Спорт у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Завтра, 21 серпня 2019

Жіноча йога

Красива жінка - це яка?Критеріїв може бути багато і у кожного свої, але ми точно знаємо, що КРАСИВА жінка - це РОЗСЛАБЛЕНА жінка. Коли стан внутрішньої посмішки постійно на її вустах та в очах.Ми знаємо як досягти такого стану. І першийй крок - це прийти на заняття з Жіночої йоги, адже саме там ми:1. Дихаємо животом. Тому, що природа так задумала, а ми чомусь забули. Немовлята дихають животом, котики і песики дихають животом. Це природньо. Якщо ваш живіт постійно напружений, то порушується кровообіг. Стара кров не відтікає, а свіжа не приходить. Органи бетонні, судини дерев'яні, ти зажата.2. Робимо інтимну гімнастику. Вона потрібна для того, щоб проблем у жінок не було!Наша з вами жіноча краса, молодість, здорова сексуальність зосереджена у нашому жіночому тазі. Виконуюючи вправи з імбілдінгу ви подовжуєте своє здоров'я, молодість і красу. 3. Виконуємо асани з йоги, які впершу чергу потрібні жінкам. Відкриваємо тазостегнові суглоби, розтягуємо свої ноги в шпагати. Рухаємось плавно, з відчуттям себе і свого тіла. 4. Прислухаємось до своїх думок та бажань. Коли ти востаннє питала себе ''Чого я хочу саме зараз? Що саме мені потрібно?''.5. В колі жінок ми усвідомлюємо свою силу, значимість та ЖІНОЧНІСТЬ. Дякуємо Світу, за своє жіноче тіло, за свою жіночу природу. Відчуваємо гармонію. Наша мета - це щоб ТИ вийшла після практики з впевненістю у тому, шо ти прекрасна та неповторна! В тому, що усі блага світу для тебе! Адже так воно і є))Приходь на Жіночу йогу та прикрась собою світ ЛЮБА!)Тривалість 2 години.Вартість 150 грн, для учениць йога школи 100.

Четвер, 22 серпня 2019

Summer fit. Тренування на свіжому повітрі
22.08.2019 19:30
Стадіон ЗШ №23

Стань ще сильнішим, виносливішим та стрункішим! Почни займатись спортом з командою B2YOU Sport. Долучайся на щотижневі тренування на свіжому повітрі.Вашим тренером буде Юлія - кваліфікований персональний фітнес-тренер.В програмі тренувань:Біг (контроль правильного дихання та координації рухів тіла);Функціональна частина (спрямована на розвиток/вдосконалення фізичних якостей);Стретчинг (розслаблення та розтягнення м’язів тіла).Вартість участі: плати скільки хочешНе зволікай і не відтягуй! Уже й так місяць літа пройшов, а ти не в формі. Жартуємо!

П`ятниця, 23 серпня 2019

Субота, 24 серпня 2019

Відкритий турнір з шашок-64 серед мешканців міста
24.08.2019 18:00
Сквер Міцкевича

Турнір з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Велопробіг «Україна понад усе!»
24.08.2019 14:00
Вулицями с.Микитинці

Велопробіг вулицями с.Микитинці

Неділя, 25 серпня 2019

Кубок міського голови з пляжного волейболу
25.08.2019 10:00
вул. Пасічна, 43 (Спорткомплекс)

 

Турнір з шахів до Дня Незалежності
25.08.2019 10:00
вул. Незалежності, 152а

 

Йога в Палаці Потоцьких
25.08.2019 09:00
вулиця Шпитальна, 5 (Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац»)

Щонеділі, протягом літа о 9:00 займайся йогою на свіжому повітрі!!! Йога-студія Намаскар 6 рік поспіль проводить такі заняття для всіх охочих!Рівень занять - початковий/середнійВедуть:11.08 - Марія Ерліх18.08 - Міла Кальваровська25.08 - Ірина АмірбековаЗ собою мати коврик та зручний одяг.Після заняття ми будемо пити чай, тому кожен може взяти смаколики чи свій чай, щоб пригостити інших.Вартість - донейшн (визначаєте ви, після заняття)Заняття відбудеться за будь-якої погоди, адже на території є шатро.

Понеділок, 26 серпня 2019

Медитація "Зцілення та гармонізація функції органів та систем"

Особливості даної медитації:1. Кожен учасник приходить зі своїм запитом ( змінами в певному органі, ділянці тіла, системі);2. На кожного учасника медитації будуть іти потоки енергій для гармонізації та нормалізації стану органу чи системи згідно його запиту;3. Медитація також спрямована на відновлення гармонійної роботи організму в цілому;4. Медитацію можна проходити очно та в онлайн режимі в фб. Ведучий медитації:Дутковський Дмитро, оператор моделювання карми Міжнародного інституту розвитку КИЯНА (Ізраїль), енергоцілитель, енергокаузолог.   Вартість - 100 грн. Попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Субота, 31 серпня 2019

Йога на даху з Ігорем Левченко

Запрошуємо магічно розпочати свій ранокЙога на даху - найкраще місце для цього.1. Ближче до неба - найкраще місце для відновлення сил та підзарядки життєвою енергією.2. Звуки природи розчиняють в просторі. 3. Відсутність дзеркал - глибше занурення у власні відчуття.4. Ранок - найкращий час для досягнення цілей . А ранкова праутика допомагає підвищити ефективність використання ресурсу тіла та розуму на шляху досягнення задуманого!5. Зустріч із собою справжнім дарує спокій та рівновагу у щоденній метушні міста .Переконали?Тоді реєструйтеся на йогу за посиланням нижче.Заняття проведе сертифікований тренер з йоги - Ігор ЛевченкоВартість 150 грн .Для учнів та учениць школи , а також для тих хто був минулі рази 100 грн .Кількість місць обмежена.

IJS Summer Championship

Друзі! Івано-Франківська школа бразильського джиу-джитсу "IJS" запрошує Вас на наш внутрішній клубний чемпіонат! (Тільки для учнів школи джиу-джитсу "IJS")Формат проведення: GIКатегорії: 4-15 років. Новачки/кольорові пояси/окрема категорія для дівчат.Реєстраційний внесок: 250 грн. Реєстрація триває до 15.08.2019 (включно)Запис та деталі за нижчевказаним номером.

Неділя, 22 вересня 2019

Франківський Півмарафон 2019
22.09.2019 08:00

Запрошуємо на 6-ий Frankivsk Half Marathon. Море емоцій, безліч друзів та чудова рівна траса саме для твого personal best!