Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Про Івана і кота

Вистава за мотивами казки "Про Івана Багатого". Відкриття 74 театрального сезону.

Драма на дві дії "Солодка Даруся"

Драма за мотивами однойменного роману М.Матіос "Життя — то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш..." Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору. Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення - н.а.України Ростислав Держипільський. Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка Наталя Половинка. Пластика - Андрій Кирильчук. Дійові особи та виконавці: Даруся -з.а. України Галина Баранкевич Марія - з.а. України Надія Левченко Варвара - з.а. України Олеся Пасічняк Іван Цвичок - Ігор Захарчук Михайло - Роман Луцький, Євгеній Холодняк Матронка - Тетяна Гірник Дідушенко - з.а.України Олексій Гнатковський Емгебіст - Андрій Фелик Дівчинка - Аліса Копаниця Нічний гість - Ігор Захарчук, Євгеній Холодняк Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Шлюха"

У життя Романа Віталійовича, як винагорода за роки страждань у шлюбі з нестерпною жінкою, нарешті прийшло справжнє кохання. Здається, ніщо не може стати на заваді взаємним почуттям молодих людей, та, виявляється, є дещо сильніше від найсильнішого кохання. Режисура та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Сценічне рішення - з.д.м. України Олександр Семенюк Пластика - Лариса Медведєва Помічник режисера – з.п.к.України Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Ольга Устинівна (Дзижка), актриса - з.а. України Надія Левченко Роман Віталієвич, молодий вчений - з.а.України Роман Луцький Семен Семенович (Чуй), актор - з.а. України Олексій Гнатковський Христина Парменівна, дружина Романа - з.а. України Галина Баранкевич Петро Віталієвич, брат Романа, художник - з.п.к.України Андрій Фелик Мішель, брат Христини - Ігор Захарчук Марта, прислуга - з.а. України Олеся Пасічняк Натусь, син Романа та Христини - Давид Козакевич Маска - Іванна Терлецька

Драма "Три сестри"

Щастя – примара, молодість – фантом, кохання – жорстока ілюзія…Все обертається на попіл провінційних буднів у душах, охоплених пожежею самозаперечення… Молодшій сестрі родини Прозорових, Ірині, виповнюється двадцять, а у маленькому губернському містечку нарешті оселилась весна та офіцери! Все довкола сповнене сподівань та передчуттям кохання. Та чи не обернеться життя задля високого покликання і світлого щастя на тугу за померлими надіями для трьох одиноких сестер. Режисура, музичне та сценічне рішення - народний артист України Ростислав Держипільський Хореографія - Юрій Бус (м. Херсон) Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Прозоров Андрій Сергійович – з.а. України Олексій Гнатковський Наталья Іванівна, його наречена, згодом дружина – з.а. України Олеся Пасічняк Ольга – з.а. України Надія Левченко Маша – з.а. України Галина Баранкевич Ірина – Тетяна Гірник Кулигін Федір Ілліч, вчитель гімназії, чоловік Маші – Орест Пастух Вершинін Олександр Гнатович, підполковник, батарейний командир – Роман Луцький Тузенбах Микола Львович, барон, поручик – Євгеній Холодняк Сольоний Василь васильович, штабс-капітан – Ігор Захарчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Трагікомедія "Дуже проста історія"

Трагікомедія Марія Ладо.Пропонуємо вам подивитися на світ людей очима тварин. Люди - то такі істоти, котрі завжди все ускладнюють. Дарина дізнається про свою незаплановану вагітність від сина найбільшого на селі п'яниці, втім дуже коханого нею, добропорядного Олексія. Батьки, звичайно, проти. Отже, майбутня дитина визнана на сімейній нараді зайвим членом суспільства. А тварини на фермі - вагітна корова Зіронька, кобила Сестричка, пес Бровко, свиня і півень - зібрали свою нараду і вирішили за будь-яку ціну врятувати ще ненароджене "теля", "лоша", "цуценя", ну тобто - дитя Даринки... Поспішайте жити, поспішайте сміятись і плакати! Найсильніші емоції в найпростішій історії! Режисер, переклад та музичне оформлення - Сергій Кузик Сценографія - з.д.м. України Олександр Семенюк Балетмейстер - Лариса Медведєва Художник по-костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Помічник режисера - Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Дарина, дочка хазяїна та хазяйки - з.а. України Олеся Пасічняк, Мирослава Полатайко-Гусак Олексій, син сусіда - Олексій Лейбюк Хазяїн - н.а. України Олександр Шиманський Хазяйка - Надія Болюбаш, з.а. України Галина Талалай Сусід - з.а. України Віктор Вітушинський, Станіслав Білий Корова Зіронька - з.а. України Надія Левченко Кобила Сестричка - з.а. України Оксана Іваницька Свиня - з.а. України Любов Ніколаєнко Півень - з.а. України Олексій Гнатковський Пес Бровко - Ігор Захарчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Любов до гробу"

Неймовірна жінка вміє наповнити життя чоловіка, якого кохає. Вона щедра, пристрасна. Вона віддає всю себе цілковито. Від неї нікуди не дітися. Якщо ви намагаєтеся бути терплячим, вас звинувачують у холодності. Якщо ви відмовчуєтеся у відповідь на провокації, то ви автоматично стаєте "безсердечним монстром, що зіпсував усе її життя". І боронь Боже сказати чого зайвого, тоді вже знайте - ця інформація тепер працює проти вас. Все, ви в пастці! Але, на щастя, італійський драматург Альдо Ніколаї знайшов вихід. Попереджаємо, метод негуманний, тому секретний. Після перегляду прохання не розголошувати. Ролі виконують: Єва - Галина Баранкевич, Nadya Levchenko Бруно - Yevhenii Kholodniak, Андрій Мельник Маріо - Batyr Andryi Жіноче начало - Ірина Вихованець, Мар'яна Тимчишин Чоловіче начало - Сергій Лазановський Любов - Іванка Сірко, Ivanna Gundiak Режисура, музичне оформлення - Орест Пастух Художник-постановник - Олеся ГоловачКвитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Середньовічна музична вистава "Rosa das Rosas"

Kings & Beggars - ансамбль старовинної музики, заснований у березні 2008 року у Львові. В репертуарі колективу старовинна музика Європи, як придворна, так і народна. Звідси і походить назва "Kings & Beggars" (королі та жебраки) – придворна музика, якою насолоджувались королі і знатні особи при дворі, а також весела народна музика й танці, що супроводжували свята і розваги простих людей. Вистава Rosa das Rosas базується на одній з найпопулярніших збірок середньовічних пісень "Cantigas de Santa Maria". Це одноголосні паралітургійні пісні, написані галісійсько-португальскою мовою в мензуральній музичній нотації. Кантиги зазвичай виконувалися під час церковних свят. В них прославляються чесноти Діви Марії і розповідається про дива, що сталися завдяки її заступництву. Сюжети засновані на подіях з життя короля Альфонсо Х Мудрого і його сім'ї, а також на місцевих легендах і розповідях. Народний колорит, простота і виразність є характерними особливостями цих співів. В них оспівуються великі та малі дива: про те, як Діва Марія перемогла василиска і дракона в Толедо, як врятувала з річки підпилих ченців під Саламанкою, як вилікувала вмираючого коня, покарала злодіїв, допомогла ченцям здобути воду, всупереч жадібному лицареві та інше.Вхід вільний.

Вистава "Кохання з присмаком дощу"

Діалог почуттів за мотивами оповідання Г.Маркеса "Очі блакитного собаки". Режисер - Олексій Лейбюк. Він і Вона давно шукають одне одного, але бачаться лише уві сні, зустрітися в реальному житті їм не вдається. То що ж вони оберуть - реальне життя, в якому безнадійно приречені безкінечно шукати одне одного  чи щасливе життя разом у солодкому сні про кохання?  А може сила їхнього кохання виявиться потужнішою за нещадну іронію долі?  Важко щось передбачити, адже це Габріель Гарсія Маркес і його "магічний реалізм". Дійові особи та виконавці: Він - Ігор Захарчук Вона - Мирослава Полатайко-Гусак Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Соціальна драма "Кастинг, або Хто хотів Люстрації?"

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір! (16+). Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання:  На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю?  На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до "топ" суспільства?  Герой вистави "Кастинг" не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…  Вистава йде двома мовами: російською та українською. За допомогою такого інструменту як мова, режисер демонструє притаманну людині схильність робити вибір на користь масового і модного. Ситуація двомовності в Україні історично існувала не одне століття: польська це була мова, чи російська, чи якась інша – заради отримання вищого статусу суспільство завжди обирало "привладну" мову. Ця проблема, на думку режисера, є гострою у нашому суспільстві і тепер. Вистава вразить поєднанням легкого розважального сюжету з гостротою одкровення про тотальний контроль і особисту відповідальність кожного за все, що відбувається довкола.  Режисер - Андрій Кирильчук.Дійові особи і виконавці:  Валентин - Іван Бліндар Аутсайдер - Олексій Лейбюк Памела - з.а. України Надія Левченко Ікс - Ігор Захарчук  Ігрек - Євгеній Холодняк  Зет - Андрій Кирильчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Трагікомедія на дві дії "Дерева вмирають стоячи"

Корабель, на якому мав прибути Маурісьо, затонув. Але ж Бабуся так чекає на швидке повернення єдиного онука...Зацікавлений цією справою директор однієї незвичайної фірми вирішує повернути сеньйорі Бальбоа сенс її життя.Авантюра, що попервах здавалася не надто складною для реалізації перетворюється на справу життя і смерті, вигадане почуття обертається на справжнє. Так буває, коли відчайдушно віриш...Незмінний "хіт" театру - "Дерева вмирають стоячи "- це Ода людській гідності.Режисер-постановник – І.СорокаХудожник – О.ТатариновМузичне оформлення – В.ДомшинськийБалетмейстер – Л.МедведєваПомічник та асистент режисера – С.ПавліськаДійові особи та виконавці: Бабуся – н.а.України Тереза Перета Директор-Маурісьо – з.а.України Юрій Литвинов Марта-Ізабелла – з.а.України Ольга Комановська Інший Маурісьо - Андрій Кирильчук Єлена, секретарка – Вікторія Юрців Пастор-Норвежець – н.а.України Олександр Шиманський Сеньйор Бальбоа – н.а.України Юрій Суржа, Станіслав Білий Хеновева – з.а.України Ганна Бабинська Феліса, покоївка – Надія Болюбаш, з.а.України Світлана Овчарова                  Фокусник – Микола Кейван  Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Казка "Всі миші люблять сир"

Це лише на перший погляд білі й сірі миші однакові. А насправді вони мають дуже великі відмінності, і головне - на дух не переносять одне одного. Але їхні діти закохані - наче Ромео і Джульєтта. Та чи зможуть вони примирити своїх батьків і вберегти любов? І яку роль в усій цій історії відіграє кіт?!  Казочка про те, як не сваритися, а жити в мирі й злагоді. Одним словом, порада, яку отримають герої вистави, знадобиться не лише дітям, але й нам - дорослим.  Тож приходьте, дивіться, слухайте і мотайте на вуса.Дійові особи і виконавці: Біла миша-Мама - Іванна Сірко  Біла миша-Тато - Андрій Батир Біла миша-Донечка - Мар'яна Тимчишин Сіра миша-Мама - Ірина Буняк Сіра миша-Тато - Андрій Мельник Сіра миша-Син - Віктор Абрам'юк Кіт-маг - Сергій Лазановський Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Оце так Анна ..!"

Прадавні люди, без сумніву, помилялися, гадаючи, що Земля буцімто тримається на трьох китах, адже  цілком зрозуміло, що цей феномен відбувається тільки завдяки Анні! Принаймні у цьому щиро переконані Бернар та Жаклін, у яких Земля тільки і робить, що з-під ніг вислизає. Молода парочка  вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але замість милої, "невинної", романтичної шлюбної зрадочки на них чекає пікантна пастка у власному домі і незліченні курйози… Однак ніхто і не підозрював на що здатна ця Анна!  Режисер - Орест Пастух Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - Орест Пастух Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи і виконавці: Анна - з.а. України Любов Ніколаєнко Бернар - Роман Луцький Жаклін - з.а. України Галина Баранкевич  Бріджид - Тетяна Гірник Робер - Євгеній Холодняк Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Казка "Красуня і чудовисько"

Казка про справжнє кохання за мотивами однойменної європейської казки Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценографія, музичне оформлення - Олексій Лейбюк Балетмейстер - Лариса  Медведєва Художник по костюмах - Олена Андрійчук Інколи за гарним обличчям та лагідними словами ховається справжній монстр, а за потворним обличчям та похмурим характером - прекрасний Принц. І тільки серце завжди допоможе відрізнити правду від брехні. Щоб врятувати свого батька, Бель вирішує назавжди залишитися замість нього у старовинному замку у самісінькій гущавині лісу. Господар палацу – непривітна і огидна потвора, і дівчина переконана, що більше ніколи не побачить ані сонячного світла, ані свого батька, але… виявляється, справжніх друзів - як і справжнє кохання - можна знайти будь-де! Трохи моторошна, але дуже ніжна казка про Красуню і справжнє кохання. Дійові особи і виконавці: Бель - Мирослава Полатайко-Гусак, Мар'яна Тимчишин Чудовисько - Євгеній Холодняк, Андрій Батир Люм'єр - Ігор Захарчук, Микола Сливчук Когзворд - Іван Бліндар, Віктор Абрам'юк Мадам Поттс - з.а. України Ольга Комановська, Ірина Буняк Геній - Андрій Мельник Гастон - Юрій Вихованець Філіп - Іванка Сірко Мати - з.а. України Олеся Пасічняк, Іванка Терлецька Дівчинка - Анна Крюкова, Ангеліна Федів (т.ш. "ЖивБувПес") Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Драмо-комедія "Той, хто платить"

В нашому світі – гроші вирішують все! А у світі Олександра – за гроші можна купити навіть… але не будемо розкривати інтригу! За предивним бажанням м’сьє Амількара і волею його тугого гаманця троє цілком чужих людей сплітаються тісними родинними узами, для того, щоб переконатися: є речі, які не продаються! Інтригуюча французька драмо-комедія Іва Жаміака про кохання і бухгалтерію примусить і замислитись і чимало посміятися!Дійові особи і виконавці: Олександр - н.а. України Олександр Шиманський Елеонора - н.а. України Жанна Добряк-Готв'янська Мелія - н.а. України Тереза Перета Машу - з.а. України Віктор Вітушинський Вірджинія - Тетяна Гірник Поло - Юрій Вихованець Режисура, музичне оформлення – Орест Пастух. Сценографія – Леся Головач. Художник по костюмах - Олена Андрійчук. Асистент-помічник режисера - з.п.к. України Софія Павліська.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "За двома зайцями"

Голохвостий розпочинає полювання одразу на двох зайців. Його серце розривається між кралечкою Галечкою та грубим гаманцем Сірків. З одного боку Подолу - Проня, що страх як закохана і вже готується до весілля з "розумним та багатим франтом", а з іншого - тітка Секлита, котра нізащо вже не випустить зі своїх рук та хати "завидного нареченого" своєї доні. Ох і непереливки йому...  Постановча група: Сценографія - Андрій Романченко Асистент та помічник режисера – з.п.к. України Софія Павлівська Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Хореограф – Лариса Медведєва Пластика – Андрій Кирильчук Робота з оркестром – Богдан Ткачук Дійові особи та виконавці: Йося – з.а. України Юрій Литвинов Голохвостий – Ігор Захарчук, Олексій Лейбюк Проня – Мирослава Полатайко-Гусак Секлита – з.а. України Ганна Бабинська Прокіп Сірко – з.а. України Віктор Вітушинський Сірчиха – н.а. України Жанна Добряк-Готв’янська, з.а. України Оксана Іваницька Марта – з.а. України Світлана Овчарова Кума перша – Надія Болюбаш Кума друга – з.а. України Галина Талалай Устя – Вікторія Юрців Меронія – Світлана Дутка Степан – Юрій Вихованець, Євген Холодняк Галя – Тетяна Гірник, Мар’яна Тимчишин Настя (Наташка) – Ірина Буняк Наталка – Іванна Терлецька Химка - Іванна Сірко Дячок – Микола Кейван Квартальний – Владислав Комуницький Хлопці – В. Абрам’юк, А. Батир, С. Лазановський, А. Мельник, М. Сливчук Перехожі, городяни – І. Вихованець, Л. Юськевич, І. Гундяк та артисти оркестру Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Готель двох світів"

Притча за мотивами п’єси Е.-Е.Шмітта, режисер Орест Пастух. Не поспішайте до виходу – його просто нема…Прийшов час запитань, відповідь на які… неминучa. Внаслідок фатальної недбалості Жюльєн Порталь, - головний редактор престижного журналу, бабій та цинік, - опиняється у предивному місці, мешканці якого зайняті одним: вони чекають... відповіді. Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення – Орест Пастух Художник по костюмах – Олена Андрійчук Асистент режисера – з.п.к.України Софія Павліська Дійові особи та виконавці: Жюльєн Порталь – Олексій Лейбюк Маг Раджапур – Андрій Луценко, Орест Пастух Доктор С… - Світлана Дутка Президент Дельбек – н.а. України Олександр Шиманський Лора – з.а.України Ольга Комановська Мари– з.а. України Ганна Бабинська Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Лірична комедія "Змішані почуття"

Лірична комедія. Сценічна візія О.Пастуха за мотивами п’єси Р.Баера.Кращі роки життя, перспективи та кращі почуття – все у минулому… Принаймні саме так думає Крістіна Мільман, оглядаючи спаковані валізи та роздаючи робітникам останні настанови щодо виносу меблів з квартири. Вона переїздить у небуття. У голові та квартирі повний безлад, котрий чудово доповнить Герман Льюіс, у якого кардинально інше бачення майбутнього та… нестерпний характер. Отож, на Вас чекає справжній вибух почуттів у світлій комедії про світло в кінці тунелю! Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – Орест Пастух Балетмейстер – Лариса Медведєва Художник по костюмах – Олена Андрійчук Асистент режисера – з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи та виконавці: Крістіна Мільман – н.а.України Жанна Добряк-Готв’янська Герман Льюіс – н.а.України Олександр Шиманський Ральф – Станіслав Білий Чак – Іван Бліндар, Юрій Вихованець, Сергій Лазановський Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Лірична комедія "За дверима бажань"

Що буде, якщо ніколи не зачиняти двері в квартиру? Ясна річ, рано чи пізно квартиру "почистять"… А якщо з найціннішого в квартирі лише …гнилий кран? Ну, тоді рано чи пізно в квартиру через гостинно прочинені двері ввійде… щастя!  60-літня Анастасія вирішила, що 70-літній Мальвіні, мабуть, давно час заміж і зателефонувала у шлюбне агенство "Єлена та Паріс". Але щось пішло не так …а набагато веселіше! Дві бабульки-хихотульки, гнилий кран та Уільям Шекспір перетворять будень на свято, а стару квартиру на фабрику мрій, де збуваються найсокровенніші бажання! Режисер - Андрій Кирильчук Музичне оформлення - Андрій Кирильчук Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи і виконавці: Петренко Анастасія - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Петренко Мальвіна - н.а.України Терезія Перета  Кровель Борис - н.а.України Олександр Шиманський Томбовський Шелест - з.а.України Віктор Вітушинський Колупай Павло - Станіслав Білий Хохуля Гріша - Юрій Вихованець Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Обман без антракту "Кар'єрні ігри"

Лузерам вхід суворо заборонений: успіх не терпить слабкості! Фернандо не сумнівається ані в своїх силах, ні в тому, що отримає роботу у престижній  міжнародній команії "Dekia". Жодна співбесіда, і навіть троє "зубатих" конкурентів не видаються йому серйозною перепоною до мети… Але таємничі завдання невидимого рекрутера ламають "пряму" його ідеально спланованого дня... Любителям захоплюючих квестів рекомендується!Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

Трагікомедія «Чи падає влітку сніг?» - це смішна і добра історія про сенс життя, нашу залежність від гордині та любов і самовідданість матері. Ця історія буде цікава усім, хто любить і цінує свою сім’ю. Вона (вистава) така, що хочеться взяти плед, каву, сісти і подивитися її як гарне тепле сімейне кіно. Після неї хочеться подзвонити своїм близьким і сказати своїй мамі «Я тебе люблю». Це динамічне і непередбачуване дійство, просякнуте містикою дива! А сюжет такий: на День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя. А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Драма "На західному фронті без перемін"

За романом Е.М. Ремарка. Інсценізація О. Гнатковського Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – з.а. України Олексій Гнатковський Художник – Нікіта Тітов Відео – Юрій Овчар, VJ Group Cube Художник по костюмах – Олена Андрійчук Драма за однойменним романом Е.М.Ремарка про події 1917-1918 років - це пронизлива і відверта історія про війну і проти війни.  Вони - 20-річні хлопці, солдати Першої світової, "втрачене покоління". Їх вирвали із звичного життя… Їх жбурнули у кривавий бруд війни… Колись вони були хлопцями, що вчилися жити і мислити. Тепер вони — гарматне м'ясо.  Замість того, щоб жити і любити, їм доводиться стріляти і вбивати. Вони звикли до окопів і смертей, але зберегли людяність і здатність дружити. Солдати. Тисячі і тисячі навіки ляжуть на полях війни. Тисячі і тисячі тих, що повернуться, ще пошкодують, що не лягли разом з убитими.  Але поки — на західному фронті все ще БЕЗ перемін… Дійові особи і виконавці: Станіслав Качинський - Ігор Захарчук Петер Леєр - Олексій Лейбюк Пауль Боймер - Іван Бліндар Юрген Т‘яден - Євгеній Холодняк Альберт Кроп - Віктор Абрам‘юк Гайє Вестгуз - Микола Сливчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

On-line провокація "Інтимна зона"

Он-лайн провокація (16+) за мотивами п’єси В. Винниченка "Закон". Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.  Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там. Постановка та сценічне рішення – н.а. України Ростислав Держипільський Художник-постановник - Леся Головач Дійові особи і виконавці: Панас - Андрій Мельник Інна - Ірина Буняк, Іванна Терлецька Люда - Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Модільяні"

Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Що ж у ній нового і цікавого? 1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ. 2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. 4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно. Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України. Режисер - н.а. України Р. Держипільський Асистент режисера – з.а. України Олексій Гнатковський Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Еней – з.а. України Олексій Гнатковський Дідона – з.а. України Надія Левченко Сівілла – з.а. України Ольга Комановська Анхіз – Олексій Лейбюк Латин – Юрій Вихованець Амата – з.а. України Олеся Пасічняк Лавися – Тетяна Гірник Турн – Євгеній Холодняк Низ – Ігор Захарчук Евріал – Іван Бліндар Венера, Мати – з.а. України Галина Баранкевич Зевс – Роман Луцький, Андрій Мельник Юнона – Мирослава Полатайко-Гусак Еол – Юрій Вихованець У виставі задіяні: Владислав Комуніцький, Віктор Абрам’юк, Андрій Батир, Ірина Буняк, Андрій Мельник, Іванна Сірко, Микола Сливчук, Іванна Терлецька, Мар’яна Тимчишин, Лілія Юськевич.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Заробітчанки, або Мамо, повернись…"

Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...  Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Героїчна комедія на дві дії за мотивами п'єси Г.Горіна "Тіль". Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху! Режисер-постановник - Максим Голенко Художник-постановник - Олеся Головач Балетмейстер - Павло Івлюшкін Композитор - Дмитро Данов Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павлівська Помічник режисера  - Олексій Лейбюк Дійові особи та виконавці:  Клаас, вугляр - н.а.України Олександр Шиманський Сооткін, його дружина - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Тіль Уленшпігель, їх син - Іван Бліндар Неле, Беткен, Анна - з.а.України Ольга Комановська Каталіна - з.а.України Надія Левченко Рибник Іост - з.а.України Олексій Гнатковський Ламме Гудзак - Олексій Лейбюк Каллікен, його дружина - Тетяна Гірник Профос, Принц Оранський - Євгеній Холодняк Кат - Андрій Мельник Монах Корнеліус - Юрій Вихованець Король Філіп - Орест Пастух Марія, Королева - з.а.України Олеся Пасічняк Інквізитор, Різенкрафт - Ігор Захарчук Бригадир, напарник Рибника, Людина-Оркестр - Віктор Абрам'юк Генерал Люмес - Андрій Кирильчук Баба Стівен - Мирослава Полатайко-Гусак, Іванна Сірко Власник пивної - Владислав Комуніцький Духи, Солдати - Андрій Батир, Сергій Лазановський, Микола Сливчук Повії - Ірина Буняк, Ірина Вихованець, Іванна Сірко, Іванна Терлецька, Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Rock Mozart Le Concert

14 грудня о 19:00 на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери — Rock MOZART LE CONCERT.Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 14 грудня о 19:00 у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…

Концерти

На_шапку / Perkalaba
27.09.2018 19:00
Літній майданчик

На-шапку - серія благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей Івано-Франківська та Онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Вхід вільний. Благодійна пожертва На шапку за вашою спроможністю.Для вас виступатимуть: Familia Perkalaba Музиканти виступають на безгонорарній основі. Перед сценою стоїть капелюх, у який відвідувачі кидають гроші. Всі виручені таким чином кошти буде спрямовано на потреби важкохворих дітей, що лікуються в Онкогематологічному відділенні ОДКЛ Івано-Франківська. На_шапку - позитивний і дружній захід вільного формату. Приходьте з родинами і дітьми! Беріть друзів. Як допомогти проекту: відвідати концерт 27 вересня поширити цю подію запросити друзів на цю подію запропонувати участь свого гурта/колективу/команди перерахувати кошти

Виступ Олі Полякової
28.09.2018 19:00

Концерти Олі Полякової — справжнє свято, на якому ваші ноги самі пустяться в танок. Вас чекають приголомшливе шоу, улюблені пісні, запальні танці та море веселощів. Артистка продовжує підкорювати українського глядача своїми незабутніми образами, голосом в 3 октави та заразливим позитивом. Ви будете в захваті від того, що відбуватиметься! 

Орест Лютий 18+

Програма віскі, пиво рок енд ролл.

Концерт канадського композитора українського походження Любомира Мельника

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Звана вечеря та концерт Любомира Згурського
02.10.2018 19:00

Масштабний захід де можна просто розслабитися та бути в гармоніі з собою. На Вас чекає: презентація новоі сольної програми відомого в Італіі та Украіні співака Любомира Згурського червона доріжка смачна вечеря з шампанським фотозона з професійними фотографами знайомства та нетворкінг Вартість 600 гривень. Замовлення квитків за нижчевказаним номером телефону.

Andrzej Grzybowski

Прем'єри осеніІгор Шамо – концерт для баяна та струнного оркеструМечислав Карловіч – серенада для струннихГенрик Гурецький – три твори в старовинному стиліАстор П'яцола – три тангоПридбати квитки можна у касі філармонії, або за нижчевказаним посиланням.

Duo romantico

Лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Анастасія Толстоног (фортепіано м.Київ), Анжела Приходько (скрипка м.Івано-Франківськ). Лауреат міжнародних конкурсів струнний ансамбль Quattro Corde. Художній керівник "Анжела Приходько".Квитки можна придбати у касі філармонії.

Концерт Святослава Кондратіва

Сам Маестро виглядає стильно та невимушено, зазвичай у джинсах, зручній туніці та молодіжних кедах. А його віртуозне та розкуте виконання авторських композицій в популярно- естрадному жанрі під драйвовий біт барабанів та гітар спонукає слухачів не тільки мріяти, насолоджуючись незвичним звучанням скрипки, а й разом з ним співати, плескати, гупати ногами і навіть танцювати!Живий звук та справжні живі емоції на сценах провідних концертних майданчиків від найкращих музикантів України – учасників бенду Маестро, залишили незабутні враження у всіх, хто побував на концертах проекту Світ Очима Скрипаля. Цей проект відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фьордах, Венеції, Барселоні та ін.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Punk Renovation
13.10.2018 19:00

В рамках українського туру до Івано-Франківська їде команда з Кракова CF98. Ця банда вже 15 років в строю! Мелодичний жіночий вокал в поєднанні з швидкими панк-хардкор рифами. Підтримують поляків Redemption - скейт-панк банда з Одеси яка давно заслужила повагу в андеграунд сцені України і не тільки. Приймають гостей місцеві Complete.Вхід 60 грн.

Jazz мого міста

Джаз квінтет ART PRESTIGE (Україна): Арсен Бучинський – контрабас, бас гітара Роман Гродзінський – гітара Андрій Гаргат – саксофон Роман Микитюк – рояль, клавішні Євген Якимович – ударні Джаз квінтет Сергія Федорчука (Україна, Польща, Азербайджан): Сергій Федорчук – контрабас, бас гітара Михайло Балог – саксофон Тімур Булатов – труба Роман Димков – рояль Едуард Макусь – ударні

Концерт-трилогія "The Lord of the Rings"

Легендарна історія, випробувана часом. «Володар Перснів» – сага, до якої хочеться повертатись знову і знову. Де світ величний та древній, зло – могутнє та жахливе, а добро – світле, мов найчистіше сяйво, та щире, як серце справді доброї людини. Історію, що стала еталоном жанру фентезі та справжнім епосом ХХ століття, розповідатимуть на сцені мовою музики LUMOS Orchestra та хор Gaudeamus Вільнюського університету (Литва). Концерт-трилогія – великий міжнародний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж. Р. Р. Толкієна, музики Говарда Шора та кінотрилогії «Володар Перснів» Пітера Джексона. Подія, в якій переплітатимуться та творитимуть магію музика, слово і кіно разом. Величні хор та оркестр, чарівні солісти з незвичайними старовинними інструментами та повна історія в тричастинному викладі: концерт, що здатен примусити затамувати подих та відірватись від буденності у найвеличніший із вигаданих світів. LUMOS Orchestra – талановитий львівський молодіжний оркестр, що вже понад 8 років концертує Україною з різноманітними проектами музики з саундтреків. Їхній виступ – це захід, сповнений незвичайної атмосфери та прекрасної музики; подія, що надовго закарбовується в серцях слухачів. Більше 600 різноманітних саундтреків в репертуарі, тематичні проекти по «Зоряних війнах», «Гаррі Поттеру», «Доктору Хто», мульфільмах студії Disney, серіалах та відеоіграх – лише маленька частка творчості колективу. А концерт-трилогію «The Lord of the Rings» оркестр по праву вважає однією з перлин свого репертуару та музичною сагою, у яку закохані не лише виконавці, але й яка завжди збирає повні зали шанувальників серед слухачів. Художній керівник оркестру, аранжувальник та концертмейстер – Diana Koval, диригент – Nazar Kulynyak. VU choras "Gaudeamus" – відомий молодіжний хор Вільнюського університету, учасник міжнародних конкурсів та фестивалів. Заснований у 1940 році, є одним із найстаріших та найвидатніших хорів Литви. Постійно концертує Прибалтикою та Європою, бере участь у визначних національних проектах різноманітної тематики. Талановиті та сповнені любові до своєї справи музиканти. Керівник Gaudeamus – Раса Ґелґотіене, хормейстери – Ignas Garla, Неріус Масевічус.

Концерт Ірини Федишин

Ірина Федишин — музичний феномен українського шоу-бізнесу, — вважають музичні експерти, стверджують на провідних телеканалах країни. Психологи шоу-бізнесу шукають секрети надзвичайної популярності співачки та намагаються їх пояснити. А пісні «Долоньки», «Ти тільки мій», «Калина», «Це моя земля, Україна», «Як я тебе люблю», «Білі троянди» та багато інших лунають чи не в кожній українській хаті. І шанувальники таланту Ірини не з’ясовують причини свого вибору, а просто слухають і насолоджуються справжньою українською піснею.Її музика зачаровує та створює чудовий настрій. Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Вона є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів.Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських та європейських глядачів, знаходить справжнє порозуміння із публікою і на американському континенті. Її пісні активно ротують на всіх радіостанціях, її відео мають мільйонні перегляди в інтернеті, а на концертах — завжди повні зали.Ірину Федишин вважають найбільш гастролюючою співачкою України: за весь час творчості вона дала понад 1200 концертів. А кожен концерт Ірини — це справжнє шоу. І кожне шоу вражає. Бо у кожному з них — невпинна праця і творчий пошук, помножені на природній талант і всепереможну музику української душі.Квитки можна придбати у касі драмтеатру, за нижчевказаним посиланням, або контактними телефонами.

Презентація альбому Ivasyuk, Bria Blessing & Shockola

Нова філософія пісень легендарного композитора від чарівної Bria Blessing / Брія Блессінг та найкращих джазових музикантів Львова із гурту Shockolad в осінньому турі з презентацією альбому Ivasyuk! Перші пісні з альбому: "Пісня буде поміж нас" "Червона рута" Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Jozef Van Wissem

Jozef van Wissem вперше виступить в Івано-Франківську! Jozef van Wissem - голландський композитор-мінімаліст та лютнист. Презентує два нових альбоми. «Nobody Living Can Ever Make Me Turn, який з'явився у грудні та інший, що ще на має назви.У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». З Джармушем він так само записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютни - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.Його музика відрізняється лаконічністю і чіткістю, дає слухачу гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виповнюється автором з аскетичною зосередженістю, знайшовши свій відбиток у почерпнутих з католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ.Вартість квитків до 15 вересня - 100 грн.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт ONUKA

MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA. Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Виступ гурту "NaviBand"

Naviband - це романтичний дует з Білорусі, який підкорив Україну піснею «Гісторыя майго жыцця» та з якою представляв свою країну на Євробаченні 2017 року в Києві. Після успішного виступу на конкурсі гурт став частим гостем на українських концертних майданчиках і фестивалях.Гурт був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. За 5 років існування гурт Naviband випустив 4 альбоми переважно білоруськомовних пісень, а на вересень призначений вихід першого синглу українською мовою - «Сумне море».

Арсен Мірзоян

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився аншлгами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати – це незнайомі йому складові музики. На сьогодні Арсен Мірзоян - номінант багатьох музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним."В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне.", говорить співак.Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Склад гурту:вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоянударні- Анатолій Шмаргунфортепіано- Станіслав Лавриксаксофон -Володимир Лебедєвлідер гітара- Олександр Лозовськийбас гітара -Валентин Корнієнко

Концерт Джамали

  У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі. Цього року Джамала вдруге стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1 + 1 і суддею Національного відбору на Євробачення. У березні 2018 відбувся реліз синглу Джамали "Крила". Попередній сингл співачки "Сумую" вийшов у вересні 2017 го року. Крім однойменної композиції, в нього увійшла пісня "Любити". Крім цього, Джамала виконала пісню «Ти любов моя», яка звучить під час фінальних титрів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан и Людмила». Прем'єра фільму відбулася в березні.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені. Цей кроссовер проект представляє собою симбіоз традицій та інновацій - кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незнайомі грані улюбленої музики. Історія симфонічного шоу «Світові хіти» і самого оркестру розпочалася весною 2014 разом з першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якими в потім з'явилися «Музика кохання», «Rock Stars», «Golden Collection» та інші.

Велика Пенсія на Промприладі

Дата точна. Зараз триває обдумування костюмів і форм, набору музичних інструментів. Деталі напишемо згодом, але мало що зміниться. Гостям з інших країн і міст можемо підказати готелі або ресторанчики.

Концерт гурту KARNA
02.12.2018 20:00

2 грудня спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Івано-Франківську, в клубі Pasage Gartenberg, адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли "охрестити" як "шиKARNA" засновники жанру "hutsul metal" відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру Гуцул метал в кожну хату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу "Party на Прикарпатті", який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією "Best Metal Act", та не менш успішний реліз альбому "Гуцулметал" який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Шоу

Comedy if stand up
05.10.2018 19:00

Любі друзі, ось і довгоочікуване продовження епопеї гумору (дикої ржаки). Нове місце, новий дизайн і старий провірений гумор. Беріть побільше друзів та приходьте!

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечірки

Student's party
26.09.2018 22:00

Вхід безкоштовний для всіх студентів! Халявний коктейль! Дрес код та фейсконтроль.

Посвята в студенти
27.09.2018 22:00

У житті кожного першокурсника настає момент, коли його зустрічає велика університетська родина. Звичайно, продовжуючи традицію, зарахування до лав студентів відбувається у вигляді «Офіційної» посвяти.Попередній продаж - 50 грн, на вході - 100 грн. Замовлення столиків за нижчевказаним номером телефону.

Mama Boss
27.09.2018

Розіграш великого медведя! Море шампанського!

Retro night
28.09.2018

Ретро-вечірка поверне нас в давно минулі, але по-своєму гарні та веселі часи! На вас чекають 90-ті і до сьогоднішніх днів! Подаруємо великий букет від Кvitka-IF.

Eldorado Retro Party

Кожної п"ятниці нічний клуб Eldorado запрошує Вас на ретро вечірки. П"ятниця день перевтілень особлива атмосфера, та ретро хіти зроблять твій відпочинок незабутнім!

Dj Nick

Цієї п'ятниці запалюємо з Dj Nick! День незалежності потрібно відсвяткувати, так щоб було що згадати!

Jack Daniels Party
30.09.2018

Отримай свою пляшку віскі! Дрес код та фейс конроль!

Музичні виступи

Музичний квіз "ГерцьFM"
27.09.2018 19:30

Старт ювілейного першого сезону саунд батлу Герць FM відбудеться 27-го вересня. Якщо ти любиш музику, Герць FM любить тебе! Разом з друзями доведіть, що недаремно слухали пісні під вікнами набридливої сусідки. Вгадуйте улюблених виконавців та завойовуйте призи. За вашими побажаннями додані нові формати турів. Попередня реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. Максимальна кількість учасників в команді: 8. Вартість: 75 грн з учасника. Кількість місць обмежена.

Вечір саксофону

Виступатиме Руслан Павлюк. Рлзважатиме дід Кімпель. Вхід вільний.

Ігри

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Перша юнацька гра Ліги знань

Спільно з бізнес школою "Creators" ми створили новий інтелектуально-розважальний проект націлений на сучасну молодь. Гра у форматі вікторини у якій ми будемо задавати питання з різних сфер знань. Усі запитання побудовані таким чином, що їх можна розв'язати здогадкою, протиріччям, або командними знаннями. Ми не Що? Де? Коли?, де потрібен багаж поглиблених знань у різних сферах, у нас легкий пізнавальний формат. З радістю очікуємо тебе та твою команду на нашій грі!Вартість гри 75 грн з особи.

Відкритий страйкбольний турнір "Tdynamix" тур 2

Завдання: Знайти та евакуювати заручника + гроші за вказаний часНарахування балів:• 5 балів за кожного вибитого суперника• 65 балів за евакуацію заручника на свою базу• 10 балів за евакуацію грошей на свою базуСумарна кількість балів за раунд – 100 балів.Завершення раунду: закінчення ігрового часу або виконано всі завдання (заручник та гроші на вашій базі).Ігровий внесок: 220грн з людини. В ціну входить: організація турніру, призовий фонд для 1-2-3 місць, харчування ( перше, друге і компот (smiley)

Квест "Брами"
04.10.2018 18:00

Містичний пішохідний квест в рамках Брама: фестиваль фентезі. Чи зможете ви віднайти потрібну браму? Для тих, хто добре знає географію та історію міста або принципи роботи ґуґла і не обділений логічним мисленням. Ми пропонуємо 9 загадок, які вказують на 9 локацій. Кожна з команд має зробити 9 селфі у правильній послідовності та надіслати їх телеграм-боту, який зв'яжеться з указаним номером перед початком гри. До кожної з локацій можна взяти щонайбільше дві підказки. Це всі правила.Участь безкоштовна! Кількість команд обмежена!

Брама: Тематичний ГлуздоГерць вигаданих світів-2

Вже вдруге на Брама: фестиваль фентезі проводиться квіз, пов'язаний із фентезійними, фантастичними і казковими вигаданими світами. Цього разу - за підтримки наших друзів із вікторини "ГлуздоГерць". Вікторина вигаданих світів-2 - це квіз, присвячений фентезі та фантастиці. Командам доведеться позмагатися в дев'ятьох турах, присвячених різним аспектам жанрової літератури, кінематографу та комп'ютерних ігор. Квіз розрахований як на досвідчених та професійних гравців, так і на новачків. Можлива участь командна та легіонерська. Увага! Кількість команд обмежена! Поспішіть зареєструватися. Участь безкоштовна! Потрібна попередня реєстрація.

Музичний квіз

Для гри потрібно зібрати команду однодумців, перейти за посиланням нижче та зареєструвати свою команду. Під час гри на вас чекає 9 цікавих турів, у кожному з яких буде своя родзинка. Тому запрошуємо спробувати новий від дозвілля та розваг. Якщо ти ще ніколи не грав Mind Game, то ця подія саме для тебе, весело та з користю проведений час ми грантуємо. Отож, збирайте свою команду друзів, колег та однодумців і реєструйтесь на гру за посиланням, вказаним нижче. Діє обмеження у кількості команд, тому не зволікайте, реєструйтесь вже зараз.

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль органної музики "Станіславівська осінь"
29.09.2018 18:00
вул. Вовчинецька, 92 (Костел Христа Царя)

8 вересня - Петро Сухоцький (Україна, м. Луцьк) 15 вересня - Олена Мацелюх (Україна, м. Львів) 22 вересня - Ольга Дмитренко (Україна, м. Київ) 29 вересня - Юлія Ландау (Україна, м. Київ)Додаткова інформація за вказаними номерами телефонів.

П'ятий міський фестиваль мистецтв "Мелодії парку"
30.09.2018
Літня естрадда міського парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка

06 травня Урочисте відкриття п'ятого міського фестивалю мистецтв "Мелодії парку" (початок о 15:00 год). 13 травня Творчий захід "Криниця маминого серця" (вшанування творчих матерів міста). 20 травня Пісенна молитва, приурочена Дню пам'яті жертв політичних репресій за участі народного аматорського вокального ансамблю "Черемош", вокального ансамблю "Любисток", народного аматорського хору "Золота заграва" Центрального Народного дому.27 травняКонцерт творчих колективів дитячих музичних шкіл м. Івано-Франківська.3 червняКонцерт творчих колективів Народного дому с. Угорники.10 червняКонцерт муніципального концертного оркестру духової музики та народного аматорського академічного жіночого хору "Мелодія" Центрального Народного дому.17 червняКонцерт творчих колективів Народного дому с. Хриплин.24 червняКонцерт творчих колективів Муніципального Центру дозвілля.1 липняКонцерт творчих колективів Народного дому с. Крихівці.8 липняКонцерт народної аматорської лемківської хорової капели "Бескид" Міського Народного дому.15 липняКонцерт жіночого вокального ансамблю "Квіти Ромену" Народного дому "Просвіта".22 липня Концерт творчих колективів Народного дому с. Вовчинець29 липняКонцерт вихованців продюсерського центру "Star team".05 серпняКонцерт народного аматорського хору ветеранів війни і праці "Фронтові друзі" Міського Народного дому.12 серпняКонцерт учасників клубу обдарованих дітей Народного дому "Просвіта".19 серпняКонцерт хоу з Румунії та творчих колективів Народного дому с. Микитинці.26 серпняКонцерт муніципального камерного хору "Галицькі передзвони" та народного аматорського чоловічого вокального квартету "Коло" Центрального Народного дому.2 вересняКонцерт муніципального оркестру народної музики "Рапсодія" та муніципального тріо бандуристок "Намисто".9 вересняКонцерт муніципального естрадно-симфонічного оркестру та народного аматорського чоловічого хору Центрального Народного дому.16 вересняКонцерт народного аматорського вокального ансамблю "Смерічка" та народного аматорського ансамблю народного танцю "Візерунки" Центрального Народного дому.23 вересняКонцерт муніципальної капели бандуристів.30 вересняКонцерт естрадних виконавців Міського Народного дому та вокальної формації "Відродження" Центрального Народного дому

Фестиваль фентезі "Брама"
01.10.2018 - 07.10.2018
вул. Грушевського, 21

Другий міжнародний Брама: фестиваль фентезі-2018 у Івано-Франківську. Понад 40 різноманітних подій: Брама: Відкриття фестивалю – презентація першої конкурсної збірки фентезі-оповідань “Брама-2017”; Брама: Зустрічі з відомими письменниками; Брама: Книжковий ярмарок; Брама: Презентації нових книг; Брама: Наукова конференція; Брама: Фентезі-кіно; Брама: Зустрічі з акторами та режисерами; Брама: Автограф-сесії; Брама: Косплей та поп-арт; Брама: Дитяча локація; Брама: Відкриття арт-об’єкту; Брама: Закриття фестивалю церемонія нагородження переможців літературного конкурсу. Все це - Брама: фестиваль фентезі.

Брама-2018: Книжковий ярмарок

Вперше у Івано-Франківську книжковий ярмарок за участю провідних українських видавництв. Ви зможете придбати книги, поспілкуватися з авторами і видавцями, отримати автографи тощо.А також вулична їжа, хендмейд та багато всього іншого. Подробиці - згодом.

V Всеукраїнський жіночий фестиваль "Аніма" в Івано-Франківську

"АНІМА" вже вп'яте пройде 13-14 жовтня в Обласній філармонії!Вас чекає понад 30: майстер-класів, тренінгів, воркшопів, дискусій, презентацій, трансформаційних ігор За різноманітними напрямками: психологія, мода і стиль, краса, бізнес, кар'єра, здоров'я, інтим, натхнення тощо. Фестиваль "Аніма" створений для ЖІНКИ, яка хоче бути в гармонії з собою, близькими людьми, оточуючими світом ; якій цікаво розвиватися, удосконалюватися в різних аспектах життя; якій актуально йти в ногу з сучасними трендами в індустріях моди та краси ; яка, прагне бути успішною в своєму розумінні успіху, адже це питання індивідуальне; для жінки, яка бере відповідальність за своє щастя. Дозволь собі свободу бути різною з "Аніма"! Вартість квитка: на 2 дні 13-14 жовтня - 600 грн, на один день 13 або 14 жовтня на вибір - 400 грн.Слідкуйте за акційними пропозиціями!Замовити квитки можна за телефонами, які вказані нижче.

Фестиваль свідків гарячої води
15.10.2018 08:00
Площа Ринок

Якщо ви любите жити в теплі і любите митись в гарячій воді цілий рік, але все одно радієте, що нарешті гаряча вода і тепло з'явиться у вас дома приходьте і відсвяткуємо разом цю непересічну подію!  

Гастровечори, дегустації

Дегустація молочних та м'ясних продуктів "Organic"

Дегустація молочних та м'ясних продуктів, від виробника "Organic". Чекаємо в гості!

Останній день навчання студентів Професійного курсу - іспит
06.10.2018 12:00

Давно роздумуєте про навчання в кулінарній школі el Chef, але вам все ще цікаві відповіді на певні питання? Ми вперше надаємо можливість прийти на закритий захід: останній день навчання студентів професійного курсу - Іспит. Ви матимете можливість: 1. Продегустувати приготовлені страви та безпосередню прийняти участь у голосуванні за кращу страву; 2. Поспілкуватись з шефами-тренерами; 3. Отримати відгуки про навчання від студентів курсу; Також, в цей день ми розіграємо знижку на навчання з 5.11 - 1.12 в розмірі 2000 грн. та інші подарунки. Не пропустіть такої нагоди! Участь можлива тільки за умов попередньої реєстрації

Мистецькі заходи

Презентація книги Христини Береговської "Страсті Христові Василя Курилика"

Участь у заході візьмуть автор книги Х. Береговська, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, мистецтвознавці, громадські та релігійні діячі.Книга розповідає про життєвий та творчий шлях відомого канадського художника українського походження Василя Курилика, а також містить ілюстративну частину вершини релігійного мистецтва автора серії «Страсті Христові». Підбірка складається зі 160-ти творів, які вірш за віршем ілюструють «Страждання, смерть і Воскресіння Христа» за Євангелієм від Матфея. Василь Курилик - єдиний митець у світі, який зробив таку серію ілюстрацій. На сьогодні ці роботи зберігаються у музеї Ніагара Фолз у Канаді.

Synchrodogs. Slightly Altered / Видозмінено

Працюючи над проектом "Видозмінено", дует Synchrodogs відправився в одномісячну подорож по Карпатським горам, щоб дізнатися, наскільки далеко людям вдалося вторгнутися на початково дикі території. Люди завжди формували своє природне оточення. Але чи існує межа ресурсів, яку Земля дозволить нам використовувати? "Видозмінено" - це відображення того, наскільки ми переплетені з природою - змінюючи середовище, ми змінюємо себе. Цей проект - про взаємозалежність людей і природи та про те, як змінюється вигляд Землі внаслідок наших втручань у екологічні процеси. Протягом місяця подорожі мистецькому дуету довелося зіткнутися з багатьма суперечливими ситуаціями: дізнатися про те, як щотижня місцеві жителі незаконно спилюють тисячі дерев з метою заробітку; побачити опудала тварин у кожному гірському ресторані, готелі або будинку і при цьому так і не зустріти принаймні одну живу тварину в лісі; гасити вогонь у гірській долині, після того, як хтось безвідповідально залишив багаття, сподіваючись, що воно догорить самостійно. Опинившись свідками цих та інших вторгнень у природу, Synchrodogs почали мистецьку рефлексію на тему того, як ми протягом цілого життя змінюємо своє середовище, а воно, в свою чергу, змінює нас. Проект, як абстрактна рефлексія на експлуатацію природи людиною, є також також візуальним меседжом про важливість освіти – не тієї, що надає чисельну або словесну грамотність, а тієї, що вчить нас цінувати природу та проживати життя з усвідомленням, відповідальністю і турботою.

Зустріч-презентація книги Зої Казанжи "Щось таке як любов"

Відома журналістка і медіа-тренерка Зоя Казанжи презентує у Івано-Франківську своє друге видання - «Щось таке як любов». Книжка про стосунки, життєві історії та почуття вийшла у «Видавництві Старого Лева». Модераторка заходу - Соломія Бобровська, виконавча директорка ГО «Українська основа», в.о. голови Одеської ОДА 2016-2017. Вхід вільний.

Презентація книги "Де немає Бога"

Про книгу: Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.«Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

Групова виставка-конкурс "Портрет та натура ХХІ ст."

Вже втретє в Івано-Франківську, а саме в галереї відбудеться групова виставка-конкурс "Портрет та натура ХХІ ст.". Як і раніше, організатором події є один із засновників художньої студії "С.А.М." - Володимир Прокопишин. Метою проекту є віднайдення тих рис (новаторство, оригінальність, професійність, манера виконання), які б відрізняли портрет від робіт цього жанру попередніх історичних періодів, це спроба відповісти на запитання: яким ж повинен бути портрет ХХІ століття ? До участі запрошуються живописці, скульптори та фотографи не лише з Івано-Франківська та області, але й з інших міст і країн, які працюють у жанрі портрету!  Прийом робіт з 2 до 20 вересня у галереї "Арт на Мур" (адреса – м. Івано-Франківськ, пров. Фортечний 1)!

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Ексклюзивний похід на Мармарош

День 1. Ділове. Або як потрапити в географічний центр Європи!День 2. Від найвищого водоспаду (27 м) до Берлебашки (1734 м).День 3. Найвищі вершини Українських Мармаросів – Піп Іван Мармароський (1936 м) та Петрос Мармароський (1781 м).День 4. Полонина Лисича – панорама на Рахівську долину.День 5. Рахів – Івано-Франківськ. Додому. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 1590 грн. У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: трансфери; страхування; прокат туристичного спорядження. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–400 грн (трансфери).

Похід на Говерлу

Ти завжди знав та вже звик, що лекції в Університеті Короля Данила за класичним сценарієм проводяться в просторих комфортабельних аудиторіях зі зручними партами/кріслами? А чи віриш, що пари можуть проводитися на найвищій точці України? Не віриш у це? - Переконайся в цьому 27 вересня, адже #УКД вкотре радуватиме тебе цікавостями. Так, 27 вересня буде здійснено похід на г.Говерла з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму.

Похід на Говерлу та Петрос
29.09.2018

Запрошуємо у 3-денний похід зі сходженням на дві найпопулярніші українські вершини-двотисячники! МАРШРУТ: с. Кваси − пол. Менчул − пол. Шумнєска − г. Петрос − пол. Головчеська − пол. Скопеська − г. Говерла − турбаза Заросляк.  Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ;• послуги досвідченого гіда-інструктора;• оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо).Що не входить:• особисте спорядження.Вартість: 1400 грн.

Похід по Румунії "Гірський масив Родна"
29.09.2018

Родна - великий гірський масив в Карпатах, який пролягає на довжину 60 км поблизу з кордоном Румунії. Це по-справжньому унікальне місце, подібне якому неможливо зустріти ніде більше в Карпатах. Масив увібрав в себе всі найяскравіші, вражаючі та цікаві природні цінності: густі поля і дрімучі ліси, 36 льодовикових озер з глибиною від 1,5 до 20 метрів і кілька водоспадів висотою від 20 до 80 метрів.Кожен кілометр дороги по масиву обіцяє нову захоплюючу історію. У лісах живуть дикі тварини. Здається, ось-ось на стежку вибіжить рись або бурий ведмідь. На полях пасуться корови і кози, а на горизонті видніються гострі піки старих дерев'яних церков і храмів. Тут повітря просочене запахом гірських квітів і парного молока. Кожен бажаючий зможе познайомитися з місцевими жителями і покуштувати свіжу бринзу, ніжний сир і смачні вершки.Але "перлиною" Роднянського масиву стали його печери. Їх велич і сила перехоплюють подих. Деякі печери своїми розмірами просто вражають. Глибина найбільшою печери Тауселорол досягає 461 метр, а довжина перевищує 16 кілометрів. Тут піші туристи зможуть полоскотати свої нерви, спускаючись в печеру за допомогою спеціального спорядження, побачити скелясті візерунки на стінах, які малювала сама мати-природа століттями і відчути на собі надзвичайну атмосферу, яка викликає сильний сплеск адреналіну.Любителі активного відпочинку, шанувальники Карпат зобов'язані хоча б раз у житті побувати на Родні. Як мінімум, через те, що ці місцевості не схожі на інші. Їх краса розбурхує свідомість, найчистіше повітря огортає легені, а загальна атмосфера переносить в казковий світ, про який ми раніше і не чули.Нитка маршруту: Туркомплекс Борша – вдсп Кайлор – оз. Лакул – г. Галатулуй – притулок Ла Карті – г. Бугаєску Мік – г. П'єтросул – оз. Єзер – м. Борша.Вартість: 70 €

Екскурсія "Дендропарк "Софіївка" м. Умань. Меджибізька фортеця, Вінницькі фонтани, музей-садиба М. Пирогова"

Заснував парк у 1796 р. польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії та подарував його у день її янгола, в травні 1802 р. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфологій належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років. Втілювали задум архітектурного проекту народні майстри-умільці Уманщини – з 1796 по 1802 рр. копали ставки, підземну річку, споруджували водоспади й водограї, прокладали алеї, переносили велетенські гранітні брили, створювали із граніту та гіпсу художні прикраси для архітектурних споруд. У парку висаджували дерева місцевих порід та екзотичні рослини, завезені з різних країн світу. Прикрашали парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів, виготовленими скульпторами Італії та Франції. У парку навіть зберігся дуб, віком біля 400 років, – німий свідок багатьох подій, що відбувалися у цих місцях. За народними переказами, саме під цим дубом збиралися на наради з козаками легендарні українські ватажки Максим Залізняк та Іван Гонта. Головна композиційна вісь парку проходить по річищу Кам’янки, де споруджено ряд штучних басейнів та ставів: Верхній став (понад 8 га), Нижній став (близько 1,5 га), водоспади (один з них 14 м висотою), шлюзи, каскади, підземну ріку Ахеронт (завдовжки 224 м), водограї (найбільший до 20 м) тощо. Вартість 1230 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Екскурсії кухнею "Fabbrica"

"Кожна людина має право знати, з яких продуктів і в яких умовах готують її страву. Fabbrica має відкриту кухню, але ми хочемо показати вам більше" — Elena Zhabotinskay, шеф-кухар Fabbrica.Участь безкоштовна. Реєстрація на екскурсію обов'язкова. Після реєстрації ми зв'яжемося з вами для підтвердження участі. Максимальна кількість учасників — 10.Реєстрація на подію за посиланням.

Екскурсія "Озеро Синевір та водоспад Шипіт"

Озеро Синевір: на території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України, яке утворилося 10 тисяч років тому. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м. Варто відмітити, що о. Синевір входить до 7 природних чудес України!   Водоспад Шипіт - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець, Міжгірського району. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.Вартість - 460 грн. Додаткова інформація та попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Сходження на г. Ягідна

Похід на гору Ягідну — ідеальний варіант для легкої прогулянки Карпатами. Дорога переважно лісова і майже не має складних різких підйомів. Є можливість спуску як до точки старту — до с. Микуличин, так і до Татарова. Загальна маршрутна дистанція при цьому незмінна — близько 15 км. Залежно від погодних умов та фізичної підготовки, маршрут можна пройти значно швидше. Час проходження взимку по снігу — 7 годин. Велика перевага Ягідної — придатність для походу будь-якої пори року. При бажанні, маршрут можна подовжити, заночувавши на полонині Ліснів, чи рушити далі Ліснівським хребтом на гору Чорний Погар (1 266 м) і дійти до Ворохти або спуститись аж у Кривопіллі.Вартість - 300 грн.Додаткова інформація та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Сходження на гору Говерлу

Говерла — найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей на масиві Чорногора. Цікавим є той факт, що назва "Говерла" почала використовуватися через помилку допущену на австрійській військовій карті. Місцева ж ав­тентична назва гори – “Говирла” зараз повністю забута. Краєвиди з Говерли, зважаючи на її домінуюче розташування та висоту, за своєю протяжністю не мають аналогів в Українських Карпатах. При добрій видимості (найкраще в ясну погоду після дощів, що ввібрали в себе ввесь пил з атмосфери) з вершини Говерли в північній стороні видно значну частину Передкарпатської височини та Поділля включаючи міста Івано-Франківськ, Коломию та Снятин, на півдні видно румунський Сігет Мармароський. Північний захід приковує погляд своїми урвищами і відокремленістю вершин Петрос та Петросул. Інші гори Чорногірського хребта виглядають як ланцюг вершин, які, заступаючи одина одну, простягнулися у південно-східному напрямку. З вершини гори сходимо в сідловину між горами Говерла і Брескул. Саме там біля підніжжя Говерли є джерело, з якого і бере початок річка Прут, що несе свої води аж 955 км до річки Дунай. Є легенда яка пов'язує кілька географічних назв Чорногори. Вона розповідає про юного пастуха, який пас овець на гірській полонині і любив грати на сопілці. Зачарована його грою і красою, у нього сильно закохалася донька попа Івана – красуня Говерла. Але батько Говерли коли дізнався про їх зустрічі, то заборонив дівчині бути з бідним юнаком. Говерла з розпуки закам'яніла і стала горою. Заплакав також і юний пастух біля ніг своєї коханої і потік сльозами-рікою. І тоді батько побачив, що навіть згубивши доньку, не зміг розлучити її з коханим. Так і сам віддалік перетворився на гору, що охороняє спокій юних душ.Вартість: 350 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Тустань - наскельне місто - фортеця. Водоспад Кам'янка та озеро Журавлине

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця. Унікальна пам'ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника "Тустань".Вартість - 370 грн. Деталі та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Похід на Сокільський хребет

В програмі туру: сходження на Сокільський хребет (940 м н р м); Сокільська скеля; водоспад Сикавка; У вартість туру входить: проїзд автобусом, супровід екскурсовода, страхування. У вартість туру не входить: харчування. Обов'язково мати з собою: воду, дощовик, сух. пайок (обід), зручне взуття, змінний одяг (можна лишити в автобусі).Варість - 350 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Сходження на гору Пікуй

Гора Пікуй – найвища вершина Львівської області, розташована на межі із Закарпатською областю. Це мальовничий куточок Карпатських гір, який зібрав дивовижні пейзажі. Тут розміщується заказник «Пікуй» державного значення та однойменна база відпочинку у селищі Біласовиця, що знаходиться у підніжжі гори. Гора Пікуй найвища (1408 метрів) серед Вододільських Бескидів і всього пасма Бещад. Гора Пікуй розташована на межі Львівської та Закарпатської областей у селі Верхнє Гусне Турківського району. Поверхня вершини гори конусоподібної асиметричної форми. Схили густо вкриті ялівцем та буковим лісом. На самій вершині встановлена залізобетонна стела висотою 5 метрів. Кам’яний стовп-обеліск, споруджений на честь першого президента Чехословаччини Томаша Масарика. Обеліск встановили у 1935 році жителі села Верхнє Гусне, яке до війни разом із Закарпаттям входило до складу Чехословаччини. З верхівки гори відкривається чудова мальовнича панорама на декілька відомих Карпатських вершин: полонина Руна висотою 1482 метри; гора Гостра, вершина якої сягає 1405 метрів; гора Стій, висота якої – 1677 метрів. Вартість - 400 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Збаразький замок, Вишневецький палац та м. Тернопіль"

Збаразький замок можна безперечно назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини та справжньою окрасою старовинного Збаража… Могутній Збаразький замок, був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Проект видатного італійського архітектора Вінченццо Скамоцці пристосував до місцевих потреб фортифікатор Андреа дель Акава. Після завершення будівництва замок складався з двоповерхового палацу, побудованого в стилі пізнього ренесансу, казематів, валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Увійти в замок можна було через браму, розміщену в двоповерховій вежі, до якої вів звідний міст. Укріплення займали площу понад 16 гектарів. Після смерті Юрія Збаразького замок перейшов у володіння князів Вишневецьких, згодом – Потоцьких. В середині XVIII століття відбулися зміни, які спричинили втрату фортифікаційної слави замку. Польські магнати Потоцькі перетворили замок на звичайне феодальне помістя.Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур. Вишневецький палацовий комплекс - пам'ятка архітектури XVI-XVIII століть. Розташований на крутому березі річки Горинь. Площа резиденції становить одинадцять з половиною гектарів. Складається з Палацу Вишневецьких, Вознесенської церкви та палацового парку. Це один з кращих палацових ансамблів в Україні. Це чи не єдиний палац, побудований у стилі французького ренесансу, який зберіг свою композиційну цілісність і архітектурну завершеність. Його часто називають Волинським Версалем. У 2005 році комплекс отримав статус пам'ятки національного значення. I ось перед нами мальовниче стародавне мiсто Тернопiль - нинi один iз адмiнiстративних, економiчних та культурних центрiв областi у складi Української держави. З якого боку ви не потрапили б сюди, вас зустрiнуть новi багатоповерховi житловi i промисловi споруди та малi чепурнi будиночки обiч тихих вулиць, уквiтчаних ошатним рiзнобарв'ям кущiв i плодових дерев, нiжнi остiвцi скверiв, тiнистi привiлля паркiв i чудове голубе плесо Тернопiльського ставу. В їх тло органiчно вписуються, як коштовнi дiаманти, уцiлiлi архiтектурнi будiвлi минулих епох. Вартість - 400 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Унікальна Бакота: водосховище, наскельний монастир та Кам'янець-Подільський"

Бакота — затоплене село Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, у перекладі з давньоруської мови означає бажане, прекрасне місце. Знаходиться воно на березі Дністра — на території Національного природного парку "Подільські Товтри". Бакота — стародавня столиця "Русі Дольної" — так називали у XIII–XIV ст. територію між Дністром і Південним Бугом, яка у XIII ст. входила до складу Галицько-Волинського князівства. Галицько-Волинський літопис відзначає, що в епоху Київської Русі Бакота була важливим торговим портом на Дністрі. Неподалік Бакоти над Дністром височить Біла гора, де ще у XII–XIII ст. на місці язичницького капища виник найдавніший печерний монастир Подільської землі — це і є Бакітський скельний монастир. Узвишшя "Біла гора" утворене твердими силурійськими вапняками, в яких Дністер прорізав каньйон глибиною до 120 м.Вартість - 490 грн. Додаткова інформація та попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія ""Дельфінарій "Оскар" та зоопарк "Лімпопо""

Вартість - 650 грн. Вхідні квитки включено у вартсіть, для дітей - 540 грн. Деталі та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Похід на Кукул і Кострич

День 1. смт. Ворохта – хребет Кукул.День 2. г. Кукул (1539 м).День 3. Хребет Кострич – с. Красник.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості.Вартість 990 грн. У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: трансфери; страхування; прокат туристичного спорядження. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–400 грн (трансфери).

Лікійська стежка

Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить найцікавішою її частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море.Для проходження маршруту потрібен досвід туристських походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті немає, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим.Маршрут: Каньйон Гармонії «Ґьойнюк»/ Göynük Kanyonu ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 70 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м)Детальний опис маршруту:Вартість - 180 USDТривалість: 7 днів

Похід на Свидовець
06.10.2018

Маршрут: с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші.За 6 днів ми: побачимо чотири високогірних озера льодовикового походження; буде багато неба та простору, отари овець та вільні коні; безкраї краєвиди та широкий кут огляду впродовж великої частини походу за рахунок того, що головний Свидовецький хребет – високий, широкий та переважно безлісий, а лінія гір слабохвиляста (немає великих перепадів між сідловинами і вершинами); ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни; піднімемося на декілька вершин (найвища із яких сягає 1883 м). Вартість - 2100 грн.

Похід "Покутські Карпати"

День 1. Микуличин – г. Вовча – г. Ягідна (1216 м) – г. Ліснів (1257 м).День 2. г. Чорний Погар (1266м) – г. Гордя (1479 м) – г. Ротило (1483 м).День 3. г. Грегіт (1472 м) – Верховина.День 4. Верховина – Івано-Франківськ. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 1250 грн.У вартість входить: послуги інструктора-провідника; трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); вхідні квитки в заповідник, плата лісникам; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: трансфери; вхідні квитки в музеї; страхування; прокат туристичного спорядження; особисті витрати. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 250–300 грн (трансфери, вхідні квитки).

Угорські скелі

День 1. с. Зелене – Угорські скелі.День 2. Гриняви у всій красі: г. Скупова (1579 м) – пол. Кринта.День 3. Столиця Гуцульщини – Верховина.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість – 990 грн.  У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: трансфери; страхування; прокат туристичного спорядження. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–400 грн (трансфери).

Похід на Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан

День 1. м. Івано-Франківськ – Буковель – полонина Бладжів.День 2. Красені Ґорґанські: вершини Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан.День 3. Женецьке лісництво – м. Івано-Франківськ. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 990 грн. У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: трансфери; страхування; прокат туристичного спорядження.

Похід "Пішконя, Колочава, Синевир"

День 1. ст. Воловець – Міжгір'я – оз. Озерце.День 2. Хребет Пішконя та найвища точка – г. Негровець (1707 м).День 3. Музеї Колочави – оз. Синевир – реабілітаційний центр ведмедів – Воловець.Вартість походу – 1150 грн.У вартість включено: послуги провідника в горах, харчування (сніданки та вечері готуємо на вогні, обід – перекус),  групове спорядження (казани, тент і т.д.), групова аптечка.Додаткові витрати: трансфери (1,3-ого дня), вхідні квитки та екскурсії в туристичних об'єктах.

6-денний похід: Горгани
06.11.2018

Запрошуємо у 6-денний похід унікальним гірським масивом, який, мабуть, найлегше впізнати в українських Карпатах завдяки величезним кам’яним розсипам (ґорґам), вкритим лишайниками. Маршрут: с. Стара Гута − г. Висока − пер. Боревка − г. Сивуля Велика − пол. Рущина − г. Тавпиш − пер. Легіонів − г. Пантир − г. Велика Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші. За 6 днів ми: познайомимось із унікальним ландшафтом, що складається із каміння, вкритого лишайниками; піднімемося на найвищу вершину Ґорґан − г. Сивуля (1836 м); оглянемо окопи та бліндажі часів Першої світової війни, які залишилися на вершинах хребтів; зустрінемо відносно менше туристів; пройдемо цікаві важкопрохідні ділянки крізь червонокнижну сосну альпійську (жереп). Вартість: 2100 грн. Що входить: харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус); трансфери з (до) м. Івано-Франківська до пунктів початку (закінчення) пішохідної частини маршруту; послуги гіда-інструктора; газ та користування пальником в разі потреби; прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що не входить: особисте спорядження (намет, спальний мішок тощо); доїзд до м. Івано-Франківськ.

Похід "Каппадокія"

День 1. Гереме – Гюверджинлик – Учхісар – Долина Любові.День 2. Долина Пашабаг – Чавушін – Рожева та Червона долини.День 3. Дерінкую – Каньйон Іхлара – Селіме.День 4. Додому. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Гереме. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 70 $У вартість входить: послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: авіапереліт (економний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з купівлею квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо. медична страхівка; трансфери; харчування; проживання в хостелі чи кемпінгу; вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники. Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, ночівлі в хостелі, харчування, вхідні квитки).

На Канари з рюкзаком: вулкан Тейде на Тенерифе

День 1. Санта Крус де Тенерифе.День 2. Гірський масив Анага.День 3. До океану.День 4. Національний парк Тейде.День 5. Каньйон р. Баранко.День 6. "Місячні пейзажі".День 7. Скали де Гарсія.День 8. Гірський притулок Альтавіста (3260 м).День 9. На вершині вулкану Тейде (3718 м).День 10. Чорний ландшафт.День 11. Ущелина Маска.День 12. Санта Крус – відправлення додому.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Санта Крусі. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо. Вартість 190 євро. У вартість входить: трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора; групове спорядження; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери; ночівлі в хостелах; харчування в хостелах, ресторанах і кафе; вхідні квитки.​ Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250 євро. 

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Навчання та розвиток

Йога для батьків з дітьми

Йога для батьків це чудова можливість для мам чи татусів, які не мають з ким залишити дитину. Ви можете взяти її з собою на заняття!Ми займаємось в теплому приміщенні з килимовим покриттям в затишному просторі ВДОМА під цікаву музику та гомін діток))Наступні заняття відбудуться в понеділок та четвер з 11 до 12 год.Підходить для новачків!З собою бажано мати килимок для йоги чи карімат та змінне взуття.Вартість заняття 65 грн.

Група особистісного розвитку 12 кроків до гармонії

• Не отримуєте задоволення від життя ?• Часто хвилюєтеся з приводу того, що про вас думають інші ?• Відчуваєте складнощі при побудові стосунків або при спілкуванні з іншими?• Втомилися жити відовідно з очікуваннями інших?Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді для вас буде корисною участь в групі з особистісного розвитку "12 кроків до гармонії". Програма курсу:• Крок 1: В пошуках справжнього “Я”. Як припинити залежати від очікувань оточуючих та почати насолоджуватися життям?" - 18 вересня.• Крок 2: Точні координати, як визначити справжні цілі? - 25 вересня.• Крок 3: Кар’єра та діяльність. Як насолоджуватись своєю діяльністю? - 2 жовтня.• Крок 4: Психологія достатку. Як сформувати мислення благополуччя? - 9 жовтня.• Крок 5: Джерело енергії. Звідки черпати сили щоб рухатись далі? - 16 жовтня.• Крок 6: Встигнути все або як приручити час? - 23 жовтня.• Крок 7: Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом? - 30 жовтня.• Крок 8: Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя? - 6 листопада.• Крок 9: Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас? - 13 листопада.• Крок 10: Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз? - 20 листопада.• Крок 11: Тіло та здоров'я. Як навчитись чути та розуміти себе? - 27 листопада.• Крок 12: Стосунки. Як побудувати міцні відносини? - 4 грудня.В результаті участі в програмі:1. Краще пізнаєте самих себе, розкриєте своє справжнє "Я".Виявите істинні цінності, бажання, переконання, установки і позбудитесь потреби відповідати очікуванням оточуючих.2. Станете на крок ближче до свого призначення.Розкриєте свої таланти, здібності, сильні сторони та переваги.3. Дізнаєтеся про те, як побудувати міцні відносини.Опануєте стратегії та навички, які допоможуть збудувати міцні та гармонійні стосунки з колегами, друзями, рідними, коханими та з собою.4. Розкриєте внутрішні джерела та ресури.Дізнаєтеся про способи відновлення енергії, джерела ресурсів та натхнення для досягнення бажаних цілей.5. Сформуєте корисні звички, які зроблять вас щасливішими.Зрозумієте принципи досягнення стійких змін та сформуєте звички, які допоможуть зробити життя більш організованим, встигати більше, досягти успіху в кар'єрі та фінансового благополуччя, посприяють покращенню здоров'я та самопочуття.6. Навчитеся керувати своїми емоціями.Навчитеся розуміти, усвідомлювати, контролювати свої емоції. Розвините стресостійкість.7. Підвищите відчуття щастя та балансу.Ваше життя стане більш усвідомленим, ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом та отримувати від нього максимум вже сьогодні! Знайдете шлях до гармонії з собою та світом.Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренер.Вартість участі: 2387 грн. - за умови оплати цілого курсу;250 грн. - за відвідування окремого заняття.Реєстрація за посиланням.

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це: 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі; групова підтримка й енергія; конфіденційна, невелика група (6-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група; простір екологічних та довірливих відносин; шанс зустрітись із справжнім собою; вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки; закрита група на Фейсбуці; супровід психотерапевта. Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо: Ви шукаєте чогось більшого від свого життя, ніж у Вас є; Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність; Ви хочете краще зрозуміти себе та свій життєвий сценарій; Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя; Ви розумієте, що від Вас багато що залежить; Ви шукаєте чоловічого середовища. Під час терапевтичної групи Ви відкриєте: більше розуміння чого я хочу насправді; на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси; яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем; яка стратегія досягнень у Вашому житті; чому так важливий для чоловіка страх і травма; як будувати партнерські стосунки з жінкою; з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим» у якому напрямку життя Вам зараз рухатись. Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики: використовувати чоловічу силу та енергію; рухатись по житті більш цілісно і впевнено; будувати партнерські стосунки з іншими; втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення; вирішувати та витримувати складні справи; якісно відновлюватись і тримати баланс у житті; проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве; застосовувати нові стратегії мислення й поведінки. Ведучий : психотерапевт; тренер; ведучий психотерапевтичних груп; голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб» спікер жіночого фестивалю «Аніма»; автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва» Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Семінар для трейдерів та інвесторів початківців
26.09.2018
вул. Січових Стрільців, 5 поверх.

Хочеш дізнатись, що роблять успішні трейдери та інвестори? Як самому стати успішним? З якої суми почати і які кроки робити? Приходь до нас на семінар!

Смак Грузії

Які потрібно мати навики, щоб опанувати мистецтво приготування хачапурі по-мегрельські? Насправді, головна умова вдалої страви – це хороший настрій кухара. Кухарем буде Лаша, шеф-повар закладу Хінкальня! Грузинський темперамент, та неймовірна харизма заряджають хорошим настоєм усіх хто є поруч. На майстер-класі " Смак Грузії" вам розкажуть про гастрономічні традиції Грузії та навчать готувати один з найпопулярніших видів хачапурі по-мегрельські.Ви дізнаєтеся тонкощі приготування правильного тіста та хитрощі створення ідеальної "начинки", а по завершенні майстер-класу продегустуєте створений власними руками витвір кулінарного мистецтва. Процес приготування хачапурі є захоплюючим та оригінальним, а тому буде цікавим для вас.Забезпечуємо усіма необхідними матеріалами, для виготовлення хачапурі по-мегрельські. Пригощаємо лимонадом. Насолоджуємося смаком приготовленого вами хачапурі зі справжнім грузинським вином під колоритний тост від Лаші!Вартість: 150 грн. для учасниць клубу, 250 грн., для гостей клубу.

Набір на Twerk

Twerk - дивовижний напрямок танцю, він дозволяє кожному відчути власну привабливість і радість від запальних рухів. Тому якщо ви ще не володієте технікою тверка, але дуже хочете навчитися, не зволікайте, адже цим танцем можна не тільки замінити спортзал, а й отримати масу задоволення від власних досягнень. Плюсів у такого стилю, як тверк, дуже багато. Він не тільки допомагає дівчатам розкрити всю свою привабливість, стати більш розкутими, сміливішими, але і привести свої м'язи в тонус, зберігаючи спортивну форму тіла. Регулярні заняття допомагають зробити красиву форму сідниць, надати їм пружність, скинути зайву вагу, позбутися небажаного целюліту і звичайно стати більш пластичними. І одна з важливих переваг для дівчат: оволодівши цією технікою танцю, ви гарантовано не залишитеся без чоловічої уваги).Приходь - дозволь собі бути різною!Вартість заняття - 100 грн. Вартість місячного абонементу - 480 грн.

Відкрита зустріч-інтерв'ю: "Як подолати 1000 км на велосипеді?"

Програма "Стала Мобільність" запрошує на подію в рамках Велофоруму 2018 / Veloforum - відкриту зустріч-інтерв’ю з фінішерами марафону 1000 кілометрів на велосипеді. Володимир Чернишенко і Христина Зеленчук – франківські рандонери, тобто велолюбителі на великі дистанції будуть ділитися своїм досвідом та історіями про те, як же долати такі відстані, свій страх і внутрішні бар'єри перед результатом.   Вхід вільний.

Тренінг "Особиста ефективність і розвиток"

Хедлайнер заходу - Коля Римчук, співзасновник ресторації "LOFT", в минулому бариста кав'ярні "Говорить Івано-Франківськ", тренер мережі "23 ресторани" з приготування кави. Мав безпосереднє відношення до просування ідеї та кавової культури кав'ярні "Profiterole". Хобі: "А яке ще хобі?". 24/7 - робота мрії.

Building stream processing apps with Kafka Streams API
26.09.2018 19:00

Сьогодні обробкою даних нікого не здивуєш. Пропонуємо піти далі та дізнатись про технології, які дозволяють обробляти дані у реальному часі, зокрема - Apache Kafka та їхній Streams API. Тож цього місяця запрошуємо усіх Java-розробників на ІТ Вечорниці щоб: Дізнатись що таке Apache Kafka; Познайомитись із Kafka Streams API; Розглянути приклади використання Streams API; Отримати відповіді на "Як?", "Чому?" і "Коли?" використовувати Kafka Streams API. Наш спікер: Микола Веремейчик (Nick Veremeichyk), Java-розробник у компанії V.I.Tech, що вже протягом 2 років працює над системою, яка обробляє терабайти даних. Кому буде цікаво: Усім, хто знайомий із мовою програмування Java та цікавиться Stream processing.  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за нижчевказаним посиланням. Кількість місць: 50

Дискусія "Як бізнес-освіта об’єднає Львів та Івано-Франківськ?"

Вперше у Івано-Франківську Львівська бізнес-школа Український католицький університет UCuniversity (LvBS) запрошує на відкриту дискусію «Реновація міст. Як бізнес-освіта об’єднає Львів та Івано-Франківськ», що відбудеться 26 вересня на Promprylad.Renovation. Підприємці Львова та Івано-Франківська, представники громадських організацій та галузі бізнес-освіти зустрінуться в інноваційному центрі на базі івано-франківського заводу «Промприлад», аби обговорити такі теми: партнерство LvBS та «Промприлад. Реновація». Для чого та довкола чого об’єднуватися інституціям з однаковими цінностями, що прагнуть якісних змін у бізнесі, місцевих громадах та урбаністиці? довіра та об’єднання: чи прийшов уже час, аби партнерство в Україні замінило конкуренцію? бізнес-освіта та lifelong learning як нова реальність Львівська бізнес-школа УКУ розпочинає низку навчальних програм та заходів у Івано-Франківську. Анонси та презентації. Учасники дискусії: Yaroslav Rushchyshyn, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», член Колегії обласної держадміністрації від підприємництва (Львів); Sophia Opatska, декан-засновниця LvBS, проректор з науково-педагогічної роботи УКУ (Львів); Roksolyana Voronovska, директор зі стратегічного розвитку LvBS (Львів); Yuriy Fylyuk, підприємець, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник проекту «Тепле місто» та «Промприлад. Реновація» (Івано-Франківськ); Сергій Фіцак, голова наглядової ради платформи «Тепле місто», співвласник IT-компанії Softjourn (Івано-Франківськ); Юрій Козакевич, співвласник ресторану «Fabbrica», співзасновник «Intellect Hub», випускник програми Key Executive MBA LvBS (Івано-Франківськ).

Тренінг "Управління командою в громадських організаціях"
27.09.2018 10:00

Українське представництво глобальної антикорупційної організації Transparency International 27 вересня 2018 року проводить тренінг в Івано-Франківську «Управління командою в громадських організаціях». Під час заходу учасники дізнаються, чому HR важливий в громадському секторі, як «полегшити життя» у процесі пошуку людей та як організувати навчання та розвиток для членів команди.Цей тренінг буде корисний керівництву організації, проектним менеджерам та HR менеджерам. Під час одноденного навчання учасники дізнаються про HRM (управління людськими ресурсами), функції HR в організації, відбір потрібної людини з кандидатів. Захід триватиме 27 вересня з 10:00 до 18:00. У програмі тренінгу:• Про систему управління командою та її необхідні складові• Пошук людей в команду і що може з цим допомогти• Які ризики можуть виникати в управлінні командою• Що можна зробити, щоб людина лишилась в організації (адаптація, розвиток, оцінка)З учасниками тренінгу працюватиме Лілія Мотієць, HR-менеджер Transparency International Україна.Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій Івано-Франківська. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 11:00 25 вересня 2018 року за посиланням.

Презентація "Event Business School"

Кухня Маркетингу спільно з Yogaifschool STS вирішили запустити новий цікавий проект: виховати в нашому місті, а потім і за його межами, певну кількість успішних організаторів цікавих подій. В нас є багатий досвід в цій сфері: від організації розважальних подій, лекцій, тренінгів, турів, до масштабних дорогих фестивалів. В процесі нашої роботи ми виховали багато спеціалістів з івент маркетингу та менеджменту, відповідно розробили дієву систему навчання. Саме її ми і будемо використовувати в нашій Event Business SchoolЯк це буде відбуватися та всі інші деталі ви зможете дізнатися на нашій презентації. Вартість: безкоштовно.

Школа №3: Школа фасилітації / модерації стратегічних сесій
27.09.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 27 вересня – 30 вересня. Ця школа буде корисною для всіх модераторів, тренерів, експертів, коучів, менеджерів, керівників, HR-експертів, які вже проводять стратегічні сесії для своїх проектів або інших організацій на замовлення та які лише планують розібратися з питанням стратегічного планування та проводити такі сесії в майбутньому. Програмою школи передбачений комплексний та цілісний підхід до проведення стратегічних зустрічей, що включає сучасні підходи до формування стратегій, вибір індивідуального стилю стратегування згідно характеру та потреб організації, пропрацювання окремих класичних та нових методів зі стратегічного менеджменту, а також питання балансу між орієнтацією на груповий процес та орієнтацію на результат в рамках стратегічних сесій. Школа буде включати як теоретичні блоки та натренування окремих інструментів, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 27 вересня - Яким є / може бути стратегічне планування в умовах нестабільного світу?▪ Основи фасилітації та передумови ефективного групового процесу▪ Сучасні підходи до стратегічного планування в нестабільному світі VUCA▪ Різниця між плануваннями стратегії та вибором тактики 28 вересня - Як визначити справжний запит від організації / справжні потреби в стратегічній сесії? ▪ Основи організаційного розвитку. Кореляція між етапом розвитку організації та потребам в стратегічному плануванні▪ Різни стилі стратегування▪ Прояснення запиту до стратегічної сесії:- чи справді декларований запит відповідає дійсному?- з’ясування ключових моментів 29 вересня - Як спланувати та провести стратегічну сесію?▪ Дизайн стратегічної сесії. Розгляд різних програм стратегічних сесій▪ Підходи та методики. Класичні методи та нові інструменти, які використовуються в стратегічних сесіях▪ Техніки прийняття групового рішення на стратегічних сесіях. Етап “контрактінгу”▪ Відпрацювання елементів стратегічної сесії та отримання зворотнього зв’язку 30 вересня - Як розвиватися в якості модератора / фасилітатора стратегічних сесій?▪ Робота із ризиками ▪ Особиста стійкість (resilience) та розвиток навичок фасилітації при роботі зі стратегічними сесіями▪ Компетенції фасилітатора / модератора стратегічних сесій та індивідуальний план розвитку Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:- насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів;- можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи;- пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи;- сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня // Khata-Maysternya (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені)- надихаючу навчальну спільноту однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4700 до 15 липня за тарифним планом early bird або ж 5200 до 15 серпня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ,

Тренінг "SMM для розвитку бізнесу"

На тренінзі Ви отримаєте відповіді на питання: SMM – кому це потрібно? Як стати професійним SMM-ником? Яку соцмережу краще обрати? Основні засади SMM: аудиторія, контент, планування Як збільшити аудиторію (на прикладі ФБ)? Як створити якісний контент? Чи достатній функціонал ФБ для якісного SMM? Рекламний кабінет у ФБ Таргетинг – наше все! Інструменти аналітики у ФБ Мою сторінку забанили! Що робити? Спікер: Володимир Звенигородський, понад 6 років досвіду в SMM, 9 років досвіду в PR та маркетингу. Спеціалізація: Facebook.Вартість участі: 100 грн. Кількість місць обмежена.

Заняття "Пологи. Тренуємо методи дихання та природнього знеболення."
27.09.2018 16:00

Додаткова інформація та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Управління фінансами ресторану #8

Ми провели 7 авторських курсів від Олександра Токмиленка.В оновленому курсі ви знайдете відповіді на питання, які найчастіше задаєте нам:-Як розробити бізнес модель ресторану?-Коли повернуться інвестиції та реінсвестиції (про які часто забувають)?-Коли ресторан починає заробляти та що таке точка беззбитковості?-Як спланувати прибуток ресторану на рік?-Як контролювати доходи та управляти витратами?-Як побачити проблемні зони діяльності, за допомогою яких індикаторів?-Як налаштувати управлінський облік та які звіти використовувати?-Яка роль програмного забезпечення в фінансовому обліку ресторанів?Вартість курсу: 5800 грн.* - до 06.07.2018 (до 23:59)6800 грн.* - з 07.07.2018 до 14.09.2018 (до 23:59)* у вартість входить: участь, навчальні матеріали, обіди та кавобрейки:-)Вартість фіксується на момент оплати, а не реєстрації.При участі двох і більше учасників від однієї компанії - знижка 10% на кожного учасника.

Авторський експрес-курс "Перші кроки в танго"

Як навчитись говорити з іншою людиною не сказавши при цьому ні слова? Як зробити спілкування цікавим, глибоким і комфортним, коли навколо є інші люди?  Саме на ці питання ви можете знайти відповіді в танго. Так, ви будете вчитись рухатись і танцювати. Але не це головне. Саме важливе, чому ви будете вчитись, це вмінню спілкуватись з іншою людиною на рівні відчуттів. Не має значення ваш попередній досвід в танцях чи його відсутність. Не має значення ваша фізична активність. Це все вам не знадобиться. Вашої підготовки має хватити на те, щоб просто ходити так, як би ви були на прогулянці з приємною людиною.Ціна авторського експрес-курсу при оплаті :- до 14.09.2018 (включно): 250 грн з пари- з 15.09.2018 та на вході: 350 грн з париРеєстрація на експрес-курс можлива лише в парах.Зареєструйтесь на майстер-клас одним з наступних способів:- Заповніть анкету за посиланням- Подзвоніть за номером телефону Розклад:17.09.18 (пн) - Майстер-клас - 20:00-21:0020.09.18 (чт) - Практика - 20:00-21:0027.09.18 (чт) - Практика - 20:00-21:0004.10.18 (чт) - Практика - 20:00-21:0011.10.18 (чт) - Практика - 20:00-21:0015.10.18 (пн) - Модерована мілонга в честь завершення курсу - 19:30-21:00Увага!!!1) Наявність партнера на навчанні є обов'язковою;2) Обов’язково треба мати з собою змінне взуття;3) Ви маєте дотримуватись правил поведінки, поважати інших учасників та виконувати рекомендації викладачів;4) Фото/відео зйомка в залі заборонена.

Семінар від Christina
27.09.2018

Unstress - рішення для чутливої шкіри. Rose de mer - кораловий пілінг.

Майстер-клас "Асортимент продукції ТМ "Kolorit" для фасадів"
28.09.2018 13:00
вул. Набережна, 28

Хочемо запросити вас на безкоштовний майстер-клас. Будемо раді бачити всіх, хто працює або захоплюється будівництвом, ремонтом, дизайном інтер'єру і тд. На майстер-класі ми проведемо презентацію продуктів TM "Kolorit" для зовнішнього застосування на мінеральні поверхні. Поговоримо про штукатурках "Короїд" і "Баранчик".

Семінар "Завдання та функції прес-служб ОМС,ВВ під час реформ"
28.09.2018 09:00
вул. Галицька вулиця, 67

28 вересня 2018 року в рамках проекту "Школа реформ для регіональних прес-служб" в Івано-Франківську відбудеться семінар "Завдання та функції прес-служб ОМС/ВВ під час реформ". Проводитиме семінар експерт-консультант у сфері PR і маркетингу, кандидат філологічних наук, спеціальність “Журналістика”, адміністративний директор Центру ​демократії та верховенства права Віталій Жугай.Участь у семінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ. У зв'язку із обмеженою кількістю місць необхідна попередня реєстрація за посиланням.План:09.00 - 10.00 - реєстрація учасників семінару, вітальна кава10.00 - 12.00 - перша частина семінару12.00 - 12.30 - кава-перерва, перекуски12.30 - 14.30 - друга частина семінару14.30 - 15.00 - завершальна частина (питання, дискусія тощо)Організатори беруть на себе витрати пов’язані із забезпеченням учасників роздатковими матеріалами, кавою-перервою та перекусками

Ранкова кава з психологом Любов'ю Мазур

В цьому сезоні, ми з Вами детально подосліджуємо тему: "Енергія Жінки". В легкій, невимушеній, арт-атмосфері. Чому енергія жінки? жінка бере енергію в здоровій комунікації з іншими жінками; ви уже знаєте, що від стану жінки залежать якість відносин з партнером, здоров'я дітей, власний успіх у бажаних сферах життя; сучасна жінка, як "семирукий восьминог-всевстигайка" потребує релаксуючих пауз для відновлення, стишення ходу, "зниження швидкості на поворотах", заради, як мінімум, -безпеки, а також, щоб відчути, почути себе, бути вірною собі ж. Стан "видихнулась" небезпечний спустошенням, через втому, як психо-емоційного, так і фізичного походження. Що притягує спустошення на вашу думку?!.-точно не гармонію, відчуття щастя, люблячі відносини, здоров'я і фінанси. Виходить "впахування" будь-якого роду чи думкоїдство є дорогою в бідність, у обкрадання себе і Світу, від проявлення і служіння своїми талантами. На ранковій каві ми розглянемо індивідуальні експрес-методики наповнення жінки, проявів Безумовної любові до себе,  через турботу про себе! А також виконаємо арт-практики направлені на профілактику здорової, наповненої, життєдайної енергії Жінки. Ваші улюблені МАК(метафоричні асоціативні карти) прихоплю з собою. Цього разу на нас чекає атмосферна Делікація і я - Любов Мазур: автор і ведуча ранкових кав, арт-терапевт, лікар-психосоматолог, мотиваційний тренер, член східно-української асоціації АТ України, спікер психологічних фестивалів Art-praktik, АНІМА. Реєстрація обов'язкова, по 100% передоплаті, вартість 339 грн до 27.09.З повагою до свого та вашого часу, а також до бажаючих учасниць. В день події 389 грн. Кількість місць, 10. У вартість входять необідні матеріали, мій час/знання, ароматні напитки на ваш вибір(чай, кава, какао). Вода обов'язково. Реєстрація відкрита, залишилось 8 місць. До зустрічі любі, я чекаю на Вас. Потурбуйтесь про себе. Буде сердечно.

Психотерапевтична група про стосунки
28.09.2018 16:00

Чому варто говорити про стосунки?Люди більше подібні, аніж відрізняються, навіть якщо цього і не видно на перший погляд. Для всіх важлива любов і близькість, всі прагнуть мати такі стосунки, що зцілюють і розвиваються, ніхто не хоче боятися і страждати. Але як цього досягти? Все просто і складно водночас. Почати говорити собі правду про почуття, почати і продовжити проживати емоції, взяти відповідальність за власні переживання і залишатися вірним/вірною собі. Зберігати гідність, поважаючи партнера.Психотерапевтична група - це своєрідна лабораторія для досліджень різніх способів людського спілкування. Якщо ви ніколи не були учасником такої групи, то вам важливо знати, що -- це дуже розвиваюче середовище. Місце, де можна обговорити почуття, переживання чи роздуми, наважитися сказати в голос те, що давно замовчується навіть перед собою, дізнатись багато інформації і отримати нові навички спілкування, "підслухати” як там у іншої статі все відбувається і отримати підтримку в точках болю.Що вас чекає?Основна форма роботи - діалог і дискусія. Щоб вона була структурованою, ми додаємо міні-лекці та вправи для самоаналізу. Забезпечуємо дбайливу, безпечну та уважну до деталей роботу ведучих. Все це разом -- тепла і комфортна атмосфера для пошуку власних відповідей.Про що говоритимемо?  чому вразливість в стосунках робить нас сильнішими;  сімейні сценарії, що ми несвідомо принесли з батьківських сімей;  гендерні міфи і токсичні для стосунків стереотипи;  труднощі та непорозуміння в парі;  власні бажання, потреби та інтерес;  кризи, які ніяк не уникнути в стосунках;  секс, збудження і любов. Більшість проблем у стосунках виникають тому, що кожна людина унікальна і має свої форми поведінки. В силу наших відмінностей, ми не завжди здатні усвідомити, зрозуміти, відчути, що в даний момент відбувається в наших відносинах. Як результат, деякі наші бажання і почуття, спрямовані на наших партнерів, наштовхуються на стіну нерозуміння і відкидання. І це завдає нам болю. З іншого боку, наші стосунки можуть бути наповнені турботою, дружбою, взаєморозумінням, прийняттям, сексом, любов'ю і роблять нас по-справжньому щасливими людьми!Принципи роботи групи:Конфіденційність (все про що говоримо, залишається в межах групи).  Безпека: уникаємо подвійних стосунків (обоє з пари, двоє і більше близьких родичів, керівник і підлеглий не можуть бути учасниками однієї групи).  Безоціночність (уникаємо осуджування чи оцінюваня почуттів та історій інших учасників).  Добровільність (говори лише про те, що хочеш говорити, правильних чи неправильних тем не існує).  “Стоп” (все про що говоримо має межу, цю межу визначає кожен для себе сам і може про це говорити). Графік роботи:п`ятниця 16:00-20:00;субота і неділя 11:00-19:00 (включно година на обід).Вартість: до 18 вересня - 1800 грн. з 19 вересня по день початку - 2400 грн.Оплата включає роботу двох психотерапевтів, орг. витрати, кава-брейки.

Семінар-практикум "Мистецтво гістероскопії"

Семінар зацікавить, як початківців так і більш досвідчених лікарів-гінекологів, які бажають розширити свої знання та вдосконалити практичні навички у сфері гістероскопії.До змісту програми семінару включено: теоретичну частину, практичні кейси-презентації з відеоматеріалом у форматі "живої хірургії", відпрацювання практичних навиків на тренажерах-симуляторах, «жива хірургія» в операційній, розбір основних етапів оперативних втручань, а також обговорення та засвоєння матеріалу за смачною самостійно приготовленою вечерею в професійній кулінарній школі «ElChef».Для реєстрації заповніть анкету.

Дгарма Арт: Простір Сприйняття Творчість

Відкрита для всіх, програма поєднує буддійські вчення про мистецтво з вченнями Шамбали про сміливість бути в теперішньому моменті - поєднання енергії та магії живого буття з тим, як ми творимо себе та наш світ. Все наше життя може бути творчим процесом - за допомогою наших жестів, вчинків, речей, які ми створюємо, за допомогою того, що і як ми говоримо.Зазвичай мистецтво вважається чимось додатковим чи особливим у нашому житті. Чимось, що створюють люди, які особливо талановиті. Але згідно з вченнями традиції Шамбали, мистецтво - це щось живе і життєве, кожен має потенціал для реалізації мистецтва. Живе і життєве, бо те, як ми сприймаємо світ, впливає на все, що ми робимо і кажемо. Це стосується нашої системи вірувань та нашої концепції дійсності разом узятих. З цієї точки зору мистецтво є способом бачення і буття.Це шлях для кожного з нас, щоб висловити нашу особисту справжність, не наслідуючи чи імітуючи інших. Це спосіб знайти свій "власний голос".Вчитимуть: Герберт Ельський /Herbert Elsky/ (Франція), Андрій Кучеренко (Україна).

Звуковий сеанс від Lab Sound Design

Це звукова подорож, де можна розслабитися і спостерігати, як звуки автентичних музичних інструментів приносять ефект повного розчинення в реальності, зупинку внутрішнього діалогу і глибоке розслаблення тіла і розуму. Заспокоється дихання і стає глибшим. Розум позбавляється від неспокійних думок.Сеанс звуку надає неймовірно сильний терапевтичний ефект, занурюючи тіло людини в стан акустичної депривації, відключаючи надлишковий контроль розуму, включає підвищену працездатність аутоімунної системи, дозволяючи організму самовідновлюватися.Звуковий сеанс - це можливість відчути світ по-новому. І в слова це не оформити - потрібно відчути...Вартість:"Рання пташка" до 20.08 - 200 грн.З 20.08 до 15.09 вартість 250 грн. (якщо ви приходите з партнером, вартімть для кожного 220 грн)З 15.09 до 29.09. - 300 грн (якщо ви приходите з партнером, вартімть для кожного 270 грн)В день проведення та за наявності місця - 350 грнРеєстрація обов'язкова за номером телефону.

Курси масажу "Моделювання фігури та естетика тіла"

Загальна інформація: курс спеціалізованого масажу для отримання навичок корекції і загальної підтяжки фігури. Ці техніки масажу допомагають впоратися із зайвою вагою, целюлітом,набряками, загальною в'ялістю шкіри, а також зниженим імунітетом і стресом.Спецкурс включає освоєння декількох технік антицелюлітого масажу(лімфодренажний, вакуумно-банковий, медовий та Гуа-Ша), в тому числі антицелюлітні скраби та обгортування.Спецкурс призначений для медиків, косметологів, а також людей без медосвіти, що працюють з оздоровчими техніками, фахівців SPA.Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика).Спосіб навчання: груповий.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма1-й День: 1. Ожиріння, типи ожиріння. Целюліт, форми і типи целюліту;2. Лімфодренажний масаж;3. Вакуумно-банковий масаж;4. Скрабування при моделюванні тіла та його вплив на організм.2-й День:1. Медовий антицелюлітний масаж;2. Масаж Гуа Ша;3. Антицелюлітні обгортання;4. SPA обгортання при ожирінні та целюліті.ЦІНА КУРСУ: 1800 грн (для ниших учнів 1600грн). Передплата 500грн до 17.09.2018р.Реєстрація за телефоном.

Потужний інтенсивий курс підготовки до складання IELTS
29.09.2018 - 21.10.2018

Хто буде вести підготовку: Вікторія Попова та її команда. 18  років досвіду викладання у всіх вікових категоріях та на всіх рівнях володіння мовою: всі рівні General English, юридична англійська, бізнес англійська, спецкурси. 10 років досвіду підготовки до складання IELTS (General & Academic), а також до складання TOEFL, GMAT, GRE, ILEC.

Інтенсив-курс "Школа здорового харчування "Vitalife""
29.09.2018 15:00

Здорове харчування стає все більше популярне в Україні. Інтенсив-курс школи здорового харчування Vitalife допоможе Вам розкласти всі крапки над "і" . Разом з лікарем,дієтологом Ви  дізнаєтесь як за допомогою їжі зміцнити своє здоров'я, навчитесь правильно підбирати продукти в супермаркеті,щоб було не тільки смачно, але й корисно.     Програма інтенсив-курсу: 29.09 - Все про здорове харчування. 3 год. Бонус від інтенсив-курсу. 30.09 - Унікальна авторська екскурсія 2 год. супермаркетом  - "Здоровий кошик".   Ціна: при оплаті до 25.09 - 1000 грн при оплаті до 28.09 - 1200 грн оплата в день інтенсиву - 1500 грн. Приємним бонусом інтенсиву стане Майстер-клас з приготування здорових солодощів.Деталі та реєстрація в приватних повідомленнях на сторінку за нижчевказаним посиланням.

Майстер-клас "М'ясо та вино"
29.09.2018 18:00

Що може бути краще, ніж провести вечір в кулінарній школі еl Chef, готуючи м'ясо та дегустуючи вино? Хочете в цьому переконатися? Тоді запрошуємо вас 29 вересня на майстер-клас, де ви матимете можливість відпочити від буденних справ, насолодитися смачною їжею та приємною атмосферою!В меню: - Стейк Рібай з аргентинським соусом та полентою- Дегустація на тему "Food and Wine"⠀Вартість: 600 грн. Діє акція: приведи друга чи подругу та отримай – 10% для вас обох.

Експрес-школа "Самостійне та самокероване навчання"

Навчатися самостійно - приваблива перспектива чи виклик? Подекуди це єдиний спосіб зберегти актуальність на ринку праці, а також можливість здобути конкурентні переваги в інноваційних сферах, які ще не пропонують готових освітніх рішень. Як визначити план “дисциплін”, організувати себе і свій графік, оцінити якість засвоєння знань і навичок? Що таке індивідуальна навчальна траекторія та як нею керувати? Чи означає “самостійне навчання” ізоляцію і усамітнення?З цими та іншими питаннями стосовно ефективного самостійного навчання ми будемо розбиратися на нашій недільній експрес-школі. Вона складатиметься із теоретичної частини, в якій ми працюватимемо аспектами компетенцій, які варто прокачувати для продуктивного освітнього процесу, а також із частини, де ми скористаємося кількома коучинговими техніками і вибудуємо індивідуальний план самостійного навчання на принаймні найближчий рік.Експрес-школу проводитимуть тренерки Інша Освіта / Insha Osvita, які лише на один день завітають до Івано-Франківська.Умови оплати: до 20 вересня - 150 грн до 30 вересня - 200 грн в день проведення школи - 250 грн Для участі в школі потрібно зареєструватися за цим лінком.

Веге майстер-клас "Готуємо білкові страви"
30.09.2018 16:00

Запрошуємо вас на черговий майстер клас з приготування смачних вегетаріанських страв! На цей раз ми готуємо білкові страви. Гаряча страва: сир панір з помідорами, прянощами та сметаною Закуска: веге форшмак (смачнющій вегетаріанський паштет) Ведуть: Tanya Gnatyuk та Мария Кропатницкая (Marichka Kropatnytska). Вартість: за дотацією (добровільний внесок).

Навчальний курс "Інтернет-маркетинг для початківців"

Сьогодні, з розвитком технологій виникає необхідність підприємцям бути присутніми в інтернеті та соціальних мережах. Програма курсу включає: - Вступ до "веб-маркетингу"; - SEO; - Контексна реклама; - SMM; - Розсилки; - Основи продажів online. Кількість занять - 7.Вартість участі: 1500 грн.Кількість місць обмежена.Реєстрація за вказаним посиланням.

React Native Boot Camp
01.10.2018 17:00

COAX Software розпочинає React Native Course для тих, хто має: 1 рік досвіду роботи в галузі веб-розробки intermediate рівень англійської розмови знання Javascript досвід роботи з React.js досвід роботи з Linux / OSX Найуспішніші кандидати зможуть отримати пропозицію про роботу від нашої компанії!

Інтенсив з риторики та комунікації by Stephiniv

Двадцять дев'ятий, авторський, потужний, оновлений риторичний інтенсив! Спікер: Христина Стефінів (Christina Stephiniv) - радіоведуча, тренер з дикції/риторики, постановки голосу, журналістка, авторка унікального риторичного курсу "Не ділом, а словом" ( Понад 667 успішних тренінги за рік!). Тренінг поділено на 2 блоки: 1) Ази ораторської майстерності та видобуття і постановка голосу (3 заняття-практикуми) 2) Самопрезентація, дебати та переговори: ефективність, прибуток, виграш! (3 заняття-практикуми) На першій груповій зустрічі ви дізнаєтеся: Як перетворити страх публічного виступу в ресурсну енергію? Про 9 помилкових психологічних портретів оратора Покроковий, дієвий алгоритм побудови промови Все про композицію та структуру публічного виступу Про те, як саме потрібно готуватися до публічного виступу: на чому наголосити, а чого слід уникати; Про основні моделі і фрази, які слід використовувати під час ораторського виступу. На першій груповій зустрічі Ви навчитеся: Налагоджувати тактильний та візуальний контакт із аудиторією; Безпрограшно структурувати власну доповідь/промову/діалог так, щоб не розгубитись. Правильно наповнювати виступ яскравими динаміками (що це – дізнаєтесь) Отримаєте з собою набір вправ та інструментів для розкриття та постановки власного голосу. Коли: з 01.10 (понеділок); 02.10 (вівторок); 04.10 (четвер) 08.10 (понеділок) 09.10 (вівторок) та 11.10 (четвер) з 18:00 до 21:30 год.

Сертифікатна програма курсів Java

Програма курсу Java: Об'єктно-орієнтонтоване програмування, що включає як реалізацію підходу мовою Java так і ООП підхід до розроблення програмних продуктів Основи мови Java Розроблення програмного продукту в команді Робота з базою даних Розроблення веб-програм (сервлети) Робота із експертом із ІТ компанії при розробленні програмного продукту Абстрактні класи і наслідування Пакети і сервлети Виключні ситуації / Робота з базою даних SQL/База даних/ DAO Generics / Файли Робота на розробленням функціоналу проекту Особливості програми ▪︎ Кількість занять: 24 ▪︎ Тривалість заняття: 2 год ▪︎ Частота: 3 рази/тиждень + Доступ до лекційних матеріалів онлайн, + Робота в командах над спільними та індивідуальними проектами, + Розвиток лідерських якостей, + Формування soft skills, + Допомога в написанні резюме. Примітки: Для студентів технічних спеціальностей навчальних закладів Івано-Франківська – знижка 5%; Для студентів Інституту ІТ ІФНТУНГ – можливість перезарахування навчальних модулів у межах курсів; У групі передабачається 1 соціальне місце (учасники АТО, ВПО, сироти та напівсироти) Додаткові умови: організаторами надається комп’ютер, робоче місце, вода, чай, кава на час занять Вартість: 4500 грн  

Курс з підвищення кваліфікації "Апгрейд для кухарів"
01.10.2018 16:30

Новий, оригінальний і актуальний курс для кухарів з досвідом роботи: Для тих, хто шукає натхнення; Прагне розвитку; Нових сміливих рішень; Актуальних технологій та тенденцій в кулінарії; 1-5 жовтня 16:30-21:00 з вами працюватимуть відомі та прогресивні Шефи, учасники Західної шеф-групи України: Ярослав Гуменюк, Віталій Гуралевич, Анатолий Ларчев.Вони поділяться власним досвідом, знаннями та тенденціями: 1.10 - 2.10 – Віталій Гуралевич: Сучасна українська кухня, її розвиток та популяризація в ресторані 3.10 - 4.10 – Ярослав Гуменюк: Новий погляд на субпродукти та їх поєднання.  Сіль – інгредієнт, без якого неможлива кухня. 5.10 – Анатолій Ларчев: Сезонність та стилі подачі. Що ви отримаєте?  Обмін досвідом Теоретичні знання  Практичне відпрацювання страв

Секрети успішних продажів в інтернеті

Друзі, якщо у Вас є бажання відкрити бізнесу або вже відкритий бізнес, який Ви б хотіли розвинути - то даний тренінг для Вас. На тренінзі будуть розглядатись основні моменти продажів через соціальні мережі, формування тагрентованої реклами та обрання цільової аудиторії. Воно того варте! Приходьте!Спікер: Володимир Звенигородський, понад 6 років досвіду в SMM, 9 років досвіду в PR та маркетингу. Спеціалізація: Facebook.Вартість участі: 150 грн. Кількість місць обмежена.

Кар'єра та діяльність. Як насолоджуватись своєю діяльністю?

Набридло сидіти на одному місці та хочеться рухатися далі? Хочете знайти шляхи покращення стосунків з колегами? Слово "робота" викликає суцільний стрес та неприємні емоції? Мрієте працювати легко й з насолодою? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі: Шляхи створення гарного настрою на роботі Основні способи захопитись своєю роботою Планування кар'єрного успіху Техніки зниження робочого стресу Методи підвищення особистої ефективності без емоційного вигорання У результаті: Навчимося отримувати від діяльності радість та задоволення. Дізнаємося, як створювати гарні відносини з колегами. Розглянемо 7 складових досягнення успіху в кар’єрі. Навчимося бути щасливими та спокійними в робочому хаосі. Дізнаємося, як полюбити не улюблену роботу. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Акторська майстерність в житті

Розвиваючи артистичну сміливість ми розвиваємо себе, так як позбавляємось обмежень, затисків і страхів, що набуваємо протягом життя. Іноді буває, що у бізнесмена є прекрасна ідея, але він не може донести її до оточення. За ним не йдуть – тому, що у нього «слабкий» голос, невиразна мова, затиснута жестикуляція. Акторське мистецтво допомагає в житті, а саме: позбутись комплексів. Ви зможете з легкістю заводити нові знайомста, ефектившіше комунікувати. відточити навики публічного виступу; 95% людей відчувають "страх сцени". І в той же час, освоївши техніки взаємодії з аудиторією, закони темпоритму та секрети м'язового контролю, Ви будете почувати себе набагато вільніше. Ви зможете з легкістю ділитись своїми думками на нарадах, висловлюватись на урочистих подіях, говорити тости досягати перемоги у переговорах; Вміння приховати емоції вкрай важливо, як і зіграти їх. Також цінним є вміння їх прочитати. Це стане Вашим додатковим козирем. А додавши ораторські навики, емпатію та трішки імпровізації, Ви зможете гідно відстоювати свою позицію підвищити свій емоційний інтелект;Особистість з низьким EQ втрачає багато можливостей через невміння зрозуміти оточуючих та налагодити з ними контакт, а в негативному стані у неї все валиться з рук, допускає багато помилок і живе неефективно. Покращивши рівень EQ можна одразу покращити рівень свого життя прокачати креативність та навички імпровізації; Все йде не по плану? - а може це й на краще! Креативність та імпровізація це те, що допоможе Вам виходити за встановленні рамки. Цією рисою володіє більше 90% успішних людей стати екстравертним інтровертом Проблеми з соціалізацією відразу відбиваються на рівні життя, адже вміння працювати в команді важливо як для особистого життя, так і для бізнесу. Для кого цей захід: для тих, хто хоче покращити себе, стати харизматичнішим та впевненішим у собі. Лектор: Тарас Василюк - провідний ведучий регіону, актор, режисер, педагог, музикант, фотомодель. Викладач ПНУ ім. В.Стефаника. Вартість: до 02.10.18 -300 грн, в день події – 400 грн

Майстерня (не)дитячої демократії

Запрошуємо активну молодь віком до 25 років з Луганської області до участі в “Майстерні (не)дитячої демократії”, яка відбудеться в Івано-Франківську з 3 по 6 жовтня. В учасників та учасниць, які до 16 вересня заповнять анкету а пройдуть відбір, буде можливість: перейняти практичний досвід впливу на прийняття рішень місцевою владою в інших регіонах України від експертів-однолітків; ознайомитися з кращими світовими практиками залучення молоді. встановити зв'язки та обмінятись знаннями з однолітками з інших громадських організацій. Крім цього, учасники та учасниці зустрінуться з молодими підприємцями та відвідають молодіжні центри / хаби для вивчення їх впливу на життя громад. Організатори забезпечують проживання та харчування і компенсують проїзд в обидві сторони за наявності проїздних документів. Учасники та учасниці, що пройшли відбір, отримають підтвердження до 17 вересня.

Діджитал-майстерня у Польщі для людей з порушеннями слуху

Запрошуємо підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії приєднатись до польсько-українського проекту «Крок вперед». Якщо ти хочеш розвиватись, знаходити можливості, замість зводити бар’єри, своїм прикладом надихати інших — саме час зробити впевнений крок. Заповни анкету і вирушай з 3 по 11 жовтня до Польського містечка Огродзінец. Знайомся з однолітками! Досліджуй медіатехнології! Ставши частиною міжнародної команди, створюй унікальні меседжі, які почує суспільство! Поїздку влаштовує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłow (Польща) та Мелітопольською гімназією №19. Організатор(к)и проекту прагнуть з допомогою мультимедійного навчання згуртувати підлітків, які мають порушення слуху з їхніми ровесниками і ровесницями. Вього лиш за тиждень учасники та учасниці проекту навчаться використовувати медійні технології так, щоб завдяки ним долати бар’єри в спілкуванні. Поглянувши на цей світ через об’єктив камери, ти побачиш і зрозумієш, що деякі меседжі є цінними незалежно від того, як вони висловлені: вербально або невербально. Тут на тебе чекають: досвід роботи в міжнародній українсько-польській команді; інтерактивні заняття в групах; серія майстерень, дискусій, презентацій; організація і проведення опитувань на вулицях Польщі; створення репортажів; підготовка прес-конференції і ще багато всього Усі події та матеріали в межах проекту готуватимуть самі підлітки, за потреби звертаючись до наставників/наставниць і фахівців/фахівчинь. Понад тиждень молодь з України і Польщі житиме в Огородзінці — місті з тисячолітньою історією. І, звичайно, матиме нагоду побачити туристичні принади цього краю.

Навчальний семінар для фахівців

Даний семінар буде чудовою нагодою для освоєння медико-психолого-педагогічних методів роботи із аутистизмом. Під час семінару всі учасники отримають керівництво, детальні інструкції до методик та презентації. Зокрема будуть вивчатися:Розвиток навичок з використання скриніногового інструменту STAT для виявлення розладів спектру аутизму .STAT– це інтерактивний інструмент оцінювання, що має доказову базу для діагностики розладів спектру аутизму (РСА) у дітей раннього віку. Він складається з 12 пунктів, які оцінюють гру, імітацію, навички соціальної взаємодії та спілкування. Інструмент може використовуватися фахівцями різних галузей сфер охорони здоров'я та освіти та потребує лише 20 хвилин для заповнення.Під час семінару ви зможете:1. Отримати знання про ранню соціальну поведінку та спілкування, які можуть свідчити про ризик аутизму2. Навчитися проводити оцінювання, підраховувати та інтерпретувати результати STAT3. Практикувати здійснення підрахунків STAT за допомогою відеоматеріалів4. Отримати практичний досвід використання STAT та підрахунку результатів.Вартість участі у семінарі : 2500 грн при реєстрації до 2 вересня включно,3000 грн при реєстрації і оплаті по 23 вересня включно, 4000 грн – до 4 жовтня.Для студентів денної форми навчання ДВНЗ "Прикарпатський університет імені Василя Стефаника" вартість становить 50 % від вказаної (кількість пільгових місць обмежена : всього 5 осіб, які першими проплатять участь)Оплата здійснюється у повному розмірі після підтвердження отримання заявки та можливості участі у семінарі. При зміні рішення щодо участі у семінарі у термін до 20 вересня 2018 року передоплата повертається у розмірі 90% від початкової суми. При зміні рішення у термін після 20 вересня передоплата повертається у розмірі 75% від початкової суми.Учасники семінару отримають сертифікат участі в семінарі від Науково-дослідного центру когнітивної психології та психотерапії наукового парку "Прикарпатський університет" (загальна кількість годин - 30).Кількість місць обмежена до 25 осіб.

Семінар "Інструктор групових програм. Аеробіка, степ аеробіка"

Семінар "Інструктор групових програм. Аеробіка, степ аеробіка І рівень" це саме ті базові знання, які потрібні для вдалої кар'єри у сфері фітнесу. ❕Ви вивчите базові кроки аеробіки та степ аеробіки, методи складання та вивчення комбінацій, музичний супровід та багато іншого!!

Курс весільних організаторів

Навчання весільних спеціалістів з практичною частиною та можливістю працевлаштуватися! Для кого цей курс? Ти мрієш про роботу у весільній сфері і тобі потрібен алгоритм запуску і технології просування; Організувала власне весілля або допомагаєш подругам-нареченим; Тобі потрібна практика на реальних весіллях під керівництвом наставника; Хочеш працювати в хорошому весільному агентстві. Попередня реєстрація за вказаним номером телефону.

Кіноклуб. Зустріч про фільм "Стигмати"

Кіноклуб. Зустріч про фільм "Стигмати". В рамках Польськомовного дискусійного клубу. Цей фільм не з легких. До певної міри можемо говорити про нього, як про фільм жахів. Але чи це насправді так? Можливо, це тільки наш наляканий розум не може бачити щось більше?Kinoklub. Spotkanie o kinie "Stygmaty" W ramach Klubu dyskusyjnego w języku polskim. Ten film nie jest łatwy. Od części możemy mówić o nim jako o horror. Lecz czy tak naprawdę jest? Możliwe że to tylko przerażony umysł nie potrafi widzieć coś więcej?  

Семінар "Як створювати фантастичні світи"
05.10.2018 11:00

Кажуть, що успіх письменника — це 10% таланту і 90% роботи над собою та над своїми творами. Наділити людину талантом неможливо, а от навчити її краще розуміти те, яким саме чином працює художній текст, — спробуємо. На одноденному інтенсиві «Брами» «Як створювати фантастичні світи» ми поговоримо про особливості роботи з фентезійними творами, про те, як вигадувати і як розповідати читачеві про оригінальні всесвіти – і звісно ж, як заселити їх живими, переконливими персонажами. Для кого це: Курс розрахований на тих, хто пише чи хоче писати художню прозу, передусім фантастику (від наукової фантастики до фентезі). Автор курсу: Володимир Арєнєв (Volodymyr Arenev) – письменник, викладач, сценарист, упорядник антологій. Автор тридцяти книжок, редактор п’яти міжнародних антологій, постійний викладач літературних курсів. Твори виходили англійською, німецькою, польською, французькою та іншими мовами. Структура занять: Інтенсив створено на основі авторського курсу Володимира Арєнєва «4В». Інтенсив складається із двох тематичних лекцій та підсумкового блоку із відповідями на запитання. Умови участі:Вартість участі в інтенсиві – 700 грн (у вартість входять 2 кава-перерви). Обов'язкова передоплата. Тільки після здійснення передоплати бронюється місце для учасника події. Кількість місць обмежена, організатори залишають за собою право закрити прийом заявок на участь. За умови наявності вільних місць, можливо долучитися в день події. Вартість - 800 грн. Заповнивши цю форму ви отримаєте рахунок. Після здійснення оплати вам надійде повідомлення про вашу участь у конкурсі, детальна програма та місце проведення. Для реєстрації перейдіть за посиланням.Програма: Створюючи фантастичні світи11.00 – 11.30 – реєстрація11.30 – 12.00 – знайомство, коротка вступна лекція. 12.00 – 14.00 – лекційний блок 1.Двері до Нарнії чи подорож до Темної Вежі? Як вводимо читача у вигаданий світНе світ, але модель світу. Як ми входимо в світ. Точки зору. Переваги та недоліки різних стратегій оповіді. Інформація, яку ми подаємо про світ: що хоче знати читач, що хоче знати письменник (до та під час того, як пише).«Те, про що у цьому світі всі точно знають». Як зробити фантастичне реалістичним.Добре опрацьований і представлений світ: пастки, перспективи, можливості. Світ і персонаж: взаємодія в розвитку. Перспективи майбутнього та сліди минулого. 14.00 – 15.30 – перерва на обід.15.30 – 17.30 – Лекційний блок. Магія імен, або Западини Темного Наміру. Мова у фантастиціЧужий – як один із важливих чинників багатьох фантастичних творів. Мова у фантастиці: особливості конструювання використання. Спеціальні терміни у фантастиці: спільна мова між автором та читачем. Імена, назви, топоніми як спосіб розповісти читачеві про світ. Як вигадувати, які основні принципи слід враховувати. Чи потрібна і як працює (коли потрібна) карта вигаданого світу. Що мусимо врахувати, коли сформували основний образ майбутнього світу. Як перевірити вигаданий світ: ефективність у межах сформульованого завдання, правдоподібність, потенціал для подальшого розвитку. Схожість/несхожість на те, що вже відомо читачеві. 17.30 – 18.00 – перерва на каву/чай18.00 – 19.00 – фінальна частина – відповіді на запитання, підсумки. 

Семінар "Особливості SMM у Франківську. Кейси, факапи, інструменти"

Кому буде цікаво: Представникам франківського бізнесу. Від дрібного (хендмейд, нарощення вій/нігтів, салони краси, кулінарія і т.д.) до великого (будівельні компанії, відпочинкові комплекси і т.д.). Що будемо розповідати: 1) Огляд кейсів і трендів місцевого SMM (як працює, що працює, скільки може коштувати); 2) Як виміряти ефективність SMM (найнята Вами агенція чи СММщик успішні чи треба гнати їх в шию?); 3) Які інструменти для SMM використовувати? Хто буде розповідати: Тарас Кобець. SMM-експерт, консультант, бізнес-аналітик. Роман Король. Маркетолог, директор з маркетингу компанії "Надія".Скільки коштує: до 1 жовтня - 400 грн., після 1 жовтня - 500 грн. Кількість місць обмежена!А буде якийсь приз: Звісно! Серед усіх, хто прийде на семінар, буде розіграна професійна фотосесія для бізнесу від крутого фотографа.

Семінар "Аюрведа, та жіноче здоров'я. Теорія і практика"

Семінар складатиметься із теоретичної, та практичної частини. На лекції: 1. Короткий екскурс в теорію п'яти елементів та теорію тридоша. 2. Як дисбаланс дош впливає на жіноче здоров'я . 3. Рекомендації аюрведи при найпоширеніших фізіологічних дисфункціях жіночого організму ПМС аменорея та дисменорея ендометріоз мастопатія остеопороз клімакс та його прояви. Практична частина 1. Як правильно практикувати за Місячним циклом. 2. Чим жіноча практика відрізняється від чоловічої 3. Зробимо послідовність асан згідно дню Місяця (6 жовтня 16 день Місяця) 4. Йогатерапевтичні асани для жінок. Про майстра: Юлія Степура, засновниця йога студії "SADHANA", Київ. Практика більше 10 років . Навчалася в інститут Аюрведа йоги ЧАКРАПАНІ (Індія). Також навчалась та сертифікувалась у Андрія Лапи (УНІВЕРСАЛЬНА ЙОГА); пройшла навчання в школі інструкторів BALANCE YOGA; відвідувала семінари Бал Мукнд Сінкха (школа Дхіренди Брахмачар'ї), доктора Мадавана, С.Агапкіна, М.Баранова, І.Журавльова і др. Сертифікат Міжнародного ал'янса йоги. Приймала участь у численних семінарах з йогатерапії, відновлювальному лікуванню паціентів з проблемами опорно-руховогр апарату. Займається йогатерапією жіночої репродуктивної системи. Вартість: 450 грн. - за умови проплати до 29 вересня; 550 грн. - після 29 вересня; 600 грн. - в день семінару.Кількість місць обмежена, обов'язкова попередня реєстрація.

Форум малого та середнього бізнесу
06.10.2018 10:00

Чим живе малий та середній бізнес Івано-Франківська?  Що йде так, а в чому підприємці потребують допомоги? Важливі кейси успішних підприємців, проблеми і виклики, які перед ними постають - про все це запрошуємо поспілкуватися на Форумі малого і середнього бізнесу. Вважаємо за необхідне підтримати підприємців Івано-Франківська у їхніх починаннях, бо вони працюють на благо нашого міста. Попередньо ми провели Сніданок з підприємцями. Там ми спитали один одного, що варто змінити в місті, щоб бізнес почувався комфортно. Ідеї були різні. Ми проаналізували їх. А тепер ми запросили бізнесменів з різних міст, юристів, активістів... І ми готові ділитися досвідом, ідеями, контактами, творити разом нові можливості. Підприємництво – це двигун розвитку міста і держави загалом. Якщо Ви - підприємець або просто містянин, якому не байдуже майбутнє міста, приходьте! Майбутнє Франківська творимо ми разом!

Курси масажу гарячими каменями

"Стоун – Терапія (масаж гарячими та холодними каменями)" Загальна інформація: Стоун-терапія – це масаж, який приводиться за допомогою комбінації гарячих і холодних каменів, а також мінералів. Під час стоун-терапії використовується енергетика каменів, яка впливає на організм, допомагаючи знайти гармонію зі своїм тілом і навколишнім світом. Тому якщо ви хочете урізноманітнити спектр своїх послуг – ця технака масажу і релаксації саме те, що Вам необхідно. Цей курс масажу призначений для масажистів, косметологів, фітнес інструкторів, реабілітологів, лікарів відновної медицини і інших фахівців в області індустрії краси та здоров’я, лікувально-профілактичної медицини. Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика). Спосіб навчання: груповий. Оплата: проводиться 2-ма платежами: 500 грн. до 01.10.2018 р., 1500 грн. - 06.10.2018 р. По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії. Програма: 1. Загальні поняття про Стоун терапію; 2. Види стоун терапії; 3. Показання та протипоказання до проведення стоун терапії; 4. Камені у Стоун-терапії: види каменів, базальт для нагрівання, мармур для охолодження, догляд за каменями, все про заряджання енергією каменів, лабрадорин,місячний камінь,шалфей. 5. Тепло та його дія на організм людини; 6. Ходод та його дія на організм людини; 7. Робота з енергією людини: чакри та їх властивості; 5 стихій в стоун терапії; 8. Розміщення каменів та практична стоун терапія: масаж обличя гарячими і холодними каменями; масаж тіла гарячими і холодними каменями; 9. Практичне опрацювання прийомів;Попередня реєстрація за вказаним номером телефону.

Семінар для батьків на тему: "Профілактика та лікування ГРВІ"

Зустріч лікарів-педіатрів ЛДЦ «Мед-Атлант» з батьками на тему: «Профілактика і раціональне лікування гострих респіраторних захворювань у дітей в осінньо-зимовий період». Під час семінару розглянемо: основні симптоми ГРВІ; як найчастіше вони перебігають; причини частих захворювань діток; поняття «часто хворіючі діти» яким чином цього можна уникнути. Ознайомимось з рекомендаціями щодо догляду за хворою дитиною та основними групами ліків для лікування ГРВІ й визначимо чи їх варто застосовувати. Окрім того, перелічимо основні стани, які вимагають негайного звернення до лікаря при респіраторних інфекціях. Лектори: к.м.н. лікар-педіатр, алерголог-імунолог Vira Semyanchuk, лікар-педіатр Сергій Гаврилюк, лікар-педіатр Khrystyna Melnykovych P.S. Кількість місць обмежена. Реєстрація в повідомленнях під постом події. Прохання ставити "+".

Курси масажу "Масажист-Універсал"

Загальна інформація:Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік як косметичного так і лікувального та профілактичного масажу. Розрахований як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.Термін навчання: 1,5 місяць, 32 академічні години (теорія і практика).Заняття проводяться: 2 раз на тиждень по 2 години.Спосіб навчання: груповий або індивідуальний (на вибір).Оплата: проводиться 3-ма платежами:500 грн. до 01.10.18р.- передоплата1500 грн. до 08.10.18р.1500 грн. до 29.10.18р.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Реєстрація за телефоном.Програма:1. Історичні відомості про масаж;2. Системи масажу. Види масажу. Форми масажу;3. Показання та протипоказання до проведення масажу;4. Гігієнічні основи масажу;5. Анатомо-фізіологічні особливості людини: Скелет людини будова та функції; М’язи людини , будова та функції; Нервова система людини, будова та функції; Лімфатична система людини, будова та функції; Серцево судинна система людини, будова та функції; Дихальна система людини, будова та функції; Все про внутрішні органи та їх розсташування; Вплив масажу на організм людини.6. Техніка та методика виконання «Класичного масажу»: Поглажування; Вижимання; Розминання; Розтирання; Допоміжні масажні прийоми.7. Техніка та методика «Загального гігієнічного масажу»: *Масаж задньої поверхні тіла (масаж спини; масаж шийно-комірцевої зони; масаж верхніх кінцівок; масаж сідниць; масаж задньої поверхні нижніх кінцівок.) *Масаж передньої поверхні тіла (масаж грудної клітки; масаж верхніх кінцівок; масаж передньої поверхні нижніх кінцівок; масаж живота).8. Техніка та методика «Спортивного масажу»: Загальні особливості спортивного масажу; Види спортивного масажу: відновлювальний масаж, попередній масаж, тренувальний масаж, реабілітаційний масаж.9. «Лікувальний масаж» дітей та дорослих: Масаж при остеохондрозі хребта; Масаж при сколіозі ; Масаж при сутулості та круглій спині; Масаж при кривошиї; Масаж при плоскостопості; Масаж при захворюваннях дихальної системи;10. Масаж для корекції фігури: Антицелюлітний баночний масаж; Коригуючий медовий масаж; Антицелюлітний лімфодренажний масаж.11. «Масаж обличчя»: Особливості проведення. Показання та протипоказання. Сучасні техніки масажу обличчя. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри. Масажні масла та креми.12. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.

Тренінг для креативних підприємців "Creative Enterprise Ukraine"

Програма для креативних підприємців Creative Enterprise Ukraine — 4-денний тренінг для підприємців-початківців з усіх секторів креативної економіки.Для кого- підприємці, які мають до двох років професійного досвіду у сфері креативного підприємництва;- люди зі сформованою ідеєю, які лише планують започаткувати власний креативний бізнес;- ті, хто працює в таких секторах креативної економіки: видавнича справа, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив, відеоігри, ремесла, маркетинг та піар для культурних/креативних проектів, освітні проекти у сфері культури тощо.Навіщо- отримати основні інструменти ведення бізнесу, проаналізувати бізнес-модель свого проекту та скласти покроковий бізнес-план. У цьому допоможуть фасилітатори, акредитовані агенцією з розвитку бізнесу та інновацій Nesta (розробника методології тренінгів, що передбачає застосування принципів дизайн-мислення);- дізнатися про специфіку ведення власної справи в Україні завдяки фахівцям консалтингової компанії PwC Ukraine CareersУмовиУчасники сплачують організаційний внесок — 600 грн (покриваються витрати на кавоперерви впродовж 4 днів). Навчання відбуватиметься українською мовою. Заявку можна заповнити за посиланням: Учасники обираються на умовах відкритого конкурсу.

Експрес-курс з кондитерської майстерності від Катерини Пєскової
08.10.2018 10:00

8 жовтня – 12 жовтня - 10:00 – 17:00.Що таке експрес–курс? Це п’ять днів активної роботи з професійним кондитером Katerina Peskova, яка розповість вам про роботу кондитера, відкриє секрети, надбані досвідом та практикою, вдихне нові емоції та додасть натхнення в щоденну працю.  Ви пропрацюєте всі десерти. Начитка теоретичної бази, без якої неможлива якісна робота. Що готуємо на курсі?  Торт манго/маракуя (бісквіт з карамелізованими бананами і ромом, компот манго/банан, хрусткий шар, мус маракуйя, дзеркальна глазур, шоколадний декор); Торт кокос/манго/полуниця (бісквіт дакуаз кокосовий, компот манго, компот полуниця, мус кокос, заварний бісквіт, шоколадний декор, дзеркальна глазур); Тістечко Фундук; Торт Опера; Тарт вишня (пісочне тісто, хрусткий кранч, ганаш базилік); Тарталетка шоколад/праліне (шоколадне пісочне тісто, праліне, шоколадний збитий ганаш, шоколадний декор, нейтральна глазур); Шу фісташка/малина (заварне тісто, кракелін, фісташковий збитий ганаш, малинове конфі); Шу манго/маракуйя (заварне тісто, кракелін, збитий ганаш маракуйя, мангове конфі); Макарон солена карамель; Макарон полуниця/м’ята; Кому буде корисний курс?  Домашнім кондитерам, яким не вистачає теоретичних знань, щоб дізнатися як “спростити собі життя” Людям, які хочуть відкрити власний кондитерський бізнес Новачкам, які розпочинають власний шлях Людям, які потребують нових кондитерські емоції та натхнення Окрім практики, на вас чекать - пропрацьовки всіх виробів на курсі, велика теоретична база по інгредієнтах, температурах, хімії продуктів та взаємодії продуктів. Обговоримо з чого почати власну справу, який інвентар потрібен та все необхідне для початку роботи.Після завершення кожен учасник отримає:  Особистий іменний фартух Рецептурна книга  Знижка 10% на продовження навчання Вартість навчання: 7 500 грн. За умов попередньої реєстрації до 1 жовтня: 7200 грн. Кількість місць обмежена!

Авторський курс Дарвіна Седеньо "Стейки та головні страви з м’яса"
09.10.2018 18:30

Розважитись та з користю провести час на кухні, готувати цікаві страви та підбирати оригінальні рішення в подачі, - навчить вас Darwin Cedeno. "Спеціально підібране меню відкриє Вам багато цікавого, а вечері стануть насолодою, адже оригінальний підхід не залишить Вас байдужими. Дивуйте рідних!" - З любов’ю Дарвін. ⠀ Програма курсу: Оссобуко Міланезе; Стейк T-bone; Фрікасе з Кролика і тальятеле; Баранячі язички; Делікатні ребра у вині; Свинне філе з картоплею та чорнилом каракатиці; Курча Діабло; Каре барана та картопляне рості; Як проходить курс? на кожному занятті готуємо дві страви; усе дегустуємо та обговорюємо; Вартість курсу 4 заняття: 2500 грн. Вартість 1 заняття: 650 грн.