Навчання та розвиток у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 18 липня 2019

Заняття "Пологи. Тренуємо методи дихання та природнього знеболення"
18.07.2019 10:00

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Тренінг-гра "Нетворкінг: збільши своє коло друзів" Юлія Стецюк

Юлія Стецюк— Засновниця подій «Focus IF»— Спеціаліст з нетворкінгу— Маркетолог— Політичний консультантТи дізнаєшся:— що таке нетворкінг і для чого він— з ким варто дружити, а з ким ні— що таке коло знайомств і як воно впливає на твоє майбутнє— в чому твоя цінність для інших і як цим користуватисьТи навчишся:— легко і без стресу знайомитись з новими людьми— знайти цікаві теми для розмови— бачити і здобувати більше класних можливостей для себеВхід вільний!

Заняття з гри на перкусійних інструментах

Всі, хто чекав, а також ті, хто не знав, долучайтесь!Ми починаємо цикл занять на перкусії під керівництвом джембіста Anton Borunez.Два рази на тиждень, по понеділках та четвергах, будемо джемити на всіх інструментах, які в нас вже є. А це джембе, шейкери, глюкофон, калімба, бубон, тамбурин, ксилофони, рейнстік, маракаси, трикутники, дзвіночки, гітара.Якщо маєте свої інструменти, приносьте.Тож, перше заняття відбудеться у наступний понеділок,Вартість 1 заняття для дорослих 50 грн, для дітей 30 грн.В подальшому буде сформована окрема дитяча група.До зустрічі!

Extemporaneous Speech / Public Speaking

Hi everyone,This Thursday we'll have meeting with Mitch Robinson, American who lives in Ivano-Frankivsk now. We'll speak about extemporaneous speech aka public speaking.Join our discussions!

Завтра, 19 липня 2019

Презентація доробку Володимира Сабадухи

Українська національна ідея та концепція особистісного буття.Відзначаємо двадцятиліття незалежної української держави, і в цьому контексті книга Володимира Сабадухи привертає увагу кожного свідомого громадянина. Уже багато написано на тему національної ідеї, державотворення, становлення політичної, чи як нині модно казати – громадянської нації, тому читачеві складно зорієнтуватися в розмаїтті думок і поглядів. Дехто скептично може зауважити, що серед численних праць багато таких, що повторюють одна одну, не вносять свіжої думки в трактування й розуміння національної ідеї.Перед нами справді новий, оригінальний погляд на феноменнаціональної ідеї, висловлений дослідником, який ґрунтовно осмислив це поняття, апробував свої думки в численних дискусіях, публікаціях, виступах на конференціях, захистив наукову роботу – кандидатську дисертацію, довівши,що має право на власне бачення цього феномена.Назва книги засвідчує, що під час осмислювання національної ідеї автор приділяє основну увагу концепції особистісного буття людини – „атома” нації.В українських реаліях ця увага має виняткове значення. Кожен, хто навіть побіжно знайомий з історією України чи історією української культури, знає, що завойовники наших земель і окупанти різного ґатунку всіма силами намагалися насамперед позбавити націю провідників – особистостей, які могли повести за собою народні маси, продукувати нові ідеї, над усе вболівати за „общеє добро”. Зманювали й титулами, і високими посадами при урядах, а неспокійних і не ласих на обіцяні блага просто фізично винищували, залишаючи розмножуватися переважно “посередностей” – масу, що задовольнялася обіцянками „хліба і видовищ”.

Розвиваємо емоційний інтелект граючи!
19.07.2019

Емоційний інтелект – здібності, які беруть участь в усвідомленні та розумінні власних емоцій і емоцій оточуючих. Люди з високим рівнем EQ добре розуміють свої емоції і почуття інших людей, можуть ефективно керувати своєю емоційною сферою і вони легше досягають своїх цілей у взаємодії з оточуючими. Щоб розвинути в собі здатність до найбільшого відчуття щастя та успішної самореалізації, людині варто розвивати свій емоційний інлелект. Адже завдяки йому ми можемо знайти баланс між розумом та почуттями і наблизитись до відчуття гармонії у житті. Також завдяки грі: - розвиваємо креативність та сміливість;- отримуємо навички спілкування;- розвиваємо творчість та щирість у розкритті власних емоцій;- вивчаємо та говоримо англійською.Гра для тих, хто хоче бути впевненим у собі, усвідомленим у своїх емоціях та діях, підготовленим до життя і відкритим до змін. Гра буде цікава як для дорослих, так і для дітей (від 8 років). Набираю групу дорослих і групу підлітків.   Для дорослих: щотижня (пятниця та субота) з 10:00 - 12:30Для дітей: щотижня (субота) з 13:00 - 15:00Участь у грі платна. Реєструйтеся і приходьте на гру!

Управління талантами
19.07.2019 11:00
вул. Грушевського, 22А (конференц-зал "ELEKS")

Тренінг від Nataliya Mukhitdinova на тему: "Управління талантами з позиції керівника і чого потребують наші працівники насправді".Наталія Мухітдінова: "Світ стрімко змінюється навіть у нашій провінції. Приходить молодь, яку навіть зрозуміти важко, а з нею ще треба домовитись. На тренінгу розгорнемо історії про мотивації працівників з різних точок зору. Як мотивацію бачать керівники і як її бачать працівники. Чи співпадають вектори руху у цих інтенцій?"Запрошуємо на тренінг керівників ІТ компаній та керівників HR відділів компаній учасників Івано-Франківський ІТ кластер.Кількість місць обмежена! Участь платна при умові попередньої реєстрації. Вартість участі в тренінгу - 50$.P.S. Частина коштів, отриманих за квитки, будуть витрачені на соціальні ініціативи ІТ Кластера.

Субота, 20 липня 2019

Майстер-клас з олійного живопису "Маяк"

Вартість - 360/440 грн.  Деталі та бронювання за нижчевказаним телефоном. 

Тренінг "Від цілі до дії. Як поставити справжні цілі та перейти до дій?"
20.07.2019 13:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Археологія: виявлення справжніх бажань та прагнень2. Дерево цінностей та орієнтири по життю3. Звільнення: позбавлення від нав'язаних ідей, прагнень, правил та цілей4. Подорож в майбутнє та усвідомлення бажаного життя5. Діагностика сфер життя й визначення зон розвитку6. Метод сходинок: перехід від бачення майбутнього до щоденних дій7. Стовпи досягнення цілей та бажаних результатівВестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн. Обов'язкова попередня реєстрація.

Майстер-клас з олійного живопису "Улюблена картина"

Вартість - 400 грн. Деталі та бронювання за нижчевказаним телефоном. 

Заняття з пошиття одягу

Минулі дві суботи 22 та 29-го червня потусувались дуже продуктивно (на фотографії, пробачте, часу на знайшли :)), тому продовжуємо і запрошуємо на наступні тусовки: 06.07 - 4 місця20.07 - 4 місця І для цього зовсім не потрібно вміти шити. Потрібне тільки ваше бажання навчитись та потусуватись в товаристві однодумців. Майже індивідуальне заняття. Кидайте фото в коментарях, що б ви хотіли собі пошити, а ми зорінтуємо скільки потрібно буде тканини для виробу.   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Кондитерський курс для початківців. Рівень 1
20.07.2019 10:00

Ти новачок і хочеш спробувати себе у кондитерській справі? Ми підготували програму, де наш шеф-кондитер допоможе тобі опанувати всі основи кондитерського мистецтва: різновиди тіста, види кремів, пропиток, прослойок та багато іншого.⠀Програма курсу:● Зефір чорна смородина● Макарон молочний шоколад-маракуя (основи приготування тіста макарон, шоколадний ганаш)● Сінабони з соленою карамеллю та вершковою заливкою (дріжджове тісто, домашня карамель)● Морквяно-апельсиновий торт (морквяні бісквіти, крем чіз)● Парі брест (заварне тісто з крокаліном, крем муслін, праліне)● Тарта ваніль-малина (основи пісочного тіста, крем патіс’єр)● Мусове тістечко Капучіно (мус на темному шоколаді з ромом, бісквіт з праліне, глазур гурме, набивний ганаш)⠀Вартість: 1700 грн   Реєстрація за нижчевказаним посиланням та телефоном.

Любов Чернікова "Життя, творчість, бізнес: стратегічне планування як основа успіху"

Українська дизайнерка, засновниця бренду Chernikova, поділиться власним досвідом того, як важливо приділяти увагу стратегічному плануванню життя та бізнесу. Зокрема, розповість про себе та свою компанію, а також про те, що допомагає рухатись до своїх мрій і не здаватись. Зустріч є відкритою і проводиться за ініціативи Відкритий Простір, у межах проекту #ДавайЗміни (програми з підготовки менеджерів громадських ініціатив, яка допоможе учасникам згенерувати, спланувати та реалізувати класні ідеї змін у громадах з метою створення комфортного простору для життя у малих містах і селах)Це зустріч для всіх, хто:- зацікавлений у розвитку своєї справи,- хоче почути досвід успішної дизайнерки у практиці стратегування- шукає натхнення на шляху до своєї мрії - усіх поціновувачів української моди та бренду Chernikova Мешканці міста зможуть у дружньо-неформальній атмосфері почути від Любові Чернікової - дизайнерки сучасного етно-одягу, яким захоплюються в Україні та далеко за її межами - про власний досвід стратегічного планування, який допомагає досягати успіху в улюбленій справі та житті   Вхід вільний. 

Базовий курс з дентальної імплантації, хірургічні та ортопедичні

Розпочинаємо реєстрацію на семінарТема: Базовий курс з дентальної імплантації,хірургічні та ортопедичні аспекти.Лектори:Слинько Юлія Олександрівна,к.мед.н,офіційний лектор МІА MODE AkademyПогарський Антон розробник систем в 3D технологіяхПлан семінару:-види імплантації-показання протипоказання-будова кісти,анатомічні особливості-остеоінтеграція та репаративний остеогенез-титан, особливості виготовлення імплантів-різновиди імплантів та їх вибір відповідно до типу кістки-типи кісткової тканини, остеогенез, ремоделінг-планування імплантації-особливості хірургічного та ортопедичного протоколу відповідно до системи імплантації-клінічні випадки- важливість хірургічних шаблонів в імплантології (Антон Погарський)- обговорення

Неділя, 21 липня 2019

Майстер-клас "Медові тістечка"

Хто не любить медівник? Таких не має))) У нас цікава пропозиція для Ваших діток. Самостійно створити маленький шедевр до чаю - медове тістечко зі смачним кремом. Кожна дитина сама перекладе і задекорує ягодами і бізешками свій міні-тортик! Всі складові виключно натуральні: коржі на маслі і натуральному меді, крем - натуральні вершки і вершковий сир. Для дітей від 4 до 8 років.  Попередній запис за нижчевказаним телефоном.

Форум здоров'я

Дізнайтесь більше про можливості бути здоровими, щасливими та енергійними щодня. Вартість квитка - 30 грн. Реєстрація за вказаним посиланням.

Як створити свій YouTube канал і стати Ютубером?

Запрошуємо дітей від 9 до 14 років на відкритий урок!В програмі:• Як стати відомим і знаменитим не встаючи з дивана.• 5 кроків для створення свого YouTube-каналу• Як зібрати підписників на свій канал - 7 забійних прийомів• 7 найгарячіших тем, якими ви можете зайнятися в YouTube• Як стати мільйонером - практичний посібник для початківців• 10 ютуб каналів дітей, яких дивляться мільйони  Для батьків, в рамках заходу, розкажуть про програми:- Малої Комп'ютерної Академії- Міського Комп'ютерного Табору для дітей 8-15 років- Junior Summer Camp для дітей 10-15 років- Комп'ютерного табору в Сіетлі (США) для дітей 11-16 років Діє обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Понеділок, 22 липня 2019

Курси з риторики

Вам складно висловлювати свою думку на людях? Ви відчуваєте, що червонієте, затинаєтеся, і у вас "зникає" голос перед чи під час промовою?Тоді вам точно до нас. У нас ви навчитеся:1. Розмовляти чітко та правильно на різну тематику. 2. Вміти захопити та не відпускати увагу публіки.3. Зробити ваш виступ цікавим та незабутнім.Запрошуємо на курси з риторики у стилі Ted Talks , які стартують 22 липня.Вартість одного заняття 150 Грн. Існує система знижок.Для уточнення деталей про графік та інше, телефонуйте за нижчевказаними номерами.

Профілактика післяпологової депресії
22.07.2019 10:00

Про що буде на занятті: Що таке післяпологова депресія, післяпологовий блюз/смуток, чим вони відрізняються? Що спричиняє післяпологову депресію? І чому її важливо лікувати? Як жінка може зрозуміти, що у неї післяпологова депресія? Які жінки більше схильні до виникнення у них післяпологової депресії? Трохи про емоції, щоб справлятись з післяпологовим смутком. Як можуть допомогти сім’я та друзі? Психологічна адаптація до нового Я-мама. Матері характерна вразливість та мінливість настрою у післяпологовий період, правильне налаштування допоможе по-іншому, набагато глибше навчитися сприймати світ, свою сім’ю і себе саму.    Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Макарон та зефір"
22.07.2019 10:00

Якщо Ви давно мрієте навчитися готувати вишукані десерти, тоді запрошуємо на майстер-клас "Макарон та зефір".⠀Ви дізнаєтеся:⠀1. Як зробити ідеальні шапки для макарон.2. Приготування наповнювача - ганаш.3. Тонкощі приготування зефіру.⠀В програмі майстер-класу 5 смаків та яскрава кольорова гама десертів:● Макарон молочний шоколад-маракуя● Макарон малиновий● Макарон м’ята-лайм-полуниця● Зефір яблуко-ваніль● Зефір чорна смородина⠀Вартість: 1100 грн Реєстрація за нижчевказаним посиланням та телефоном. 

Тренінг для мам "Як підготувати до дитсадка себе і малюка"

Дорога молода мамо, я запрошую тебе знайти відповіді на всі питання про дитсадок, що тебе хвилюють. В програмі тренінгу "Як підготувати до дитсадка себе і малюка" є:⠀ відповіді на питання про адаптацію дитини до дитсадка, практичні знання: як складати психотерапевтичну казку про дитсадок, як створювати ритуали прощання та іграшки-"талісмани" до дитсадка (все це робить процес адаптації легшим), техніки підготовки до дитсадка мами (так-так, маму теж треба підготувати до дитсадка!). Тобто будемо вчитись шукати ресурси і підтримку в собі, приймати і розуміти емоції, проаналізуємо власні спогади про дитсадок.А тому, якщо Вашій дитині вже три, чи ще немає і року, Ви плануєте відвідувати дитсадок, вже почали, чи ще вагаєтесь з вибором, розумієте, що процес адаптації до дитсадка вас не омине (а я, як дитячий психолог, знаю, що цього процесу не уникнути, але можливо добре і завчасно до нього підготуватись), тоді⠀Ціна участі - 150 грн.Також є можливість прийти з малюком (передбачені послуги няні).⠀Кількість місць обмежена! Реєстрація за номером 

Вівторок, 23 липня 2019

Семінар від PBSerum
23.07.2019
вул. Грушевського, 22а (ViCosmetics)

Запрошуємо тебе на семінар від PBSerum 23 липня об 10:30 в Івано-Франківську!Темою буде: Клінічне застосування ферментотерапії (гіалуронідаза, коллагеназа, ліпаза) в практиці лікаря дерматокосметолога. Досвід використання в терапії рубців, розтяжок, корекції зайвих жирових відкладень, в терапії гіперкорекції, проведеної на основі стабілізованої гіалуронової кислотиТренер: Наталія Аліханіді.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаним телефоном..

Практичний семінар

Практичний семінар з постановкою руки: "Первинне навчання мезотерапії. Інтенсивний курс. Базові техніки роботи з голкою, мезоінтерфейс. Ускладнення від процедур та методи їх усунення. Відпрацювання технік роботи голкою на моделях."

Семінар "Безпека в домі. Як зробити дитинство безпечним?"
23.07.2019 10:00

Безпека - одна з головних базових потреб маленької людини. Що можуть і мають зробити батьки, щоб дитина відчувала себе у безпеці? Які небезпеки для малюка є в рідній домівці? Як захистити малюка на прогулянці та в подорожах? Хто і що загрожує дитині в процесі пізнання нею світу? Які неприємні, а деколи й трагічні моменти можна з легкістю попередити? На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді на занятті "Як зробити дитинство безпечним".Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.      

Ферментотерапія PBSerum / PBSerum Medical
23.07.2019 10:30

PBSerum (Іспанія). Клінічне застосування ферментотерапії  (гіалуронідаза, коллагеназа, ліпаза) в практиці лікаря дерматокосметолога.Досвід використання в терапії рубців, розтяжок, корекції зайвих жирових відкладень, в терапії гіперкорекції, проведеної на основі стабілізованої гіалуронової кислоти.PBSerum MEDICAL - інноваційна лінійка естетичних засобів для лікування фіброзно-змінених тканин.Спікер - Наталя Аліханіді (Natalya Alihanidi): лікар-дерматокосметолог, член експертної ради Асоціації косметологів-ін'екціоністов України.

Курс олійного живопису

На курсі ми знайомимося з матеріалами та технікою живопису, особливістю олійних фарб, вивчаємо основи колористики та змішення кольорів. І все це не сухою теорією, а в процесі практичної роботи, яка виллється в ваші персональні шедеври на холсті! Заняття 2 рази на тиждень: вівторок і четвер (8 занять по 2 години) 19.00-21.00Один із варіантів оплати: 920 грн із власними матеріалами 1320 грн із матеріалами студіїБронювання місця здійснюється при передоплаті 50 %.Запис за нижчевказаним телефоном.

Курс "5 видів локонів"

Деталі та запис за нижчевказаним посиланням. 

Курс підготовки до народження малюка

Розпочинаємо реєстрацію на Курс підготовки до народження малюка, який стартує 6 квітня!Теми курсу охоплюють не лише пологи, партнерську взаємодію в пологах, медичні втручання, ваші права в пологовому та природні методи знеболення, а й все про грудне вигодовування, післяпологове відновлення, догляд та психологію дітей і те, як змінюється життя й стосунки з появою малюка. Складається з 8 занять, кожне триває 2 - 2,5год. , перерва на чай зі смаколиками. Протягом курсу ви отримуєте додаткові інформаційні матеріали, а також після завершення ( й після народження) ви можете консультуватися з нами щодо усіх хвилюючих питань ( в межах компетенції ).Курс наповнений не лише теорією, а й практикою та освоєнням навичок. Заняття проходять в закритій невеличкій групі (3-5 жінок чи пар).Попередня реєстрація обов’язкова!Пишіть або телефонуйте, будь ласка, за номером нижче.

Середа, 24 липня 2019

SEcondoX - просто про сексуальну освіту

Випускники програми FLEX та студенти UMSA говорять про сексуальну освіту із молоддю у форматі воркшопів та інтерактивних лекцій.

Тренінг "Особисті кордони: як їх окреслити та зберегти?"
24.07.2019 18:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Поняття особистісних кордонів та їх види.2. Шляхи виявлення та окреслення особистісних кордонів.3. Збереження від зазіхань та розвиток асертивності.4. Захист від маніпуляцій та токсичних людей.5. Виявлення своїх справжніх потреб й почуттів.6. Сміливість бути собою та відповідальність за життя.7. Легкі способи прийняття важливих рішень.⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн. Необхідна попередня реєстрація.

Курс тренінгів "Бізнес доступний для всіх"

Власна справа - це легко! Навчися робити те, що ти любиш, і отримувати від цьго прибуток.Реєструйся зараз на курс тренінгів для тих, хто хоче започаткувати власну справу і отримай знижку. Результат, який отримає кожен учасник :-постановка своїх цілей-вибір ніші -налагоджена робота в соцмережах-впевненість в собі і своїх силах-зменшення страху-запуск таргетованої реклами та при бажанні у блогерів-аналіз реклами, вибір найрентабельніших параметрів-навики написання текстів для реклами-прописані скрипти-напрямок розвитку бізнесу-участь в групі у вайбері з онлайн-підтримкою-нові знайомства з успішними людьми-зворотній зв’язокКурс триває 5 тижнів та складається з 5-х блоків, також онлайн підтримка в групі у вайбері.   Програма курсу1. Блок-знайомство-постановка цілей-вибір ніші -праця з переконаннями-методи боротьби зі страхами2.Блок-звички успішних людей-балансна модель Пезешкіяна-підняття ентузіазму-соцмережі-дошки оголошень3.Блок-таргетована реклама в Facebook та Instagram-офери та тексти для продажі-мотивація4. Блок-аналіз реклами-співпраця з блогерами-скрипти5.Блок-консультація кожного учасника -запитання-відповідіВартість 2500 грн, при реєстраціїї до 15 липня - 2100 грн.Реєструйся зараз за телефоном Візьми відповідальність за свій успіх.

Семінар від ЕМЕТ
24.07.2019 11:00
вул. Галицька, 22а (ViCosmetics)

Запрошуємо тебе на семінар від ЕМЕТ  в Івано-Франківську!Темою буде: Лінія Селфі (напівпрофіль) в фокусі: можливості одночасного застосування філлерів, гіалуронової кислоти і ботулінотерапії.Тренер: Зафар Сулейменов.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаними телефонами.

Четвер, 25 липня 2019

Семінар для косметологів

25 липня об 11 годині відбудеться семінар для косметологів. Тема семінару "Антивікові процедури на основі косметологічної продукції ТЦ Міла". Детально буде розглянуто техніку проведення гіпсової маски. По закінченні семінару видаються сертифікати. Семінар проводитиме представник ТМ Міла.

П`ятниця, 26 липня 2019

#momtimeclub

Для вас виступатимуть спікери:Олена Куравська - косметолог спеціаліст естетичної медицини. Тема: Вибір косметики та домашній догляд. Як правильно підібрати косметику по типу шкіри? Висипання (акне) в різні вікові категорії. Наталія Мізерак - педагог-психолог. Тема: Ігри які допомагають заспокоїти емоції дитиниЛілія Ткачук. Тема: Аліменти по-новому: можливості, якінадає новий законА також вас чекає:Аніматор для діток;Фотограф+фотобутафорія;Смаколики;Подаруночки кожному   Деталі та квитки за нижчевказаним посиланням та телефоном. 

Заняття "Золоті правила м'якої адаптації новонародженого"
26.07.2019 18:00

Про що буде на занятті: Що закладає міцний фундамент для гармонійного розвитку дитини? Чи відчуває дитина стосунки між батьками? Про емоційну регуляцію. (Батьки, які комфортно почуваються зі своїми емоціями вчать малюків комфортно почуватися з їхніми). Про сон немовлят (в тиші чи ні, сумісний чи ні, колисати чи ні). Підтримуючі послання для розвитку дитини. Розмова, казка, руханка, музика, спів, ігри та інші способи найпершого виховання. Що важливо встигнути сказати, зробити в перші дні, тижні після народження. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття! Заняття проводить перинатальний психотерапевт, практикуючий психолог, сімейний консультант Ольга Шологон.Додаткова інформація та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Семінар "Мистецтво засмаги від Institut Esthedrm!"
26.07.2019 11:00
вул. Грушевського, 22а

Колеги, запрошуємо вас на безкоштовний науково-практичний семінар на тему «Мистецтво засмаги від Institut Esthedrm!».ПРОГРАМА:Філософія і ключові патенти бренду Institut EsthedrmНе проти сонця, а разом з ним!Що таке SPF ??? І що ми про нього не знаємо.Спектр сонячного випромінювання.Сонцезахисні засоби Institut Esthedrm.Класифікація сонцезахисних лінійок:- Засмага і захист- Засоби високого ступеня захисту- Збереження засмаги- Автозагар6. Актуальний весняно-літній догляд за шкірою, бестселери Institut Esthedrm.Практична частина:процедура DetoxТренер: Остроумова Юліана - сертифікований тренер Institut Esthederm, лікар-дерматовенеролог-косметолог, трихолог, член асоціації трихолог України.Вартість: безкоштовноПрисутність потрібно підтвердити заздалегідь за телефонами нижче.

Мистецтво засмаги від Institut Esthedrm
26.07.2019 10:30
вул. Грушевського, 22а

Запрошуємо тебе на мистецтво засмаги від Institut Esthedrm в Івано-Франківську!Темою буде: 1. Що таке SPF? І що ми про нього не знаємо.2. Спектр сонячного випромінювання.3. Як жити разом з сонцем, а не захищатися від нього.4. Філософія і ключові патенти бренду Institut Esthedrm.5. Сонцезахисні засоби Institut Esthedrm.6. Класифікація сонцезахисних лінійок. Нова лінійка EXELLAGE.Тренер: Юліана Остроумова.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаним посиланням.

Субота, 27 липня 2019

Курс турботливого піклування

Як правильно надавати допомогу людям,які цього потребують найбільше? Для того, щоб допомогти комусь ти спершу маєш допомогти собі.Щоб розмовляти з кимось про чиюсь смерть, необхідно самому зрозуміти свою смертність.8 годин інтенсиву, по 4 години в день.Ми будемо говорити про сумне.Багато практичних завдань, які відкриватимуть очі на все.Вартість курсу 450 грн.27-28 липня з 12:00 до 16:00Реєстрація за нижчевказаним посиланням.   

Семінар "Теоретичний та практичні підходи у розумінні сновидінь"

Шановні учасники та колеги, на перший модуль (за 3 модульною програмою), формується група для проходження навчально-практичного семінару."Теоретичний та практичні підходи у розумінні сновидінь для психологічного та психотерапевтичного консультування".На семінарі отримаємо:З теорії: сни з історії людства та відношення до них: древні греки, деякі племена, Блаженний Августин, Фома Аквінський, З. Фройд, А. Адлер, К. Юнг, та інші.В практиці: Ви отримаєте інструменти, які допоможуть кожному особисто, а також у психологічному консультуванні розуміти глибоку символіку сновидінь.Будемо мати змогу познайомитись з різними консультативними методиками у розумінні сновидінь.Передбачається три модулі. Кожен модуль по два дні (з частотою приблизно 1 раз на місяць). В кінці навчального курсу є змога отримати сертифікат. Кошт навчання складає 1500 гривень за 1 модуль.

Акторські курси

Досить сумніватися! Щоб бути актором, не обов’язково закінчувати університети. Багато голлівудських акторів, таких як Холі Бері, Бред Пітт та ін. стали зірками, просто закінчивши курси акторської майстерності. Повір нарешті в себе та приходи на курси від театру-студії «ГРОТЕСК», де ви зможете втілити свою мрію – доторкнутися до світу театру, взяти участь у постановці справжнього спектаклю, спробувати себе у танці та вокалі, зняти всі можливі затиски.Деталі за нижчевказаним телефоном.

Ключниця “Картина в мініатюрі”
27.07.2019 12:00

Часто губите або забуваєте ключі? Тоді вам - до нас! На цьому майстер-класі ми навчимо вас робити ось таку ключницю в вигляді милої картинки з мініатюрними меблями.Будемо працювати з гарячим клеєм.У вартість входять матеріали, а готову річ ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 180 грнЗапис за нижчевказаним посиланням чи телефонами.

Внутрішня інженерія.

План семінару:1. Що таке енергія?2. Де живе енергія в тілі?3. Як керувати енергією?4. Жіноча VS Чоловіча енергетики.Для того, щоб зареєструватись на семінар пишіть в дірект за нижчевказаним посиланням і очікуйте підтвердження.

Тренінг "Пріоритети: як правильно визначати та застосовувати?"
27.07.2019 13:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Пріоритети та способи їх визначення2. Діагностика навичок делегування3. Міфи про пріоритети й делегування та новий погляд на встановлені правила4. Азбука планування й принципи використання пріоритетів5. Способи й закони успішної передачі завдань іншим6. Інструменти підвищення ефективності діяльності, оцінки та контролю7. Координати часових витрат й шляхи досягнення більшого за менший часВестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн.

Знайомство з НГО "Відкриті Клітки"

27 липня в Івано-Франківську відбудеться знайомство з зоозахисною організацією "Відкриті клітки". Розповімо про нас та зоозахист в Україні, зокрема поговоримо про ефективний альтруїзм.

Неділя, 28 липня 2019

Reading Club - William Faulkner - Barn Burning

Hi everyone!Due to the election on July 21, our next meeting will take place on Sunday, July 28. We will discuss a short story "Barn Burning" by William Faulkner - another American writer.

Майстер-клас "Декорування баночки"
28.07.2019 12:00

На цьому майстер-класі ми навчимо вас як звичайну скляну баночку зробити такою апетитною і солодкою, що її захочеться з'їсти. Чудова ідея для декору та зберігання усіляких дрібничок, чи не так? ;)На цьому майстер-класі будемо ліпити з полімерної глини.У вартість входять матеріали, а готову річ ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 180 грнЗапис за нижчевказаним посиланням чи телефонами.

Система омолодження організму та енергетичного детоксу "Крила"

Система омолодження організму та енергетичного детоксу «КРИЛА»:• Комплекс легких фізичних та дихальних вправ, енергетичних прокачок та медитацій, спрямований на зцілення, гармонізацію та відновлення здорової роботи організму людини. • Система «КРИЛА» передбачає формування навиків роботи зі своєю психічною енергією, біоенергією і не вимагає від учасників якогось рівня фізичної підготовки на початку занять. • Легкість і комфорт у виконанні вправ підвищують в учасників групи віру в себе, самооцінку і любов до себе, свого тіла, свого життя.Заняття за системою «КРИЛА» будуть особливо корисними для:людей, які прагнуть оживити свою вроджену красу (як зовнішню, так і внутрішню);жінок після пологів; жінок з гінекологічними проблемами;людей з легкими порушеннями опорно-рухового апарату (сколіози, кіфози, лордози та ін.);людей після травм та захворювань, які потребують відновлення та реабілітації;людей із зайвою вагою;людей, які відчувають зниження життєвого тонусу та настрою; людей, які вже давно прагнуть змін, але їх зупиняли сумніви: "А чи впораюсь я?"

Понеділок, 29 липня 2019

Майстер клас з декорування чашки "Піжамна вечірка"
29.07.2019 13:00

Майстер клас з декорування чашки полімерною глиною.На даному майстер класі ви отримаєте унікальну можливість -власноруч створювати чудові подарунки для себе та своїх рідних і друзів. Можливо, саме це навчання стане новим етапом у вашому житті та ви розпочнете власну справуЗрештою, ми з вами проведемо чудовий день, наповнений новими знаннями, крутими емоціями та в гарній компанії На мк:Ви освоїте основи ліпки фігурок, разом з вами ми розберемо пропорції та "лялькову анатомію" щоб декор на чашці виглядав гармонійно. Дізнаєтесь секрети термообробки та всі нюанси кріплення декору до чашки для довгої експлуатації.Навчимося "шити" одяг з глини. Надавати структуру та форму.Детально розберемо декілька варіантів зачіски та як правильно створювати "перучки".Все це та багато цікавих нюансів роботи з глиною входять в програму курсу.Попередній запис обов'язковий.2 дні, 2 групи. Дитяча від 10 до 15р). Доросла- від 16р.Кількість місць обмежена.Вартість мк-700Орієнтовна тривалість-4-6 годинВсі матеріали (включно з чашками), інструменти та розхідники надаються мною в повному обсязі. А ще, дитячий майтер клас-це чудова можливість на канікулах "заняти" ваше чадо захопливою справою і отримати приємний бонус у вигляді 6 годин для себе

Комбіновані курси масажу

Ви шукаєте себе, своє місце під сонцем і хороший стабільний заробіток?Тоді прийшла пора змінювати свою професію...Масажист-Універсал змінить ваше життя!Прибуткова то затребувана професія дасть Вам можливість заробляти достойно!Курс 6 тижнів, ранкові та вечірні групи, навчальний матеріал та посібники, максимум практики та навчальні відео...все для того щоб Ви освоїли нову професію та стали успішними і конкурентно спроможними!!!Хто готовий на зміни і успіх телефонуйте і скоріш реєструйтесь.Кількість місць обмежена 

Вівторок, 30 липня 2019

Тренінг "Все про емоційний інтелект дитини"
30.07.2019 17:00
вул. Мельничука, 16б ( ІФ - Європейська Школа Лідерства та Бізнесу)

Для кого цей тренінг:- для батьків, які прагнуть виховати емоційно стійку і здорову дитину;- для найближчого кола родичів, які беруть участь у вихованні дітей;- для всіх, хто любить і працює з дітьми.В чому допоможе вам цей тренінг?- зрозуміти особливості емоційної сфери дітей, ідентифікувати, які ситуації викликають ці емоції- зрозуміти, що таке емоційний інтелект, навчитись емпатійному слуханню.- покращить роботу над імпульсами, керуванням емоціями.- навчить сприяти розвитку емоційної компетенції у дітей, навчить контролювати гнів, керувати власними емоціями розумно.Вартість – 250 гр., в день події – 300 гр. Тривалість – 3 години. (17.00-20.00).

Семінар від Fusion Mesotherapy та BeautypharmaCo
30.07.2019 10:30
вул. Грушевського, 22а (ViCosmetics)

Запрошуємо тебе на семінар від Fusion Mesotherapy та BeautypharmaCo 30 липня об 10:30 в Івано-Франківську!Темою буде: Досягнення довготривалих результатів в мезотерапії з "Fusion Mesotherapy" та "BeautypharmaCo": Основні принципи мезотерапії. Мезотерапія обличчя. Мезотерапія тіла. Мезотерапія волосистої частини голови. Огляд монопрепаратів для мезотерапії. Препарати BeautypharmaCo в анти-ейдж терапії. Практична частина: демонстрація процедури.Тренер: Тетяна Зеленько.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаним телефонами.

Середа, 31 липня 2019

Тренінг "Знайомство з внутрішньою дитиною: як почути й зрозуміти?"
31.07.2019 18:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Знайомство з «внутрішньою сім'єю»2. Контакт з внутрішньою дитиною3. Діагностика стану внутрішньої дитини та її потреб4. Шляхи зцілення внутрішньої дитини5. Способи підвищення особистої мотивації6. Шлях до незалежності та самостійності7. Побачення з внутрішньою дитиною та звільнення від минулих образ⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн. Необхідна попередня реєстрація.

Четвер, 01 серпня 2019

Майстер-клас "Суші та основи японських ролів"
01.08.2019 18:00

Суші стали дуже популярними останнім часом, а їх приготування — це справжнє мистецтво, яке стає ще ціннішим, коли готуєш власноруч.⠀В програмі майстер-класу:- Каліфорнія класік- Сирний ролл- Макі з лососем⠀Хочете гарно та цікаво провести вечір?Бронюйте місця на практичному майстер-класі! Не відмовляйте собі в смачній вечері⠀Вартість: 500 грн.⠀Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням або телефоном 

Субота, 03 серпня 2019

Майстер-клас по ліпці авторської ляльки
03.08.2019 11:00

Лялька- це не просто іграшка! Це справжнє мистецтво. Дане навчання допоможе вам освоїти основи створення ляльок. Дасть змогу знайти нове захоплююче хоббі чи навіть створити власну справу!За 4 дні ви зможете створити ляльку своїми руками, навіть, якщо ніколи в житті не ліпили з глини!Всі матеріали та інструменти входять у вартість курсу. Все, що вам потрібно- лише гарний настрій та бажання творити!

Тренінг "Системи управління часом. Як обрати та створити свою власну?"
03.08.2019 13:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Переваги та способи організації життя2. Життя, як проект або організація без стресу3. 12 тижнів в році, як досягати вдвічі більше ніж інші за рік?4. Планування для творчих людей та способи його впровадження5. Модулі часу й шляхи їх використання6. Карта життя й тижня на практиці7. Способи створення власної системи планування⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн.

Майстер-клас з миловаріння
03.08.2019 12:00

Сезон кавунів в БАОБАБі уже розпочався! Тож пропонуємо вам познайомитися з технікою "миловаріння" та зробити власноруч ось таке яскраве кавунове мило.На цьому майстер-класі будемо працювати з мильною основою та розтоплювати її на водяній бані.У вартість входять матеріали, а мило ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фотоДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 120 грнЗапис за нижчевказаним посиланням та телефонами.

Проектний модуль програми “Youth and education”
03.08.2019 09:00

Готов(ий/а) змінювати освіту у своєму регіоні? СТАН/STAN art group розпочинає додатковий набір на проектний модуль програми “Youth and education”.Проектний модуль програми “Youth and education” проходитиме з 3 по 5 серпня в креативному просторі Хата-Майстерня. Експертом цього модулю стане засновник керівник регіонального відділення мережі волонтесьских гуртків програмування для дітей "CodeClub", член ГО "Інша Освіта" і співзасновник Івано-Франківського Робоклубу Сергій Никоноров. Останні чотири роки Сергій працює на межі формальної і неформальної освіти, ініціюючи освітні програми та проекти, що створюють синергійні зв’язки в цих, на перший погляд, різних середовищах.Разом з ним модуль вестиме Олеся Архіпова — тренерка і фасилітаторка з досвідом проведення близько 150 тренінгів на тему критичного мислення та захисту прав людини.Учасники та учасниці:- розглянуть кейси успішних проектів у сфері освіти- навчаться мислити проектно, аналізувати свої та чужі помилки у впровадженні освітніх ініціатив;- отримають базові знання з проектного менеджменту;- почнуть розробляти власні проекти з розвитку Прикарпаття.Нагадаємо, кращі з проектів, розроблених учасниками та учасницями програми “Youth and education” отримають фінансування, а також менторську підтримку від міжнародних та українських фахівців.Участь безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування. Заповнити форму участі у програмі можна за посиланням  до 28 липня включно.

Що потрібно вчити в 9 років, щоб заробляти більше за батьків в 14

Запрошуємо на відкритий урок "Що потрібно вчити в 9 років, щоб заробляти більше за батьків в 14"Чому потрібно вчити дітей, щоб надалі вони могли заробляти на своїх знаннях, ідеях і талантах? Саме про це ви зможете дізнатись на відкритому уроці.Технології не стоять на місці!Саме тому сьогодні ми навчаємо дітей тому, що принесе моральне і матеріальне задоволення їм, а їхнім батькам - спокій і впевненість вже в недалекому майбутньому.Захід для дітей від 9 до 14 років та їх батьків. В програмі:• 5 найвідоміших дітей-мільйонерів• 5 сучасних технологій, які можуть вивчати діти• 7 областей знань, які будуть затребувані через 5 років• 5 найважливіших предметів, без яких не можна уявити майбутнє• 3 способи визначити, з чого початиА для батьків, в рамках заходу, розкажуть про програми:- Малої Комп'ютерної Академії- Міського Комп'ютерного Табору для дітей 8-15 років- Junior Summer Camp для дітей 10-15 років- Комп'ютерного табору в Сіетлі (США) для дітей 11-16 роківРеєстрація обов'язкова!

Неділя, 04 серпня 2019

Голова єдинорога, композиція на стіну
04.08.2019 12:00

Запрошуємо вас створити ось таку милу та дуже оригінальну композиція на стіну у вигляді єдинорога. Казковий єдиноріг, зроблений власноруч, точно даруватиме гарний настрій та стане чудовою окрасою інтер'єру.У вартість входять матеріали, а готову річ ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 220 грнЗапис за нижчевказаним посиланням та телефонами.

Понеділок, 05 серпня 2019

Семінар "Перший рівень цигун"
05.08.2019 19:30

Практика Чань з Шаоліня! На цьому семінарі даються заняття, вміння та комплекс вправ, що дозволяють людині здобути силу, здоров’я, знання, гармонію, рівновагу та багато іншого. Під час занять цигун людина: покращує свою енергетику та емоційний стан; позбавляється від непотрібної інформації, поганих думок, неврозів; вчиться розуміти корінь будь-якої проблеми та знаходити –вірні рішення в будь-яких життєвих ситуаціях; вчиться лікувати руками (для себе та близьких);вчиться отримувати 100% вірні для себе відповіді на будь-які свої запитання.

Середа, 07 серпня 2019

Мови любові: як полюбити себе та інших?
07.08.2019 18:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Любов до себе та ознаки її нестачі.2. Причини неприйняття себе й слабкої любові до себе.3. Мови любові до себе та інших.4. Час для себе, як його знаходити й оберігати?5. Підтримка й віра в себе: як зміцнити й де шукати?6. Турбота про тіло й шлях до його прийняття.7. Свято щодня або як насолоджуватися кожним моментом?⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн.

Презентація книги "Ніж, якого не відпустиш"
07.08.2019 18:30

Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво АССА запрошують на презентацію першої частини трилогії Патріка Несса «Ходячий хаос» - «Ніж, якого не відпустиш» та зустріч із перекладачем книги Остапом Українцем/Остап Українець.Світовий бестселер «Ніж, якого не відпустиш» - роман-антиутопія, перша книга трилогії «Ходячий Хаос». Головний герой книги Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути…   Вхід вільний.

Субота, 10 серпня 2019

Другий рівень цигун
10.08.2019 17:30

Робота із середнім дантянем. Перетворення енергії в енергію Шень. Комплекс дихальних вправ та багато іншого корисного. Можлива участь тільки після проходження першого рівня.   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Тренінг "Потік, як керувати увагою та встигати більше за менший час?"
10.08.2019 13:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Види та стани уваги2. Потік: його переваги та особливості3. 7 способів частіше потрапляти в потік4. Виявлення та ліквідація відволікаючих факторів5. Колесо зосередженості та потоку6. Способи збереження резервів уваги7. Мінімалізм та максималізм: переваги й недолікиВестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн.

Неділя, 11 серпня 2019

SPA для Душі - жіноча психологічна група
11.08.2019 11:00

«SPA для Душі» - це жіночий простір підтримки і прийняття, де Ви зможете доторкнутися до себе справжньої, обмінятися досвідом з іншими жінками та дізнатися нове в атмосфері легкості та натхнення. Жінка - Легка. Натхненна. Мрійлива. Ніжна…Втомлена. Розгублена. Відсторонена. Невпевнена…Кожна з нас буває дуже різною. Яка Ви зараз? А якою б хотіли бути?Ця група для Вас, якщо Ви:  помітили, що десь розгубили життєрадісність, енергійність і легкість; взяли надто багато відповідальності та нагадуєте "білку в колесі"; живете з почуттям невпевненості, маєте звичку критикувати себе; часто роздратовані і відчуваєте себе "вичавленим лимоном"; забули про себе, свої бажання, не знаєте, чого хочете; втратили відчуття власної привабливості та сексуальності. Наша група - це хороша можливість:  підсилити впевненість, відчути власну цінність і унікальність; відновити довіру до себе, почути свої бажання, розширювати власні дозволи і втілювати в реальність власні «ХОЧУ»;  краще зрозуміти природу і багатогранність власної жіночності, привабливості і сексуальності; навчитися розрізняти свою і чужу відповідальність, брати підтримку та наповнюватися енергією;  покращити вміння домовлятися і знаходити взаєморозуміння з близькими людьми; знизити рівень тривожності і віднайти, що приносить Вам відчуття щастя, легкості та повноти життя. Зустрічі відбуватимуться раз в місяць, та розкриватимуть важливі питання жіночого життя.Теми, з якими ми будемо працювати на групі : цінність себе і самооцінка; жіночність, прийняття тіла та сексуальність; стосунки чоловіка і жінки; батьківсько-дитячі відносини; жіноча дружба і конкуренція; страх, тривога, відчуття безпеки; відновлення, ресурси та натхнення.Організаційні моменти: 10 учасниць тривалість - 4 години вартість участі - 500грн, аванс на карту Приватбанку -250грнВедучі: Світлана Олійник Mariya NavrotskaЗареєструватися та задати запитання про групу можна за нижчевказаним телефонами.

Понеділок, 12 серпня 2019

Інтенсив із комунікації by Stephiniv 39 набір
12.08.2019 17:00

Якщо Ви хочете покращити мовні навички і подолати комплекси, які заважають відкрито і гарно говорити – запрошуємо на Інтенсив з риторики та комунікації by Stephiniv!Христина Стефінів (Christina Stephiniv) - радіоведуча, засновниця школи комунікації #риторика_by_Stephiniv тренер із постановки голосу, журналістка, авторка унікального риторичного курсу "Не ділом, а словом" (понад 1000) успішних тренінгів!)Тренінг поділено на 2 блоки: 1) Ази ораторської майстерності та видобуття і постановка голосу (3 заняття-практикуми)2) Самопрезентація, дебати та переговори: позиціонування, ефективність, прибуток, виграш та контракт ! (3 заняття-практикуми)   Всього до 5 місць, задля максимально ефективної роботи кожного з учасників.Для запису телефонуйте за нижчевказаним номером. Час та дати проведення:Щоразу – 17:00-20:2012.08 (понеділок)14.08 (середа)16.08 (п`ятниця)19.08 (понеділок)21.08 (середа)23.08. (п`ятниця) 26.08. (понеділок)

Четвер, 15 серпня 2019

Жіночий ретрит "Чуттєвість та натхнення"

Запрошуємо жінок взяти участь в унікальній програмі відновлення та відпочинку, занурення в жіноче коло та отримання заряду енергії від первозданної краси Карпат!Програма «Чуттєвість та Натхнення – жіночі крила» - це пробудження через тіло та пізнання через Слово. Три неймовірних дні у самісінькому серці Гуцульщини, поблизу м. Косів.На вас чекає гармонійна програма, орієнтована на жіночий відпочинок, відновлення та м’яке занурення у світ своєї Чуттєвості та Творчості!Станцювати танець-медитацію, написати свій перший вірш, серед правічного шуму карпатського лісу зануритися через унікальні тілесні практики у свої глибини, медитувати, творити незвичні листи, займатися кама-йогою, спілкуватися, веселитися, гуляти… Споглядати неймовірні краєвиди та простори Карпат (адже місце проведення знаходиться під Сокільським хребтом на висоті 600 метрів над рівнем моря). Дихати на повні груди та відчувати себе вільною і щасливою Жінкою!

Субота, 17 серпня 2019

Тренінг "Як досягати високої ефективності без вигорання?"
17.08.2019 13:30
вул. Соломії Крушельницької, 2

В програмі заняття:1. Три стовпи високої продуктивності2. Секрет стійкого успіху в досягненні бажаних результатів3. Основи управління енергією та активатори внутрішніх сил4. Фокус та потік: шляхи управління увагою5. Парадокс відпочинку та шлях до себе6. Мінімалізм для досягнення максимальних результатів7. Розмова з собою та шлях до екологічного досягнення мети⠀ Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі– 199 грн.

Базовий курс "Архітектура брів PRO 3.0"

Базовий курс для броумейкерів "Архітектура брів PRO 3.0". Дводенний курс з теорією та відпрацюванням. Багато корисної та цікавої інформації, підготовка майстра до роботи з клієнтомОбмежена кількість місць, тому записуйтесь за нижчевказаним посиланням. 

Неділя, 18 серпня 2019

if.rb meetup #6

If.rb повертається з новими спікерами!Наш шостий мітап розпочне Volodya Sveredyuk з дружнього нам рубі-ком'юніті Lviv RUG #pivorak! Розкаже про TDD for Rails developers. Обіцяє, що буде цікаво?Другий спікер - Володимир Кіх зі Львова розповість про Decorators: why and how to use them. Все набуте з досвідом реальних кейсів?Задля вашого комфортного розміщення просимо зареєструватися за нижчевказаним посиланням. 

Понеділок, 19 серпня 2019

Старт курсу Java Advanced
19.08.2019 18:30

Вже зовсім скоро - 19 cерпня стартує курс Java Advanced!Є ще декілька вільних місць. Поспішай зареєструватись!Ці курси допоможуть тобі поглибити та вдосконалити свої знання і вийти на новий рівень Java-програмування!Інформація про курс:-24 заняття по 2 години, 3 рази на тиждень; -Викладає експерт з ІТ компанії Perfectial Олег Пашкевич;-Невеликі групи (до 15 людей);-Робота в командах над спільним проектом;-Багато практичного матеріалу;-Заняття по напрямку HR (ми відкриємо тобі таємниці успішного проходження співбесіди);-Після завершення навчання тебе чекає інтерв’ю з рекрутером, і ти отримаєш сертифікат від IT CLUSTER Academy;Не пропусти свій шансЗавжди є попит на спеціалістів профілю Java! Повна вартість навчання 6000 грн;Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Четвер, 22 серпня 2019

Дискусійна лекція "Новий погляд на салон краси"

Запрошуємо на Дискусійну лекцію: "Новий погляд на мій салон краси"Модератор дискусії: Павло Гринішин -професіонал у сфері управління підприємствами б'юті індустрії з 20 річним досвідом, що реалізував більше 50 успішних запусків підприємств та провів більше 500 навчальних заходів для власників, директорів та адміністраторів салонів краси та СПА.Програма дня: «Секрети нематеріальної мотивації»10:00 - 14:00• Варіанти системи матеріальної мотивації: відсоток чи ставка? • Чи вираховувати собівартість матеріалів? • Хто сплачує податки з заробітної плати?• Способи та методи нематеріальної мотивації персоналу• Мотивуючі наради• Конкурси та змагання (професійні і непрофесійні)• Привітання зі знаменними датами• Знижки на послуги• Інформування про досягнення• Заохочувальні відрядження• Оцінки колег• Допомога в сімейних справах, при форс-мажорах• Надання співробітникам компенсаційного пакета• Надання співробітникам безпроцентних позик• Часткова або повна оплата навчання• Організація різноманітних заходів для персоналу• Дисциплінарні методи? Штрафи? Непопулярні рішення?• «Проблематика», трудоголіки і творці - хто такі?• Як знайти підхід до різних категорій своїх підлеглих• Інструменти системи мотивації в прикладах• Підходи до оцінки ефективності роботи і отримання відповідного "нематеріального" мотиваційного пакета кожним співробітником компаніїЦіноутворення салону краси15:00 - 19:00• Методи формування цін:• середня ринкова• за собівартістю:- з урахуванням препаратної витратної частини- з урахуванням амортизації обладнання- з урахуванням всіх витрат на ведення діяльності• Формування цінової політики і рівня цін• Технічні аспекти складання та розміщення прейскурантай цін• Умови зміни цінової політики• Як розрахувати окупність тієї чи іншої послуги салону.Вартість оплати до 22/07/2019 - 1700 грн, до 22/08/2019 - 1900 грн.

Субота, 24 серпня 2019

Єко-Арт-Ретрит
24.08.2019

Моя найголовніша пригода літаТакий формат вагомо відрізняється від зустрічей, які ми проводимо в місті. Психічне здоров'я людини: неможливо мати здоровий дух, знаходячись в нездоровому середовищі☠ Екологічна свідомість і процес усвідомлення спрямовані, в першу чергу, на зв'язок людини з природою. Більше Енергії, більше Цінності, більше зв'язку з Собою через єднання, контакт з Матір'ю -природою.Зцілення при входженні в Резонанс з ПриродоюСензитивність, чуттєвість до Себе- як частини природи. Важливе завдання Терапії - повернення людині її природної частини.Не відмовляйте собі в контактах з природою і творчістю!Відкритий набір на 24-26 серпня! Попередній запис є обов'язковим. Кількість місць обмежена!Деталі за телефонами нижче.

Психологічний тренінг в горах
24.08.2019

Реєстрація: до 1.08.2019 - 2000 грн. з 02.08-18.08. - 3000 грн. в день заїзду - 3500 грн. У вартість входить проживання + тренінг. Відкрита реєстрація!

Середа, 28 серпня 2019

Презентація книги "Варта у Грі. Артефакти Праги."

Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво АССА запрошують на презентацію роману львівської письменниці Наталії Матолінець «Варта у Грі. Артефакти Праги». «Варта у Грі. Артефакти Праги» — знахідка для поціновувачів міського фентезі. Гра у Львові закінчилася — темна чаклунка Варта Тарновецька врятувала життя новому знайомому, дізналася найбільшу таємницю свого минулого і принагідно долучилася до перевороту в магічному правлінні. Отож, сповнені ентузіазму, Варта зі Златаном прибувають до Праги, щоби офіційно заступити на посади Вартових Центральноєвропейського конгломерату. У незнайомому місті Варті потрібно пізнати все наново: кому вірити, а кого остерігатися? Яка темрява ховається за посмішкою Златана? А головне – чи вдасться дійти до кінця і заплатити ціну перемоги, не зруйнувавши себе?Наталія Матолінець — письменниця, журналістка, лауреатка літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007), учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об'єднання «Зоряна Фортеця». У 2017 році стала володаркою ІІ премії конкурсу «Коронація слова-2017» у номінації «Романи» за твір «Гессі». Перша книга про чаклунку Варту — роман «Варта у Грі» — здобув спецвідзнаку конкурсу «Крилатий лев-2017» за новаторський пошук у жанрі міського фентезі, диплом конкурсу «Львівські перехрестя» та відзнаку порталу «БараБука» в номінації «Дебют року в прозі-2018».Вхід вільний.

Четвер, 29 серпня 2019

«5 твоїх відображень» з Марією Кравчук

Ти не раз опинялася в стресовій ситуації, з якої не могла впоратися? Знаєш, що не все гаразд з твоєї самооцінкою? Часто виникають проблеми в стосунках з близькими і оточуючими людьми?Приходь на майстер-клас «5 Твоїх відображень» і ти:1. зрозумієш чому в твоєму житті все так і як це змінити;2. Отримаєш практичні реально працюють інструменти, які допоможуть тобі в цьому;3. виробити особистий план з урахуванням твоєї індивідуальної ситуації.Майстер-клас для жінок "5 Твоїх відображенням" - це 3 години, які допоможуть розібратися в собі, навести порядок в особистому житті, зрозуміти як справлятися зі стресом, визначитися зі своїми цілями, і тим, як управляти своїм життям.На майстер-класі ти дізнаєшся:-Як ставлення до себе пов'язане з досягненням мети;-Які помилки в минулому ведуть до катастроф в майбутньому;-10 перевірених інструментів, щоб подолати стрес в будь-якій ситуації;-Як побудувати гармонійні відносини з оточуючими людьми;-Що таке ілюзія турботи;-Як об'єднати сім'ю і успішну кар'єру;-Як навчитися любити себе;-Як отримувати задоволення від життя;І просто відпочинеш і приємно проведеш час!

П`ятниця, 30 серпня 2019

TAX fest

Цьогоріч ми розпочинаємо незвичайну традицію. Як щодо провести останні дні літа в оповитому європейським шармом Івано-Франківську?Асоціація правників України запрошує всіх тих, хто небайдужий до податкового права на Tax Fest, що відбудеться 30 серпня 2019 року в Івано-Франківську.На вас чекає не лише інформаційно насичена програма форуму, а й атмосфера, яку ви зможете відчути, гуляючи затишними вуличками, або п’ючи каву в колоритному кафе, милуючись химерним старовинним барельєфом на, здавалося б, звичайному будинку.HEADLINERПредставник Державної податкової службиПро актуальне: що очікувати від нової ДПСMAIN STAGEОксана Мельниченко, депутат Івано-Франківської обласної ради, начальник Косівської ДПІ Коломийського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській областіВолодимир Забудський, інспектор Ради бізнес-омбудсменаВ фокусі:Життя ДПІ в умовах постійних реформВідкритість інформації та уникнення подвійного оподаткуванняВирішення податкових спорів у порядку адміністративного оскарження із залученням Ради бізнес-омбудсменаHAND MADEОбшуки при розслідуванні злочинів по статтям 205 і 212 ККУСудова практика по спорам щодо ТЦУВтрата податкового резидентстваІнвестиційний прибуток по-новому: протидія зловживання корпоративними правамиПитання митного праваЮРИДИЧНИЙ КВЕСТ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ СУДОВОЇ ПРАКТИКИЗа додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь до організаторів за тел. або e-mail. 

Субота, 31 серпня 2019

Семінар-практикум для батьків "Адаптація"
31.08.2019 17:00

Семінар-практикум для батьків діток, котрі йдуть вперше в садочок чи школу: "Адаптація"2 години практичних вправ та ігор, які стануть вашими помічниками під час нового періоду в житті сім'ї. Вартість семінару 250 грн. Запис розпочинаємо за номером у вайбері (пишіть будь-ласка повідомлення)

Четвер, 05 вересня 2019

Практичний майстер-клас від кондитера Маргарити Ференц "Багатоповерхові торти "
05.09.2019 10:00

10:00-18:00Кількість місць обмежена!⠀Мрієте робити торти, які схожі на справжній витвір мистецтва? Тоді цей майстер-клас точно для вас!⠀В програмі: Теорія бісквітів та начинок, всі необхідні формули для прорахунку діаметру та площі форм. Як правильно порахувати кількість поверхів на необхідну вагу торта? Начинки: “Уізли”, “Лимон-бузина”, “Шоколадний фламбе”. Креми для начинок. Три види крему для вирівнювання. Техніки вирівнювання. Складання багатоярусних тортів. Конструкції, підложки, опори. Транспортування багатоярусних тортів. Робота з фальш-ярусами. Як і коли їх використовувати, як оформляти, для чого обтяжувати, як правильно вирівнювати і збирати з них конструкцію? Робота з кольором. Сумісність кольорів. Яка допустима кількість різних кольорів при оформленні одного торта. Вафельний декор. Шоколадний велюр. Акварельний розпис та золото. Ізомальт.⠀Після проходження курсу кожен учасник отримує сертифікат.⠀Вартість: за умов реєстрації до 25.08 — 5600 грн.Повна вартість: 5800 грн.⠀Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

П`ятниця, 06 вересня 2019

Stanisławów i Ziemia Stanisławowska w latach 1939-1945

Від імені організаційного комітету маємо честь запросити до участі в ІV Міжнародній науковій конференції „Станиславів та Станиславівщина в 1939-1945 рр. Війна - Окупація - „Визволення”. Метою цієї конференції буде спроба представити всі події, що відбулися в Станиславові та регіоні під час ІІ Світової війни.Історія Станиславова та Станиславівщини разом з народами, що тут проживали, належить до не до кінця вивчених сторінок історії. Сталася це через ряд причин, зокрема і те, що десятиліттями після 1945 року було заборонено говорити правду, або необхідність дотримуватися накинутого зверху ідеологічно заангажованого наративу.Цей рік, на який припадає 80-та річниця вибуху II Світової війни, дає нам привід, щоб розпочати нові дискусії на тему подій, що відбулися протягом усієї минулої війни. Особливо потрібною є ця дискусія на регіональному рівні, про котрий, або взагалі примовчувалось, або говорилось як про щось мало важливе.Конференція відбудеться 6-8 вересня 2019 року в приміщеннях Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника і Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. 6-7 вересня планується проведення пленарних засідань і секцій, а 8 вересня передбачено історичну екскурсію.Заявку на участь і тему виступу разом з короткою анотацією просимо надіслати на e-mail до 12 серпня 2019 року.

Неділя, 08 вересня 2019

Super kids event

SUPER KIDS EVENT – подія для дітей і батьків, яка об’єднує кращі компанії у сфері товарів і послуг для дітей різного вікуSUPER KIDS EVENT складається 4-х секторів:1. Виставка товарів для дітей2. Навчально-спортивні секції3. Розважальна програма4. Семінари і тренінги для батьків на вагомі сімейні темиНа виставковій експозиції будуть продемонстровані :- Товари для розвитку і розваг: іграшки, сімейні ігри, дитячий транспорт, спортивні товари, атрибутика для творчості та активного дозвілля.- Дитячі предмети інтер’єру: дитячі меблі, спортивні стінки, постільна білизна.- Взуття і одяг : повсякденний, святковий, спортивний, етно тощо.В рамках SUPER KIDS EVENT пройдуть фешн-покази колекцій одягу.Саме у нас на події діти зможуть відвідати пробні заняття різнопланових гуртків, спортивних і творчих секцій та обрати ті напрямки, які їм до вподоби! І батьки вже не будуть сумніватися, в якому руслі дитина прагне розвиватися.А тим часом батьки зможуть з користю і насолодою провести час, послухавши корисні спічі, отримавши рекомендації та поради від сімейних психологів та консультантів.В програмі заходу передбачено конкурси, розіграші подарунків, виступи та презентації.Вхід вільний за попередньої реєстрації!В день події для дорослих вартість 50 грн.

Понеділок, 09 вересня 2019

Професійний базовий курс
09.09.2019

09.09 – 04.10 Змінити професію та мати можливість заробляти своїм улюбленим хобі цілком реально! Команда кулінарної школи el Chef оголошує вже п'ятий набір на професійне навчання і сміливо заявляє, що Ваша мрія та стрімке бажання мають можливість перетворитись в реальність вже зовсім скоро! Який період навчання? Тривалість курсу-інтенсиву 21 день, по завершенню навчання студентам надається можливість 7-ми денної практики в кращих діючих ресторанах міста. Навчання відбувається щодня з  9:00 – 15:00.   Кожен студент отримає:іменний кітель;рецептурний та теоретичний зошити;практичні вміння;багато знайомих шеф кухарів міста та України;можливість роботи за професією;диплом;Яка програма курсу?Теоретична частина курсуБазові смаки та їх комбінування;Документи, необхідні для правильної організації роботи на професійній кухні;Різновиди меню та правила його введення;Санітарні норми на професійній кухні;Фудкост страв та втримання цінової політики меню;Правила інвентаризації товару;Напівфабрикат та швидка подача страв;Нові техніки та технології приготування страв;Калькуляційні та технологічні карти;Актуальне меню (комфортна їжа, моно меню, фьюжин, альтернативна кухня);Правила успішного шеф кухаря;Практична частина курсуПрактика та основи нарізання овочівСніданки, робота з яйцями та їх зберіганням;Розбір та зачистка м'яса;Класика стейків,Риба та морепродуктиПлейтинг та фуд декор;Виготовлення сирів;Паста та робота з тістом;Страви з бараниниСубпродукти;Технологія су-від;Соуси гарячі, холодні та дресінги;Гарніри ,Основи молекулярної кухні;Альтернативне м’ясне меню;Класика приготування десертівВиготовлення хлібу, випічкаЯк відбуваються заняття?Ви багато готуєте самостійно та отримуєте особистий досвід, який активно опрацьовуєте з діючими шеф кухарями.Хто шеф-кухарі курсу?Darwin Cedeno - еквадорець, позитивний та веселий, який має великий досвід роботи за кордоном.Валентин Михайлов - координатор школи el Chef з 15 літнім досвідом роботи на різних кухнях. Особливу увагу приділяє подачі та класичним стравам.Анатолій Ларчев - шеф-кухар ресторану "Profitrolle", працював в найвідоміших мережах ресторанів України, переможець конкурсу шеф-кухарів України 2017, член асоціації шеф-кухарів України.Арсен Кропивницький - шеф-кухар ресторану "Чотири Сезони", улюблений напрямок роботи - страви з яловичини. Активний та відповідальний, вміє працювати в команді.Ольга Панчук - шеф-кондитер та пекар, любить комбінувати солодке з нетрадиційними смак.Олексій Повторейко - викладач Кулінарної Академії Шеф Кухарів України, шеф кухар ресторану "Whisky Corner", Київ працює з молекулярною кухнею.Також участь приймають окремі шеф-кухарі за спрямуванням та запрошені гості.Що робити після проходження навчання?Розпочинати особистий рух в кулінарному житті;Повноцінно працювати за призначенням або відкривати власний бізнес;Смачно готувати та розробляти власне меню та концепції;Продовжувати вивчати кулінарне мистецтво;Які методи оплати пропонуються?Повна оплата курсуСтипендіальна програма, з працевлаштуваннямЛізингування, часткова оплата навчання та розтермінуваннямПротягом навчання ви прийматимете участь в самостійних роботах, а також складете авторське меню. Всі оцінювання проводитимуть спеціалісти з великим досвідом роботи на професійній кухні.А кращі студенти курсу отримають в подарунок інструменти та літературу для подальшої роботи.Обов'язкова попередня реєстрація.  

Середа, 11 вересня 2019

Українсько-польсько-німецький форум "TRIYOU"

Українсько-польсько-німецький форум для організаторів міжнародного молодіжного обміну.Термін подання заявок - до 10.06.2019Мови: українська, польська, німецька; ми забезпечуємо також синхронний перекладВідшкодування транспортних витрат: ПНСМ повертає до 90% від вартості транспортних витрат та не більше 5000 гривень. Вартість участі: 1500 гривень (включає в себе: 4 ночівлі, харчування, матеріали, участь у туристичній та культурній програмі, трансфер зі Львова до Івано-Франківська). Вартість плати для учасників зі Івано-Франківська (не потрібнo житло) становить 500 гривень і включає участь у всій програмі та харчування.

П`ятниця, 13 вересня 2019

Форум Rain - як стиль життя
13.09.2019 18:00

Так що ж таке 'Клітинне харчування компанії RAIN International' У чому його ексклюзивність та фантастична дієвість на організм?Це нова торгова категорія- продукція із насіння! Що в 30 раз цінніше, чим плід насіння! Тому такі результати і ефект!Уже відкриті 42 країни! Ринки вільні, проект насправді міжнародний, продукт працюючий і потрібен для щоденного користування, як продукт харчування ВСІМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ!Продукт підходить всім! Від народження до останнього подиху! Немає націнки на продукції. Не потрібно продавати, а лиш рекомендувати. Існує єдиний завод на весь світ в штаті Юта. З потужностями такими, де ще 70 інших компаній орендують лінії для виготовлення своїх продуктів здоров'я! Де співвласник Компанії Рейн і власник заводу - одна і та ж людина! Де є власна лабораторія, яка щоденно працює над покращенням продукції!Де в каталозі 4 роки був лише Соул! Що лише з одним продуктом в каталозі відкриті були 20 країн! Яка ж має бути потужність і якість продукту???)))!!!В Компанії Рейн, ще є продукти для очистки організму, протеїн ( білок), косметика із насіння, незабаром на ринку України з'явиться продукт спеціально для опорно - рухового апарату ???Про цю новинку ми більше дізнаємося на Форумі, який відбудеться 13 вересня.На Форум запрошуємо тих, хто розуміє, що продукт потрібен не лише їм, а іншим! Що з цим продуктом і проектом ми змінимо страшну статистику в Україні, де маємо 1 місце по дитячій онкології! Де кожна 5 дитинка має підвищений рівень цукру в крові, де щодня молодшають хвороби! Де є розуміння, що можна оздоровити себе і державу духовно, ментально, фізично та фінансово!В проект Рейн люди приходять по різним причинам: деякі за продукцією безкоштовно, деякі за можливістю допомагати, деякі тому що багато подорожей в дарунок, деякі за статусом, за додатковим джерелом доходу, а для деяких це серйозний міжнародний проект! Якщо Вам це цікаво, то ми запрошуємо на Форум! Спеціально запрошений гість: директор по міжнародному розвитку : Рай Фрай ( Америка), ТОП Лідери Компанії. Марина Лавренюк, як завжди відкриватиме нам багато надзвичайних нюансів про дію продукту на організм Буде цікаво, насичено, пізнавально! Вартість всього лиш 50 грн!!! Інформація - безцінна!

Четвер, 19 вересня 2019

Академія батьківства

Ми запрошуємо Вас по-іншому подивитися на Ваші відносини з дітьми. Шукати з ними більш природніх, аутентичних стосунків, які збагатять і Вас, і Ваших дітей! Саме природні відносини батьків і дітей можуть стати тією основою, на якій Ваша дитина побудує цілісне та гармонійне життя.Кожна дитина народжується на цей світ відкритою, щирою, здатною природньо і безпосередньо проявляти всю гамму людських почуттів. Дорослий сприяє або часто перешкоджає природньому росту своєї дитини. Дорослий має великий вплив на формування характеру, цінностей та установок своєї дитини і у великій мірі відповідальний за те, яким ДОРОСЛИМ стане ще поки що маленька чи не дуже дитина, немовля чи підліток.Мета створення нашого проекту Академії батьківства - через створення та діяльність спільної платформи для батьків створити міцні довірливі відносини у своїх сім’ях, в якій кожен її член зможе стати гармонійною цілісною особистістю.   Вартість участі:Разове відвідування – 300 грн.Абонемент на 4 заняття - 900 грн.Абонемент на 8 занять – 1600 грн.Реєстрація за телефономКуратор проекту: Марта Симотюк.

Субота, 21 вересня 2019

Жіночий форум

Подія року в Івано-Франківську від медіа-холдингу Versal.  Жіночий форум про: Щастя, Любов, Секс, Сім’ю, Енергетику, Успіх та Здоров’я.   Спеціально запрошені спікери: Іванна Євсєєва — співвласниця ІТ-компанії, бізнес-тренер,засновниця тренінгового центру «Ауспекс Академія»;Наталія Лелюх — лікар акушер-гінеколог, засновниця «Жіночого клубу з Наталією Лелюх», автор книги «Відверто про жіноче здоров’я»;Христина Карабин — психолог, тренер центру психології, психотерапії і розвитку «Він, Вона і Щастя», кандидат психологічних наук; Наталія Нетовкіна — засновниця українського бренду з 20-річною історією Ювелірний Дім ZARINA, офіційний представник Ювелірного Дому Faberge у Східній Європі, президент Всеукраїнської громадської організації «Ділові Українські Жінки»; Світлана Вольнова — телеведуча, модель, лайф-коуч, світська левиця.

Навчально-терапевтичний проект «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога»
21.09.2019 10:00
Адама Міцкевича, 3

Навчально-терапевтичний проект «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога» буде корисним для: працівників соціально-спрямованих професій: психологів, консультантів, тренерів, соціальних педагогів, магістрантів та студентів психологічних факультетів, працівників системи освіти. А також людей які зацікавлені в особистісному розвитку та бажають знаходити варіант вирішення завдань в будь якій сфері життя, відчути силу внутрішньої енергії, натхнення та впевненість.Ведучі тренери:Підлипна Людмила - Психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, тренер ВСППГП «УКРАЇНСЬКИЙ ГЕШТАЛЬТ ІНСТИТУТ», арт-терапевт, сертифікований арт- тренер, автор і керівник проектів "Літня АРТ- школа" та "Арт- терапевтична ПАЛІТРА". Директор Івано-Франківського обласного психологічного центру, кандидат психологічних наук, доцент.Підлипний Роман - Психолог, сертифікований гештальт-терапевт, арт-терапевт, сертифікований арт- тренер, співорганізатор та менеджер проектів літня "Арт-школа" та "Арт-терапевтична ПАЛІТРА". Голова асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області. Теми проходження арт-терапевтичного проекту: Основні ознаки арт-терапії. Основні процедури. Види арт-терапії. Практичні вправи в групах арт-терапії. Казкотерапія. Піскова терапія. Глинотерапія. Символіка та феноменологія кольору, відношення кольорів в динаміці контакту людини з собою, оточуючим світом, а також з іншими людьми. Робота зі сновидіннями за допомогою методів художнього мистецтва. Робота з незавершеними ситуаціями та процесами. Дитячі та дорослі вікові кризи. Класифікація кризових станів. Підтримка ресурсів клієнта, який знаходиться в кризовій ситуації. Робота з архетипами: жіночність та маскулінність. Конкуренція. Оперативна арт-діагностика. Метод мандоли. Робота з агресією, тривогою, соромом, підтримуюча арт-терапія. Арт-техніки в роботі з психосоматикою. Фототерапія. «Спільне малювання», «Портрет гармонії». Створення тематичних колажів. Робота з автопортретом. Колажування. Вправи для розвитку навиків терапевта.По закінченню навчання видається державний сертифікат Міністерства освіти та науки України, Академії педагогічних наук України, Всеукраїнського центру практичної психології та соціальної роботи.Більше інформації на сайті В навчальній програмі передбачено 9 сесій по 2 дні (з частотою один раз на 1,5 - 2 місяці в суботу, неділю) Попередня реєстрація обов’язкова. З питань реєстрації та деталі за телефоном.

Dr. Jerome Surmenian "Аугментації м’яких та твердих тканин"

Лекційно – практичний курс Dr. Jerome Surmenian! "Аугментації м’яких та твердих тканин: клінічне застосування Алогенного трансплантату та A-PRF"На лекційній частині ви дізнаєтесь:Біологічні аспекти роботи з твердими тканинами: як ми можемо оптимізувати регенерацію тканин?Як впливає холестерин та Vit-D на остаточні результатиA-PRF: протоколи та очікувані результати низькошвидкісного центрифугування.Робота з м’якими тканинами: новітні технології в пересуванні щічного та лінгвального клаптя, техніка накладання швів.Кісткова трансплантація із застосуванням блоків алогенного трансплантату: показання, обмеження, поради та підказкиУскладнення, пов’язані з алогенним трансплантатом, і як їх уникнутиМетодики Fast System та Sticky Bone для вертикальної регенерації в бічному відділі нижньої щелепиЛікування м’яких тканин навколо імплантатів: чи може A-PRF бути конкурентом трансплантату сполучної тканини або вільного ясенного транслантату? Які обмеження кожної з технік?Під час практичної частини Ви отримаєте максимум інформації, а також навчитесь: Вивільняти щічний клапоть безпечнішездійснювати фронтальне переміщення лінгвального клаптя шляхом відокремлення щелепно-під’язикового м’яза.Здійснювати хірургічні операції безпечніше за рахунокудосконалення методу накладання швів (апікальний матрацний шов).Виготовляти клейку кістку (Sticky Bone) та мембран A-PRFJérôme SurmenianДоктор стоматологічної хірургії, Університет НіцциМагістр наук із біології ротової порожнини, Бостонський УніверситетСертифікат поглибленого післядипломного навчання, Пародонтологія та імплантологія, Бостонський УніверситетВ минулому Професор клінічної стоматологічної хірургії, Університет НіцциПриватна практика в імплантології, НіццаЛектор порталу Dental XPЛектор національного та міжнародного рівня, тематика – біологія кісток, PRF, вертикальна аугментація альвеолярного гребня, лікування м’яких тканинВартість участі: 300 євро при оплаті до 30 квітня включно380 євро при оплаті після 30 квітняУвага! Кількість учасників обмежена!Максимальна кількість учасників - 30 чоловік!

Середа, 25 вересня 2019

Майстер-клас від Ірини Гулей

Ірина Гулей (Iryna Guley) в Івано-Франківську поділиться секретами свого журналіського успіху. Запрошуємо відвідати майстер-клас від справжнього професіонала своєї справи!На майстер-класі Ірина поділиться секретами:- Як будувати телевізійний сюжет- Стилі в яких працюють журналісти- Ідеальний герой сюжету. Як його знайти?- Сторітелінг на телебаченні- Як мислить журналіст?- Коментар / інтерв’ю: в чому відмінність- Як підготуватись до інтерв’ю- Як працювати перед камерою- Пастки професії- Чого не може робити журналіст- Власний бренд журналіста/ведучого (як не нашкодити своїй кар’єрі)Тривалість: 3 години (2 години лекція, 1 година – живе спілкування).Ціна: 200 грн. (оплата здійснюється безпосередньо на заході)Обов'язкова реєстрація за нижчевказаним посиланням. Додаткові питання та деталі за телефоном нижче. 

Понеділок, 30 вересня 2019

Професійний курс "Школа стилю Каті Жураківської"

Запрошую у свою Школу стилю на професійний практичний курс для стилістів-початківців, дизайнерів жіночого одягу, власників і керівників магазинів жіночого одягу, професійних продавців-консультантів. Навчання у Школі стилю почнеться з 30 вересня 2019 року. Курс складається з 8 уроків по дві години. У Школі стилю ви отримаєте професійні знання про стиль і практичні навички, які допоможуть вам у роботі.Після цього курсу ви точно будете знати які речі кому пасують і розпізнавати що прикрашає ваших клієнтів. Ви зможете допомогти своїм клієнтам повність розкрити потенціал їх зовнішності, а вони будуть задоволені собою і усі разом трішки щасливішими. Отримані навички і знання ви одразу зможете використати на практиці, а ефект буде неймовірний!Вартість курсу 8 000 грн. Для тих хто зареєструється до 15 липня 2019р. акційна ціна 6 000 грн, до 15 вересня 7 000 грн. Можна оплатити частинами. Також рекомендую преміальний пакет навчання у Школі стилю, який включає додатково запис усіх уроків, друковані матеріали і презентації та індивідуальну консультацію персонального стиліста Каті Жураківської. Вартість перміального пакету 10500 грн.Школа стилю Каті Жураківської - це відмінна нагода зрозуміти принципи створення персонального стилю у гармонії внутрішнього світу з зовнішнім. Крім цього ви зможете поспілкуватись з іншими жінками-професіоналами, дізнатись про їх досвід, поділитись своїм у неформальній обстановці та отримати нові ідеї і позитивні емоції.Маючи знання, яких ще немає у інших, ви гарантовано будете вирізнятись та отримаєте вигідні переваги вже зараз.

Четвер, 10 жовтня 2019

Навчальний курс "Метафоричні асоціативні карти"
10.10.2019

За підтримки Міжнародної Психологічної Асоціації Проективних Методик в м. Івано-Франківськ відбудеться авторський навчальний курс Ольги Шабловської "Метафоричні Асоціативні Карти"Цей курс:Для тих, хто прагне навчитися працювати з Метафоричними Асоціативними КартамиДля тих, хто хоче познайомитися більше ніж з 50 колодами МАКДля тих, хто хоче отримати більше ніж 80 технік роботи з МАКДля тих, хто хоче навчитися створювати авторські техніки на основі МАКДля тих, хто хоче розвиватися в колі однодумцівДля тих, хто прагне знайти партнерів для подальших спільних проектівДля тих, хто прагне значно покращити свій професійний рівеньДля тих, хто прагне особистісного росту та розвиткуДля тих, хто хоче стати спеціалістом з проективних методикПрограма курсу - шість тематичних модулів та сертифікація, які дозволять в повній мірі зрозуміти специфіку роботи з МАК.  модуль Досліджуємо свій внутрішній світ 10-11 жовтня 2019 модуль Взаємодіємо з емоціями 7-8 листопада 2019 модуль Будуємо міцні стосунки 12-13 грудня 2019 модуль Заглиблюємось у світ дітей 23-24 січня 2020 модуль Як пережити темні смуги у житті 5-6 березня 2020 модуль МАК у коучингу 9-10 квітня 2020 А також написання індивідуальної роботи, захист, отримання сертифікатів від МПАПМ та можливість членства в асоціації - Сертифікація ?14-15 травня 2020 (теж оплачується як модуль!)Автор та ведуча курсу: Ольга Шабловська – президент МПАПМ, практичний психолог, професійний коуч ECF, сертифікований спеціаліст по роботі з МАК, сертифікована ведуча психологічних ігор, автор МАК "Хочу і Треба" та "В морі емоцій". Навчалося в основоположника метафоричних карти Морітца Егетмайєра.Кожна зустріч буде особливою, адже, для вас працюватиме 5 професійних ко-тренерів, спеціалістів по роботі з МАК, які готові ділитись, допомагати, підтримувати та надихати!?Даний навчальний курс по роботі з МАК буде корисний психологам, психотерапевтам, соціальним працівникам, педагогам, тренерам та всім, хто зацікавлений у саморозвитку, професійному зростанні, підвищенні кваліфікації та ефективності роботи. Також курс буде цікавим для студентів, адже, він орієнтований на пізнання, дослідження власних можливостей та їх розширення. Та за умов ранньої реєстрації діють такі акційні пропозиції:-при передоплаті для ранніх пташок - до 1 вересня вартість одного модуля - 1500 грн.- при передоплаті - до 2 жовтня вартість одного модуля - 1800 грн.- в день навчання вартість 2000грн.- при оплаті всього курсу вартість 9500 грн.Увага! СТУДЕНТАМ знижка 10% на весь навчальний курс!При оплаті ВСЬОГО КУРСУ ціна - 9500 грн. (до 1 жовтня!)Сума оплати не змінюється впродовж навчання!Реєструйтесь за посиланням Якщо виникнуть питання звертайтесь до нашого організатора в м. Івано-Франківськ Валерія Легка (Valeri Light)