вже стали невід'ємною частиною музичного життя Івано-Франківська. Чого вартий лише черговий грудневий аншлаг концерту "White Christmas"!А вже 14 лютого, спеціально до Дня Закоханих LeoBand Orchestra представляє програму "Sinatra with Love"!Чому варто піти на подію Sinatra With Love?1. Відчути атмосферу Нью-Йорку 50-х років, слухаючи вічну музику Frank Sinatra та Louis Armstrong.2. Подарувати собі та коханій половині казковий романтичний вечір.3. Насолодитися чудовим виконанням від найкращих музикантів Львова - солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм, Богдана Стасишина та Leoband Orchestra!квитки: - в магазині Dazzle (вул. Незалежності, 34);- онлайн за посиланням нижче;- [незабаром в касі Драмтеатру];

Latexfauna
16.02.2019 20:00

Вперше з сольним концертом у Івано-Франківську вокально-інструментальний ансамбль LATEXFAUNA з романтичною програмою "Ти мені нравишся". До уваги публіки такі відомі шлягери колективу як "Мене в тобі всьо устраює", "Ти така умніца", "Моя вовчиця", "Нас лишилося двоє", "Еротичні сни" та багато чого іншого.16 лютого у PromBar в повітрі бовванітиме наелектризована еротична атмосфера, яку усім франківчанам та гостям міста подарує чарівний колектив останніх і закінчених романтиків ВІА LATEXFAUNA.Квитки 200 грн перші 50 шт., далі 250 грн. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням чи в касі Dazzle (вул. Незалежності, 34).

Notre Dame de Paris le concert

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди.Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері».У концерті задіяно 100 артистів і тонни світлового і звукового обладнання.Тексти – Люк ПламондонМузика – Ріккардо Коччіанте   Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням. 

Любомир Мельник. Концерт на біс! Світовий тур. До 70-річчя піаніста

Нас часто питали, чи буде додатковий концерт? І ми раді оголосити, що так! Концерт на біс в рамках світового туру до 70-річчя композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника! Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник  розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Pianoбой

Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі.У своєму великому весняному концерті Дмитро Шуров пообіцяв втілити всі свої досить амбітні плани по світу і шоу!У програмі - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.Дмитро пообіцяв, що в цей день концертний зал стане рідною домівкою як для глядачів, так і для музикантів. Він збирається перетворити його в свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичної душею, якої так багато в його піснях.

Єгор Грушин "Неокласика"

Довгоочікуваний концерт Єгора Грушина в Івано-Франківську. Після річної перерви композитор повертається до Івано-Франківська, щоб зіграти концерт у супроводі струнних.

Rock Symphony

Rock Symphony — єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній. Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки — це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.Нова програма у двох відділеннях з антрактом.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту "Рокаш"

20 березня відбудеться грандіозна подія для всіх шанувальників суперколлектива "Рокаш", він же " Rock-N". Хлопці дадуть перший концерт у Івано-Франківській філармонії.Закарпатський колорит підкорить вас з перших акордів!Почуєте улюблені пісні "Баламут"," Оксано","Співаночка","Струна", "Юрик","До сонця близько","Біла дівко"і багато інших.Дізнаєтесь,що такий справжній subcarpathian rok!"Рокаш" є унікальним колективом,який просто не має собі рівних на вітчизняній рок-сцені.Пісні команди поєднали у собі класику,рок на закарпатській говірці.Такий музичний стиль музиканти називають по-особливому-"subcarpathian rok",a композиції для репертуару групи пише член спілки композиторів і автор симфоній.Запальні,мелодійні і вишукані пісні одночасно?Легкі!Приходьте на концерт групи "Рокаш", щоб захопитися закарпатською самобутністю,авторською музикою і отртмати фонтан яскравих емоцій!   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Сухішвілі

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу! Так вміють тільки вони.  Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість! 100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації! Це свято ви запам'ятаєте назавжди! Встигніть  придбати найкращі квитки заздалегідь за нижчевказаним посиланням!

Один в Каное

Один в Каное з великим сольним концертом в Івано-Франківську. Один в Каное готують великий сольний концерт в Івано-Франківську. Один в каное демонструють, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників. Сила в простоті — такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки — від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України. Гурт вже встиг побувати з концертами в усіх великих містах України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное є першим в історії України гуртом, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

Святослав Кондратів "Один день в Парижі"

Вас чекатиме найромантичніший конерт весни – ексклюзивна програма «Один день в Парижі» від самого талановитого скрипаля України – Святослава Кондратіва!У цей вечір скрипка Маестро співатиме голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих і емоційних авторських композицій, на які Маестро надихнув, його величність, Париж!Приходьте, щоб відчуйти красу і велич одного з найкрасивіших міст світу!Подаруйте собі «Один день в Парижі»!

Шоу

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Івано-Франківськ з новою програмою! Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Вечірки

Студентська Ніч
23.01.2019 22:00

Щосереди STUDENTS PARTY!- Вхід безкоштовний усім студентам. - Коктель безкоштовно- подаруємо гроші - @youra_silver - Дрес Код- Фейс Конроль Бронювання за нижчевказаним телефоном.

Rose 044
24.01.2019 20:00

Найкраща реп вечірка в твоєму місті! Все, що ти любиш, із задоволенням почуєш цього вечора. Головною подією стане приїзд гостя ROSE 044! Скажи всім. Побачимось.Квитки вже у продажу за нжчевказаним посиланням. 

Тетянин день

Dj Pablo, ведучий Тарас Василюк, Дід Кімпель. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Швидкі побачення

-30% при реєстрації до Нового року. Швидкі побачення - це можливість всього за годину познайомитися з великою кількістю людей протилежної статі, зустріти близьку по духу людину, другу половинку, та й просто провести час в теплій позитивній атмосфері нових цікавих незнайомців/незнайомок. А ще в нас класна музика і смачні напої. Зустріч проводиться повністю конфіденційно. Приходьте та насолоджуйтеся спілкуванням.   Вхід 150 грн. Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням чи номером телефону.

ЛДА
01.03.2019 23:00

Лда це танцювальне дійство що відбудеться вночі. Різні звучання та швидкості звуку з вашими рухами)Вечірка переноситься, всі деталі скоро. Дата проведення буде оголошена.line:up редагується.

Музичні виступи

Виступ гурту "Solo way band"

Виступ кавер-гурту, ведучий Тарас Василюк. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Ігри

6 гра квізу ГлуздоГерць

ГлуздоГерць такий, який він є або квіз, що змушує думати. Разом з друзями відповідайте на запитання та прокачуйте свій інтелект на Герці. Ця гра розроблена ексклюзивно для людей, що люблять відпочивати з користю. Ми пропонуємо 80 запитань, відповісти на які потрібно використовуючи логічне мислення та мозок. Новорічні свята вже закінчилися, а, отже, настав час знову погерцювати.Гра відбудеться у четвер 24-го січня на 5-му поверсі розважального комплексу Panorama Plazа Максимальна кількість учасників в команді: 10. Вартість 75 грн з гравця.Для студентів Університету Короля Данила - 50 грн.Реєстрація та деталі за нижчевказаним посиланням та телефоном. 

Фестивалі, ярмарки

Битва вертепів - 2019

Наближаються Новорічні свята, тому саме час пригадати традиції! 26 та 27 січня 2019 у Івано-Франківську відбудеться фестиваль фольклорних дійств «Битва вертепів - 2019», учасниками якого можуть стати учні шкіл міста та області.   Кількість учасників необмежена. Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 20000 грн. Для того, аби стати учасником «Битви вертепів - 2019», потрібно до 10 січня 2019 року зареєструвати заявку.   Цього року учасники фестивалю «Битва вертепів - 2019» змагатимуться у номінації «вертеп». Переможці отримають грошові винагороди, а також три 100% знижки на навчання в Університеті Короля Данила.

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - Фестиваль авторських методикМісія фестиваля "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають:• Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи психології, езотерики, духовного та особистісного розвиткуДля кого фестиваль?Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо. Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому Що ви отримаєте беручи участь у фестивалі Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці фестивалю та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника фестивалю Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськФестиваль Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у формуванні "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:При купівлі до 01.01.2019 - 300 грн З 01.01.2019 вартість- 500 грн.З 20 січня вартість- 700 грн.В день фестивалю - 900 грн.

Фестиваль особистісного розвитку і творчості "Аrt-praktik"

Друзі! Запрошуємо Вас на Міжнародний Фестиваль особистісного розвитку і творчості "АRT-PRAKTIK", який відбудеться 16-17 березня в м.Івано-Франківську 4-ий рік підряд!АRТ-PRAKTIK - це унікальна подія у сфері психології в Україні!Місія: Розвиток психологічної культури української нації засобами мистецтва.І ми віримо, що змінюючи себе - змінюється світ навколо!Тема Фестивалю: Відкрий свій шлях до щастя!Спеціально для вас ми зібрали в одному місці кращих тренерів арт-терапії, психологів.Цього року на фестивалі будуть представлені понад 30 професійних тренерів зі своїми майстер-класами на різноманітні теми!В рамках Фестивалю Елена Тарарина (Elena Tararina) проведе два мотиваційних семінари:1. ВАЖЛИВО бути собою. 10 гаджетів для щастя.2. Творчий капітал особистості: щастя в родині та житті. Розклад:16 березня:9.00 - 10.00 - Реєстрація учасників фестивалю10.00 - 10.30 - Офіційне відкриття фестивалю, Презентація тренерів 1-2 лінійок10.30 - 11.30 - Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної11.30 - 12.50 - Перша лінійка13.00 - 14.20 - Друга лінійка14.30 - 15.30 - Обід15.30 - 16.00 - Презентація тренерів 3 та 4 лінійок. Розіграш подарунків16.00 - 17.20 - Третя лінійка17.30 - 19.00 - Четверта лінійка17 березня:9.30 - Відкриття 2 дня Фестивалю10.00 - 10.30 - Презентація тренерів 1 лінійки. Розіграш подарунків.10.30 - 11.30 - Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної11.30 - 13.00 - Перша лінійка13.00 - 14.00 - Обід14.00 - 14.30 - Презентація тренерів 2-3 лінійок. Розіграш подарунків.14.30 - 16.00 - Друга лінійка16.10 - 17.30 - Третя лінійка17.30 - 18.00 - Вручення сертифікатів. Закриття Фестивалю!Що ще вас чекає на Фестивалі?Кожен тренер приносить від себе подарунки - різноманітні авторські продукти (книги, метафоричні карти, ігри та т.п.), можливість безкоштовного навчання та багато іншого. Все це розігрується зі сцени протягом 2 днів. А також від партнерів Фестивалю!Тому приготуйтеся до подарунків і сюрпризів.Організатори Фестиваль Аrt-Praktik в Івано-ФранківськуСхідноукраїнська асоціація арт-терапіїІлона МурзоваВартість:до 9 березня - 500 грн за 2 дні1 день - 300 грнвід 10 березня - 700 грн1 день - 400 грнДіє акційна пропозиція для Вашого чоловіка/дружини!)Для пари -50% на другий квиток!Акційна пропозиція для вчителів, психологів, соцпрацівників!Запрошуємо заповнити Анкету до 2 березня, щоб мати можливість отримати квиток оплативши орг.внесок у розмірі 100 грнКількість квитків обмежена!Результати будуть повідомлені після 4 березня!Оплата на:- Приват: 5168 7427 0468 6322 (прохання оплачувати %)- Монобанк: 5375 4141 0247 7865 (без комісії в Ibox)Отримувач: Мурзова ІлонаПідтвердження реєстрації та номер квитка ви отримаєте в приватні повідомлення.Кількість місць обмеженаКупити квитки, дізнатися про партнерську програму та отримати відповіді на всі Ваші питання Ви можете за тел.Ласкаво просимо на платформу нових знань, обміну досвіду, вражень, знайомств, спілкування, позитиву, емоцій, трансформації, відпочинку, різноманітних подарунків, гарних фотографій!

Pasage Wedding Festival
30.03.2019 - 31.03.2019

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному фестивалі майстрів весільної індустрії Pasage Wedding Festival, який вже вп'яте відбудеться в "Pasage Gartenberg" 30-31 березня 2019року. Цього року виставка також триватиме 2 дні та буде розміщуватися в залі холу , залі ресторану, на терасі ресторану, а також в залі клубу. Вся шоу-програма буде відбуватись на сцені клубу.Час роботи :30 березня – з 10.00 до 19.0031 березня - хол з 10.00 до 15.00, ресторан та тераса з 10.00 до 17.00Завершенням виставки стане вдаване весілля, яке вже стало хорошою традицією, в якому всі бажаючі зможуть взяти безпосередню участь. Умови участі в шоу-програмі протягом дня , а також участі в шоу-програмі на вдаваному весіллі, обговорюються індивідуально.   Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.

Гастровечори, дегустації

Дегустація кріплених вин
25.01.2019 19:00

Традиційна дегустація вин у Шеф Клуб!Тема: «Кріплені вина»Дегустаційні позиції:- Мадера Medium Dry Henriques & Henriques (Португалія)- Порто Sandeman Tawny (Португалія)- Херес Pedro Ximinez Leyenda (Іспанія) Вартість: 280 грн. Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Мистецькі заходи

Виставка живопису Марини Яндоленко

З 24-го січня по 13 лютого в Центрі сучасного мистецтва експонуватиметься виставка живопису одеської художниці Марини Яндоленко. Художниця запрошує поринути у магічний світ її творчості: "Чи любите ви літо так само, як люблю його я? Моє літо часто в горах, де трави запашні і весь час зелені, де метелики неймовірні і різнобарвні квіти, де ящірки і вужі, птахи, звірі. Моє літо – це подорожі-зустрічі, кава з друзями-художниками, книги, фарби, мальовничі краєвиди, пленери і багато створених нових картин. Подорожами я везу літо додому.Серія снів Ланселота малювалася саме там, біля води, де ходив Ланселот і розмовляв з Володаркою Озера. Вечоріє. Він бачить Камелот – могутній замок великого короля і друга Артура і радиться, коли ж вирушати на пошуки Граалю. В туманах чути голоси і співи Авалону. А білий острів постає, якщо назвати його ім’я. І пливти білими човнами…А ось тут збирає яблука Фея Моргана. Спека. Тиша. Жовті стиглі запашні яблука на землі. Мммм….Мерліновими стежками в ліс – по зілля. Водорості. Пляска Велетнів – величезних каменів, чарами Мерліна перенесених з Ірландії. Чорно-синій язик – то афини по дорозі. Ліс завжди дарує смачні і вічні подарунки. Гори. Кава на призьбі. Що кращого може бути? Карпатський енціан в глеку – то Ярославина творча хата в горах, ранкове вмивання водою з колодязя. Високо. 1000 метрів над рівнем моря. Неймовірні спогади! Законсервовані літа минулих років ретельно збережені мною в полотнах і фарбах. Картини просто неба. Налетів вітер і пострушував з дерев насіння. І воно лишилося жити в картинах. А Ланселот все спить і бачить сни. Ходімо разом до Озера говорити з Володаркою. Може дістану собі Екскалібур!"

Вечір юнацької творчості

Юні таланти проекту "Стилет і Стилос" поділяться власними думками та почуттями через поезію і музику.Запрошуємо кожного небайдужого до мистецтва слова на наш душевний вечір!

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Одноденне зимове сходження на Говерлу
03.02.2019 00:00

Ключові пункти: Івано-Франківськ - Лазещина - Козьмещик - г. Говерла! Супер ціна - 440 грн. Програма та фінансові питання за нижчевказаним посиланням. Запитання за телефоном нижче. 

Сходження на Піп Іван і Білий Слон
08.02.2019 06:00
вул. Угорницька, 10а, 83 (Выше Облаков)

Замок зі снігу на вершині гори. Його видно за багато кілометрів. Я запрошую вас піднятися на цю гору, побачити міць цих стін зблизька. Одне це коштує того, щоб зробити зимове сходження на зимовий Піп Іван. Навіть якщо у вас немає досвіду зимових походів. Разом у нас вийде. А якщо небесна канцелярія буде до нас прихильна, то ми ще й заночуємо на вершині. Ночівля взимку на вершині деяких може трохи лякати, але повірте, це реально і безпечно. Нагородою нам незабутні захід і світанок на вершині гори.

Зимове сходження на Піп Іван Чорногірський

Зимові Карпати кличуть нас знову на найвищі вершини! Традиційно робимо сходження на вершину гори Піп Іван Чорногірський, висотою 2028 м н.р.м., до колишньої обсерваторії, що в народі дістала назву "Білий Слон". Велична кам'яна споруда взимку набуває надзвичайно химерних форм зумовлених намерзанням снігу що милує око і захоплює своєю красою.Вартість: 1650 UAHТривалість: 3 дніГрупа: 8 чоловікДень 1. Збір групи о 10:00 у місті Івано-Франківську та виїзд до с. Дземброня Верховинського району. Поселення в кемп "Білий Слон", адаптація до карпатської зими. Мальовничі пейзажі високогірного села наповнять вас енегргією та позитивним настроєм. Прогуляємось вздовж гірської річки Чорний Черемош. Відпочиваємо та готуємось до сходження. День 2. Ранній сніданок та вихід на маршрут до найвисокогірнішої споруди України. Трек почнеться з прогулянки селом; піднявшись трохи вище ми побачимо велику гуцульську колибу, що на полонині Смортич, де літом гуцули варять карпатські сири. Долаючи трек ми також підкоримо г. Вухатий Камінь висотою 1864 м н.р.м., після підйому на вершину нам відкриються неймовірні краєвиди Чорногірського хребта, і вже здалеку вперше побачимо нашу головну ціль - обмерзлі стіни обсерваторії. Продовжуючи шлях засніженими схилами рухаємось до вершини, де нас чекає ця неповторна споруда. Після сходження - зворотній шлях до кемпу, гарячий чай та смачна вечеря.День 3. Відновлення сил, фотосесія, прощання з білосніжними Карпатами. Завершення походу та повернення до Івано-Франківська (орієнтовно до 15:00).У вартість включено:- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.); - проживання в кемпінгу (хостелі)- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту; - пальник, газові балони;- групова аптечка. У вартість не включено:- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн. в обидві сторони, сума може змінюватись в залежності від кількості людей в групі. Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту. Є варіанти добирання рейсовими автобусами.).Не зволікайте з реєстрацією, кількість місць в групі обмежена.

Сходження на зимову Говерлу

Вартість - 1900 грн.Тривалість: 3 дні (2 ночі)День 1 О 10:00 збір групи на ЖД Вокзалі в м.Івано-Франківську та виїзд до с. Лазещина (Закарпатська обл.). Засніженою лісовою дорогою долаємо шлях до туристичного притулку Козьмещик, де поселяємось в туристичний притулок. Після обіду йдемо на прогулянку в сторону г. Петрос. Після вечері, за бажанням замовляємо карпатську сауну, після якої обтираємось пухким снігом та пірнаємо в гірську річку.    День 2Ранковий підйом. Фактично цілий день ми присвятимо сходженню на найвищу вершину України - г.Говерла висотою 2061м. Перед нами відкриється надзвичайна панорама Українських Карпат, якщо пощастить із погодою, то побачимо не тільки всі найвищі вершини України, а ще й двотисячники на території Румунії.День 3Ранкова прогулянка зимовим лісом, фотосесія на пам'ять, повернення в Івано-Франківськ (до 16:00)   Реєстрація за вказаним посиланням.

Білий Слон на один день - 2019!

Один каже, що нереально.. Інший думає, що ми жартуємо.. Але ПройдиСвіти вірять і знають, що за умов хорошої погоди та бажання учасників, вийти на Попа Івана Чорногірського взимку - реально! Адже ми робили це вже п'ять раз! Попереду шоста спроба! Не зволікайте, зголошуйтесь, бо кількість місць обмежена! Та й Піп Іван не підпустить тих, хто "пасе задніх" та не вірить в свої сили.Старт - 10 лютого о 12 ночі з Івано-Франківська. З Вас - бажання, мінімальне спорядження та 540 грн. (вартість трансферу)   ПЕРЕЛІК РЕЧЕЙ, які потрібно брати в ОДНОДЕННИЙ похід в Карпати ВЗИМКУ:1. Невеликий РЮКЗАК (25-40 л.), бажано з рейнковером (накидка від опадів); 2. Міцне, тепле, зручне ВЗУТТЯ. Ідеальний варіант – трекінгові черевики. Якщо літом, їх можна замінити звичайними кросівками, то в зимовий період, поставтесь більш відповідально до вибору взуття. Нові черевики розходіть; 3. БАХІЛИ туристичні (гамаші, фонарики) – використовуються для попередження попадання снігу у взуття; 5. ШТАНИ. Безліч варіантів. Основна вимога – захист від вітру і вологи. Можна використовувати лижні комбінезони, можна – шерстяні підштанники у парі із балоновими штанами, а можна спеціалізовані – з мембранами, замками, кишенями і відповідною ціною; 6. ГОЛЬФ, що закриває шию; 7. СВЕТЕР (флісовий, полартековий, поліестровий або шерстяний) – на вибір, головне щоб був теплий, легкий і зручний; 8. Тепла КУРТКА, бажано вітро- і вологостійка; 9. РУКАВИЦІ – зручними, надійними і теплими є сучасні синтетичні рукавиці, бажано з захисним манжетом, що запобігає попаданню снігу всередину; 10. Тепла ШАПКА; 12. ЇЖА – на власний вибір і з урахуванням того, що Вам це нести в рюкзаку. Віддайте перевагу висококалорійним продуктам, які містять багато вуглеводів (сухофрукти, шоколад, цукерки), бо вуглеводи – це швидка енергія. Розраховуйте на 2-3 перекуси; 11. Індивідуальна аптечка, ремнабір, гроші, документи.Не обов’язково, але рекомендують: 1. Балаклава – шапка з прорізами для очей і роту (незамінна річ при сильному вітрі і морозі); 2. Термоодяг (зігріває, не дає тілу остивати, а також, чудово відводить вологу); 3. Запасні теплі шкарпетки та стельки для взуття (якщо черевики промокнуть); 4. Ліхтарик – знадобитися, зважаючи на те, що світловий день взимку короткий; 5. Сідачка (в народі «піддупник»); 6. Трекінгові палиці; 14. Окуляри від ультрафіолету; 15. Термос (взимку в горах – це мабуть єдине джерело чогось теплого, якщо не розпалюється вогонь).

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Зимове сходження на Говерлу та Петрос

Вартість - 2300 грн.Тривалість: 4 дні (3 ночі)1-й день. О 10:00 збір групи на ЖД Вокзалі в м.Івано-Франківську та виїзд до с. Лазещина (Закарпатська обл.). Засніженою лісовою дорогою долаємо шлях до місця нашого проживання наступних три ночі - туристичного притулку Козьмещик. Після обіду йдемо на прогулянку в сторону г. Петрос.2-й день. Казковим зимовим лісом піднімаємось до перемички, на полонину Головчеську а звідти фактично штурмуємо одну з найкрасивіших і найскладніших українських вершин - г. Петрос, висотою 2020м. 3-й день. Ранковий підйом. Фактично цілий день ми присвятимо сходженню на найвищу вершину України - г.Говерла висотою 2061м. Перед нами відкриється надзвичайна панорама Українських Карпат, якщо пощастить із погодою, то побачимо не тільки всі найвищі вершини України, а ще й двотисячники на території Румунії. 4-й день. Ранкова прогулянка зимовим лісом, фотосесія на пам'ять, повернення в Івано-Франківськ (до 16:00)   Реєстрація за вказаним посиланням.

Похід весняним Кіпром

7 днів/6 ночей150 євро.Пропонуємо вашій увазі нестандартний похід по Кіпру. В той час як вдома повним ходом зима, тут її практично не буває. Наша мандрівка ― ідеальний і доступний спосіб посеред зими погрітися під середземноморським сонцем, релакснути та пізнавально провести час. На Кіпрі цілорічно щось цвіте і достигає. Температура моря в березні біля 17-20 градусів, а субтропічне сонце часто дарує нереальні +25.   Ми самі їдемо на Кіпр і запрошуємо всіх бажаючих приєднатися. У нас відкрита програма. Є кілька цікавих місць, де ми б хотіли побувати і хочемо розділити з вами радість пошуку незвичайного.Це міста Ларнака, Лімассол, Пафос, національний парк Акамас, каньон Акавас, купальні Афродіти, Коралова Бухта, пляж Лара і багато інших цікавинок. Ми не зв’язані згаданими місцями ― ми відкриті для нових і маловідомих місць.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Весняна Туреччина: Лікійський шлях + Каппадокія

Коли в березні ліниво сходить сніг і сонце ще не має тої сили, щоб прогріти наші голови і серця, організм просить чогось нового, теплого і кольорового! Вирушаємо за насиченими враженнями і вітаміном «D» до Туреччини! В програмі: мальовничі гірські хребти Центральної частини Лікійського шляху, древні пам’ятки античного мистецтва, малолюдні пляжі та затишні бухти Середземного моря! Дивовижна природа, теплий клімат, колорит та самобутність турецької культури не залишать Вас байдужими!Деталі за нижчевказаним посиланням.

Похід "Лікійська стежка (західна)". Туреччина

Лікійська стежка ― один з найвідоміших у світі туристських маршрутів. Загальна його довжина ― 500 км, однак ми вибрали для вас найцікавіші частини.   Маршрутна нитка: Даламан ― Олюденіз ― Козаач ― Кабак ― Алинджа ― Бельчеїз ― Кумлюва ― Каш ― АнталіяВартість: 200 USDТривалість: 9 днів / 8 ночей   День 0. Прибуття та збір в Даламані День 1. Переїзд в м. Фетхіє та с. Олюденіз. Перехід до табору під г. Бабадаї (7 км, набір висоти 400 м) День 2. Пляж і водоспад в царстві «тигрових метеликів», перехід в с. Гарбуз (9 км, набір висоти 400 м) День 3. Ущелина Чорного Орла, перехід в с. Алинджа (8 км, набір висоти 700 м) День 4. «…Гей, Авланкаро, ми йдемо в Бельчеїз…»! (17 км, набір/скид висоти ± 300 м) День 5. Кам’яний пляж Ґавураїлі, ріка в Кумлюві, дюни в Патарі (12 км, скид висоти 600 м) День 6. Переїзд в Каш, морська програма День 7. Околиці Кашу, мандрівки до бухт та вулканічних пляжів (туди й назад 15 км)   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Похід Лікійською стежкою. Туреччина.

Маршрут «Лікійська стежка СХІДНА ГІРСЬКА» / Lykia Yolü (80 км, середній рівень складності, 8 днів), ТУРЕЧЧИНА $230c. Хисарчандир – г. Саричинар ― каньйон Гармонії ― г. Тахтали ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 80 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) до 1811 м ― рівень моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м)Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить її східною частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море.Для проходження маршруту потрібен базовий досвід походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті нема, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим.Дати походів:09.05.2019 ― 20.05.2019РОЗКЛАД ПОХОДУДень 0. 09/05 або 10/05 залежно від рейсу вашого літака. Прибуття та збір в АнталіїМи добираємось в Анталію літаком. Найдешевші квитки у лоукост-компанії Pegasus (зі Львова, Запоріжжя, Харкова ч/з Стамбул або з Києва ч/з Анкару). Ціна зворотного квитка з опцією багажу 20 кг (для туристичного рюкзака) залежно від часу придбання 160-250$. Варто глянути пропозиції Turkish Airlines чи МАУ, зазвичай вони дорожчі. З Одеси літає Atlas Global. Якщо вам потрібна наша допомога ― допоможемо придбати квитки та надамо вичерпну консультацію з приводу переліту.При бажанні ми зустрінемо вас в аеропорту і відведемо до готелю в центрі міста. Ми склали графік так, щоб, незалежно від часу приліту, ви мали день часу погуляти містом ― Анталія цього варта.Перед початком походу кожен учасник походу отримає долю провізії (4 кг мужчини і 2-3 кг жінки). В середньому вага вашого рюкзака складе від 15 до 20 кг.День 1. 11/05. Переїзд до пункту старту (с. Хисарчандир), початок маршруту (9,5 км, 550 м висоти), перехід в табір під г. СаричинарЗ Анталії орендованим транспортом добираємось в с. Хисарчандир. Назва села буквально означає «фортеця-дзвін», тобто форпост. Назва пішла завдяки старовинним міським стінам, що розташовані на крутій скелі. З села-фортеці стартує східна частина Лікійської стежки, давнього торгового шляху античної цивілізації. Гірським серпантином, без особливого поспіху набираємо висоту. Звикаємо до рюкзаків, лагідно акліматизуємось, організм звикає до висоти і пригод. На підході до г. Саричинар розбиваємо наш перший табір.День 2. 12/05. Радіальний вихід на г. Саричинар, перехід до платанового табору (15 км, 600 м висоти)Зранку ховаємо рюкзачки і по-легкому біжимо на гору Саричинар, або Жовтий Платан, за крутими селфі (1811 м, 3 км). Після радіальної прогулянки траверсуємо скельний масив скелястою стежиною і починаємо спуск в бік каньйону Гармонії. Ще кілька годин звивистого шляху і ми дійдемо до заслуженої стоянки, що оточена чудними, як підказує назва вершини, платанами.День 3. 13/05. Спуск в ущелину р. Ґьойнюк, радіальна прогулянка, перехід в «Долину Сов» (10 км, 600 м висоти).Ще 4 кілометри спускаємось в долину ріки, яка мільйони років виточувала грандіозне ложе каньйону Гармонії. Без рюкзаків пройдемося пару кілометрів до його неприступної частини. Тут можна орендувати плавкостюм чи без нього доплисти до місцевої цікавинки ― Висячого каменя. Каньйон фантасмагоричний, вартий уваги. Опісля забираємо рюкзаки і починаємо підйом, щоб обійти урвисту частину ущелини. Дорогою зустрінемо лаврові дерева, чудні вогники цикламени в траві, екзотичні стовбури суничників-безсоромниць. Під кінець дня дійдемо до туристичної стоянки з химерними рослинами, біля кринички чистої води. Якщо пощастить, то вночі почуємо «людські» голоси сов.День 4. 14/05. Верхній каньйон, гранатові плантації, високогірне селище Ґедельме (17 км, 450 м вниз, 700 м догори)Ночівля в сосновому лісі подарувала нам необхідний відпочинок, ми готові до сніданку та нових вражень. Сьогодні спускаємося назад до каньйону, непрохідну частину якого ми обійшли верхом, і далі мандруємо руслом ріки. Оглядаємо гігантські брили по всьому маршруту ― рух неважкий, підйом пологий. Проходимо руїни старого млина, забрідаємо до лісу знову і ще через деякий час підходимо до першої плантації на маршруті. Особливість лікійської стежки в тому, що вона проходить транзитом через місцеві чайхани та готельчики. Скористаємось перелазом через паркан і через кілька хвилин відпочиваємо на гранатовій плантації, де пообідаємо. Стежка-дорога невдовзі вийде з плантацій і піде на пониження в напрямку с. Ґедельме. На спуску спостерігаємо величну гору Тахтали зі станцією підйомника на вершині. До села ще кілька кілометрів. Тут є продуктові крамниці, вода та місце для ночівлі. Поруч росте тисячолітній платан (якщо його пообіймати, то дерево забере втому) та руїни стародавнього генуезького замку (селфі на пам’ять).День 5. 15/05 с. Куздере, початок підйому на космічну яйлу Чуккур, півднівка (15 км, 800 м висоти)Продовжуємо рух і потрошки набираємо висоту. Пройдемо повз мечеть у с. Куздере (якщо пощастить з часом — то почуємо спів муедзина) та завиті деревами ківі присадиби. Тут перекушуємо і набираємось міці, адже попереду нелегкий підйом і висадка на іншу планету. Дорогою будують готелі та шумить вода у водокачках. Через якусь годину долаємо цей «тягун» і завмираємо перед полониною Çukur (Чукур або Яма) з неземними краєвидами. Смарагдова травичка обіцяє затишну ночівлю, несамовиті покручі довкола гарантують тривалу фотосесію, а обіцяна провідником півднівка спокушає незабутнім вечором коло вогню.День 6. 16/05 Штурм Тахтали, спуск в с. Бейджик (20 км, 800 м набору, 1500 м спуску)Встаємо і виходимо вдосвіта, пройти потрібно багато і засвітла дійти до стоянки. Непоганою ґрунтовкою долаємо серпантин до підніжжя Олімпу. Вкладаємо рюкзаки відпочивати, а самі рушаємо на штурм вершини. Йти місячним рельєфом 2 години, але коли доберемося до вершини, сонце набереться сил прогнати нічну холоднечу. Тут можна попити пива, помилуватися фантастичною панорамою узбережжя (якщо погода дозволить), зайнятись медитацією на фоні чудового моря Акдениз. Цією ж дорогою швидко збігаємо до наших речей, не перестаючи дивуватись аеродромам вершин ліванських кедрів. Попереду затяжний спуск вздовж алеї тисячолітніх кедрів 1,5-2 м діаметром з незмінним білим монолітом Тахтали над нами. Дуже скоро спускаємось в с. Бейджик, де нас чекає довгожданий нічліг в кемпінгу. На вечерю тут можна спробувати печену форель.День 7. 17/05 Переїзд в с. Чирали.Найцікавіша ― гірська частина ― позаду. Бережемо свої ноги і долаємо решту маршруту вздовж нескінченного приватного сектора з цитрусами, гранатами та кактусами замовленим транспортом просто до моря.День 8. 18/05. Химера на байках. Акдениз!В Чирали розкладаємо намети у кемпінгу з душем та електрикою. На цілий день наше тіло заповідане морю. Ввечері беремо напрокат велосипеди і з вітерцем мандруємо до вогнів Химери. Вночі її вогні ще більше заворожують, а нічна прохолода просто магнітом тягне до блукаючих вогників. Заодно можна посмажити марш-меллоу. На морі наш маршрут закінчується. При бажанні тут можна зависнути довше чи продовжити самостійно мандрувати узбережжям далі. На пляжі вагон кафешок для дегустації місцевої кухні, його кількаметрова довжина ― прекрасне місце для релаксації та прогулянок.Вартість туру: $230В вартість туру входить: триразове харчування на маршруті, послуги провідника, загальна аптечка.В вартість туру не входить: переліт в Туреччину (150-250 доларів, пізніше ― дорожче), медичне страхування (на кордоні не вимагається), відвідування платних пам'яток (5-10 доларів, мінімально – вхід до вогнів Химери), харчування в кафе/ресторанах Анталії та Чирали, проживання в кемпінгу в Чирали і в готелі в Анталії, проїзд в межах Анталії, до початку маршруту в с. Хичансандир (та з с. Чирали до Анталії (~$10). Зазвичай на додаткові витрати йде 100 доларів на людину.Порядок оплати: обов’язкова попередня оплата 50 доларів. У разі відмови від участі, попередня оплата не повертається, але може бути зарезервована на майбутнє (для оплати інших турів собі чи товаришу) і може бути використана протягом року. Решта вартості туру повинна бути оплачена провіднику на початку маршруту. У випадку, якщо учасник сходить з маршруту, кошти не резервуються і не повертаються.Умови туру:Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт або ID-картка. Віза для громадян України не потрібна. Всі ночівлі плануються в наметах (забезпечуються учасниками), окрім ночі (-ей) в Анталії. Продукти для походу забезпечує ваш провідник. Свіжі продукти будемо докупляти на місці. Провідник вправі міняти маршрут внаслідок складних погодних умов погоди, здоров’я учасників та інших факторів.

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде.Дати: 26 травня - 2 червня 2018 р.Тенерифе - казковий острів вічної весни, найбільший з семи островів архіпелагу Канарських островів, в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Фантастично гарна природа, вулкан Тейде, скелі, марсіанські пейзажі, неймовірно красиві пляжі, океан і просто атмосфера спокою і свята! Протягом тижня, щодня ми будемо насолоджуватись островом подорожуючи на комфортному авто!Вартість: 540 євроУ вартість входить: - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо в апартаментах, обід - бутербродний перекус+ фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне + повна страховка на авто + парковки для всіх переїздів по о. Тенерифе;- проживання 7 ночей в апартаментах (фото: https://photos.app.goo.gl/rbG6fhyMNX0mvxyw2 )- ночівля в туристичному притулку Altavista на схилах вулкану;- послуги гіда (підйом на вулкан Тейде + всі подорожі по острову згідно програми);- організація броні апартаментів, хостелів, притулку на вулкані Тейде, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:дорога з України до Польщі (аеропорт в м. Катовіце) - орієнтовно 600 грн в одну сторону.хостел в Польщі (орієнтовно 250 грн. за ніч);авіапереліт на о. Тенерифе (близько 150-200 євро в обидві сторони станом на жовтень 2018 р, пізніше квитки будуть набагато дорожчі);вхід в зоопарк Loropark та аквапарк Siampark (68 євро з особи за подвійний квиток).Передоплата 100 євро, вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо під час мандрівки.День 1Приїзд в м. Краків (Польща). Добираємось найчастіше поїздом Інтерсіті Київ-Перемишль, далі пересадка на польський інтерсіті до Кракова. Поселення в хостел, прогулянка по вечірньому Кракову (площа Ринок, Вавельський замок). По бажанню учасники групи можуть добиратись в Краків чи Катовіце самі, та приєднатись до групи в аеропорту.День 2 Переїзд в аеропорт м. Катовіце, звідки вилітаємо на о. Тенерифе. Прокат авто. Поселення в апартаменти. Купання в океані.День 3 Після обіду засмагаємо на пляжі Ель Дюк, один з найкрасивіших пляжів острова, навколо якого розміщено найбільше пятизіркових готелів, а на самому пляжі часто можна побачити голівудських зірок. Неподалік в торговому центрі бажаючі можуть піти на шопінг. Ввечері повертаючись додому заїдемо в Ель Медано, на пляж для вінд- та кайтсерфінгу. День 4Петляючи довгими серпантинами виїзджаємо автомобілем на гірське плато у підніжжя вулкану, що знаходиться на висоті 2300 м.н.р.м. Звідси нам відкривається вид на кальдеру (гігантський кратер, який утворюється внаслідок провалу вершини вулкана) під назвою Де Лас Каньядас. До речі, ця кальдера друга по величині в світі після кальдери Нгоро-Нгоро, що в Танзанії. Залишивши наш транспорт, стартуємо по крутому схилу вулкану до туристичного притулку Альтавіста (в перекладі з іспанської “Вид зверху”), що на висоті 3260 м.н.р.м. Тут зупиняємось на ніч.День 5Вранці разом із сонцем піднімаємось на вершину вулкану Тейде (3718 м.н.р.м). З найвищої точки видно весь острів, а якщо пощастить із видимістю, можна побачити і інші острови Канарського архіпелагу. День 6.Після підкорення вулкану - заслужений відпочинок. Пляжі, прогулянки вулицями та парками найбільшого та найкрасивішого міста острова - Санта Круз. Поїдемо на один з найкрасивіших пляжів Тенерифе - Las Teresitas, рукотворний пляж з жовтим піском привезеним з пустелі Сахара.День 7.Цей день ми проведемо в одному з найкращих зоопарків світу - Лоро Парк (вхід 34 євро). Ввечері купаємось на знаменитих пляжах з чорним піском.День 8Сьогодні відвідаємо найкращий аквапарк Європи - Siampark. Це місце запамятається вам надовго, стільки адреналіну та позитивних емоцій дехто отримує тільки раз за все життя!!!День 9 Попрощавшись з океаном вилітаємо назад в Польщу. Приліт пізно ввечері, переїзд в Краків або Катовіце, поселення в хостел..День 10Повернення в Україну.

6-денний похід: Горгани
01.06.2019 08:00

Запрошуємо у 6-денний похід унікальним гірським масивом, який, мабуть, найлегше впізнати в українських Карпатах завдяки величезним кам’яним розсипам (ґорґам), вкритим лишайниками.Маршрут:с. Стара Гута − г. Висока − пер. Боревка − г. Сивуля Велика − пол. Рущина − г. Тавпиш − пер. Легіонів − г. Пантир − г. Велика Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші.Приєднуйтеся! Деталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ познайомимось із унікальним ландшафтом, що складається із каміння, вкритого лишайниками;✳ піднімемося на найвищу вершину Ґорґан − г. Сивуля (1836 м);✳ оглянемо окопи та бліндажі часів Першої світової війни, які залишилися на вершинах хребтів;✳ зустрінемо відносно менше туристів;✳ пройдемо цікаві важкопрохідні ділянки крізь червонокнижну сосну альпійську (жереп).Вартість: 2100 грн. Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• трансфери з (до) м. Івано-Франківська до пунктів початку (закінчення) пішохідної частини маршруту;• послуги гіда-інструктора;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження (намет, спальний мішок тощо);• доїзд до м. Івано-Франківськ.

3-денний похід: Інший бік Чорногори
01.06.2019 10:00

Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. За три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.Маршрут: с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська, 1567 м − г. Шпиці, 1863 м − оз. Несамовите, 1750 м − г. Туркул − пол. Пожижевська − турбаза Заросляк.Приєднуйтеся!Реєстрація та деталі за нижчевказаними посиланнями.- оригінальний маршрут, легкий і водночас насичений похід;- побачимо і проведемо ніч біля міфічного озера Несамовите (1750 м) – одного з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах;- піднімемось на скелі гори Шпиці;- ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;- прокинемося у місці, створеному для зустрічі сонця у горах;- ідеально підійде для фотографів: короткі денні переходи і захоплюючі краєвиди.Вартість: 1400 грн.  Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ;• послуги гіда-інструктора;• оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження.

6-денний похід: Свидовець
01.06.2019 19:00

Запрошуємо у похід масивом широких полонин, глибоких долин, холодних озер і дійсно масштабних краєвидів!Маршрут:с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. КлимпушіДеталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ побачимо чотири високогірних озера льодовикового походження;✳ буде багато неба та простору, отари овець та вільні коні;✳ безкраї краєвиди та широкий кут огляду впродовж великої частини походу за рахунок того, що головний Свидовецький хребет – високий, широкий та переважно безлісий, а лінія гір слабохвиляста (немає великих перепадів між сідловинами і вершинами);✳ ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;✳ піднімемося на декілька вершин (найвища із яких сягає 1883 м).

Мандрівка на острів Лансароте

Мандрівка на о. Лансароте (2-9 червня 2019)Острів лави, кратерів і вулканів, або як його ще називають іспанці - Вогняний острів! Близько 300 років тому тут було виверження одразу 32-х вулканів, що вибухали потоками лави протягом шестирічного періоду. Тому, зараз це зовсім не тропічні джунглі, а скоріше марсіанська пустеля, придатна для зйомок фільмів з елементами космічної фантастики. Пекельні виверження залишили після себе нереальні пейзажі: гострі кратери, вулканічні озера, лавові печери, дикі пляжі, що розташувались в бухтах між лавовими потоками... Сім активних днів, протягом яких на комфортному авто ми відвідаємо всі найцікавіші локації острова Лансароте, та щодня будемо засмагати тільки на найкращих пляжах! Детальний опис маршруту:Вартість - 500€ Тривалість - 7 днівДень 1 (переліт до о. Лансароте)На о. Лансароте немає прямих рейсів ні з України ні з Польщі. Найпростіше туди добратись з пересадкою в Берліні європейськими лоукостами. Ми допоможемо Вам зазделегідь купити квитки на зручні рейси за найнижчою ціною (на середину листопада близько 100 євро в один бік). В даній мандрівці гід буде чекати на вас в аеропорту о. Лансароте, звідти на орендованому транспорті ми поїдемо поселятись в попередньо заброньовані апартаменти. День 2 (Mirador del Rio)В цей день ми поїдемо досліджувати північну частину острова. Найвідоміша печера на Лансароте Jameos del Agua + одна з найбільших лавових печер Cueva de Los Verdes, після чого доїдемо до мабуть найвищого оглядового майданчика острова - Mirador del Rio, звідки відкривається чудова панорама на ще один крихітний острів Канарського архіпелагу - Грасіоса! Дорогою назад обовязково заїдемо на вечірнє купання на один з пляжів. В залежності від погоди або ванни Charco del Palo, або міський пляж містечка Costa Teguise.День 3 (Timanfaya National Park)Однозначно найграндіозніше, найвеличніше, найбільш вражаюче місце на о. Лансароте це Національний парк Timanfaya. Саме заради нього сюди приїжджають туристи. На своєму авто ми доїдемо до входу в нацпарк (вхід 9 євро), де пересядемо в екскурсійний автобус, через вікно якого зможемо побачити найцікавіше. Екскурсія триває 40 хв. Після цього можна заглянути в ресторан "El Diablo", де їжа готується не на звичайних плитах або вугіллі, а на природному геотермальному теплі з надр землі. День 4 (Playa de Papagayo)Відпочинковий пляжний день, протягом якого засмагатимемо на найвідомішому та найкрасивішому пляжі острова Playa de Papagayo, а також прогуляємось по сусідніх бухтах, з не менш мальовничими пляжами.День 5 (Volcán El Cuervo та Playa el golfo)Сьогодні поїдемо на короткий трекінг до кратеру вулкану El Cuervo а після того на знаменитий пляж El Golfo, що на околицях Національного парку Тіманфайя. Тут всього в декількох метрах від моря розташоване зелене вулканічне озеро. Неподалік зупинимось біля ще одного місця, де могутні океанські хвилі ведуть боротьбу з застиглою вулканічною лавою. Так звані "місця сили", перебування в яких запамятається надовго! День 6Якщо вам набридла природа, то можемо присвятити цей день ланцаротським містам. Шопінг, сувеніри, музеї, парки, міські пляжі - кожен знайде для себе щось цікаве. День 7 (Playa De Famara)Перед відїздом спробуємо здійснити мрію багатьох - зайнятись серфінгом на пляжі Playa De Famara. Місце, яке однозначно варто відвідати. День 8 (повернення)9 червня відлітаємо з острова. Пропонуємо повертатись з Лансароте транзитом через Берлін, з ночівлею там 1 ніч, відповідно будемо мати час прогулятись столицею Німеччини протягом одного дня. А вранці наступного дня є зручні рейси від лоукостів до Києва та Львова.Важливо:Передоплата: 100€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-яку іншу мандрівку протягом року.У вартість включено:- проживання в бюджетних апартаментах; - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо самостійно в апартаментах з продуктів куплених на острові, обід - бутербродний перекус + фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне для всіх переїздів по о. Лансароте;- послуги гіда;- організація броні апартаментів, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:- авіапереліт на о. Лансароте (рекомендуємо з пересадкою в м.Берлін, ми допоможемо Вам купити найдешевші квитки плануємо вартість в обидві сторони в діапазоні 150-200 євро.)- вхід в Національний парк, печеру, музеї (близько 10 євро)- особисті витрати.

Сходження на г. Казбек. Грузія

Сходження на г. Казбек (5033 м.н.р.м), ГрузіяВартість - 390€ Тривалість - 10 днів.   Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 100€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 8 + гіди.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Високі Татри (Словаччина)

Періоди проведення:30 червня - 06 липня18-24 серпня01-07 вересняЗа час мандрівки Високими Татрами Словаччини ми здійснимо сходження на такі піки як Копровський Штит (Kôprovský štít 2363) та Ломницький Штит (Lomnický štít 2 632). Маршрут на Копровський Штит вважається одним з найкрасивішим в Татрах, тож краєвиди звідси особливо захопливі. Ломницький Штит є другою по висоті вершиною у всій гірській системі Карпат, що поступається тільки Герлаховському Піку (Gerlachovský štít 2654) всього на 22 м. На вершину Ломницького Штита підійматимемось канатною дорогою. Відвідаємо гірські озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335), Попрадське Плесо (Popradské pleso 1494), та найбільше в Словаччині гірське озеро Вельке Гінцово плесо (Veľké Hincovo pleso 1946). Побуваємо в національному парку "Словацький рай" та на символічному кладовищі загиблих альпіністів.Детальний опис маршрутуВартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 0 (переїзд до Ужгорода) 30.06Збір групи в Ужгороді о 22:00. Загальне знайомство між учасниками групи. День 1 (Popradské pleso 1494) 12 км 01.07О 01:00 автобусом перевізника Leo Express вирушаємо до міста Штрба (Štrba) з пересадкою на потяг в містіКошице (Košice). Орієнтовне прибуття до місця призначення 08:00.З міста татранською електричкою відправляємось до Штербського Плеса (Štrbské pleso 1335), звідки починаємо шлях до Попрадського плеса (Popradské pleso 1494). Довжина треку 5 км, набір висоти 159 м. Прибуттям поселення в тутешній гірський готель. В другій половині дня радіальний вихід до Великого жаб'єго плеса (Veľké žabie pleso 1473) в сторону гори Риси (Rysy 2503), перехід 7 км, перепад висот 417 м. Ночівля в Horsky Hotel Popradske Pleso.День 2 (Kôprovský štít 2363) 11 км 02.07Поснідавши починаємо сходження на Копровський Штит. Перехід до (Veľké Hincovo pleso 1946)- 4 км, набір висоти 452 м. Звідси підйдом 1,5 км до вершини, набір висоти 417 м. Після сходження спускаємось на наступну ночівлю в тому ж притулку Horsky Hotel Popradske Pleso, - 5,5 км, спад висоти 869 м. Ночівля.День 3 (Štrbské pleso 1335) 12 км 03.07Зранку прогулянка до символічного кладовища загиблих альпіністів (перехід 1 км). Після- підйом 3 км на сідловину під Оструєм (Sedlo pod Ostrvou 1966). В другій половині дня спускаємось до озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335),- 5 км, прогулянка околицями. Переїзд в місто Татранська Ломніца (Tatranská Lomnica), - 22 км. Поселення в гостьовий будинок/хостел, ночівля.День 4 (Lomnický štít 2 632) 10 км 04.07Підйом до Скальнатого Плеса (Skalnate Pleso 1751), - 5 км, набір висоти 866 м. Звідси за допомогою канатної дороги підіймаємось на вершину Ломницького штита (Lomnický štít 2 632), набір висоти 881 м.Спуск в Татранську Ломніцу (Tatranská Lomnica)- 5 км від Скальнатого Плеса. Переїзд в місто Попрад (Poprad). Поселення в хостел, ночівля.День 5 (Národný park Slovenský raj) 05.07Цього дня відвідаємо національний парк "Словацький рай", де прогуляємось дивовижним каньйоном "Sucha Bela"О 20:30 автобусом перевізника Leo Express з пересадкою в Кошице (Košice) повертаємось до Ужгорода. Орієнтовний час прибуття 04:00. День 6 (переїзд з Ужгорода) 06.07День розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 5 - на маршрутіУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у заповідники, включаючи "Словацький Рай";- всі переїзди по околицях маршруту;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Ужгород - Штрба - Ужгород перевізником Leo Express: ~19-30€;- проживання в туристичних притулках/хостелах ~18-20€ за ніч;- підйомник на Ломницький Штит: 27€ (при бажанні можна не підійматись, натомість прогулятись околицями Скальнатого Плеса).Загальна середня вартість додаткових витрат: ~130€.СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Норвегія на автомобілях. Язик Троля

Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу.Величні гори і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і стародавні льодовики - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз.   Вартість - 550€Тривалість - 8 днів, 7 ночей   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Високі Татри (Польща)

Періоди проведення:21-27 липня28 липня-03 серпняПід час треків Високими Татрами Польщі ми відвідаємо найкрасивіші місцини та підкоримо найвеличніші вершини масиву. Скелясті хребти, мальовничі долини та високогірні озера не дадуть вам ні на секунду відвести погляд від мальовничих "альпійських" пейзажів! Під час мандрівки ми відвідаємо такі чудові місця як озеро Морське Око (Morskie Oko 1395), Чорний став під Рисами (Czarny Staw pod Rysami 1583), Долина 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665); здійснимо сходження на 2 двохтисячники: Свінніцу (Świnica 2301), та на найвищу вершину Польщі - Риси (Rysy 2503).Детальний опис маршруту:Вартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 1 (Львів - Zakopane)Зустріч у Львові на залізничному вокзалі близько 10:00. За визначеним маршрутом переїзд до Закопане, поселення в хостел.День 2 (Kasprowy Wierch 1987 - Świnica 2301) 11,8 кмПісля сніданку переїзд в Kuźnice, звідки канатною дорогою підіймаємось на гору Каспрів верх (Kasprowy Wierch 1987). З 1 липня вартість підйому підвищено до 79 zł (попередня вартість 48 zł). Звідси стартує наш трек на гору Свінніца (Świnica 2301). Перехід - 3 км, набір висоти 314 м. Після - спуск до гірського схроніска Murowaniec, де зупиняємось на обід - 4 км, спад висоти 735 м. Наступний етап це повернення до Kuźnice, - 4,8 км, спад висоти 549 м; переїзд до Закопане, повернення в хостел.День 3 (Morskie Oko 1395 - Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665) 15,7 кмПереїзд до паркінгу перед Морським оком. Старт маршруту звивистою асфальтованою дорогою довжиною в 7,9 км до озера. Бажаючі можуть проїхати цей відрізок на бричці запряженій конями. Вартість такого задоволення 50 zł. Приходом поселення в схронісько PTTK Morskie Oko (1395). Тут обідаємо, після чого здійснюємо радіальний вихід в Долину 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665) - 3,9 км в одну сторону, перепад висот 438 м. Ночівля в схроніську на березі Морського ока.День 4 (Czarny Staw pod Rysami 1583 - Rysy 2503) 17,5 кмРанній підйом. Вихід до Чорного ставу (Czarny Staw pod Rysami 1583) - 1,8 км, набір висоти 168 м. Наступним кроком нас чекає сходження на найвищий пік Польщі, - Риси (Rysy 2503), - перехід 3 км, набір висоти 911 м. Остання година шляху - скелі з провішаними перилами, де Ви зможете відчути себе справжній альпіністом. Зворотньо спускаємось цією ж стежкою до Морського ока, - 4,8 км, спад висоти 1079 м. Обідаємо, після чого повертаємось 7,9 км до паркінгу. Переїзд до Zakopane, поселення в хостел.День 5 (Giewont 1895) 11,6 кмРадіальний вихід на вершину гори Гевонт (Giewont). Переїзд в Долину Стражиську (Dolina Strążyska), звідки підйом на вершину- 5,8 км, набір висоти 964 м. Спуск в Kuznice- 5,8 км, спад висоти 852 м. Повернення в хостел, переїзд до Кракова, поселення в хостел.День 6 (Kraków)Відпочинковий день: прогулянка Краковом, довільна програмаДень 7Виїзд з Кракова; день розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 4 - в горах, 1 - в Кракові.У вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- транспортні витрати в межах Закопане та його околиць;- вхід у заповідники;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів - Закопане - Львів (вартість переїздів залежить від обраного вами маршруту і транспорту (в разі потреби допомагаємо у плануванні бюджетних варіантів));- проживання в туристичних притулках/хостелах ~34-50 PLN за ніч;- вартість підйомника на Каспрів Верх - 79 PLN.Спорядження:Обов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’єм 50-70 літрів);- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

В полоні Кавказу. Сванетія, Грузія

Маршрут «В полоні Кавказу» / Сванетія / ГРУЗІЯ (80 км, середня складність), $200 (8 днів/7 ночей)Дати походу: 19-26 серпня 2019 р. 09-16 вересня 2019 р.Увага! Дати приблизні, на даний момент пропозиції зручних авіакомпаній на потрібний період відсутні, тому дати походу можуть бути зсунуті від зазначених на ± кілька днів.Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінний рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местія є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова.Для проходження маршруту потрібен досвід гірських туристських походів або базова фізична підготовка. Рівень складності ― середній. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізму та скелелазання на нашому маршруті не буде, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий (пішохідний) маршрут. Нитка маршруту: аеропорт ― Местіа ― Чвабіані ― Адиши ― Іпралі ― Ушґулі ― Чвелпі ― аеропорт.Умови туруНочуємо основну частину маршруту в наметах, які учасники несуть з собою. При бажанні учасники за свій кошт поселяються в guest-house.Про харчі та кухонний інвентар в гірській частині походу подбає ваш провідник. Перед початком походу ви отримаєте пайку спільних продуктів, в середньому це 4 кг. В селах будемо купляти свіжі продукти.Нитка маршруту є гнучкою. Залежно від погоди, самопочуття, бажань учасників будемо вносити зміни. Кавказькі гори ― це зона підвищеної небезпеки, учасники повинні мати досвід гірських походів і не мати медичних протипоказань. Маршрут проходить на висоті до 3000 м, симптоми гірської хвороби відчують всі.Для поїздки в Грузію потрібен закордонний паспорт (звичайний або біометричний), дійсний щонайменше 3 місяці на момент в’їзду, або ID-картка. Зверніть увагу, що наявність у вашому закордонному паспорті будь-яких відміток про відвідування окупованих територій Південної Осетії і Абхазії в обхід Грузії буде підставою для відмови у в’їзді чи навіть затримання.Вартість туру: 200$ Порядок оплати: Щоб забронювати місце в групі, треба внести попередню оплату ― 50$. У разі відмови від участі, передоплата не повертається, але може бути використана для оплати іншого походу собі чи другу протягом року. Решта суми (150$) сплачується перед початком походу при зустрічі групи в Грузії. У разі передчасного сходу з маршруту, гроші не повертаються.У вартість туру входить: послуги провідника, похідне харчування на маршруті, кухонне обладнання (пальник, пальне, казани), групова аптечка (у провідника).У вартість туру не входить: переліт до Грузії ― від 100 до 250$ (туди-назад); переїзди по країні, проживання в хостелах чи гостевих будинках, медичне страхування (не вимагається для перетину кордону), харчування в ресторанах чи кафе, відвідування платних пам'яток (музеїв) тощо.На всі ці додаткові витрати зазвичай вистачає 100 доларів на людину. Разом всі витрати (похід, авіаквитки, трансфери, додаткові витрати) складуть 450-500 доларів на людину.

Ісландія на автомобілях. "Північний рай"

Якщо Ви мрієте про подорож на інші планети, але фінанси не дозволяють відправитись в космос, то мандрівка в Ісландію надасть повноцінну можливість насолодитись неземними пейзажами! Дивовижна природна краса країни, що знаходиться на кордоні північного полярного кола, приголомшливий тваринний світ, кришталево чисті озера, величезні льодовики, вулкани, потужні водоспади, гарячі джерела, суворі чорні пляжі та кольорові гірські хребти, все це чекає на Вас в цій неймовірній подорожі!Вартість - 650 євроТривалість: 7 днівКількість людей в групі - 8-12 чол. (по 4 на кожне авто).Ночівлі у власних наметах на територіях кемпінгів.Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Чорногорія, Дурмітор

Чорногорія - країна на Балканському півострові, що поєднала в собі суворі гірські масиви та екзотичні морські узбережжя. За час мандрівки ми відвідаємо високогірний масив Дурмітор, та його найвеличніші вершини Bobotov Kuk (2523), Savin Kuk (2313), Veliki Međed Sjeverni (2287), гірські озера Veliko Škrčko Jezero, Malo Škrčko Jezero, Zeleni Vir, Crno Jezero, печери Ledena pećina, Titova pećina.Також в програмі пляжний відпочинок на узбережжі Адріатичного моря та відвідини неймовірно цікавих містечок з середньовічною архітектурою. В обов'язковому списку Budva та Kotor з Боко-Которською Бухтою. Детальний опис маршрутуДаний похід є ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИМ! Це означає що пройдемо маршрут вперше. Такого типу мандрівка передбачає знижку для кожного учасника, що в даному поході складе 40€.22 вересня -05 жовтняВартість - 320€ (з урахуванням знижки - 280€)Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздом в Чорногорію та назад)День 1 (виїзд зі Львова) Розглядаємо бюджетний варіант автобусного переїзду Львів-Будва-Львів. Вартість складе 90€. Такий варіант може бути дещо незручним, так як в дорозі доведеться провести більше доби, тому при бажанні кожен може розглянути альтернативні варіанти добирання, наприклад літаком чи власним авто. Відправлення автобуса зі Львова о 07:00 22 вересня. Загальний збір групи в місті Будва 23 вересня після 12:00. День 2 (Budva)Близько 12:00 прибуваємо до міста Будва, одного з найдавніших поселень на березі Адріатичного моря. Поселення в хостел, прогулянка містом, відвідини місцевого пляжу. День розрахований на відпочинок після переїзду. Ночівля в хостелі.День 3 (Komarnica) ~5 кмЧерез столицю Чорногорії Подгоріцу (Podgorica) переїзд до поселення Корманіца (Kormanica). Починаємо шлях вздовж каньйону річки Kormanica, де згодом зупинимось на ночівлю. День 4 (Veliko Škrčko Jezero) ~15 кмПродовжуємо маршрут та прямуємо до перевалу Шкрка, з якого відкриється фантастичний краєвид на масив Дурмітору. Спуск до озер Шкрка (Veliko Škrčko Jezero та Malo Škrčko Jezero), поруч яких зупинимось на ночівлю.День 5 (Zeleni Vir) Цього дня запланований перехід через перевал Самар до озера Зелений Вир (Zeleni Vir). День 6 (Bobotov Kuk 2523) 5,9 кмПісля сніданку починаємо сходження на найвищу вершину Чорногорії - гору Боботов Кук (Bobotov Kuk 2523) - 1,4 км. Наступним етапом буде перехід до Льодяної печери (Ledena pećina) - 2,7 км, після відвідування якої спустимось 1,8 км до кемпінгу Катун Локвіце (Katun Lokvice), де розіб'ємо табір для наступної ночівлі.День 7 (Savin Kuk 2313) 8,4 кмРадіальний вихід на вершини Савін Кук (Savin Kuk 2313) та Великий Медьєд Північний (Veliki Međed Sjeverni 2287). Ночівля в тому ж кемпінгу.День 8 (Crno Jezero) 8 кмСпуск 4 км до кемпінгу Ivan Do, де розіб'ємо табір. Звідси прогуляємось до Чорного озера (Crno Jezero) та Тітової печери (Titova pećina) 4 км.День 9 (Kotor)Зранку перехід в місто Жабляк (Žabljak), з якого відправимось в Боко-Которську Бухту. Поселення в хостел. Вечірня прогулянка Котором.День 10 (пляжний відпочинок)Прогулянка околицями бухти та переїзд на один з місцевих пляжів Адріатичного моря, де проведемо наступні декілька днів. День 11 (пляжний відпочинок)Відпочинковий деньДень 12 (відправлення з Будви)Ближче вечора переїзд в Будву, та відправлення в Україну близько 22:00День 13 (день в дорозі)День 14 (прибуття до Львова)Прибуття близько 06:00Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів. Особливу увагу просимо звернути на статус походу як ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО. Це означє що маршрут може кардинально змінюватись в залежності від обставин на треку.Передоплата: 50€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздами з України, кількість повних днів в Чорногорії - 11)Кількість осіб в групі: 10 + гідУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у національний парк Дурмітор;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів-Будва-Львів: 90€; - переїзди по Чорногорії: ~60€;- проживання в хостелах ~15€ за ніч (2 ночі);- проживання в кемпінгах ~10€ за ніч (4 ночі);- особисті витрати.Загальна середня вартість додаткових витрат: ~200€. СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- намет;- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Навчання та розвиток

Психологічна майстерня для підлітків «Про важливе…»

Запрошуємо дітей віком від 12 до 17 років! На зустрічах обговорюємо цікаві для підлітків теми. Разом з психологом Карітасу вчимося любити та розуміти себе, правильно мріяти і бути хорошим другом перш за все для самого себе.Приходьте! Разом знайдемо відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Ми допоможемо: сформувати позитивну самооцінку і стати більш впевненим у собі; розвинути навики спілкування, навчити ефективно домовлятися і конструктивно вирішувати конфлікти; опанувати мистецтвом планування часу, правильно ставити цілі і досягати їх; знайти мотивацію до навчання, розвинути логічне мислення і творчі здібності; натренувати силу волі та самоконтролю, навчитися долати труднощі, протистояти негативному впливу; пізнати свої сильні сторони і знайти способи як їх розвивати; зрозуміти своє покликання; обговорити важливі для Тебе теми; краще зрозуміти себе і зміни, які відбуваються з Тобою. Відкрий себе по-новому!

Майстер-клас "Живопис олійними фарбами"
22.01.2019 16:00

Жанр: натюрморт, квіти.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Дев’ять пелюсток жіночого щастя"

Дівчата, «Клуб успішної леді» підготував для вас цікаву подію, МК " Дев’ять пелюсток жіночого щастя "Кожна жінка, безумовно, хоче бути щасливою! Але що ж таке жіноче щастя? Відповідь на це питання шукають всі жінки. І у кожної жінки знайдеться своє уявлення про жіноче щастя.«Дев’ять пелюсток жіночого щастя» - це проста, але результативна практика для розуму, тіла і душі жінки, яка йде назустріч своїй щасливій долі дорогою духовного і особистого вдосконалення. Вона наводить порядок в голові, гармонізує душу і вибудовує жіночу енергетичну структуру.На Майстер-класі «Дев’ять пелюсток жіночого щастя »- визначимо справжні і реальні наші бажання, відокремивши «справжні наші мрії» від «чужих»;- зрозуміємо і усунемо те, що заважає наблизитися до своєї заповітної мрії;- переведемо мрії і бажання, в реальні завдання і цілі;Майстер-клас : «Дев’ять пелюсток жіночого щастя » для жінок, які :- хочуть відчувати задоволення від життя;- хочуть змінити себе і ситуацію навколо себе;- хочуть навчитися бути щасливими незалежно від зовнішніх обставин;- хочуть навчитися будувати гармонійні відносини в сім'ї, на роботі;- хочуть навчитися ставити життєві цілі і планомірно досягати їх;І це не просто фантазія , усе по-справжньому, ми дійсно досягаємо результатів!Мрії збуваються, важливо навчитися мріяти і бажане стане реальністю.Важливо правильно і чітко сформулювати свою мрію, щоб вона змогла зайти в Ваше життя.А на скільки сильно ви умієте мріяти?Як зміниться Ваше життя, коли мрія стане реальністю?А що Ви готові зробити вже зараз, щоб наблизити свою мрію?Майстер-клас проводить Вікторія Гаврилюк- психолог, коуч, інструктор з йоги та медитативних практик, координатор "Клубу успішної леді"Для учасників клубу 150 грн., для гостей клубу 250 грн.Реєстрація на подію обов"язкова!Зареєструйтесь за телефоном 

Уляна Скицька: лекція про НАШИХ на карті світу

Що спільного у винахідника вакцини від бубонної чуми, першопрохідця Антарктики та художника «діснеївських» мультфільмів? Те, що усі вони – українці. Історії неймовірних науковців, митців, спортсменів та політиків з українським корінням зібрала в одну книгу журналістка Уляна Скицька. Дізнайтесь про них і ви ;) У середу, 23 січня, в громадському ресторані Urban Space 100 відбудеться мотиваційна лекція Uliana Skytska «#НАШІ на карті світу». Однойменна книжка «#НАШІ на карті світу» — це 80 історій про надзвичайних людей: українців за походженням чи місцем народження. Книжка стала логічним продовженням телепроекту журналістки Уляни Скицької і розповідає про українців, яких визнав увесь світ, що змінили хід історії, чиї досягнення дивують та вражають. Серед героїв – як наші сучасники, (наприклад, львів’янин мореплавець Павло Резвой чи одесит альпініст Владислав Терзиул), так й діячі початку ХХ ст. (наприклад, вінничанин винахідник ліків від туберкульозу Зельман Ваксман). Приєднуйтесь – буде цікаво! Початок о 19:00. Вхід вільний.

Грудне вигодовування. Налаштовуємо лактацію
23.01.2019 15:00

Дівія запрошує на заняття для вагітних жінок "Грудне вигодовування. Налаштовуємо лактацію". Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Семінар-практикум "Контурна пластика препаратами- біореволюметриками"
23.01.2019 10:30
вул. Незалежності, 44

S.I.P. Phitogen запрошує практикуючих дерматокосметологів міста Івано-Франківськ та всіх бажаючих на семінар. Тема: "Контурна пластика препаратами- біореволюметриками. Корекція верхньої і середньої третини обличчя"Тренер: Думська Уляна - Лікар дерматокосметолог, досвід у сфері ін єкційної косметології більш ніж 10 років. Член Міжнародного та Українського товариства естетичної медицини, сертифікований тренер компанії «Phitogen», спеціаліст з лазерних технологій.Зареєструватися на семінар Ви можете за посиланням або за телефонами нижче.Успішний досвід та високі результати застосування наших препаратів допоможуть підняти Вашу репутацію на принципово новий рівень!

Професійний курс бровістів

Хочеш працювати в б'юті-індустрії та створювати красу? Тоді тобі до нас! 22-23 січня професійний курс бровістів, набір на курс відкритий. Ми розповімо все про архітектуру брів, ознайомимо з усіма техніками корекції брів та правилами підбору ідеального відтінка.   Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Тренінг "Медіаграмотність: як не стати інформаційною маріонеткою"

Телебачення, радіо, газети та сайти - як працюють ЗМІ та чому іноді поширюють недостовірну інформацію? Як соціальні мережі впливають на ЗМІ та користувачів? Що таке фейк? Види фейку та їх приклади. Як визначити, що нас намагаються ошукати та як перевірити інформацію? Тренінг "Медіаграмотність: як не стати інформаційною маріонеткою" є актуальним зважаючи на військові події на сході України та "інформаційну війну", яка ведеться проти країни.Тренінг має на меті надати вам базові знання та навички в сфері медіа, ознайомити з видами маніпуляцій. На тренінгу ви дізнаєтеся про базові інструменти перевірки інформації та особливості критичного мислення, навчитеся розрізняти фейк від правдивої інформації.Сучасний користувач повинен розуміти, наскільки важливо володіти інформацією, зберігати її, систематизувати і передавати, а найголовніше - критично оцінювати, відрізняючи від пропаганди та маніпулятивної брехні, формувати аргументоване власне бачення подій.Тренер - головний редактор газети і сайту "Репортер" Андрій Філіппський.Реєструйтеся за телефономЗахід організовується в рамках проекту "Об'єднуючи людей заради миру".

Різдвяна казка: благословення Роду на Новий рік

Різдво - дивний час, коли відкриваються двері до Бога, коли "Небо і Земля" єдині. Це - час, коли наші предки традиційно зверталися до Роду, щоб отримати благословення і удачу для добрих справ. Давні традиції і ритуали, розглянуті через призму сучасної психотерапії, розкриють свою сутність для вас і дадуть можливість по новому використовувати їх для свого блага.  Вартість 350 гривень.Оплата на карточку Приватбанку5363 5426 0233 9831Отримувач Депутат Микола Миколайович

Семінар по Prx-T33 терапії
24.01.2019 10:30
вул. Грушевського, 22А

Запрошуємо тебе на семінар по PRX-T33 терапії 24 січня о 10:30 в Івано-Франківську!Темою буде: PRX-T33 терапія. Неінвазивна кислотна стимуляція дeрми. Мeзороллeр Genosys- мікронидлінг нового покоління. Фолікулярні філлeри Juvilis.Тренер: Данііл Кашик.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаними телефонами.

Заняття "Золоті правила м'якої адаптації новонародженого"
24.01.2019 18:00

Про що буде на занятті: Що закладає міцний фундамент для гармонійного розвитку дитини? Чи відчуває дитина стосунки між батьками? Про емоційну регуляцію. (Батьки, які комфортно почуваються зі своїми емоціями вчать малюків комфортно почуватися з їхніми). Про сон немовлят (в тиші чи ні, сумісний чи ні, колисати чи ні). Підтримуючі послання для розвитку дитини. Розмова, казка, руханка, музика, спів, ігри та інші способи найпершого виховання. Що важливо встигнути сказати, зробити в перші дні, тижні після народження. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття! Заняття проводить перинатальний психотерапевт, практикуючий психолог, сімейний консультант Ольга Шологон.Додаткова інформація та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Що ми знаємо про жителів громад: соціологія для ОТГ
24.01.2019 19:00

CANactions School. Що ми знаємо про жителів громад: соціологія для ОТГ. Потреба в якій соціологічній інформації існує нині для просторового планування розвитку ОТГ? Чи проводяться опитування в ОТГ? Які саме та чи можемо ми їм довіряти і використовувати для стратегічного планування? Які можуть бути альтернативні джерела соціологічних даних про жителів громад і де їх взяти?Лекція присвячена аналізу існуючих досліджень, які проводяться для ОТГ і є відкритому доступі, а також огляду іноземного досвіду застосування соціологічних досліджень для розвитку сільських громад у країнах EU.Презентація базується на аналізі наявного досвіду 30-ти ОТГ, які беруть участь в освітній програмі «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад» від CANactions School, організованій за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.Maria Gryshchenko – дослідниця соціології CANactions School, має великий досвід реалізації прикладних соціологічних досліджень, а також проведення тренінгів та майстер-класів з міських досліджень і залучення жителів.

Симпозіум PainControl

Ідея симпозіуму PainControl полягає в його назві: допомогти лікарям краще оволодінні мистецтвом контролю над болем. В цьому році ми представляємо оновлений симпозіум – PainControl. Крім нової програми він має новий підхід. Ми хочемо представити лекції і доповіді, які ви ще не чули. Ми хочемо дати відповіді на ваші запитання. Ми хочемо якісно змінити вашу практику! Міжнародна асоціація по вивченню (IASP) болю оголосила рік Вдосконалення освіти з медицини болю. У всьому світі він проходить під девізом «Подолання розриву між знаннями і практикою». І ми віримо, що разом нам під силу подолати цей розрив.

Будь сильною, протидій насильству! 2.0

Ми розпочинаємо проект спільно з Патрульною поліцією Івано-Франківської області, щоб мотивувати жінок бути успішнішими, долати стереотипи і допомагати зменшити прояви гендерно зумовленого насильства в суспільстві. Проект складається з кількох заходів:Автоперегони - для жінок за кермом і вболювальників, 22 грудня 2018 рокуРеєстрація за нижчевказаним посиланням. Тренінг з гендерної рівності та гендерних ролей в УкраїніФотопроект "Жінки нетипових професій"Форум жіночих історій, 2 лютого 2019 р.Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади»

Сама собі візажист. Вечірній макіяж

Майстер-клас від професійного візажиста - косметолога Оксани Мухіної для дівчат з інвалідністю. Оксана Мухіна проведе безкоштовний майстер-клас професійного вечірнього макіяжу. Навчить дівчат простих але дуже крутих технік макіяжу після чого, дівчата зможуть самі собі робити вечірній макіяж на будь-яку подію не наймаючи для себе візажиста. Майстер-клас проводитиметься дуже якісною професійною косметикою. Захід відбуватиметься в закладі Делікація, що по вул. Незалежності 20, в самому центрі Івано-Франківська (на стометрівці). До закладу є пандус, а в середині доступний туалет - що вкрай важливо. Ми, як Благодійна Організація БФ "Хребет" разом з закладом Делікація пригощатимемо дівчат-учасниць смаколиками та смачнезним чаєм.

Партнерське заняття "Пологи. Практичне заняття з партнером. Репетиція"
25.01.2019 18:00

Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.  

Інструменти казкотерапії для педагогів, психологів, батьків
26.01.2019 10:30

Запрошуємо усіх, хто цікавиться можливостями казки як інструменту для роботи і спілкування з дітьми, на одноденне навчання 26 січня 2019 р, у м.Івано-Франківськ.Викладач - Олена Петрушкевич, Казкотерапевт-Асистент Міжнародного Союзу Комплексних Казкотерапевтів, дитячий психолог, тренер, експерт КМДШ.Програма заходу:10:30 - 11:00 зустріч, ранкова кава, знайомство11:00 – 13:30 – Комплексна Казкотерапія. Як основні принципи КК допомагають у вихованні, навчанні та спілкуванні з дітьми? Практикум «Використання казки для передачі життєвої мудрості»13:30 - 14:30 – обідня перерва14:30 – 16:30 – Казка як помічник педагога, психолога, батьків. Як скласти казку, яка мотивує, заспокоює, дарує сміливість, допомагає спілкуватись тощо? Практикум «Складаємо корисну казку».16:30 – 16:45 – каво-перерва16:45 – 18:00 – Практикум «Казка для себе». Учасники отримають Сертифікат від Майстерні Олени Петрушкевич.Умови участі:Обов'язкова попередня реєстраціяВартість - 550 грн. за умови оплати до 10.01.2018 включно.Вартість - 650 грн. за умови оплати в період 11-26.01.2018.За додатковою інформацією телефонуйте, будь ласка, за номером 

Тренінг "Фінансова успішність. Енергія багатства"

Ми розглянемо:• які елементи енергоструктури людини відповідають за успішність, результативність, реалізованість;• як ми самі блокуємо прихід достатку в наше життя; • як зняти ці блоки. Також буде проведена енергетична практика «Розкриття шляхів», спрямована на:1) проявлення деструктивних програм, що заважають стати на свій істинний шлях, 2) очищення від них, 3) наповнення енергоструктури людини необхідними ресурсами для розкриття та реалізації свого ресурсу та потенціалу, 4) повернення до себе істинних і до "дороги серця".   Вартість -  300 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Макіяж для себе"

Вартість - 300 грн. Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Тренінг "Гендерні ролі та гендерна рівність в Україні"

Olesya Arkhipova, тренерка, фасилітаторка, активістка, останні кілька місяців їздила по Україні з тренінгами для локальних громад і назбирала купу цікавих висновків, статистики, стереотипів та прикладів щодо соціальних, біологічних, гендерних ролей чоловіка і жінки, тому ми запросили її провести цей невеличкий тренінг. Для чого? Поміж причин насильства є відчуття однієї з сторін конфлікту, що вона чимось краща чи правильніша за іншу, тобто відчуття нерівності. Іншою причиною можуть бути стереотипи щодо гендерних, соціальних чи біологічних стереотипів - відчуття, що хтось щось "зобов'язаний" робити, і, якщо цього не робить, треба змусити. На цьому тренінгу ми й поговоримо про те, які уявлення щодо "зобов'язань" є в наших головах та головах інших людей. Участь - безкоштовна, за обов'язкової попередньої реєстрації (кількість місць обмежено).Захід відбувається в рамках проекту "Будь сильною, протидій насильству!", що проводиться спільно ГО "Д.О.М.48.24" та Патрульною поліцією Івано-Франківської області .Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади» Police Training Assistance Project - PTAP

Практичний семінар «Йогатерапія.Здорова спина» з Людмилою Русин

Практичний семінар «Йогатерапія.Здорова спина» покликаний сфокусувати увагу на важливості органічної роботи хребта в повсякденному житті та спорті, попередити подальшу травматизацію при вже існуючих захворюваннях хребта та полегшити стан шляхом оздоровлення через йогатерапію.Семінар проводить Людмила Русин (Lyudmyla Rusyn), інструктор з йоги спортклубу Прайм, сертифікований інструктор з йоги та йогатерапії згідно Міжнародного стандарту RYT200.На теоретичній частині ми розглянемо:• будову та функціонуванні хребта• вплив стану хребта на загальне функціонування організму• обговоримо найбільш поширені захворювання хребта• методи лікування хребта (сколіоз, кіфоз, грижі тощо)• йогатерапія хребтаНа практичній частині виконаємо ряд вправ, які впливають на оздоровлення хребта, зменшення сколіозу та зміцнення м'язевого корсету. Вартість участі при оплаті до 25.01.2019 включно: 100грнВартість участі в день семінару – 150грнОплата здійснюється на карту:5168 7573 3300 8326 Підлипчак Ольга Андріївнаабо готівкою безпосередньо на рецепції спортклубу Прайм.Для участі просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням:https://goo.gl/forms/DR9eYvsbHsd3Iam52Даний семінар є першим етапом в 10-ти тижневій програмі «Йогатерапія. Здорова спина», яка стартує з 4 лютого 2019 року.Програма розроблена Людмилою Русин, сертифікованим інструктором з йоги та йогатерапії згідно Міжнародного стандарту RYT200.Основа програми - це індивідуальна робота над особистими проблемами з хребтом ( сколіоз, кіфоз, грижі, пролапси, протрузії тощо) в невеликих групах з використанням певної методики.Методика включає роботу з диханням, статичні положення, інь-йогу та методи розслаблення.Участь в програмі дасть можливість:• детально пропрацювати свій «кейс» (індивідуальні питання та захворювання хребта)• навчитись правильно та регулярно виконувати систему вправ для терапії або профілактики захворювань хребта• покращити свій фізичний стан• в майбутньому приєднатись до основних груп з йоги та успішно розвивати свою силу та гнучність, розуміючи особливості особистої практики.До старту програми рекомендовано пройти медогляд, діагностику та мати точний опис захворювання опорно-рухового апарату! Всі запитання щодо програми можна буде задати під час практичного семінару.Зареєструватись на програму можна за посиланнямЗдорова спина- це основа довгого та щасливого життя!Будьте здорові!

Тренінг з енергозбереження: Які можливості відкриті українцю

«Економити енергію не можна витрачати»: що робити українцю, щоб поставити кому в правильному місці?Як Легко зробити свою оселю максимально енергоощадною? Що робити навесні та влітку, щоб узимку було тепло? Як отримати "теплий кредит"? Чи дійсно держава може допомогти утеплитися?Відвідайте 3-годинний Тренінг з Енергозаощадження! На реальних прикладах покажемо, як заощадити на тарифах, розповімо, як використовувати зелений тариф, теплі кредити. Ви дізнаєтеся, як провести енергоаудит, із максимальною вигодою утеплити та термомодернізувати житло та як уникнути поширених помилок в утепленні домівок. Допоможемо Вам підготувати фінансовий план з енергозбереження, налагодити облік енергоресурсів, спланувати технічні роботи. У другій частині тренінгу Ви матимете змогу випробувати роботу обладнання та приладів для енергоаудиту, особисто поспілкуватися з лекторами, отримати відповіді на важливі для Вас питання. Кава, чай – входить у вартість :) Експерти: Карпаш Максим – Вступ у енергоефективність та глобальний контекст. Критерії енергоефективності, Україна та ІФ у світовому розрізі, важливість зміни свідомості та звичок.Яворський А. – Енергоефективність в будівлях. - Утеплення, вікна, двері, вентиляція – теорія і практика. - Як вибрати, встановити, проконтролювати якість. - Що таке комфорт вдома і як його досягти. - Практичні поради за темою. Карпаш Максим – Відновні джерела енергії - Стан і потенціал відновних джерел в Україні та ІФ області зокрема. - Конкретні приклади та поради використання сонячної енергії, теплових насосів тощо. - Практичні поради із отримання зеленого тарифу. Рибіцький Ігор – Енергоаудит - Що це таке, як його виконують. - Приклади виконаних проектів – виявлення неочевидних проблем. - Складання рекомендації за результатами енергоаудиту. - Практичні поради за результатами виконаних робітЦих Віталій – Майстер-клас із приладів лабораторії енергоаудиту- Демонстрація роботи приладів для дослідження стану утеплення, вентиляції, освітлення, мікроклімату в приміщеннях тощо. Для участі ОБОВ'ЯЗКОВО зареєструйтесь за тел.

Як керувати своїм часом.

Час - річ не безрозмірна. Його треба вміло використовувати для вдалого досягнення цілей. На цій зустрічі ознайомимось з найбільш відомими техніками управління часом та весело повчимося застосовувати їх на прикладах.Тривалість: 1 годинаВартість : 60 грн.Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. 

Курс "Апаратний манікюр 1 фреза"

Тільки для майстрів з досвідом роботи!!! Якщо Ви майстер манікюру, який використовує велику кількість фрез або володієте лише технікою комбіманікюру - тоді цей курс для Вас!   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Тренінг по запобіганню жорстокого ставлення до тварин
27.01.2019 10:00

Безкоштовний тренінг для громадських активістів та працівників КП Івано-Франківська щодо ефективної співпраці з поліцією для запобігання злочинам проти тварин.   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

8-й Супер інтенсив Школи дизайну
28.01.2019
вул. Василіянок 22, 2 поверх (Школа дизайну)

Школа графічного дизайну - це майданчик, де кожен зможе вдосконалити свої практичні навички та отримати конкурентноспроможну, високооплачувану професію. Програма наших інтенсивів була розроблена таким чином, щоб за короткий термін можна було отримати не тільки теоретичні основи, але здобути основні навички та практичні знання, які дозволять спробувати свої сили та почати кар’єру дизайнера вже через 2 тижні. Ми прибрали надлишкову теорію, навчання побудовано на практиці. Навіть якщо ви «не вмієте» малювати, ніколи не відкривали графічних редакторів, але маєте бажання вчитись та стати дизайнером, наш Супер Інтенсив буде найкращим варіантом.Програма курсу включає:Базовий рівень Adobe IllustratorБазовий рівень Adobe PhotoshopСкетчинг, брейнштормінгОснови композиціїТипографіка (основи+доповнення)Колористика (основи)Ілюстрація (оновлений модуль)Логотипи та брендинг (оновлений модуль)Друковані матеріалиСтарт кар’єри дизайнераВік учасників: від 16 років.Викладатиме у майбутніх графічних дизайнерів Марк Сосуля – фахівець із досвідом у понад 6 років, керівник агенції Інфографіка.uaПрограма триватиме 2 тижня – 7 модулів. Навчання відбуватиметься по будніх з 18:00-21:00 год. (за бажанням та згодою учасників час можна змінити)У разі питань звертайтеся за телефоном до координатора Вартість навчання: 3000 грн./курс (можлива оплата частинами)

Домашній шеф (загальна кулінарія)
28.01.2019 18:30

28.01-13.02 18.30-21:00 курс загальної кулінарії (24 години занять), який запрограмує вас куховарити по-новому.Для кого? для досвідчених домашніх кулінарів; для любителів, які мають наміри стати професіоналами; для початківців, які “ніж не тримали в руках”; До 11 осіб в групі.Як відбувається навчання? - продукти, фартухи для заняття та рецептури входять у вартість навчання;- всі заняття проходять практично та дегустаційно;- учасники долучаються в процес приготування всіх страв.Програма:1. Холодні закуски та салати.2. Головні страви з м’яса.3.Перші страви та оригінальна подача. 4. Соуси : класика, авторські.5. Здорові Бургери та сендвічі нового покоління.6. Страви з риби та морепродуктів. 7. Десерти8. Чорний ящик: як вийти з ситуації смачно. Готуємо зашифровані страви.Вартість: 3800 грн. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Авторський семінар Лариси Лончар

Шановні колеги! Раді запросити Вас на авторський семінар Лариси Лончар "Фізіологічний регуляційний підхід - аксіома молодості" 28.01.2019 року в м. Івано- Франківськ.Тези семінару:- Ендо і екзо токсини- ЗСЖ і комплексний підхід GUNA- Матрикс і його роль в омолодженні (від ацидозу до хронічних запальних процесів ....)- Здоровий кишківник, запорука здоров'я- Негативні емоції і краса- Комплексні ін'єкційні коктейлі - це омолодження на молекулярному рівні- Точка акупунктури, як орган основної регуляції- Практичне застосування препаратів GUNA в щоденній практиці косметолога (20-річні напрацювання тренера).Реєстрація обов'язкова за нижчевказаними телефонами.

Семінар "Безпека в домі. Як зробити дитинство безпечним?"
28.01.2019 10:00

Безпека - одна з головних базових потреб маленької людини. Що можуть і мають зробити батьки, щоб дитина відчувала себе у безпеці? Які небезпеки для малюка є в рідній домівці? Як захистити малюка на прогулянці та в подорожах? Хто і що загрожує дитині в процесі пізнання нею світу? Які неприємні, а деколи й трагічні моменти можна з легкістю попередити? На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді на занятті "Як зробити дитинство безпечним".Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.      

Курс "Відеозйомка та монтаж"

Школа Відео розпочинає реєстрацію на новий курс Відеозйомки та Монтажу, який стартує вже в новому 2019 році!Заняття курсу - це можливість не просто створювати відео, але і вивчити секрети правильного оформлення (титри, вставка при необхідності субтитрів, оформлення назви, оформлення переходів).Після проходження курсу ви зможете: професійно знімати відео з фотокамери; налаштовувати різні режими зйомки, обирати кадр і фокус; виставляти на камері ISO і баланс білого для різних сценаріїв; правильно користуватися об’єктивами фотокамери для зйомки відео; обирати і налаштовувати програму для монтажу відео; готувати матеріали для створення фільму; синхронізувати відео і звук; робити попередній монтаж – поєднувати макро і загальні плани, ракурси, переходи; робити чорновий монтаж відео з додаванням звуку і спецефектів; створювати і редагувати титри, накладати звук; зберігати ваш продукт з урахуванням технічних вимог замовника. Вартість навчання: 3000 грн.

Семінар по ботулінотерапії
29.01.2019 11:00
вул. Грушевського, 22А

Запрошуємо тебе на семінар по ботулінотерапії 29 січня о 11:00 в Івано-Франківську!Темою буде: Ботулінотерапія: анатомія людських емоцій.Тренер: Рєзнікова Анна.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаними телефонами.

Кесарський розтин. Що може піти не так?
29.01.2019 15:00

Додаткова інформація та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Семінар по IBSA. Profhilo.
30.01.2019 10:30
Грушевського, 22А

Запрошуємо тебе на семінар по IBSA. Profhilo 30 січня о 10:30 в Івано-Франківську!Тренер: Кринська Галина.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаними телефонами.

Як розвинути стійкість до стресу та труднощів?

 Вам важко діяти в стресових ситуаціях і керувати своїми емоціями?  Відчуваєте сильне емоційне напруження та виснаження? Сприймаєте всі слова, сказані у вашу сторону, надто близько до серця?Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "Так", - тоді цей курс буде корисним для вас!Він складається з 6 занять, кожне з яких триватиме 2 години. Протягом цього часу ви зрозумієте природу свого стресу й труднощів, отримаєте ефективні методики управління емоціями та заспокоєння, навчитеся перетворювати складні ситуації на свій ресурс для розвитку.Для більш ефективної та якісної роботи кількість учасників обмежена до 15-20! Тренер Alexandra Vasylyk - психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку.Вартість При реєстрації та оплаті до 21 січня:Курс - 999 грн.Окреме заняття - 149 грн.При реєстрації та оплаті після 21 січня:Курс - 1 249 грн.Окреме заняття - 299 грн.Реєстрація за посиланням нижче. Деталі за номером телефону.

Криптографія для програмістів

Черговий раз запрошуємо всіх на нашу подію ІТ Вечорниці. Цього разу спікером буде Роман Гелемюк - Senior Software Developer у компанії Storage Made Easy, який познайомить нас із основами криптографії для розробників.Конкретніше погворимо про основні поняття та розділи практичної криптографії, зокрема: - Що таке криптографія, що потрібно знати програмістам;- Дізнаємось, яке шифрування даних вже не слід використовувати;- Стандарт сучасного блокового шифрування. Особливості його використання. - Режими застосування блокового шифрування. Приклади. - Шифрування потоку даних. - Шифрування із закритим ключем. - Цифровий підпис. Поширені алгоритми .- Криптографічне хешування даних. - Формати збреження та обміну ключами та іншої інформації в криптографії. І все це буде підкріплене прикладами та способами застосування на практиці.Кого запрошуємо?Доповідь розрахована на ІТ спеціалістів, особливо програмістів. Тема буде цікавою як для початківців в програмуванні, так і для досвідчених "сеньйорів", які хочуть перейти на новий рівень в застосуванні криптографії в своїй роботі. Представники інших напрямків в ІТ також отримають краще розуміння того, що таке криптографія і як вона працює. Для загального розуміння досвід в програмуванні не є обов'язковим.Про спікера:@Roman Gelembjuk розробник із 17-річним досвідом у програмуванні. В основному в області Web services та Cloud Files Storage. Засновник open source проекту OurSQL - реплікація SQL баз даних із допомогою blockchain технології.Тривалість: 1 годинаУчасть безкоштовна за умови реєстрації за посиланням

Безкоштовний семінар "Вагітність та пологи. Що потрібно знати?"
30.01.2019 10:00

Вагітність та пологи дуже особливі події у житті кожної жінки. На семінарі ви отримаєте цінну інформацію про вагітність, пологи, грудне вигодовування, підбір білизни для годування, корекційну білизну для відновлення тіла після пологів. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаними номерами телефонів.

IF Networking vol 23
31.01.2019 19:00

Нетворкінг - це подія, на яку люди приходять заради знайомства, спілкування та обміну ідеями і досвідом.Подія є абсолютно безкоштовною, і її учасником може стати кожен, у кого є таке бажання. Сюди приходять заради спілкування із новими людьми, а також спілкування із старими друзями, з якими не завжди виходить побачитись в будні дні, через їхню та нашу зайнятість.

Річний марафон по цілям "Невгамовний 2019". Початок
31.01.2019 18:00

Цілі... цілі... цілі....Важливо мати, досягати, мріяти, ставити нові...Це і є життя...Хто ми без цілі? Так, просто набір костей, м'язів, сухожилля... якоїсь сірої речовини...Цілі роблять з нас особистість...І не важливо, про що вони... якщо вони допомагають рости і розвиватись хоча б одній людині, світ стає кращим!

МСФЗ-Практикум

Мета нашого практикуму: 1. На живому прикладі і в режимі реального часу показати практичне застосування МСФЗ без кутюр і без кілометрів стандартомонотонності )))2. «Перебрати» основні міжнародні стандарти і показати їх взаємозв'язок і відмінності з/від П(С)БО.3. Озброїти слухачів таблицями для трансформації і навчити видам трансформаційних коригувань.Формат програми:5 годин драйву і повного занурення в МСФЗДетальна програма за нижчевказаним посиланням. 

Заняття "Пологи. Тренуємо методи дихання та природнього знеболення"
31.01.2019 16:00

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

HR Friday: Вплив як ключова компетенція в HR

Львівська бізнес-школа УКУ та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 1 лютого на HR Friday в Івано-Франківську на тему: «Вплив як ключова компетенція в HR» з Іриною Тимощенко, консультантом з питань управління людьми та організаційного розвитку, випускницею #LvBS.Під час події дізнаємося про:HR-вплив без формальної влади та повноважень (або ж і з ними) Жорсткі та м’які методи впливуЕтику та питання маніпуляціїКоли: 1 лютого о 18:30Вартість участі в події: 250 грн. Кількість місць обмежена. Iryna Tymoshchenko: випускниця магістерської програми MA in Human Resources & Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ #LvBS, консультант з питань управління людьми та організаційного розвитку. Ірина спеціалізаціалізується на розробці бізнес-стратегій (і супроводом її реалізації), розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проектному менеджменті, client service, HR, розвитку бізнесу та еволюційному впровадженні змін. Працювала зовнішнім експертом у понад 50 проектах у сфері медіа, реклами, IT, e-commerce, комунікацій, виробництва, державних структур, НГО, суспільних організацій (міські спільноти та волонтерські об’єднання). Серед клієнтів: представники ТОП-7 медіахолдингів України, діджитал сейлз-хауз AdMixer, фонд «Нова Європа», агенція зовнішньої реклами Big Media та Octagon, технологічна компанія Hubble, телеканал UA:Перший та ін.

Тренінг "Емоційний інтелект"

Для чого розвивати емоційний інтелект? Людина, яка має високий рівень EQ простіше приймає рішення і бере на себе відповідальність, зберігає емоційний баланс, внутрішній спокій та впевненність, особливо в критичних ситуаціях. Володіти емоціями - не означає пригнічувати їх в собі! Крім того, це допомагає налагоджувати контакти з людьми і отримувати більше задоволення від спілкування і від свого життя⁉️До рис людей з низьким рівнем емоційного інтелекту відносять невпевненість у всіх проявах, зайву самокритичність і нездатність до комунікації з оточуючими.В програмі тренінгу зосередимося на тому:Які емоції та почуття я відчуваю в різних ситуаціях та чому саме ці;Які емоції та почуття відчувають ті, хто поруч і чому;Як викликати в інших ті емоції, які потрібні саме мені в цій ситуації;Як я можу навчитися керувати своїми емоціями;   Вартість - 300 грн. при реєстрації до 20 січня, потім 400 грн. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону. 

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - всесвітній саміт авторських методикМісія саміту "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають: • Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи шукайте в своєму секторі:✓Психологія (Синій)✓Бізнес (Червоний)✓Тілесні практики (Оранжевий)✓Езотерика (Голубий)✓Енергетичні практики (Жовтий)✓Духовні практики (Розовий)✓Розстановки (Зелений)✓Ігри (фіолетовий)Для кого саміт? Для вас - для людей які розвиваються та вдосконалюються!Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо.Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому. Що ви отримаєте беручи участь у саміті Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника саміту Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськСаміт Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у всесвітньому саміті "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:1. Квиток "ЩАСЛИВИЙ" - вартість 450 грн. Вміст: +вільна участь у всіх трьох днях фестивалю та у всіх майстер-класах+стартовий набір учасника (блокнот, майстерний збірник, ручка)+участь в розіграші призів2. Квиток "СРІБНИЙ" - вартість 550грн.+вільна участь у всіх трьох днях фестивалю та у всіх майстер-класах;+стартовий набір учасника (блокнот, майстерний збірник, ручка);+участь в розіграші призів;+діагностика любого вашого запитання в розстановочним форматі;3. Квиток "ЗОЛОТИЙ" -вартість 700грн.+вільна участь у всіх трьох днях фестивалю та у всіх майстер-класах;+стартовий набір учасника (блокнот, майстерний збірник, ручка);+участь в розіграші призів;+діагностика любого вашого запитання в розстановочним форматі;+коучинговий супровід у закритій групі після фестивалю та одна безкоштовна коуч-сесія+вільний вхід на "afterpaty" - вечірка де буде розіграні віп призи від спонсорів. За всіма запитаннями звертайтесь в орг. комітет за нижчевказаними посиланнями та телефонами, а також на пошту фестивалю.

Майстер-класс "Мусові десерти та тістечка"
01.02.2019 10:00

Володимир Паращак (Volodimir Parashchak) - шеф-кондитер закладу Cabinet.Lviv, уже понад 9 років займається кондитерським ремеслом та запрошує усіх бажаючих в кулінарну школу el Chef на свій дводенний воркшоп з кондитерської майстерності.Володимир приймав участь у майстер-класах таких топових фахівців як Дієго Лозано, Жан Мартан, Кейк Кутюр та засновниці Анушка School - Мадіни Яворської. Тож залюбки поділиться з вами своїм досвідом та навчить багато цікавого!⠀В програмі:✔Шоколад- малина (шоколадний бісквіт на темному шоколаді / малинова карамель/ шоколадний дакуаз / малинове конфі/ шоколадний мус на темному шоколаді /шоколадна глазур на какао /декор з шоколаду /шоколадне сабле).✔Екзотичний манго маракуя (бісквіт дакуаз/ екзотичний конфі з кусочками банана та м’яти/маракуєвий мус /глазур екзотична, глазур манго маракуя/ сабле пісочне/декор з шоколаду).✔Яблуко (пісочне сабле/ дакуаз /яблучне конфі з кусочками яблук корицею /яблучний мус на основі білого шоколаду кориці і бехеровки/велюр /шоколадний декор ).✔Фісташка- малина (малиновий муальо з шматочками малини /малинове конфі /малиновий сюпрем/фісташковий мус на основі фісташкової пасти/ фісташкова глазур на основі фісташкової пасти /шоколадний декор ).✔Ягідне тістечко (японський бісквіт/ малинове конфі/ягідний мус на основі білого шоколаду,чорниці і смородини та крему де касіс/свіжі ягоди /шоколадний декор).✔Кокосова тарта (тарта пісочна/ маракуєвий конфі з м’ятою/ кокосове компоте з Малібу/ кокосовий мус на основі білого шоколаду /глазур манго маракуя/ велюр шоколадний декор).*можливі деякі зміни в смаках.⠀Бонус програми:- Мармелад малиновий;- Мармелад смородиновий; - Макаронс декор; - Гранд макарон;⠀Вартість: 3900 грн.⠀

Курси 3D дизайну
02.02.2019 10:00

Мрієте про професію дизайнера інтер'єру чи архітектора, але не знаєте з чого розпочати? Ми маємо відповідь. Вам потрібні курси. Наші курси. Запрошуємо на практичні заняття 3D-дизайну від DESIGN FACTORY. Ніякого онлайну і нудних лекцій. Практичний інтенсив, який буде проходити в нашому офісі і буде доповнюватись домашніми завданнями. Ви одразу поринете у творчу атмосферу і на практиці дізнаєтесь, що таке бути дизайнером чи архітектором. Ви отримаєте всі необхідні навички для роботи над проектами з реальними замовниками. Заняття будуть проходити в суботу та неділю 10:00 по 17:00 - перерва на coffe break

Кругосвітня подорож від А до Я

Андрей Николаев (Andrey Nikolaev) - українець, що здійснив кругосвітню подорож впродовж 2 років по 42 (!!!) країнам світу 02 лютого, вперше на зустрічі в Івано-Франківську, поділиться: Особистими прикладами і порадами як заробляти в подорожі, навіть якщо ти далекий від IT; Корисними посиланнями, які дозволять економити в дорозі і в цілому можуть зробити вашу подорож більш комфортною; Візові питання, страхівка, аптечка, житло, транспорт та ін. нагальними питаннями;І ще багато інших соковитих історій успіхів і факапів з досвіду подорожей по 42м країнам світу ...А що зробили б Ви: коли в подорожі у Вас закінчилися порожні сторінки в паспорті? якби вождь індіанського племені в Еквадорі, пропонував Вам віддати свою дочку? коли вирушили б на острів канібалів в Індонезії? якби Вас намагалися пограбувати на Карибах і в Південній Америці?А якби Вас в подорожі посадили за грати?)Андрей Николаев (Andrey Nikolaev) 2 роки подорожував навколо світу з бюджетом в 6,57 $ / день!Приходьте! Буде дуже цікаво і найголовніше - корисно!Попередня реєстрація - обов'язкова Вартість квитка:- до 07.12.18 = 150 грн;- з 07.12 по 14.12 = 200 грн;- в день заходу (15.12) = 250 грн.

Психологічна гра про стосунки, любов і шлюб "Сила тяжіння"
02.02.2019 15:00

Завдання гри допоможуть задуматись про свої глибокі потреби в стосунках, про вимоги до партнера і вирішити чи відповідні вони ситуації. Варто зіграти, якщо Ви:  на порозі сімейного життя, чи зустрілися з розчаруванням в спільному житті;втомилися наступати на одні і ті ж граблі в стосунках;заплутались і не можете обрати між кількома партнерами; постійно порівнюєте свого партнера та стараєтесь його «переробити»; втомилися від самотності та хочете зрозуміти її причину; вирішуєте для себе питання: «Розлучатися чи ні?»По результатах гри Ви: зможете краще розбиратися в причинах успіхів і невдач в особистому житті;познайомитесь з власними ілюзіями і невідповідними очікуваннями стосовно шлюбу, партнера і себе в стосунках; визначитеся який партнер вам потрібен на даному етапі життя чи є переваги в сторону самотності; окреслите «портрет ідеального чоловіка/дружини» на основі власних бажань і потреб, а не нав’язаних близькими;  дізнаєтесь твердження предків, деструктивні сімейні сценарії і маніпулятивні ігри, що заважають будувати стосунки. 3-6 учасника в грі (участь беруть чоловіки і жінки)вартість участі -300грн, аванс на карту Приватбанку -100грн

Курс вихідного дня "Моделювання фігури та естетика тіла"

Курс спеціалізованого масажу для отримання навичок корекції і загальної підтяжки фігури. Ці техніки масажу допомагають впоратися із зайвою вагою, целюлітом,набряками, загальною в'ялістю шкіри, а також зниженим імунітетом і стресом.Спецкурс включає освоєння декількох технік антицелюлітого масажу(лімфодренажний, вакуумно-банковий, медовий та Гуа-Ша), в тому числі антицелюлітні скраби та обгортування.Спецкурс призначений для медиків, косметологів, а також людей без медосвіти, що працюють з оздоровчими техніками, фахівців SPA.Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика).Спосіб навчання: груповий.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма1-й День: 1. Ожиріння, типи ожиріння. Целюліт, форми і типи целюліту;2. Лімфодренажний масаж;3. Вакуумно-банковий масаж;4. Скрабування при моделюванні тіла та його вплив на організм.2-й День:1. Медовий антицелюлітний масаж;2. Масаж Гуа Ша;3. Антицелюлітні обгортання;4. SPA обгортання при ожирінні та целюліті.ЦІНА КУРСУ: 2000 грн.(для ниших учнів 1800грн.)Передплата 500грн.- передоплата протягом 3-х днів після запису на курс.Реєстрація за тел.

Форум жіночих історій

Поговоримо про жіноче? 15 спікерок та спікерів, фотозона, фотовиставка, вистава документального театру, багато спілкування за запашною кавою, відповіді на ваші питання... все, щоб тепло зустріти найхолодніший місяць.Всього 100 учасниць, реєструватись потрібно вже. Незабаром ми познайомимо Вас зі спікерами та детальним розкладом, що в загальному виглядає ось так:11:30-12:00 Реєстрація, вітальна кава12:00-12:10 Відкриття форуму12:10-13:00 Панельна дискусія 13.00-13.10 Презентація соціального роліка за участі Патрульної поліції13:10-14.00 Панельна дискусія 2: "Гендерно зумовлене насильство: міф чи реальність" за участі: психолога, правозахисника, інструктора з самозахисту, тренера з ненасильницької комунікації, юриста14:00-15:00 Обід15:00-15:50 Панельна дискусія 15:50-16:00 Презентація фотопроекту "Жінки нетипових професій"16:00-17:00 Вистава документального театру "Склянка морквяного соку"17:00-17:30 Закриття форуму, неформальне спілкування за кавою

Презентація навчання у Польщі

Для абітурієнтів та їхніх батьків ми проводимо презентацію навчання у Польщі, на якій ви дізнаєтесь:- чому з-поміж усіх країн ЄС українським абітурієнтам вигідно обирати для навчання саме Польщу;- що потрібно для того, щоб навчатися безкоштовно без карти поляка;- чим відрізняється вступ після 9 і після 11 класу;- коли і з чого варто починати підготовку до вступу;- у якому місті краще навчатися;- чим відрізняються державні і приватні університети, польськомовне та англомовне навчання;- на що варто звернути увагу при виборі університету за кордоном;- які існують міфи про вступ та навчання у Польщі;- які ризики є для тих, хто вступає самостійно та на що потрібно звернути увагу при виборі компанії-посередника;- у чому полягають послуги зі вступу UniverPL.На презентації буде представлено 25 престижних навчальних закладів Варшави, Кракова, Любліна, Вроцлава та Гданська.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Індивідуальний майстер-клас « Ярусні бісквітні торти»
03.02.2019

В програмі :Торт «Малина грріхове праліне»Торт « Піна Колада»Торт «Ваніль Чорниця»Торт «Манго Маракуя»Капкейки ванільніГрупа 2 людиниДекор:ІзомальтКомпозиція з живих квітівШоколадні куліВикладач Anet Gaida Всі деталі в директ за нижчевказаним посиланням.

Семінар "Що відчувають підлітки і чому вони такі?"
03.02.2019 14:00

Семінар для батьків, вчителів, та тих людей, котрі хочуть зазирнути за ширму та побачити душу дитини. Семінар для тих, хто хоче зрозуміти, що відчувають діти, навчитися контактувати з ними, а також отримати інформацію про особливості підліткового періоду. Працюючи з дітьми даного вікового періоду, переконуюсь, як мало ми знаємо про них, як багато ми їм шкодимо своїми висновками, штампами та повчаннями. Я зрозуміла, яка майстернісь має в нас бути, щоб ми, батьки, були опорою, довіреними особами, близькими людьми для своїх дітей. Саме тому створюю цей семінар, щоб поділитися тими практичними знаннями, котрі я отримала і продовжую отримавати, як мама і як психолог.   Вартість 200 грн. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаним номером телефону.

Психотерапевтична група "Бути собою"
04.02.2019 18:30
вул. Василіянок, 22, каб. 705

Кожна з нас прагне простору безпеки й прийняття, де можна бути різною — чутливою, піднесеною, зворушеною, сумною, заторкнутою, розгніваною, наляканою, щасливою і ні… Бути собою, не боятись виявлятись і проявляти себе без масок і ролей, без «макіяжу», зовсім як колись немовлям на руках у мами. Бути прийнятою з усім своїм «багажем». І почутою зі своєю історією… У безпечній атмосфері групи ми будемо пробувати вільно виражати себе — цілісно, трепетно, без упередження і критики, без страху відкинення чи осуду. Будемо рухатись до цілісності, приймаючи різні частинки себе та даючи собі більше дозволів БУТИ… і по-новому вибудовувати стосунки з собою, світом, іншими.Частину тем планую, а частина вималюється в ході нашої роботи, бо це групова терапія, не тренінг. Ми точно торкнемось теми ролей і масок у нашому житті; стосунків із мамою\татом, витримування себе, власних меж, стосунків у парі. Також пропрацюємо власні механізми захисту, переноси на інших, зустрінемося зі своїми тіньовими частинками, дитячою, дорослою і батьківською частками. Будемо інтегрувати все це в одне ціле і вибудовувати свій цілісний образ, дозволючи собі БУТИ саме СОБОЮ.Вас чекає безпечна й тепла атмосфера, цілющий жіночий простір, відверте ділення, глибокі вправи у методі символдрами, що працюють з нашим підсвідомим, праця з малюнками у психоаналітичному ключі, тобто власне психотерапія - лікування словом і образом, а також новими стосунками. Тривалість групи — півроку. Тобто в червні завершимо, а після відпусток вкінці серпня продовжимо знову. Ведуча група: психотерапевт І ступеня символдрами - Уляна Андрусів.Вартість кожного заняття — 200 грн. Передоплата та попередня реєстрація обов'язкові, бо група буде закритою і кількість місць обмежена.Реєстрація за посиланнямПісля реєстрації я вишлю Вам реквізити для внесення передоплати.

Професійний базовий кулінарний курс
04.02.2019

Вартість навчання за умови реєстрації: до 31.07 - 16500 грн. до 20.08 - 17500 грн. до 10.09 - 18000 грн.- 21 день навчання - 7 днів практики на кухні діючого закладу - працевлаштування після проходження навчання

Мотиваційний марафон "Від мрії до дії"

На марафоні я допоможу ВАМ:- усвідомити свій талант;- знайти істинну САМОмотивацію; -виробити навик САМОпідтримки(ви кращий психотерапевт собі, не вірте, приходьте,-перевірте);- сфокусуватись на важливому для себе,- своїх цінностях/пріоритетах;-знайти баланс робота/відпочинок(життя, як пологи: "напружився/розслабся здорово");-позбутись енергопоглиначів;- спрямувати життєву енергію на досягнення цілей;- підвищити самооцінку, усвідомити свою самоцінність для себе, оточуючих, світу;- виявити та змінити установки, які перешкоджають самореалізації та успіху;-обрати ЗДОРОВ'Я.БАЗОВА ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ, котре наповнене здоров'ям, як ментальним, так і фізичним; Прийняттям; Дозволянням собі; Пробаченням; Відповідальністю за своє життя; Можливостями; Творчістю; Бажаними благами щедрого світу.Марафонити будемо по п'ятницях. СТАРТУЄМО 6 лютого!Заплануйте собі наступні 4 середи, 18:00-21:00.Вестиму марафон- я- Любов Мазур, мотиваційний тренер, практикуючий арт-терапевт, психосоматолог, ігропрактик, член східно-української асоціації арт-терапевтів України, спікер психологічних фестивалів Art-praktik, АНІМА, експерт місцевих видань та радіо-передач, автор і ведуча психологічних семінарів, МК, ранкових кав.ПРОГРАМА:Заняття 1, 13 лютого!На даному занятті ми допоможемо Вам:1. Вибрати 2 пріоритетні сфери, в яких ви хочете просунутись.2. Зробити діагностику вашої мотивації – щоб зрозуміти, що дійсно вас надихає.3. Навчитись самому себе мотивувати і справлятись з тимчасовими «спадами».4. Зрозуміти, що є стимулом для 72% людей і що в цьому не працює.5. Провести діагностику свого найближчого оточення.6. Дізнатися секрети ефективної здорової комунікації – як правильно звертатися до людини, від якої вам щось потрібно.7. Визначити основні поглиначі вашого гарного настрою.8. Зрозуміти, як стати тією людиною, яка надихає себе та інших.Заняття 2, 20 лютого!На даному занятті ми допоможемо Вам:1. Визначити 2 життєві цінності, які для вас найбільш актуальні на даний момент.2. Дізнатися 3 техніки для вірної, працюючої самомотивації.3. Планувати час, відповідно до ваших головних цінностей.4. Навчитися просити правильно і грамотно реагувати на прохання інших.5. Наперед враховувати можливі невдачі, блок критичне мислення.6. Прогнозувати хороші можливості і їх використовувати, собі ж НаБлаго.7. Зрозуміти принципи мотивації, яка не працює.8. Дізнатися формулу, яка дозволить вам робити менше, зберігаючи продуктивність.Заняття 3, 27 лютого!На даному занятті ми допоможемо Вам:1.Дізнатись види стратегій, завдяки яким люди ідуть до своїх цілей.2.Познайомитись з правилом "тіні"-тінь попередніх невдач.3.За допомогою практики діагностувати цікаву, для вас справу, яка приноситиме радість вам.4.Навчитись грамотно ДЕЗактивовувати лінь.5.Розглянути 3 підходи до планування.6.Навчитись долати страх, в тому числі, страх успіху.7.Дізнатись 5 способів розвитку сили волі.Заняття 4, 6 березня!На даному занятті ми допоможемо Вам:1.Усвідомити справжні причини роздратування та негативних емоцій.2.Визначити рівень вашого життєвого творчого потенціалу – на скільки ви використовуєте свої ресурси.3.Дізнатись, як правильно мріяти і правильно хотіти – щоб мрії збувались, а ваші цілі надихали.4.Зрозуміти справжні бажання вашої душі.5.Дізнатись способи підняття самооцінки.6.Зрозуміти критичні помилки «мотиваторів» та як їх уникнути.7.Відпустити зайвий баласт з життя та перезавантажитись!Заняття 5, 13 березня!На даному занятті ми допоможемо Вам:1.Дізнатись базові ресурси для розвитку та визначити яке місце вони займають у вашому житті.2.Зрозуміти вторинні вигоди низької мотивації.3.Навчитись практикувати техніку успішного досягнення своєї цілі.4.Усвідомити дієві способи саморуйнування-"ворога необхідно знати в обличчя".5.Навчитись найефективнішим стратегіям саморозвитку.6.Ознайомитись із секретами відносин, котрі дають мотивацію та зберігають себе для себе.Починати/завершувати заняття ми будемо з профілактичної психосоматичної практики направленої на оздоровлення органів і систем нашого організму.Між першим і другим заняттям ми створимо закриту групу у Фб, де будуть викладені матеріали до кожного заняття; д/з; де ви зможете задавати свої питання; писати усвідомлення; учасники матимуть додаткову платформу комунікації і підтримки.Вартість курсу по ранній реєстрації,- 3900грн до 15 січня, з -16 січня- 6 лютого, вартість 4400грн.У ВАРТІСТЬ КУРСУ ВХОДЯТЬ: знання, підкріплені практиками,-групова інтерактивна робота, презентація до кожного заняття, моя постійна підтримка у закритій групі ФБ, оренда затишного офісу в центральній частині міста, вода, чай, кава, фотосесія фінального заняття, друк пам'яток/сертифікатів.Вартість можна розтермінувати, при внесенні авансового платежу 50%.Задати питання та отримати детальнішу інформацію ви можете у ведучої марафону Любов Мазур зателефонувавши за ном.РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!Кількість місць, 10, заради зручності та ефективної роботи учасників!НЕ ПРОПУСТІТЬ СВІЙ ШАНС, реєструйтесь за ном.З безкінечною вірою у Вас, ваша Я та Психологія Здоров'я Treasure".

Школа Ukraїner: Сторітелінг. Монтаж відеоісторії
08.02.2019 10:00

З 8–12 лютого в Multimedia lab відбудеться 5-денний прикладний інтенсив з сторітелінгу у монтажі відео, від авторів проекту Ukrainer. В ході інтенсиву режисер, сценарист та оператор Ukraïner навчатимуть:- основам сценарної майстерності- піідготовці матеріалу до монтажу- монтажу повної відео історії Ukraïner- редактурі звуку і кольору Під час нього кожен учасник зможе змонтувати нову відео історію Ukraїner під тюторством режисера Миколи Носка, прем'єра яких відбудеться на Promprylad.Renovation одразу після закінчення інтенсиву. До участі запрошуюься всі, хто на базовому рівні володіють програмою Adobe Premiere Pro.Заявку для участі можна залишити за нижчевказаним посиланням.  Вартість навчання складає 5000 грн, 90% з яких покриває Міжнародний фонд Відродження. Учасники інтенсиву сплачують лише 10% від загальної суми, в розмірі 500 грн. після отримання підтвердження про свою участь.

Майстер-клас "Хліб"
08.02.2019

Хліб гречаний Хліб бородинський Хліб спельтовийБріош ВатрушкаРавлики з родзинкамиГрупа 6 чол. Викладач Наталя Савицька, шеф-кондитер «Панська Гора», Львів. Всі деталі в директ за нижчевказаним посиланням.

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це: 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі; групова підтримка й енергія; конфіденційна, невелика група (6-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група; простір екологічних та довірливих відносин; шанс зустрітись із справжнім собою; вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки; закрита група на Фейсбуці; супровід психотерапевта. Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо: Ви шукаєте чогось більшого від свого життя, ніж у Вас є; Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність; Ви хочете краще зрозуміти себе та свій життєвий сценарій; Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя; Ви розумієте, що від Вас багато що залежить; Ви шукаєте чоловічого середовища. Під час терапевтичної групи Ви відкриєте: більше розуміння чого я хочу насправді; на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси; яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем; яка стратегія досягнень у Вашому житті; чому так важливий для чоловіка страх і травма; як будувати партнерські стосунки з жінкою; з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим» у якому напрямку життя Вам зараз рухатись. Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики: використовувати чоловічу силу та енергію; рухатись по житті більш цілісно і впевнено; будувати партнерські стосунки з іншими; втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення; вирішувати та витримувати складні справи; якісно відновлюватись і тримати баланс у житті; проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве; застосовувати нові стратегії мислення й поведінки. Ведучий : психотерапевт; тренер; ведучий психотерапевтичних груп; голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб» спікер жіночого фестивалю «Аніма»; автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва» Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Семінар "Інструктор тренажерного залу. Персональний тренер І рівень"

Семінар: "Інструктор тренажерного залу персональний тренер I рівень"В програмі семінару:Вступна частина. Інструктор тренажерного залу, персональний тренер.Анататомія та фізіологія людини.Біомеханіка м’язової діяльності.Техніка виконання базових та ізолюючих вправ у тренажерному залі.Кардіозона.Первинний інструктаж.   Запис на семінар проводить в спортклубах "Альянс"

Професійний IELTS інтенсив
09.02.2019

9 лютого - 10 березня , по суботах та неділях32 години, інтенсивЯкщо ви готуєтесь до навчання за кордоном або плануєте емігрувати, то успішне складання IELTS є одним з найважливіших кроків на шляху до своєї мети. Сертифікат IELTS, що засвідчує ваш мовний рівень, є вимогою, без виконання якої пакет документів просто не приймають до розгляду. Інтенсивний курс підготовки - це 32 години занять протягом 4 тижнів. Ми будемо працювати по 4 години в день по вихідних днях, тобто по суботах та неділях, що є ідеальним для старшокласників чи студентів, або тих, хто вже працює. Готуватись до тесту необхідно ретельно, навіть якщо ви відчуваєте, що у вас достатньо високий рівень мови. IELTS тестує не тільки мову, як не дивно. Можна знати мову і при цьому не отримати відповідний бал на сертифікаті. Цей тест, як і будь який інший тест, має набір своїх пасток, і наше завдання в тому, щоби навчитись їх бачити і обходити.Ми будемо розбирати всі види завдань, всі види пасток, всі можливі підводні камені цього тесту для того, щоб звести кількість механічних, не пов'язаних із мовою помилок до мінімуму або і до нуля. Отже, фактична сторона діла:Коли?По суботах та неділях з 9 лютого по 10 березня, з 09:30 до 13:30.Аби стати учасником групи, необхідно залишити заявку на сайті myIELTS та пройти співбесіду для визначення мовного рівня. Отримати більше інформації та залишити заявку можна на сайті myIELTS

Workshop від Nastya Dog’sFam Goncharenko
09.02.2019 11:00

Hip-hop світ Франківську здригнувся коли почув, що до нас їде Nastya Dog'sFam Goncharenko ???Ти просто не можеш собі дозволити пропустити таку можливість !Воркшоп із тонною важливої інформації, яку ти потім зможеш використовувати самостійно! Тому, що це Hip-hop IMPROVISATION??Маємо щось для кожного рівня! ⠀?BEGINERS - 12:00⠀?PRO - 14:00⠀⠀Вартість 1МК - 170 грн, 2МК - 280грн. В день заходу ціна 200 за один.

Майстер-клас "Весільний торт"
10.02.2019

3х, 2х ярусний тортДекор квітковий5 різних начинок. Поговоримо як правильно кріпити та траспортувати торт без стресів. Викладач Anet Gaida Група 5 чол. Всі деталі в директ за нижчевказаним посиланням. 

Курс "Харизматичний оратор"
11.02.2019 18:30
вул. Гузара, 9

Вдосконалена програма #харизматичний_оратор змусить вас змінити своє життя на краще. Кожен навчиться говорити так, щоб його не тільки слухали і чули, а й чули правильно та нарешті втілить свою мрію в життяПереваги тренінгу "Харизматичний оратор"- 10 удосконалених авторських практичних занять + бонусні тренінги/майстер-класи від випускників тренінгу #харизматичний_оратор та чорна риторика: постановка цілей, психологічна гра, техніка "добрий ранок", розбір польотів нашої косметики, здорове харчування;- окремий бонус - майстер-клас "Як домовитись зі страхом" від найкрутішого адвоката сучасності Василь Масюк (Василий Масюк), засновника 4 компаній, автора 9 книг (знаю, що 10-та книга уже дописується) та просто цікавої особистості.- 90% навчання - це практичні заняття;- програма тренінгу розроблена за унікальною методикою, що дозволить опанувати усі техніки на 100% та говорити так, щоб тебе не тільки слухали і чули, а й чули прававильно.- 10 заняття - публічний екзамен, де практично побачите свої результати.Окремий подарунок - випускна фотосесія від найкращого фотографа.Дні та час проведення занять: пн, ср, пт 18:30 - 21:00Вартість: 2950 грн. (рання оплата)5000 грн. (в день проведення)

Польська мова за 13 занять
12.02.2019
вул. Новгородська (Гузара), 9

Маєш бізнес-партнерів в Польщі?Розширюєш бізнес?Плануєш отримати "карту поляка"?Плануєш навчання в Польщі?Їздиш до родичів чи друзів в гості?Почуваєшся "собачкою на бардачку", яка все розуміє, а сказати не може?Рішення є. Воно дуже просте. Опануй польську мову всього за 13 занять.Польська мова за 13 занять - це курс, що містить в собі всі необхідні знання для володіння мовою (письмово та усно) на рівні А2Я розумію, що дуже часто буває так, що мову необхідно вивчити, а часу обмаль, тому створила такий курс, в якому логічно поєднала усі знання не тільки для того, щоб усі знання систематично вклалися в голові і закріпилися вправами, а й щоб зекономити ваш час та фінанси. Адже, 13 занять - це та база знань, яка дозволить вам почувати себе вільніше при спілкуванні польською мовою. Заняття проходитимуть за адресою: Новгородська, 9 упонеділок, середу та п"ятницю з 18.30 до 20.30 (перерва на каву 15 хв.)Що вчитимемо: навчимося всього того, що вчать на рівні А1 та А2, а, можливо, навіть і більше всього за 13 занять.Переваги саме мого курсу:1. інтерактивне навчання2. багатезно практики3. малесенькі групи (до 5 людей)4. зручний офіс в центрі міста5. приємна, дружня атмосфера6. звісно, сертифікат про успішне навчанняПлюси курсу: економія коштів (знань отримуєте більше, ніж за два рівні, а оплачуєте як на звичайних курсах за один рівень) та економія часу (вся програма вміщена не в 52 заняття, а в 13 занять).Акційна ціна курсу за умови попередньої оплати - 2 250 (69 грн./год.Стандартна ціна - 2500Відсутні приховані платежі!Матеріали для навчання надаються безкоштовно!Підходить для вивчення з 15 років

Ivano-Frankivsk Project Management Club
13.02.2019 19:00
вул. Грушевського, 2 (Eleks)

Ivano-Frankivsk PM Club - це платформа для отримання нових знань та комунікації учасників та спікерів (ключова характеристика яких - великий управлінський досвід та експертність в сфері Project Management)Метою цієї події є зібрати спільноту ПМів та тих, кого цікавить сфера Project Management під одним дахом.Ціль клубу - розвивати сферу IT загалом та Project Management зокрема, не лише в найбільших містах, а всюди, де це принесе користь.Ціна?Перші 10 квитків - 250 грн; Наступні - 300 грн; В день події - 350 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Кулінарний майстер-клас для закоханих
14.02.2019 18:00

Кухня - місце для спільного відпочинку та розваг, чи не так? Тут можна насолоджуватись готуючи та зближуватись через смаки і кулінарне натхнення. Крім того, це дуже оригінальний подарунок для вас та коханих!Шеф кухар: Арсен КропивницькийЯк відбувається майстер-клас? Ми підготували для вас смачне меню, яке ви готуватимете в парі, а потім з насолодою дегустуватимете страви.Що готуємо?- медальйони з пурпурним гарніром та гостро-солодким соусом;- шоколадний фондан;Кожній парі в подарунок - сертифікат закоханих кулінарівПригощаємо кожного бокалом ігристогоВартість: ▪Пакет стандарт: 900 грн (приготування двох страв, бонус - бокал ігристого)▪Пакет преміум: 1400 грн (приготування двох страв, бонус - десерт з рідким азотом та пляшка шампанського)Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням та телефоном. 

Семінар: "Інструктор групових програм-Степ аеробіка I рівень"

В програмі семінару: Біомеханічний та фізіологічний ефекти тренувань степ аеробікою; Структура уроку; Музичний супровід на занятті степ аеробікою; Класифікація базових кроків; К’юінг; Методи складання та розучування хореографічних комбінацій в степ аеробіці; Попередження травматизму на занятті; Майстер клас.Тривалість семінару - 28 год.Під час навчання надається робочий зошит.Після закінчення курсу здача іспиту:- теоретичний екзамен(тести);- практичний екзамен.При успішній здачі екзамену видається сертифікат.   Запис проводиться в спортклубах "Альянс"

Тренінг "Розуміння себе і оточуючих"
15.02.2019
вул. Галицька, 67

Тренінг "Розуміння себе і оточуючих" - програма про те, як зробити своє життя більш усвідомленим, побачити причину своїх труднощів і дізнатись абсолютно нові способи їх вирішення. Єдиний спосіб зрозуміти інших - зрозуміти самого себе.Програма тренінгу була розроблена за методами індивідуальної психології. Він користується величезним успіхом в різних країнах світу, і зараз у нас є можливість прийняти в ньому активну участь.Структура курсу така: проходить в форматі вікенду. П'ятниця: з 18:30 до 22:00; субота з 10:00 до 22:00, неділя з 10:00 до 22:00Проводять його висококваліфіковані тренери: Олена Скрипник і Андрій Русін (м. Київ)Пройшовши тренінг Ви дізнаєтесь:-як відчути радість життя і отримувати від нього задоволення;-яку роль в житті відіграє наша адекватна самооцінка;-як набути впевненість в собі;-як савити правильні цілі і досягати їх.Довідки за нижчевказаним телефоном.

Я Сам/Сама Собі Психосоматолог, живий курс Любов Мазур

Запрошуємо Вас на психосоматичний курс "Я САМ/САМА СОБІ ПСИХОХОСОМАТОЛОГ" Любові Мазур. Адміністратор проекту Валентина Печарська. Дякуємо, за довіру.Інформація щодо курсу, котрий стартує 15.02.2019, триває 10 модулів, по п'ятницях, - живі щотижневі зустрічі, з 18:00-21:00.На курсі, доступною мовою ми опрацюємо 10 психосоматичних тем( пс мозку, серця і кровоносної системи, шкіри, шлунково-кишкового тракту, кісткової системи, бронхо-легеневої, гінекологічної та репродуктивної систем, хребта, черевної порожнини, органів інформації(очей, вух, носа), а також пс болю). Ви отримаєте прості у використанні, зцілюючі практики, котрі зможете використовувати, для себе і своїх близьких, мінімізуєте кількість фармацевтичних препаратів у своєму житті. За допомогою знань і практик ви навчитесь БУТИ ЖІНКОЮ, МАМОЮ, ДРУЖИНОЮ, ПСИХОСОМАТОЛОГОМ, а не психоруйнологом!Мета проекту-ВИБІР ЗДОРОВ'ЯВедуча курсу, Любов Мазур: лікар, практикуючий психосоматолог, арт-терапевт, член Східно-української асоціації арт-терапевтів України.Вартість курсу уточнюйте в адміністратора проекту Валентина Печарська. Задати питання щодо контенту ви можете Любов Мазур, зателефонувавши за ном. У вартість входить: знання і практики 10 модулів, супровідна робота адміністратора, сертифікати, оренда затишного, з панорамними вікнами офісу в центральній частині міста, чай/кава/вода, роздаткові матеріали, наша підтримка у закритій групі Фб, де ви отримуватимете матеріали для опрацювання, повторення, ДЗ, фотосесію 1-ї та фінальної зустрічі.Для реєстрації необіхно провести авансовий платіж, на картку Приват банк та повідомити адміністратора, решту можна розтермінувати до 5 заняття( 15 березня).Раді будемо вам у нашій здоровій команді, де у форматі інтерактиву, безумовній любові і радості вчитимемось новому Ви з нами?