Вечірки у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

П`ятниця, 26 квітня 2019

Діджей, постав мою платівку!
26.04.2019 19:00

Коли є про що поговорити та про що послухати)Вечір файної музики та неквапливих посиденьок з Ципою — 26 квітня з 19:00 будемо насолоджуватися Jazz та Funk від DJ Євгена Філатова! Вхід вільний.

Неділя, 28 квітня 2019

Великдень Party

Виступ гурту "СТОдоляре", ведучий з конкурсною програмою та веселун Дід Кімпель.

Пасха mEGGa PARTY
28.04.2019

Найгучніша вечірка місяця! Зіркові гості, світлове шоу, харизматичний ведучий, запальні MC, призи і подарунки від партнерів!!!

П`ятниця, 03 травня 2019

To Funky & To Furious w/Gooch Brown
03.05.2019 22:00

To Funky & To Furiousw/Gooch Brown & FriendsRNB / Hip Hop / Funky / DiscoAll night long!

Шоукейс від Gonivo Records (Укротека)
03.05.2019 22:00
Палац Потоцьких

03 травня Фестиваль Карпатський простір не зупиниться навіть у ночі!!! Gonivo Records - український музичний лейбл, що наповнить танцпол виключно якісною українською музикою!Gonivo Records було засновано 15 років тому. Все починалося з простої ідеї - перетворювати українську музику на танцювальну, а переросло в платформу для самореалізації і спілкування ді-джеїв, саунд-продюсерів, організаторів і музикантів.MICIK GONIBEZ - артист з більш як 20 річним стажем роботив клубній індустрії України. Резидент та співзасновник лейблу україномовної танцювальної музики «Gonivo Records». Співавтор популярних реміксів та авторських проектів на сучасні україномовні хіти, що звучать на радіостанціях України і не тільки.Резидент радіостанції DJ FM. Разом з DJ IPUNKZ двічі номінований на звання «хітмейкер року» на радіостанції KISS FM.Автор серії вечірок «Укротека». А також радіошоу «Укротека», що звучать на радіостанціях Ukie radio (New York) та URC radio (Chiсago).IPUNKZ - Діджей, ремікс-мейкер та музичний продюсер. DJ у групі PATSYKI Z FRANEKA та Гайдамаки. Саунд-продюсер Кіри Мазур та її проекту K.ODA. Ведучий на радіо DJFM. Співзасновник лейблу "Gonivo Records". Резидент бельгійського лейблу "LZR TRP".Beatport, неодноразово включав iPunkz до списку TOP100 Tracks та TOP100 Releases різних жанрів.Dj Les – мультиформатний Ді-Джей, продюсер, промоутер.За плечима 15 років активної гатрольної діяльності, сотні організованих вечірок , релізи на відомих лейблах, підтримка від відомих світових діджеїв а також ротація на радіо.Автор щотижневого радіошоу Trance.it на хвилях "Західного Полюса"Роботи Les звучали в сетах - Above & Beyond, Markus Shculz, AndyMoor, Cosmic Gate, Super8 & Tab, Richard Durand, Ruben De Ronde,Dash Berlin а також на фестивалях TomorrowLand, ASOT таLuminosity і видавались на таких лейблах як Monster Tunes| AlterEgo | Freegrant|Infrasonic | Raz Nitzan | Elliptical Sun Melodies

Субота, 04 травня 2019

Mega Dance
04.05.2019 22:00
Палац Потоцьких

Фестиваль Карпатський простір не зупиниться навіть у ночі!!! Потужна хвиля танцювальної музики накриє все місто!MR.Sunny - вже більше 10-ти років утримує статус топового українського діджея. Резидент культової dance-радіостанції KISSFM Ukraine, MR.Sunny став частиною історії найбільших фестивалів України і Європи, таких як Global Gathering Ukraine,Kazantip, LiveEnergy, GEM Fest, Белые Ночи, Polyana, KISS FM15. Класичний House та актуальний Tech-House - це улюблений музичний синтез жанрів в сетах MR.Sunny. Це каталізатор танців, що дозволить танцювати і музичним естетам, і розкутим клаберам.Gooch Brown - добре відомий персонаж у клубній індустрії, один із найпопулярніших ді-джеїв Західної України! А також за кордоном (Німеччина, Болгарія, Угорщина, Чехія, Польща).MICIK GONIBEZ - артист з більш як 20 річним стажем роботив клубній індустрії України. Резидент та співзасновник лейблу україномовної танцювальної музики «Gonivo Records». Співавтор популярних реміксів та авторських проектів на сучасні україномовні хіти, що звучать на радіостанціях України і не тільки.Резидент радіостанції DJ FM. Разом з DJ IPUNKZ двічі номінований на звання «хітмейкер року» на радіостанції KISS FM.Автор серії вечірок «Укротека». А також радіошоу «Укротека», що звучать на радіостанціях Ukie radio (New York) та URC radio (Chiсago).IPUNKZ - Діджей, ремікс-мейкер та музичний продюсер. DJ у групі PATSYKI Z FRANEKA та Гайдамаки. Саунд-продюсер Кіри Мазур та її проекту K.ODA. Ведучий на радіо DJFM. Співзасновник лейблу "Gonivo Records". Резидент бельгійського лейблу "LZR TRP".Beatport, неодноразово включав iPunkz до списку TOP100 Tracks та TOP100 Releases різних жанрів.DJ VALENTINE - переможець конкурсу талантів KISS FM в Берліні. Відіграв більше ніж в 100 різних клубах Західної України.Засновник і резидент популярного у Івано-Франківстьку проекту R'n'B FRIDAY.