Вечірки у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 23 лютого 2019

Led show

Led show, performance by Dj Magistr, Mc Snickers. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Dj Kris

Готуємося до зустрічі весни разом з Dj Kris! Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Завтра, 24 лютого 2019

PlayBoy night

Спокуслива ніч розваг! Erotic show topless Pj, performance by Mc Snickers, Dj Vadon.Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Четвер, 28 лютого 2019

Pasage Lounge Zone
28.02.2019 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

П`ятниця, 01 березня 2019

ЛДА
01.03.2019 23:00

Лда це танцювальне дійство що відбудеться вночі. Різні звучання та швидкості звуку з вашими рухами)Вечірка переноситься, всі деталі скоро. Дата проведення буде оголошена.line:up редагується.

Вечірка "Я цукерочка!"

Знайомство-Спілкування! Фуршет! Музика! Фото! Дрес-код  «Жіночність» : вечірній образ та мейкап!Запрошуємо тих, хто давно за нами слідкує, любить шугаринг чи планує з ним знайомство, навчався у нас чи хоче навчатись. Ми відкриті до спілкування!17-18:00 всі бажаючі можуть спробувати шугаринг підпашок безкоштовно (попередній запис)! 18-20:00 ніяких правил: ми будемо дівчатами-цукерочками!З любов‘ю, з відкритими дверима #твоя_цукерочка_команда!

Субота, 02 березня 2019

Saturday Night Fever
02.03.2019 22:00

Краща музика від: Himicut, Kabo, BeeLey.

Субота, 23 березня 2019

Швидкі побачення

Швидкі побачення - це можливість всього за годину познайомитися з великою кількістю людей протилежної статі, зустріти близьку по духу людину, другу половинку, та й просто провести час в теплій позитивній атмосфері нових цікавих незнайомців/незнайомок. Тим паче, якщо Вас абсолютно не радує перспектива зустріти День Валентина з кішкою і молодшою сестрою, "швидкі побачення" (Speed dating) - те, що Вам потрібно!)Повірте, це набагато цікавіше знайомств на сайтах і серфінгу в інтернеті. А ще в нас класна музика і смачні напоїЗустріч проводиться повністю конфіденційно. Приходьте та насолоджуйтеся спілкуванням :)   Вхід 150 грн. Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням чи номером телефону.