Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:
Вистава "Модільяні"

Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Про Ксеню і 12 місяців"

Початок 26 січня о 12:00 год., 27 січня об 11:00 год. та 13:00 год. Квитки можна придбати у касі театру.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху!   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Історія Кая та Герди

Лібретто О.Хандакової за мотивами казки «Снігова королева» Ганса Крістіана Андерсена. За участю учнів балетної школи обласної філармонії. Композитор — заслужений діяч мистецтв України В.Павліковський. Хореографи-постановники — Олена Хандакова, Віталій Небор. Художник — Володимир Прокопишин.   Квитки можна придбати у касі філармонії чи за нижчевказаним посиланням.

Я - українка з Галичини

Концерт до 100-річчя від дня народження Ірини Маланюк.   I відділ Солісти обласної філармонії імені Іри Маланюк: Ірина Ключковська (сопрано) Оксана Кречко (сопрано) Ольга Яловенко (сопрано) Академічний камерний оркестр "Harmonia nobile", художній керівник народна артистка України Наталія Мандрика   II відділ Юлія Алєксєєва (сопрано, м. Київ) Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк, художній керівник та головний диригент - Сергій Черняк.   Квитки можна придбати у касі філармонії.    

Макс Пташник & Сlan

31 січня макс пташник & clan вперше зіграють у Івано-Франківську. Ми щасливі запросити вас в Urban Space 100 на концерт гурту, що обов'язково претендуватиме на "музичний прорив", наприкінці 2019. Макс Пташник - сонграйтер, саунд-продюсер, мультиінструменталіст та аранжувальник. Працює у стилях hip-hop та electro-pop і суміжними з ними напрямками. Музичний проект був заснований у 2017 році у США. Наразі музиканти і сам Макс проживають у Львові. За час свого існування гурт випустив два міні-альбоми – "Обіцянка кінця самотності" та "буденна пересічна драма". 31 січня нас з вами чекає година прекрасної музики на перетині RNB та інді-електроніки. Вхід вільний

Not Classic Stand Up
08.02.2019 20:00

Not Classic Stand Up - це результат математичної дії:StandUp + Comedy Club = #notclassicstandup Вже 08.02. ви зможете побачити “Not Classic Stand Up” у новому світліКвитки можна придбати у наших партнерів: - Franklin Lounge Bar; - Кав'ярня "Street Coffee";

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Івано-Франківськ з новою програмою! Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Студентська Ніч
23.01.2019 22:00

Щосереди STUDENTS PARTY!- Вхід безкоштовний усім студентам. - Коктель безкоштовно- подаруємо гроші - @youra_silver - Дрес Код- Фейс Конроль Бронювання за нижчевказаним телефоном.

Тетянин день
25.01.2019 22:00

-Тетянин день; - Другий День студента - Дрес Код- Фейс Конроль- КараокеБронювання столиків за нижчевказаним посиланням. 

Тетянин день

Dj Pablo, ведучий Тарас Василюк, Дід Кімпель. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Тетянин день

Друзі, цієї п‘ятниці - Тетянин день, ми знову чекаємо на вас у RESTO, адже до нас завітає @oleh_halivХороший настрій гарантований.Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном.

Розколяда

Розколяда, або проводи свят. Час коли ще є сили забавлятися і радіти, а колядники вже всі в хаті. То будьмо разом і набуваймосі. Співи, радості і танці як завжди. Чекаємо, попереднє замовлення столиків без обмежень суми замовлення.

Виступ гурту "Solo way band"

Виступ кавер-гурту, ведучий Тарас Василюк. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Корпоративна гра CashFlow.
23.01.2019 11:00

Керівникам і власникам бізнесу!Ваше завдання - об'єднати колектив?Створити спільну стратегію і план досягнення цілей?Надихнути співробітників на командну роботу?Тоді тренінг-гра CashFlow в корпоративному форматі - те що Вам необхідно!Корпоративна гра CashFlow дозволяє:?бачити можливості, які в силу певних обставин для багатьох залишаються недоступними;?визначити та позбутися від ключових обмежень у професійній сфері;?зрозуміти переваги командної роботи, стратегії win-win.?визначити ефективну стратегію менеджменту.Власникам бізнесу гра-тренінг допоможе:?краще пізнати своїх колег і співробітників;?визначити їх лідерські якості, ступінь відповідальності, сильні і слабкі сторони;?прийняти відповідальні кадрові рішення;?розвинути систему менеджменту;?відкрити нові можливості і розвинути особисту і професійну ефективність.Ваші співробітники в результаті гри-тренінгу отримають:?підвищення навичок комунікацій в команді;?розвиток умінь ефективного ведення переговорів;?раціональне використання власних і позикових ресурсів;?вдосконалення повноважень планування і делегування;?вибудовування партнерських відносин;?підвищення відповідальності за прийняття рішень;?відповідальність за дотримання домовленостей;?навички ефективного тайм-менеджменту;?відстоювання інтересів компанії на найближчий час і на перспективу;?... і багато іншого, не менш корисного...Проводить бізнес-тренажер "Cash Flow" Назар Семанчук (Nazar Semanchuk) ! 3 роки досвіду та проведено більше 120 ігор.Запис на гру за телефоном

Вечір настільних ігор

Ми вже виходимо з святкового режиму і повертаємося до щонедільних зустрічей.Тому в тебе й надалі є можливість пограти настільні ігри з друзями або з новими знайомими в майже домашній атмосфері (можеш прихопити тапочки або домашній халат). Якщо не маєш жодної гри, не переживай. В нас є: "Уно", "Dixit", "Бенг", "Вибухові кошенята", "Саботер", "Dobble", "Эрудит", "Хто я", "Суперферма", "Story cubes", "Карты конфликта", "Дженга" і класика: карти, доміно, реверсі.Вартість участі символічна - 30 грн, в неї включені чай та кава. А при бажанні можеш захопити з собою будь-який інший напій, який любиш. Частина із зібраних коштів буде відкладена для благодійних проектів або іншу допомогу.   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Битва вертепів - 2019

Наближаються Новорічні свята, тому саме час пригадати традиції! 26 та 27 січня 2019 у Івано-Франківську відбудеться фестиваль фольклорних дійств «Битва вертепів - 2019», учасниками якого можуть стати учні шкіл міста та області.   Кількість учасників необмежена. Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 20000 грн. Для того, аби стати учасником «Битви вертепів - 2019», потрібно до 10 січня 2019 року зареєструвати заявку.   Цього року учасники фестивалю «Битва вертепів - 2019» змагатимуться у номінації «вертеп». Переможці отримають грошові винагороди, а також три 100% знижки на навчання в Університеті Короля Данила.

Install Fest Ukraine 2019 - регіональний відбірковий тур

В рамках програми підготовки інсталяторів та відбіркових турів Всеукраїнського чемпіонату інсталяторів та монтажників 2019 року - Install Battle, до нас приїдуть організатори фестивалю -Install Fest Ukraine!   На цій зустрічі організатори презентують програму Install Fest Ukraine 2019, і найголовніше - проведуть регіональний відбір в нашому місті на - Всеукраїнський чемпіонат інсталяторів 2019 року. Тільки найкращі спеціалісти представлятимуть своє місто в фіналі 15-18 травня в м. Київ.Також на зустрічі з організаторами буде представлений весь матеріал про Install Fest 2019, що дасть Вам можливість зрозуміти, що буде на фестивалі, які ще є чемпіонати, як правильно підготуватися для перемоги в різних змаганнях, отримати багато призів та подарунків.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - Фестиваль авторських методикМісія фестиваля "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають:• Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи психології, езотерики, духовного та особистісного розвиткуДля кого фестиваль?Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо. Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому Що ви отримаєте беручи участь у фестивалі Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці фестивалю та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника фестивалю Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськФестиваль Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у формуванні "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:При купівлі до 01.01.2019 - 300 грн З 01.01.2019 вартість- 500 грн.З 20 січня вартість- 700 грн.В день фестивалю - 900 грн.

Дегустація кріплених вин
25.01.2019 19:00

Традиційна дегустація вин у Шеф Клуб!Тема: «Кріплені вина»Дегустаційні позиції:- Мадера Medium Dry Henriques & Henriques (Португалія)- Порто Sandeman Tawny (Португалія)- Херес Pedro Ximinez Leyenda (Іспанія) Вартість: 280 грн. Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Гастровечір: Італія
03.02.2019 19:00

Італія - країна пасти, вина та пристрасті! А смак італійської кухні не зрівняти, і тим паче не сплутати, ні з яким іншим! Переконайтеся в цьому і Ви! 3-го лютого у ресторані Шеф Клуб!Запрошуємо на справжній італійський гастровечір!   В меню входять:- Фокача з в'яленими томатами та ароматизованою трюфельною олією & Limoncello&tonic .- Карпаччо Bresaola (яловичина) & червоне вино Trigaio, Feudi di San Gregorio.- Спагетті Nero di Mare з морепродуктами & біле вино Pinot Grigio 2 Be, Essere.- Поркетта (свинина) з броколі, бебі морквою, цвітною капустою та сальсою арабіата & Grappa.- Аффогато (ванільне морозиво джелато у еспрессо арабіка) & Amaretto.   Вартість - 445₴.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Виставка «Наша Кирилиця -19»

Виставка робіт студентів кафедри дизайну теорії і мистецтва інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

Виставка батіку та живопису "Про небо"

Виставка батіку та живопису двох авторок із Одеси Людмили Богайчук та Анжели Голодецької. На виставці будуть представлені їх "святочні" композиції. Особливістю експозиції є використання авторками техніки гарячого батику та новаторських підходів до поєднання технік.   Богайчук Людмила народилася в 1971 році на Херсонщині. 1993 р. закінчила ОДПІ (нині ПНПУ) ім.К.Д.Ушинського художного-графічний факультет. Педагоги: Н.Є.Желтомирська, С.В. Лозовський.  З 1995 року бере участь у міських, всеукраїнських, міжнародних виставках.  З 2008 року член секції "Золотий платан" Одеського об'єднанння НСХУ. Учасниця понад 30 Всеукраїнських виставок. Учасник міжнародної виставки Львівський осінній салон "Високий замок" м.Львів (2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017). З 1995 року працює викладачем на художньо-графічному факультеті ПНПУ ім.К.Д.Ушинського кафедра прикладного мистецтва, МХН і дизайну. Веде майстерню "Розпис тканин". З 2010 р. член НСХУ м.Одеси, секція ДПМ "Золотий платан".   Голодецька Анжела народилася в 1970 р. м.Житомир. 1993 р. закінчила ОДПІ (нині ПНПУ) імені К.Д.Ушинського художньо-графічний факультет. Педагоги: Н.Є.Желтомирська, С.В.Лозовський, В.В.Філіпенко. З 1995 р. бере участь у міських, всеукраїнських, міжнародних виставках.

Презентація дитячої книжки "Господарство бабусі Ганнусі"

Команда БФ "Ти-Ангел" наполегливо працює над різдвяним подарунком для своїх підопічних дітей. Нещодавно у світ вийшла унікальна книжка-розмальовка "Господарство бабусі Ганнусі", аналогів якій немає. Це видання є авторським доробком арт-терапевта БФ "Ти-Ангел" Марічки Пазинюк, яка відповідає за проведення мистецьких занять у відділенні дитячої онкогематології Івано-Франківської ОДКЛ. "Ця розмальовка особлива. Ми вирішили створити її для чудових сміливих діток, які змушені протистояти всім перешкодам, що з’явилися в їхньому житті. Ми спробували влаштувати дітям маленькі уявні канікули у бабусі в селі, де вони зможуть досхочу набутися поруч із живою природою, розгадувати авторські загадки та розмальовувати світ навколо себе у яскраві барви!" - говорить автор малюнків Марічка Пазинюк. Щиро віримо, що ця розмальовка подарує малечі приємні емоції від творчості, грайливий настрій і додасть натхнення та сили побороти невпевненість у собі. Не можемо не згадати людей, які витралили багато часу та енергії, аби це видання вийшло у світ. В особливий спосіб дякуємо директору поліграфічної компанії «Univest» Віктору Наринському, Акціонерному товариству «Прикарпаттяобленерго» за фінансову підтримку тисячного тиражу книжки-розмальовки, висококваліфікованому дизайнеру Ользі Лабій, автору загадок Наталії Микуляк, літературному редактору, вихователю Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Вірі Титовій, ну і, звісно ж, художниці Марічці Пазинюк. «Я радію і пишаюся творцями цього яскравого видання. Всю цю команду творчих особистостей по-праву можна назвати чарівниками дитячих мрій, адже у кожну сторінку розмальовки, у кожне слово та штрих вкладено багато любові, щирості та турботи про нове покоління нової України», – каже директор і засновник благодійного фонду «Ти-Ангел» Віталій Сабан.

Одноденне зимове сходження на Говерлу
03.02.2019 00:00

Ключові пункти: Івано-Франківськ - Лазещина - Козьмещик - г. Говерла! Супер ціна - 440 грн. Програма та фінансові питання за нижчевказаним посиланням. Запитання за телефоном нижче. 

Зимове сходження на Піп Іван Чорногірський

Зимові Карпати кличуть нас знову на найвищі вершини! Традиційно робимо сходження на вершину гори Піп Іван Чорногірський, висотою 2028 м н.р.м., до колишньої обсерваторії, що в народі дістала назву "Білий Слон". Велична кам'яна споруда взимку набуває надзвичайно химерних форм зумовлених намерзанням снігу що милує око і захоплює своєю красою.Вартість: 1650 UAHТривалість: 3 дніГрупа: 8 чоловікДень 1. Збір групи о 10:00 у місті Івано-Франківську та виїзд до с. Дземброня Верховинського району. Поселення в кемп "Білий Слон", адаптація до карпатської зими. Мальовничі пейзажі високогірного села наповнять вас енегргією та позитивним настроєм. Прогуляємось вздовж гірської річки Чорний Черемош. Відпочиваємо та готуємось до сходження. День 2. Ранній сніданок та вихід на маршрут до найвисокогірнішої споруди України. Трек почнеться з прогулянки селом; піднявшись трохи вище ми побачимо велику гуцульську колибу, що на полонині Смортич, де літом гуцули варять карпатські сири. Долаючи трек ми також підкоримо г. Вухатий Камінь висотою 1864 м н.р.м., після підйому на вершину нам відкриються неймовірні краєвиди Чорногірського хребта, і вже здалеку вперше побачимо нашу головну ціль - обмерзлі стіни обсерваторії. Продовжуючи шлях засніженими схилами рухаємось до вершини, де нас чекає ця неповторна споруда. Після сходження - зворотній шлях до кемпу, гарячий чай та смачна вечеря.День 3. Відновлення сил, фотосесія, прощання з білосніжними Карпатами. Завершення походу та повернення до Івано-Франківська (орієнтовно до 15:00).У вартість включено:- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.); - проживання в кемпінгу (хостелі)- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту; - пальник, газові балони;- групова аптечка. У вартість не включено:- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн. в обидві сторони, сума може змінюватись в залежності від кількості людей в групі. Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту. Є варіанти добирання рейсовими автобусами.).Не зволікайте з реєстрацією, кількість місць в групі обмежена.

Сходження на Піп Іван і Білий Слон
08.02.2019 06:00
вул. Угорницька, 10а, 83 (Выше Облаков)

Замок зі снігу на вершині гори. Його видно за багато кілометрів. Я запрошую вас піднятися на цю гору, побачити міць цих стін зблизька. Одне це коштує того, щоб зробити зимове сходження на зимовий Піп Іван. Навіть якщо у вас немає досвіду зимових походів. Разом у нас вийде. А якщо небесна канцелярія буде до нас прихильна, то ми ще й заночуємо на вершині. Ночівля взимку на вершині деяких може трохи лякати, але повірте, це реально і безпечно. Нагородою нам незабутні захід і світанок на вершині гори.

Будь сильною, протидій насильству! 2.0

Ми розпочинаємо проект спільно з Патрульною поліцією Івано-Франківської області, щоб мотивувати жінок бути успішнішими, долати стереотипи і допомагати зменшити прояви гендерно зумовленого насильства в суспільстві. Проект складається з кількох заходів:Автоперегони - для жінок за кермом і вболювальників, 22 грудня 2018 рокуРеєстрація за нижчевказаним посиланням. Тренінг з гендерної рівності та гендерних ролей в УкраїніФотопроект "Жінки нетипових професій"Форум жіночих історій, 2 лютого 2019 р.Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади»

Сама собі візажист. Вечірній макіяж

Майстер-клас від професійного візажиста - косметолога Оксани Мухіної для дівчат з інвалідністю. Оксана Мухіна проведе безкоштовний майстер-клас професійного вечірнього макіяжу. Навчить дівчат простих але дуже крутих технік макіяжу після чого, дівчата зможуть самі собі робити вечірній макіяж на будь-яку подію не наймаючи для себе візажиста. Майстер-клас проводитиметься дуже якісною професійною косметикою. Захід відбуватиметься в закладі Делікація, що по вул. Незалежності 20, в самому центрі Івано-Франківська (на стометрівці). До закладу є пандус, а в середині доступний туалет - що вкрай важливо. Ми, як Благодійна Організація БФ "Хребет" разом з закладом Делікація пригощатимемо дівчат-учасниць смаколиками та смачнезним чаєм.

Yoga Relax Weekend

5 занять йогою:• прості та ефективні йога-техніки знімуть напругу, перезавантажать тіло і свідомість;• незвичайні дихальні практики відновлять рівновагу нервової системи;• комплекс вправ для витягування хребта збалансує тіло.трансформаційна психологічна гра• за допомогою психологічних технік ми опрацюємо Ваші тривоги і блоки, які заважають реалізувати себе.Що Вам дасть Yoga Weekend:- нові знання, особливості дихання і користь медитацій;- мотивацію для ведення здорового способу життя та розвитку свого тіла;- незабутні емоції від краси зимових гір;- комфортний відпочинок;- нові знайомства: проведення часу в компанії людей з однаковими інтересами, але з різних куточків країни;- повне перезавантаження, по-справжньому цікавий і активний відпочинок;- навчитеся насолоджуватися красою природи і проживати безцінні моменти єднання з природою;- наповнитеся умиротворенням, спокоєм, теплотою і любов'ю;- навчитеся чути і розуміти, відчувати себе і своє тіло.*- зможете відпочити і оздоровити своє тіло, набравшись сил і енергії на свіжому, чистому, гірському повітрі- навчитеся розслаблятися в асанах, дізнавшись основні принципи роботи з тілом- поживете далеко від міської суєти, в гостинному готелі Магія Карпат Магия КарпатВартість - 3800 грн. до 10.01.20194000 грн.- до 20.01.2019.4200 грн. - до 25.01.2019

2-ий турнір пам'яті полеглих захисників Донецького аеропорту

Шановні учасники АТО/ООС а також краяни та гості міста!!!Запрошуємо Вас  на 2-ий турнір пам'яті полеглих захисників донецького аеропорту.

Благодійний вечір БО "Дім Сірка"

Не будьте байдужими, долучіться до доброї справи та підтримайте «сірків»! Запрошуємо приєднатись 30 січня о 18:30 до благодійного аукціону в підтримку безпритульних тварин БО "Дому Сірка". У програмі вечора:- ведучі - дует «Без Б»;- шоу дресированих собак;- виступи шоу-балету «Альянс»;- фуршет;- благодійний аукціон.Придбайте квитки у ресторані «Надія»!Внесок – 200 грнДеталі за телефоном нижче. 

Savka-band збирає друзів: Велика новина по світу ходила

Наша найбільша цінність - сім'я. То ж цього разу ми вирішили зібрати творчі сім'ї і зробити спільний благодійний різдвяний концерт на славу Божу і допомогу ближньому.У концерті братимуть участь творчі родини з Івано-Франківська, Львова та Києва (список учасників оновлюється). Наш бенефіціар - Радомир. Йому 9 років, і хлопчик потребує кваліфікованої реабілітації. Його чекають в реабілітаційному центрі Health In Motion Rehabilitation в Канаді. Тут працюють за унікальною методикою, що спрямована на лікування дітей з неврологічними відхиленнями. П’ятитижневий курс реабілітації, переліт та проживання коштують 29 тисяч доларів. Більше про Радомира можна прочитати на офіційній сторінці Радюся або довідатися в його мами Виктория Пантази. Вхід за запрошеннями (благодійний внесок 80 грн.). Всі виручені кошти ми передамо на реабілітацію Радомира.

Let's talk English! Англомовний клуб для тінейджерів

Давайте поговоримо англійською! (English below). Запрошуємо дітей віком від 14 до 17 років в англомовний клуб для тінейджерів. Що будемо робити:• Дивитися англомовні відео;• Обговорювати цікаві теми; • Говорити з носіями мови; • Покращувати свою розмовну мову.Що НЕ будемо робити:• ставити оцінки і зубрити правила Якщо Ти маєш базовий рівень розмовної англійської і бажаєш її покращувати і практикувати в компанії однолітків – тоді Тобі до нас. Благодійний внесок 50,00 грн./заняття 

Відкритий урок "Створення комп'ютерних ігор"

Ваша дитина проводить багато часу за комп’ютером та гаджетами? Це захоплення можна перетворити на професійні навички! Адже технології – це майбутнє, тож ми навчаємо навичкам майбутнього вже з раннього віку!Вас чекає: Презентація Академії та її навчальних програм Технологія розробки комп’ютерних ігор Ви зможете отримати відповіді на всі запитання Запрошуємо батьків з маленькими комп’ютерними геніями віком від 8 до 14 років! Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Критична Маса
25.01.2019 18:30

Збір біля Ратуші, маршрут визначимо на місці)Критична маса (англ. Critical Mass) — велосипедна подія, що зазвичай проводиться в ОСТАННЮ П'ЯТНИЦЮ КОЖНОГО МІСЯЦЯ у більш ніж 300 містах по всьому світу. Ця ініціатива вважається частиною соціального руху. Метою події є популяризація велосипедного транспорту, його повсякденне використання, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху в місті, боротьба за екологічно чистий транспорт.

Безкоштовна консультація "Цінуй життя. Дбай про себе”

Бажаєте щось змінити у своїй зовнішності?! Спробуємо вирішити проблему разом, пройди безкоштовну консультацію у лікарів клініки «БРАСС. Здорова шкіра» в рамках соціальної програми «Цінуй життя. Дбай про себе»! Щомісяця ми збираємо консиліум усіх лікарів клініки, які безкоштовно проконсультують Вас з питань проблем зовнішності. Реєструйся за номером телефону або залиш заявку на нашому сайті. Анонімність гарантуємо.   Деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

День відкритих дверей

Сердечно запрошуємо абітурієнтів, батьків та всіх бажаючих відвідати наш заклад, двері якого будуть відкриті для вас. Під час цього дня відвідувачі матимуть екскурсії у семінарії та Академії, під час яких можна буде ознайомитись з умовами проживання та навчання майбутніх священиків. Також ви матимете чудову можливість дізнатися про устав та розпорядок дня семінаристів.

Смертельний лабіринт

Шістьох незнайомих і абсолютно різних людей об'єднує одна річ – їм усім сьогодні вранці прийшло запрошення від таємничої організації зіграти в гру. Їх завдання буде вибратися з найбільш реалістичної квест-кімнати. Хто зробить із шістьох це першим – отримає приз 1 мільйон доларів. Звучить досить нескладно, треба буде просто поворушити мізками та знайти потрібні підказки, щоб пройти завдання. Тому всі ці шість людей погодилися взяти участь у грі. Але те, що вони туди потрапили – абсолютно не випадково. Їх вивчили, відібрали і тепер їх же страхи використовують проти них. Вони знають, що можуть виграти, але поняття не мали, що самі поставили своє життя на кін.