Мистецькі заходи у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 18 липня 2019

Виставка живопису Зоряна Суша "Portraits №"

Шум. Діти. Вокзал. Ти крутиш головою і намагаєшся розгледіти щось. Твій погляд не може зупинись на жодному предметі, елементі чи статурі. Ти метушишся. Мозок починає видавати непотрібні картинки й образи. Ще трішки і ти втратиш надію знайти. Що? Обличчя. Ти добре знаєш його. У ньому приховано стільки загадок. Зморшка, що над лівою губою, то кіт подряпав, коли хотів їсти. Ті складки на чолі, що здаються помітними навіть з орбіти, коли хмурити обличчя, у них стільки історій сховано. Такі тоненькі лінії, що біля губ, вони розказують про сміх. Про те, що жарти зачіпають тебе не тільки з середини, а ще й зображені на твоїй шкірі. Сміючись, ти цього не помітиш. А я бачу. Ти плачеш від горя утрати, ллєш сльози від смутку та змарнованого часу. Тобі не подобаються відбитки часу, що неодмінно відображаються на твоїй шкірі. Твій голос заповнює всю площу кімнати і ти зажмурюєш очі, щоб вдосталь насолодитися цією хвилиною щастя. Ти живий! Не схожий на інших і дуже подібний до всіх. Ти моя картина. Жива людина. Я бачу тебе своїми очима.Ти непомітний для інших, проте я тебе бачу Ти мій арт-об’єкт, моє майбутнє і мрія,Ти важливіший за все. Ти просто людина непомітна для іншихТа ти моя ціль, ти перехожий. Я бачу у тобі щось більше, щось глибше.Я бачу ці очі, наповнені смутком,Я бачу зморшки, що видають вік,Я бачу цю посмішку, щиру й ласкаву,Я бачу минуле й майбутнє твоє.Я хочу пройнятись твоїми думками Я можу побачити більше, ніж є. Зорян Суш народився 9 жовтня 1995 р. у місті Івано-Франківськ.Упродовж 2013-2017 р. навчався на кафедрі образотворчого мистецтва Інституту мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника. Цікавиться графікою, живописом та мистецтвом графічного дизайну. У 2017р. брав участь у міжнародному конкурсі “Срібний Мольберт”, де був відзначений премією сім’ї Бабаків та запрошений до участі на пленері в арт резиденції “Великий Перевіз”. У 2019 р. захистив магістерську роботу на кафедрі дизайну Університету Короля Данила.

Виставка "Абстрактне мистецтво-2019"

Прийшов час створити таку абетку, яка б дозволила прочитати нові виміри. Настала мить надихати життям. Бути творцями простору і часу, ліпити різноманітні гармонійні форми та розбуджувати Думку!Виставка покликана відкрити приховану в нас Нову людину.

Виставка творчих робіт "Джерела натхнення"

Шановні друзі! У п'ятницю, 12 липня о 15 годині в Музеї мистецтв Прикарпаття відкриється виставка авторів Оксани Лендьєл та Христини Дувірак. Щиро запрошуємо...

Виставка живопису Віктора Бабака "Інспірація"

Віктор Бабак народився і проживає у м. Івано-Франківську. Закінчив Косівський технікум народних промислів за спеціальністю" художня обробка дерева". У вільний час улюбленим заняттям є створення нових робіт у техніці пастелі й акрилу. Працюю в жанрі абстракції і реалізму."Шукаю красу життя у всіх його проявах. Моя творчість це відклик душі на бажання долучитися до цього відчуття". Учасник колективних та персональних виставок. Роботи знаходяться у приватних колекціях Канади, Італії, Польщі, США та в Україні.

Виставка живопису Ігоря Хміля

Виставка живопису Ігоря ХміляІгор Хміль народився в 1962 р. в Івано-Франківську. З 1975-1979 рр. навчався в місцевій художній школі.В 1989 р. закінчив художньо-графічний факультет Інституту мистецтв ПНУ.З 1991 р. професійно займається живописом.Проживає і працює в Івано-Франківську.

Неділя, 28 липня 2019

Виставка живопису Соні Гарматюк "Без назви"

Мене звати Соня. Мені майже 15. Все життя живу, навчаюсь і трошки творю в Івано-Франківську. Окрім малювання, займаюсь також музикою, також непрофесійно. Все життя малювала і співала, а півтора роки тому навчилась грати на гітарі. Вважаю, що людей відрізняє один від одного не зовнішній вигляд, стиль в одязі чи колір волосся, а саме те, чим вони займаються, як працює їх фантазія і уява, що вони можуть відтворити нею. Те, що ви бачите перед собою - якраз і є моя фантазія, яку я спробувала відтворити. Це своєрідний експеримент для мене, спроба зробити щось більш-менш оригінальне. Чому без назви? Не хочу я нічого називати. Якщо ви зауважили, то самі роботи теж не мають назв. Ви можете трактувати їх як завгодно, шукати в них будь-який сенс, давати імена персонажам, наділяти їх настроєм та характером. Адже мистецтво - це не про закони, теорії та постулати, аксіоми. Так, мистецтво живе за своїми законами і керується певними постулатами. Але ж хто заважає від них відхилятися? Його не обов'язково розуміти, невже не можна його просто любити?)

Четвер, 19 вересня 2019

Макс Кідрук "Доки світло не згасне назавжди"

Третій масштабний тур письменника Макса Кідрука Україною!Будемо презентувати новий роман «Доки світло не згасне назавжди» (тег #ДокиСвітло) вже цієї осені і, звісно, плануємо зустріч з Франківськом!Найбільш запеклі читачі знають, що з наближенням події Макс і команда постійно підкидують крутих ніштячків. А цього року їх буде особливо багато – для тих, хто читає постійно, і для тих, хто не читав до цього дня.Тому лишайтеся на лінії, стежте за анонсами! Попереду анотація, буктрейлер, уривок, плейлист і те, чого зовсім не чекаєте.Квитки вже можна придбати онлайн за нижчевказаним посиланням. І будьте уважні, з наближенням події ціни ростуть.