Інше в Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 22 квітня 2019

Екорух "Місто квітів"

Давайте разом зробимо наш Івано-Франківськ квітучим! У 2018 році з ініціативи секретаря міської ради Оксани Савчук у місті за один день висадили 10 тис. айстр. Цього року ще більше розмаїття квіток - айстри, чорнобривці й агератум. Як узяти участь?1.Зберіть команду квітколюбів2.Визначте місце у своєму дворі/сквері/мікрорайоні для висаджування квітів3.Зателефонуйте до нас та зареєструйтеся за номерами нижче.Ми допоможемо вам підготувати клумбу. Безкоштовно забезпечимо насінням, інвентарем і гарним настроєм! Долучайтеся до екоруху та публікуйте фото з хештегом #місто_квітів

Містер ПНУ 2019

Вперше за останні 7 років студентський сенат організовує небачене шоу - "Містер ПНУ" - чекаємо на Вас!

Середа, 24 квітня 2019

Зустріч книголюбів форуму Byblos

Чергова зустріч в приємній компанії. Сплануйте вже зараз, щоб не пропустити.Всі деталі в темі за посиланням нижче.

Неділя, 28 квітня 2019

Великодній ВелоПікнік/Easter Bike Picnic
28.04.2019 10:00
вул. Молодіжна, 54 (Miculab. МіжCulturна Labораторія)

"МіжCulturні покатушки" відкривають сезон 2019! Для тих, хто не звик сидіти вдома на свята, хто хоче насолодитися гарною погодою, відчути природу і себе в ній...Запрошуємо на Великодній велопікнік!Їдемо на озеро в Старий Лисець Збираємось біля Ратуші о 10:00Обов'язково беремо з собою воду! Все інше за бажанням P.S. оренду роверів замовляйте заздалегідь Деталі за нижчевказаним номером.

Понеділок, 29 квітня 2019

Piknik Wielkanocny
29.04.2019 08:00

Zapraszamy członków towarzystwa wraz z rodzinami na piknik Wielkanocny - który orientownie odbędzie się w ostatniej dekadzie kwietnia.

П’ятий щорічний антифестиваль BLANK

Мріяли коли-небудь прогулятися безлюдним містом?Раз на рік випадає така нагода: після Великодня люди не встигають повернутися від родичів і в місті стає так вільно і безлюдно, що можна не зустріти ні душі. П’ятий рік поспіль ми збираємось, щоб прогулятися містом разом і зафіксувати цей стан на фото. Можна займатися прикладною чи художньою фотографією, пейзажами, портретами, знімати відео, або взагалі приходити без камер. Жодних правил, умов чи обов’язків.

Середа, 01 травня 2019

Конкурс "Для Бога я створю найкраще"
01.05.2019
пл. Шептицького, 22 (Катедральний собор Святого Воскресіння УГКЦ)

Найвидовищніша і найбільш емоційна подія , пов'язана з нашими конкурсами і з новими зображеннями Господа нашого в різних діях і в ликах святих відбудеться 1 травня в Івано-Франківську в центральному храмі УГКЦ . Це вперше всі попередні події свідчать про те , що найсильніші співпереживання відбуваються - власне , під час перегляду цих робіт . Якщо відвідувачі знайдуть в собі сили побачити кращу роботу - усім людям буде дана можливість проголосувати за неї . всі зусилля виконавців конкурсних завдань і також зусилля оргкомітету , який зараз базується в Івано-Франківській державній дитячій художній школі - будуть в зоні споглядання і при можливості - оцінки. Бажаємо всім з відкритим серцем прийняти все , що зобразили люди , і ми вперше всі разом це побачимо . Бажаємо Вам мати найприємніші зустрічі з Богом в різний спосіб !!! З непередбачуваного - на конкурс точно представлені будуть потужні образотворчі проекти від дорослих художників. Насолоджуйтесь . Будьте відкриті

Четвер, 02 травня 2019

Всеукраїнська Битва МС

У місті Івано-Франківськ по четвергах з 02.05 по 01.06 буде відбуватись Всеукраїнська битва Мс 4 учасники на вечір З 4 проходить у фінал тільки 1В кожного учасника є 30 хв виступуОцінюють : дикцію, робота з публікою, Зовнішній вигляд, голос, робота з dj.Нічний клуб Eldorado оплачує ваше проживання

Субота, 04 травня 2019

День відкритих дверей

Запрошуємо випускників 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл України. Будемо раді зустрічі з вами!

День відкритих дверей "Назустріч своїй дитині"

Відбудеться день відкритих дверей, де провідні лікарі клініки Головчак І.С, Воробій В.Д., Яцишин Н.Г., Босацький Я.В., Кухній А.А. розкажуть про роботу центру, його основні напрямки, досягнення і перспективи.   Вхід вільний. Бажана попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Середа, 15 травня 2019

А квіти цвітуть духмяні-духмяні

Запрошуємо всіх охочих допомогти посадити квіти в Івано-Франківський геріатричний пансіонат 15 травня!Ми плануємо підготувати все необхідне:- горщики- кріплення- землю- розсаду ...Щоб разом створити красу для мешканців, працівників та гостей Пансіонату!Ми дуууже вдячні Іра Турчин - Вул.Квітів, що буде диригентом всього процесу! Та сподіваємось на підтримку всіх хто бажає допомогти.

Субота, 25 травня 2019

Неділя, 26 травня 2019

МопсДень / PugsDay 2019
26.05.2019 10:00
парк ім. Т.Шевченка

Традиційно остання неділя весни в парку ім. Тараса Шевченка місто Іваано-Франківська. Уже четверта щорічна зустріч власників собак породи мопс, МопсДень.

Субота, 08 червня 2019

Виставки собак "Карпатські Зорі-2019" та "Тернове Поле-2019"
08.06.2019

Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас взяти участь в традиційних міжнародних виставках собак усіх порід з присудженням титулу FCI-CACIB, які відбуватимуться 08 та 09 червня 2019 року в містах Івано-Франківськ та Тернопіль.В рамках виставки "КАРПАТСЬКІ ЗОРІ - 2019" (м. Івано-Франківськ) будуть також проведені монопородні виставки по породамАМЕРИКАНСЬКИЙ АКІТА (ранг CAC-UA), НІМЕЦЬКИЙ ЖОРСТКОШЕРСТИЙ ЛЯГАВИЙ СОБАКА (ранг CAC-UA),СЕРЕДНЬОАЗІЙСЬКИЙ ВІВЧАР (ранг CAC-UA),а в рамках виставки "ТЕРНОВЕ ПОЛЕ - 2019" (м. Тернопіль) – - монопородні виставки по породам АМЕРИКАНСЬКИЙ СТАФОРДШИР-ТЕР'ЄР (ранг CAC-UA),ҐОЛДЕН-РЕТРІВЕР (ранг CAC-UA),ДОБЕРМАН (ранг CAC-UA).Останній день реєстрації - 25 травня 2019 року.Повна інформація про виставки за нижчевказаними посиланнями. Нагадуємо всім потенційним учасникам,що відстань між Івано-Франківськом та Тернополем складає лише 130 (!) кілометрів. Тож, не втрачайте нагоду побувати впродовж одного вікенду одразу на двох міжнародних виставках.

П`ятниця, 12 липня 2019

IF-Race пригодницькі перегони
12.07.2019 - 14.07.2019

IF-Race – це пригодницькі перегони, що третій рік проходитимуть в м.Івано-Франківськ. Організатори – команда з пригодницьких перегонів “МультІ-Фрукти” і велика група однодумців та небайдужих людей, які долучились до цієї доброї справи. Цього року ми розширюємо формат і змагання включатимуть в себе як класи для початківців, з контрольним часом 10 годин, так і класи для досвічених спортсменів з контрольним часом в 24 години. А різноманітність способів пересування і характер перешкод будуть відповідати найвибагливішим вимогам спортсменів топ-рівня України. Запрошуємо стати Учасником наших змагань любителів бігу, орієнтування, велосипедного спорту, а також туристів та справжніх шукачів пригод з усієї України. Ми покажемо вам скелясті гори і заховані печери, стрімкі річки та непролазні ліси, і все це поруч з середньовічним містом Івано-Франківськ.

Субота, 30 листопада 2019

Star Face of the Season f/w 2019
30.11.2019 18:00

Іміджевий конкурс краси та моди для дівчат, чоловіків і дітей. "Star Face of the Season" - це професійна подія в сфері культури, краси та моди, яка поєднує в собі іміджевий конкурс краси з показами мод. Платформа, де збираються сучасні люди для проведення вишуканого дозвілля та обміну досвідом. SFS - місце нових ділових контактів, між учасниками, дизайнерами, власниками бізнесу, виробниками та покупцями. SFS - це команда професіоналів, яка працює над створенням іміджу сучасної людини для учасників, та сприяє їх розвитку і підвищення впізнаваності.  Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.