Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:
Вистава "Гусеня"

Початок 23.02 о 12:00, 24.02 о 11:00 та 13:00. Ця п’єса вважається класикою драматургії для театрів ляльок. Сюжет її розрахований на найменших глядачів. Дівчинка Оленка пасе своє кумедне та неслухняне гусеня на ім’я Дорофій. Але їй хочеться спати і тому вона просить глядачів замінити її. Тим часом хитра Лисиця краде Гусеня і разом зі своїм приятелем Вовком хочуть з’їсти його. І тут на допомогу дівчинці приходить не лише Їжачок,  а й маленькі  глядачі. Вони стають мисливськими собачками, кониками, мисливцями і рятують Дорофійчика від лиха. Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Модільяні"

Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Час народитися і час померти"

Хіба солдат іде на війну, щоб убити ворога? Ні, він іде померти за свою батьківщину. Хіба дружина охоче показує чоловікові, яка вона задоволена? Ні, вона хоче, щоб він бачив, як вона жертвує собою, як страждає, щоб зробити його щасливим. Хіба чоловік іде на роботу в сподіванні, що реалізує там себе? Ні, він віддає свій піт і свої сльози задля добробуту своєї родини. І те саме можна сказати: про дітей, які жертвують своїми мріями, щоб догодити батькам; батьків, котрі відмовляються від свого особистого життя в інтересах дітей, — виходить, через біль і страждання люди приходять до того, що має приносити лише радість: до любові. Вхід вільний.Деталі за нижчевказаним телефоном.

Palina (Рэспубліка Паліна)
24.02.2019 18:00

PALINA - Республика Полина пише музику, яка звучить коротко та щиро. Романтична, мелодична та, навіть, меланхолійна творчість, хоча у музичному асортименті час від час миготять бодрі, а часом зухвалі композиції... Вартість квитків до 10-го лютого: 100 грнПридбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Струнний ансамбль Quattro corde «Трохи дива в стилі казки»

Художній керівник та солістка — Анджела ПриходькоХудожнє дивослово — Христина КобильчукУ програмі твори Л.Андерсона Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Любомир Мельник. Концерт на біс! Світовий тур. До 70-річчя піаніста

Нас часто питали, чи буде додатковий концерт? І ми раді оголосити, що так! Концерт на біс в рамках світового туру до 70-річчя композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника! Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник  розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Ілюзія Обману

Феєричне шоу у виконанні Олександра Шимко! Фокусник -ілюзіоніст, відомий на весь світ своїми унікальними здібностями. Єдина людина у світі яка робить лівітацію зі скакалкою. 10 років працював у Нью-Йорку, 4 роки у всесвітньо відомому цирку в Китаю. Фіналіст шоу «Україна має талант». У репертуарі Олександра Шимка є фокуси, які досі не розгадані і поясненню не підлягають.Максимальна взаємодія з глядачами. Олександр обіцяє кожного навчити фокусу і одного з глядачів змусить літати.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Ліга Сміху. Ювілейний тур
27.03.2019 20:00
ККЗ "Арена-центр"

Ліга Сміху та її кращі команди вирушають у всеукраїнський тур ювілейного сезону найсмішнішого шоу на відчізняному телебаченні.Ще більше концертів і ще більше зустрічей з фанами гарантує Ліга Сміху. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.   

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Івано-Франківськ з новою програмою! Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

PlayBoy night

Спокуслива ніч розваг! Erotic show topless Pj, performance by Mc Snickers, Dj Vadon.Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Pasage Lounge Zone
28.02.2019 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

ЛДА
01.03.2019 23:00

Лда це танцювальне дійство що відбудеться вночі. Різні звучання та швидкості звуку з вашими рухами)Вечірка переноситься, всі деталі скоро. Дата проведення буде оголошена.line:up редагується.

Музичний виступ Андрія Чепіля

Андрій Чепіль цієї неділі влаштовує вечір справжнього джазу - Live Sax Music! Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний виступ Ореста Григорчака

Команда ресторану #ШефКлуб щодня готує наш ошатний зал в очікуванні Вас, любі гості, на смачну вечерю та живу музику!

Виступ гурту "Girls in Jazz"

Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Вечір настільних ігор

Ми вже виходимо з святкового режиму і повертаємося до щонедільних зустрічей.Тому в тебе й надалі є можливість пограти настільні ігри з друзями або з новими знайомими в майже домашній атмосфері (можеш прихопити тапочки або домашній халат). Якщо не маєш жодної гри, не переживай. В нас є: "Уно", "Dixit", "Бенг", "Вибухові кошенята", "Саботер", "Dobble", "Эрудит", "Хто я", "Суперферма", "Story cubes", "Карты конфликта", "Дженга" і класика: карти, доміно, реверсі.Вартість участі символічна - 30 грн, в неї включені чай та кава. А при бажанні можеш захопити з собою будь-який інший напій, який любиш.Частина із зібраних коштів буде відкладена для благодійних проектів або іншу допомогу. Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. Також в нас форма, де ви можете висловити свої враженння про вечір.

Детективна гра "13й вагон"
24.02.2019 14:00

Murder mystery game - це більше ніж просто гра! Готуйтесь перевтілитись в персонажа захопливого сюжету, результат якого визначають всі учасники.Переконуйте, інтригуйте, блефуйте, зваблюйте чи погрожуйте ! Використовуйте інвентар - від пістолету до сироватки правди. Робіть що завгодно - тільки б досягти ігрових цілей та перемогти.Коротко про сюжет гри - ви пасажир потягу Харків-Відень-Париж в далекому 1965 році, інтернаціональний склад пасажирів, чарівні провідники чи провідниці - буде гаряче!Кількість гравців - 16;Вартість – 250 грн;Тривалість гри – 4 год.

Гра "Дорога трансформації"

Гра побудована на трьох основних законах системних сімейних розстановок: ієрархія, приналежність і баланс. Спрямована на врегулювання і гармонізацію цих законів. Гра запускає незворотні процеси необхідної трансформації і допомагає людям змінюватися, засвоюючи «уроки» з труднощів, відпускати старе, руйнувати завислі ситуації і створювати нову реальність. Гра дозволяє розглянути ваш запит з будь-якої сфери життя на Родовому, особистому, субособистому і соціальному рівнях. Ви дізнаєтеся, що саме в житті робите не так, які родові програми перешкоджають вам і як це змінити. Розширите своє бачення і розуміння ситуації. Зцілите дитячі травми. Зміните Родові сценарії. Отримаєте Родові, внутрішні і зовнішні Ресурси. Прийдете до своєї мети з новими усвідомленнями і створите новий план дій і стратегій поведінки Ви отримаєте багато інсайтів і пройдете свою трансформацію! Вартість - 600 грн при попередньому записі, 650 в день проведення. Попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Прикарпатська весна 2019

1 березня (п’ятниця, 18:30) Радзіма мая дарагая. Відкриття фестивалю. Кирило Старостенко (тенор, м. Мінськ, Білорусь) Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк 3 березня (неділя, 17.00) "Мирослав Скорик: Його учні та послідовники" Галицький академічний камерний хор (м. Львів)5 березня (вівторок, 18:30) "PROMENADE & LOST TANGO"Назарій Пилатюк (скрипка, м. Київ) Антон Сопіга (гітара, м. Київ)Петро Довгань (фортепіано, м. Київ)Академічний камерний оркестр “HARMONIA NOBILE” Обласної філармонії імені Іри Маланюк 6 березня (середа, 18:30) "Від Моцарта до сьогоднення"Максім Зеккіні (фортепіано, м. Париж, Франція)10 березня (неділя, 17.00) "Зелена Буковина". Закриття Фестивалю. Заслужений академічний буковинський ансамбль пісні і танцю України Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

Фестиваль особистісного розвитку і творчості "Аrt-praktik"

Друзі! Запрошуємо Вас на Міжнародний Фестиваль особистісного розвитку і творчості "АRT-PRAKTIK", який відбудеться 16-17 березня в м.Івано-Франківську 4-ий рік підряд!АRТ-PRAKTIK - це унікальна подія у сфері психології в Україні!Місія: Розвиток психологічної культури української нації засобами мистецтва.І ми віримо, що змінюючи себе - змінюється світ навколо!Тема Фестивалю: Відкрий свій шлях до щастя!Спеціально для вас ми зібрали в одному місці кращих тренерів арт-терапії, психологів.Цього року на фестивалі будуть представлені понад 30 професійних тренерів зі своїми майстер-класами на різноманітні теми!В рамках Фестивалю Елена Тарарина (Elena Tararina) проведе два мотиваційних семінари:1. ВАЖЛИВО бути собою. 10 гаджетів для щастя.2. Творчий капітал особистості: щастя в родині та житті. Розклад:16 березня:9.00 - 10.00 - Реєстрація учасників фестивалю10.00 - 10.30 - Офіційне відкриття фестивалю, Презентація тренерів 1-2 лінійок10.30 - 11.30 - Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної11.30 - 12.50 - Перша лінійка13.00 - 14.20 - Друга лінійка14.30 - 15.30 - Обід15.30 - 16.00 - Презентація тренерів 3 та 4 лінійок. Розіграш подарунків16.00 - 17.20 - Третя лінійка17.30 - 19.00 - Четверта лінійка17 березня:9.30 - Відкриття 2 дня Фестивалю10.00 - 10.30 - Презентація тренерів 1 лінійки. Розіграш подарунків.10.30 - 11.30 - Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної11.30 - 13.00 - Перша лінійка13.00 - 14.00 - Обід14.00 - 14.30 - Презентація тренерів 2-3 лінійок. Розіграш подарунків.14.30 - 16.00 - Друга лінійка16.10 - 17.30 - Третя лінійка17.30 - 18.00 - Вручення сертифікатів. Закриття Фестивалю!Що ще вас чекає на Фестивалі?Кожен тренер приносить від себе подарунки - різноманітні авторські продукти (книги, метафоричні карти, ігри та т.п.), можливість безкоштовного навчання та багато іншого. Все це розігрується зі сцени протягом 2 днів. А також від партнерів Фестивалю!Тому приготуйтеся до подарунків і сюрпризів.Організатори Фестиваль Аrt-Praktik в Івано-ФранківськуСхідноукраїнська асоціація арт-терапіїІлона МурзоваВартість:до 9 березня - 500 грн за 2 дні1 день - 300 грнвід 10 березня - 700 грн1 день - 400 грнДіє акційна пропозиція для Вашого чоловіка/дружини!)Для пари -50% на другий квиток!Акційна пропозиція для вчителів, психологів, соцпрацівників!Запрошуємо заповнити Анкету до 2 березня, щоб мати можливість отримати квиток оплативши орг.внесок у розмірі 100 грнКількість квитків обмежена!Результати будуть повідомлені після 4 березня!Оплата на:- Приват: 5168 7427 0468 6322 (прохання оплачувати %)- Монобанк: 5375 4141 0247 7865 (без комісії в Ibox)Отримувач: Мурзова ІлонаПідтвердження реєстрації та номер квитка ви отримаєте в приватні повідомлення.Кількість місць обмеженаКупити квитки, дізнатися про партнерську програму та отримати відповіді на всі Ваші питання Ви можете за тел.Ласкаво просимо на платформу нових знань, обміну досвіду, вражень, знайомств, спілкування, позитиву, емоцій, трансформації, відпочинку, різноманітних подарунків, гарних фотографій!

Штефкова валіза

Штефкова ВАЛІЗА має дуже корисну місію-відкривати нові таланти,людей,котрі створюють авторський одяг, взуття, аксесуари, прикраси, дизайнерів меблів, гончарів, художників, фотографів, кулінарів і т.д. Абсолютно усіх, хто створює щось унікальне.Щомісяця ми збираємось на нашому арт-базарчику, де можна побачити творіння цих талановитих людей.А також можна до нас приносити цікавий одяг та взуття з власної шафи на продаж,кімнатні рослини,книги,вініли,музичні інструменти,вінтажні речі,посуд, ітд..Протягом дня,на нашій події виступають з міні-лекціями цікаві люди на різноманітні теми: мода,дизайн,інтер’єр,мистецтво,музика,кулінарія,здоров’я..Реєстрація та запитання по співпраці у приватні повідомлення за вказаним посиланням.

Гастровечір "Франція"
03.03.2019 19:00

Давно мріяли скуштувати равликів чи жаб‘ячі лапки?! Тоді 3 березня ми чекаємо Вас на гастровечорі романтичної, пікантної та витонченої країни Франція.Гарантуємо невимушену легку атмосферу та незабутній смак!Меню гастровечора:Escargots à la sauce (равлики від @ravlyk.if.ua із пікантним соусом).Saumon rose (рожевий лосось з мусом із броколі, буряковим гелем та соусом бернез) & сидр Les Celliers Bouche La Bolee Bretonne Brut.Salade aux pétoncles (морський гребінець, огірок та редька, спагетті зі шпинатом, мус із цвітної капусти та ізюмно-каперсний соус) & біле сухе вино Viognier Baies Dorees , BrotteBourride de poisson froid (креветки, мідії, біла риба та соус айолі) & біле сухе вино Muscadet Sevre et Maine sur LieDorado aux légumes (риба дорадо з жаб'ячими лапками, сферами з горошку та моркви, карамелізованими овочами, соусом тартар в голандезі та лимонною піною) & рожеве сухе вино C'est Trop, Saint Tropez Gâteau à la truffe (трюфель з соленою карамеллю та шоколадним мусом з бобами тонка) & рожеве напівсолодке вино Rose d'Anjou , Chatelain DesjacquesВартість - 545 грн.

Презентація книги Романа Воробйова "Гіркий берег літа"
24.02.2019 17:00

Книгарня «Є» та видавництво "Крок" запрошують на презентацію книги Роман Воробйов «Гіркий берег літа». Захід відбудеться 24 лютого. Початок – о 16.00. Учасники: Роман Воробйов.«Гіркий Берег Літа» — перша повноцінна збірка збірка тернопільського поета та дизайнера Романа Воробйова, співпоховальника руху #тернопільска_поезія_мертва та повитухи «Сумної Вівці». Кожна сторінка цієї книги проілюстрована та складена унікально у відповідності до настрою та характеру вірша. Збірка була відзначенна 3-ою премією літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» та 2-ої премією літературного конкурсу «Гранослов» за 2017 рік.«В цій книзі зібралося все, що подовгу лежить у кишенях та ниє під лопатками. Вона про бурштинових людей Волині та озерних жителів Тернополя, про те, як ти переживаєш на перших співбесідах і спокійно слухаєш новини про останні звільнення; про школи та університети, про порвані куртки на парканах та розлиті напої на паркеті. Про те, як з часом твої струни стають тятивами. Але в кінцевому етапі це все – лише спроба описати, що у тих найглибших морях на найтемніших ночах, в які ти можеш зануритися, в яких можеш прокинутися… що там завжди можна побачити свої власні маяки».

Лесині читання-2019
25.02.2019 12:00
Вічевий майдан

Громадський інститут аналітики та Просвіта Прикарпаття запрошують всіх читати твори Лесі Українки у день її народження.На майданах, у кав'ярнях, книгарнях, бібліотеках, офісах, у домашній оселі читаймо твори великої Лесі!Тримаймо високу ноту духу!

Презентація книжки "Переписник пані Мулярової"
26.02.2019 18:30

Станиславів, Станіслав, Івано-Франківськ… Три імені одного міста, між якими не лише роки та десятиліття, а й долі людей. Ця книга про одну мешканку Івано-Франківська з тих часів, коли він ще не був містом Франковим, про яскраву та неповторну Стефанію Мулярову. І не тільки про неї. У цій книзі є пристрасті, дуелі, упирі, втечі, таємні побачення та смаколики. Це смачні оповідання про те, яким було місто чи могло бути, якби… Про місто, яке, здається, ще пам’ятає кроки Стефанії та аромат її запашної випічки.   Модератор – Іван Монолатій

Ескурсія "Королівське місто Жовква та Крехівський монастир"

Не тільки у Львові збереглася чудова архітектура, не тільки столиця Західної України вабить до себе подорожніх.  На відстані всього 30 км від міста Лева розташована старовинна Жовква. Це місто ще досі називають королівським, адже у XVII столітті Жовква була резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Після короткого переїзду зі Львова, йдемо гуляти Жовквою. Тут є що оглянути – Ринкова площа з будинками у стилі Ренесансу; міська Ратуша; замок, збудований на початку XVII століття; два католицькі костели, греко-католицький монастир і дерев’яна церква святої Трійці; кілька православних церков і навіть збережена єврейська синагога. Оборонні споруди Жовкви також збереглися у доволі добротному стані. Окрім замку оглянемо міські ворота та оборонну стіну з прогулянковою галереєю. Наступним об’єктом нашої екскурсії буде греко-католицький Крехівський монастир, який заснували ще на початку XVII століття. ТВартість - 480 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними телефонами.

Похід "Говерла, Петрос: зимове сходження"
23.02.2019

Тривалість - 4 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - Лазещина – Козьмещик – Говерла – Петрос – Козьмещик – Лазещина. відстань - 35 км. Вартість - 2200 грн. Пропонуємо провести чотири дні серед засніжених гір та піднятися на дві гори-двотисячники Чорногірського хребта. Говерла та Петрос – особливо чарівні взимку. Менше людей, більше вражень!Зимовий похід по Карпатах цілком доступний для людей зі звичайною фізичною підготовкою. Все, що треба – це правильні одяг і взуття, збалансоване харчування з термосом гарячого чаю, а також людина, яка проведе безпечними стежками. Готові взяти відповідальність за це на себе!Можна по-різному ставитися до зими в місті, але важко не любити зиму в Карпатах. Ми будемо у справжніх зимових горах зі снігом по коліна, морозним найсвіжішим повітрям, чорним небом та неймовірною тишею. Але не буде тих складнощів, які стримують багатьох взимку: не будемо мерзнути в наметі вночі, не будемо переступати кучугури із важким рюкзаком за плечима.І ще один бонус, недоступний у звичайному поході – після денних переходів зможемо зігріти свої носи у сауні  

Екскурсія "Унівська лавра та замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький, Олеський"

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархіїв продовж ХІV—ХVІІІ ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка. Розташована в селі Унів Перемишлянського району Львівської області. Монашество Студійського уставу митрополит Андрей Шептицький відновив ще 1898 року і поклав на нього завдання плекати прадавню Східну традицію чернечого життя. Монахи-студити дотримуються Студійного уставу, який в ХІ ст. принесли на Україну з Константинополя та Афону преподобні отці Антоній і Теодосій Печерські. Зведено монастир, ймовірно, в XV ст. Оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами. Вартість 450 грн. Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

EcoForum "Як переробляти сміття і отримувати прибуток?"
24.02.2019 12:00

Тобі цікава тема екології? Ти хочеш покращити екостан свого міста та заробити на цьому? Маєш класні ідеї для цього? Тоді тобі до нас! Міжнародна молодіжна організація AIESEC проводить у Івано-Франківську одноденний EcoForum, участь у якому може взяти кожний охочий. Тема заходу: "Як переробляти сміття та отримати прибуток". Такий форум проводиться в Івано-Франківську вперше!!!Вхід вільний.

Сеанс "Глибокого розслаблення із звукотерапією"

На сеансі будуть використані більше 25 "живих" інструментів!  Реєстрація відкрита за нижчевказаним посиланням, кількість місць обмежена.   Звуки багатозначні. На деяких людей вони діють сильніше, ніж слово. Звуки можуть розслабляти, умиротворяти, полегшувати психологічні переживання; присипляти або, навпаки, активізувати, викликати приплив енергії, наповнювати радістю. Це релаксація, в процесі якої відбувається дуже глибоке розслаблення тіла і свідомості. Звук певним чином впливає на ваш розум, дозволяючи скидати непотрібні внутрішні напруги, і негативні підсвідомі враження. Під дією вібраційно-акустичної хвилі, створюється звуковий резонанс, який взаємодіючи з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації (самовідновлення), які продовжують працювати і надалі протягом тривалого часу.Унікальність методу полягає в поєднанні різночастотних звукових інструментів, та синхронізації звукових частот, що дозволяє змінювати психоемоційний і психофізичний стан людини, та отримати максимально позитивний терапевтичний ефект.Очікуваний ефект від сеансу: за рахунок звільнення від витісненних у підсвідомість переживань, отриманих внаслідок психологічних травм, проходять стреси, депресії і хронічна втома вже навіть після першого такого сеансу. Окрім того, під час сеансу звукотерапії відбувається: - поліпшення функціонального стану організму; - синхронізація правої і лівої півкуль мозку; - допомогти позбутися від викликаних стресами і негативними емоціями затисків на рівні тіла;- підвищення стійкості до стресу; - прискорення процесів відновлення після перенесеної хвороби чи травми; - гармонізувати процес дихання, що, само по собі, може позбавити від безлічі проблем;- балансування енергетичного поля людини; - покращення і відновлення режиму сну; - зняття головної болі, втоми, емоційного дисбалансу; - підвищення імунітету, внутрішнього спокою і благополуччя.Перед сеансом проводяться медитативні техніки, спрямовані на розслаблення тіла, та налаштування учасників на максимальне сприйняття звукових вібрацій. Вартість 199 грн. (тривалість 1,5 год.)

Курс з боді-дизайну
24.02.2019

Програма курсу: - Що таке боді-дизайн і його різновиди; - Протипоказання до боді-дизайну; - Малюнок хною, нюанси роботи з хною для майстра депіляції; - Гель тату, або імітація справжнього татуювання: тонкощі роботи з джагуа гелем; - Матове тату; - Фолк-тату або оксамитове тату; - Gold-тату і способи його створення; - Cristal-тату або тату зі старзами. Комбінування декількох видів декорування; - Флуоресцентний малюнок; - Гліттер-тату: градієнтні переходи, техніка з використання різних кольорів, пензлева техніка нанесення малюнка. + бонус "Як збільшити прибуток": - Ціноутворення, як правильно встановити ціни; - Чому акція "депіляція+блиск-тату в подарунок" не працює; - як ввести боді-дизайн додатковою послугою і залучити на неї клієнтів.   Вартість курсу - 900 грн. Запис за нижчевказаними телефонами. 

Відкритий 5km забіг Frankivsk runday!
23.02.2019 09:30

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Frankivsk runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації в Івано-Франківську. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї! (більше про волонтерство: https://runday.org/volunteering/)Тож, щосуботи зранку ми збираємось біля входу в парк Шевченка. Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися на www.runday.org (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки зборуРозклад заходу:Квітень – Жовтень: 8:30 - збір і розминка9:00 - старт забігу9:40 - заминкаЛистопад – Березень: 9:30 - збір і розминка10:00 - старт забігу10:40 - заминкаПриходьте, запрошуйте друзів і близьких. Для новачків - реєстрація на runday.org.Обов'язково для участі у забігу взяти з собою роздрукований QR код. Зробимо Івано-Франківськ здоровішим разом!!!

Шлях в йогу через "стійку на руках"

А як ти прийшов в йогу? Михайло Колеовський поділиться історією про свій шлях і те, як на першому ж занятті з йоги здивував викладача, з легкістю вийшовши в стійку на руках.Секрети і те, що справді працює, а також як знайти себе і не загубити на духовному шляху.Цієї неділі, о 10:00 - заняття з Михайлом Колковським, 11:30 - зустріч-розмова з чаюванням.Приходимо і запитуємо все, що нас цікавить! Вартість заняття - згідно 1 заняття по вашому абонементу. Зустріч - розмова - безкоштовно.

Майстер-клас "Обруч єдиноріг"

А у суботу та неділю будемо робити дуже модний аксесуар цього сезону - обруч Єдиноріг. Ціна - 130 грн.На майстер-класах дітки зможуть самі вибирати, підбирати кольори різних елементів. Всі матеріали входять у вартість. Кількість місць обмежена. А попередній запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном.

Майстер-клас "Квітковий магніт на холодильник"

А за вікном майже весна.. Навіть сьогоднішній сніг не може зіпсувати весняного настрою! І наші майстер-класи теж будуть квітково-казкові.Будемо робити квітковий магніт на холодильник.  Ціна - 80грн.На майстер-класах дітки зможуть самі вибирати, підбирати кольори різних елементів. Всі матеріали входять у вартість. Кількість місць обмежена. А попередній запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном.

TESLA ENERGY SHOW!

Вперше на Західній Україні – унікальний перформанс для дітей та дорослих: TESLA ENERGY SHOW!  Вам продемонструють загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесла, які перевернули наш світ – Трансформатор Тесла, плазмова куля, електрофорна машини, генератора Ван де Графа, сходи Якова! Це саме те, що Ви з дітьми будете ще дуже довго згадувати! Обов’язковий попередній запис за телефоном адміністратора нижче. 

Ніч Рекламожерів

Одна з найвизначніших подій у світі реклами, заснована колекціонером рекламних роликів Жаном Марі Бурсіко. Ніч Рекламожерів проводиться в Україні з 1998 року. Запрошуємо відвідати наймасштабнішу подію цієї весни в Івано-Франківську! На вас очікує: - Показ рекламних роликів з різноманітних країн світу.- Фуршет та розважальна програма протягом вечора.- Сотні нових та корисних знайомств

Виставка фіалок та кактусів

Запрошуємо жителів та гостей міста на прекрасну весняну виставку фіалок і кактусів. На виставці Ви зможете придбати бажану красуню і отримати багато корисної інформації.

День відкритих дверей

Медичний центр ДАМІЯ відкриває свої двері для усіх, хто планує вагітність і має інтерес до розумної діагностики та лікування безпліддя.В рамках Дня відкритих дверей:- Відбудеться екскурсія клінікою - Ми покажемо серце ембріологічної лабораторії,- Ми дамо відповіді на запитання, які вас хвилюють,- Доступно розкажемо про всі етапи діагностики та лікування безпліддя, доступні на сьогоднішній день!На завершення дня, всіх гостей чекає грандіозний розіграш – три подружні пари отримають пакети ліків для програми екстракорпорального запліднення! Та ще багато цінних подарунків!Детальна інформація за телефонами або на сайті центру.Стати на ще один крок ближче до омріяного батьківства, допоможе медичний центр репродуктивного здоров’я "ДАМІЯ".Ми працюємо, щоб зробити вас щасливими.

Ідеальна пастка

Коли ви кудись їдете, наскільки ви впевнені в місці вашого призначення? Чому ви думаєте, що з вами нічого не трапиться? Ось так ризикнули Браян і Кессі – пара, чиї відносини руйнуються з кожним днем. Їм потрібно пробудити ту саму іскру, яка допомагала би горіти їх полум'ю. Вони через один сайт орендували романтичну віллу в селі в Італії. Через деякий час Кессі знайшла собі нового друга – хорошого та доброго чоловіка Федеріко, який живе недалеко. Браян же явно не зміг без заздрості прожити в компанії цієї людини. І Федеріко вміло грає з цією заздрістю, щоб посварити пару. У цього хлопця вельми зловісні плани на гостей. 

Свінгери 2

У будь-який подружній парі може настати той момент, коли ви в ліжку вже спробували все. Постійно треба придумувати щось нове, щоб ця машина любові все працювала і працювала. У світської левиці Ілони та бізнесмена Ігоря начебто виходить робити своє статеве життя різноманітним, але навіть їх механізм може дати збій. Вірніше, дає збій Ігор, який став менш енергійним із роками, йому потрібна підзарядка, щоб знову йти в бій. Що вони тільки не пробували: і рольові ігри, і тантричний секс – нічого не допомагає. У пошуках потрібного засобу пара зайде настільки далеко, настільки буде потрібно. І обов'язково вони доб'ються свого. 

Британське кіно: «Земля. Один вражаючий день»

Нова документальна робота студії BBC Earth Films – дивовижна подорож, яка розкриває силу й неймовірну красу природи. Протягом одного дня сюжет фільму проводить слід за сонцем – від найвищих гір до найвіддаленіших островів, від екзотичних джунглів до сучасних урбаністичних джунглів-мегаполісів.За допомогою новітніх технологій стрічка знайомить й максимально наближає до колоритних, незабутніх тварин й місць природи.Неймовірним чином відображає низку пригод, які спіткають тварин в природних умовах: відчайдушна маленька зебра перетинає бурхливу річку, героїчний пінгвін кидається в штормове море, щоб прокормити свою сім’ю, лінивець в пошуках коханої, колібрі й бджоли ухиляються від крапель води й багато інших!Фільм з гумором, щирими емоціями, чуттєвою кінематографічною красою нагадує: щодня в світі відбувається більше чудес, ніж ми можемо собі уявити.Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус ТрафікВхід вільний, беріть з собою дітей :)Попередній запис за посиланням