Театр у Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Завтра, 23 квітня 2019

Вистава "Заробітчанки або Мамо, повернись…"

Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...    Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава «Ігри на задньому дворі»

Драма виховного характеру (14+)За п’єсою Едни Мазії, реж. Тарас Бенюк.П’єса ізраїльського драматурга Едни Мазії написана за реальними фактами про зґвалтування 14-літньої дівчинки її ж однолітками. Вистава досить провокаційна і динамічна, побудована на сьогоднішньому ритмі сучасної молоді. Вона засуджує і різко б’є по таких рисах молодого покоління як цинізм, відсутність співчуття, байдужість до ближнього, черствість серця. Мета цієї постановки в тому, щоб підлітки побачили себе зі сторони, прожили складну ситуацію разом з персонажами, і попавши в аналогічну, приймали правильні рішення... рішення, за які не прийдеться відповідати перед законом.Вистава обов’язкова для перегляду молоді. 50 грн (1 квиток)Квитки за телефонами нижче.

Середа, 24 квітня 2019

Вистава "Нація"

На основі реальних подій драма-реквієм за однойменною книгою М.Матіос. Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз'ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення "своїм" та "чужим", "невинним" та "винним" мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується нація.   Квитки можна придбати у касі театру.

Четвер, 25 квітня 2019

Драма на дві дії "Солодка Даруся"

Драма за мотивами однойменного роману М.Матіос. "Життя — то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш..." Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору.   Квитки можна придбати у касі театру.

Вівторок, 30 квітня 2019

Вистава "Кохання з присмаком дощу"

Діалог почуттів за мотивами оповідання Г.Маркеса "Очі блакитного собаки".  Він і Вона давно шукають одне одного, але бачаться лише уві сні, зустрітися в реальному житті їм не вдається. То що ж вони оберуть - реальне життя, в якому безнадійно приречені безкінечно шукати одне одного  чи щасливе життя разом у солодкому сні про кохання?  А може сила їхнього кохання виявиться потужнішою за нещадну іронію долі?  Важко щось передбачити, адже це Габріель Гарсія Маркес і його "магічний реалізм".   Квитки можна придбати у касі театру.

Середа, 01 травня 2019

Півтори жмені

Житомирський театр ляльок. Карпатські гори… Ген-ген пішла отара на пасовисько. Та не помітив вівчар, що одна овечка відбилася від інших, заслабла, бо давно не куштувала солі , яка вкрай необхідна їй для того, щоб набратися сил і наздогнати своїх. На щастя, поруч з нею опинилося маленьке Ягнятко, яке вирішило, не зважаючи ні на хижих звірів, ні на довгий шлях додому, дістати півтори жмені солі для порятунку мами.Та чи вдасться зовсім ще маленькому й слабенькому Ягнятку впоратися із  задуманим, адже не завжди оточуючі хочуть допомогти в біді? Квитки можна придбати в касі театру 

Вистава "Котигорошко".Фестиваль "Лялькові обереги"

…Вище високих гір знялася велетенська зміїна тінь – на мить здалося, що відтепер ніколи вже на окрадену землю не прийде весна…Гіркі сльози Землі-матері породили незвичайного богатиря, схожого на маленьку горошинку – невеличкого і непоказного, та з відчайдушним серцем і щирою душею…Подолавши довгий шлях руїни, маленький герой здобув у ковалів-чарівників могутню зброю, а побратимами у бою з ворогом стали для Котигорошка самі духи рідної землі…Та ні чарівна зброя, ні могутні побратими не впорались би з хитрющим і підступним ворогом, якби не був Котигорошко плоттю від плоті власного народу і якби йому на допомогу не постав увесь народ…Автор, режисер-постановник вистави – Ярослав ГрушецькийХудожник-постановник – Каріна ЧепурнаМузичне оформлення – Любов Литвинчук, Ярослав ГрушецькийХореографія – Василь ШереметаДля дітей від 6-ти роківПрем'єра: 05 квітня 2014 р. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "Ніч на Івана Купала" Полтавський театр ляльок

Ця фантастична історія, навіяна М. Гоголю українськими легендами і переказами про чарівну квітку папороті, яка розквітає в ніч на Івана Купала, і та людина, яка її знайде і зірве, та ще й вступить у зговір з нечистою силою, отримає величезне багатство. Ось і зірвав квітку папороті Петрусь, але не принесла вона йому жаданого щастя, бо нечесним шляхом щастя не здобудеш.Вистава для глядачів від 13 років Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Четвер, 02 травня 2019

"Легенда про добре серце" Кишинівський театр ляльок «Лікурічі»

Це зворушлива історія про самопожертву, самотність та відданість. Дві самотні душі знаходять головний сенс життя в турботі один про одного. Це і допомагає їм подолати всі негаразди та небезпеки. "Легенда про добре серце" - лірична казка з філософським змістом, в якій простою мовою говорять про непрості речі. Про те, що життя буває різне: і жорстоке, і прекрасне...Вистава «Легенда про добре серце» за мотивами казки Ярослава Водражека.Інсценізація та постановка Заслуженого діяча мистецтв - Светлани Раду, художник-постановщик - Заслужена Артистка Молдови Angela Josan.....Legend of good heartThis is a touching story of self-sacrifice, loneliness and devotion. Two lonely souls find the meaning of life in caring for each other, which helps them to overcome all adversities and dangers.“The Legend of the Good Heart” is a lyrical tale with a philosophical meaning, where simple language is used to talk about difficult things. The fact that life can be different: cruel and kind ... But there is always a place for true friendship.

Холстомер (Історія коня)-Брестський театр ляльок, Білорусь

Людина - це розумне створіння. А чи це завжди так? Це основна тема відомої повісті Льва Толстого «Холстомер», з підзаголовком «Історія коня». Автор прийшов до невтішного висновку, що це не завжди правда. Це оповідання, яке раніше ніколи не ставилося на сцені театру ляльок, лягло в основу сюжету п'єси. Вистава для глядачів від 16 років. Мова виконання - російська. Holstomer(The story of the Horse)Man is a reasonable person. But is it always true? That was the subject of Leo Tolstoy's thinking while writing his famous story “HOLSTOMER”, which has the subtitle “The story of the Horse”. And the author came to an unconsoling conclusion unfortunately it is not always so … This story which has never before been staged at the puppet theatre, has become the plot of the performance.

Вистава "Казковий візок" - Театр "Зуйкіс Пуйкіс", Утена, Литва

Чоловік зі своєю сім’єю приїжджає до лісу на візку. Там він розпрягає коня і відпускає його пастися, а сам прямує на пошуки великого дерева, яке можна буде використати для виготовлення нового столу. В цей час його доньки і сини збирали ягоди і гриби, тільки Стара Хейр залишилася у візку. Візок виявився магічним і повним казок, які Хейр з нетерпінням розповідає усім лісовим жителям і своїм дітям. Вистава для дітей від 3 років Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "Підкова на щастя" Чернівецький театр ляльок

Образився ледачий Віслючок на Діда з Бабою за те, що змушували його працювати, і пішов з дому. Бурхливі пригоди познайомлять його із різними звірами і навчать новому. Зрештою, Віслючок зрозуміє, що щастя так просто не дається, а для цього треба добряче попрацювати.Вистава для діток від 3 років.Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Витівки Лиса Микити" Львівський театр ляльок

Що робити, коли в тебе немає влади ведмедя, сили вовка, коли ти не маєш достатньо харчів і грошей, а життя в лісі вимагає сили, мужності та витривалості? Лис Микита знає формулу успіху: по-перше, потрібно бути постійно в русі, по-друге, використовувати не тільки свій розум, а й винахідливість. Тоді всі негаразди відступлять від тебе і ти будеш переможцем у будь-якій складній ситуації. «Там, де є впевненість і наполегливість, – немає місця для відчаю», – говорить мудрий і хитрий лис Микита. Витівки Лиса МикитиП’єса - Ярослав Ярош, за мотивами казки Івана Франка.Режисер - Володимир Підцерковний. Художники - Оксана Россол, Олександр Сергієнко. Композитор - Микола Сало. Балетмейстр - Катерина Погорєлова. Тривалість вистави: 45 хв. Вистава для дітей від 8 років. Квитки можна придбати в касі театру за нижчевказаним посиланням.

П`ятниця, 03 травня 2019

Погані дороги

Шість історій про життя і війнуНова п'єса Наталії Ворожбит (сценарій фільму «Кіборги»; п'єси «Вій.Докудрама», «Зерносховище»)Режисер Тамара Трунова ( «Саша, винеси сміття» - кращий спектакль 2017 року за версією критиків, «Близькість»; опера «Дідона і Еней»)«Потужна п'єса ... Ворожбит стає української Сарою Кейн» - The GuardianВійна на сході України - це не тільки вибухи, обстріли і імена загиблих. За її лаштунками, по обидва боки фронту триває життя (не) звичайних людей, яких з'єднали розбиті дороги Донбасу.Молода жінка відправляється на схід України в пошуках документального матеріалу про війну, але там, в сірій зоні прикордоння стає заручницею і своїх, і чужих історій. Вона проживає їх немов в задзеркаллі, де вже немає добра і зла, де жертва і кат міняються ролями, а любов стає тимчасовою і невловимою.«Погані дороги» - це шість історій про відносини жінок і чоловіків, загострені і спотворені війною, і переломи, які ніколи не загояться.Ця п'єса - одне з перших висловлювань про війну на сході України на великий театральній сцені. Наталія Ворожбит написала її, збираючи історії та свідоцтва реальних людей для сценарію «кіборгів» (реж. Ахтем Сеїтаблаєв). І якщо «Кіборги» - фільм про міф і доблесть, то «Погані дороги» - п'єса про життя, яке завжди буде переважати смерть.Вперше п'єса була поставлена ​​в лондонському театрі Royal Court в жовтні 2017 року, тому на Сцені 6 відбудеться його українська прем'єра.Британська критика про п'єсу:«Безжальний погляд на те, як війна дегуманізує людину» - The Independent«Сміливе дослідження особистого і сексуального, а також особливої ​​інтимності війни» - Exeunt Magazine

Вистава "Парадісо" - Наш театр, Тбілісі, Грузія

Головні герої якої – три старих чоловіки, що живуть у притулку, – Піппо, Ішай і сер Роберт, а також їх чарівна медсестра Боніта. Чоловіки вигадують собі різні розваги та ігри. У них також стаються негаразди, але в кінцевому результаті всі проблеми вирішуються. У виставі глядач має змогу спостерігати веселі і сумні моменти з останніх днів їх життя. Але смерть — це ще не кінець. Це просто логічне продовження нашого життя і трансформація з однієї позиції в іншу. Коли політики, чини і звання поступово втрачають вагу, ми, старі люди, стаємо схожими на дітей. Ми думаємо про речі, які обрали і від яких відмовилися, про те, що зробили, і про те, що краще б не робили ніколи. «Парадісо» це наша вічність, яка починається тут і продовжується на небесах.Вистава для дітей від 8 років. Мова виконання - грузинська. Квитки можна придбати в касі театру. 

Стійкий Солдатик

Стійкий Солдатик - Запорізький обласний театр ляльок. Сучасне прочитання класики в дусі патріотизму з залученням різноманітних засобів виразності та можливостей театрального мистецтва…Вистава для глядачів від 16 років....................The Steadfast Soldier. Contemporary reading of the classics in the spirit of patriotism with the use of various means of expressiveness and opportunities for theatrical art ..

Карпатський Простір: Theater SPACE

Theater SPACE – особливий для цьогорічного фестивалю театральний напрям, де ми в Франківський драмтеатр покажемо одні з кращих українських робіт. Тобто: 4 вистави, 1 міжнародний концерт, 1 балет та 11 дитячих вистав.✦ 3 травня, 16:00, нова мистецька група “На лінії вогню” з авангардною виставою “Що робити в Попасній після 6 вечора”. А точніше, з невиставою, спробою театру там, де за всіма законами природи, логіки та інших умовностей театру не має бути взагалі. На де-факто останніх метрах вільної України, вікнами на Сіру Зону та “ЛНР”, під постійними бомбардуваннями, під вибухи снарядів ми чомусь робимо це. ✦ 3 травня, 18:00, нова п’єса Наталії Ворожбит “Погані дороги. Шість історій про життя і війну”. Ця п’єса – одне з перших висловлювань про війну на сході України на великий театральній сцені. Наталія Ворожбит написала її, збираючи історії та свідоцтва реальних людей для сценарію «кіборгів» (реж. Ахтем Сеїтаблаєв). ✦ 4 травня, 15:00, “Москалиця”, вистава за п’єсою Маріїї Матіос “Москалиця”. На перехресті між двома світовими війнами і сучасним світом стоїть стара занедбана хатинка. В ній живе Москалиця. Хтось називає її відьмою, хтось – знахаркою, а хтось – самотньою сиротою. Що відбувається в серці Жінки, яку позбавили любові з самого дитинства? Що насправді коїться в тому серці, коли навколо злі язики, осуд і війна? Де грані людської праведності? ✦ 4 травня, 19:30, проект-концерт “10 тенорів”: вишукані, романтичні, сповнені добра та світла вокальні номери України та Польщі даруватимуть відчуття справжнього піднесення!✦ 5 травня, 15:00, “Отелло”, вистава театру @Золоті ворота. Наприкінці 2018 року британські вчені достеменно встановили, що під псевдонімом «Вільям Шекспір» працювали драматурги Павло Ар’є та Марина Смілянець, актори театру «Золоті ворота» та режисер Стас Жирков. Ця версія вам здається малоймовірною? Гаразд, сподіваємось, у вас є докази, аби її спростувати. Тому що у нас є вистава «Отелло/Україна/Facebook», яка безапеляційно доводить саме це.Зрештою, є щось правдою чи вигадкою – це питання нашої віри, а не фактів, документів чи речових доказів. ✦ 5 травня, 18:00, балет “Спляча красуня”, Київського академічного театру “Київ Модерн-балет”. В основі постановки органічне поєднання світів – реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями. ✦ протягом 3-5 травня на площі Міцкевича діятиме виставка “Театр відкритий світу” від Національна спілка театральних діячів України.✦ окрема дитяча театральна сцена, де з 1-4 травня в рамках фестивалю відбудуться покази 11-ти дитячих вистав в Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки.

Вистава "АндерСон" Київський національний академічний театр оперети

Вистава АндерСон – це компіляція з трьох казок Г.К. Андерсена, до якої увійшли: історія про Старого вуличного ліхтаря, Огниво та казка про Стійкого олов`яного солдатика. У виставі несподівані сюжетні повороти, та кінець обов'язково буде добрим, як це і буває в справжніх казкових снах!Вистава з аудіодискрипцією для незрячих дітей від 4 років. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Що робити у Попасній після шостої вечора?

Авангардна невистава «Що робити у Попасній після шостої вечора?» нової мистецької групи «На лінії вогню». Що ми тут робимо? Чому ми тут? Чому залишаємось, чому повертаємось? Що ми втратили і що отримали? Де наш дім? Що треба для щастя? Які ми? Хто ми? «Що робити у Попасній після шостої вечора?» — це невистава, спроба театру там, де за всіма законами природи, логіки та інших умовностей театру не має бути взагалі. На-де-факто останніх метрах вільної України, вікнами на Сіру Зону та «ЛНР», під постійними бомбардуваннями, під вибухи снарядів ми чомусь робимо це… Постановка — Антон Романов (Сімферополь-Київ) та Ден Гуменний (Київ) Виконують — Мистецька група «На лінії вогню» (Попасна): Лілія Пузенко, Владислав Баєв, Загнойко Богдан, Олег Майборода, Макаренко Єгор, Дар’я Морутенко, Рудська Єлизавета, Женя Стрижкова Виставу створено в межах проекту «Сучасні театральні майданчики — осередки громадянської активності», який виконують Полтавська філія Суспільної служби України та Театр Сучасного Діалогу за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України», а також за підтримки мистецького проекту НЕ ТЕАТР та PostPlayТеатру. 

Субота, 04 травня 2019

Москалиця

4 травня в рамках фестивалю "Карпатський простір" прем'єра на сцені Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка (Франківський драмтеатр). Вистава за твором української письменниці Марії Матіос "Москалиця". Містична драма про життя жінки, яку авторка характеризує словами:   "Ні сльоза. Ні сміх. Ні осуд. Тільки мовчання й холодний розум ведуть її життям".

Неділя, 05 травня 2019

Спляча красуня

П. Чайковський. СПЛЯЧА КРАСУНЯ. Балет на 2 діїЛібрето, хореографія, постановка — Раду ПоклітаруХудожник-сценограф — Маріанн Холленштайн (Швейцарія)Художник костюмів — Дмитро Курята (Україна)Виставу створено за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.На постановку балету, написання нової хореографічної «партитури» балетмейстера-постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.В основі постановки органічне поєднання світів — реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.«Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики — геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя „Спляча красуня“ натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі „Казка казок“ першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій „Сплячій красуні“ — це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, — неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!» — Раду Поклітару.Злі чари розвіяно та чи торжествують мир і добро?!За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.

Отелло/Україна/FACEBOOK

Київський академічний театр «Золоті ворота»драматурги: Павло Ар’є та Марина Смілянецьу виставі використані тексти Вільяма Шекспіра та Юрія Олеші, авторські історії акторіврежисер: Стас Жирков, заслужений артист Українихудожниця: Олеся Головачактори: Богдан Буйлук, Володимир Ковбель, Дмитро Олійник, Орест Пастух, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Антон Соловейжанр: це зовсім не «Отелло»тривалість: 100 хв.обмеження за віком: 14+прем’єра — 24 січня 2019 рокупомічниця режисера: Марина Рижоваоператор світла: Віталій Тимофєєвзвукорежисер: Дмитро СолодкийPR-супровід: Анна Захожафото-, відео-контент: Олексій Товпига, Лєна Шулікадизайнер друкованої продукції: Ігор ФомінКоментар від театруВсі ми знаємо, що після Вільяма Шекспіра не залишилося жодного авторського рукопису! Лише копії копій. Факти його біографії — скупі та суперечливі. Реальний Вільям Шекспір (або точніше Шакспер) зі Страдфорду-на-Ейвоні, пайщик лондонської акторської трупи, не мав освіти, у той час як п’єси Великого Барда містять найновіші відомості із сфер знань від історії та філософії до мореплавства та картографії, а словниковий запас складає близько 12 тисячі слів — це рекорд серед усіх геніїв літератури!Не дивно, що сторіччями тривають пошуки реального Вільяма Шекспіра. Хтось вважає, що ним був драматург Крістофер Марло, хтось переконує — це не могла бути одна людина! Є версії колективного авторства: група літераторів на чолі із філософом Френсісом Беконом або графське подружжя — Роджер та Єлизавета Ретленд.На щастя, наприкінці 2018 року британські вчені достеменно встановили, що під псевдонімом «Вільям Шекспір» працювали драматурги Павло Ар’є та Марина Смілянець, актори театру «Золоті ворота» та режисер Стас Жирков. Ця версія вам здається малоймовірною? Гаразд, сподіваємось, у вас є докази, аби її спростувати. Тому що у нас є вистава «Отелло/Україна/Facebook», яка безапеляційно доводить саме це.Зрештою, є щось правдою чи вигадкою — це питання нашої віри, а не фактів, документів чи речових доказів. Якщо ви вірите в чупакабру чи Святого Миколая, у справедливі вибори чи Гаррі Поттера, отже вони існують. У паралельному всесвіті. Наприклад, у Фейсбуці. Чи іншій соціальній мережі.Тож просимо не забути перевірити свою френд-стрічку та месенджер перед виставою! Обов’язково треба встигнути прокоментити найважливіше. Скажімо, сентиментальний пост однокласника про його найкращі спогади з дитинства. Або заради сміху зробити репост фейкової новини про медійного міністра.Фрагмент неідентифікованого рукопису, який ймовірно належить Вільяму Шекспіру: «Отелло сидить такий і думає, а йому така смс: „Слєдуй за бєлим кроліком“. Он такий побіг, а там — Морфіус. Отелло дивиться на нього і думає — це я чи не я? Просто йому з дєтства казали, що він на Лоуренса Фішборна похож. І Морфіус такий йому протягує дві таблєткі — синю і червону. Синя — парацетамол, червона — задушить Дездемону. Він такий червону — глинть. І в Матриці в образі Чорної пантери задушив Дездемону».

Четвер, 09 травня 2019

Лебедине озеро

Приголомшливе видовище, легенда світової балетної класики, «Лебедине озеро». Поспішайте бачити одну з найбільш затребуваних постановок світу!«Лебедине озеро» - це сплетіння реальності і чарівництва. Робота завжди приваблювала досвідченого глядача глибоким психологізмом і внутрішньої філософією. Класика поза часом. І всесвітньо відомий балет - тому підтвердження.У центрі сюжету - любов прекрасної Одетти і принца Зігфріда, на шляху якої став злий чарівник Ротбарт. Закохані проходять через тяжкі випробування в прагненні бути разом. Вам належить із завмиранням серця знову і знову переконуватися в нетлінної істини: добро сильніше зла. І все це - під чарівну музику Петра Ілліча Чайковського.Балет «Лебедине озеро» - один із творів, яке збагачує репертуар будь-якого театру. Запрошуємо насолодитися талантом і високою технічністю віртуозних артистів, яким чудово вдаються найсуперечливіші образи.У постановці використані фрагменти хореографії М. Петіпа, А. Горського, К. Сергєєва.Чекаємо Вас!

Неділя, 12 травня 2019

Запаліть книгу

«Запали книгу» - спектакль у жанрі фантастичного есе.Дія відбувається на смітнику, де герої-безхатьки шукають свої загублені мрії. Кожна людина час від часу втрачає з собою зв‘язок - у житті успішна, а в душі розбита, без мотивації... На фантастичному смітнику нічого немає окрім купи викинутих книг, які герої змушені безжалісно спалювати, оскільки їм страшенно холодно...А де ви зараз? Можливо ви теж шукаєте мрію?Вхід - 50 грн.Деталі за нижчевказаним телефоном.

Понеділок, 13 травня 2019

Ці вільні метелики

У чому полягає відчуття власної свободи? Що корисніше для душевної гаморнії: бути вільним від зобов'язань та чинити так, як комфортно, піддаватися своїм польотам чи, все-таки, "відповідати за тих, кого приручаєш"?13 травня 2019 р. творчий показ акторів театру-студії ГРОТЕСК.Курс сценічної мови: Акторська інсталяція "Ці вільні метелики" за п'єсою Леонарда Герше, у якій порушується тема власної свободи, а також стереотипи щодо особливого ставлення до "особливих" людей.Вхід - 50 грн.Деталі за нижчевказаним телефоном.

Субота, 25 травня 2019

ҐЕРЦЬ - Беркут

Рок-балада: екзистенція миру та війни. Спектакль, який вибухає у вас на очах. Заснований на поезіях Івана Франка та подіях сучасної України. 16 +.