Навчання та розвиток у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 21 квітня 2019

Фотоклуб

Ми хочемо зібрати клуб однодумців, де будуть професійні фотографи, початківці, просто любителі чи поціновувачі фотографії. Простір, в якому можна черпати натхнення, спитати поради чи отримати відгук на свою роботу. Місце обміну думками, знаннями чи порадами. Тут ти можеш приєднатись до людей, які люблять фотографію, для яких вона є мистецтвом чи основною роботою, тут можеш знайти своїх. Приєднуйся і давай творити фотографію разом.   Хто в групі: дорослі від 15 років і навіть до 100.Організовує: Антон Куба.Що потрібно: мати будь-який пристрій, що вміє знімати (телефон, фотоапарат).Вартість: 30 грн заняття, сюди входять чай/кава та печиво.

Розвиток навичок гри для дітей з розладами спектру аутизму
21.04.2019 09:30
вул. Мазепи, 10 (Центр когнітивної психології та психотерапії)

-Тренінг спрямований на розвиток комунікативних та соціальних навичок. Зокрема, учасники дізнаються- як долати стереотипну гру, -як вчити дитину досліджувати навколишнє середовище та ділитися предметами й увагою з іншими, -розвивати уявлення про те, що думають і відчувають інші люди, -про важливість гри по черзі.Ефективність такого навчання зростає у рази завдяки здатності дорослого приєднатися до рівня розвитку дитини у природовідповідний спосіб.Перевага надаватиметься учасникам, які вже проходили навчання у методі RIT. Кількість учасників обмежена - 25 осіб.Для участі Вам необхідно заповнити форму за нижчевказаним посиланням та оплатити оргвнесок 400 грн (до 6 травня 2019 р.) чи 600 грн (від 7 травня до 21 червня 2019)

Інтенсив вогнеходіння
21.04.2019 18:00
Вовчинецькі гори

Практика вогнеходіння, опанування стану "Вірю В Себе", " Я Все Зможу".

Майстер-клас з акварельного живопису "Easter bunny”

Ще один майсте-клас, присвячений великодній тематиці! Цієї неділі створимо ілюстрацію гарнезного весняного пухнастика, а до свята ще й встигнете оформити його в рамочку та прикрасити оселю або подарувати найдорожчим!Майстер-клас підходить дорослим та діткам від 10 років. Молодших будемо раді бачити у супроводі дорослих - гарна ідея для проведення родинного дозвілля!Ціна 320 грнМатеріали включені у вартість. Використовуємо професійну акварель та італійський бавовняний папір.Кількість місць обмежена!Бронювання місця здійснюється при передоплаті 50 %.Запис за нижчевказаним номером.

Завтра, 22 квітня 2019

Курс тренінгів "Бізнес доступний для всіх"

Реєструйся зараз на курс тренінгів і отримай знижку 20%. Курс для тих, хто хоче започаткувати власну справу, та для власників бізнесу, які хочуть вийти з рутини і вивести свій бізнес на новий рівень.Курс триває 4 тижні та складається з 4-х блоків, також онлайн підтримка в групі у вайбері.Програма курсу1. Блок-постановка цілей-вибір ніші -праця з переконаннями-методи боротьби зі страхами-звички успішних людей-балансна модель Пезешкіяна-підняття ентузіазму-соцмережі-дошки оголошень2.Блок-таргетована реклама в Facebook та Instagram-офери та тексти для продажі-мотивація3. Блок-аналіз реклами-співпраця з блогерами-скрипти4.Блок-консультація кожного учасника (у вигляді «розборів»)-запитання-відповідіРезультат, який отримає кожен учасник :-постановка своїх цілей-вибір ніші -налагоджена робота в соцмережах-впевненість в собі і своїх силах-зменшення страху-запуск таргетованої реклами та при бажанні у блогерів-аналіз реклами, вибір найрентабельніших параметрів-навики написання текстів для реклами-прописані скрипти-напрямок розвитку бізнесу-участь в групі у вайбері з онлайн-підтримкою-нові знайомства з успішними людьми-зворотній зв’язокВартість 2000 грн, при реєстраціїї до 17 квітня ціна 1600 грн.Реєструйся за нижчевказаним телефоном.

Майстер-класи з писанкарства

Початок о 09:00 та 14:00. Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.   Запрошуємо всіх бажаючих – дітей та дорослих на майстер-класи з писанкарства. Відвідавши їх, ви зможете дізнатися про зміст закодованих символів, пізнати регіональні особливості писанкового розпису та навчитися розписувати писанки, використовуючи традиційну орнаментику. Українські великодні писанки – це довершена єдність форми, кольору і змісту, що нагадує про одвічну гармонію Всесвіту, яку зможете відчути і ви.  

Курс "Всі секрети градієнтів"

Дана програма викладається як у м. Львів (викладач Віолетта Кадькало), так і у м. Івано-Франківськ (викладач Юля Ющенко). Початок навчання – 10:00 год, заняття по розпису тривають до 17:00 год. У групі мах 10 учнів. По закінченні курсу видається cертифікат.   Програма курсу: детальний аналіз гель-лаків, які підходять для технік омбре; аналіз ламп для полімеризації матеріалу: УФ чи ЛЕД чи гібрид, переваги та недоліки для техніки омбре; вертикальні та горизонтальні розтушовки; омбре різноманітними пігментами, слюдою, втирками, жуками; аеропуфінг; декорування паєтками, лускою і т.д. глітерні переходи та цукрові омбре. Учню з собою потрібно мати: кісточка для омбре; кругла кісточка "білка" №3; кісточка синтетика широка або №2, для допоміжних робіт топ глянцевий та матовий (для покриття готових дизайнів); тіпси на віялі. Вартість - 700 грн.

Семінар "Успішний б'юті бізнес. Менеджмент, мотивація, продажі"
22.04.2019 10:00

Владислав Вавілов - бізнес тренер, провідний консультант в індустрії краси та салонного бізнесу, громадський діяч, що знає як мотивувати вашу команду та розкриє фішки поняття «Сервіс»!Протягом останніх 7 років займається створенням і управлінням підприємств індустрії краси та інших видів діяльності. Особливу увагу приділяє роботі з персоналом та мотивації щодо продаж послуг та продуктів студій і салонів краси. За останні 5 років Влад Вавілов провів більше 400 семінарів і тренінгів.⠀Ми маємо досвід та знову організували одноденний майстер клас для ВСІХ, хто бажає розвитку і вже 22 квітня ви зможете стати учасником семінару «Успішний б'юті бізнес»! Менеджмент Мотивації Продажі Ціноутворення та подача інформації клієнту Із здобутими знаннями ви подвоїте свої прибутки та задоволення від роботи.

Вівторок, 23 квітня 2019

Йога для батьків з дітьми

Йога для батьків це чудова можливість для мам чи татусів, які не мають з ким залишити дитину. Ви можете взяти її з собою на заняття! Ми займаємось в теплому приміщенні з килимовим покриттям в затишному просторі "ВДОМА" під цікаву музику та гомін діток. Підходить для новачків! З собою бажано мати килимок для йоги чи карімат та змінне взуття. Деталі в приватні повідомлення на сторінку за нижчевказаним посиланням.

Гіпноз, як формула успіху у всіх сферах життя

Змінити своє життя не так складно, як здається, на перший погляд! Головне почати!Стартом кардинальних змін вашої свідомості і звичного способу життя може стати МК «Гіпноз та Нейролінгвістичне Програмування як формула успіху у всіх сферах життя.»Цей МК уже змінив життя сотням людей. Бути господарем свого життя, управляти всім, що в ньому відбувається, позбутися страхів невдач і змін, і, головне, без стресів досягати поставлених цілей вас навчить тренер Максим Комар.Запрошуємо вас 23 квітня на майстер-клас від Максим Комар «Гіпноз та Нейролінгвістичне Програмування як формула успіху у всіх сферах життя.»МК буде корисний : керівникам; HR-менеджерам; організаторам заходів; психологам, психотерапевтам; коуч-тренерам; людям, які хочуть якісно і екологічно працювати з людьми і добиватися цілей; людям, яким не байдуже своє життя;- 3 год. інтенсиву;- 100 % практики;- всі секрети ефективного програмування власної свідомості для досягнення упіху у всії сферах життя;- кількість місць обмежена!Майстер -клас проведе Максим Комар - Психотерапевт, професійний гіпнотизер, дипломований та сертифікований Гіпнотерапевт , співпрацює з "The Neuro Linguistic Programming Training Institute of Chicago" та проводить навчальні курси у "Loyola University Chicago", Секретар Польського представництва "Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists" та його Сертифікований Тренер. Проводить індивідуальні терапії, консультації та групові сеанси. Також проводить тренінги, семінари та практичні навчальні програми на території Європи та Сполучених Штатів Америки.На МК ви дізнаєтесь про: Міфи про гіпноз та що являє собою це явище насправді;  Гіпноз для прогресивного розвитку у бізнесі, роботі, інтеракції з людьми, досягнення цілей та покращення якості життя;  Причини невдач та як переналаштувати свої підсвідомі програми та моделі поведінки; Свідомий контроль власного життя та всіх його аспектів; Фізіологічні, біологічні, неврологічні та психологічні фактори людських успіхів і поразок; Як правильно ставити цілі і легко їх досягати; Як вибудовувати ефективні відносини з людьми, розуміти їх мотиви і бажання; Як жити справжнім, а не помилками минулого; Як з позитивом дивитися в майбутнє, будувати плани і способи їх реалізації.Після нашого майстер-класу - ваш бажаний результат гарантований!Вартість: 350 грн. Зареєструйтесь на подію за телефоном

Як мамі в декреті обрати нішу для власної справи

В Черкасах є чудова SMRNK - Черкаська Школа Підприємництва, яка складається з двох етапів - "басейну" та основного курсу. Ми запросили її засновника Ivan Podolian презентувати нам скорочену версію "басейну", протягом якого учасники аналізують власні можливості та запити ринку, та шукають свої бізнес-ідеї на перетині.Доречі, Іван - працював в IT, заснував Черкаську агенцію регіонального розвитку, навчався на програмі Aspen Institute, реалізовував чисельні громадські проекти в організації Промолодь разом з дружиною, активною мамою та талановитою громадською діячкою, яка опитала 180 мам з дітьми до 3 років (Черкаси) і з'ясувала: понад 77% відчувають, що мають значно менше можливостей по самореалізації, розвитку, освіті та роботі, ніж мали до декрету, 80 % відповіли, що не хочуть повертатися на місце роботи, де працювали до декрету.

Курси загального масажу

Курс загального масажу Складається з 24 блоків по 3 години.Ціна за курс росте по мірі приближення дати початку, тому взнавайте деталі за номером 050 027 35 89.Що буде під час курсу:1. Максимально мала група не більше 12 людей на один курс, що дасть змогу приділити більше часу для кожного.2. Я сам практик і люблю практичні речі, максимально включена робота з моделями.3. Не тільки прості завчені навички, але й можливості створювати базис для закладання нових щоб не топтатись на місці в подальшому.4. Максимальна прив'язка вивченого усного матеріалу до практики, і що з ним робити.Що Ви отримаєте по завершеню курса:1. Сертифікат про завершення курсів2. Знання і навички таких масажів :- класичного- антицелюлітного ручного, баночного, медового- спортивного- лімфодренажного- і ще один масаж на вибір групи3. Знання і практичні навички як працювати з клієнтом4.250 технік масажу стоп, рук, обличчя.5. Техніки роботи масажиста, як не стати в'язнем своєї праці.6. Ну і обов'язково анатомія від А до Я. 7. Всі матеріали усного характеру чи на самостійне вивчення будуть роздані або надіслані в електронному форматі. 8. Для найкращих випускників буде можливість подальшого працевлаштування. Також для вас, підготували близько 5 різноманітних подарунків. Але так, як це подарунки розпакуєте їх на курсі. Ціна за курс росте по мірі приближення дати початку, тому взнавайте деталі за номером.

Workshop - Creative Spark - Big Idea Challenge 2019

Семінару щодо участі в конкурсі Big Idea Challenge 2019Програма заходу 1. Інформація про конкурс Creative Spark | Big Idea Challenge 2019 2. Ideation сесія (brainstorming)3. Практична сесія по створеню відео про Вашу ідеюРеєстрація за нижчевказаним посиланням.

Гіпноз, як формула успіху у всіх сферах життя

Змінити своє життя не так складно, як здається, на перший погляд! Головне почати!Стартом кардинальних змін вашої свідомості і звичного способу життя може стати МК «Гіпноз та Нейролінгвістичне Програмування як формула успіху у всіх сферах життя.»Цей МК уже змінив життя сотням людей. Бути господарем свого життя, управляти всім, що в ньому відбувається, позбутися страхів невдач і змін, і, головне, без стресів досягати поставлених цілей вас навчить тренер Максим Комар.Запрошуємо вас на майстер-клас від Максим Комар «Гіпноз та Нейролінгвістичне Програмування як формула успіху у всіх сферах життя.»МК буде корисний : керівникам; HR-менеджерам; організаторам заходів; психологам, психотерапевтам; коуч-тренерам; людям, які хочуть якісно і екологічно працювати з людьми і добиватися цілей; людям, яким не байдуже своє життя;- 3 год. інтенсиву;- 100 % практики;- всі секрети ефективного програмування власної свідомості для досягнення упіху у всії сферах життя;- кількість місць обмежена!Майстер -клас проведе Максим Комар - Психотерапевт, професійний гіпнотизер, дипломований та сертифікований Гіпнотерапевт , директор „Professional Hypnosis Training Institute”, співпрацює з "The Neuro Linguistic Programming Training Institute of Chicago" та проводить навчальні курси у "Loyola University Chicago", Секретар Польського представництва "Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists" та його Сертифікований Тренер. Проводить індивідуальні терапії, консультації та групові сеанси. Також проводить тренінги, семінари та практичні навчальні програми на території Європи та Сполучених Штатів Америки.На МК ви дізнаєтесь про: Міфи про гіпноз та що являє собою це явище насправді;  Гіпноз для прогресивного розвитку у бізнесі, роботі, інтеракції з людьми, досягнення цілей та покращення якості життя;  Причини невдач та як переналаштувати свої підсвідомі програми та моделі поведінки; Свідомий контроль власного життя та всіх його аспектів; Фізіологічні, біологічні, неврологічні та психологічні фактори людських успіхів і поразок; Як правильно ставити цілі і легко їх досягати; Як вибудовувати ефективні відносини з людьми, розуміти їх мотиви і бажання; Як жити справжнім, а не помилками минулого; Як з позитивом дивитися в майбутнє, будувати плани і способи їх реалізації.Після нашого майстер-класу - ваш бажаний результат гарантований!Вартість: 350 грн. Зареєструйтесь на подію за телефоном ‭‬ 

Розмова про сортування

Розмова буде цікавою і для тих хто вже сортує і для тих, хто лише починає чи хоче почати сортувати. Дізнаємося:1. Чому сортування – це частина сучасного побуту? 2. Як почати сортувати?3. Як краще сортувати в Івано-Фраківську?Знанням та натхненням ділитиметься Marichka Fedoruk – економіст-еколог, співзасновниця SortSmart.

Середа, 24 квітня 2019

Product design and product marketing: two sides of the same coin

Anastasia Lavronenko обіймає позицію Product Marketing Manager y The Gradient. Спільно з дизайнерами, вона проходить шлях продукту від концепції до комерціалізації, бере участь у таких процесах, як ціноутворення, стратегія, аналіз ринку, брендинг та комунікація. -Що спільного в роботі маркетолога і дизайнера? -Що потрібно знати про продукт, перш ніж розпочати роботу над дизайном? -Що потрібно відслідковувати в процесі створення дизайну?На ці та інші питання Анастасія відповість вже 24 квітня Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням за нижчевказаним посиланням.

Тренінг "7 секретів ефективного батьківства"

Яка роль тата у вихованні дитини? Як тримати зв'язок із дитиною, коли Ви багато працюєте? Що робити, щоб батьківство стало Пригодою, а не рутинною справою?Якщо Ви задавали собі ці питання та цікавитесь темою батьківства, то реєструйтесь на унікальний тренінг для чоловіків-татів. Чому варто взяти участь в тренінгу: велика інвестиція в стосунки у сім'ї; відкриєте свої сильні сторони; отримаєте інструменти для кращого татівства; складете тато-план для розвитку поставлених цілей; отримаєте досвід та підтримку від інших татів; дізнаєтесь правду про своє призначення. Розклад24 травня (п'ятниця) 18.00-20.30 - зустріч для пар25 травня (субота) 9.00-18.00 - тренінг для чоловіків   Попередня реєстрація обов'язкова! Організаційний внесок - 600 грн.

Партнерське заняття "Пологи. Практичне заняття з партнером. Репетиція"
24.04.2019 10:00

Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.  

Заняття "Пологи. Тренуємо методи дихання та природнього знеболення"
24.04.2019

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Розмова на тему "Музичний лікбез, або як відрізнити лажу від профі"

Розмова з культурною менеджеркою Наталією Наливко. Подія безкоштовна, деталі за нижчевказаним номером телефону.

Технологія рапорту з Євгенією Бардіною

Технологія РАПОРТУ або як викликати довіру?Знаєте таких людей, яким за кілька хвилин розмови хочеться розказати найсокровенніше чи поділитися найдорожчим?Умієте так? Якщо ні, варто дочитати і зареєструватись)Що об’єднує гіпноз, продажі та спілкування вдома за вечерею? Є такий особливий стан, коли хочеться більше говорити, давати гроші та ділитися секретиками. Коли раптом людина навпроти здається близькою та рідною, будь то мама, начальник чи продавчиня у супермаркеті; коли «на двох одне дихання», коли логічно не пояснити довіру та приязнь, що раптом виникла до людини. Це і є легендарний "рапорт". На першій зустрічі Клубу практиків НЛП в Івано-Франківську ми дізнаємось:- коли і як його "включати";- які помилки можливі при встановленні рапорту та чому «дзеркальні» пози можуть все зруйнувати?- чому важливо знати, як людина кліпає і чим дихає;- чи правда, що до кожного співрозмовника потрібен свій підхід і як його шукати?Вартість – 250 грн. (рання реєстрація до 24.03.2019 - 200 грн.)

Четвер, 25 квітня 2019

Поширення інформації про реформи: нові можливості блогосфери

25 квітня 2019 року в рамках проекту "Школа реформ для регіональних прес-служб" https://goo.gl/ZbQ6iK в Івано-Франківську відбудеться семінар на тему "Шляхи ефективного поширення інформації про реформи: нові можливості блогосфери". Проводитиме семінар Олександр Лавринович - голова правління громадської організації «Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан», засновник кількох інформаційних мереж («Місцевий блогер», «Схід-Південь-Захід», “Компас переселенця” та співзасновник еспертних платформ).Участь у семінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ. У зв'язку із обмеженою кількістю місць необхідна попередня реєстрація за посиланнямПлан:09.00 - 10.00 - реєстрація учасників семінару, вітальна кава10.00 - 12.00 - перша частина семінару12.00 - 12.30 - кава-перерва, перекуски12.30 - 14.30 - друга частина семінару14.30 - 15.00 - завершальна частина (питання, дискусія тощо)Організатори беруть на себе витрати пов’язані із забезпеченням учасників роздатковими матеріалами, кавою-перервою та перекусками.

Презентація школи для спеціалістів сфери краси

Пропонуємо клубні зустрічі для спеціалістів салонів краси (спеціалістів з манікюру, бровістів, перукарів, косметологів) та всіх, хто безпосередньо працює з людьми і кому цікава дана тематика. Програма Школи націлена на вирішення основних проблем:- складного процесу побудови команди, яка повністю націлена на спільний результат;- конфліктів, які псують взаємини у команді;- невміння комунікувати з клієнтами так, щоб не нашкодити собі та їй/йому;- нерозуміння "посадових" ролей та невідповідність їм; - багато ідей і мало можливостей. Відвідавши Школу, Ви отримаєте такий результат:- вміння розмовляти з клієнтами так, щоб це мало позитивний результат для обох сторін;- зменшення кількості конфліктів та непорозумінь у команді;- знаходження спільних ідей та цілей у команді;- кількісний та якісний розвиток компанії.   Обов’язкова попередня реєстрація, оскільки кількість місць обмежена.

Участь замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту: практика та проблематика

Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області спільно з Комітетом з нерухомості та будівництва АПУ запрошують вас на захід, присвячений практиці та проблематиці участі замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту.Доповідачі:Тарас Жарський, член Ради Відділення АПУ в Івано-Франківській області, керуючий партнер АО Legal group."Пайова участь в розвитку інфраструктури населеного пункту: проблеми практики".Анастасія Бідах, член Комітету з нерухомості та будівництва АПУ, старший юрист Sayenko Kharenko."Судова практика щодо сплати пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункт".Реєстрація за посиланням нижче.

Практична конференція "Будуємо бізнес разом: можливості від ЄС"

Запрошуємо власників і керівників компаній Івано-Франківщини на практичну конференцію: «Будуємо бізнес разом: можливості, які надає Європейський Союз для розвитку малого та середнього підприємництва в Україні»Теми для обговорення:• Доступ до ринків: Яким вимогам мають відповідати виробництво та українські товари для експорту.• Доступ до фінансів: Де знайти кошти для розвитку. Програми ЕС, що надають підтримку українському бізнесу, (перед)умови залучення фінансування.• Доступ до знань: Які освітні можливості для представників малого та середнього бізнесу.• Досвід підприємців, які вже скористались можливостями ЄС для розвитку своєї справи.Учасники отримають практичні поради щодо розвитку власної справи завдяки можливостям від ЄС, довідаються, як користуватися Картою можливостей http://smemap.eu4business.eu/.Дата та час: 25 квітня, 10:00-14.00Вітальна кава: 9:30-10.00Організатори:- Представництво European Union in Ukraine- Діловий журнал МЕГА- Група розвитку бізнесуУЧАСТЬ ВІЛЬНА за умови ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ та отримання підтвердження від організаторів.Зверніть увагу, що реєстрація відкрита до 18:00 год. 23 квітня (вівторок)!

Знайомство з ЄМУ

«Європейська молодь України» тепер завітає й у Івано-Франківськ! Ми - Всеукраїнська молодіжна ліберальна громадська організація, метою якої є забезпечення політичних, економічних, соціальних та творчих інтересів молоді, а також поширення загальноєвропейських ліберальних цінностей.Ми глибоко переконані, що кожен громадянин безпосередньо або ж частково може долучитись до процесів державотворення. То ж в контексті нашої діяльності, ми працюємо в напрямі політичної освіти, яка передбачає ознайомчі візити до органів державної влади й проведення навчальних семінарів. Наразі ми маємо чимало вдалих проектів, кооперацій та практично реалізованих європейських практик, про які ми Вам з радістю розповімо ;)Якщо Ви охоче виявляєте інтерес до громадської діяльності, політичної освіти, державних процесів, верховенства права, або ж просто в пошуках сприятливого клімату для самореалізації – ми чекатимемо саме Вас! Розширяйте горизонти, встановлюйте контакти із цікавою молоддю з усієї України, відкривайте нові можливості та просто проведіть затишно і з користю час під час зустрічі-знайомства в компанії з «Європейською молоддю України». У випадку запитань, звертайтеся до Yaroslav Vasylyuk.Будь ласка, заповніть реєстраційну форму - щоб нам орієнтуватися, скільки Вас буде! 

Академія батьківства

2 важливі теми, у яких важливо розібратися батькам : сепарація (тобто відокремлення дитини від батьків) та відносини дитини і гаджетів - де межа і як правильно її встановлювати?Про СЕПАРАЦІЮ говоримо 18 квітня.Чому відпустити дитину так важливо? І як правильно це зробити?Проблеми з відпусканням дитини у доросле життя можуть породити багато труднощів у дорослому житті дитини:- невміння вибудувати гармонійні особисті відносини;- труднощі з формуванням "справжньої" сім'ї;- різні форми залежностей;- невміння дитини давати собі раду в житті;- і навіть схильність до одностатевих відносин !!!25 квітня говоримо про відносини між дитиною і гаджетами.Спробуємо розібратися, чому діти "залипають" в них? Як допомогти їм сформувати спокійне та "правильне" відношення до гаджетів? Чому не варто повністю забороняти користування ними? - де межа між "здоровим використанням " та залежністю?Якщо Вам актуально прояснити для себе ці теми, тоді приходьте до нас 18 та 25 квітня, де ми під супроводом професійних тренерів, психологів подосліджуємо для себе ці тематики та отримаємо відповідні знання, а також зможемо спокійно інтегрувати їх у своє життя!Вартість участі:300 грн - одне заняття на вибір або 450 грн - за 2 заняття.

Танець-медитація

Танець стає медитацією, коли танцюрист втрачає себе. Коли рухи приходять не від розуму, а народжуються в потоці проживання теперішнього моменту. Тож ми збираємося, щоб вийти за межі буденності, загубивши у танці своє его, і зануритись у дослідження невідомих сфер. Знайти у собі тишу, спокій, радість, відчути у собі наповненість буттям і оновлення.Допомагатиме нам і цьому Iryna Ole.Для жінок. Для чоловіків. Якщо у вас малі діти, можемо запросити няню, повідомте, чи потрібно. Участь - 30 грн.

П`ятниця, 26 квітня 2019

Семінар "Невідкладна допомога для дітей"
26.04.2019 10:00

Ми не можемо вберегти дитину від усіх нещасть, проте можемо навчити, як їм зараджувати. Спинимося на основних недомаганнях, а також зауважимо, в яких випадках треба негайно звернутися до лікаря. Про що буде на занятті: здоров’я новонародженого – хвороби та захворювання; переохолодження і перегрівання немовляти; жовтяниця у новонароджених; що робити, якщо дитина захлиснулась; які стани дитини є небезпечними і потребують допомоги медиків. Про труднощі, з якими можуть зіткнутись молоді батьки і що з ними робити, розповідає лікар неонатолог обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Безкоштовний семінар "Вагітність та пологи. Що потрібно знати?"
26.04.2019 10:00

Вагітність та пологи дуже особливі події у житті кожної жінки. На семінарі ви отримаєте цінну інформацію про вагітність, пологи, грудне вигодовування, підбір білизни для годування, корекційну білизну для відновлення тіла після пологів. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаними номерами телефонів.

Міжнародні літні стажування від AIESEC
26.04.2019 16:00

Програма міжнародних волонтерських стажувань "Global Volunteer" існує в 120+ країнах світу з метою об'єднати активну молодь віком 18-30 років над роботю над Цілями Сталого Розвитку від ООН. Кожен учасник має можливість поїхати в іншу країну, щоб протягом 6-ти тижнів працювати в волонтерському проекті, який вирішує певну соціальну проблему. Унікальність такого стажування в тому, що на такому проекті разом із ним працюють такі ж як і він люди з усієї планети.Таким чином волонтер спілкується з носіями різних культур та думок, розвиває свою англійську мову, комунікабельність, вміння вирішувати певні проблеми, вчиться роботи в команді, розуміє свої сильні та слабкі сторони і таким чином розвивається як лідер.Вимоги:- середній рівень англійської мови-18-30 років- закордонний паспорт- бажання робити позитивний внесок у наше суспільство- лідерські якостіВартість участі в програмі - 3000 гривень (можливі знижки)

Майстер-клас "Домашня Паска"
26.04.2019

10:00 - 13:00 та 17:30 - 19:30⠀Ми знаємо, що найкраще смакує паска випечена власноруч. Тому запрошуємо в кулінарну школу el Chef на майстер-клас з випікання пасок, де шеф-пекар Ольга Панчук відкриє всі секрети.⠀Ви навчитеся:- замішувати тісто- випікати паску- декорувати⠀Вартість: 450 грн⠀Після майстер-класу, ви заберете готовий виріб, а також отримаєте рецепт, за яким зможете випікати паски протягом наступних років!⠀Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням та телефоном.

Середа, 01 травня 2019

Харизматичний оратор
01.05.2019 18:30
вул. Новгородська 9

Втрачаєш тільки тому, що боїшся сказати свою думку?Було соромно після виступу чи сказаних слів, «бо плів/плела нісенітниці»?Не знаєш, що сказати чи відповісти, щоб себе захистити?Не знаєш, що сказати чи відповісти, щоб про себе заявити?Впадаєш в ступор, коли треба сказати кілька слів «на люди»?Якщо ти відповів/відповіла хоча б один раз «так», то вдосконалена програма #харизматичний_оратор саме для тебе.ПЕРЕВАГИ ТРЕНІНГУ Харизматичний оратор - це:- 10 удосконалених авторських практичних занять;- БОНУСНІ майстер-класи від запрошених лекторів;- 90% навчання - це практичні заняття, томуНАВЧИШСЯ:- Говорити спонтанно- Говорити так, щоб слухали саме тебе- Перемагати в словесних поєдинках- Підбирати правильну аргументацію- Навчишся переконувати на доказувати власну точку зоруНАЙГОЛОВНІШЕ!- Позбудешся страху публічних виступів- Тепер це для тебе буде задоволення!- НІКОЛИ не будеш у програшіХочеш перемагати?-програма тренінгу розроблена за унікальною методикою, що дозволить опанувати усі техніки на 100% та говорити так, щоб тебе не тільки слухали, а й чули.-останнє заняття - публічний екзамен, де практично побачиш свої результати.Бонуси: годинна індивідуальна консультація-Окремий подарунок - випускна фотосесія від найкращого фотографа.Є можливість відпрацювати пропущені тренінги.Теми занять:Тема 1. Техніки активного слухання. Чистота мови. Словниковий запасТема 2. Робота в жанрах. Сторітеллінг. Історії, що продаютьТема 3,4. Архітектоніка публічного виступу. З чого почати, щоб ефектно закінчити?Тема 5. Невербаліка. Куди подіти руки і навіщо нам штани?Тема 6. Сила голосу. Знаєш скоромовки – ти король чи королева)Тема 7. Як правильно виголосити тост, якщо знаєш тільки одну приказку? «Вихід в люди»Тема 8. Техніки привернення уваги. Управління власним стресомТема 9. Фокуси мови. Гра, що покаже бачення супротивникаТема 10. Переговори. 12 патернів наших думок або як завжди бути у виграші.Тема 11 Запитання-відповідіТема 12. Бонусний тренінгТема 13. Публічний екзаменДні та час проведення занять: пн, ср, 18:30 -20:30Хочеш дізнатися деталі?Заповнюй анкету!

Четвер, 02 травня 2019

Весняна школа НСТДУ
02.05.2019 10:00

Метою та основним завданням ШКОЛИ підвищення акторської та режисерської майстерності, розгляд сучасних тенденцій розвитку європейського театрального мистецтва (документальний театр); оволодіння актуальними методами та практиками документального театру. У програмі навчання:• документальний театр як метод вивчення реальності: теми, герої, форми;• практична робота зі створення ескізів за завданням тренерів;• перегляд та обговорення вистав театральної панелі ІV Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір», зустрічі з режисерами, акторами, керівниками зарубіжних колективів;• майстер-клас Дена Гуменного та Антона Романова «Я – документ та пост документальний театр»;• майстер-клас Тамари Трунової «Робота над текстом»: • обмін досвідом між учасниками та спікерами школи;• багато цікавого СПІЛКУвання!Очікувані результати від реалізації семінару• набуття нового досвіду, навичок та знань;• впровадження сучасних методів та форм у практику українського театру;• урізноманітнення засобів виразності в акторській та режисерській роботі;• отримання кожним учасником можливості реалізувати себе в театральній діяльності;• формування кола професійних зв’язків, закладання основ для майбутньої співпраці;• долучення до роботи та подальших проектів НСТДУ.Буде відібрано 20 учасників(16 акторів та 4 режисери)! Критерії відбору:• вік учасників 18 - 30 років;• мистецька освіта або навчання у мистецькому закладі;• досвід практичної роботи (участь у постановках, театральних заходах, майстер – класах);• членство в НСТДУ обов’язкове.Відбір буде здійснювати експертна група НСТДУ: Богдан Струтинський, Стас Жирков, Ростислав Держипільський, Тамара Трунова. Умови участі: участь у заході безкоштовна; проїзд учасників здійснюється за власний рахунок; проживання за рахунок приймаючої сторони.Останній термін подання заявок – 8 квітня 2019 року (дедлайн – 19:00)Для участі у семінарі необхідно заповнити анкету-заявку за нижчевказаним посиланням. Склад учасників школи буде оголошено після 12 квітня 2019 року.Куратор проекту: Стас Жирков

П`ятниця, 03 травня 2019

Міжнародна конференція "Художній метал: візії майбутнього"

Чудова нагода поділитися своїми професійними набутками та передати досвід колегам! Усіх запрошуємо брати участь у дружній та надзвичайно інформативній та корисній конференції! It is a great opportunity to share your professional achievements and exchange experience with colleagues! Everybody is invited to take part in a friendly and very informative and useful conference! Інститут проблем сучасного мистецтва НАМУГромадська організація «Свято ковалів»Міжнародна асоціація «Коло ковальських міст Європи»Івано-Франківська міська адміністраціяФортечна галерея «Бастіон»Підземний Перехід «Ваґабундо» Шановні науковцівітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі!Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Художній метал: візії майбутнього», яка відбудеться в рамках Міжнародного фестивалю «Свято ковалів» у місті Івано-Франківськ 3 травня 2019 року.Для участі у конференції необхідно до 10 квітня 2019 року подати до Оргкомітету заявку на участь (зразок додається) та тези на електронну адресу: artnamur@ukr.netМатеріали конференції будуть надруковані у фаховому науковому виданні.Тези доповідей публікуватимуться безкоштовно.Редакційна колегія не приймає матеріали, які не мають відповідного оформлення та залишає за собою право відбору матеріалів до друку.Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька.Форма участі: очна, заочна.Всі учасники забезпечуються збірником матеріалів конференції та сертифікатом, які будуть надіслані поштою впродовж місяця після проведення заходу. Розсилка збірника проводиться за рахунок коштів автора через «Нову пошту».

Карпатський Простір: Classical music SPACE

Classical music SPACE – це шедевральні міжнародні твори, які ви почуєте в Івано-Франківська обласна філармонія.- 3 травня, 19:30 – міжнародний Гала-концерт “UA: СВІТОВІ ШЕДЕВРИ" за участю солістів Національної оперети та провідних артистів театрів країн-учасниць фестивалю- 4 травня, 18:00 – виступ гурту DAGAMBA, Латвія.- 3-5 травня – cемінар-тренінг «Арт-критик сьогодні: журналіст, блогер, аналітик?» від Національна спілка театральних діячів УкраїниДетальну програму оголосимо згодом. Стежте за оновленнями події за нижчевказаним посиланням. 

Весняна Сесія ШХЖІЄ В Івано-Франківську

Переживіть, відчуйте особистісну Божу Любов, що оживить віру! Заповніть можливі прогалини в знаннях. Отримайте підтримку чи розраду у Вашій ситуації!Школа Християнського Життя і Євангелізації - Івано-Франківська філія ШХЖІЄ може стати початком тих якісних змін, які Ви прагнули в житті!   РозкладП'ятниця (3 травня) – початок о 15:30 і до 21:00Субота (4 травня) – з 8:00 до 21:00 (з великими й малими перервами)Неділя (5 травня) – з 8:00 до 15:00   Вартість200 грн – без проживання з харчуванням 50 грн – без проживання і харчування   Реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

На зустріч своїй жіночності

Запрошую Вас на тренінг з елементами арт-терапії та позитивної психотерапії на тему "На зустріч своїй жіночності..."Під час тренінгу Ви матимете можливість:- дослідити теми жіночності,- дослідити свої здібності, вміння, ресурси та потреби в різних сферах життя,- усвідомити власні життєві цінності, переосмислити їх,- відшукати свій образ жіночності,- виразити свою жіночність за допомогою арт-терапії, Що буде відбуватись в процесі тренінгу:- актуалізація актуальних здібностей жінки, - пізнання та гармонізація "Я"-потреб особистості,- підсилення здібностей і ресурсів, - психоемоційне розвантаження,- рефлексія власних відчуттів, усвідомлень, - обмін досвідом з іншими учасницями.   Кількість учасників - обмежена, до 10-12 осіб. Для участі у тренінгу, необхідно зареєструватись та оплатити участь. Вартість участі у тренінгу: 200 грн. (при оплаті на картку перед подією). В день заходу - 250 грн.   Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.  

Розвиваємо емоційний інтелект граючи!
03.05.2019

Емоційний інтелект – здібності, які беруть участь в усвідомленні та розумінні власних емоцій і емоцій оточуючих. Люди з високим рівнем EQ добре розуміють свої емоції і почуття інших людей, можуть ефективно керувати своєю емоційною сферою і вони легше досягають своїх цілей у взаємодії з оточуючими. Щоб розвинути в собі здатність до найбільшого відчуття щастя та успішної самореалізації, людині варто розвивати свій емоційний інлелект. Адже завдяки йому ми можемо знайти баланс між розумом та почуттями і наблизитись до відчуття гармонії у житті. Також завдяки грі: - розвиваємо креативність та сміливість;- отримуємо навички спілкування;- розвиваємо творчість та щирість у розкритті власних емоцій;- вивчаємо та говоримо англійською.Гра для тих, хто хоче бути впевненим у собі, усвідомленим у своїх емоціях та діях, підготовленим до життя і відкритим до змін. Гра буде цікава як для дорослих, так і для дітей (від 8 років). Набираю групу дорослих і групу підлітків.   Для дорослих: щотижня (пятниця та субота) з 10:00 - 12:30Для дітей: щотижня (субота) з 13:00 - 15:00Участь у грі платна. Реєструйтеся і приходьте на гру!

Субота, 04 травня 2019

Майстер-клас з олійного живопису "Садові троянди"

Вартість - 360/440 грн. Запис за нижчевказаним телефоном.

Школа маркетингу

Школа маркетингу - це інтенсивна практична програма, яка допоможе вам систематизувати знання про маркетинг. Навчить ставити стратегічні цілі, вести правильну комунікацію та створювати сильні бренди.Ви зможете розібратись з хаотичними кроками та перетворити їх у продуману маркетингову систему.Викладач: Марина Бокоч, експерт з маркетингу, SMM та копірайту.Курс триває 4 дні по 3 години. Вартість: 3000 грн.Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Курс практичного гіпнозу першого ступеня

Вас приваблює слово «гіпноз»? Ви мрієте опанувати самогіпноз? Або, можливо, ви б хотіли вміти гіпнотизувати інших? Тоді запрошуємо вас пройти»Бути господарем свого життя, управляти всім, що в ньому відбувається, позбутися страхів невдач і змін, і, головне, без стресів досягати поставлених цілей вас навчить тренер Максим Комар.Запрошуємо вас 4,5 травня пройти «Курс практичного гіпнозу першого ступеня» Кому буде корисне навчання ?Даний курс не має професійних обмежень - він розрахований на широке коло людей, в тому числі тих, хто нічого не знає про гіпноз. Нові та корисні для себе моменти тут знайдуть як ті, хто з техніками гіпнозу стикаються не вперше, так і ті, хто тільки прагне використовувати гіпноз в своєму повсякденному житті.Курс буде корисний : людям, чия професія або заробіток пов'язані з постійним спілкуванням; комерсантам, бізнесменам і керівникам великого бізнесу; співакам, акторам і людям інших творчих професій; менеджерам, начальникам відділів та керівникам проектів; політикам, громадським діячам та ораторам; держслужбовцям і підлеглим; коуч-тренерам;,психотерапевтам, невропатологам і психологам; консультантам, вчителям і лікарям; тим, хто прагне підвищити рівень власних навичок і умінь; людям, яким не байдуже своє життя;- два дні інтенсиву (16 один!);- 100 % практики;- всі секрети ефективного програмування власної свідомості для досягнення упіху у всії сферах життя;- кількість місць обмежена!«Курс практичного гіпнозу першого ступеня» проведе Максим Комар - Психотерапевт, професійний гіпнотизер, дипломований та сертифікований Гіпнотерапевт , директор „Professional Hypnosis Training Institute”, співпрацює з "The Neuro Linguistic Programming Training Institute of Chicago" та проводить навчальні курси у "Loyola University Chicago", Секретар Польського представництва "Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists" та його Сертифікований Тренер. Проводить індивідуальні терапії, консультації та групові сеанси. Також проводить тренінги, семінари та практичні навчальні програми на території Європи та Сполучених Штатів Америки.Авторська програма курсу розпрацьована власне таким чином, що учасники отримують практичні вміння та потужну теоретичну базу безпосередньо під час самого курсу.Також інтерактивна форма дозволяє учасниками відчувати повну свободу дій та сміло задавати виникаючі питання.

Психолого-педагогічний супровід дітей методами арт-терапії
04.05.2019 10:00
вул. Петлюри 9а

Запрошуємо спеціалістів, які працюють з дітьми, педагогів, студентів, батьків і всіх бажаючих на 2-денне навчання за програмою «Психолого-педагогічний супровід дітей різновікових категорій методами арт-терапії».Захід відбудеться 4-5 травня в м.Івано-ФранківськуПочаток о 10.00 до 17.00 (субота та неділя)Програма присвячена практикам роботи з дітьми та підлітками від 1 до 10 років. В програму входить: Арт-терапевтичні та арт-педагогічні підходи в роботі з дітьми різновікових категорій (в тому числі з дітьми, які мають особливі освітні потреби) • Ритуали «Знайомства», «Привітання», «Заохочення» і т.д.• Тілесна арт-терапія• Метафоричні асоціативні зображення в роботі з дітьми• Лялькотерапія• Казкотерапія • Ігрова терапія • Фелт-терапія • Мандалотерапія • Ізотерапія та ін.На модулях будуть розглянуті наступні питання: • Основні поняття в арт-терапії, завдання, види, умови.• Показання та протипоказання в арт-терапії• Арт-терапевтичний кабінет, структура арт-сессій. • Використання арт-матеріалів та арт-обладнання в роботі з дітьми. Структура заходу1. Практика на знайомство2.Практика на розігрів3. Основні - 2-3 техніки4.Техніка-завершення5. Міні-подарунки6. Зворотній зв'язокПо закінченню навчання отримаєте сертифікат від Східноукраїнської асоціації арт-терапії (з підписом президента асоціації О.Тараріної) ВедучаСтреж Людмила, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «практичний психолог-методист», системно-сімейний арт-терапевт, автор та ведуча тренінгових програм, тренер Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, тренер Східноукраїнської асоціації арт-терапії. співорганізатор міжнародного фестивалю Арт-Практик. ДІТИ, координатор всеукраїнського благодійного проекту О. Тараріної «Арт-терапія та арт-педагогіка в допомогу батькам та дітям в складних ситуаціях». Автор корекційно-розвиваючих програм для дітей «Хвилинки арт-терапії», «Подорож в Чарівну країну «Я та Ми». Автор публікацій в Всеукраїнських фахових виданнях, автор метафоричних асоціативних зображень «Дні змін», «Зачаровані малюнки», «Емоційні портрети». Практична робота з дітьми, батьками, педагогами більше 25 років.ОплатаВартість - 1500 грн (за 2 дні).в Передплата – 500 грн. на Карту Приватбанку 4149 4393 1039 5581 на ім"я ФОП Стреж Людмила (входить в оплату).

Неділя, 05 травня 2019

Галицький слід у театрі Садовського: розмова з Г. Веселовською
05.05.2019 14:00

У рамках фестивалю Карпатський Простір Видавництво «Темпора» і Національна спілка театральних діячів України запрошують на розмову про галичан на сцені та за лаштунками київського театру Миколи Садовського. Захід відбудеться з нагоди виходу книжки Ганни Веселовської «Театр Миколи Садовського (1907–1920)». Перш ніж втілити ідею заснування першого стаціонарного українського театру в Києві, Микола Садовський здобував режисерський досвід у театрі товариства «Руська бесіда» у Львові. З Галичини походили чимало акторів його трупи. Саме на запрошення Садовського приїхав до Києва 19-літній Лесь Курбас. Деякі вистави спершу проходили «апробацію» у галицького глядача, а потому здобували сценічне втілення на київських підмостках у Троїцькому народному домі. Із початком революційних подій трупа Миколи Садовського вирушила на захід України. У квітні 1919 р. митець планував розпочати вистави у Станіславі – тодішній столиці ЗУНР, однак цього так і не сталося, бо всі театральні приміщення виявилися орендованими. У листах до колеги та приятеля Миколи Миленка Садовський наводить лайфхак, як отримати у Львові паспорт у неспокійному 1921 році. Цей епістолярій, а також листи до сина Миколи Миколайовича Тобілевича, опубліковано у книжці «Театр Миколи Садовського (1907–1920)».Ганна Веселовська – театрознавиця, доктор мистецтвознавства, дослідниця українського театрального модерну. Модерує Ольга Петренко - редакторка видавництва «Темпора».

Понеділок, 06 травня 2019

Старт курсу Python
06.05.2019 18:30

Хочеш почати опановувати програмування та не знаєш з чого почати? Один з кращих варіантів для знайомства з програмуванням - Python! Ця мова під силу будь-якому початківцеві!Python - проста, популярна та надзвичайно перспективна мова програмування. З її допомогою можна створювати веб-застосунки, відеоігри, займатися аналізом даних, автоматизувати завдання системного адміністрування та багато іншого! Вона працює на всіх популярних платформах: ви можете перенести свої розробки з Windows в Linux або навпаки - і все це без зміни коду. Сьогодні Python є однією із найпопулярніших мов програмування!Вже незабаром- 6 травня старт курсу Python в IT Cluster Academy!Інформація про курс:24 заняття, 3 рази на тиждень, по 1,5 години;Термін навчання 2 місяці;Заняття проходять у вечірній час;Невеликі групи (до 15 людей);Навчимо тебе складати резюме та поділимося деталями успішного проходження співбесіди!);озитивний настрій та знайомства з однодумцями;Інтерв’ю з HR на випускному занятті;Після завершення навчання ти отримаєш сертифікат від IT CLUSTER Academy;Вартість навчання за повний курс становить: 5000 грн.

День Меланоми
06.05.2019 09:00

У перший понеділок травня у всьому світі проводиться День Меланоми. У цей день лікарі проводять безкоштовний огляд висипань на ознаки меланоми - однієї з найнебезпечніших пухлин шкіри.Запрошую усіх, хто має сумнівні висипання, пройти 6 травня 2019 р. безкоштовний огляд у Центр Здорової Шкіри, Тернопіль, вул. Лучаківського, 6.Заходьте на лікарську сторінку за посиланням нижче і натискайте кнопку запису або записуйтесь в адміністратора за тел.

Одноденний інтенсив "10 зачісок"

Деталі та запис за нижчевказаним телефоном. 

Вівторок, 07 травня 2019

Семінар "Відновлення волосся ChromaTech"

Інноваційна процедура ChromaTech від Moroccanoil в Івано-Франківську. Під час семінару ви побачите 2 техніки фарбування і етапи нанесення процедури ChromaTech, а також дізнаєтеся основні технології відновлення волосся при фарбуванні.

Польська мова за 16 занять
07.05.2019 18:30
вул. Новгородська, 9

Маєш бізнес-партнерів в Польщі?Розширюєш бізнес?Плануєш отримати "карту поляка"?Плануєш навчання в Польщі?Їздиш до родичів чи друзів в гості?Почуваєшся "собачкою на бардачку", яка все розуміє, а сказати не може?Рішення є. Воно дуже просте. Опануй польську мову всього за 16 занять.Апробована авторська методика.Унікальність: подаю в таблицях, схемах та пояснюю логічно чому саме так, а ще подаю причини чому саме та та працюємо з асоціаціями.Це тай курс, який дасть базу та дозволить спілкуватися.Я розумію, що дуже часто буває так, що мову необхідно вивчити, а часу обмаль, тому створила такий курс, в якому логічно поєднала усі знання не тільки для того, щоб усі знання систематично вклалися в голові і закріпилися вправами, а й щоб зекономити ваш час та фінанси. Адже, 16 занять - це та база знань, яка дозволить вам почувати себе вільніше при спілкуванні польською мовою. Заняття проходитимуть за адресою: Новгородська, 9 уВЕЧІРНЯ ГРУПА: івторок та четвер з 18.30 до 20.30 (перерва на каву 15 хв.)ДЕННА ГРУПА: вівторок, четвер: 15.30-17.30 (перерва на каву 15 хв.)онлайн заняття в групі на скайпі: субота та неділя з 9.30 до 11.30Що вчитимемо: навчимося всього того, що вчать на рівні А1 та А2, а, можливо, навіть і більше всього за 16 занять.Переваги саме мого курсу:1. інтерактивне навчання2. багатезно практики3. малесенькі групи (до 6 людей)4. зручний офіс в центрі міста5. приємна, дружня атмосфера6. звісно, сертифікат про успішне навчання7. підписання договоруПлюси курсу: економія коштів (знань отримуєте більше, ніж за два рівні, а оплачуєте як на звичайних курсах за один рівень) та економія часу (вся програма вміщена не в 52 заняття, а в 16 занять).Ціна курсу за умови попередньої оплати включає можливість відпрацювання пропущених занять - 2 700 Відсутні приховані платежі!Матеріали для навчання надаються безкоштовно!Підходить для вивчення з 14 років

Середа, 08 травня 2019

Відкритий тренінг-екзамен "Харизматичний оратор"
08.05.2019 11:00
вул. Новгородська, 9

Тренінг-екзамен - це доказ того, що на курсі "Харизматичний оратор" кожен з учнів піднімається на вищу сходинку розвитку, опановує нові вміння та відкриває в собі нові грані.Формат заходу: тренінг.Алгоритм роботи: 11.00-11.45 тренінг Антоніни Кашуби "Як говорити так, щоб тебе хотіли слухати"11.45 - 12.00 Презентація курсу "Харизматичний оратор"12.00 -12.30 - нетворкінг12.30-12.45 вручення сертифікатів12.45 - 13.00 блок запитань.Для участі у тренінгу обов'язкова реєстрація за нижчевказаним посиланням. Вхід вільний.

П`ятниця, 10 травня 2019

Ілюзія Свободи (психологічна група)

ІЛЮЗІЯ СВОБОДИ – живий проект який покликаний розкривати себе, вчитись обирати оптимальне для себе відкидаючи стереотипи, розриваючи шаблони. Це простір, що спонукає відкидаючи рутину та банальність нав’язану ззовні розкривати потенціал власного Я та знаходити способи для його проявлення.- ГРУПА ПРАЦЮЄ ПРОТЯГОМ ТРЬОХ ДНІВ (10-12 травня) з 10.00 до 19.00, обід з 13.00 до 14.00., що дає можливість дослідити, зрозуміти свої певні життєві процеси і одразу ж спробувати альтернативні моделі поведінки - ГРУПА ДИНАМІЧНА – ми будемо «тут і зараз» розбиратись з чим Ви прийшли та опираючисьна зворотній зв'язок учасників, створювати нову, оптимальну для вас, взаємодію- ВАРТІСТЬ УЧАСТІ у групі при реєстрації до 30 квітня 2019 року – 2700 грн., з 1 травня – 3200 грн.- ДЛЯ УЧАСТІ необхідна попередня реєстрація та співбесіда Група для Вас, якщо: - Набридло дотримуватись незрозумілих шаблонів та стереотипів- Ви ніби робите все згідно правил, а смак життя не відчувається- Майте свої ідеї, але бракує сміливості, підтримки, натхнення їх реалізовувати чи навіть висловлювати- Є бажання жити за власними правилами не наносячи шкоди іншим- Майте сміливість дотикатись як до хорошого, приємного, так і до не вельми приємних частин своєї особистості- Навчитись жити в гармонії і з світлими, і з темними сторонами свого Я- Хочеться відчити смак життя на повнуВзявши участь у нашому проекті Ви зможете:- краще зрозуміти себе- зазирнути у найпотаємніші куточки свого Я, познайомитись з ними, а може навіть подружитись- проявляти сміливість обираючи себе та оптимальне для себе- бачите життя більш справжнім відкидаючи іллізії- здобудете сміливість та впевненість- навчитесь жити легко, радіти тому що є, при цьому маючи енергію здобувати більше- Буде багато глибокого усвідомлення, припрацювання та вивільнення власної енергії - для руху, пізнання, насолоди та життя!!!Тренери: - Мар’яна Приймак: психотерапевт, тренар, автор психотерапевничної групи «Жінка з ароматом щастя» та багатьох інших тематичних тренінгів.- Ольга Кукло: психолог, кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, член всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт-підхід, співавтор групи психологічної підтримки «Тепле колоПсихологічна група «Ілюзія Своди» буде проходити в інтенсивному форматі, з метою виявлення та збільшення глибини усвідомлення, ідентифікації власних бажань, усвідомлення балансу між «сводобою» та «відповідальністю», вивільнення внутріщніх ресурсів та повномаштабне розкриття спектру власного Я.Хочеш краще розуміти себе, навчитись продукувати в собі енергію для змін та рухатись у напрямку справжньої свободи - тобі до нас!   Організаційні питання та реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Субота, 11 травня 2019

Майстер-клас з олійного живопису "Прогулянка удвох"

Вартість - 360/440 грн. Запис за нижчевказаним телефоном. 

Неділя, 12 травня 2019

Майбутнєфест. Народжені творити

Майбутнєфест повертається!Ви тільки уявіть - 14 спікерів-підлітків розповідають про свої перші мільйони, винаходи і проекти,більше 30 організацій і компаній діляться своїм досвідом і запрошують тебе долучитись до них,ще ти зустрічаєш зіркового гостя,можеш знайти того/ту, хто здійснить твою мрію з тобою,а збоку - затишні комунікаційна і смачнезна фудзонаЦе все буде 12 травня 12.00 на подвір'ї УКД - профорієнтаційний фестиваль Майбутнєфест. Народжені творити буде ще крутішим, ніж минулого разу!Вхід вільний!

Понеділок, 13 травня 2019

Семінар по авторським методикам професора Мауріціо Чеккарелі

Проведе семінар учениця професора, лікар дерматолог, фахівець з ін'єкційних Методик- Ірина Кочубейник.На семінарі ви дізнаєтеся про останні медичні технології і препарати, що дозволяють повністю відновити усі тканини обличчя та тіла. Дія препаратів в першу чергу спрямована на регенерацію і відновлення втрачених функцій шкіри.Нові формули: STAMIN C - активація стовбурових клітин безпосередньо в тканині. FAT APOPTOSIS (Апоптоз Адипоцитів) - непрямий ліполітик з вітаміном С і тривалентним залізом. SKIN OPTMIZE - препарат для оптимізації біологічних функцій шкіри. MUSCLE TONING - для біостимуляції м'язової тканини на обличчі і по тілу. SKIN FIRMING- усуває в'ялість і атонію шкіри на обличчі та тілі, а також здійснює ліфтинг. На семінарі ви отримаєте не лише теоретичні знання, але і грамотні практичні навички. По закінченню семінару усі учасники отримають сертифікати.

Майстер-клас "Весільні та комерційні зачіски"

13-14 травня в Iвано-Франкiвську зустрiчайте майстра мiжнародного класу, учасницю мiжнародного проекту "Золотой диплом 2" Г.Кот, Марину Терашвiлi @marinaterashvili з авторським Майстер класом "Весiльнi та комерцiйнi зачiски".Програма :Технiчнi елементи в зачiсках;Теорiя створення зачiсок;Робота з текстурой;Стiйкiсть зачiсок;Гладкiсть i чистота в зачiсках;Голлiвудська хвиля;Локони, розтяжки;Начiсування;Прикореневий объем;Демонстрацiя з накладним волоссям;Перелiк iнструментiв для створення зачiсо:Авторськi секрети створення iдеальних зачiсок вiд Марини Терашвiлi.4 зачiски/ 4 зачiски на вiдпрацюваннi/ 2 днi.Формат:11:00-15:00 Демонстрацiя15:00-15:30 Обiд15:30-19:00 Вiдпрацювання.По закiнченню Майстер класу видається авторский сертифiкат.Запитання та бронювання бiлетiв за нижчевказаними телефонами. 

Scratch Day

Code Club UA запрошує разом відсвяткувати Scratch Day 2019!13 травня 2019 року в Івано-Франківську святкуватимуть Scratch Day. В цей день діти і дорослі, що викладають та вивчають Scratch збираються разом, щоб поділитися своїми ідеями, зустріти старих і знайти нових друзів та однодумців. Минулого року паралельно із франківським Scratch Day відбулося ще 1200 подій, які можна було знайти на глобальній мапі порталу. Франківський Scratch Day-2019 буде відбуватися у вигляді конкурсу анімацій та ігор створених за допомогою Scratch 3.0 дітьми 8-12 років. Команди дітей, які складатимуться максимум з 3 учасників, повинні підготувати власний проект на вільну тему, приєднатися до студії на офіційному сайті Scratch - https://scratch.mit.edu/studios/6655945/ і завантажити туди свій проект до 3 травня 2019 року. А також зареєструвати команду за посиланням. Всі проекти надіслані проекти будуть оцінені провідними викладачами мережі волонтерських гуртків програмування CodeClub та спеціалістами ІТ компаній міста Івано-Франківськ. За результатами оцінок будуть обрані 25 команд, що будуть мати змогу презентувати свої роботи і позмагатися за цікаві та корисні призи від наших партнерів. Переможці будуть визначатися в двох категоріях: анімація та гра. В кожній номінації буде визначено по три переможці.Конкурс пройде у два етапа:Реєстрація та подача конкурсних робіт 01.04 - 03.05.2019.Визначення фіналістів 03.05.-05.05.2019.Фінал конкурсу 13.05.2019. Початок об 11:00Додаткова інформація за телефоном 

Вівторок, 14 травня 2019

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це:- 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі;- групова підтримка й енергія;- конфіденційна, невелика група (8-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група;- простір екологічних та довірливих відносин;- можливість зустрітись із справжнім собою;- вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки;- закрита група на Фейсбуці;- супровід психотерапевта.Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо:- Ви хочете вирішити проблеми у стосунках- Ви хочете отримувати задоволення від роботи- Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність;- Ви хочете краще зрозуміти куди рухатись у розвитку;- Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя;- Ви розумієте, що від Вас багато що залежить;- Ви шукаєте чоловічого середовища.Під час терапевтичної групи Ви відкриєте:- більше розуміння чого я хочу насправді;- на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси;- яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем;- яка стратегія досягнень у Вашому житті;- чому так важливий для чоловіка страх і травма;- як будувати партнерські стосунки з жінкою;- з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим»- у якому напрямку життя Вам зараз рухатись.Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики:- використовувати чоловічу силу та енергію;- рухатись по житті більш цілісно і впевнено;- будувати партнерські стосунки з іншими;- втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення;- вирішувати та витримувати складні справи;- якісно відновлюватись і тримати баланс у житті;- проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве;- застосовувати нові стратегії мислення й поведінки.Ведучий :- психотерапевт;- тренер tato.net;- ведучий психотерапевтичних груп;- голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб»- спікер фестивалю «Аніма», "Арт-практик";- автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва»Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Середа, 15 травня 2019

Бізнес-зустріч + Networking
15.05.2019 19:00
вул.Гарбарська, 22 (Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, конференц-зал, 8-й поверх, к.801)

Що буде?1) 19:00-19:10 – Реєстрація 2) 19:10-19:50 – майстер-клас на тему «Управління особистими фінансами».Назарій Рибінський – незалежний фінансовий радник з питань планування, управління особистими фінансами та інвестиціями, має 5-ти річний досвід у фінансовому консультуванні.Структура майстер-класу:1. Розподіл фінансів підприємця на «особисті» та «бізнесу»2. Чому бізнесу непотрібно боятись кредитів, а власнику ЗАВЖДИ ПОТРІБНО.3. Особистий фінансовий план: Як з доходом 25 000 грн. в місяць досягти цілей на >40 млн. грн.3) 19:50-20:00 – перерва на чай/каву4) 20:00-21:30 – Networking-гра «Коло», бізнес-знайомства, оголошення.Василь Павлюк, керівник Асоціації бізнесу Прикарпаття https://www.facebook.com/AssociationIF Опис гри: всі учасники будуть розподілені на команди, та будуть переходити з команда в команду в шаховому порядку та знайомитися.Тому рекомендую взяти із собою візитки та запросити знайомих.А також рекомендую прочитати книгу Майло О. Франк «Як переконати співрозмовника за 30 секунд» http://bit.ly/2UkXG6T Вартість участі 100 грн.Оплата у день події 150 грн.Оплата на картку 5363 5423 0732 6000 Павлюк Василь ГригоровичУ призначенні платежу обов’язково зазначайте своє Прізвище Ім’я По-батькові.Реєстрація обов’язкова

Субота, 18 травня 2019

Тренінг для пар

Куди ви пливете в спільному човні? Як вам пливеться разом? Які підводні течії ваших стосунків? У чому ресурс саме вашої пари?Якщо ви готові подосліджувати ваш союз зсередини й додати до нього нових барв - запрошуємо на тренінг.Під час тренінгу Ви зможете:- пережити унікальні вправи у методі символдрами;- дослідити колективне підсвідоме вашої пари;- відінайти ресурси та опори у ваших стосунках;- зрозуміти, чому ви разом;- краще відчути свого партнера: його потреби й очікування;- віднайти ритм і темп вашої пари;- чудово провести час.

Курс «Дієтолог-нутріциолог»
18.05.2019

Деталі за нижчевказаним номером телефону.  

Вівторок, 21 травня 2019

Семінар "Хімія для перукарів"

Спішимо повідомити новину про семінар, який не має аналогів в Україні. 21 травня з м. Дніпра до нас завітає Марія Шиловська - незалежний хімік, експерт в області перукарської хімії, що проводить навчання по цілому світу.Тема семінару: Хімія для перукарів. Відновлення, реконструкції, ботокс, плекси, шампуні, кондиціонери. принцип дії; вміння читати складові; визначення співвідношення «ціна-якість»; свідомий вибір необхідного ВАМ засобу, а не продукці нав’язаної недобросовісними технологами та бренд менеджерами; створення абсолютно безпечного «ботоксу» своїми руками. Вітаються принесені засоби, на яких ви працюєте або плануєте працювати. Семінар проходить без прив’язки до будь-якого бренду.

П`ятниця, 24 травня 2019

Дмитро Карпачов "Гіперопіка. Причини, проблеми, рішення. Або по іншому: Самостійна дитина"
24.05.2019 18:00
ККЗ Арена-центр

Привіт. Я Дмитро Карпачова - психолог, телеведучий каналу СТБ. Займаюся питаннями дитячої вікової психології і допомагаю батькам знаходити мову зі своїми дітьми. З 2003 року проводжу професійні психологічні консультації. У 2011 році я почав роботу на СТБ як психолог-консультант безлічі телепроектів, серед яких "Кохана, ми вбіваємо дітей" і "Детектор брехні". На 2018 рік мої майстер-класи та тренінги відвідало 51 825 осіб.Якщо ви хочете виховати сильну та незалежну дитину, яка не залежить від думки оточуючих - Вам однозначно на мій авторський Майстер-клас. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Субота, 25 травня 2019

Семінар-практикум "Захворювання хребта та правильне проведення масажу"

Багато людей страждає від захворювань хребта. Але на жаль мало спеціалістів дійсно кваліфіковані щоб надати якісну допомогу хворому. Тому ми створили інтенсив-курс для практикуючих масажистів які бажають вдосконалюватись та розвиватись.Запрошуємо всіх масажистів котрі працюють з профілактичним та лікувальним масажем цей курс саме для Вас. Ви навчитесь ефективно та безпечно працювати із захворюваннями хребта. детальна будова хребта;причини захворюваннь та їх вплив на організм;остеохондроз,спонділоартроз,спондільоз,радикуліт,міалгії,грижі міжхребцевих дисків,стеноз,сколіоз,кіфоз,лордоз і ще багато цікавого;візуальна діагностика;практична діагностика;як читати рентген та МРТ.практичні прийоми лікування.термін навчання: 1 день, 8 год.спосіб навчання груповий ( 6-8 людей)після закінчення ви отримаєте сертифікат двома мовами ( українська, англійська)ціна курсу: 3000грн. наші учні 2800грн.   Реєстрація та деталі за нижчевказаними номерами.

Майстер-клас з олійного живопису "Мрія про Нью-Йорк"

Вартість - 360/440 грн. Запис за нижчевказаним номером. 

П`ятниця, 31 травня 2019

Вишкіл практичного пластування 2019
31.05.2019 08:00

Лісові Чорти презентують!!Скоро табір, а ти не можеш згадати рибальський вузол чи взагалі не вмієш його в'язати? 31травня-2 червня Лісові Чорти розкажуть і покажуть, що таке в'язання і що з ним робити. А крім цього основи табірництва, куховарення, картографії та багато іншого.На вишколі ти матимеш змогу покращити свої навички з практичного пластування, дізнатися щось нове для себе і цікаво провести час серед природи. А ще приємний бонус: там ти матимеш змогу здати практичні точки проби. Корисно буде для всіх без виключень. Покажемо таке, про що ти навіть не здогадувався.

Понеділок, 03 червня 2019

Курс "Класичний європейський масаж"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік для лікувального і профілактичного масажу. Розрахований як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.Цей курс для Вас, якщо Ви хочете:– освоїти понад 70 прийомів класичного масажу;– отримати унікальні знання і практичні навички;– влаштуватися на престижну і високооплачувану роботу по закінченню курсу;– отримати нову цікаву професію, яка приносить задоволення і дохід;– допомогти рідним, близьким і друзям поліпшити стан здоров’я і загальне самопочуття;– розширити свій кругозір, познайомитися з новими людьми, знайти друзів і однодумців;– оздоровитися самому.Всім випускникам цього курсу надається знижка на курси вдосконалення майстерності на спецкурсах вузької спеціалізації («Масажист-Універсал», «Моделювання фігури та естетика тіла», Дитячий масаж і гімнастика, Стоун – Терапія (масаж гарячими та холодними каменями), Семінар-практикум «Найпоширеніші захворювання хребта та правельне проведення масажних процедур»).Термін навчання: 1 місяці, 20 академічних годин.Заняття проводяться в будні дні або в групах вихідного дня (на вибір).Форма навчання: ранкова та вечірня (на вибір).Спосіб навчання: груповий(4-6людей) або індивідуальний (на вибір).По закінченню курсу видається сертифікат на 2-х мовах (українська та англійська), завірений печаткою Студії Еліт Масаж.

Субота, 08 червня 2019

1+1 Digital Weekend

1+1 Digital Weekend – дводенний захід, присвячений розробці продуктів на перетині ІТ та медіа від команди 1+1 Digital. 8-9 червня проект завітає до Івано-Франківська.У перший день івенту провідні експерти діджитал-команди 1+1 media, серед яких розробники, дизайнери, менеджери продукту, маркетологи, проведуть інтерактивний лекторій про створення нових медіа – від розробки проекту та дизайну до адаптації та монетизації контенту на різних платформах. Наступного дня в рамках 1+1 Digital Weekend відбудеться case-study, під час якого учасники дізнаються про проекти в цифровому середовищі та побачать, як трансформуються сучасні медіа.Про що ми будемо говорити на 1+1 Digital Weekend?- Як влаштовані нові медіа- Траблшутінг у розробці продукту- Що варто знати про монетизацію контенту на YouTube у 2019 році- Як розвивати портфель продуктів при створенні маркетингової стратегії- Як монетизуються розважальні сайти на прикладі 1+1- Життєвий цикл продуктуПрограма. День перший:12.00 - Збір та реєстрація учасників;13.00 - Content is king, Distribution is Queen, Data is God або як влаштовані нові медіа, Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа; 13.40 - Траблшутінг у розробці продукту, Дмитро Жук, керівник управління Digital-розробок 1+1 медіа; 14.20- Перерва 14.30 - Що варто знати про монетизацію контенту на YouTube у 2019 році, Данило Щестюк, 15.10 - Who is the boss: як розвивати портфель продуктів при створенні маркетингової стратегії, Ольга Отрешко, маркетинг-директор 1+1 Digital 15.50 - Перерва 16.00 - Індустрія розваг: як монетизуються розважальні сайти на прикладі 1+1, Одександр Козаченко 16.40 - Чого варті ваші ідеї: 3 історії про життєвий цикл продукту, Артем Льозін, 17.20 - Підсумки першого дня 1+1 Digital Weekend, Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа;Другий день: 11.00 - Реєстрація 12.00 - Digital-цеглини проекту. Бодуємо проектну документацію, кейс від Дмитра Жука 13.10 - Чому ваші відео не бачать глядачі: гайд по просуванню контенту на YouTube, кейс від Данила Щестюка 14.20 - 10 помилок при формуванні та імплементації маркетингової стратегії кейс від Ольги Отрешко 15.30 - Підсумки 1+1 Digital Weekend в Івано-ФранківськуБільше інформації про захід на сайтіУчасть в 1+1 Digital Weekend безкоштовна і можлива лише за умови попередньої реєстрації, адже захід має соціально-освітній характер. Натомість ми прохаємо дати відповідь на одне важливе запитання – чому ви хочете потрапити на 1+1 Digital Weekend. Напишіть, будь ласка, що мотивує вас відвідати захід тут : https://goo.gl/Yy57deБудьте впевнені, команда 1+1 Digital прочитає кожну відповідь.

Четвер, 13 червня 2019

Міжнародний ІТ-форум Bit'2019
13.06.2019 09:00

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ відбудеться Міжнародний ІТ-Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» (або BIT-2019) – не пропустіть! Реєстрація – безплатна* за нижчевказаним посиланням. (*для кінцевих споживачів та інтеграторів профільних ІКТ-рішень та за умови вчасної подачі заявки) Тематика форуму в Івано-Франківську:• Хмарні технології та ІТ-сервіси для бізнесу• Інтернет речей та смарт-рішення в бізнесі• Зберігання та організація корпоративної інформації• ЦОД і технології для їх побудови, роботи і обслуговування• Послуги дата-центрів для корпоративного сегменту• Передача звуку і відео, АТС, побудова контакт-центрів й охоронних систем та інші застосування IP-технологій• Кадри в ІТ, побудова команди, взаємодія та контроль• Інформаційна безпека▪ та багато іншого!

Субота, 15 червня 2019

Місто професій
15.06.2019 12:00
парк ім. Т. Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи" Вхід вільний.

Понеділок, 17 червня 2019

Супервізії RIT
17.06.2019 11:00
вул. Мазепи, 10 (Центр когнітивної психології та психотерапії)

Дводенний семінар із опрацюванням практичних навичок тренінгу реципрокної імітації у дітей з аутичним спектром. Такий тренінг доказово є ефективним для раннього втручання і є доступним як для використання фахівцями, так і батьками. Для участі в семінарі запрошуються фахівці, що вже проходили навчання в методі RIT, а також є обмежена кількість батьків, що можуть долучитися до семінару. Для участі необхідно:ФАХІВЦЯМ:1. Заповнити і надіслати анкету2. Підготувати відео власної роботи з дитиною методом RIT . Надіслати його НЕ ПІЗНІШЕ 7 червня на e-mail 3. Оплатити організаційний внесок, надіслати квитанцію про оплату.БАТЬКАМ дітей з розладами спектру аутизму:1. Заповнити і надіслати анкету 2. Оплатити організаційний внесок, надіслати квитанцію про оплату.Кількість місць ОБМЕЖЕНА! Для фахівців - 20 місць, для батьків - 5 місць.Оргвнесокдля ранніх пташок, до 6 травняВартість участі для фахівців ( + сертифікат) 1800 грн, для батьків (без сертифікату) - 900 грнВартість участі з 7 травня для фахівців - 2200 грн, для батьків - 1000 грнОтож, коли плануєте свої відпустки, врахуйте, що тиждень навчання у Елісон Вайнер - це унікальна можливість, що поєднує і користь, і задоволення!

Середа, 19 червня 2019

Навчання методу Неструктурованої оцінки імітації (UIA)
19.06.2019
вул. І. Мазепи, 10 (Центр когнітивної психології та психотерапії)

Запрошуємо долучатися до вивчення методу Неструктурованої оцінки імітації. Рекомендовано для фахівців, що працюють із дітьми з аутизмом. Перевага надаватиметься тим, хто пройшов навчання у методі RIT . Цей одноденний тренінг проводитиме dr. Allison Wainer (RUSH University, USA) 19 червня 2019 року у ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника". Кількість місць обмежена - 25 осіб. Для реєстрації Вам необхідно:1. Заповнити форму за нижчевказаним посиланням. 2. Після підтвердження Вашої участі оплатити оргвнесок ( для ранньої реєстрації до 6 травня вартість становить 900 грн, з 7 травня - 1200 грн)

Четвер, 20 червня 2019

Тренінг експресивної комунікації дітей з аутизмом
20.06.2019 09:30
вул. Мазепи, 10 (Центр когнітивної психології та психотерапії )

Цей тренінг буде корисним для психологів, логопедів та педагогів. Володіння методом RIT є бажаним. Заплановано навчання через практичне вправляння і моделювання поведінки. Буде багато демонстрацій, які надалі легко можна буде використати у професійній діяльності. Для участі заповніть наступну форму. Трохи згодом Вам надійде лист на електронку із рахунком для сплати оргвнеску та деталями проведення заходу.Вартість цього одноденного семінару - 900 грн при оплаті до 6 травня (1200 - при оплаті з 7 травня і до 20 червня). За умови участі у семінарах цілий тиждень - вартість буде знижена. Кількість місць обмежена - 25 осіб.

Субота, 22 червня 2019

Семінар-практикум "Психосоматика серця"

На семінарі-практикумі поговоримо про роботу центру любові та радості.Серце в ресурсі-яке воно? Що відчуває, прямо зараз?Що хоче?Визначимо основні 3 задачі серця. Як звучать люди, котрі не люблять себе, близьких?Зворотня сторона любові, яка вона? Як відчувати радість, як смакувати життя всіма активними рецепторами і активувати "дрімаючі"? Обійми серцем: міф чи реальність?Зробимо 4 психосоматичні практики на оздоровлення та фізіологічне функціонування СЕРЦЯ, наповненого Любов'ю і Радістю)МЕТА практикуму-навчитись чути мову серця! У мене вийшло, з радістю поділюсь знаннями з Вами)Ведуча практикуму, Lubov Mazur - дипломований лікар, практикуючий психосоматолог, арт-терапевт, мотиваційний тренер, член східно-української асоціації арт-терапевтів України.Для кого: для усіх кому небайдуже власне здоров'я, Вартість - 500 грн - до 24.03.18550 грн. - до 03.04.18600 грн. - в день події.Реєстрація за посиланнямКількість в групі обмежена - 10 чоловік

Тренінг + гра "Розвиток емоційного інтелекту"
22.06.2019 12:00

Запрошуємо Вас до цікавої подорожі знайомства з власними емоціями. Які емоції хороші, а які погані? Що з ними робити? А можливо вони ВСІ важливі? Нажаль, у спадок ми іноді отримуємо переконання, що емоції це щось другорядне. Пам'ятаєте славнозвісне: "Хлопчики не плачуть, хороші дівчатка не зляться»? Чи потрібен нам весь спектр емоцій? Як усвідомити свої емоції та емоції інших людей? І що робити потім? Відповіді на ці та інші питання будемо шукати разом з Оксана Грицюта (Oksana Grytsiuta) психологом, одним із тренерів Міжнародної Школи тренерів DVIЖ та засновником громадської організації «Носителі Миру» Тренінг 12.00-14.00 100 грн Гра "Розвиток емоційного інтелекту" 14.30-18.00 200 грн Тренінг +гра 250 грн за умови попередньої реєстрації та оплати. Реєстрація за нижчевказаним телефоном.Місце проведення ще уточнюється.

Вівторок, 02 липня 2019

Базовий курс "10 зачісок"

10 зачісок. Навчання в групі або індивідуально. Деталі та запис за нижчевказаним телефоном. 

Понеділок, 08 липня 2019

Курс "Вечірні & Весільні зачіски"

Індивідуальне навчання. ДЕталі та запис за нижчевказаним телефоном.  

Вівторок, 23 липня 2019

Курс "5 видів локонів"

Деталі та запис за нижчевказаним посиланням.