Кіноафіша Івано-Франківська

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 21 квітня 2019

Комашки 2. Карибські пригоди!

Навколо нас так багато живих істот, яких ми навіть не помічаємо. І тут мова навіть не про мікробів, а про різних комашок. Вони всюди – повзають землею, сплять у травичці або просто літають біля нас. Але, як би це дивно не звучало, ці істоти також готуються до зими – запасаються їжею, Під час такої підготовки сталося щось зовсім несподіване – одна комашка випадково потрапила до ящика, який відправили на далекі Карибські острови. Там тепло, немає зими та дуже багато небезпек. Нові раніше небачені для комашки мешканці можуть не раз спробувати її зжерти. Головне – дочекатися допомоги, яку, без сумніву, відправили її друзі. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів або за посиланням нижче.

Сквот 32

Сучасна історія Пітера Пена про пошук шляху до дорослого життя і усвідомлення власного стилю і талантів. Ліза працює фотографом в паспортному центрі. Одного разу вона потрапляє в суспільство вільних і талановитих мрійників: творців, танцюристів, музикантів, які живуть в сквот - напівзруйнованому спустошеному будинку. Вісімдесятилітня Фаїна - єдиний законний мешканець будинку і єдина перешкода для забудовника, який планує зруйнувати весь квартал, а з ним і Сквот. Лізу заворожує енергія, свобода і творчість суспільства. Вони борються за свій спосіб життя, створюють і змінюють навколишній світ. Ліза сама змінюється, вона починає шукати своє місце в світі, розвиває своє бачення і стиль. Завдяки сквот Лізу помічають як фотографа, а її світ і можливості розширюються. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.

Шазам!

Кожна маленька дитина мріє мати суперсили та бути супергероєм. Але, на жаль, супергероїв не існує. Чи це неправда? Біллі Бетсон, звичайний підліток з непростою долею (він сирота) був обраний стати супергероєм. Ім'я йому тепер буде Шазам. Варто йому тільки сказати це слово, як чотирнадцятирічний хлопчик перетворюється на дорослого чоловіка. Він разом зі своїм другом тепер повинні зрозуміти, які ж сили є у Шазама – може, він літає, стріляє лазерами з очей або може бачити крізь стіни? У ході цих експериментів хлопці багато дізнаються, але далеко не все. Як і будь-який підліток, ставши Суперсильним, Біллі просто отримує від цього задоволення, відтягується. Але з великою силою приходить і велика відповідальність – Шазам буде захищати своє місто від доктора Таддеуса Сівани. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням. 

Кладовище домашніх тварин
18.04.2019 - 24.04.2019

Молода сім'я на чолі з Лукасом Крідом перебралася з багатолюдного Бостона в затишний будиночок у містечку Мейн. Батькові сімейства вдалося роздобути відмінні апартаменти за порівняно низьку ціну, та й ще виторгував ліс біля будинку. Кругом майже немає людей, Кріди можуть насолоджуватися спокоєм цього умиротвореного краю. У нещасному випадку загинула кішка – улюблениця сімейства не витримала зіткнення з вантажівкою. Недалеко від будинку Лукас знайшов щось дивне – кладовище домашніх тварин. В окрузі ходять дуже погані легенди про це місце, у що, звичайно ж, чоловік не вірить. Але саме після смерті кішки починають відбуватися дуже дивні події. Мертвим потрібно залишатися мертвими... Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Дамбо

У цьому світі стільки багато магії... У кожній людині, навіть у маленькому слоненяті. В одному з цирків на світ з'явилося зовсім не звичайне слоненя – його звуть Дамбо. У нього дуже великі вуха, що у багатьох глядачів цирку скоріше викликало би розкотистий сміх. Але вони в Дамбо неспроста – за допомогою вух слоненя літає. Тільки ось він живе у світі, де правлять гроші. Багаті завжди хочуть використовувати таких, як Дамбо, для своєї вигоди. Енергійний підприємець В. А. Вендевер будує свій цирк під назвою "Казкова країна", де йому потрібні найнеймовірніші чудеса з усього світу, і для цього він не зупиниться ні перед чим. Слоненяти Дамбо ніхто не дасть в образу, у нього є справжня сім'я! Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.

Хеллбой

Наближається час битви Хеллбоя з Кривавої королевою, яка жадає помститися всьому людству за століття в ув'язненні. Опинившись в епіцентрі зіткнення світу людей і монстрів, Хеллбою доведеться пройти через пекло, щоб запобігти насуванню апокаліпсису. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням. 

Містер Лінк: Загублена ланка еволюції
18.04.2019 - 24.04.2019

 Багато років його намагалися знайти найдосвідченіші дослідники. Саме його не вистачає як відсутньої ланки еволюції. Знахідка так і була би неможливою, якби він сам не вийшов на контакт із натуралістом і дослідником Лайонелом Фростом. Містер Лінк, а саме так його звати, ховається серед джунглів, де його ніколи би не знайшли. Він розумний, вміє говорити і, звичайно ж, думати. І він дуже сумує за своїм родичам в Гімалаях. Містер Лінк просить Лайонела Фроста допомогти йому дістатися в потрібну локацію, щоб зустріти родичів. Це буде легендарна подорож, під час якого весь світ дізнається про існування цього гіганта. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Диво-парк

Джун, як і більшість дітей її віку, багато фантазує. Вона уявляє собі величезний парк розваг, де є неймовірні атракціони, завжди натовпи відвідувачів, але всі щасливі. Головні в цьому парку живі звірі, що розмовляють. Вони постійно створюють нові атракціони, піклуючись про їхню безпеку, і розважають відвідувачів. Яке ж було здивування дівчинки, коли одного разу, гуляючи, вона знайшла той самий Чудо-парк. Але в реальності він вже майже мертвий, атракціони розвалюються і таке відчуття, що там кілька років не було людей. Джун знайшла тих самих звірів зі своїх фантазій – і вони розповіли, що діти просто перестають вірити в диво, ось і парк знищується. Дівчинка не дасть Чудо-парку зникнути! Разом із новими друзями вони відновлять його, щоб можна було приймати нових відвідувачів. Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Табалуґа

 Табалуга – звичайний невеликий дракончик. Тільки на відміну від своїх родичів у нього немає типових драконівських атрибутів – величезних крил, щоб літати, і вогняного дихання. Ну немає у нього поки цього вогника, як у інших. Друзі та прийомний батько його всіляко підтримують, щоб Табалуга не втрачав віру в себе. Дракончик вирішив, що його вогник просто не прокидається в теплому кліматі - і вирушив разом із друзями на пошуки Льодових земель. Там він зустрів нових знайомих, а головне – дівчину, у яку, схоже, закохався. Але знищити все, що Табалуга любить, готовий злісний сніговик Арктос. Урятувати дім повинен саме дракон. Йому потрібно тільки повірити в себе та знайти той самий вогник усередині. Квитки можна придбати в касі кінотеатру. 

Після

Випадкова зустріч перевернула їх звичний світ. Вона - старанна студентка і зразкова дочка, а він - диявольськи привабливий бунтар з багатої сім'ї. Живучи в паралельних всесвітах, вони б навряд чи навіть глянули один на одного. Однак цьому знайомству судилося розділити життя закоханих на до і після... Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Код "Червоний"

Шпигуни існують не тільки в фільмах, а й у реальному житті навколо нас. Звичайно ж, ніхто про них не повинен знати, адже все їхнє існування оточене таємничістю. Джоан Стенлі залишила свої молоді роки далеко позаду – але яке цікава життя у неї була в той час! Дівчина навчалася в Кембриджі, що для представниці її статі було вже досягненням. Одна пропозиція роботи змінила її життя. Джоан була дуже близько до створення першої атомної бомби – і цією інформацією вона ділилася десятиліттями з радянським урядом. Не заради грошей або влади – Джоан хотіла, щоб на всій планеті не правили країни, а правив мир. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням. 

Прокляття Ла Йорони

Ла Йорона. Жінка, яка плаче. Привид, що вселяє жах, загублений між раєм і пеклом і загнаний в жахливу пастку долі, запечатану його власною рукою. Проста згадка її імені сіє страх по всьому світу вже багато поколінь. Ще за життя жінка втопила своїх дітей в пориві лютих ревнощів, кинувшись в бурхливу річку слідом за ними, ридаючи від болю і відчаю. Тепер її сльози вічні і несуть смерть. Той, хто чує її передсмертний крик в ночі, приречений. Йорона крадеться в тіні і полює на дітей, відчайдушно намагаючись компенсувати втрату власних. Минають століття, вона стає все більш ненаситною... а її методи все жахливішими. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.

Завтра, 22 квітня 2019

Movie Night With Lia Game of Thrones Style!

Winter is here and we are ready for it! We have adjusted our normal movie schedule dates and times to accommodate the sun and the season (haha weather jokes), and we want you to experience it with us! Located in the Red Room (get out of here 50 Shades of Grey) we'll be viewing each new episode weekly. Everyone is invited, even if you always haven't had blue eyes, to a post episode discussion at a local pub or cafe in order to lament the inevitable dead character. See you there!

Вівторок, 23 квітня 2019

Перегляд фільму "Страсті Христові"

Час посту добігає кінця, і в страсний тиждень ми зарпошуємо до спільного перегляду фільму “Страсті Христові”. Показ фільму відбудеться в кав’ярні Небо у вівторок о 18:00, бажаючих замовити поїсти або попити просимо прийти завчасно! Фільм “Страсті Христові”, знятий особистим коштом Гібсона, ще до виходу на кіноекран зняв бурю суперечливих думок, режисера вже було звинувачено у жорстокості, в антисемітизмі; пішли поголоски про те, що Голлівуд через це його не буде більше знімати у своїх фільмах і т. д. Водночас римський папа Іоан-Павло ІІ підкреслив, що фільм є правдивим (“все так і було”), не входячи в питання про його художню вартість. Фільм “Страсті по Христу” лише за три тижні прокату в США приніс 300 млн. доларів чистого прибутку, побивши всі рекорди, які належали тим кінострічкам, в котрих поетизувалася магія та окультизм (“Гарі Поттер”, “Володар кілець”).У фільмі збережено в цілому літеру Євангелія, авторські ж імпровізації є незначними, вони не суперечать, а навпаки дозволяють краще передати глядачеві дух Євангелія.У фільмі не грав жоден з відомих акторів, зокрема в ролі Христа виступив незнаний американський актор, а в ролі Богоматері – румунська єврейка Моргенштерн. На екрані лунає арамейська мова, якою говорили тоді на Святій Землі і якою говорив з людьми Христос; римські ж легіонери, природно, говорять латиною. Фільм Мела Гібсона став видатною подією в сучасній історії, після його перегляду багатьом стане ближчим Євангеліє, багато хто усвідомить потребу каяття, потребу стати членом Церкви Христової. Не сумніваюсь, що цей фільм зміцнить віру християнську в людських серцях. Тому варто його хоч раз подивитися і віруючим і невіруючим!Будемо раді бачити вас і обіцяємо що враження будуть незабутніми :)

Середа, 24 квітня 2019

Джон Уік 1

Вже незабаром виходить 3 частина культового фільму Джон Уік і тому @studparlament_ifntuog пропонує тобі разом з нами згадати перші дві частини. Перегляд 1-ї та 2-ї частини відбудеться в актовому залі ІФНТУНГ, а 3-ї в кінотеатрі «Космос». Джон Уік 1Жанр: Бойовик, Кримінал, ТрилерКраїна: СШАРік: 2014Тривалість: 01:41:12

Четвер, 25 квітня 2019

Месники: Завершення

Члени команди Месників, що залишилися в живих та їх союзники повинні розробити новий план, який допоможе протистояти руйнівним діям могутнього титана Таноса. Після найбільш масштабної і трагічної битви в історії вони не можуть допустити помилку. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями. 

Месники

Всім привіт. studparlament_ifntuog , за підтримки наших друзів kosmos_kino_if , організовує перегляд кінофільму «Месники» всього за 50 грн.Квитки за телефоном нижче.P.S. З любов’ю СП ІФНТУНГ

Заповідник "Асканія"

В Асканії-Нові уживаються різноманітні види тварин та люди з геть несхожими характерами. Директор заповідника Віктор Семенович спілкується з буйволами, зебрами та пеліканами, наче з людьми. Для колишнього співробітника пана Миколи це місце стало прихистком від цинічності зовнішнього світу. Молодий вчений Паша днями рахує птахів і товаришує з місцевими реперами, аж доки не стикається з непростим життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова захищає природу від змін, спричинених людиною. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання? Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

П`ятниця, 26 квітня 2019

Good luck&have fun

Наші настілки стають регулярними! Тепер кожної п'ятниці о 15:00 у нашому просторі ви зможете зіграти "Саботер", "7 на 9", "Вікінги північного моря", "Заборонений острів", "Цитаделі", "Вибухові кошенята(18+)", "Манчкін", "Даббл".Усі ігри нам люб'язно надав Ярик Мудрий (Yarik Mudryj), до речі, саме у нього ви можете взяти ці ігри в оренду. Може ви любите грати в мафію чи "Франківського пана"? А можливо у вас є свої настілки і ви шукаєте хорошу компанію? Тоді вам точно до нас! Тож чекаємо вас уже цієї п'ятниці о 15:00 у нашому Студентський простір Paragraph.

П`ятниця, 03 травня 2019

Карпатський Простір: Cinema SPACE
03.05.2019 - 05.05.2019 12:00

Cinema SPACE відкриється показом фільму КРУТИ 1918, а під час фестивалю відвідувачам демонструватимуть фільми закордонного та українського виробництва:   - КРУТИ 1918 - відкриє Карпатський Простір: Cinema SPACE-  "Гірська жінка на війні", Брама, Шляхетні волоцюги-  мультфільм Викрадена принцеса: Руслан і Людмила / The Stolen Princess-  фільми з Румунії («Touch me not»), Німеччини («Між рядками», «Чому ми креативні»), Угорщини, Грузії, Латвії («Дідусь, що небезпечніший за комп’ютер»), Польщі («Лице»)-  в рамках фестивалю також пройде зустріч з актором Мартинчем Вілсонсом з ЛатвіїДетальну кіноафішу оголосимо згодом. Стежте за оновленнями події за нижчевказаним посиланням. 

Середа, 08 травня 2019

Джон Уік 2

Вже незабаром виходь 3 частина культового фільму Джон Уік і тому @studparlament_ifntuog пропонує тобі разом з нами згадати перші дві частини. Перегляд 1-ї та 2-ї частини відбудеться в актовому залі ІФНТУНГ, а 3-ї в кінотеатрі «Космос». Джон Уік 2Жанр: Бойовик, Кримінал, ТрилерКраїна: СШАРік: 2017Тривалість: 02:02:22