Навчання та розвиток у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 24 лютого 2019

Набір в навчальну групу

У нас для Вас гарна новина. Відкрито набір в групу підлітків та дорослих для професійного навчання.Навчальний процес проходить 1 раз в тиждень! Включає в себе ознайомлення з живописом, графікою та рисунком. Високий рівень виконання робіт та в кінці видача сертифікату. Старт групи 25 лютого! Тож поспішайте записатися в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

EcoForum "Як переробляти сміття і отримувати прибуток?"
24.02.2019 12:00

Тобі цікава тема екології? Ти хочеш покращити екостан свого міста та заробити на цьому? Маєш класні ідеї для цього? Тоді тобі до нас! Міжнародна молодіжна організація AIESEC проводить у Івано-Франківську одноденний EcoForum, участь у якому може взяти кожний охочий. Тема заходу: "Як переробляти сміття та отримати прибуток". Такий форум проводиться в Івано-Франківську вперше!!!Вхід вільний.

Літературна година «Мрії зламане крило»
24.02.2019 16:00
Сільська рада с.Угорники

 

Сеанс "Глибокого розслаблення із звукотерапією"

На сеансі будуть використані більше 25 "живих" інструментів!  Реєстрація відкрита за нижчевказаним посиланням, кількість місць обмежена.   Звуки багатозначні. На деяких людей вони діють сильніше, ніж слово. Звуки можуть розслабляти, умиротворяти, полегшувати психологічні переживання; присипляти або, навпаки, активізувати, викликати приплив енергії, наповнювати радістю. Це релаксація, в процесі якої відбувається дуже глибоке розслаблення тіла і свідомості. Звук певним чином впливає на ваш розум, дозволяючи скидати непотрібні внутрішні напруги, і негативні підсвідомі враження. Під дією вібраційно-акустичної хвилі, створюється звуковий резонанс, який взаємодіючи з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації (самовідновлення), які продовжують працювати і надалі протягом тривалого часу.Унікальність методу полягає в поєднанні різночастотних звукових інструментів, та синхронізації звукових частот, що дозволяє змінювати психоемоційний і психофізичний стан людини, та отримати максимально позитивний терапевтичний ефект.Очікуваний ефект від сеансу: за рахунок звільнення від витісненних у підсвідомість переживань, отриманих внаслідок психологічних травм, проходять стреси, депресії і хронічна втома вже навіть після першого такого сеансу. Окрім того, під час сеансу звукотерапії відбувається: - поліпшення функціонального стану організму; - синхронізація правої і лівої півкуль мозку; - допомогти позбутися від викликаних стресами і негативними емоціями затисків на рівні тіла;- підвищення стійкості до стресу; - прискорення процесів відновлення після перенесеної хвороби чи травми; - гармонізувати процес дихання, що, само по собі, може позбавити від безлічі проблем;- балансування енергетичного поля людини; - покращення і відновлення режиму сну; - зняття головної болі, втоми, емоційного дисбалансу; - підвищення імунітету, внутрішнього спокою і благополуччя.Перед сеансом проводяться медитативні техніки, спрямовані на розслаблення тіла, та налаштування учасників на максимальне сприйняття звукових вібрацій. Вартість 199 грн. (тривалість 1,5 год.)

Курс з боді-дизайну
24.02.2019

Програма курсу: - Що таке боді-дизайн і його різновиди; - Протипоказання до боді-дизайну; - Малюнок хною, нюанси роботи з хною для майстра депіляції; - Гель тату, або імітація справжнього татуювання: тонкощі роботи з джагуа гелем; - Матове тату; - Фолк-тату або оксамитове тату; - Gold-тату і способи його створення; - Cristal-тату або тату зі старзами. Комбінування декількох видів декорування; - Флуоресцентний малюнок; - Гліттер-тату: градієнтні переходи, техніка з використання різних кольорів, пензлева техніка нанесення малюнка. + бонус "Як збільшити прибуток": - Ціноутворення, як правильно встановити ціни; - Чому акція "депіляція+блиск-тату в подарунок" не працює; - як ввести боді-дизайн додатковою послугою і залучити на неї клієнтів.   Вартість курсу - 900 грн. Запис за нижчевказаними телефонами. 

Facebook party #Дійзнами
24.02.2019 18:30

- Як побудувати інфраструктуру справедливості – суди, поліцію, прокуратуру- Як контролювати чиновників у місцевій владі – розслідуванння, контроль, моніторинг- Як подолати «совок» та на що здатне «нове покоління» в місцевій владі та парламенті- Хто ми і як діяти з нами? Вхід вільний. За реєстрацією за нижчевказаним посиланням. 

Відкрита зустріч з ініціаторами руху #Дійзнами

- Як побудувати інфраструктуру справедливості – суди, поліцію, прокуратуру- Як контролювати чиновників у місцевій владі – розслідуванння, контроль, моніторинг- Як подолати «совок» та на що здатне «нове покоління» в місцевій владі та парламенті- Хто ми і як діяти з нами?Протягом години в нас буде прекрасна нагода познайомитись ближче, поспілкуватись особисто, обговорити болючі питання, які хвилюють кожного з нас і намітити план дій.Вхід вільний. За реєстрацією за нижчевказаним посиланням. 

Завтра, 25 лютого 2019

Пологи. Практичне заняття з партнером
25.02.2019 18:00

Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів. Участь партнера включена у вартість!

Імпакт-інвестування: розмова з Юрієм Филюком

Запрошуємо на розмову про імпакт-інвестування з Юрієм Филюком — засновником платформи Тепле Місто, генеральним директором та ініціатором проекту Promprylad.Renovation. Імпакт-інвестування приходить на зміну корпоративній соціальній відповідальності і стає трендом у сучасному світі. Це тип інвестування, що, окрім повернення вкладених коштів і дохідності, має на меті створити позитивний вплив на суспільство чи навколишнє середовище. Promprylad.Renovation, про який розповість Юрій, — це інноваційний центр на базі старого заводу, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти, і є прикладом проекту у сфері імпакт-інвестування в Україні. Що таке інвестування з соціальним ефектом? Як отримувати дохід від інвестицій і одночасно створювати користь для громади? Приходьте послухати, обговорити і поставити свої запитання.Вхід на подію - вільний, а коротка попередня реєстрація допоможе нам краще познайомитися

Психологічна майстерня для підлітків «Про важливе…»

Запрошуємо дітей віком від 12 до 17 років! На зустрічах обговорюємо цікаві для підлітків теми. Разом з психологом Карітасу вчимося любити та розуміти себе, правильно мріяти і бути хорошим другом перш за все для самого себе.Приходьте! Разом знайдемо відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Ми допоможемо: сформувати позитивну самооцінку і стати більш впевненим у собі; розвинути навики спілкування, навчити ефективно домовлятися і конструктивно вирішувати конфлікти; опанувати мистецтвом планування часу, правильно ставити цілі і досягати їх; знайти мотивацію до навчання, розвинути логічне мислення і творчі здібності; натренувати силу волі та самоконтролю, навчитися долати труднощі, протистояти негативному впливу; пізнати свої сильні сторони і знайти способи як їх розвивати; зрозуміти своє покликання; обговорити важливі для Тебе теми; краще зрозуміти себе і зміни, які відбуваються з Тобою. Відкрий себе по-новому!

Курс "Реальна бухгалтерія"

Наш курс «Реальна бухгалтерія» розрахований терміном на 2 місяці. За цей час ви отримаєте практичні навчики у веденні бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.Ви навчитеся:- вести переговори з майбутніми роботодавцями- брати клієнта на обслуговування- правильно навчатися та підтримувати свій професійний рівень- самостійно вести бухгалтерський облік- складати та подавати звітністьНавчання проходитиме тричі на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця.Тривалість занять: з 18:30 по 20:15 год.Великою перевагою є те, що робочий стіл викладача буде транслюватися через проектор. Це допоможе вам ефективніше засвоїти нову інформацію!Ще одним плюсом є те, що навчання буде проводитися в маленьких групах з 6 чоловік, щоб забезпечити якомога кращий підхід до кожного, приділити достатньо часу та реально навчити.Наші студенти будуть забезпечені роздатковими матеріалами, що включають в себе конспекти тем, навчальні первинні документи та базу посилань на нормативно-правові акти.Обов’язковим є наявність власного персонального комп’ютера.Навчання проходитиме в СІНТ-Майстер.Приємним бонусом є те, що ми будемо надавати безкоштовну консультаційну підтримку ще впродовж 6 місяців після закінчення курсів!За детальною інформацією та консультацією звертайтеся в особисті повідомлення та за номером телефону

Індустрія гостинності Прикарпаття в оцінках відвідувачів 2018

Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації запрошують на презентацію результатів соціологічного дослідження, присвяченого моніторинговому вивченню сфери туризму Івано-Франківської області у 2018 р. У програмі заходу, окрім презентації результатів соціологічного дослідження, запланована також дискусія експертів щодо стратегічних напрямів розвитку індустрії гостинності на Прикарпатті.Довідково: Комплексне аналітико-практичне соціологічне дослідження соціально-демографічного профілю одноденних відвідувачів (екскурсантів) та туристів Івано-Франківської області проведене в рамках договору між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» і Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з метою вивчення стану внутрішніх та іноземних туристичних потоків Прикарпаття (мета перебування, вік, стать, обраний спосіб тимчасового розміщення і транспортного сполучення, структура витрат тощо), вивчення конкурентних переваг регіону, виявлення особливостей попиту на туристичні послуги та прогнозування майбутніх запитів щодо туристичної інфраструктури області.Дослідження спрямоване на розв’язання наступних завдань: виявлення соціально-демографічної структури внутрішніх та іноземних туристичних потоків Івано-Франківської області; вивчення мотиваційної структури прийняття рішення щодо туристичного перебування саме на території Івано-Франківської області; оцінка рівня фінансових витрат та міри задоволеності наданими послугами на території регіону; аналіз конкурентних переваг туристичної галузі регіону, оцінка ймовірних ризиків, а також перспектив розвитку регіону в розрізі пропозицій сусідніх адміністративно-територіальних одиниць Карпатського регіону України; моделювання структури майбутнього туристичного запиту.   Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Майстер-клас "Самооцінка та самоцінність. Уміння бути собою"

Як навчитися цінувати себе, жити у гармонії із собою, іншими, Всесвітом? Як відчути свою цінність тут і зараз, вже, не чекаючи чогось? Про все це ви можете дізнатися на майстер-класі. Буде багато цікаво і корисного! Зокрема, подосліджуємо ознаки та причини низької самооцінки, різницю між самооцінкою та самоцінністю. На Вас чекає медитативна практика, робота з МАК, різноманітні техніки, які допоможуть навчитися любити, поважати і цінувати себе тут і зараз! Кілька разів проводила цей майстер-клас на Всеукраїнському жіночому фестивалі «Аніма», «Арт-терапевтичній ПАЛІТРІ», Арт-школі». Тепер запрошую усіх, хто не мав можливості відвідати ці фестивалі раніше і ще не був чи був і хоче відвідати знову. Вартість участі - 200 гривень.

Міні - курс “Грузинська кухня”
25.02.2019 18:00

Кулінарна школа el Chef дає можливість поціновувачам та любителям грузинської кухні, а також кухарям, які працюють в спеціалізованих закладах поринути у світ грузинської кухні.Шеф-кухар: Іраклі І.ШеліаПрограма:1 день• Чашушулі• Баклажан з горіховою пастою• Салат по-грузинськи та Чкмерулі• Соуси - сацабелі, ткемалі, аджика та ожиновий2 день • Кебаб свинина-телятина• Хачапурі по - Аджарськи • Курча у ожиновому соусіВартість дводенного майстер-клас: 1200 грн.При реєстрації до 15.02, вартість - 1000 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням та за телефоном.

9-й Супер інтенсив Школи дизайну
25.02.2019 18:00
вул. Василіянок, 22 (офіс 202)

9-й Супер інтенсив Школи дизайну у ФранківськуШкола графічного дизайну - це майданчик, де кожен зможе вдосконалити свої практичні навички та отримати конкурентноспроможну, високооплачувану професію. Програма наших інтенсивів була розроблена таким чином, щоб за короткий термін можна було отримати не тільки теоретичні основи, але здобути основні навички та практичні знання, які дозволять спробувати свої сили та почати кар’єру дизайнера вже через 2 тижні. Ми прибрали надлишкову теорію, навчання побудовано на практиці. Навіть якщо ви «не вмієте» малювати, ніколи не відкривали графічних редакторів, але маєте бажання вчитись та стати дизайнером, наш Супер Інтенсив буде найкращим варіантом.Програма курсу включає:Базовий рівень Adobe IllustratorБазовий рівень Adobe PhotoshopСкетчинг, брейнштормінгОснови композиціїТипографіка (основи+доповнення)Колористика (основи)Ілюстрація (оновлений модуль)Логотипи та брендинг (оновлений модуль)Друковані матеріалиСтарт кар’єри дизайнераВік учасників: від 16 років.Викладатиме у майбутніх графічних дизайнерів Марк Сосуля – фахівець із досвідом 8 років, керівник агенції Інфографіка.uaПрограма триватиме 2 тижня – 7 модулів. Навчання відбуватиметься по будніх з 18:00-21:00 год. (за бажанням та згодою учасників час можна змінити)У разі питань звертайтеся за телефоном до координатора Вартість навчання: 3000 грн./курс (можлива оплата частинами)

Презентація Акселератора креативних жіночих стартапів

Івано-Франківський Акселератор креативних жіночих стартапів, створений ТАІФ, - перший на Прикарпатті соціальний інститут інтенсивної підтримки жіночих стартапів в креативних індустріях міста.Саме представниці "слабкої" статі переважно вкладають свій талант і турботу в створення привабливої й оригінальної пропозиції іміджевої продукції на споживчому ринку міста. Попри це, бізнесам-початківцям бракує технічних можливостей для тестування й ефективного запуску власної продукції.Для кого? Дівчата та жінки, що мають бізнес-ідею та хочуть її реалізувати.На заході Ви дізнаєтесь: Що таке акселератор креативних жіночих стартапів і кому він буде корисний; Як подати заявку на участь в програмі Акселерації; Які умови участі в програмі Акселерації; Що Ви отримаєте, взявши участь в програмі.Програма акселерації-2019 стала можливою завдяки фінансуванню Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (див. www.pleddg.org.ua)

Вівторок, 26 лютого 2019

Ранкова кава з психосоматологом Любов Мазур

Ранкова кава з психосоматологом. Тема лютого 2019 "Страхи".Ми опрацюємо природу виникнення і активації страхів у житті людини. Практики ідентифікації, індивідуального пошуку причини конкретного страху. Працюватимемо з психосоматичною практикою, а також робота з МАК(метафоричними асоціативними картами). Ведуча Любов Мазур: лікар, психосоматолог, арт-терапевт, мотиваційний тренер.   Вільних 9 місць. Попередня реєстрація обов'язкова за нижчевказаним номером телефону. Вартість участі 359 грн, при реєстрації до 20.02., проведення платежу, після 20.02.- 409 грн. У вартість входить напій.

Система побудови професійного косметологічного догляду
26.02.2019 11:00

«Система побудови професійного косметологічного догляду на продукції "Green Pharm Cosmetic"».  Вперше офіційна презентація від ТМ "Green Pharm Cosmetic" у Вашому регіоні На семінарі буде розкрито:- всі нюанси правильного догляду за шкірою;- протоколи проведення процедур карбоксітерапії та гідроксітерапії;- правильний домашній догляд за проблемною шкірою, допомога клієнту;- презентація НОВИНОК (ІННОВАЦІЯ в anti-age therapy) Лектор - провідний спеціаліст "Грін Фарм Косметик" - Світлана Панченко.Косметолог з 20-річним стажем, яка перша в Україні отримала демо-версію препаратів, розробляла протоколи процедур  та є сертифікованим лектором ТМ "Green Pharm Cosmetic" .Умови участі: безкоштовно.Попередня реєстрація обов'язкова, кількість місць обмежена Телефонуйте, записуйтеся та дізнавайтеся додаткову інформацію.

Курс "Від азів до майстерності"
26.02.2019

Розрахований на початківців, а також на тих, хто має певний досвід у роботі з фотоапаратомПочаток навчання: 26 лютого 2019 рокуВартість навчання: 3500 грн (до 01.12.2018); 4000 грн (до 01.02.2019); 4500 грн (після 01.02.2019)24 заняття по 2 год кожнеКількість учасників в групі: 15Викладачі: Ярема Проців,  Микола Калитчук 

Безкоштовний семінар "Бесіда з перинатальним психологом"
26.02.2019 11:00

Вагітність та пологи дуже особливі події у житті кожної жінки. На семінарі Ви отримаєте цінну інформацію про правильне налаштування до пологів, подолання страхів, пов'язаними з пологами, про важливість фізичної та психологічної підготовки до пологів.   Попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це: 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі; групова підтримка й енергія; конфіденційна, невелика група (6-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група; простір екологічних та довірливих відносин; шанс зустрітись із справжнім собою; вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки; закрита група на Фейсбуці; супровід психотерапевта. Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо: Ви шукаєте чогось більшого від свого життя, ніж у Вас є; Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність; Ви хочете краще зрозуміти себе та свій життєвий сценарій; Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя; Ви розумієте, що від Вас багато що залежить; Ви шукаєте чоловічого середовища. Під час терапевтичної групи Ви відкриєте: більше розуміння чого я хочу насправді; на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси; яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем; яка стратегія досягнень у Вашому житті; чому так важливий для чоловіка страх і травма; як будувати партнерські стосунки з жінкою; з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим» у якому напрямку життя Вам зараз рухатись. Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики: використовувати чоловічу силу та енергію; рухатись по житті більш цілісно і впевнено; будувати партнерські стосунки з іншими; втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення; вирішувати та витримувати складні справи; якісно відновлюватись і тримати баланс у житті; проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве; застосовувати нові стратегії мислення й поведінки. Ведучий : психотерапевт; тренер; ведучий психотерапевтичних груп; голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб» спікер жіночого фестивалю «Аніма»; автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва» Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Середа, 27 лютого 2019

Старт курсу Front end Web Development
27.02.2019 18:30

Вже зовсім скоро - 27 лютого стартує курс Front end Web Development!Встигни зареєструватись! Є ще декілька вільних місць.Інформація про курс:24 заняття, 3 рази на тиждень, по 2 години;Заняття проходять у вечірній час;Невеликі групи (до 15 людей);Заняття по HR (ми навчимо вас складати резюме та поділимося деталями успішного проходження співбесіди!)Заняття з експертом з ІТ компанії;Матеріали в онлайн доступі;Створення командного проекту для реальних замовників!інтерв’ю з рекрутером на випускному занятті;Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат від IT CLUSTER Academy та фітбеки від експертів!?Вартість навчання за повний курс становить: 5000 грн.Не вагайся! Зареєструйся, зроби перший крок прямо зараз!Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Семінар "Сучасні техніки фарбування. Іноваційне відновлення"

- Сучасні техніки фарбування- Підбір кольорових коктейлів- Застосування програми догляду за волоссям з різною структурою- Іноваційне відновлення волосся   Вартість - 300 грн.

Тренінг по запобіганню жорстокого ставлення до тварин
27.02.2019 10:00

Безкоштовний тренінг для громадських активістів та працівників КП Івано-Франківська щодо ефективної співпраці з поліцією для запобігання злочинам проти тварин. Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Дозволь собі бути щасливою!

Що таке щастя? У чому щастя? То який рецепт щасливого життя?! Хто з нас хоча б раз у житті не ставив собі це питання!? Ця тема актуальна для усіх! Усі дії людей націлені на пошук щастя. Для цього ми одружуємося, заводимо дітей, розлучаємося, досягаємо кар’єрного успіху й визнання… Список продовжте самі. І, звісно, рецепт щасливого життя у кожного свій.Та насправді, еквівалент щасливості у житті залежить у першу чергу від характеру людини. Щастям є усвідомлення власного особистісного росту.Під особистісним ростом ми розуміємо здатність і бажання працювати над своїм характером і над собою. Завжди дізнаватися щось нове та втілювати ці знання у своєму житті. І у вас є така можливість на МК "Дозволь собі бути щасливою!" Де, психологи Клубу успішної леді Мар'яна Мар'яна, Елена Люклян, Галина Розумович, Ivanna Puchko, поділяться з вами своїми знаннями та цікавими практиками ! І можливо саме тут ви знайдете для себе нові рецепти щасливого життя!Цікаво?Приходьте!Для учасників клубу 100 грн., для гостей клубу 200 грн.Реєстрація на подію обов"язкова!Зареєструйтесь за телефоном 

Семінар "Заповнення Е-декларацій"

На семінарі ви отримаєте відповіді на такі та інші запитання:1. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?2. З якого часу у суб'єкта декларування припиняється обов'язок подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?3. Чи необхідно суб’єкту декларування подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у разі отримання кредиту, позики, поворотної фінансової допомоги (позички) тощо?4. Чи необхідно суб’єкту декларування, який зареєстрований як фізична особа-підприємець, у декларації зазначати інформацію про дохід, отриманий від підприємницької діяльності та подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?5. Коли необхідно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у разі придбання автомобіля, якщо його придбано за кордоном?6. Роз’яснення поняття "одноразовий дохід”, який застосовується при повідомленні суб’єктами декларування про суттєві зміни в майновому стані.7. Якщо розмір місячної заробітної плати суб’єкта декларування перевищує 50 ПМ, встановлених на 1 січня відповідного року, чи необхідно подавати щомісяця повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?Ціна для однієї людини становить 350грн.Знижка для запрошеного учасника становить 10% !Всі учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації! Державні службовці, депутати міських, сільських, селещних рад, посадові особи комунальних і державних підприємств, та інші особи наділені організаційно-розпорядницькими функціями, громадські активісти. Ми чекаємо на вас! Для запису зателефонуйте за телефонами

Не'Щикай! Яка різниця між SMM'щиком та SMM-спеціалістом

«Фоткати» в Instagram чи створювати контент? Писати текстики чи займатись копірайтингом? Натискати кнопку «Рекламувати» чи налаштовувати таргетингову рекламу? Поїхати на SMM Forum чи детально вивчити ряд книг та ресурсів? Придумати «шось» чи реалізувати креативну кампанію? «Накрутити підпишчиків» чи створити фолов-стимул? Зробити «як вони» чи перевершувати конкурентів? Відкрити direct чи будувати комунікацію? Заплатити «блогєру» чи проаналізувати ринок інфлюенсерів та сформувати ТЗ по рекламі? Мати підробіток чи будувати кар’єру маркетолога?⠀Питань багато, відповідь одна – Не’Щикай! Професія SMM нова на ринку праці, але вже встигла обрости численними стереотипами та хибними переконаннями.Хто він? Які його ключові показники ефективності?Поговоримо… ⠀З ким? – Тарас Братченко (Taras Bratchenko), SMM Lead’ом компанії 23 Ресторани. Вхід, як завжди, вільний.

Бізнес-форум «МВА: виклики та потреби бізнесу»

Запрошуємо підприємців, керівників різних рівнів та усіх зацікавлених у програмі MBA!Головною метою бізнес-форуму є: - проаналізувати сучасні тенденції розвитку та важливості бізнес-освіти для управлінця нової генерації;- обмін досвідом навчання випускників закордонних і вітчизняних програм МВА;- порівняння переваг української та закордонної бізнес-освіти;- налагодження тісної співпраці та формування нових ділових зв’язків між учасниками бізнес-форуму.Хедлайнер бізнес-форуму – доктор Барт Ткачик, MSc (HRD & Consultancy), PMSc (HRD), MBA (HR), PhD (HMN), Managing Mem. (Energizers, LLC, USA), Fulbright Scholar (University of California, Berkeley, USA), Course Leader (mbasprint.com), виступить із темою: «Практичні вимоги до стратегічного лідерства, які приносять результат». На бізнес-форумі Ви дізнаєтесь про можливість проходження підвищення кваліфікації на МВА з можливістю отримання сертифікату, який визнається не лише в Україні, але й в країнах ЄС та США.Пропонуємо заповнити реєстраційну форму за нижчевказаним посиланням. 

Майстер-клас "Виготовлення суші"
27.02.2019 18:00

Суші - їжа, яка стала дуже популярною останнім часом, а їх приготування - це справжнє мистецтво, яке стає ще ціннішим, коли готуєш власноруч.⠀Готуємо:• Каліфорнія кані спайс;• Хосомакі авокадо;• Філадельфія грін;⠀Вартість: 500 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням та телефоном. 

Семінар "Завершення грудного вигодовування. Введення прикорму"
27.02.2019 12:00

Харчування дитини – це важлива частина її життя. Введення прикорму – це дуже відповідальний етап переходу дитини на нову форму харчування. Головний сигнал готовності до цього – поява харчового/гатрономічного інтересу.Функція мами – створити умови, в яких цей інтерес буде скріплюватися і розвиватися, а потім передати відповідальність за харчування дитині! (Зауважте, жодного слова про мультики і замовлення дитячого театру на обід ) Про що буде на першій частині заняття:- Ознаки готовності дитини до введення прикорму- Що таке прикорм?- Як правильно ввести прикорм?- Педагогічний прикорм – як просто, раз і назавжди навчити дитину їсти, з апетитом і задоволенням. - Програма пригодовування: перше підгодовування, друге підгодовування, третє підгодовування.- Підгодовування і перекуси – розрізняємо!    Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Штучний інтелект (АІ): Що це таке, і чому це важливо?
27.02.2019 19:00

Штучний інтелект уже проник у наше життя - персональні помічники Siri і Alexa, автопілотні авто від Tesla, Face ID на смартфонах. А програмою Shazam користувалися? Вона теж створена завдяки штучному інтелекту. Що ж таке штучний інтелект, та яке завдання він вирішує у сучасному світі розповість львів'янин Ostap Tan Ivanyshyn - Lead Software Engineer at SIMP AS. Участь безкоштовна за умови реєстрації за нижчевказаним посиланням.

Четвер, 28 лютого 2019

Майстер-клас "Успіх у помилках" від Маші Єфросиніної
28.02.2019 18:00
Незалежності, 46 (Кіноконцертний зал "Арена")

Пропустила приїзд Маші Єфросиніної в 2016?Життя завжди дає другий шанс - тож не пропусти тепер Попереду - мотиваційний майстер-клас про жінок і для жінок! Тобто, для кожної з нас (не важливо, 17 тобі, чи 45) Спираючись на свій життєвий досвід, Маша дасть практичні поради в ключових сферах:- краса- здоров’я- кар’єра - стосункиЇї історія буде не про життя селебрітіз і телебачення. А про реабілітацію стосунків після краху, наприклад. - Про відновлення віри в себе. - Про любов і подружнє життя. - Про відчуття краси в собі. - Про мотивацію в бізнесі - і про успішний бізнес. - Про себе, про жінок і для жінок.Вона розкаже її відверто 28 лютого. І навчить правилам успішної жінкиКвитки: з 25 січня. Забронювати квитки можна за нижчевказаними номерами телефонів. 

Психологічно-мотиваційний тренінг від Вікторії Гаврилюк

Благодійний, безкоштовний психологічно-мотиваційний тренінг "Мрії-Цілі -Дії" для людей з інвалідністю. Проводитиме Вікторія Гаврилюк – психолог, Сертифікований консультант в методі позитивної психотерапії (Вісбаденська академія позитивної психотерапії WAPP Німеччина), коуч, інструктор з йоги та медитативних практик, координатор "Клубу успішної леді".Глибоко пропрацюємо тему мрій та цілей!Усе про мрії, чому не здійснюються, навчимося правильно формулювати бажання, зробимо картку мрій!Усе про цілі: про бар’єри на шляху до мети і як їх позбутися; де черпати натхнення та мотивацію для роботи над собою; як знайти баланс між особистими та професійними цілями.Також ви знайдете відповіді на такі важливі питання: чим насправді вам подобається займатися в житті; робота мрії - яка вона саме для вас; як розпізнати свої таланти; ваша мета: справжня чи нав’язана, як розрізнити? На учасників чекає безмежно корисний тренінг та частування від БФ "ХРЕБЕТ"Тренінг виключно для людей з інвалідністю та їх супроводжуючих!

Legal risk management in ІТ

Ризики є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, і їхня кількість та ціна, як правило, зростають разом із ним. Тож управління юридичними ризиками в ІТ-бізнесі важливе для безпечного і законного структурування аутсорсингових і продуктових ІТ-компаній.Про тонкощі, пов’язані з оподаткуванням, прихованими трудовими відносинами і міжнародним структуруванням, в партнерстві з Івано-Франківський ІТ кластер , розкажуть Oksana Kochkodan та Yura Kornaga, партнери юридичної фірми Axon Partners, названої найкращою українською юрфірмою року в ІТ-індустрії за версією Legal awards, і яка входить в найбільші світові юридичні рейтинги Legal 500 та Who’s Who Legal.Для керівників, власників, менеджерів та інхауз-юристів ІТ компаній і стартапів.На лекції ми поговоримо про:- корпоративне структурування бізнесу (локальне та міжнародне);- ризики прихованих трудових відносин;- оподаткування (в Україні та закордоном);- Договори (захист ІР, NDA, особливості публічних договорів та документів на сайті);- Обробку персональних даних і GDPR-комплаєнс.Вартість квитка: 150 грн

Заняття "Пологи. Тренуємо методи дихання та природнього знеболення"
28.02.2019 11:00

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Старт курсу JS+Angular
28.02.2019 18:30

Вже зовсім скоро - 28 лютого стартує курс JavaScript+Angular! Встигни зареєструватись! Є ще декілька вільних місць.Інформація про курс:▪️Мета курсу - навчитися створювати Single Page Application, використовуючи Angular. ▪️Всього 17 занять, 2 рази на тиждень;▪️Викладає експерт з компанії Softserve IF Olena Taras; ▪️Невеликі групи, та заняття у вечірній час;▪️Робота в командах над спільним проектом;▪️Багато практичного матеріалу;▪️Заняття по напрямку HR (ми відкриємо Вам таємниці успішного проходження співбесіди);▪️Навчальні аудиторії обладнані необхідною технікою;▪️Після завершення навчання Вас чекає інтерв’ю з рекрутером та ви отримаєте сертифікат від IT CLUSTER Academy!Для випускників нашої академії -20% на курс:)Повна вартість навчання 5000 грн;

Семінар вечірніх зачісок "Текстура в дизайні волосся"

Запрошуємо на дводенний семінар вечірніх зачісок "Текстура в дизайні волосся".   Перший день: 28.02.2019 початок в 11:00Демонстрація 4-ох зачісокВартість: 400 грн.Другий день: 01.03.2019 Відрацювання двох зачісок!Вартість: 1500 грн. Кількість місць обмежена! Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Відкрита дискусія "Податки, які працюють. Як це зробити?"
28.02.2019 18:00
вул. Короля Данила 16 б (офіс Української Галицької Партії)

Змінюємо економіку - починаємо з податків! Маленькі українці змінюють села і містечка, в яких живуть! Знаєте, як? Приходьте на Відкриту дискусію "Що не так з податковою системою України?" - і дізнаємося разом! Бо саме школа - це місце, де ростуть лідери! Це відбувається вже сьогодні! Тут маленькі лідери стають великими лідерами і щодня їм у цьому допомагають люди, які самі наважилися стати на цей шлях - вчителі і керівники.Ми пропонуємо разом творити ефективну і справедливу економіку. яка росте і дає можливість рости українцям. Ми так само, як і ви, не розуміємо, чому ПДВ є однаковим для предметів розкоші, їжі і одягу, нас дивує, чому таке високе податкове навантаження на зарплату українців. Ми хотіли б, щоб українці відчували себе заможнішими, а в казні містечок і сіл були гроші на садочки, дороги і вуличне освітлення. Це дуже реально! І ми знаємо, що не так з правилами гри - з податками, які кожен з нас сплачує і які є нашою спільною справою. Економічні експерти УГП підгледіли, що вдалося Польщі у рамках фінансової децентралізації, запропонували свої ідеї і готові вам їх представити. Уже 27 лютого - день Х! Ми не боїмося говорити про непопулярне - ми просто говоримо про те, що реально працює! 0 % популізму, експертний підхід і вболівання за гаманці кожного з нас! Ми точно можемо більше! Дешевші продукти, одяг і ліки - і це ще не все! Що ми пропонуємо? Формат, який передбачає:- насичену теоретичну базу - чіткі формули і розрахунки,- прогнозування економічного ефекту від новацій,- виступи авторитетних спікерів,- 0% популізму.Запрошуємо економістів, експертів, науковців, підприємців і всіх, хто вболіває за місце, де живе сьогодні. Такі мотиваційні та дуже практичні зустрічі людей освіти - важливі!Вхід - вільний, за попередньої реєстрації

Танець-медитація

Танець стає медитацією, коли танцюрист втрачає себе. Коли рухи приходять не від розуму, а народжуються в потоці проживання теперішнього моменту. Тож ми збираємося, щоб вийти за межі буденності, загубивши у танці своє его, і зануритись у дослідження невідомих сфер. Знайти у собі тишу, спокій, радість, відчути у собі наповненість буттям і оновлення.Допомагатиме нам і цьому Iryna Ole.Для жінок. Для чоловіків. Якщо у вас малі діти, можемо запросити няню, повідомте, чи потрібно. Участь - 30 грн.

П`ятниця, 01 березня 2019

Семінар для косметологів
01.03.2019

Запрошуємо на безкоштовний семінар для косметологів. Знайомство з брендами "GIGI" Ізраїль, "Janssen" Німеччина. Деталі в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

Татьяна Єгунян. Розумний гардероб. Чоловіча стилічтика.

Вперше будемо розбирати ЧОЛОВІЧУ СТИЛІСТИКУ! Для тих, хто хоче навчитися стилю, грамотно створювати стильові образи для мужчин - взуття, аксесуари, парфуми, бренди і не тільки... І, звичайно, наші стильні, модні та трендові франківчанки не залишаться без уваги, для них цілий день про РОЗУМНИЙ ГАРДЕРОБ. Детальніша програма нижче??Татьяна Єгунян - український fashion-аналітик, магістр індустрії моди, стиліст-візажист, іміджмейкер з великим досвідом роботи, автор інноваційних курсів " Теорія кольору", "Фешн-стилістика", " Імідж, як стильний образ", автор книги "MAKE-AP & STYLE". 1 березня. РОЗУМНИЙ ГАРДЕРОБ. •Силует. Розмір. Пропорція. •Фактури тканини - як вони визначають наш стиль? Правила підбору тканин по фактурі та по кольору. •Класифікація стильових типажів. •Як працювати з «лініями» при створенні правильних пропорцій. •Корекція та композиція цілісного образу, враховуючи індивідуальні особливості (довжина волосся, форма чілки, тощо).Вартість участі у перший день - 1000 грн, якщо передоплата до 15 лютого - 800 грн, 2 березня. ЧОЛОВІЧА СТИЛІСТИКА. •Чоловічий стиль, прості правила чоловічого гардеробу. •Кому цікавий процес створення образу для мужчин. •Назви чоловічого взуття і до якого костюму його класифікувати. •Аксесуари та парфуми для чоловіків. •Класифікація чоловічих фігур. Пропорції та їх корекція. •Чоловічі стилі в одязі та їх місце в світовій моді. •Іміджеві типажі. •Чоловічі бренди.Вартість участі у другий день - 800 грн, якщо передоплата до 15 лютого - 700 грн.Завітайте на Чоловічу Стилістику з своєю половинкою, отримаєте знижку - 300 грн.І, звичайно, діє знижка « приведи друга» - 10%.Вартість двох днів - 1800 грн, якщо передоплата до 15 лютого - 1500 грн.Записатись на курс та отримати потрібну за тел.

Майстер-клас "Здорові бургери"
01.03.2019 18:00

Ми впевнені, що ви часто думаєте про бургери, як про щось заборонене та не зовсім корисне, проте ця думка помилкова і ми розповімо чому.  До вашої уваги практичний дегустаційний майстер-клас на тему елітних, смачних та корисних бургерів.У програмі: - Chiken Burger;- Black Beef Burger;- Pork Chop Burger;Вартість - 420 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням чи телефоном. 

Семінар "Інструктор групових програм - Силових напрямків"

В програмі семінару:Практична частина:- основи техніки виконання вправ;- використання додаткового обладнання на заняттях силового формату;- послідовність опису вправи під час її виконання;   Теоретична частина:- термінологія та методи силового тренінгу ;- класифікація силових вправ та техніка їх виконання;- формати силових уроків у групових програмах;- правила попередження травматизму та заборонені вправи.Під час навчання надається робочий зошит.Після закінчення курсу - складання іспиту:- теоретичний екзамен (тести);- практичний екзамен.При успішній здачі екзамену видається сертифікат!Тривалість семінару - 15год.   Запис проводиться в спортклубах "Альянс"

Субота, 02 березня 2019

Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас?

Вам важко справлятися зі своїми емоціями? Часто себе накручуєте або ж навпаки надмірно контролюєте емоції? Відчуваєте труднощі з розпізнаванням емоцій? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь - "так", тоді це заняття саме для вас!⠀В результаті участі в занятті: Зрозумієте природу емоцій та почуттів, їх причини, мову та наслідки Трансформуєте основні переконання, які призводять до проблем з емоціями Зміцниться ваша довіра до себе та інших Навчитеся розпізнавати свої та чужі емоції Зможете покращити стосунки з близькими, колегами та клієнтами Отримаєте більше 35 стратегій розвитку емоційного інтелекту й управління емоціями В програмі заняття:1. Емоційний інтелект: складові, значення й роль в житті2. Нове знайомство з емоціями: ознаки, причини їх народження й наслідки3. «Скарбниця» способів управління емоціями4. Карта емоцій: робота з думками, відчуттями та поведінкою5. Фітнес EQ або стратегії розвитку емоційного інтелекту Вартість участі:При реєстрації та оплаті до 28 лютого – 149 грн.В день заходу – 299 грн.⠀Кількість учасників обмежена – 15.⠀Попередня реєстрація обов’язкова!

Курс "Акварель та тонкі лінії"

Вартість - 1100 грн. Деталі та запис за нижчевказаним посиланням. 

Агресивна дитина: чому, як і що робити
02.03.2019 17:00

Вартість - 250 грн. Запис у вайбері за нижчевказаним номером. 

Семінар-практикум "Захворювання хребта"

Курс спеціалізації, призначений для масажистів, які працюють з оздоровчим та лікувальним масажем, та хочуть вміти ефективно і безпечно працювати із захворюваннями хребта, правильно впливати на м’язи,зв’язки, суглоби, кістки, сухожилля. Завдяки детальному вивченню будови хребта та його захворюваннь цей курс також цілком можуть пройти люди без спеціалізованої медичної освіти.   Термін навчання: 1 дні, 6 академічні години (теорія і практика). Спосіб навчання: груповий. По закінченню курсу видається сертифікат на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії. Ціна семінару: 3000 грн.(для наших учнів - 2800 грн), передлата 500грн.

Метафора. Практичне застосування у психології
02.03.2019 10:00

Даний курс складається з семи одноденних модулів, кожен з яких має власну тематику. Структура модуля – 25% теорії, 75% практики. По завершенні навчання надається сертифікат від ГО ПДП «Знайди себе» з вказаними годинами і тематикою пройдених модулів. Програма розрахована на психологів, вчителів, соціальних працівників та студентів, яким цікаво досліджувати себе, пізнавати нове та отримати у свою скарбничку нові техніки та методики для роботи.Мета програми: розширення та систематизація теоретичних знань щодо поняття метафори; освоєння навичок практичного застосування метафори у процесі самопізнання та психологічному консультуванні.Завдання програми: ознайомити учасників з різними видами метафор та особливостями їх застосування; розширити арсенал методик у роботі психологів; розвинути навички творчої імпровізації під час роботи з клієнтом; осягнути все різноманіття метафор та їх можливостей у роботі, буденному житті.Програма проекту:Тема 1: Терапевтична метафора. Поняття і застосування. поняття метафор, їх різновидів та особливостей сфери та способи використання метафор в роботі психолога алгоритм створення терапевтичних метафорТема 2: Метафоричні асоціативні карти. види та призначення різних колод МАК базові техніки роботи з МАК Таро як інструмент у роботі психологаТема 3: Казки і міфи способи роботи з казкою в терапії аналіз казки, міфу написання терапевтичної казки міфи як сценарії нашого життяТема 4: Основи піскової психотерапії. лікувальна сила піскової гри творче самовираження клієнта  загальні умови організації Sandрlay психотерапії.  особистість терапевта та його вплив на процес пісочної терапії.У процесі Sandрlay-терапії на підсвідомо-символічному рівні відбувається „відреагування” внутрішнього напруження та пошук шляхів розвитку.Тема 5: Тілесна метафора.  робота з образом власного тіла рухи та жести як спосіб висловитися метафори психосоматикиТема 6: Сексуальна метафора. використання метафоричного мовлення для зниження тривоги клієнта, підвищення комфорту при спілкуванні на тему сексу сексуальні сценарії в казках метафора в спілкуванні пари, що знаходиться в стосункахТема 7: Сновидіння як метафора реальності. сни як важлива складова психічної реальності людини робота зі сновидіннями у процесі консультування метафори трактування сновидіньВедучі програми Шейкіна Тетяна - психолог психоаналітичного напрямку, член Української спілки психотерапевтів, консультант в напрямку Позитивної психотерапії, арт-терапевт Східно-Європейської асоціації арт-терапії (ЕЕАТА, Софія), казкотерапевт, таролог, автор і ведуча психологічних ігор, співавтор та тренер освітнього проекту «Казкотерапія», голова громадської організації «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе», керівник проекту «Таємниці нічних казок»Матейко Наталія – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та клінічної психології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», психолог психоаналітичного напрямку, Sandрlay терапевт, член ассоціації Української спілки психотерапевтів, менеджер проекту "Метафора" в Івано-ФранківськуДати проведення модулів уточнюються, подія відбуватиметься раз на місяць (березень, квітень, травень, червень - вересень, жовтень, листопад)Вартість одного модуля 800 грн. при реєстрації до 20 лютого. З 21 лютого до 2 березня 1000 грн. Реєстрація відбувається при передплаті 500 грн на картку приват одному з організаторів.

Неділя, 03 березня 2019

Майстер-клас “Європейський smoky eyes"

3 березня майстер-клас від кращих візажистів студії #browbarbyvictoriabura “Європейський smoky eyes”. Хочеш виглядати ефектно і водночас природньо, то європейський smoky eyes саме для тебе.Деталі за нижчевказаним номером телефону.

Семінар "Агресія"
03.03.2019 15:00

Дитина- велич і чистота... Про що вона кричить, про що б'ється? Про що мовчить і плаче,і про що сміється?Семінар:"Агресія" для батьків, котрі хочуть вчитися в своїх дітей, у свого Життя. Готові пропрацювати свою агресію та відкрити серце.Вартість 250гр.Записуйтеся у вайбері за нижчевказаним номером.Реєстрація триває до 1 березня включно.До зустрічі.

Понеділок, 04 березня 2019

Навчальний курс "Кадровик в сучасних умовах"

У світі постійної конкуренції, кожному спеціалісту в будь якій галузі, потрібно завжди сприяти своєму саморозвитку, регулярно отримувати масу нових знань та необхідних навичок.І ми Вам в цьому допоможемо!Консалтингова агенція «Business Help» запрошує бухгалтерів, ФОП, самозайнятих осіб, діловодів, фахівців з кадрової служби, менеджерів з персоналу і усіх бажаючих на навчальний курс «Кадровик в сучасних умовах».За консультацією, детальнішою інформацією, та для реєстрації звертайтесь за нижчевказаними телефонами та поштою.

Вівторок, 05 березня 2019

Практичний семінар

Огляд ліній ТМ Dr.Belter Cosmetic Intensa і Sensi-Bel. Індивідуальні протоколи догляду за чутливою шкірою та з шкірою з куперозом. Авторський антикуперозний масаж DR. Sobye massage. Демонстрація процедур: Вітамін-Женьшень термомоделяж; Відновлення нативним біоматриксом.Лектор: Лікар регуляційної медицини, сертифікований тренер Dr.Belter - Лончар Лариса.

Старт курсу "Java for beginners"
05.03.2019 18:30

Вже зовсім скоро - 5 березня стартує курс Java for beginners!Встигни зареєструватись! Є ще декілька вільних місць.Інформація про курс:-24 заняття по 2 години, 3 рази на тиждень; -Невеликі групи (до 15 людей);-Створення командного проекту;-Заняття з експертом з провідних ІТ компаній міста;-Багато практичного матеріалу;-Заняття по напрямку HR (ми відкриємо Вам таємниці успішного проходження співбесіди);-Навчальні аудиторії обладнані необхідною технікою;-Доступ до лекцій онлайн;-Після завершення навчання Вас чекає інтерв’ю з рекрутером з ІТ компанії;-Після завершення навчання Ви отримаєте сертифікат від IT CLUSTER Academy-Повна вартість навчання 4800 грн;Не пропусти свій шанс!Детальніша інформація та реєстрація за нижчевказаним посиланням та телефоном/поштою.

Середа, 06 березня 2019

Оптимізація бізнесу 2019 - інструменти і стратегії

Семінар-практикум одного з кращих податкових адвокатів України Олександра Смірнова:ОПТИМІЗАЦІЯ 3.0 Інструменти і Стратегії(Нова програма 2019)Детальна програма на profinform.com.uaЦільова аудиторія: керівники, юристи та головні бухгалтери підприємств.

Як не стати digital зомбі? Майндфулнесхаки

Мало хто може уявити себе без смартфона, лайків та соціальних мереж. А в додаток до цього - тривожність, недосип та ще й страх пропустити щось важливе. Тому щоб не стати digital зомбі - 6 березня запрошуємо на воркшоп Роксолани Кравчук у Івано-Франківську.Під час події будемо:- Говорити про те чи існує життя без смартфона- Вчитися фільтрувати інфопотоки- Управляти увагою та внутрішнім ресурсом- Справлятись з синдромом FOMO (fear of missing out)- Дізнаємось, чому mindfulness є ременем безпеки в світі VUCA- Про те, що це за світ VUCA, в якому ми всі живемо, теж дізнаємось- Навчимось базових вправ mindfulness, щоб дбати про своє емоційне та ментальне здоров'я.Квитки: Early Birds (до 28.02) - 150 грнSleepy Owls (з 01.03) - 200 грнПро Roksolana Kravchuk:Засновниця проекту Open Mindfulness, ментор з практики уважності, авторка програм з особистісного та командного розвитку (м. Львів). Детальніше про тренера та проект за нижчевказаним посиланням. 

Стійкість. Як розвинути й зміцнити внутрішню опору?

Зустрілися з проблемами, які важко вирішити? Часто здається, що виходу немає? Відчуваєте розчарування в собі та/або в інших? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь - "так", тоді це заняття саме для вас!⠀В результаті участі в занятті: Навчитеся помічати й бачити додаткові можливості Зрозумієте причини слабкої опори на себе й сумнівів у власних силах Зрозумієте, як перетворювати стрес і труднощі на ресурс Навчитеся справлятися зі своїми переживаннями Опануєте більше 23 методів, які допоможуть знайти вихід і вирішити складне питання Зможете знайти сили для нової спроби й створите план "Б"! В програмі заняття:1. Причини й ознаки слабкої внутрішньої опори2. Пояснювальні стилі та призми через які ви дивитеся на життя3. Способи зміцнення внутрішньої опори й перетворення труднощів на ресурс для розвитку4. Дизайн-мислення й ще 22+ стратегії вирішення складних ситуацій5. Алгоритми підвищення стійкості до стресу та труднощів Вартість участі:При реєстрації та оплаті до 3 березня – 149 грн.В день заходу – 299 грн.⠀Кількість учасників обмежена – 15.⠀Попередня реєстрація обов’язкова!

Четвер, 07 березня 2019

Особисті кордони: як їх окреслити і зберегти?

Вам важко говорити "НІ", навіть коли це справді потрібно? Дуже швидко і легко закохуєтеся в незнайомців, ще до знайомства з ними? Часто можете брати на себе відповідальність за чужі дії?⠀Якщо хоча б на одне із запитань відповідь - "так", тоді це заняття саме для вас!⠀В результаті участі в занятті: Навчитеся поважати свої права й захищати їх Стосунки стануть більш щирими й відкритими Зможете усвідомлювати свої справжні потреби Навчитеся знаходити компроміси в суперечках У вас з'явиться щира повага до себе та інших Зможете знаходити більше часу для самих себе! В програмі заняття:1. Поняття про особисті кордони2. Ознаки порушення особистісних кордонів3. Способи захисту та збереження особистих кордонів4. Вміння говорити «НІ!»5. Захист від маніпуляцій Вартість участі: при реєстрації та оплаті до 4 березня – 149 грн. В день заходу – 299 грн. Кількість учасників обмежена – 15. Попередня реєстрація обов’язкова!

Субота, 09 березня 2019

Практичні методи роботи з небажаною поведінкою у школі
09.03.2019 09:00

Практичні методи роботи зі складною та небажаною поведінкою у школі - тобто дружня біхевіоральна терапія поведінкових розладівВ ході тренінгу ми будемо намагатися донести образ мислення та спосіб вирішення проблем, із введеної в рамках «паралельного навчального плану» - моделі, в якій вчитель не тільки передає знання, а й формує про-соціальну поведінку, а також знижує частоту антисоціальної поведінки.ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ: 20 академічних годинДЛЯ КОГО: викладачі, психологи, психіатри, педагоги та студенти вищезгаданих напрямківМЕТА ТРЕНІНГУ:- Представлення терапевтичних технік на основі методів біхевіоральної терапії поведінкових розладів,- Навички визначити причини і наслідки складної поведінки. - Визначити, коли дорослий зміцнює, і коли виправляє небажану поведінку.- Практичне застосування технік для зміцнення бажаної поведінки- Робота з учнями, які не дотримуються правил,- Ефективне управління агресивною поведінкою в учнів.НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА:Основи дружньої поведінкової терапії та її місце в паралельному навчанні,Аналіз поведінки - коли ми зміцнюємо і коли ми виправляємо проблеми з поведінкою,Ефективне видання наказів,Методи запобігання виникненню небажаної поведінкиПосилення поведінки за допомогою - сприйняття позитивів, час веселощів, похвали, застосування пакету привілеїв та призів,Вигашання поведінки за допомогою правил і наслідків (тайм-аут, привілеї, ігнорування, природні та вищі наслідки)Використання жетонних систем (турнір усміхнених облич, класична жетонна система),Робота з вибухом гніву (імпульсивна агресія).ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ:Коротке теоретичне введення, презентація та обговорення випадків, презентації та практики конкретних терапевтичних прийомів індивідуально та у групах, мультимедійні презентації.ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ:Завдяки отриманим знанням та набутим навичкам учасники: Зрозуміють причини поведінкових проблем, Використають ефективні способи моделювання про-соціальної поведінки, Сприятимуть позитивній поведінці учнів за допомогою належних методів поведінки, Вигасять небажану поведінку, Ефективно скоротять і вигасять вибухи гніву.Кількість місць - 30 осібМісце проведення: уточнюєтьсяз 9:00-18:008:30 реєстрація на тренінгМати при собі решту оплати у валюті євро. Тренінг триває два дні - 20 годинУчасники тренінгу отримають:- розлогі матеріали для тренінгу в електронній формі - матеріали для вправ- Сертифікат завершення тренінгу - 20 годин- Сертифікат можна представити на місці роботи, як підвищення кваліфікації!Вартість тренінгу:60 євро з особи в парі з колегою до 15 січня 2019р70 євро з особи без колеги70 Євро з особи в парі з колегою до 1 лютого 2019р 80 євро з особи без колеги90 євро з особи до 15 лютого 2019рЯк взяти участь?1. Заповніть анкету (Анкета Вас ще ні до чого не зобов'язує, але Ви будете включені у розсилку інформації про наступні тренінги від Польської Школи Поза схемами та Кресцентія)2. У відповідь отримаєте лист з реквізитами до оплати завдатку - еквівалент 50 Євро3. Надіслати фото квитанцію на (Viber/WhatsApp)4. За 10 днів до тренінгу очікувати матеріали для тренінгу.

Never F**k Up. Як організувати успішний івент

Якщо ти думав, що організувати свій івент - це просто, то твій захід приречений на невдачу. Всі дедлайни горітимуть, а домовленостей ніхто не буде дотримуватись. Руки опускатимуться, а відчуття "для чого я взагалі це почав?" не даватиме спати Але ж історії бізнес-коучів про те, як йти до своєї мети вже набридли, а татових натхненників, які говорять про успішний та стабільний розвиток вже навіть забагато. Як все ж таки закінчити почате, а потім з цим жити?Історії від тих, хто знає, що таке реальні факапи, та як з ними боротися!15:00 Іван Дячишин - організатор ITRally та співорганізатор Design Village16:00 Yaroslav Nazar - організатор ІТ Arena 17:00 Lidiya Boychuk - співорганізатор Design Village Історії, які ви почуєте - безцінні, а можливість їх почути - безкоштовна, за умови реєстрації за нижчевказаним посиланням.Кількість місць обмежена!І не забудь взяти друзів, бо після таких історій захочеться випити.

Вівторок, 12 березня 2019

Активація. Як розкрити внутрішні ресурси та джерела сил?

В результаті участі в занятті: Зможете підвищити особисту ефективність Зможете визначити "піки" своєї енергії Продіагностуєте "поглиначів" сили та енергії Розпочнете краще організовувати свій час Отримаєте більше 35 методів активації внутрішніх ресурсів Зможете позбавитися від токсичних звичок та стосунків! В програмі заняття:1. Труднощі й складні ситуації, як ресурс2. 25 способів наповнитися енергією та відновити сили3. Шлях усвідомленості4. Переваги перебування «тут і зараз»5. Духовність та віра, як джерело сили Вартість участі: при реєстрації та оплаті до 6 березня – 149 грн. В день заходу – 299 грн.⠀Кількість учасників обмежена – 15. Попередня реєстрація обов’язкова!

Курс "SEO-спеціаліст"
12.03.2019 17:00
вул. Золотогірська, 3А (Wise Solutions)

Offline Курс: SEO-спеціаліст⭐ від експертів - компанії Wise Solutions з 9-ти річним досвідом в Маркетингу та ІТ. Вперше в Тернополі!Деталі курсу: - 1,5 місяці навчання;- 2 рази в тиждень (вівторок та четвер у вечірній час);- 12 теоретично-практичних занять;- 24 години цінної інформації;- комфортний навчальний клас; Ціна: до 26.02 вартість курсу 2 200 грн. Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. 

Середа, 13 березня 2019

Конфліктологія. Як ефективно вирішувати конфліктні ситуації?

В результаті участі в занятті: Навчитеся розпізнавати ознаки й причини конфліктів Отримаєте техніки, які допоможуть зменшити "накал емоцій" і звільнитися від образ Зрозумієте власні стратегії поведінки під час суперечок Навчитеся знаходити "золотий варіант" в кожній ситуації Опануєте більше 7 методів, які допоможуть ефективно вирішувати конфлікти Зможете покращити навички слухання й комунікації! В програмі заняття:1. Природа конфліктів: користь та шкода2. Стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях3. Способи вирішення суперечок, вміння слухати й чути та пошук "золотого рішення"4. Функції конфліктів та методи їх попередження5. Алгоритми прийняття рішень та звільнення від образ   Вартість участі: при реєстрації та оплаті до 3 березня – 149 грн. В день заходу – 299 грн. Кількість учасників обмежена – 15. Попередня реєстрація обов’язкова!

Четвер, 14 березня 2019

Стійкість. Як повірити в свої сили справлятися з труднощами?

В результаті участі в занятті: Навчитеся помічати й бачити додаткові можливості Зрозумієте причини слабкої опори на себе й сумнівів у власних силах Зрозумієте, як перетворювати стрес і труднощі на ресурс Навчитеся справлятися зі своїми переживаннями Опануєте більше 23 методів, які допоможуть знайти вихід і вирішити складне питання Зможете знайти сили для нової спроби й створите план "Б"! В програмі заняття:1. Причини й ознаки слабкої внутрішньої опори2. Пояснювальні стилі та призми через які ви дивитеся на життя3. Способи зміцнення внутрішньої опори й перетворення труднощів на ресурс для розвитку4. Дизайн-мислення й ще 22+ стратегії вирішення складних ситуацій5. Алгоритми підвищення стійкості до стресу та труднощів Вартість участі: gри реєстрації та оплаті до 11 березня – 149 грн. В день заходу – 299 грн. Кількість учасників обмежена – 15.⠀Попередня реєстрація обов’язкова!

Переговорний практикум "Результативні переговори"
14.03.2019 16:00

Важлива складова бізнесу – успішні переговори. Зокрема, прибуток компанії залежить від вміння вести переговори різної складності: від укладення договору про закупівлі/поставки до повернення товару і стягнення заборгованості. Часто відсутність такого досвіду негативно позначається на прибутках компанії. В рамках практикуму “Результативні переговори” Ви зможете набути або вдосконалити ці навички. Зустріч пройде у форматі бізнес-гри. Учасники та учасниці отримують певні ролі і розігрують різні ситуації проведення переговорів.Мета заходу: Навчитися відстоювати власну думку, аргументовано і спокійно переконати опонента для досягнення бажаного результату. По завершенні першої частини заходу модератор проводить аналіз та розбір помилок учасників/учасниць, дає поради та рекомендації щодо проведення результативних переговорів.   Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.  Експерт заходу: Михайло Ткач м. ЛьвівЕксперт з бізнес комунікаційБізнес-тренер Громадської Школи бізнесуТренер риторики і ораторського мистецтва у ВМГО«Федерація дебатів України» (2011-2015рр.)Фасилітатор у розробці карти інтересів різних сторін і переговорах.Експерт з організаційних змінМенеджер HR в Eleks

П`ятниця, 15 березня 2019

V Всеукраїнська конференція «Чорноволівські читання»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Чорноволівські читання», яка відбудеться 15 березня 2019 року в Університеті Короля Данила. Напрямки роботи конференції:• Грані постаті В’ячеслава Чорновола.• Ідейна спадщина В’ячеслава Чорновола.• Особистісний вимір боротьби за утвердження й розвиток Української держави.• Ідейні позиції українського руху спротиву 1960 – початку 1990-х рр. • Ідеологічні засади української націонал-демократії.• Організаційний вимір діяльності української націонал-демократії.Форма проведення: очна та заочна.Мова семінару: українська, англійська.Для участі в роботі конференції необхідно надіслати електронною поштою в організаційний комітет (vasyldr@ukr.net) до 22 лютого 2019 року:1) заповнену за зразком заявку;2) тези доповіді.

Майстер-клас "Мусові десерти та тістечка"
15.03.2019 10:00

Володимир Паращак (Volodimir Parashchak) - шеф-кондитер закладу Cabinet.Lviv, уже понад 9 років займається кондитерським ремеслом та запрошує усіх бажаючих в кулінарну школу el Chef на свій дводенний воркшоп з кондитерської майстерності.Володимир приймав участь у майстер-класах таких топових фахівців як Дієго Лозано, Жан Мартан, Кейк Кутюр та засновниці Анушка School - Мадіни Яворської. Тож залюбки поділиться з вами своїм досвідом та навчить багато цікавого!⠀В програмі:✔Шоколад- малина (шоколадний бісквіт на темному шоколаді / малинова карамель/ шоколадний дакуаз / малинове конфі/ шоколадний мус на темному шоколаді /шоколадна глазур на какао /декор з шоколаду /шоколадне сабле).✔Екзотичний манго маракуя (бісквіт дакуаз/ екзотичний конфі з кусочками банана та м’яти/маракуєвий мус /глазур екзотична, глазур манго маракуя/ сабле пісочне/декор з шоколаду).✔Яблуко (пісочне сабле/ дакуаз /яблучне конфі з кусочками яблук корицею /яблучний мус на основі білого шоколаду кориці і бехеровки/велюр /шоколадний декор ).✔Фісташка- малина (малиновий муальо з шматочками малини /малинове конфі /малиновий сюпрем/фісташковий мус на основі фісташкової пасти/ фісташкова глазур на основі фісташкової пасти /шоколадний декор ).✔Ягідне тістечко (японський бісквіт/ малинове конфі/ягідний мус на основі білого шоколаду,чорниці і смородини та крему де касіс/свіжі ягоди /шоколадний декор).✔Кокосова тарта (тарта пісочна/ маракуєвий конфі з м’ятою/ кокосове компоте з Малібу/ кокосовий мус на основі білого шоколаду /глазур манго маракуя/ велюр шоколадний декор).*можливі деякі зміни в смаках.⠀Бонус програми:- Мармелад малиновий;- Мармелад смородиновий; - Макаронс декор; - Гранд макарон;⠀Вартість: 3900 грн.⠀

Субота, 16 березня 2019

Курси масажу "Стоун-Терапія"

Стоун – Терапія (масаж гарячими та холодними каменями)"Стоун-терапія – це масаж, який приводиться за допомогою комбінації гарячих і холодних каменів, а також мінералів. Під час стоун-терапії використовується енергетика каменів, яка впливає на організм, допомагаючи знайти гармонію зі своїм тілом і навколишнім світом. Тому якщо ви хочете урізноманітнити спектр своїх послуг – ця технака масажу і релаксації саме те, що Вам необхідно.Цей курс масажу призначений для масажистів, косметологів, фітнес інструкторів, реабілітологів, лікарів відновної медицини і інших фахівців в області індустрії краси та здоров’я, лікувально-профілактичної медицини.Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика)Спосіб навчання: груповий.Ціна курсу: 4500грн.(для наших учнів 4300грн.)Оплата: проводиться 2-ма платежами:500 грн.- передоплата протягом 3-х днів після запису на курс.4000 грн. - 16.03.2016р.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Реєстрація за тел.Програма:1. Загальні поняття про Стоун терапію;2. Види стоун терапії;3. Показання та протипоказання до проведення стоун терапії;4. Камені у Стоун-терапії: види каменів, базальт для нагрівання, мармур для охолодження, догляд за каменями, все про заряджання енергією каменів, лабрадорин,місячний камінь,шалфей.5. Тепло та його дія на організм людини;6. Ходод та його дія на організм людини;7. Робота з енергією людини: чакри та їх властивості; 5 стихій в стоун терапії;8. Розміщення каменів та практична стоун терапія: масаж обличя гарячими і холодними каменями; масаж тіла гарячими і холодними каменями;9. Практичне опрацювання прийомів;

Інтенсив «Будь екстраординарним»

Дорогі друзі!Поспішаємо повідомити вам радісну новину: ми веземо наш інтенсив «Будь екстраординарним» в Івано-Франківськ! Ще зовсім недавно цей тренінг, який підкорив безліч країн і континентів, проходив тільки на англійській мові. А тепер ми з гордістю представляємо вам його російську версію!Більше року ми адаптували, доповнювали і вдосконалювали програму і інструментарій інтенсиву, для того, щоб нарешті привезти його до вас. У найкращому вигляді, зрозуміло. У програмі інтенсиву:* Основи управління свідомістю і практика 6-фазової медитації Вішена Лакьяні ​​- результат 25-річного досвіду Вішена. Відмінний інструмент для самостійного опрацювання і вдосконалення.* Технології створення стану щастя і життя в потоці Христини Мянд-Лакьяні. Якщо опануєте ними - то більше ніякі життєві обставини і кризи не виведуть вас з потоку життя;* Практика Відкритого діалогу доктора Дмитра Шаменкова. За допомогою неї ви зможете говорити з собою і світом на новому мовою, залишаючись щирими і справжніми.Ці два дні перевернуть вашу свідомість. Ви опануєте новими навичками, будете думати і діяти на новому рівні свідомості, і, що найголовніше, - знайдете однодумців, які так само як і ви, з усіх сил хочуть мінятися і міняти цей світ.

Стійкість: як зміцнити силу волі та самодисципліну?

В результаті участі в занятті: Ви навчитеся виконувати все вчасно Ви досягнете поставлених цілей Ви будете самостійно приймати рішення Ви будете більш наполегливими Зможете керувати своїми емоціями та діями Ви навчитеся керувати своєю мотивацією! В програмі заняття:1. Внутрішній компас: розвиток концентрації уваги2. Розвиток самодисципліни, долаючи лінь і звичку «потім»3. Сила волі: баланс між «хочу» та «буду»4. Джерела енергії та сил5. Рух по життю в потоці Вартість участі: при реєстрації та оплаті до 14 березня – 149 грн. В день заходу – 299 грн.⠀Кількість учасників обмежена – 15.⠀Попередня реєстрація обов’язкова!

Вівторок, 19 березня 2019

Кадровий семінар
19.03.2019 09:30

Програма семінару:АУДИТ ТРУДОВИХ КНИЖОК НА ПІДПРИЄМСТВІ: ВРАЖАЮЧІ ТА ПРИГОЛОМШЛИВІ РЕЗУЛЬТАТИ !Найпоширеніші помилки при внесенні записів до трудових книжок про прийняття та звільнення працівників. Коли приймаємо, а коли призначаємо?Як вийти із ситуації коли працівник змінив декілька місць роботи, а потім побачив, що дата народження на титульній сторінці записана неправильно? Адже такі книжки вважаються зіпсованими і повинні бути списані підприємством яке вносило запис.Особливості внесення запису про сумісництво.Запис котрий ігнорують більш як 90 % кадровиків, а відтак не вносять до трудової книжки . Чи є вимога щодо внесення запису про зміну розряду? Виправлення раніше внесеного неправильного запису.Як правильно внести запис про зміну назви підприємства?Дії кадровика у випадку коли працівник не бажає щоб у його трудовій книжці був внесений запис про незаконне звільнення. Внесення запису про зміну прізвища.Порядок дій кадровика у випадках, коли трудова книжка видається працівникові на руки. Порядок видачі вкладиша до трудової книжки працівника та як правильно його вшити.Випадки видачі дубліката трудової книжки та внесення записів у дублікат. Порядок дій кадровика при втраті трудової книжки працівником.ВІДРЯДЖЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ. ВИХОДИМО ЗА РАМКИ СТЕРЕОТИПІВ ЩОДО ОБМЕЖЕНЬ.Коли і кому можна не дотримуватися інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон? Перелік документів, з якими підприємство зобовязане ознайомити працівника, що направляється у відрядження. На кого поширюються бмеження щодо розміру добових витрат? Які підприємства можуть не дотримуватися обмежень щодо максимального терміну перебування у відрядженні? Вибуття та прибуття у вихідний день з відрядження, як діяти? Чи повинен працівник бути на роботі, якшо він відбуває у відрядження після робочого дня або повертається до початку робочого дня? Як проводити облік робочого часу? Працівник захворів у відрядженні, як діяти? Оформлення відрядження працівника на автомобілі підприємства. Сумісника необхідно направити у відрядження, як бути з місцем основної роботи? Режиму роботи якого підприємства повинен підпорядковуватися працівник, що відбуває у відрядження, адже табелювання проводиться за місцем основної роботи? Як бути, коли необхідно продовжити термін відрядження? Витрати на найм житлового приміщення та на проїзд. Різниця між відрядженням працівників в межах України та за кордон. ОХОРОНА ПРАЦІ. ВИМОГИ, ЯКИХ ЗОБОВ'ЯЗАНІ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАЦІВНИКИ, ЩО ВЕДУТЬ КАДРОВУ РОБОТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ. ТИПОВІ ПОРУШЕННЯ, ЇХ ЗАПОБІГАННЯ, УСУНЕННЯ ПОМИЛОК. ШТРАФНІ САНКЦІЇ.Типові порушення вимог законодавства про охорону праці під час прийняття на роботу. Випадки, коли працівник може відмовитися від виконання роботи, обумовленої трудовим договором. Які саме вимоги щодо дотримання законодавства про охорону праці слід зазначати в кадрових наказах. Найпоширеніші помилки, які виявляються під час перевірки органами Держпраці та фахівцями з охорони праці підприємств. Пільги та компенсації за роботу у важких та шкідливих умовах праці. Дотримання охорони праці жінок та неповнолітніх.Охорона праці осіб з інвалідністю.Ігнорування вимог щодо служби охорони праці на підприємстві. Відповіді на запитання учасників. В участь на семінарі входить • Конспект семінару. Містить зразки необхідних «трудових» документів. Буде відправлятися кожному учаснику після семінару. • Затишний зал. • Діалог з лектором. Відповіді на запитання. • Роздатковий матеріал. • Перерва кава-брейк.Лектор:Лідія Басмат - Кадровий аудитор, експерт із питань трудового права та кадрового діловодства. Викладач-практик, лектор вищої школи управління на курсах підвищення кваліфікації керівників кадрових служб України. Сертифікований фахівець із більш ніж 15-річним досвідом роботи в кадровій службі від начальника відділу кадрів до директора з управління персоналом. За запрошенням підприємств проводить семінари із трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб щодо вирішення нестандартних ситуацій. Є автором низки статей у журналах: "Кадровик України”, “Кадровик light”, “Довідник кадровика”Реєстрація за посиланнямВартість участі у семінарі:Повна вартість - 549 грн без ПДВ.При оплаті за 2-х учасників від однієї організації – знижка 10%, за 3-х (і більше) – 15%.Для іногородніх клієнтів знижка 20%.Знижки не сумуються!

Середа, 20 березня 2019

Емоційне вигорання, як після нього відновитися і попередити?

Відчуваєте надмірну втому та нестачу енергії? Важко зібратися з думками і виконувати завдання? Відчуваєте розчарування в собі, як професіоналі або діяльності?⠀Якщо хоча б на одне із запитань відповідь – «так», тоді це заняття саме для вас!⠀В результаті участі в занятті: Зрозумієте природу «емоційного вигорання» Зрозумієте причини своєї втоми й виснаження Навчитеся якісно організовувати відпочинок та відновлення Навчитеся працювати максимально ефективно і без вигорання Опануєте більше 25 методів, які допоможуть відкрити джерела сили й енергії Зможете повернути інтерес до своєї справи й знову її полюбити В програмі заняття:1. Причини виникнення, ознаки й стадії «емоційного вигорання»2. Метод «Фенікса»: відновлення після вигорання3. Ефективність діяльності та високі результати без вигорання4. «Активатори» внутрішніх сил та енергії5. Способи профілактики «емоційного вигорання» Вартість участі:При реєстрації та оплаті до 23 лютого – 149 грн.В день заходу – 299 грн.⠀Кількість учасників обмежена – 15.⠀Попередня реєстрація обов’язкова!

П`ятниця, 22 березня 2019

Майстер-клас "Вечірні та весільні зачіски"

У програмі курсу: - Форма і силует зачіски.- Що зараз в тренді.- Типи волосся, підготовка волосся до зачіски, моделювання обличчя за допомогою зачіски.- Розподіл на зони, самі трендові варіанти оформлення фронтальної потиличної зони.- Локони і хвилі, робота з плойками.Розклад курсу:День 1Побудова текстурного дуже низького пучка, застосування валика, побудова асиметричної форми, елементи плетіння, висока зачіска на маківці.День 2Мегаоб'емная накрутка, трансформація в зачіску за типом ірокеза, текстурний середній пучок, особливості форми.День 3Розкішна зачіска.

Субота, 23 березня 2019

Секрети мобільної фотографії
23.03.2019
вул. Василіянок, 22 (офіс 202)

Воркшоп з предметної зйомки або мистецтво продавати фото. Ми розробили унікальний практичний курс з мобільної фотографії, який навчить вас робити справді круті фотографії товарів та виробів. Ви дізнаєтесь про: - Основи композиції- Роботу зі світлом- Тренди та антитренди- Предметну фотографію- Flat-lay- Основи обробки- Корисні програмиВ першу чергу, це практичний курс. Тому у нас не буде довгих нудних лекцій і отриманні знання ви зможете застосувати одразу на воркшопі.Викладач: Марина Бокоч, експерт з маркетингу, SMM, фотографії та копірайту.Тривалість: 1 день Реєстрація за нижчевказаним посиланням. Вартість: 800 грн.

Понеділок, 25 березня 2019

Майстер-клас "Розкіш локонів"

У програмі навчання:- Види локонів- Типи завитків і види накрутки- Пляжні, голлівудські, об'ємні повітряні, ретроволни.- Стайлінг і інструменти. Що для чого- Помилки в створенні красивих локонівРозклад курсу:2х Семінар «Розкіш локонів». Заняття з 10:00 до 19:00 год. 10:00 - 13:00 год. теоретична і демонстраційна частина. Розбір основних видів локонів. Порівняння типів завитків в різних видах накрутки. Пляжні, рустикальні, голлівудські пишні і голлівудські хвилі в хвилю Luxery waives, об'ємні повітряні 3Д локони, ретрохвилі. Демонстрація двох моделей. Аналіз стайлингів і інструментів, оптимальних для різних типів волосся. Розбір основних помилок при побудові пишних мегалоконів і чітке розуміння структури завитка. Техніки розтяжки локонів. Ви дійсно навчитесь покроково під наглядом майстра швидко і якісно робити красиві накрутки.

Субота, 30 березня 2019

Курс вихідного дня "Моделювання фігури та естетика тіла"

Курс спеціалізованого масажу для отримання навичок корекції і загальної підтяжки фігури. Ці техніки масажу допомагають впоратися із зайвою вагою, целюлітом,набряками, загальною в'ялістю шкіри, а також зниженим імунітетом і стресом. Спецкурс включає освоєння декількох технік антицелюлітого масажу(лімфодренажний, вакуумно-банковий, медовий та Гуа-Ша), в тому числі антицелюлітні скраби та обгортування. Спецкурс призначений для медиків, косметологів, а також людей без медосвіти, що працюють з оздоровчими техніками, фахівців SPA. Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика). Спосіб навчання: груповий. По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.   Ціна курсу: 4000 грн. (для наших учнів 3800 грн.) Передплата 500 грн.- передоплата протягом 3-х днів після запису на курс.

Понеділок, 01 квітня 2019

Теорія кольору

Татьяна Єгунян - український fashion-аналітик, магістр індустрії моди, стиліст-візажист, іміджмейкер з великим досвідом роботи, автор інноваційних курсів " Теорія кольору", "Фешн-стилістика", " Імідж, як стильний образ", автор книги "MAKE-AP & STYLE".Програма 1 і 2 день:Філософія кольору, сприйняття кольору по теорії І. Ньютона. Фізичне явище,розрахунок кольору по формулі. Ілюзія кольору, гармонія і комбінаторність кольору по теорії І.Гете, групи кольорових поєднань.Правила та закони семи контрастів інституту кольору Pantone по теорії І.Ітона.Практика: кольорових типажів за допомогою драпіровки тканини ( більше ніж сто відтінків).Фарбування моделей по кольорових типах. Для кого? Для тих, хто працює з кольором: перукарі, візажисти, стилісти, баєри, дизайнери, блогери і тих, хто просто любить міксувати колір в одязі.

Середа, 03 квітня 2019

Нові техніки фарбування

В програмі навчання:- Психологія спілкування з клієнтом- Колористика в салоні- Схеми і техніки складних пофарбувань: балаяж, начісування, контуринг, sunlight, babylight та ін.1 день Схеми та напрямки складних пофарбувань. Балаяж Sunlight Babylight Каліфорнійське мелірування Зигзаг Балаяж на затемнення Демонстрація, відпрацювання, правильна постановка руки, правильне нанесення продукту, розуміння схеми, робота без п’ятен, також, як правильно тонувати балаяжПриємний бонус першого дня - комерційна укладка балаяжу + психологія спілкування з клієнтом. 2 деньПсихологія спілкування з клієнтом.Airtouch в деталях, демо + відпрацювання5 схем, демо + відпрацювання.Airtouch на затемненняНавчимося розуміти куди дути і чому. Правила запакування конвертів для цієї техніки.Приємний бонус дня - техніка handtouch + розбираємо соціальні мережі, як інструмент продажів.3 деньВсі секрети начісування.Бразильське начісування.Корекція не чистої бази та ін. секрети   Деталі за вказаним номером телефону.    

Майстер-клас "Техніки фарбування"
03.04.2019

Анастасія Коваленко У програмі навчання:- Психологія спілкування з клієнтом- Колористика в салоні- Схеми і техніки складних фарбувань: балаяж, начісування, контурінг, sunlight, babylight і ін.⠀⠀Програма навчання 3-х денного навчання.1 день. Схеми і напрямки складних фарбувань.⠀У перший день вас чекають відкриті техніки і їх комбінації в закритому вигляді.- балаяж- Sunlight- Babylight- каліфорнійське мелірування- зигзаг- балаяж на затемнення.Демонстрація, відпрацювання, правильна постановка руки, навчитеся правильно наносити продукт, розуміти схеми, працювати без плям, також зрозумієте як правильно тонувати балаяж.Приємний бонус першого дня комерційна укладання балаяж + психологія спілкування з клієнтом.2 день:Психологія спілкування з клієнтом.Aurtouch в деталях, демо + відпрацювання.5 схем, демо + відпрацювання.Airtouch на затемнення.Навчимося розуміти куди дуємо і навіщо. Правильна упаковка конвертів на цю техніку.Приємний бонус другого дня техніка handtouch + розбираємо соцмережі як інструмент продажів.3 день:Всі секрети начісування і вичесаБразильський начісуванняКорекція брудної бази і др.секрети.Демо + відпрацювання⠀Додатковий бонус -прорив майстра.

Субота, 06 квітня 2019

It Rally Starters 2019

Леді та джентльмени, пані та панове, прогрівайте свої двигуни, ми розпочинаємо!Запрошуємо прийняти участь в IT Rally Starters – найбільшій конференції для ІТ-початківців та студентів у Івано-Франківську. У програмі події:- знайомства з найбільшими ІТ-компаніями міста- презентації ІТ-курсів та курсів іноземних мов- корисні поради щодо працевлаштування та майбутньої кар’єри- а також цікаві доповіді, корисні знайомства та багато іншого... Приготуйтесь до захоплюючої кар’єрної подорожі та будьте уважні на віражах! ;)Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за нижчевказаним посиланням.

Неділя, 07 квітня 2019

Управління інноваційним beauty-підприємством
07.04.2019

7 квітня відбудеться подія, яка здатна перевернути уяву про б'юті сферу! Вперше у Івано-Франківську відбудеться топовий б'юті- тренінг від провідного спікера в індустрії краси Наталії Гончаренко. Для кого він буде корисним?- для директорів та власників салонів краси, студій, косметологічних клінік, масажних кабінетів та Спа;- для інвесторів;- для адміністраторів;- для майбутніх засновників власного красивого бізнесу. Телефонуйте за нижчевказаним номером, щоб дізнатися більше.

Четвер, 11 квітня 2019

Західноукраїнська конференція рестораторів і готельєрів

Західноукраїнська конференція рестораторів і готельєрів - це гарндіозна подія на якій кращі ресторатори України розкажуть, як створити прибутковий заклад і зробити гостей щасливими.Спеціально запрошений гість, відомий ресторатор Дмитро Борисов, розвиватиме тему: «Ефективне керування кафе, баром, рестораном. Сучасний маркетинг ресторану». Також топові тренери й ресторатори розкриють відповіді на цікаві питання:«Як заповнити заклад на 50 тисяч гостей в місяць», «Тренди 2019 в HoReCa, які зроблять ваш заклад успішним», ▪️«Як знизити собівартість та підвищити рентабельність закладу», «Як створити ефективну команду гравців». Спікери:Дмитро Борисов - кухар, рантьє, маркетолог та власник сім`ї ресторанів. Новатор української кулінарії і трендсеттер. Юрій Заставний - засновник театру пива “Правда” у м. Львів. Обожнює пиво та процес його створення. Бізнесмен, ресторатор, пивовар.Іванна Євсєєва - практикуючий підприємець, спеціаліст з підбору персоналу, тімбілдер та профі у сфері системного бізнесу.Вартість квитка: 999 грн до 15 березня. 1500 грн - після. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням або за номером.Кількість місць обмежена!

П`ятниця, 12 квітня 2019

Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який організовує Університет Короля Данила спільно з Центральноєвропейською Ініціативою 12-13 квітня 2019 року.Симпозіум відбудеться в Івано-Франківську уже втретє, метою якого є аналіз стану протидії незаконній міграції та торгівлі людьми, виявлення і дослідження проблем незаконної міграції та торгівлі людьми, розроблення рекомендацій щодо удосконалення правового механізму протидії незаконній міграції та торгівлі людьми.В рамках симпозіуму планується робота наступних дискусійних платформ:1. Причини та наслідки незаконної міграції та торгівлі людьми. 2. Роль інформаційних технологій в виявленні та розслідуванні злочинів, що пов’язані з незаконною міграцією і торгівлею людьми. ІТ як сфера, що сприяє незаконній міграції та торгівлі людьми. 3. Політика в сфері протидії злочинності, що пов’язана з незаконною міграцією та торгівлею людьми. 4. Окремі інструменти протидії незаконній міграції та торгівлі людьми (економічні, правові, мистецькі та ін.).Просимо здійснити реєстрацію до 12 березня 2019 року за посиланням

Конкурс соціальної реклами "Протидія торгівлі дітьми"

Університет Короля Данила та CEI Cooperation Fund оголошують конкурс соціальної реклами на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації» в рамках проведення ІІІ Міжнародного симпозіуму "Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми"Конкурс проводиться вже вдруге з метою залучення старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – работоргівлі та незаконної експлуатації дітей, та підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні суспільних проблем.За результатами Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця у кожній номінації. Призовий фонд становить 3000 грн., знижки на навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від партнерів конкурсу.Конкурсні роботи в оригінальному (малюнок, роздрукована продукція тощо) та/або в електронному варіанті приймаються до 2 квітня 2019 року включно за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю або надсилаються на електронну адресу alina.hurkova@iful.edu.ua з поміткою «На конкурс соціальної реклами». Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету. Оголошення результатів – 12 квітня 2019 року.Конкурсні номінації:А) Рекламний плакат - виконаний у довільній формі (фото, комп’ютерна графіка, малюнок тощо), який супроводжуються гаслом або іншим ідейним текстом, записаний у форматі JPEG/TIFF. Б) Відеоролик – авторські відеоматеріали у форматах AVI, MPEG-4, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-3 (хронометраж – не більше 120 секунд). Кожен ролик подається окремим файлом. До участі в Конкурсі допускаються вчасно подані авторські роботи, виконані державною мовою, зміст яких відповідає затвердженій тематиці Конкурсу, відповідно до Положення.

Субота, 13 квітня 2019

8 Всеукраїнський дебатний турнір "Підйом"

У восьмий (самим не віриться!) раз ми раді анонсувати ВДТ у Івано-Франківську. Тут вас очікуватиме все те, за що ми любимо дебати: запеклі суперечки, збалансовані резолюції, якісне суддівство, нові знайомства та старі друзі.Коротко про важливе: Дати: 13-14 квітня 2019р.Ліміт команд: 64 (очікувано два треки по 32 команди)Дедлайн реєстрації: 15 березняКритерій відбору до списку команд: дата реєстрації.

Метафора. Практичне застосування у психології
13.04.2019 10:00

Даний курс складається з семи одноденних модулів, кожен з яких має власну тематику. Структура модуля – 25% теорії, 75% практики. По завершенні навчання надається сертифікат від ГО ПДП «Знайди себе» з вказаними годинами і тематикою пройдених модулів. Програма розрахована на психологів, вчителів, соціальних працівників та студентів, яким цікаво досліджувати себе, пізнавати нове та отримати у свою скарбничку нові техніки та методики для роботи.Мета програми: розширення та систематизація теоретичних знань щодо поняття метафори; освоєння навичок практичного застосування метафори у процесі самопізнання та психологічному консультуванні.Завдання програми: ознайомити учасників з різними видами метафор та особливостями їх застосування; розширити арсенал методик у роботі психологів; розвинути навички творчої імпровізації під час роботи з клієнтом; осягнути все різноманіття метафор та їх можливостей у роботі, буденному житті.Програма проекту:Тема 1: Терапевтична метафора. Поняття і застосування. поняття метафор, їх різновидів та особливостей сфери та способи використання метафор в роботі психолога алгоритм створення терапевтичних метафорТема 2: Метафоричні асоціативні карти. види та призначення різних колод МАК базові техніки роботи з МАК Таро як інструмент у роботі психологаТема 3: Казки і міфи способи роботи з казкою в терапії аналіз казки, міфу написання терапевтичної казки міфи як сценарії нашого життяТема 4: Основи піскової психотерапії. лікувальна сила піскової гри творче самовираження клієнта  загальні умови організації Sandрlay психотерапії.  особистість терапевта та його вплив на процес пісочної терапії.У процесі Sandрlay-терапії на підсвідомо-символічному рівні відбувається „відреагування” внутрішнього напруження та пошук шляхів розвитку.Тема 5: Тілесна метафора.  робота з образом власного тіла рухи та жести як спосіб висловитися метафори психосоматикиТема 6: Сексуальна метафора. використання метафоричного мовлення для зниження тривоги клієнта, підвищення комфорту при спілкуванні на тему сексу сексуальні сценарії в казках метафора в спілкуванні пари, що знаходиться в стосункахТема 7: Сновидіння як метафора реальності. сни як важлива складова психічної реальності людини робота зі сновидіннями у процесі консультування метафори трактування сновидіньВедучі програми Шейкіна Тетяна - психолог психоаналітичного напрямку, член Української спілки психотерапевтів, консультант в напрямку Позитивної психотерапії, арт-терапевт Східно-Європейської асоціації арт-терапії (ЕЕАТА, Софія), казкотерапевт, таролог, автор і ведуча психологічних ігор, співавтор та тренер освітнього проекту «Казкотерапія», голова громадської організації «Психологічної допомоги і просвіти «Знайди себе», керівник проекту «Таємниці нічних казок»Матейко Наталія – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та клінічної психології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», психолог психоаналітичного напрямку, Sandрlay терапевт, член ассоціації Української спілки психотерапевтів, менеджер проекту "Метафора" в Івано-ФранківськуДати проведення модулів уточнюються, подія відбуватиметься раз на місяць (квітень, травень, червень - вересень, жовтень, листопад, грудень)Вартість одного модуля 800 грн. при реєстрації до 20 лютого. З 21 лютого до 2 березня 1000 грн. Реєстрація відбувається при передплаті 500 грн на картку приват одному з організаторів.

Субота, 20 квітня 2019

Природнє планування сім'ї та здорова вагітність

Природнє планування вагітності. Про що мовчать у ліжку? або Що треба знати чоловіку і жінці про своє тіло?Готуємося до вагітності разом Чому Ви точно захочете довірити нам Вашу вагітністьРанні терміни вагітності: міфи та реальністьЕкскурс в минуле: фото звіт перших п’яти днів з життя людиниЗапрошуємо усіх бажаючих дізнатися більше про власний організм, трошки поринути у сферу гормонів і зрозуміти як вони впливають на нашу поведінку, настрій, вподобання. Усіх, хто планує вагітність.Серед учасників будуть розіграні цінні подарунки.А також, солодкі смаколики для усіх!

Понеділок, 13 травня 2019

Майстер-клас "Весільні та комерційні зачіски"

13-14 травня в Iвано-Франкiвську зустрiчайте майстра мiжнародного класу, учасницю мiжнародного проекту "Золотой диплом 2" Г.Кот, Марину Терашвiлi @marinaterashvili з авторським Майстер класом "Весiльнi та комерцiйнi зачiски".Програма :Технiчнi елементи в зачiсках;Теорiя створення зачiсок;Робота з текстурой;Стiйкiсть зачiсок;Гладкiсть i чистота в зачiсках;Голлiвудська хвиля;Локони, розтяжки;Начiсування;Прикореневий объем;Демонстрацiя з накладним волоссям;Перелiк iнструментiв для створення зачiсо:Авторськi секрети створення iдеальних зачiсок вiд Марини Терашвiлi.4 зачiски/ 4 зачiски на вiдпрацюваннi/ 2 днi.Формат:11:00-15:00 Демонстрацiя15:00-15:30 Обiд15:30-19:00 Вiдпрацювання.По закiнченню Майстер класу видається авторский сертифiкат.Запитання та бронювання бiлетiв за нижчевказаними телефонами. 

П`ятниця, 24 травня 2019

Дмитро Карпачов "Гіперопіка. Причини, проблеми, рішення. Або по іншому: Самостійна дитина"
24.05.2019 18:00
ККЗ Арена-центр

Привіт. Я Дмитро Карпачова - психолог, телеведучий каналу СТБ. Займаюся питаннями дитячої вікової психології і допомагаю батькам знаходити мову зі своїми дітьми. З 2003 року проводжу професійні психологічні консультації. У 2011 році я почав роботу на СТБ як психолог-консультант безлічі телепроектів, серед яких "Кохана, ми вбіваємо дітей" і "Детектор брехні". На 2018 рік мої майстер-класи та тренінги відвідало 51 825 осіб.Якщо ви хочете виховати сильну та незалежну дитину, яка не залежить від думки оточуючих - Вам однозначно на мій авторський Майстер-клас. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.