Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Драма на дві дії "Солодка Даруся"

Драма за мотивами однойменного роману М.Матіос "Життя — то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш..." Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору.   Квитки можна придбати у касі театру, та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Шаріка" та історична реконструкція подій 1943-го

"Цю виставу назвали "кривава Шаріка". І коли ми вперше її поставили, то переживали через її історію. Коли це відбулося, режисер вистави Ярослав Барнич посивів, адже відчував і свою вину",- розповів Держипільський.За словами режисера, все було наперед розплановано, німці ніби знайшли в конкретному ряду зброю і арештували визначених людей. Їх кілька днів тримали на Сахарова, катували. А 17 листопада на вулиці Страчених забили 10 соснових стовпів і розстріляли 27 оунівців."На тому місці, коли в ті часи зупинили виставу, зупинимо і ми. Потім відбудеться реконструкція арешту і розстрілу. А вже о 13.30 відбудеться панахида, адже за історичними даними саме в цей час відбувся розстріл. Після того ми символічно завершимо виставу",- анонсував Держипільський.   Квитки можна придбати в касі філармонії.

Вистава "Ще раз про Червону Шапочку"

Початок 17 листопада о 12:00 та 18 листопада о 11:00 та 13:00. У центрі сценічної версії казки С. Єфремова "Ще раз про Червону Шапочку" Вовк не з’їдає ні Бабусю, ні Червону Шапочку. Він їсть глиняний горщик і мішок з лахміттям. Вистава стала шлягером діючого репертуару театру.  

Вистава "Модільяні"

  Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, та за нижчевказаним посиланням.

Вистава наосліп "Іти поміж мертвих"

Ви приходите, сідаєте, одягаєте чорну пов'язку — і залишаються лише звуки голосів, музичних інструментів та… тиша.Ваш слух загострюється і ви потрапляєте у світ, де помітні навіть найменші порухи душі, а уява малює незримі образи і почуття.Вистава створена за мотивами біографічного есею «Іти поміж мертвих» філософа ХХ століття професора Хорхе Анхеля Лівраги. Вона розповідає історію, яка трапилась у Стамбулі. Рибальський док, де громадяться різноманітні човни і кожен рибалка пропонує свій товар. Серед безлічі впійманих рибин одна виявилась Живою... Музика написана спеціально для тексту есею. Проект презентує книгу «Плисти проти течії. Том 2» Хорхе Анхеля Лівраги в Україні з метою популяризації філософії та філософської літератури.Важливо!  Для участі обов'язкова реєстрація за посиланням нижче. Внесок учасника — 50 грн.Додаткова інформація на нашому сайті за посиланням або за телефоном нижче. 

Вистава "Нація"

На основі реальних подій драма-реквієм за однойменною книгою М.Матіос. Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз'ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення "своїм" та "чужим", "невинним" та "винним" мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується нація. Інсценізація, режисура, візуальне рішення, музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Сценографія - з.д.м.України Олександр Семенюк Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Наталка Половинка Пластика - Андрій Кирильчук Асистент режисера - Олексій Гнатковський Помічник режисера - з.п.к.України Софія Павліська Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Останнє кохання"

Ми вже публікували відеоролик, де молоді люди анонсують виставу "Останнє кохання", а тепер запрошуємо подивитися саму постановку. Глядач перенесеться у 1932-1933 роки і разом з героями через історію однієї пари, відчує трагізм того часу.Як і обіцяли, запрошуємо: вже в цю неділю у Франківську! Не пропустіть, тим більше, що вхід вільний.

Вистава "Котигорошко"

Немає спасу добрим людям від лютого кровожерного Змія! Як хто вже потрапить до його царства - світу-сонця довіку не побачить! Невже немає надії на порятунок у дівчинки Оленки та її братів, які тужать у страшному змієвому підземеллі? Велика у Змія сила! Але у Котигорошка…ще більша! Тому що проти доброти, кмітливості, мужності та козацької булави не встоять жодні грати! Запрошуємо усіх хоробрих малят, разом з найсильнішим хлопчиком у світі, здолати Змія та переконатись, що Добро завжди перемагає Зло!    Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Специфічна комедія "Слава героям"

Специфічна комедія за п'єсою Павла Ар'є.Ініціатори проекту: н.а. України Ростислав Держипільський та Стас Жирков Режисер - Стас Жирков Художник - Володимир Стецькович Художник по костюмах - Олена Андрійчук Музичне оформлення - Дмитро Солодкий Помічник режисера - Андрій Фелик Продюсер - Ірма Вітовська Специфічна  комедія "Слава героям" - вистава-діагноз. Діагноз сьогоднішньому соціуму, історії і нашому майбутньому. Це приступ болісного сміху, що змінюється плачем.  В основі сюжету лежить сучасна історія двох ветеранів – УПА та Великої Вітчизняної війни, яких доля зводить в одній лікарняній палаті…     Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху!   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Притча "Вона-земля"

Бог, Мати, Син, Земля, Дорога – то є святі образи на іконостасі планети. Мученики і праведники історії людства волають про милосердя та любов, про воз‘єднання Матері і Сина, про кінець війни… Вистава-зойк Матері-Землі за убитими дітьми, у якій "очищення" - трансформація безмежного болю у безмежну віру, у світло творіння Нації - відбувається через сакральне молитовне дійство. "Я писав тому, щоб струни душі нашого селянина так кріпко настроїти і натягнути, щоби з того вийшла велика музика Бетховена."  (Василь Стефаник). "Біль, переплавлений у Божій любові, перероджується у духовну цілісність, духовне покликання, силу… Це натягнута струна, якої торкається рука генія… Шевченка, Франка, Стефаника… і звук цей – передчуття України, якої ми прагнемо…" (Наталія Половинка).   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Лірична комедія "Змішані почуття"

Кращі роки життя, перспективи та кращі почуття – все у минулому… Принаймні саме так думає Крістіна Мільман, оглядаючи спаковані валізи та роздаючи робітникам останні настанови щодо виносу меблів з квартири. Вона переїздить у небуття. У голові та квартирі повний безлад, котрий чудово доповнить Герман Льюіс, у якого кардинально інше бачення майбутнього та… нестерпний характер. Отож, на Вас чекає справжній вибух почуттів у світлій комедії про світло в кінці тунелю!   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Готель двох світів"

Притча за мотивами п’єси Е.-Е.Шмітта, режисер Орест Пастух. Не поспішайте до виходу – його просто нема…Прийшов час запитань, відповідь на які… неминучa. Внаслідок фатальної недбалості Жюльєн Порталь, - головний редактор престижного журналу, бабій та цинік, - опиняється у предивному місці, мешканці якого зайняті одним: вони чекають... відповіді. Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення – Орест Пастух Художник по костюмах – Олена Андрійчук Асистент режисера – з.п.к.України Софія Павліська Дійові особи та виконавці: Жюльєн Порталь – Олексій Лейбюк Маг Раджапур – Андрій Луценко, Орест Пастух Доктор С… - Світлана Дутка Президент Дельбек – н.а. України Олександр Шиманський Лора – з.а.України Ольга Комановська Мари– з.а. України Ганна Бабинська Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

На День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя.А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина. Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Інша"

До біса комплекси! Вони тільки ускладнюють нам життя! Новий театр запрошує на перегляд «розкомплексованої» музичної вистави «Інша». Ви повинні це бачити!За п’єсою Ніла Лабута, режисер Тарас Бенюк. Це історія дівчини із зайвою вагою Елен, яка до без тями закохується в молодого багатія Тома. Їм вдається знайти головне у житті — гармонію та любов. Але на заваді стають стереотипи і думка оточуючих — так звані, «ідеали краси». Зокрема, головному герою доводиться проходити всі випробування, які виникли через почуття до іншої, «не ідеальної» дівчини. А також подолати труднощі стереотипів сучасного суспільства.   Вистава поєднує в собі вокальні та хореографічні номери! Приходьте, буде здорово! Квитки можна придбати зателефонувавши за нижчевказаним номером.

Лірична комедія "За дверима бажань"

Що буде, якщо ніколи не зачиняти двері в квартиру? Ясна річ, рано чи пізно квартиру "почистять"… А якщо з найціннішого в квартирі лише …гнилий кран? Ну, тоді рано чи пізно в квартиру через гостинно прочинені двері ввійде… щастя!  60-літня Анастасія вирішила, що 70-літній Мальвіні, мабуть, давно час заміж і зателефонувала у шлюбне агенство "Єлена та Паріс". Але щось пішло не так …а набагато веселіше! Дві бабульки-хихотульки, гнилий кран та Уільям Шекспір перетворять будень на свято, а стару квартиру на фабрику мрій, де збуваються найсокровенніші бажання!   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Соціальна драма "Кастинг, або Хто хотів Люстрації?"

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір! (16+). Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання:  На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю?  На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до "топ" суспільства?  Герой вистави "Кастинг" не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Драмо-комедія "Той, хто платить"

В нашому світі – гроші вирішують все! А у світі Олександра – за гроші можна купити навіть… але не будемо розкривати інтригу! За предивним бажанням м’сьє Амількара і волею його тугого гаманця троє цілком чужих людей сплітаються тісними родинними узами, для того, щоб переконатися: є речі, які не продаються! Інтригуюча французька драмо-комедія Іва Жаміака про кохання і бухгалтерію примусить і замислитись і чимало посміятися!Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Казка "Всі миші люблять сир"

Це лише на перший погляд білі й сірі миші однакові. А насправді вони мають дуже великі відмінності, і головне - на дух не переносять одне одного. Але їхні діти закохані - наче Ромео і Джульєтта. Та чи зможуть вони примирити своїх батьків і вберегти любов? І яку роль в усій цій історії відіграє кіт?!  Казочка про те, як не сваритися, а жити в мирі й злагоді. Одним словом, порада, яку отримають герої вистави, знадобиться не лише дітям, але й нам - дорослим.  Тож приходьте, дивіться, слухайте і мотайте на вуса.Дійові особи і виконавці: Біла миша-Мама - Іванна Сірко  Біла миша-Тато - Андрій Батир Біла миша-Донечка - Мар'яна Тимчишин Сіра миша-Мама - Ірина Буняк Сіра миша-Тато - Андрій Мельник Сіра миша-Син - Віктор Абрам'юк Кіт-маг - Сергій Лазановський Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

On-line провокація "Інтимна зона"

Он-лайн провокація (16+) за мотивами п’єси В. Винниченка "Закон". Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.  Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там.   Постановка та сценічне рішення – н.а. України Ростислав Держипільський Художник-постановник - Леся Головач Дійові особи і виконавці: Панас - Андрій Мельник Інна - Ірина Буняк, Іванна Терлецька Люда - Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Rock Mozart Le Concert

14 грудня о 19:00 на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери — Rock MOZART LE CONCERT.Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 14 грудня о 19:00 у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…

Концерти

Концерт "Exclusive Opera Project"

Унікальний проект львівських артистів "Exclusive Opera Project", який руйнує стереотипи в оперному жанрі. Синтез джазу, опери, оперети та популярної музики - незабутня містерія, яка поєднує в одному шоу американський стиль з європейською вишуканістю. Молоді оперні співаки, які підкорили кращі концертні зали Європи. В програмі світові оперні хіти, оперета, кавери на популярні пісні та мелодії.   Попередній продаж - 150 грн. У день концерту - 200 грн.

Арсен Мірзоян

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився аншлгами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати – це незнайомі йому складові музики. На сьогодні Арсен Мірзоян - номінант багатьох музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним."В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне.", говорить співак.Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Склад гурту:вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоянударні- Анатолій Шмаргунфортепіано- Станіслав Лавриксаксофон -Володимир Лебедєвлідер гітара- Олександр Лозовськийбас гітара -Валентин Корнієнко

Концерт гурту Gannababy

Електронний інді-поп в поєднанні з драйвовими ударними, пронизуючим басом і чуттєвим вокалом.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Концерт Джамали

  У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі. Цього року Джамала вдруге стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1 + 1 і суддею Національного відбору на Євробачення. У березні 2018 відбувся реліз синглу Джамали "Крила". Попередній сингл співачки "Сумую" вийшов у вересні 2017 го року. Крім однойменної композиції, в нього увійшла пісня "Любити". Крім цього, Джамала виконала пісню «Ти любов моя», яка звучить під час фінальних титрів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан и Людмила». Прем'єра фільму відбулася в березні.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Балет "Історія Кая та Герди"

Балет на 2 дії. Лібретто О. Хандакової за мотивами казки "Снігова королева" Ганса Крістіана Андерсена, хореографи-постановники - Олена Хандакова, Віталій Небор. Художник - Володимир Прокопишин. За участю учнів балетної школи обласної філармонії.   Квитки можна придбати у касі філармонії.

Велика Пенсія на Промприладі

Дата точна. Зараз триває обдумування костюмів і форм, набору музичних інструментів. Деталі напишемо згодом, але мало що зміниться. Гостям з інших країн і міст можемо підказати готелі або ресторанчики.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені. Цей кроссовер проект представляє собою симбіоз традицій та інновацій - кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незнайомі грані улюбленої музики. Історія симфонічного шоу «Світові хіти» і самого оркестру розпочалася весною 2014 разом з першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якими в потім з'явилися «Музика кохання», «Rock Stars», «Golden Collection» та інші.

Концерт "Юні віртуози"

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile". Квитки можна придбати у касі філармонії.

Браття українці - концерт за участю оркестру ЗСУ

Концерт за участю гурту «Шабля» та Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» за сприяння Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України, Івано-Франківської міської ради та Департаменту культури міської ради.Мета проекту – проведення заходів, спрямованих на єднання української нації, шанобливе ставлення до сучасних захисників України та підняття ролі військово-патріотичного виховання української молоді.

Хор ім. Г. Верьовки

Національний заслужений академічний український народний Хор ім. Г. Верьовки включає в себе три різноманітні творчі групи: хорова, оркестрова та танцювальна. Кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України. хорова група – 60 чоловікоркестрова група – 20 чоловіктанцювальна група – 32 чоловікиРепертуар колективу складається з музично-танцювальних творів класиків та сучасних композиторів світу:- а capella- твори з хором та оркестром- оркестрові номери- хореографічні номери- вокально-хореографічні композиції- малі форми вокально-музичного та танцювального мистецтв (від 4-х до 10-ти чоловік)

Концерт гурту KARNA
02.12.2018 20:00

2 грудня спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Івано-Франківську, в клубі Pasage Gartenberg, адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли "охрестити" як "шиKARNA" засновники жанру "hutsul metal" відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру Гуцул метал в кожну хату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу "Party на Прикарпатті", який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією "Best Metal Act", та не менш успішний реліз альбому "Гуцулметал" який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Роман Скорпіон

Роман написав пісню "Поцілую", яка вже встигла сподобатися слухачам не тільки в Україні, але і в Білорусі, Азербайджані та інших країнах. І це не дивно, адже пісня – про вічну тему кохання. Запальна драйвова музика "Поцілую" робить ще унікальнішою пісню Романа, яка западає з перших слів у душу та серця людей.За роки його творчості вже знято чимало кліпів, серед яких на пісні: "Отпускаю", "Я так щастлив с тобой", "Города ", "Поцілую".   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Сергій Бабкін

Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені!Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказанним посиланням.

Leoband Orchestra

Напередодні Нового року LeoBand Orchestra вже традиційно запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва з програмою White Christmas.Пориньте у вир різдвяних святкувань зі звучанням улюблених хітів: Frank Sinatra - Let it snow, Jingle Bells; Elvis Presley - Blue Christmas; Andy Williams - It's The Most Wonderful Time Of The Year; Mariah Carey - All I want for Christmas is you; ABBA - Happy New Year; Wham! - Last Christmas; Chris Rea - Driving home for Christmas; Train - Shake Up Christmas; а також The Nutcracker, Carol of The Bells та інших святкових композицій.Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм і чарівного Ladies' TRIO.   Придбати квитки можна за посланням нижче.

Піккардійська Терція

Свого часу гурт «Піккардійська Терція» здійснив цілу революцію на терені українського музичного простору. Колектив, що акапельно виконував класичні музичні твори, обробки народних пісень та авторські композиції, був висунутий на здобуття премії «Золота Жар-Птиця» у номінації «Кращий поп-гурт». За довгий час свого існування музиканти довели, що якісна музика, яка базується на класичних канонах та вокалі, теж може бути актуальною, сучасною та цікавою людям будь-якого віку. Недарма кожен концерт гурту збирає повні зали глядачів, які з захопленням чекають на своїх улюбленців. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Старий Різдвяний Джаз

Тільки уяви. Напівтемна зала, таємнича тиша, світло відрами відблискує на відполірованому саксі. Ти заплющуєш очі. "Have yourself a Merry Little Christmas"... Різдво починається не з куті. Різдво починається з джазу. Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган.На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова – безсумнівні зірки української джазової сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кистенев.Ти маєш це почути! Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням.

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».Квиток на концерт Олександра Божика у супроводі великого рок-оркестру – це найкращий подарунок до Новорічних свят! Музика Вівальді, Гріга, Coldplay, Imagine Dragons, Nirvana, AC/DC, Майкла Джексона, Ханса Ціммера та інших створять неймовірний настрій на увесь наступний рік! Родзинкою цьогорічних концертів буде презентація першого аудіо-диску Олексадра Божика! Будьте першими хто це почує!Не пропустіть, буде гаряче!

Notre Dame de Paris le concert

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди.Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері».У концерті задіяно 100 артистів і тонни світлового і звукового обладнання.Тексти – Люк ПламондонМузика – Ріккардо Коччіанте   Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням. 

Шоу

Відкритий мікрофон
16.11.2018 19:00

Мрієте відчути себе зіркою на справжній сцені? А можливо, маєте бажання побувати в ролі члена журі талант-шоу?У такому разі вам у Шеф Клуб на Відкритий мікрофон!Смачна вечеря, неймовірна атмосфера та приємний настрій - гарантовано!Запис на прослуховування та бронювання столів за нижчевказаними телефонами.

Музичне фентезі-шоу "Володарі Стихій"

Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…Вода - Георгій Матвіїв (бандура)Земля – Петро Сказків (цимбали)Вогонь – Олександр Божик (скрипка)Повітря – Олесь Журавчак (етно-духові)та НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів України під керівництвом Віктора Гуцала)Світові рок, поп, класик і фолк хіти та авторські композиції Володарів.Розкрий Таємницю Стихій!

Not Classic Stand Up

Ні, це буде не перший Stand Up в Івано-Франківську. А це буде той Stand Up на який ви захочете повернутись ще раз, а потім ще раз і ще раз, і ще раз, і так буде завжди. Адже це не буде класичний Stand Up. Чому? Тому що наш вечір гумору розбавлятимуть своїми історіями та жартами не тільки читачі стендапу. Наш вечір буде наповнений ще виступами команд з регіональних ліг сміху, та інших ліг західної України. А це означає що у нас буде гаряче, а моментами навіть чорно. Ходить міф, що вже на другій годині виступу, після наших коміків, у людей з'являється прес.

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти"

Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушає в осінній тур. За 7 років існування хлопці дали концерти майже в усіх містах України. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а одразу два, навіть і три концерти за приїзд. І кожного разу “Вар’яти” видають нову 2-годинну програму. Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов. Тому на виступи приходять цілими родинами. Минулого року “Вар’яти-шоу” вийшли на новий рівень і з’явились в телепросторі. Цієї осені в ефірі Нового каналу вийде другий сезон телеверсії “Вар’яти-шоу”, який, за словами артистів, буде ще більш цікавим та захоплюючим. Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вечірки

Students party
14.11.2018

Вхід для студентів безкоштовний до 00:00. Подарунки від магазину I Jobs, подаруємо 500 грн, безкоштовний коктейль. Фейс контроль та дрес код. Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Pasage Lounge Zone
15.11.2018 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

Mama Boss
15.11.2018 22:00

Dj Lolita, Mc Malinin. Вхід дівчатам всю ніч безкоштовний, безкоштовне шампанське для усіх дівчат, подарунки від магазину I Jobs, розіграш великого ведмедя, фейс контроль, дрес код.   Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Dj Kris

Після тяжкого робочого тижня потрібно розслабитися так , щоб вистачило на довго! #Grand_America & Dj Kris чекають саме тебе цієї п'ятниці!!!

Жива музика, запальні танці!

Жива музика, запальні танці і море позитивного настрою, запрошуємо відвідати ресторан "Коzачок". Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Student`s PreParty
16.11.2018 20:00

MC Star, Dj Valentine! Бронювання столиків за нижчевказаними телефонами.

День Студента
16.11.2018 22:00

Dj Kuvik, Dj Kalashnikov, Dj Que Paso. Попередній продаж квитків - 50 грн, на вході - 100 грн. Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.

Art night

Традиційно Івано-Франківська ФРІ влаштовує осінні музично-поетичні вечори. Не обійшла ця традиція і 2018 рік?На ART NIGTH вас чекає:-музичні виступи-читання поезії;-настільні і рольові ігри;-цікавий нетворікнг;-і найголовніше - хороший настрій;Вхід - 30 гривень (гроші підуть на кава-брейк заходу)

День Студента

Найкращі ретро хіти, запальна шоу програма та смачні вишукані напої. Шалений відпочинок вже цієї п'ятниця відпочиваємо разом!   Led Theatre, Dj Sergio Osa, Dj Vadon, Mc Snickers.   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Вечірка "Солодка п'ятниця"
16.11.2018

Face контроль, dress код. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Fedirko

Він молодий, але не школяр! Він енергійний та знає що таке справжні відпочинок! Ця субота пройде на грані драйву разом з Dj Fedirko!!!

День Студента
17.11.2018 22:00

День студента - і цим все сказано. Буде все і всі разом з MC ДенисGovorun- GO GO LADY SHOW- DJ BALU- Дрес Код;- Фейс Контроль; - Призи від партнера @ijobs_franik

День студента

Розважатиме Дід Кімпель. Ведучий - Тарас Василюк. 

Вечірка "Led Theatre"

Неймовірно захоплююча шоу програма вже цих вихідних. Led theatre, Dj Magistr, Mc Snickers. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

ЛДА
17.11.2018 23:00

Лда це танцювальне дійство що відбудеться вночі. Різні звучання та швидкості звуку з вашими рухами)Line-up:23:00-00:00 Культура (Live) IF00:00-01:30 Mavka Lviv01:30-3:30 ??? (Live) Kharkiv03:30-05:00 Dj Zavgoth Ternopil05:00-??? Akodiyos IF

День студента

Поспішайте забронювати столи за нижчевказаним телефоном. 

Jack Daniel’s Party
18.11.2018

Dj Nixon, Dj Bush JR. Розіграш віскі, подаруник від магазину I Jobs, Face контроль, dree код. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

PlayBoy night

Вечір для справжніх мущин. Алкоголь шоу від гарячих дівчат це все вже цієї неділі. Led show by Led theatre, Dj Vadon, Mc Snickers.Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

ThanksGiving Day 2018

#GrandAmerica традиційно святкує День Подяки!!! Ми чекаємо тебе !!! Відчуй справжню американську гостинність! Частування індичкою, шоу програма від Stas Kors та найдрайвовіший виступ гурту smeRICHka!!!

Kiss FM (Dj Yampolsky)
01.12.2018 22:00

Всеукраїнський клубний тур до дня народження радіостанції Kiss FM

Detali x Materia
01.12.2018 23:30
вул. Галицька, 201

Цього разу деталі формують механізм на території радіозаводу. Там де раніше виробляли радіоелектронну апаратуру, а після певний час знаходився нк Вавілон, ми запрацюємо в 2-х діапазонах. Інженерами зміни виступатимуть наші друзі з промогрупи Materia та інші спеціалісти високого розряду з різних куточків країни. Для кращої взаємодії ми знову працюватимемо під звук аудіосистеми Funktion One!діапазон Detali:SUBFORMSBEJENEC (live)MOTOBLOK (live)MA-GOOCHLAWRINдіапазон Materia:DARIA KOLOSOVAEUGENE BERCHYPLEDOVПерепустка:попередній продаж тільки онлайн за посиланням нижче.01.11 - 15.11 -- 150 грн (+комісія)15.11 - 30.11 -- 190 грн (+комісія)на прохідній - 250 грнТільки для повнолітніх!На вході працюватиме фейсконтроль, Вам може бути відмовлено у вході якщо Ви:- не орієнтуєтесь куди прийшли- агресивно поводитесь- намагаєтесь пронести на захід наркотики, зброю чи алкоголь

New Year 2019

Наближається магічна мить зустрічі Нового року - ніч, коли ми віримо у чудеса , коли з надією переступаємо у майбутнє, коли загадуємо бажання і так палко хочемо їх здійснення! Нехай ця ніч стане твоєю першою мрією, що збулась!Святкуй з нами та вигравай тур на Різдо до Європи від Альбатрос Тур , подарунки та сюрпризи від Оптика Твого Міста , Lelitka , GreenDay ,Вина Villa Krim , The Beauty Boutique+ і танцюй до ранку під запальні хіти улюблених Golden Voice !!!Ведучі свята - Дмитро Зелінський та Квик Вадим ( Ліга Сміху ) !!! В програмі найвеселіші розваги, конкурси та бульбашкове шоу!Це буде казково, друзі!Поспішайте забронювати столик за телефоном нижче. 

Музичні виступи

Музичний виступ Соні Гарматюк

Професор Оксфордського університету Чарльз Спенс дослідив, що звук неабияк покращує смак! І хоча нашим стравам це не потрібно - від подвійного задоволення важко відмовитися!   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний виступ Іванки Йоко

Насолодіться неймовірним голосом вокалістки. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Коктейль"

Пропонуємо провести вечір в затишній атмосфері за смачною вечерею та під музичний супровід від улюблених виконавців. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Svyatoslav Konoval & Sanya_crh

Недільними кураторами вечора релаксу буде Svyatoslav Konoval & Sanya_crh . Тепла та романтична атмосфера не відміняється!

Музичний вечір

Вас чекає о. Олексій Саранчук, відомий як отець з гітарою. Живий звук.

Концерт гурту "Стодоляри"

Етно-фольклорний гурт: сопілка, цимбали, бубен, акордеон. Ведучий - Тарас Василюк.

Вечір саксофону

Саксофоніст Андрій Чепіль. Конкурсна програма від Тараса Василюка.

Volverstone Live

Вольверстоун - неймовірний one-man band із міста Житомир. Своїми руками Людина-оркестр висікає шалені гітарні рифи та перетворює їх у живу електрику. Його ноги без зупинок вибивають грувові партії барабанів. Він грає слайдом на сігар-боксі та співає про те як хвацько обвів навколо пальця самого Диявола. Півтори години самої живої музики ever. Блюз, гараж, фолк та рокнрол у виконанні Людини-оркестра!

Святкуй Андрія з Андрієм

Не пропусти День Ангела крутого чувака ! Або , як любив повторювати Кузьма, Андрія треба святкувати з Андрієм! Гурт Скрябін на сцені "Зосиної Волі" !Поспішай забронювати столик та співай разом з нами легендарні хіти легендарної людини !!! P.S Особливе прохання від закладу! Якщо Ви щасливий власник фото з Кузьмою - поділіться ним з нами та надсилайте його нам на пошту! Дякуємо! Вхід - 250 грн.

Ігри

Вечір настільних ігор

Кожної неділі в тебе буде можливість пограти улюблені ігри з друзями або з новими знайомими в майже домашній атмосфері (можеш прихопити тапочки або домашній халат ?). Якщо не маєш жодної гри, не переживай. В нас є: "Уно", "Dixit", "Вибухові кошенята", "Саботер", "Dobble", "Эрудит", "Хто я", "Суперферма", "Story cubes" і класика: карти, доміно, реверсі.Вартість участі символічна - 30 грн, в неї включені чай та кава. А при бажанні можеш захопити будь-який інший напій, який любиш.Реєстрація обов'язкова за посиланням нижче. 

Психологічна гра про стосунки, любов і шлюб "Сила тяжіння"
24.11.2018
вул. Панаса Миного, 8

Завдання гри допоможуть задуматись про свої глибокі потреби в стосунках, про вимоги до партнера і вирішити чи відповідні вони ситуації. Варто зіграти, якщо Ви:- на порозі сімейного життя, чи зустрілися з розчаруванням в спільному житті;- втомилися наступати на одні і ті ж граблі в стосунках;- заплутались і не можете обрати між кількома партнерами;- постійно порівнюєте свого партнера та стараєтесь його «переробити»;- втомилися від самотності та хочете зрозуміти її причину;- вирішуєте для себе питання: «Розлучатися чи ні?» По результатах гри Ви:- зможете краще розбиратися в причинах успіхів і невдач в особистому житті;- познайомитесь з власними ілюзіями і невідповідними очікуваннями стосовно шлюбу, партнера і себе в стосунках;- визначитеся який партнер вам потрібен на даному етапі життя чи є переваги в сторону самотності;- окреслите «портрет ідеального чоловіка/дружини» на основі власних бажань і потреб, а не нав’язаних близькими; - дізнаєтесь твердження предків, деструктивні сімейні сценарії і маніпулятивні ігри, що заважають будувати стосунки.-  3-6 учасника в грі (участь беруть чоловіки і жінки)- тривалість - 3 години- вартість участі -300грн, аванс на карту Приватбанку -100грн

Квест "Листопадовий зрив" до 100-річчя ЗУНР
24.11.2018 15:00
Старт від площі Бастіону

Листопадовий зрив — одна з найлегендарніших сторінок нашої історії. А сама історія ЗУНР — одна із тих, яка зачаровує і надихає до сьогодні.У рамках відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки відбудеться квест «Листопадовий зрив».Запрошуємо усіх охочих поринути у атмосферу 1918 року.На вас чекають:- цікаві локації міста;- захоплюючі завдання;- занурення в атмосферу історії часів ЗУНР;- відтворення історичних подій;- на переможців — приз. Організатор: Українська Галицька Партія.Участь — безкоштовна.Обов’язкова реєстрація за телефоном:   або за посиланням Можлива реєстрація цілої команди.

CashFlow з Іриною Маскович
30.11.2018 18:30

Хочете дізнатись більше про свої відносини з грошима, про те, що не дає Вам в реальному житті побачити нові можливості, як зупинити біг по колу, побачити реальність, змінити стратегію, управляти грошима, бачити грошові потоки, оптимізовувати витрати та багато іншого?Приходьте на гру-тренінг з особистих фінансів з Іриною Маскович.Щоб Вам точно вистачило місця - зареєструйтесь завчасно.Вартість участі в грі - 250,0 гривень.Для пари - 400,0Кількість учасників в грі до 8 чоловік.Реєстрація за телефоном  або у приватні повідомлення за нижчевазаним телефоном.

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль фізичних експериментів

Не пропусти, тридиційно в листопаді фізична подія року, четвертий Фестиваль фізичних експериментів! Ми не раз доводили, що фізика - це не нудна наука, це не просто формули і теорія, фізика - це круто! А чи наважишся ти довести нам крутість фізики своїми вміннями?!Ми підготували для тебе ІГРИ, запальні експерименти, новинки науки, лекції, справджні фізичні лабораторії і декілька сюрпризів! Обіцяємо, здивувати тебе! А ти хочеш здивувати нас? Тоді продемонструй свої розробки, експерименти, презентації!  Час показати хто тут намбер ван! Поринь у світ науки разом з нами!Вхід вільний!Для довідки і пропозицій щодо участі в організації, а також з цікавими ідеями дзвонити за нижчевказаним телефоном.  

Whisky FEST

Вперше в Івано-Франківську! Подія яка зігріє наше місто - WHISKY FESTФестиваль для новачків та поціновувачів віскі, для тих хто любить спілкуватись та ділитись своїми враженнями, хоче навчатись та любить весело проводити час.На Вас чекає: 100 позицій віскі, майстер-класи, лекції- дегустації та гість з самої Шотландії.Вартість квитка 300 грн.У вартість входить: бокал, дегустація трьох позицій віскі, коктейль від prombarКвиток можна придбати у WINETIME.Детальна інформація за телефоном нижче та у WINETIME ( вул. Пилипа Орлика 8).

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - Фестиваль авторських методикМісія фестиваля "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають:• Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи психології, езотерики, духовного та особистісного розвиткуДля кого фестиваль?Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо. Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому Що ви отримаєте беручи участь у фестивалі Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці фестивалю та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника фестивалю Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськФестиваль Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у формуванні "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:При купівлі до 01.01.2019 - 300 грн З 01.01.2019 вартість- 500 грн.З 20 січня вартість- 700 грн.В день фестивалю - 900 грн.

Мистецькі заходи

Вечір поезії та музики «Дівчата читають»
16.11.2018 18:00

Книгарня «Є» запрошує на вечір поезії та музики «Дівчата читають». Учасниці: Анна Януш, Олена Бараненко, Софія Сіренко, Наталя Команяк, Іванна Юрків, Наталія Гошилик, Тетяна Юзв‘як, Ірина Червінська, Lumara Urban.Жіноча душа має безліч граней і нагадує море: то вона спокійна і лагідна, заколисує тебе на своїх хвилях, то бурхлива і нестримна стихія, яка може поглинути і розбити вщент. Ви маєте змогу прийти і доторкнутись до цього моря, відчути ніжність, ліричність і силу талановитих франківських поеток. Вони відкриють перед вами свою душу і почуття, заворожать словами і музикою, адже в програмі вечора не тільки жіноча лірика, а й виконання авторських і відомих публіці пісень! Кожна з учасниць доторкнеться до вашого серця і не залишить байдужим. Вони такі різні, мають свої захоплення й історії, але їх об’єднує любов до поезії і бажання бути почутими.Вхід вільний.

Презентація книжки Ольги Деркачової «За лондонським часом»
22.11.2018 18:00

Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво Discursus запрошують на презентацію книжки Ольги Деркачової/Ольга Деркачова «За лондонським часом», що відбудеться 22 листопада за участю авторки. Початок – о 18:00. Модератор – Іван Монолатій/Iwan Monolatij. «За лондонським часом» – це збірка малої прози, в якій реалістичне переплітається з романтичним, а реальне з дивовижним. У центрі – людина, людина сучасна з її болями, переживаннями, радощами, пошуками себе та інших.Тематичний спектр: мир, війна, самотність, любов. Головні герої – здебільшого жінки, що прагнуть бути почутими, протестують проти насилля та жорстокості, шукають самореалізації і намагаються протистояти світу цинізму.Це проза ніжна і жорстка, лірична і прагматична, драматична і оптимістична. Це історії про пошук своєї ідентичності і повернення до себе, справжнього.Вхід вільний.

Крішнамурті: психічна революція
24.11.2018 16:00

Спеціально для "мудрагелів" з Івано-Франківська! Лекція проф. філософських наук Ігоря Карівця – про таємниці Крішнамурті. Джидду Крішнамурті (1895-1986) – один із найвідоміших духовних мислителів ХХ ст. Його співрозмовниками були як прості люди, такі і знані письменники й політики - Олдос Гакслі, фізик Девід Бом, прем’єр-міністри Індії Джавагарлал Неру та Індіра Ґанді, дослідник міфології Джозеф Кемпбел, філософ Екгарт Толле, Діпак Чопра та інші. Його філософська система містить мотиви як східного світовідчуття (адвайти та дхарми-вінаї – вчення Будди), так і західного раціоналізму.

Медіапоетична ніч в галереї: AETHER.mcrt

Учасники львівського медіапоeтичного гурту AETHER [етер] (AETHER: mediacollaboration in real time) працюють на межі перформансу, поезії, алгоритмічної електронної музики та експериментального відео. Відкидаючи потребу запрограмованого сценарію, вони покладаються лише на випадок, продиктований бінарним гральним кубиком. Кожен наступний крок породжує все нові і нові комбінації образів та відчуттів, передбачити які не бачиться можливим.До складу гурту входять звуковий мистець Юрко Булка, відеохудожник Роман Гайдейчук (Roman Haideichuk), а також письменники Ірина Загладько (Iryna Zahladko) та Михайло Жаржайло (Mykhailo Zharzhailo). В Івано-Франківську до медіаколаборації вперше долучиться сесійний учасник: франківський DJ Євгеній Філатов доповнить звукове полотно перформансу власною роботою над семплами з платівок.Тож, запрошуємо вас приєнатися до цієї “медіапоетичної рулетки” в останню ніч цієї осені до галереї Асортиментна кімната. Саме на цю ніч ми перетворимо галерею на дещо інший простір, в якому можна влаштовуватися зручніше та лежати на підлозі, аби повністю зануритися в медіапоетичний перфоменс. Взяти з собою пледи та спальники буде хорошою ідеєю, хоча ми матимемо і свої. Головне, беріть з собою ваші вуха та серця, а також готовність дивуватися.Вхід абсолютно та принципово вільний, а точний час закінчення - невідомий. Довідка:AETHER: mediacollaboration in real time - львівський медіапоетичний гурт, що працює на перетині літератури, перформансу, музики та відео. Основу гурту складають четверо учасників: Юрко Булка (музика), Роман Гайдейчук (відео), Ірина Загладько (поезія) та Михайло Жаржайло (поезія). З моменту заснування у 2016 році, гурт встиг презентувати 9 перформансів в рамках літературних і музичних фестивалів: Форум видавців / Lviv Book Forum, Book Arsenal, Kyiv poetry week, Translatorium та Vox Electronica. Виступ в Івано-Франківську стане 10-тим на рахунку мистецького колективу. Цей виступ реалізується за партнерства з Асортиментна кімната, Інша Освіта / Insha Osvita та Агенцією INSHI / ІНШІ.Дизайн від Oleg Girskiy.

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Закарпатське божоле 2018

Фестиваль молодого вина "Закарпатське божоле" в Ужгороді зазвичай збігається за часом зі святом молодого вина "Божоле" у Франції, традиція якого сягає XIX століття. Закарпатське божоле, це єдиний винний фестиваль в області, де винороби Закарпаття не представляють вина з винограду сорту Ізабелла.   Також під час екскурсії ви можете відвідати термальні басейни: або Косино (400 грн/3 години) або м. Берегове "Жайворонок" (200 грн/2 години). Екскурсія по м. Мукачево та замок Сент-Міклош. Ночівля включена у вартість туру.   Вартість - 1100 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Закарпатське Божоле 2018

Душа Закарпаття в одній подорожі: історія, старовинні замки, гарячі термали, ну і... що то за листопад, та й без фестивалю вина! Пора поповнити запаси! Не даремно ж закарпатські винороби вирощували ягоди та виноград цього року! Молоде вино кличе нас!   Вартість: 695 грн.

Сходження на гору Хом'як та водоспад Гук

Гора Хом'як - одна з Горганських вершин висотою 1544 м. н. р. м. Гора Хомяк знаходиться над селом Татарів. За "легендою", гора названа так через те, що формою нагадує спину хом'яка.  В ясну погоду з гори дуже добре проглядається Чоногірський хребет з його найвищими вершинами - Говерлою та Петросом, а також Свидовець та хребет Явірник, навколишні села - Микуличин, Татарів, Паляниця з курортом Буковель. Гора Хом'як має конусоподібну форму, складається з пісковиків і конгломератів. Схили Хом'яка вкриті смерековими та буковими лісами, на невеликих галявинах росте багато малини. Часто трапляються місця, де земля й повалені дерева повністю вкриті мохом. Верхівка гори вкрита заростями жерепу, а на самій вершині - каміння і тільки каміння. Місцями вкрите жовто-зеленими лишайниками, місцями червонувате, але переважно просто похмуро-сіре. Вартість - 340 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Унівська лавра та замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький, Олеський"

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархіїв продовж ХІV—ХVІІІ ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка. Розташована в селі Унів Перемишлянського району Львівської області. Монашество Студійського уставу митрополит Андрей Шептицький відновив ще 1898 року і поклав на нього завдання плекати прадавню Східну традицію чернечого життя. Монахи-студити дотримуються Студійного уставу, який в ХІ ст. принесли на Україну з Константинополя та Афону преподобні отці Антоній і Теодосій Печерські. Зведено монастир, ймовірно, в XV ст. Оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами. Вартість 420грн. Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсії кухнею Fabbrica

"Кожна людина має право знати, з яких продуктів і в яких умовах готують її страву. Fabbrica має відкриту кухню, але ми хочемо показати вам більше" — Elena Zhabotinskay, шеф-кухар Fabbrica.Участь безкоштовна. Реєстрація на екскурсію обов'язкова. Після реєстрації ми зв'яжемося з вами для підтвердження участі. Максимальна кількість учасників — 10.

Похід на хребет Кукул

Кукул (Кукуль) — гора в Українських Карпатах, на північ від масиву Чорногора. Розташована в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області та (частково) Рахівського району Закарпатської області.Висота гори 1539 м над рівнем моря. Західні та північно-східні схили гори дуже круті. Верхівка гори поросла смереками. Біля гори розташована однойменна полонина Кукуль, Закукул та Лабєска. На північ від гори розташоване смт Ворохта та село Вороненко, на північний захід — село Лазещина та смт Ясіня. На південному заході від гори бере початок річка Форещанка, ліва притока Пруту.   Вартість - 340 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Підземна печера Вертеба; с. Монастирок (печерний храм); монастир у с. Хрещатик; краєвид на Дністер і Заліщики"

Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, формеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали. Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.Вартість - 380 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Чарівне Закарпаття: замок Шенборна, замок Паланок, купання в термальних басейнах"

Чарівне Закарпаття: замок графа Шенборна, замок Паланок, дегустація вина  та купання в термальних басейнах в м. Берегово   Замок графа Шенборна близький за стилем до ренесансу французьких замків, був побудований в 1890р. на місці дерев'яного мисливського замочку в урочищі Берегвар. Дерев'яний замок був побудований в 1840р., як літня резиденція графа. Новий замок родини Шенборнів перекликається з багатьма європейськими замками за своєю астрономічною структуроую, він має 365 вікон, що дорівнює кількості днів у році, 52 кімнати (кількість тижнів), 12  входів (кількість місяців). Двері та вікна під'їздів прикрашені вітражами на біблейські теми.Вартість - 600 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Збаразький замок, Вишневецький палац"

Збаразький замок можна безперечно назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини та справжньою окрасою старовинного Збаража… Могутній Збаразький замок, був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Проект видатного італійського архітектора Вінченццо Скамоцці пристосував до місцевих потреб фортифікатор Андреа дель Акава. Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур. Вишневецький палацовий комплекс - пам'ятка архітектури XVI-XVIII століть. Розташований на крутому березі річки Горинь. Вартість - 450 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Млинки"

Недалеко від Чорткова, на околиці села Залісся, над каньйоном потічка Млиночки біліють вкриті молодими акаціями гіпсові кручі – "Скалки", у надрах яких заховалася лабіринтова печера "Млинки". Відкриття печери було випадковим. Місцеві жителі, добуваючи гіпс, несподівано для себе прорубали вxiд до підземної порожнини. Печера Млинки (загальна довжина ходів сягає більше 40 км), відкрита в 1960 році. Тут спостерігається протягом року стала температура - +10С, відносна вологість коливається в межах 84 -100%. Особливість "Млинків" в тому, що кожен район лабіринту є ніби відзеркаленням іншої печери.У печері є невеличке озеро з прісною водою, оселилася також велика колонія кажанів.   У вартість екскурсії включено: проїзд по маршруту прокат спорядження вхідний квиток послуги гіда страхівка Додатково оплачуються: харчування особисті витрати Вартість 430 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Сходження на гору Маковиця та скелі Довбуша в Яремче"

Маковиця - гора в Українських Карпатах. Орографічно відноситься до гірського масиву Ґорґани. Розташована на схід від центральної частини міста Яремче, на межі Яремчанської міської ради та Надвірнянського району Івано-Франківської області.Назва вершини походить від слова маківка - тобто вершок, верхівка, верхів'я, верховина, вершина. За іншими даними походження назви - слово «маковиця» з мови санскриту означає місце поклоніння (капище). Висота гори 984,5 м. Маковиця - одна з найвищих вершин в околицях міста Яремче.    Вартість - 300 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

На Канари з рюкзаком: вулкан Тейде на Тенерифе

День 1. Санта Крус де Тенерифе.День 2. Гірський масив Анага.День 3. До океану.День 4. Національний парк Тейде.День 5. Каньйон р. Баранко.День 6. "Місячні пейзажі".День 7. Скали де Гарсія.День 8. Гірський притулок Альтавіста (3260 м).День 9. На вершині вулкану Тейде (3718 м).День 10. Чорний ландшафт.День 11. Ущелина Маска.День 12. Санта Крус – відправлення додому.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Санта Крусі. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо. Вартість 190 євро. У вартість входить: трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора; групове спорядження; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери; ночівлі в хостелах; харчування в хостелах, ресторанах і кафе; вхідні квитки.​ Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250 євро. 

Зимове сходження на Говерлу та Петрос / Winter Hiking
01.12.2018 08:00

Запрошуємо у зимовий тур із підйомом на дві гори-двотисячники Чорногірського хребта - Говерлу та Петрос. Будемо ночувати не в наметі, а в будинку в селі Лазещина.  Разом проведемо 4 дні: день 1  гуляємо по селу та навколишніх невисоких горах; день 2  піднімаємося на г. Говерлу;день 3  на г. Петрос; день 4  відпочиваємо та повертаємося додому. Середній рівень складності. Підходить як для початківців, так і для туристів із досвідом.Не потрібно нести великий трекінговий рюкзак: достатньо невеликого (до 35 л) рюкзака для термосу, води та перекусу.Початок кожної суботи з грудня до лютого. Ціна: 2 200 грн. При бронюванні до кінця листопада - знижка 10 %!Що входить у вартість:❄ щоденне триразове харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);❄ проживання в будинку;❄ послуги гіда-інструктора;❄ прокат групового спорядження (аптечка, газ тощо).Що не входить у вартість:❄ особисте спорядження;❄ переїзд з Івано-Франківська до Лазещини та назад;❄ сауна в кінці дня (за бажанням).

Новорічні пригоди 2019 на Закарпатті

В програмі: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго!   Вартість подорожі – 3175 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3375 грн (реєстрація після 10.11.18).   У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, фотозвіт.Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки, купання в чанах, трансфери зі станції Воловець до Міжгір'я і назад, прокат лиж, абонементи на катання.

Новий рік в серці Гуцульщини

ЯК зустріти Новий Рік 2019 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте де? І ще з ким? У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! Гайда з нами зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини – Верховині!

Новий Рік в Стамбулі 2019!

Не знаєте куди податись зустрічати Новий рік 2019? В Європу чи Азію? Розвіємо сумніви в Стамбулі! Адже, величне місто розкинуло свої володіння на межі двох континетів! Вартість: 160 євро (проживання на базі сніданків, екскурсії). Додатково оплачується: квитки на літак, вхідні квитки, трансфери з аеропорта, особисті витрати).

Різдво в Українській Швейцарії

Зустрічай та святкуй Різдво 2018 в Карпатах! Обирай унікальну програму за оптимальною ціною! Мальовничі краєвиди української Швейцарії, велич наскельної фортеці Тустань, "пекельні" чани, спортивна рибалка, гонорові зубри, святкова атмосфера, катання на лижах і санках, релакс і СПА... Чого тільки душа бажає!   Ціна - від 2175 грн. 

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Похід Лікійською стежкою. Туреччина.

Маршрут «Лікійська стежка СХІДНА ГІРСЬКА» / Lykia Yolü (80 км, середній рівень складності, 8 днів), ТУРЕЧЧИНА $230c. Хисарчандир – г. Саричинар ― каньйон Гармонії ― г. Тахтали ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 80 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) до 1811 м ― рівень моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м)Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить її східною частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море.Для проходження маршруту потрібен базовий досвід походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті нема, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим.Дати походів:09.05.2019 ― 20.05.2019РОЗКЛАД ПОХОДУДень 0. 09/05 або 10/05 залежно від рейсу вашого літака. Прибуття та збір в АнталіїМи добираємось в Анталію літаком. Найдешевші квитки у лоукост-компанії Pegasus (зі Львова, Запоріжжя, Харкова ч/з Стамбул або з Києва ч/з Анкару). Ціна зворотного квитка з опцією багажу 20 кг (для туристичного рюкзака) залежно від часу придбання 160-250$. Варто глянути пропозиції Turkish Airlines чи МАУ, зазвичай вони дорожчі. З Одеси літає Atlas Global. Якщо вам потрібна наша допомога ― допоможемо придбати квитки та надамо вичерпну консультацію з приводу переліту.При бажанні ми зустрінемо вас в аеропорту і відведемо до готелю в центрі міста. Ми склали графік так, щоб, незалежно від часу приліту, ви мали день часу погуляти містом ― Анталія цього варта.Перед початком походу кожен учасник походу отримає долю провізії (4 кг мужчини і 2-3 кг жінки). В середньому вага вашого рюкзака складе від 15 до 20 кг.День 1. 11/05. Переїзд до пункту старту (с. Хисарчандир), початок маршруту (9,5 км, 550 м висоти), перехід в табір під г. СаричинарЗ Анталії орендованим транспортом добираємось в с. Хисарчандир. Назва села буквально означає «фортеця-дзвін», тобто форпост. Назва пішла завдяки старовинним міським стінам, що розташовані на крутій скелі. З села-фортеці стартує східна частина Лікійської стежки, давнього торгового шляху античної цивілізації. Гірським серпантином, без особливого поспіху набираємо висоту. Звикаємо до рюкзаків, лагідно акліматизуємось, організм звикає до висоти і пригод. На підході до г. Саричинар розбиваємо наш перший табір.День 2. 12/05. Радіальний вихід на г. Саричинар, перехід до платанового табору (15 км, 600 м висоти)Зранку ховаємо рюкзачки і по-легкому біжимо на гору Саричинар, або Жовтий Платан, за крутими селфі (1811 м, 3 км). Після радіальної прогулянки траверсуємо скельний масив скелястою стежиною і починаємо спуск в бік каньйону Гармонії. Ще кілька годин звивистого шляху і ми дійдемо до заслуженої стоянки, що оточена чудними, як підказує назва вершини, платанами.День 3. 13/05. Спуск в ущелину р. Ґьойнюк, радіальна прогулянка, перехід в «Долину Сов» (10 км, 600 м висоти).Ще 4 кілометри спускаємось в долину ріки, яка мільйони років виточувала грандіозне ложе каньйону Гармонії. Без рюкзаків пройдемося пару кілометрів до його неприступної частини. Тут можна орендувати плавкостюм чи без нього доплисти до місцевої цікавинки ― Висячого каменя. Каньйон фантасмагоричний, вартий уваги. Опісля забираємо рюкзаки і починаємо підйом, щоб обійти урвисту частину ущелини. Дорогою зустрінемо лаврові дерева, чудні вогники цикламени в траві, екзотичні стовбури суничників-безсоромниць. Під кінець дня дійдемо до туристичної стоянки з химерними рослинами, біля кринички чистої води. Якщо пощастить, то вночі почуємо «людські» голоси сов.День 4. 14/05. Верхній каньйон, гранатові плантації, високогірне селище Ґедельме (17 км, 450 м вниз, 700 м догори)Ночівля в сосновому лісі подарувала нам необхідний відпочинок, ми готові до сніданку та нових вражень. Сьогодні спускаємося назад до каньйону, непрохідну частину якого ми обійшли верхом, і далі мандруємо руслом ріки. Оглядаємо гігантські брили по всьому маршруту ― рух неважкий, підйом пологий. Проходимо руїни старого млина, забрідаємо до лісу знову і ще через деякий час підходимо до першої плантації на маршруті. Особливість лікійської стежки в тому, що вона проходить транзитом через місцеві чайхани та готельчики. Скористаємось перелазом через паркан і через кілька хвилин відпочиваємо на гранатовій плантації, де пообідаємо. Стежка-дорога невдовзі вийде з плантацій і піде на пониження в напрямку с. Ґедельме. На спуску спостерігаємо величну гору Тахтали зі станцією підйомника на вершині. До села ще кілька кілометрів. Тут є продуктові крамниці, вода та місце для ночівлі. Поруч росте тисячолітній платан (якщо його пообіймати, то дерево забере втому) та руїни стародавнього генуезького замку (селфі на пам’ять).День 5. 15/05 с. Куздере, початок підйому на космічну яйлу Чуккур, півднівка (15 км, 800 м висоти)Продовжуємо рух і потрошки набираємо висоту. Пройдемо повз мечеть у с. Куздере (якщо пощастить з часом — то почуємо спів муедзина) та завиті деревами ківі присадиби. Тут перекушуємо і набираємось міці, адже попереду нелегкий підйом і висадка на іншу планету. Дорогою будують готелі та шумить вода у водокачках. Через якусь годину долаємо цей «тягун» і завмираємо перед полониною Çukur (Чукур або Яма) з неземними краєвидами. Смарагдова травичка обіцяє затишну ночівлю, несамовиті покручі довкола гарантують тривалу фотосесію, а обіцяна провідником півднівка спокушає незабутнім вечором коло вогню.День 6. 16/05 Штурм Тахтали, спуск в с. Бейджик (20 км, 800 м набору, 1500 м спуску)Встаємо і виходимо вдосвіта, пройти потрібно багато і засвітла дійти до стоянки. Непоганою ґрунтовкою долаємо серпантин до підніжжя Олімпу. Вкладаємо рюкзаки відпочивати, а самі рушаємо на штурм вершини. Йти місячним рельєфом 2 години, але коли доберемося до вершини, сонце набереться сил прогнати нічну холоднечу. Тут можна попити пива, помилуватися фантастичною панорамою узбережжя (якщо погода дозволить), зайнятись медитацією на фоні чудового моря Акдениз. Цією ж дорогою швидко збігаємо до наших речей, не перестаючи дивуватись аеродромам вершин ліванських кедрів. Попереду затяжний спуск вздовж алеї тисячолітніх кедрів 1,5-2 м діаметром з незмінним білим монолітом Тахтали над нами. Дуже скоро спускаємось в с. Бейджик, де нас чекає довгожданий нічліг в кемпінгу. На вечерю тут можна спробувати печену форель.День 7. 17/05 Переїзд в с. Чирали.Найцікавіша ― гірська частина ― позаду. Бережемо свої ноги і долаємо решту маршруту вздовж нескінченного приватного сектора з цитрусами, гранатами та кактусами замовленим транспортом просто до моря.День 8. 18/05. Химера на байках. Акдениз!В Чирали розкладаємо намети у кемпінгу з душем та електрикою. На цілий день наше тіло заповідане морю. Ввечері беремо напрокат велосипеди і з вітерцем мандруємо до вогнів Химери. Вночі її вогні ще більше заворожують, а нічна прохолода просто магнітом тягне до блукаючих вогників. Заодно можна посмажити марш-меллоу. На морі наш маршрут закінчується. При бажанні тут можна зависнути довше чи продовжити самостійно мандрувати узбережжям далі. На пляжі вагон кафешок для дегустації місцевої кухні, його кількаметрова довжина ― прекрасне місце для релаксації та прогулянок.Вартість туру: $230В вартість туру входить: триразове харчування на маршруті, послуги провідника, загальна аптечка.В вартість туру не входить: переліт в Туреччину (150-250 доларів, пізніше ― дорожче), медичне страхування (на кордоні не вимагається), відвідування платних пам'яток (5-10 доларів, мінімально – вхід до вогнів Химери), харчування в кафе/ресторанах Анталії та Чирали, проживання в кемпінгу в Чирали і в готелі в Анталії, проїзд в межах Анталії, до початку маршруту в с. Хичансандир (та з с. Чирали до Анталії (~$10). Зазвичай на додаткові витрати йде 100 доларів на людину.Порядок оплати: обов’язкова попередня оплата 50 доларів. У разі відмови від участі, попередня оплата не повертається, але може бути зарезервована на майбутнє (для оплати інших турів собі чи товаришу) і може бути використана протягом року. Решта вартості туру повинна бути оплачена провіднику на початку маршруту. У випадку, якщо учасник сходить з маршруту, кошти не резервуються і не повертаються.Умови туру:Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт або ID-картка. Віза для громадян України не потрібна. Всі ночівлі плануються в наметах (забезпечуються учасниками), окрім ночі (-ей) в Анталії. Продукти для походу забезпечує ваш провідник. Свіжі продукти будемо докупляти на місці. Провідник вправі міняти маршрут внаслідок складних погодних умов погоди, здоров’я учасників та інших факторів.

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде.Дати: 26 травня - 2 червня 2018 р.Тенерифе - казковий острів вічної весни, найбільший з семи островів архіпелагу Канарських островів, в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Фантастично гарна природа, вулкан Тейде, скелі, марсіанські пейзажі, неймовірно красиві пляжі, океан і просто атмосфера спокою і свята! Протягом тижня, щодня ми будемо насолоджуватись островом подорожуючи на комфортному авто!Вартість: 540 євроУ вартість входить: - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо в апартаментах, обід - бутербродний перекус+ фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне + повна страховка на авто + парковки для всіх переїздів по о. Тенерифе;- проживання 7 ночей в апартаментах (фото: https://photos.app.goo.gl/rbG6fhyMNX0mvxyw2 )- ночівля в туристичному притулку Altavista на схилах вулкану;- послуги гіда (підйом на вулкан Тейде + всі подорожі по острову згідно програми);- організація броні апартаментів, хостелів, притулку на вулкані Тейде, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:дорога з України до Польщі (аеропорт в м. Катовіце) - орієнтовно 600 грн в одну сторону.хостел в Польщі (орієнтовно 250 грн. за ніч);авіапереліт на о. Тенерифе (близько 150-200 євро в обидві сторони станом на жовтень 2018 р, пізніше квитки будуть набагато дорожчі);вхід в зоопарк Loropark та аквапарк Siampark (68 євро з особи за подвійний квиток).Передоплата 100 євро, вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо під час мандрівки.День 1Приїзд в м. Краків (Польща). Добираємось найчастіше поїздом Інтерсіті Київ-Перемишль, далі пересадка на польський інтерсіті до Кракова. Поселення в хостел, прогулянка по вечірньому Кракову (площа Ринок, Вавельський замок). По бажанню учасники групи можуть добиратись в Краків чи Катовіце самі, та приєднатись до групи в аеропорту.День 2 Переїзд в аеропорт м. Катовіце, звідки вилітаємо на о. Тенерифе. Прокат авто. Поселення в апартаменти. Купання в океані.День 3 Після обіду засмагаємо на пляжі Ель Дюк, один з найкрасивіших пляжів острова, навколо якого розміщено найбільше пятизіркових готелів, а на самому пляжі часто можна побачити голівудських зірок. Неподалік в торговому центрі бажаючі можуть піти на шопінг. Ввечері повертаючись додому заїдемо в Ель Медано, на пляж для вінд- та кайтсерфінгу. День 4Петляючи довгими серпантинами виїзджаємо автомобілем на гірське плато у підніжжя вулкану, що знаходиться на висоті 2300 м.н.р.м. Звідси нам відкривається вид на кальдеру (гігантський кратер, який утворюється внаслідок провалу вершини вулкана) під назвою Де Лас Каньядас. До речі, ця кальдера друга по величині в світі після кальдери Нгоро-Нгоро, що в Танзанії. Залишивши наш транспорт, стартуємо по крутому схилу вулкану до туристичного притулку Альтавіста (в перекладі з іспанської “Вид зверху”), що на висоті 3260 м.н.р.м. Тут зупиняємось на ніч.День 5Вранці разом із сонцем піднімаємось на вершину вулкану Тейде (3718 м.н.р.м). З найвищої точки видно весь острів, а якщо пощастить із видимістю, можна побачити і інші острови Канарського архіпелагу. День 6.Після підкорення вулкану - заслужений відпочинок. Пляжі, прогулянки вулицями та парками найбільшого та найкрасивішого міста острова - Санта Круз. Поїдемо на один з найкрасивіших пляжів Тенерифе - Las Teresitas, рукотворний пляж з жовтим піском привезеним з пустелі Сахара.День 7.Цей день ми проведемо в одному з найкращих зоопарків світу - Лоро Парк (вхід 34 євро). Ввечері купаємось на знаменитих пляжах з чорним піском.День 8Сьогодні відвідаємо найкращий аквапарк Європи - Siampark. Це місце запамятається вам надовго, стільки адреналіну та позитивних емоцій дехто отримує тільки раз за все життя!!!День 9 Попрощавшись з океаном вилітаємо назад в Польщу. Приліт пізно ввечері, переїзд в Краків або Катовіце, поселення в хостел..День 10Повернення в Україну.

6-денний похід: Горгани
01.06.2019 08:00

Запрошуємо у 6-денний похід унікальним гірським масивом, який, мабуть, найлегше впізнати в українських Карпатах завдяки величезним кам’яним розсипам (ґорґам), вкритим лишайниками.Маршрут:с. Стара Гута − г. Висока − пер. Боревка − г. Сивуля Велика − пол. Рущина − г. Тавпиш − пер. Легіонів − г. Пантир − г. Велика Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші.Приєднуйтеся! Деталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ познайомимось із унікальним ландшафтом, що складається із каміння, вкритого лишайниками;✳ піднімемося на найвищу вершину Ґорґан − г. Сивуля (1836 м);✳ оглянемо окопи та бліндажі часів Першої світової війни, які залишилися на вершинах хребтів;✳ зустрінемо відносно менше туристів;✳ пройдемо цікаві важкопрохідні ділянки крізь червонокнижну сосну альпійську (жереп).Вартість: 2100 грн. Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• трансфери з (до) м. Івано-Франківська до пунктів початку (закінчення) пішохідної частини маршруту;• послуги гіда-інструктора;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження (намет, спальний мішок тощо);• доїзд до м. Івано-Франківськ.

6-денний похід: Свидовець
01.06.2019 19:00

Запрошуємо у похід масивом широких полонин, глибоких долин, холодних озер і дійсно масштабних краєвидів!Маршрут:с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. КлимпушіДеталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ побачимо чотири високогірних озера льодовикового походження;✳ буде багато неба та простору, отари овець та вільні коні;✳ безкраї краєвиди та широкий кут огляду впродовж великої частини походу за рахунок того, що головний Свидовецький хребет – високий, широкий та переважно безлісий, а лінія гір слабохвиляста (немає великих перепадів між сідловинами і вершинами);✳ ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;✳ піднімемося на декілька вершин (найвища із яких сягає 1883 м).

3-денний похід: Інший бік Чорногори
01.06.2019 10:00

Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. За три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.Маршрут: с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська, 1567 м − г. Шпиці, 1863 м − оз. Несамовите, 1750 м − г. Туркул − пол. Пожижевська − турбаза Заросляк.Приєднуйтеся!Реєстрація та деталі за нижчевказаними посиланнями.- оригінальний маршрут, легкий і водночас насичений похід;- побачимо і проведемо ніч біля міфічного озера Несамовите (1750 м) – одного з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах;- піднімемось на скелі гори Шпиці;- ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;- прокинемося у місці, створеному для зустрічі сонця у горах;- ідеально підійде для фотографів: короткі денні переходи і захоплюючі краєвиди.Вартість: 1400 грн.  Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ;• послуги гіда-інструктора;• оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження.

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Навчання та розвиток

Арт-терапія для дорослих: "Час з собою"
15.11.2018 18:30

Для мене час з собою, це найсокровенніше, що може бути. Колись я бігала по життю, намагаючись все встигнути, все знати, всім сподобатись, все виправити, все вимити, всюди прибрати... Колись я так розгубила себе...Це не добре і не погано. Так є. Це шлях до усвідомлення.Зараз я знаю, що у мене є Я. Зараз мені зразу ж стає погано, якщо я знову розбігаюсь...щоб заслужити виснажившись.Зараз я усвідомлюю істинну цінність цілісності.Саме тому арт-зцілення, час з собою, це те, що я б хотіла, щоб стало звичкою кожної людини.Зупинитись.Відчути.Усвідомити. Вартість 100 грн. за заняття.Обов'язковий попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Пологи. Тренуємо методи дихання та природнього знеболення
15.11.2018 16:00

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Як захиститися від маніпуляцій в житті та на роботі

Вам здається, що вами маніпулюють?Чому маніпулятором вдається досягти мети? Як виявити маніпуляцію і їй протистояти? Маніпуляція це дійсно погано або бувають випадки, коли це корисно? Мета маніпуляції - домогтися від людини потрібної, вигідної поведінки всупереч її інтересам. З маніпуляціями кожен з нас стикається повсюдно і щодня:• На роботі в спілкуванні з колегами, керівником, підлеглими, які домагаються від вас те, що вони хочуть. Але чи потрібно це Вам? • У сім'ї батьки, чоловік, дружина або діти здається, що в'ють з вас мотузки і опір ваш безглуздий. Вони отримують те, що хочуть. • У спілкуванні з друзями, коханими і близькими людьми, вам здається що вас контролюють і отримують те, що їм вигідно. Щоб вирішувати все самому і захиститися від маніпуляцій потрібно перш за все їх бачити. Якщо:• Ви знаєте, що вами маніпулюють, але не можете нічого зробити; • Ваші батьки, чоловік, дружина, співробітники нав'язують свої рішення і ви відчуваєте свою безпорадність? • Ви не знаєте, чого насправді хоче людина? • Ви відчуваєте чужий вплив і не знаєте, як цьому протистояти. Рекомендовано тим, хто хоче:розпізнавати маніпуляторавміти захиститися і уникнути чужого впливуприпиняти будь-яку маніпуляціюбути незалежним і самостійно приймати рішенняЩо ви отримаєте в результаті: дізнаєтеся, як зрозуміти, що вами маніпулюють і як виходить зачепити вас "на гачок";навчитеся дієвому способу захисту від маніпуляцій і зберігати при цьому хороші відносини;Можна зробити так, щоб вами не можна було керувати. Дізнайтеся, як протистояти маніпуляторам! Приходьте на майстер-клас: «Як захиститися від маніпуляцій». Автор і ведуча:Олеся Єгорова, Трансформаційний сертифікований коуч, (сертификація за стандартами ICF - Міжнародної федерації коучингу), тренер, практик НЛП.• Супроводжувала тренінги компанії «Isaac Pintosevich Systems»: «Genesis - Путь бабочки (с огнехождением)»;• «Действуй»;• «Воспитание в стиле коучинг»;• «Воспитай лидера»• «Личные финансы»;• «Влияй. Искусство коммуникации»;• «Pintosevich Body Design»;• «Продавай. Продажи для всех!»Тривалість майстер-класу - 2 годиниВартість - добровільна пожертва для "Творчої криївки" (реабілітація бійців АТО) та часткової компенсація організації заходуКількість учасників обмежена (до 15 осіб), тому просимо зареєструватись

Гуманізація кримінальної відповідальності

Метою симпозіуму є аналіз практики застосування судами України покарань в аспекті гуманізації; розроблення рекомендацій щодо удосконалення Кримінального та Кримінального процесуального кодексів в аспекті гуманізації; вироблення єдиних теоретичних та концептуальних підходів політики в сфері протидії злочинності в аспекті гуманізації; вивчення позитивного зарубіжного досвіду в зазначеній сфері.В рамках Симпозіуму планується робота наступних дискусійних платформ:1. Європейський досвід гуманізації кримінальної відповідальності.2. Концептуальні питання гуманізації кримінальної відповідальності. Єдність термінологічних підходів.3. Гуманізація КК України та КПК України: реалії та перспективи.4. Роль судових рішень в гуманізації кримінальної відповідальності.5. Зміни в викладанні дисциплін кримінально-правового циклу, що пов'язані з гуманізацією кримінальної відповідальності (попередня дискусія).6. Студентська дискусія: "Людиноцентриська модель побудови суспільства: економічні, мистецькі та правові аспекти".

Пологи. Період потуг.
16.11.2018 10:00

Запрошуємо на заняття для вагітних жінок "Пологи. Період потуг". Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Створення Новорічного віночка

16 листопада - 16:00 год. Вартість 70 грн. 17 листопада - 12:00 год. Вартість 70 грн. 18 листопада - 18:00 год. Вартість 70 грн.

Забезпечення потреб великих споживачів юридичних послуг

Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області та Івано-Франківська Торгово-промислова палата запрошують Вас 16 листопада 2018 року взяти участь у семінарі на тему: «Забезпечення потреб великих споживачів юридичних послуг в умовах адвокатської монополії та реформування інституту адвокатури в Україні». На захід запрошуються керівники та менеджери по адміністративній роботі підприємств, установ, організацій приватної форми власності; керівники юридичних відділів, секторів, служб вищезазначених організацій; керівники, керуючі представники юридичних компаній, представлених на ринку юридичних послуг.В умовах загальнодержавної реформи, одним з результатів якої стало виникнення так званої «адвокатської монополії» на представництво інтересів осіб в справах, що підлягають розгляду в загальному порядку, важливим для роботи підприємств, установ, організацій приватної форми власності є залучення до представництва адвокатів (адвокатських бюро, об’єднань). Разом з тим, для таких суб’єктів не вирішене питання в якому порядку, на яких засадах та умовах залучати до діяльності адвокатів – чи вигідно «тримати» адвоката в штаті суб’єкта господарювання, чи залучити самозайнятого адвоката на договірних засадах, чи залучити юридичну фірму, в складі якої задіяні адвокати різної орієнтації по галузях. При цьому, слід враховувати прогнозовані зміни в законодавстві, яке безпосередньо стосується інституту адвокатури в цілому.Вбачається за доцільне розглянути варіант взаємодії адвокатів/юридичних фірм з юрисконсультами, які залишаться в структурі згадуваних вище суб’єктів.Також, слід врахувати досвід окремих суб’єктів господарювання, пропонуються інші цікаві виходи з ситуації – реформування юридичних відділів, секторів, служб в дочірні компанії таких суб’єктів господарювання.Мета заходу:Створення загального бачення подальшої взаємодії на ринку надання юридичних послуг як для послугонадавачів, так і споживачів в умовах судової реформи та реформи адвокатури в України.Модератор: Вікторія Кузик – голова Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області.Під час Заходу будуть розкриті питання:1. Дуалізм в юридичному забезпеченні діяльності підприємства: юрисконсульт + незалежний адвокат – доповідач Андрій Сторожук, адвокат, радник з юридичних питань ТОВ «Скорзонера».2. Переваги підприємства у співпраці з незалежними юридичними фірмами – доповідач Ігор Тинів, адвокат, партнер АО «Станіслав-груп»3. Інститут правових радників в Польщі, як форма забезпечення правової допомоги крупним споживачам юридичних послуг – доповідач Михайло Романюк, адвокат, к.ю.н., партнер Юридичної фірми «Romaniuk&Rartners».Захід триватиме з 11:00 до 13:00 год. Реєстрація розпочинається в 10:30.Попередня реєстрація для участі в заході обов’язкова!За додатковою інформацією звертайтесь до Голови Відділення в Івано-Франківській області - Вікторії Кузик за номером телефону

Бізнес-зустріч випускників та студентів

Запрошуємо взяти участь у бізнес-зустрічі випускників та студентів кафедри упраління та бізнес-адміністрування!Зустріч відбудеться на День Студента 16 листопада 2018 р. о 14.00.Наші студети і випускники – найкращі! Кожен із вас – особливий та неповторний. Ми продовжуємо в цьому переконуватись щодня!Водночас, в сучасному супільстві величезну роль в успішній реалізації кожного із нас відіграє комунікація, зв’язки, дружба та підтримка інших людей!Запрошуємо вас на теплу і дружню зустріч людей, яких поєднала кафедра управління та бізнес-адміністрування! Сюрпризи гарантуємо!Ми вас чекаємо з нетерпіням! Для підтвердження участі заповніть коротку анкету за посиланням нижче. Дякуємо!

Сімейна конференція "Погляд на сім'ю"
16.11.2018

Всі деталі за контактними телефонами, реєстрація за посиланням.

Саморозвиток і профілактика вигорання

Відчуваєте негатив? Є проблеми в стосунках з близькими чи партнерами? Фізичні ресурси вичерпувані, фінансові можливості обмежені, духовні сили - найдорожче! Сеnter for Positive Psychotherapy “Ivano-Frankivsk-POSITUM” запрошує на тренінг базис-тренера позитивної психотерапії Лариси Шикер. Навчіться бачити психологічні основи конфліктів, виявіть свої справжні потреби, позбавтеся деструктиву в здоров’ї, стосунках та фінансах, будуйте взаємовигідне партнерство.Ви зможете знайти шляхи виходу із непростих ситуацій, усвідомите власні потреби та навчитися реалізовувати СВОЄ призначення.

Лекторій "Польща та Україна: 100 років боротьби за Незалежність"

Роман Чорненький (кандидат історичних наук, науковий працівник НВІМУ - філії музею "Герої Дніпра")

Лекторій "Людина versus свобода"

Степан Возняк (кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства ПНУ ім. В.Стефаника)

VІ Студентський науковий симпозіум "Співдружність наук"

Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України молодими дослідниками. На Симпозіум запрошуються студенти, курсанти закладів вищої освіти незалежно від форми власності. В рамках Симпозіуму планується робота кількох дискусійних платформ під загальною назвою: «Людиноцентриська модель побудови суспільства: економічні, технологічні, мистецькі та правові аспекти».Для участі в роботі Симпозіуму необхідно здійснити реєстрацію до 17 жовтня 2018 року.

Тренінг з питань роботи в інформаційній системі енергомоніторингу

Захід організовано для для енергоменеджерів міських закладів освіти, енергоменеджерів муніципалітету та Департаменту освіти та науки.

Суперінтенсив: Проект-менеджмент для початківців

Проектний менеджмент - область знань з планування, організації та управління проектів з метою успішного досягнення покладених цілей. Проектний менеджмент охоплює процес від створення ідеї до її реалізації.Якщо Ви бажаєте створити проект (соціальний проект, бізнес проект тощо) з власної ідеї, але не знаєте з чого почати - то даний тренінг для вас. У групах ми спробуємо сформувати концепцію проекту за обмежений час та визначимо стадії його реалізації.Програма інтенсиву включає:1) Формування ідеї для проекту. 2) Формування та написання проекту. Приклади написання грантових заявок.3) Ефективне управління проекту.4) Залучення коштів на реалізацію проекту. Приклади розробки листів. Інструменти фандрейзингу, як працювати з бізнесом. Спонсорські пакети, переговори.5) Робота в групах щодо формування проекту.Для кого цей тренініг: для людей, у яких відсутній досвід у проект-менеджменті.   Вартість навчання: 350 грн. (покривають витрати пов'язані з організацією заходу). Проводиться передоплата за участь у розмірі 150 грн.

Майстер-клас "Макарон"
17.11.2018 10:00

Наш шеф-кондитер із великим задоволенням та за численними проханнями професійних і майбутніх кондитерів, запрошує на майстер-клас із приготування елегантного французького десерту - Macaroons.Програма майстер-класу:- Macarons з базиліком;- Macarons з фундучно-мигдалевим праліне;- Macarons з Бейлізом.По завершенню майстер-класу ви отримаєте:- сертифікат;- друковані рецептури;- смачні десерти власного приготування;Вартість: 900 грн. Діє акція - приведи друга та отримай знижку - 10% для вас обох.Поспішіть, кількість місць обмежена (7-9 людей в групі)Зареєструватись можна  за посиланням або телефоном нижче.

Освітній бранч

Як провести суботній ранок? Наша пропозиція - поєднати корисне з приємним:- Прогулятися до Promprylad.Renovation- Зустрітися там за пізнім сніданком з учасниками та учасницями Форум НеФорма: Неформальна освіта як креативна індустрія- Познайомитися з різноманітними освітніми продуктами - Поспілкуватися та поставити запитання їх авторкам та авторам- А якщо ви маєте власну розробку - посібник, книгу, освітній формат, навчальну гру або онлайн-курс - розповісти про неї!Для цього потрібно зареєструватися та вказати, які саме матеріали ви хочете представити. Вхід вільний за попередньою реєстрацією за нижчевказаним посиланням. 

Основи коучінгу для підприємців і керівників команд
17.11.2018 10:00

Навчіться задавати сильні відкриті запитання, щоб виявляти справжні потреби людини - і ви зможете налагодити взаєморозуміння з ким завгодно. Вперше в Івано-Франківську коучінг по стандартах Міжнародної кочінговой федерації ССЕ ICF, з видачею сертифікату визнаного сітом, на 14,25 годин практики, з внесенням в загальну базу випускників курсу (випускається за запитом)ДЛЯ КОГО БУДЕ КОРИСНИЙ ДАНИЙ КУРС? Для тих, хто задається питаннями: - як підвищити власну продуктивність і результати- як збалансувати нові досягнення в житті з життєвими цінностями - з чого почати реалізацію власних талантів, свого потенціалу, якщо ви відчуваєте, що можете більше- як монетизувати свої знання, той досвід, що у вас вже є- як вибудувати своє життя за таким сценарієм, який буде приносити радість і відчуття щастя- як застосувати на практиці ті питання, які ви могли вже в багатьох місцях вивчити, прочитати, почутиЧим відрізняється цей курс від схожих тренінгів?Ви будете самі проводити сесії, по п"яти розлянутих моделях коучінгк, на практичних заняттях, зі зворотним зв'язкомПісля трьох годин в тиждень для пакету Голд, інвестованих в навчання - всього за місяць ви самі зможете легко проводити коучингові розмови и отримати додаткове джерело доходуВи навчитеся виявляти потреби вашого клієнта чи партнера по бізнесу, допомагати йому підвищувати ефективність життя, роботи і доходу, пропонувати варіанти продовження вашого плідного співробітництваДізнатися деталі зможете в особистих повідомленнях. Для тих, хто має намір зробити коучинг своєю основною або додатковою професією - міжнародний сертифікат буде першою сходинкою до вашої мрії!Формат тренінгу - два дня по 7 годин навчання з практикою і розбором сесій. Вартість навчання тільки для першого потоку навчання в пакеті Стандарт - 1200 грн. в пакет входить участь в тренінгу 2 дніВ пакеті GOLD - 3000 грн. в пакеті - додаткова практикапротягом місяця зі зворотнім звязкомміжнардна сертифікація Тренер курсу:- Оксана Пашко- коуч ACSTH ICF 2016 р сертифікований бізнес-тренер, М.А.NLP, Автор тренінгів, Ігропрактик, Засновник коуч клубу #Metamorphoses, Головний ментор курсу «Професійний коуч» IPSСпікер фестивалю Арт-Практик, Аніма, Happy-Time Практикуючий коуч з 2014 року, понад 1000 коуч сесій, більше 200 тренінг годинЧекаємо вас!Давайте жити свідомо!

Створення подарункової коробки
17.11.2018 15:00

Необхідно мати з собою: - коробку з під взуття- тоненький реміньВартість 100 грн

Виставка "Освіта за кордоном"
17.11.2018 12:00
вул. Гарбарська, 2 (Конференційний центр)

- На вас чекаю представники з Європи, США, Канади; - Дізнаєтесь як вступити за кордон та провести канікули; - Безкоштовне навчання, стипендії та знижки; - Презентації, семінари та індивідуальні консультації.   Реєстрація за нижчевказаним телефоном. 

Початок курсу "RYT курс для викладачів йоги"

Уже вдруге у Івано-Франківську! Курси сертифікації по міжнародному стандарту RYT200. Тренінг для викладачів йоги та практиків, які мріють стати викладачами із можливістю викладати у будь - якій країні світу!Програма навчання:- Історія та філософія йоги- Перший рівень аштанга йоги- Послідовність асан - Техніка постановки асан- Анатомія, фізілогія, кінезіологія- Йога-терапія- Йога для вагітних/ для людей похилого віку- Аюрведа- Їнь йога- Міофасціальний реліз, тригерні точки.

Чоловіки та жінки на тему "Бути дівчиною в сучасному світі"
17.11.2018 15:00

Запускаємо перший івент від Yuliia Stetsiuk, учениці Event Business School.Світ невпинно змінюється. І за останній час змінилася роль дівчини/жінки у ньому. Берегиня сімейного вогнища вийшла за межі дому і почала займатися бізнесом. Раніше "слабка стать", в сучасному світі , все частіше спростовує цей міф.Ми запросили чоловіків та жінок до дискусії на тему " Що означає бути дівчиною в сучасному світі". Гості з різних сфер діяльності і різного віку обговорять між собою зміну ролі жінки в сучасному світі. Основне питання: що означає бути реалізованою дівчиною/жінкою в наш час.Кому буде цікава подія? І хлопцям і дівчатам, і чоловікам і жінкам.Хто буде дискутувати?Чоловіки:Дмитро Мельникович (маркетинг, Woo Agency)Назарій Рибінський (фінанси)...інформація про третього гостя згодомЖінки:Марія Марків (кандидат економічних наук, бізнес центр B2U)Вікторія Гаврилюк (психолог, Клуб Успішної Леді)...інформація про третю гостю згодомВартість квитка: до 07.11 - 100 грн, пізніше 150 грн і більше.

Кінезіотейпінг у реабілітації та спортивній медицині
17.11.2018 10:00
вул. Мазепи, 61 (Центр відновної медицини та реабілітації)

Програма курсу:1. Принципи проведення і техніки кінезіологічного тейпування;2. Кінезіологічне тейпування верхніх кінцівок;3. Кінезіологічне тейпування нижніх кінцівок;4. Кінезіологічне тейпування тулуба;5. Кінезіотейпінг вагітних жінок;6. Кінезіотейпінг в педіатрії;7. Кінезіотейпінг в спорті.Тривалість: 2 дні (16 годин) з 10:00 до 18:00Вартість : 3000 грнКурси проводить Аравіцька Марія Геннадіївна: кандидат медичних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", автор понад 100 наукових праць в галузі медицини і реабілітації. Досвідчений реабілітолог, співзасновник Центру відновної медицини і реабілітації (м. Івано-Франківськ).

Тренінг "Зробимо дітей щасливішими!"

Щастя батьків безпосередньо залежить від щастя дітей.Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою! Оскар УайльдЗапрошуємо батьків на тренінгове заняття на тему: «Зробимо дітей щасливішими!».Мета:• допомогти батькам зрозуміти та усвідомити проблеми дитини;• побачити хороше в наших дітях та навчитись підтримувати їх;• допомогти батькам виробити ефективні методи допомоги з різними емоційними та поведінковими труднощами у поведінці дітей; • дати можливість батькам проаналізувавши ситуації, побачити помилки виховання та виробити навички допомоги своїй дитині;• визначити, що саме є стрижнем відчуття дитиною щастя, підкресливши одвічні цінності – любов, добро, підтримка, взаєморозуміння.Тренінг проведе психолог франківського Карітасу Оксана Вінтоняк.Деталі дізнавайтеся за телефоном нижче.Благодійний внесок - 50 грн./заняття Цикл тренінгів для батьків відбувається в рамках проекту "Національна мережа Центрів для дітей та сімей".

Майстер-клас "Декупаж свічки"
17.11.2018 11:00

В нашій майстерні розпочинається підготовка до Нового року, і починаємо ми її з виготовлення новорічної свічки! Будемо працювати в техніці "декупаж", а розмаїття серветок дозволить кожному зробити гарну свічку на свій смак.Вартість майстер-класу - 140 грн.Для кого: Діти віком від 7 років та дорослі.У вартість входять матеріали, а свічку ви забираєте з собою!Записуйтесь за номерами абр посиланням нижче.*готова річ може дещо відрізнятись від фото

Як зробити шкіру обличчя ідеальною взимку?
17.11.2018 12:30

Красива шкіра обличчя – це візитна картка будь-якої дівчини.У холодний сезон шкіра обличчя найбільш вразлива і догляд за нею має бути особливим. Тому пропонуємо вашій увазі зустріч з Лілія Катеринюк - провізором, косметологом, розробником рецептури доглядової косметики Lili Krem - особливої органічної косметики, сертифікованим спеціалістом по равликотерапії."Сила природи - безцінна! Я знайшла спосіб скористатися цією надпотужною енергією і помістити її у засоби для щоденного догляду за шкірою обличчя, поєднати з равликотерапією та об'єднати у природній косметології. Комплексна дія природних засобів дає видимий результат, роблять шкіру здоровою і свіжою. "   Вартість: 200 грн. в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість 150 грн.З турботою про Вашу красу!Реєстрація за посиланням нижче. 

Жіноче коло:стосунки з собою

Психологічна зустріч впродовж якої шукатимемо шлях до себе та подосліджуємо стосунки кожної учасниці сама з собою. Територія вільна від чоловіків. Жіноче коло.Вартість участі :При оплаті до 12.11 -150 грнДо 14.11-200грнУ день події -300 грнЗапис обов'язковий за нижчевказаним телефоном або в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. Кількість місць -8

Практичний семiнар "Цигун. Просто про головне"

Запрошуємо усіх, хто бажає познайомитись з мистецтвом китайської йоги, на безкоштовний практичний семінар "Цигун. Просто про головне", який відбудетьсяу суботу в Йога центрі "Yoga IF School". Проводить Олександр Корольчук - сертифікований всекитайською асоціацією ушу тренер за напрямами цигун і тайцзіцюань, майстер масажу цигун з багаторічним досвідом китайської акупресури та акупунктури.Такі напрямки, як тайцзіцюань і цигун , на жаль значно менше відомі, ніж індійська йога, але... їхня ефективність колосальна. Особливо для старших людей, для яких більш інтенсивні навантаження можуть бути протипоказані.Цей напрямок виділяється плавністю, скоординованістю і все це дуже добре продумано і збалансовано, оскільки це древня китайська система.Оздоровчий, відновлювальний, зміцнюючий ефект Тайцзіцюань/Цигун підтверджений численними медичними і психологічними дослідженнями. Заняття Тайцзіцюань/Цигун дозволяють позбутися застійних та хронічних захворювань хребта, суглобів, легенів, нирок, серцево-судинної системи, інших органів і систем, ліквідувати наслідки травм.

Психологічний проект "Сни наяву: Пасивність. Пасивний стан"
17.11.2018 11:00

Пасивний стан - звучить тривожно? Небезпечно? У світі наших реалій - швидкого і енергійного життя, як можна дозволити собі розслабитися, відпустити контроль і просто бути, жити, плисти за течією? Іноді страх втрати контролю досягає ступеня фобії і тоді доводиться змушувати себе, мотивувати, підганяти, щоб залишатися в строю. А якщо, все ж, дозволяєш собі перепочити, то внутрішня паніка починає накручувати: чи не занадто довго, чи не пішов вже наш поїзд?Чи обгрунтована наша гонка по життю? Що ми втрачаємо, поки біжимо?Часто в забігу ми перестаємо чути СЕБЕ!Що МЕНІ потрібно? Що для МЕНЕ краще?Ми можемо пропустити можливості і шанси, не помітивши, не почувши свою інтуїцію. Сновидіння допоможуть вам впоратися з виснажливою необхідністю тримати все під контролем. На занятті ми відновлюємо нашу здатність до терпіння, згоди з ходом подій, довіри внутрішньому голосу. Це дозволить не розтрачувати сили даремно, а дочекатися того самого моменту, коли внутрішній імпульс підкаже, що саме зараз настав час починати діяти активно.Отже, чекаємо Вас на 3 занятті!!!Проект "Сни наяву" - це довгострокова психотерапевтична групова робота. Ведучий групи - Вікторія Амеліна, психолог - психоаналітик.Вартість: 250 грн. до 16.11.2018;В день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість - 200 грн.Рекомендований одяг - вільний, який не сковує рух, а також тепленькі шкарпетки та светр.Реєстрація за посиланням

Семінар "Освітня реформа - просто про складне"
17.11.2018 10:30

Друзі з Тернополя, приєднуйтеся 17 листопада до семінару з комунікації реформ - “Освітня реформа - просто про складне”. Захід вестиме Лілія Боровець - Liliya Borovets - керівниця громадської організації Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ".Разом з учасниками експертка визначить шляхи залучення громади і бізнесу до впровадження реформи у Тернополі, розповість про автономізацію освітніх закладів. Також Лілія Боровець розповість про сертифікацію вчителів у нових школах та методи їх підготовки до нової школи.Місце та час семінару буде повідомлено зареєстрованим учасникам.Реєстрація доступна за посиланням нижче. Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ – РПР в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Newspaper party

Об"єднана зустріч молоді з підлітками, церкви "Спасіння", смт.Лисець.Мета: спілкування в добрій атмосфері, репортажі та конкурси, вікторини, пісні під гітару, багато радості, призів та смаколиків.

Reading Club - Albert Camus "The Guest"

Привіт всім! На наступну зустріч у неділю, ми почнемо відкривати літературу Альберта Камю.Ми прочитаємо його розповідь "Гість". Ця розповідь належить до колекції з 6 коротких оповідань "Вигнання та Королівство".   Hi everyone! For the next meeting (Sunday, November 18) we will start discovering Albert Camus' literature.We will read his short story "The Guest". This short story belongs to a colletion of 6 short stories "Exile and Kingdom".

Майстер-клас "Твій ідеальний осінній образ"

Проводять:Мар’яна Парандій та Ілона Шевченко Що ти навчишся ?- Створювати образ на кожен день та з легкістю трансформувати його у святковий/ вечірній Поговоримо про :- типи шкіри та догляд за нею - розбір косметички, що потрібно сьогодні- гігієна та правила користування - макіяж baby face як основа та його трансформація - догляд за волоссям у осінній період- елементи плетіння у зачісці- низький текстурний хвіст та його перевтіленння у пучок Попередній запи за нижчевказаним телефоном.

Воркшоп для менеджерів культури

Culture Bridges спільно з ГО “Інша Освіта” розпочинає набір на участь у воркшопах для культурних менеджерів/-ок в пяти містах України. Тренінг в Івано-Франківську відбудеться 19 - 20 листопада. Це можливість:- отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, - розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники та учасниці зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї. Розробку та супровід програми воркшопів здійснює ГО “Інша Освіта” за участі локальних та національних культурних експертів та практиків.Перевагу матимуть аплікант(к)и з актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту культурних ініціатив та проектів. При відборі більше враховуватиметься мотивація навчатися та розуміння, де саме в майбутньому будуть використані отримані навички та знання, ніж тривалість роботи та масштаб діяльності. До участі запрошуються учасники з міст, в яких локалізовані заходи, а також області. Організатори забезпечують програму, матеріали, харчування під час заходу. Учасникам з інших міст/селищ області будуть компенсовані транспортні витрати та організоване проживання.Щоб взяти участь у воркшопі потрібно до 25 вересня заповнити заявку

Золоті правила м'якої адаптації новонародженого
19.11.2018 18:00

Про що буде на занятті: Що закладає міцний фундамент для гармонійного розвитку дитини? Чи відчуває дитина стосунки між батьками? Про емоційну регуляцію. (Батьки, які комфортно почуваються зі своїми емоціями вчать малюків комфортно почуватися з їхніми). Про сон немовлят (в тиші чи ні, сумісний чи ні, колисати чи ні). Підтримуючі послання для розвитку дитини. Розмова, казка, руханка, музика, спів, ігри та інші способи найпершого виховання. Що важливо встигнути сказати, зробити в перші дні, тижні після народження. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття! Заняття проводить перинатальний психотерапевт, практикуючий психолог, сімейний консультант Ольга Шологон.Додаткова інформація та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Курс Відеозйомки та Монтажу

Школа Відео розпочинає реєстрацію на новий курс Відеозйомки та Монтажу, у формі інтенсиву!Заняття курсу - це можливість не просто створювати відео, але і вивчити секрети правильного оформлення (титри, вставка при необхідності субтитрів, оформлення назви, оформлення переходів).Школа відео закладає основи для освоєння нової професії. За умови закінчення школи кожен учасник:- навчиться знімати відеоролики, відеозвіти, репортажі, маленькі короткометражки.- самостійно монтувати динамічні відеоролики;- самостійно прикрашати відеоролики спецефектами, переходами і колірними фільтрами;- навчиться накладати музику та титри на відеоролик.Школу проводить Мар'ян Николюк, засновник компанії Мedvid Film Production, відеограф з досвідом роботи понад 7 років.Кількість занять: 8 модулів.Вартість навчання: 3000 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

ТМ Evolution. Особливості застосування філерів Evolution
19.11.2018 11:00

Оглядовий семінар ТМ Evolution.Особливості застосування філерів Evolution.Механізми дії препаратів на основі ГК.Небезпечні зони.Робота з ускладненнями.Презентація новинок ТМ Zan Factor.

Професійний Базовий курс. Набір №7 (зимовий)
19.11.2018

Змінити чи здобути нову професію, відкрити для себе нове та актуальне заняття - доступно і цілком реально!Професійний Базовий курс дає можливість заробляти завдяки улюбленій справі. Або ж стає першим кроком до створення власного ресторану, про який ви давно роздумуєте, але не знаєте з чого розпочати. Як відбуваються заняття?1. Ми працюємо щодня з 9:00 - 15:00; 2. Отримуєте калькуляційні та технологічні карти відповідно до теми;3. Ви практично готуєте від 3-х до 6-ти страв на занятті.Відповідно до тем, заняття можуть мати такий вигляд: - Контактний майстер клас – ви багато готуєте самостійно. - Work shop – індивідуальна самостійна робота та взаємодія з колективом. - Командна робота – група розділяється на команди та працює практично.- Парна робота – група розділяється на пари, таким чином маємо змогу приготувати більше. - Шоу кукінг - шеф готує, ви спілкуєтесь та дегустуєте, допомагаючи на всіх етапах.Бонуси протягом навчання: - Знайомства з шеф кухарями, які будуть ділитись практичним досвідом та вміннями;- Створите концепцію власного закладу та відповідне меню;- Отримаєте рецептурні книги та теоретичні посібники;- Іменний кітель;Після проходження курсу: - Практика в діючих закладах міста (за бажанням)- Працевлаштування на роботу мрії (за бажанням)- Ви маєте достатньо кейсів для того, щоб відкрити власний успішний ресторан та не залежати від третіх осіб. - Ми допоможемо обрати для вас подальші програми для вивчення.Вартість навчання: 19 000 грн.,За умов попередньої реєстрації до 20.10 - 17 500 грн.Методи оплати навчання: стипендійна знижка, розтермінування на період навчання - обговорюються індивідуально.Зареєструватись можна он-лайн або за телефоном

Курси масажу "Масажист-Універсал"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік як косметичного так і лікувального та профілактичного масажу. Розрахований як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.Термін навчання: 1,5 місяць, 32 академічні години (теорія і практика).Заняття проводяться: 2 раз на тиждень по 2 години.Спосіб навчання: груповий або індивідуальний (на вибір).Оплата: проводиться 3-ма платежами -500 грн. - передоплата одразу після запису на курс.1500 грн. до 19.11.18р.1500 грн. до 10.12.18р.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Реєстрація за телефонами нижче.  Програма:1. Історичні відомості про масаж;2. Системи масажу. Види масажу. Форми масажу;3. Показання та протипоказання до проведення масажу;4. Гігієнічні основи масажу;5. Анатомо-фізіологічні особливості людини: Скелет людини будова та функції; М’язи людини , будова та функції; Нервова система людини, будова та функції; Лімфатична система людини, будова та функції; Серцево судинна система людини, будова та функції; Дихальна система людини, будова та функції; Все про внутрішні органи та їх розсташування; Вплив масажу на організм людини.6. Техніка та методика виконання «Класичного масажу»: Поглажування; Вижимання; Розминання; Розтирання; Допоміжні масажні прийоми.7. Техніка та методика «Загального гігієнічного масажу»: *Масаж задньої поверхні тіла (масаж спини; масаж шийно-комірцевої зони; масаж верхніх кінцівок; масаж сідниць; масаж задньої поверхні нижніх кінцівок.) *Масаж передньої поверхні тіла (масаж грудної клітки; масаж верхніх кінцівок; масаж передньої поверхні нижніх кінцівок; масаж живота).8. Техніка та методика «Спортивного масажу»: Загальні особливості спортивного масажу; Види спортивного масажу: відновлювальний масаж, попередній масаж, тренувальний масаж, реабілітаційний масаж.9. «Лікувальний масаж» дітей та дорослих: Масаж при остеохондрозі хребта; Масаж при сколіозі ; Масаж при сутулості та круглій спині; Масаж при кривошиї; Масаж при плоскостопості; Масаж при захворюваннях дихальної системи;10. Масаж для корекції фігури: Антицелюлітний баночний масаж; Коригуючий медовий масаж; Антицелюлітний лімфодренажний масаж.11. «Масаж обличчя»: Особливості проведення. Показання та протипоказання. Сучасні техніки масажу обличчя. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри. Масажні масла та креми.12. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.    

Біоревіталізації IAL System/ACP. Методики з пілінг-системами
20.11.2018 11:30
вул. Незалежності, 44 (офіс 313)

Шановні колеги!Вже 20-го листопада раді запросити Вас на семінар у місто Івано-Франківськ!Думська Уляна - лікар дерматокосметолог, Член Міжнародного та Українського товариства естетичної медицини, сертифікований тренер компанії «Phitogen», спеціаліст з лазерних технологій.Тренер підготувала для Вас найактуальнішу та найулюбленішу тему: "Золотий стандарт біоревіталізації IAL System та IAL System ACP. ".Поєднання методик з пілінг-системами SculpturaРеєстрація на семінар за посиланням або за номерами вказаними нижче.

Кіноворкшоп для суданських і українських фільммейкер(ів/ок)

Тобі від 17 до 23 років і камера для тебе – більше ніж засіб фіксації подій. Мрієш знімати відео про важливі суспільні проблеми, відео яке вражає і переконує? А як щодо співтворчості з українськими і суданськими фільммейкер(к)ами, плодами якої стане серія коротких фільмів на найактуальніші, найгарячіші теми для обох країн? Спробуєш прокласти міжконтинентальний кіноміст?Запрошуємо молодих режисер(ів/ок) та оператор(ів/ок) взяти участь у міжнародному мультимедійному проекті “Міст”.Цілі проекту: створити культурні зв’язки між двома країнами, які інформаційно і культурно ізольовані одне від одного; популяризувати цінності міжкультурного діалогу, відкритості, боротьби з ксенофобією та расизмом.Перший етап “Мосту” розпочнеться у листопаді. З 20 по 27 листопада в Івано-Франківську режисер і журналіст Ясир Фаїз разом з культурною менеджеркою Фарою Альз проведе кіноворкшоп для 6 кіномит(ців/чинь) з України і Судану. Протягом тижня шестеро молодих фільммейкер(ів/ок):-навчаться знімати короткі фільми та соціальну рекламу;-отримають базові знання з прав людини, зокрема про цінність міжкультурного діалогу та протидію дискримінації;-розвинуть лідерські здібності;-отримають необхідні навички, щоб стати ментор(к)ами для інших кіномит(ців/чинь);-навчаться вести успішні блоги;-розпочнуть роботу над відеороликами, які презентуватимуть їхню країну.Воркшоп відбудеться у креативному просторі Multimedia Lab що є частиною сучасного інноваційного центру Promprylad renovation. Основні напрями діяльності простору – візуальна освіта та виготовлення мультимедійних продуктів. На момент старту проекту тут почнуть діяти дві постійні навчальні програми: школа анімації та школа AR, а невдовзі з’являться фото- і кіношкола.Також рамках проекту, також відбудеться низка майстер-класів, кіно-дискусій, лекцій та інших заходів в щонайменше 4 українських містах. Ці події будуть проанонсовані додатково.Щоб взяти участь у проекті, заповни анкету до 5 листопада включно. Про результати відбору організатор(к)и повідомлять не пізніше 7 листопада.Відібрані фільммейкер(к)и матимуть сплатити організаційний внесок 500 грн. Організатор(к)и проекту забезпечать учасни(кам/цям) житло та компенсують витрати за проїзд.Мультимедійний проект “Міст” реалізує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Filmmaking For Children Initiative в рамках міжнародної програми “TANDEM”.

Курс європейського меню ⠀
20.11.2018 10:00

Кому цей курс привертає до себе особливу увагу? Бонусна ціна на цілий курс; Практична робота; Позитивні ранки з напоями; Програма курсу: Сніданки: італійська фрітата, англійський сніданок, домашня гранола та яйця Бенедикт (шеф-кухар - Валентин Михайлов) Крем супи та салати: суп-пюре з баклажанів, суп харчо, теплий салат з овочами, фюжн салат з куркою (шеф-кухар - Валентин Михайлов) Паста та Равіолі: шпинатні равіолі, тальятеле з грибами, паста з чорнилом каракатиці (шеф-кухар - Валентин Михайлов) Головні страви з мяса: ребра в винному соусі , оссобуко міланезе, язички в соусі демігляс (шеф-кухар - Darwin Cedeno) Десерти: тарталетки крем-карамель, гарбузовий чіз кейк, шоколадний фондан (шеф кухар - Vlad Babetskii) Вартість курсу: 2900 грн.

Мудрість стоїків. Сенека

Філософські праці Сенеки зібрані в десяти трактатах: «Про провидіння», «Про стійкість мудрого», «Про гнів», «Про щасливе життя», «Втіха до Марції», «Про спокій душі», «Про недовгочасність життя», «Втіха до Полібія», «Втіха до Гельвії», «Про милосердя», «Про усамітнення», «Про добродійства».Доторкнемося разом до мудрості стоїків, щоб віднайти підказки до осмисленого та щасливого життя.Важливо!  Для участі обов'язкова реєстрація за нижчевказаним посиланням.Внесок учасника - 50 грн.Додаткова інформація на нашому сайті за посиланням або за телефоном нижче. 

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це: 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі; групова підтримка й енергія; конфіденційна, невелика група (6-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група; простір екологічних та довірливих відносин; шанс зустрітись із справжнім собою; вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки; закрита група на Фейсбуці; супровід психотерапевта. Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо: Ви шукаєте чогось більшого від свого життя, ніж у Вас є; Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність; Ви хочете краще зрозуміти себе та свій життєвий сценарій; Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя; Ви розумієте, що від Вас багато що залежить; Ви шукаєте чоловічого середовища. Під час терапевтичної групи Ви відкриєте: більше розуміння чого я хочу насправді; на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси; яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем; яка стратегія досягнень у Вашому житті; чому так важливий для чоловіка страх і травма; як будувати партнерські стосунки з жінкою; з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим» у якому напрямку життя Вам зараз рухатись. Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики: використовувати чоловічу силу та енергію; рухатись по житті більш цілісно і впевнено; будувати партнерські стосунки з іншими; втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення; вирішувати та витримувати складні справи; якісно відновлюватись і тримати баланс у житті; проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве; застосовувати нові стратегії мислення й поведінки. Ведучий : психотерапевт; тренер; ведучий психотерапевтичних груп; голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб» спікер жіночого фестивалю «Аніма»; автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва» Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Як успішно пройти співбесіду? Правила, які має знати кожен
20.11.2018 19:00
вул. Короля Данила, 16 б (Громадський офіс УГП)

Як успішно пройти співбесіду? Правила, які повинен знати коженНайважливішим і вирішальним етапом на шляху до влаштування на роботу є співбесіда. Саме від того, як ви його пройдете, залежить отримання бажаного «Так» чи неприємного «Дякуємо. Ми Вам ще передзвонимо».Як успішно пройти цей етап? Як підготуватись? Як не нервуватись?Як все не зіпсувати?Запрошуємо вас на зустріч, щоб дізнатись про всі секрети успішної співбесіди від досвідченого експерта в сфері HR. Участь — безкоштовна. Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Проект "Досягни мрії"

Хочеш реалізувати свою мрію через формування власного проекту? Тоді цей прроект для Вас. Проект "Досягни мрії" передбачає проведення трьох лекційних занять по проект-менеджмету. Теми лекції: формування ідеї, структуризація та підготовка проекту та пошук фінансів для реалізації власних ініціатив. Протягом даних занять, учасники проекту повинні у командах сформувати проект та презентувати його. Проект може бути як соціальним так і бізнесовим. Однак, він повинен охоплювати наступні сфери розвитку Івано-Франківська: туризм, освіта, благоустрій території, розвиток молодіжного (студентського) руху у місті, інноваційні технології. Поо завершенню третього лекційного дня представники повинні представити свої проекти та захистити їх. Щоб стати учасником проекту необхідно: заповнити нашу гугл форму , де потрібно вказати інформацію про досвід у громадській діяльності та обгрунтувати мотивацію участі у проекті. Після успішного заповнення заявки на участь організаційний комітет проводитиме відбір кандидатів. Тільки наймотивованіші студенти зможуть взяти участь у лекційних заняттях.Можливо саме твоя мрія буде реалізована. Бажаємо успіху!!!Реєстрація за вказаним посиланням.

Група особистісного розвитку 12 кроків до гармонії
20.11.2018 18:55
вул. Незалежності, 8 (Студія психології "Я+")

• Не отримуєте задоволення від життя ?• Часто хвилюєтеся з приводу того, що про вас думають інші ?• Відчуваєте складнощі при побудові стосунків або при спілкуванні з іншими?• Втомилися жити відовідно з очікуваннями інших?Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді для вас буде корисною участь в групі з особистісного розвитку "12 кроків до гармонії". Програма курсу:• Крок 1: В пошуках справжнього “Я”. Як припинити залежати від очікувань оточуючих та почати насолоджуватися життям?" - 18 вересня.• Крок 2: Точні координати, як визначити справжні цілі? - 25 вересня.• Крок 3: Кар’єра та діяльність. Як насолоджуватись своєю діяльністю? - 2 жовтня.• Крок 4: Психологія достатку. Як сформувати мислення благополуччя? - 9 жовтня.• Крок 5: Джерело енергії. Звідки черпати сили щоб рухатись далі? - 16 жовтня.• Крок 6: Встигнути все або як приручити час? - 23 жовтня.• Крок 7: Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом? - 30 жовтня.• Крок 8: Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя? - 6 листопада.• Крок 9: Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас? - 13 листопада.• Крок 10: Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз? - 20 листопада.• Крок 11: Тіло та здоров'я. Як навчитись чути та розуміти себе? - 27 листопада.• Крок 12: Стосунки. Як побудувати міцні відносини? - 4 грудня.В результаті участі в програмі:1. Краще пізнаєте самих себе, розкриєте своє справжнє "Я".Виявите істинні цінності, бажання, переконання, установки і позбудитесь потреби відповідати очікуванням оточуючих.2. Станете на крок ближче до свого призначення.Розкриєте свої таланти, здібності, сильні сторони та переваги.3. Дізнаєтеся про те, як побудувати міцні відносини.Опануєте стратегії та навички, які допоможуть збудувати міцні та гармонійні стосунки з колегами, друзями, рідними, коханими та з собою.4. Розкриєте внутрішні джерела та ресури.Дізнаєтеся про способи відновлення енергії, джерела ресурсів та натхнення для досягнення бажаних цілей.5. Сформуєте корисні звички, які зроблять вас щасливішими.Зрозумієте принципи досягнення стійких змін та сформуєте звички, які допоможуть зробити життя більш організованим, встигати більше, досягти успіху в кар'єрі та фінансового благополуччя, посприяють покращенню здоров'я та самопочуття.6. Навчитеся керувати своїми емоціями.Навчитеся розуміти, усвідомлювати, контролювати свої емоції. Розвините стресостійкість.7. Підвищите відчуття щастя та балансу.Ваше життя стане більш усвідомленим, ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом та отримувати від нього максимум вже сьогодні! Знайдете шлях до гармонії з собою та світом.Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренер.Вартість участі: 2387 грн. - за умови оплати цілого курсу;250 грн. - за відвідування окремого заняття.Реєстрація за посиланням.

Майстер-клас «Твоя професія бровмейкер»

Як стати бровмейкером? З чого ж почати? Саме для новачків у цій справі, наші майстри проводять одноденний майстер клас «Твоя професія бровмейкер». Тому для того, щоб стати ближче до мрії, записуйся на найближчий майстер- клас,  адже залишилось лише одне місце.

Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз?
20.11.2018 18:00

Вам складно зосередитися на тому, що відбувається в даний момент? Вам здається, що ви живете на автопілоті, не звертаючи уваги на те, що робите? Чи властиво вам виконувати свої завдання поспіхом, не приділяючи їм великої уваги? Іноді ви можете настільки зосередитися на кінцевому результаті, що не помічаєте шляху, яким йдете? Вам доводилося помічати, що ви занадто захоплені майбутнім або минулим? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: 1. Шлях до гармонії у шаленому ритмі життя 2. Інтеграція усвідомленості у власне життя 3. Тіло та розум. Як повернути цілісність? 4. Що спільного у думок і чуток? 5. Повільний шлях до прийняття труднощів 6. Способи заспокоєння негативного і виснажливого внутрішнього діалогу 7. План відновлення після стресових ситуацій У результаті ви: Зможете знизити тривожність та дратівливість. Покращите пам'ять, швидкість реакції, психологічну та фізичну витривалість і стійкість. Зменшите рівень стресу в житті. Зміните стосунки з партнером в кращу сторону. Розвинете емоційну стійкість. Зробите щастя постійним супутником в житті. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський(Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Тренінг " Токсичні люди. Піти неможливо Залишитися"
21.11.2018

Чи є у вас досвід спілкування з токсичними людьми?На тренінгу ви дізнаєтеся, які бувають категорії небезпек у спілкуванні, які методи можна застосовувати для нейтралізації руйнівного впливу. Отримані знання допоможуть вам і в діловому спілкуванні, і в спілкуванні з родичами, друзями, а також з людьми, які епізодично з'являються у вашому житті.Як розпізнати " Токсичну людину?" Якщо ви недостатньо обережні у стосунках з людьми і ваші особисті границі недостатньо міцні, то такі люди можуть здійснювати доволі руйнівний вплив на ваші почуття, образ думок і поведінку. Токсичні люди відчувають задоволення, коли створюють проблеми і дратують оточуючих.Заняття проводять: Собко Олександра - лікар- психотерапевт, спеціаліст по роботі з психологічною травмою і Лідія Андрійчук - практичний психолог в напрямку арт- терапії, керівник Івано-Франківського осередку ВГО " Арт- терапевтична асоціація.За умовами участі та реєстрації звертайтеся в приват за посиланням нижче.Кількість учасників необмежена)

Медитація - основа здорового та щасливого життя
21.11.2018 20:00

Майстерність полягає в тому, щоб навчиться грамотно і ефективно повертатися до спокою і рівноваги, через відновлення сили після стресової ситуації. У цьому допоможе медитація для релаксації, вона дозволить розвивати в собі правильне сприйняття життєвих ситуацій і навчить, що відновлення вашої сили - це необхідність і головний елемент для відновлення енергії і здоров'я. Чи знали ви, що медитація позитивно впливає на головні показники старіння тіла: слух, зір, кров'яний тиск. Біологічний вік людей, що займаються медитацією у середньому на 10 років молодший.Медитація підвищує нашу стресостійкість, нормалізує біоритми і повертає нормальний сон.А ще, люди, що практикують медитацію більш толерантні і оптимістичні.Розкажемо та покажемо методи входження в змінений стан свідомості і практичні можливості використання цього стану для зміни здоров'я, життя, причин-наслідків і вибору шляхів розвитку.Майстерність життя - це не уникнення труднощів, складнощів і проблем, не розвиток невразливості або не чутливості. Тож запрошуємо на по-медитувати разом з Олег Моклович (Oleg Moklovych).Вартість: 150 грн. в день події - 200 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість 100 грн.Реєстрація за посиланням

Заняття для вагітних жінок "Профілактика післяпологової депресії"
21.11.2018 12:00

Про що буде на занятті: Що таке післяпологова депресія, післяпологовий блюз/смуток, чим вони відрізняються? Що спричиняє післяпологову депресію? І чому її важливо лікувати? Як жінка може зрозуміти, що у неї післяпологова депресія? Які жінки більше схильні до виникнення у них післяпологової депресії? Трохи про емоції, щоб справлятись з післяпологовим смутком. Як можуть допомогти сім’я та друзі? Психологічна адаптація до нового Я-мама. Матері характерна вразливість та мінливість настрою у післяпологовий період, правильне налаштування допоможе по-іншому, набагато глибше навчитися сприймати світ, свою сім’ю і себе саму.   Заняття проводить перинатальний психотерапевт, практикуючий психолог, сімейний консультант Ольга Шологон.   Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Типи і варіанти старіння

Тема: Типи і варіанти старіння. Епігенетика і унікальні можливості стовбурових клітин альпійської троянди для поєднаної корекції всіх ознак фото і хроностаренія. Огляд базових професійних космецевтических засобів.Пілінги, концентрати і маски для корекції ознак старіння і негайного ефекту волюмнізаціі і ліфтингу.Проводить: Жидкова Анна - лікар-косметолог, сертифікований тренер.Семінари проходять з демонстрацією процедур.Час проведення: 10:30 - 15:00Попередній запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном чи посиланням.  

Теорія кольору з Татьяною Єгунян

Програма на 1 і 2 день: Філософія кольору, сприйняття кольору по теорії І. Ньютона. Фізичне явище,розрахунок кольору по формулі. Ілюзія кольору, гармонія і комбінаторність кольору по теорії І.Гете, групи кольорових поєднань. Правила та закони семи контрастів інституту кольору Pantone по теорії І. Ітона. Практика: кольорових типажів за допомогою драпіровки тканини ( більше ніж сто відтінків). Фарбування моделей по кольорових типах. Для кого? Для тих, хто працює з кольором: перукарі, візажисти, стилісти, баєри, дизайнери, блогери і тих, хто просто любить міксувати колір в одязі.

Семінар по ботулінотерапії від ЕМЕТ
22.11.2018 11:00

Запрошуємо тебе на семінар від EMET 22 листопада о 11:00 у Івано-Франківську!Темою буде: Ботулінотерапія: анатомія людських емоцій.Тренер: Резнікова Анна.Деталі у Ваших менеджерів за телефоном нижче. 

Beyond Spaces: Forum for Social Impact Spaces

Як можуть місця впливу мати стійкий, тривалий вплив, який відчуватиметься поза їхніми власними чотирма стінами? Це питання стоїть в центрі "Beyond Spaces" - форуму для спеціалістів_ток, які керують соціальними хабами. Це буде час для отримання натхнення через нові знання та обміну кращими практиками з керування просторамі в міжнародній групі.Для кого цей форум?Для спеціалістів_ток, які керують соціальними хабами в Німеччині та Україні.Які теми ми хочемо покрити під час зус