Кіноафіша Івано-Франківська

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 10 грудня 2019

Готель Едельвейс
05.12.2019 - 11.12.2019

Алекс – звичайний такий мільйонер. Як і всі багатії, він хоче збільшувати кількість нулів на своєму банківському рахунку, і готовий заради цього на будь-які навіть найнебезпечніші авантюри. Він дізнався про один готель десь у глушині посеред гір, під яким є величезні поклади золота. Це місце може зробити його мільярдером, потрібно тільки оселитися на пару днів і завести хороші стосунки із власником готелю. А ще краще буде зачарувати його дочку Іріт й одружитися з нею, щоб права на землю передалися згодом Алексу. Тільки от не думав олігарх, що закохається в дівчину... А ще всю справу ускладнюють таємні заручини Ірит і те, що про золоте родовище знає не тільки Алекс. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Ціна правди

Валлійського журналіста Гарета Джонса завжди тягнуло до найнебезпечніших людей на цій планеті. Він уже брав інтерв'ю в самого Гітлера, і ось зараз, у 30-і роки ХХ століття мріє про інтерв'ю з Йосипом Сталіним. Для цього хлопець прилетів до Москви та готовий усіма різними способами домогтися цієї події. Пробувши якийсь час у СРСР, Гарет познайомився з ще однією журналісткою на ім'я Ада Брукс. Вона-то йому й відкрила очі на той світ, який вважається радянською утопією – постійні репресії, убивства, цензура та Голодомор. Тоді Гарет іде на найнебезпечніший крок у своєму житті – він пише статтю про трагедію українського народу, яка викриває сталінський режим. Радянські спецслужби шукають спосіб, щоб журналіст замовк, а молодий письменник Джордж Оруелл узяв цю інформацію в основу свого роману "Колгосп тварин". Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням. 

Абатство Даунтон

Ласкаво просимо до абатства Даунтон – таке миле та затишне місце. Як і де-небудь ще в Англії, люди тут живуть розміреним життям, ведуть світські бесіди. Ми говоримо, звичайно ж, про аристократів. У простого народу зовсім інші турботи, але зараз зовсім не про них. Що їм до того, що до Даунтона приїде сам правлячий монарх! До цього прийому потрібно ретельно підготуватися. Кожен кущик, кожен куточок у будинку повинні виглядати настільки ідеальними, наскільки це тільки можливо. Скільки подій потрібно підготувати, навчити всьому потрібному прислугу. Турбот у кожного члена аристократичної сім'ї більше нікуди! Але ж хтось цей прийом вирішив використати для того, щоб убити монарха... Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями. 

21 міст
05.12.2019 - 11.12.2019

Його батько стояв на боці порядку в Нью-Йорку, і помер, захищаючи це місто. Тепер хлопець виріс і сам став детективом поліції, який береться за будь-які справи. Принциповим для нього став останній випадок – вісьмох полісменів убили, коли ті приїхали на виклик з пограбування. Вісім добре озброєних чоловіків були просто розстріляні як на бійні. Щоб зловити вбивць, детектив йде на крайні заходи – він наказує патрулювати Гудзон, всі тунелі з Манхеттена, метро та перекрити двадцять один міст, який пов'язує острів із іншими боро Нью-Йорка. Все це замикає вбивць і детектива на одному шматку землі – їм просто не буде куди подітися. Це буде справжнє полювання, тільки поки незрозуміло, хто мисливець, а хто жертва. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Чорний Ворон

На сторінках української історії є дуже багато кривавих сторінок – були і громадянські війни, і сутички із сусідами, і боротьба за свободу. Напевно, жоден інший народ у світі так багато не боровся за право бути незалежними, як українці. Ось і за часів Холодноярської республіки важко було залишатися байдужим до тих повстань, які відбувалися навколо. Іван на прізвисько "Ворон" не зміг стояти осторонь, поки в його селі люди борються за свободу. На одній шальці терезів були сімейний затишок і спокійне життя, а на другій – жорстока боротьба за незалежність рідної землі. Заради майбутнього своїх рідних і свого народу Ворон вибрав саме друге. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями. 

Кіно що наближає перемогу
05.12.2019 - 11.12.2019

Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав’язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. П’ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу. Наші фільми надихають молодь на патріотичну творчість. Написання творів, віршів, малюнки для Захисників України - це важливе продовження патріотичного виховання. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Весільний рік

Існують люди, які просто не створені для серйозних стосунків, і тим більше для шлюбу. Мара, фотограф, яка живе в Лос-Анджелесі, вважає себе саме з таких. Навіть коли дівчина зустріла вельми привабливого хлопця на ім'я Джейк, провела з ним вечір і зав'язала непогані відносини, її думка не змінюється. Правда, її друзі мають зовсім іншу думку – у цьому році Мару чекає цілих 15 весіль, на які вона вже отримала запрошення. Та і Джейк готовий до серйозних стосунків... Разом із ним дівчина й відвідає всі ці пишні заходи, де вона своїми очима побачить, що таке молода пара на порозі шлюбу. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Ножі наголо

    Відомий автор кримінальних романів Харлан Тромбі святкує свій 85-й день народження. На свято в маєток письменника зібралася вся родина. Варто сказати, що це далеко не найприємніші особистості, кожен із яких ненавидить один одного. На наступний же день після цієї знаменної події Харлана знаходять мертвим у його особняку. Підозрювані, звичайно ж, є всі його рідні, а також його колишній персонал. Розслідувати цю справу взявся харизматичний і неймовірно допитливий детектив Бенуа Блан. Його чекає, напевно, найбільш заплутана справа в його кар'єрі, адже кожна людина в особняку могла вбити письменника. І всі вони такі неприємні, що краще би нікому не довіряти.   Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями. 

Звірополюс

    Свіфті – звичайний полярний лис, що живе в місті ЗвіроПолюсі, й у якого є мрія – стати на ряду з Альфа-псами в доставці товарів по Арктиці. Нехай він тільки на шляху до цього, у нього ніхто не вірить, але він вже робить усе, що в його силах, щоб усім довести свою крутість. Волею випадку перше ж його завдання завело його до біса на пасочки в гості до одного дивного моржа. Разом із ним у притулку живе багато пташок... і вони задумують щось недобре. За допомогою грубої сили і зброї морж хоче знищити ЗвіроПолюс, щоб вирити там газову свердловину. Разом із друзями маленький, але сміливий Свіфті хоче стати на сторожі Арктики та покарати негідника. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями. 

Ангели Чарлі
05.12.2019 - 11.12.2019

Є такий собі Чарльз Таунсенд, якого багато хто називає просто Чарлі. У нього є своє детективне агентство, яке скромно названо "Таунсенд". Займаються члени цієї компанії надскладними завданнями, для чого потрібна елітна підготовка – спецслужби, унікальні вміння, абикого сюди не візьмуть. Агентство відкриває нові відділення по всій Земній кулі, де є свої Ангели – суперпрофесійні шпигунки, які працюють на Чарлі. Сабіна, Джейн і Єлена якраз із таких – під чуйним керівництвом Бослі вони будуть виконувати будь-які завдання, щоб у черговий раз урятувати світ від дуже поганих людей. Така вже робота в Ангелів Чарлі. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаними посиланнями. 

Вальхалла: Тор Рагнарок

Запитайте у будь-якого зі скандинавів що таке "Рагнарок", і вони без секунди роздумів дадуть Вам вичерпну відповідь. Але якщо у двох словах – це кінець світу, коли великі боги Асгарду битимуться у смертельному бою із древніми велетнями з Йотенхейма. Усі знають, що тоді станеться, адже це визначено долею. Всі бояться дня, коли ж це відбудеться... Й ось син Локі, вовк Фенрір утік. Якщо велетні знайдуть його, Рагнарок без жодних сумнівів настане. Асгардці готові вступити в цей останній бій з усіма силами, навіть не гребуючи допомогою простих людей із Мідгарду. Двоє смертних пліч-о-пліч із Тором і Локі готові зробити неможливе – змінити те, що має статися. Але чи реально це? Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Аутсайдери
05.12.2019 - 11.12.2019

Фільм розповідає про взаємини американського автомобільного конструктора Керролла Шелбі та безстрашного британського гонщика Кена Майлза, які разом борються з тиском великої корпорації, законами фізики та власними злими духами, аби створити новий революційний спорткар для компанії «Форд» і кинути виклик непереможним машинам Енцо Феррарі у 24-годинній гонці на витривалість у французькому Ле-Мані у 1966 році. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Крижане серце 2

Іноді для більшого блага потрібно покинути рідний дім, щоб дізнатися щось більше. Так усіма знайомі персонажі Ельза, її сестра Анна, Крістоф зі своїм оленем Свеном, а також чарівний сніговик Олаф повинні виїхати з рідного королівства Еренделла, щоб дізнатися його історію. Їх шлях лежить далеко на північ, через зачаровані землі та через море пригод, які їх чекають на цьому складному та небезпечному шляху. Друзі відправляться до витоків стародавніх легенд, щоб розкрити секрети минулого їх рідних земель. Тільки разом вони зможуть пройти це випробування, тільки разом їм не страшні ніякі небезпеки. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями. 

Зворотній відлік
05.12.2019 - 11.12.2019

У світі з’явився новий незвичайний і страшенно популярний додаток. Він може спророкувати...точну дату смерті людини. Щоб бути у тренді, Квін (Елізабет Лейл) вирішує встановити додаток на свій телефон. Проте програма повідомляє, що дівчині залишилось жити лише три дні. Поки час не сплив, Квін мусить знайти спосіб врятувати своє життя. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Мослі

Мослі – один із істот, про яких Ви, напевно, ніколи й не чули. Їх називають тріфанти. Вони дуже милі, сильні та працьовиті. Скільки Мослі себе пам'ятає, ці істоти завжди були на службі в людей, як би важко їм не було. Кожен день він приходить додому та просто валиться з ніг від утоми. А вдома ж його чекає синочок Ру. Колись і він буде працювати на людей... А що якщо їх предки зовсім не були рабами? Ру випадково знайшов печеру, де на стінах намальовані тріфанти, що стоять на двох ногах, та ще й із руками! Невже весь цей час Мослі із сином жили в обманному світі? Потрібно зробити все можливе, щоб дізнатися правду про тріфантів. Настав час для цього. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Земля тролів 2: У пошуках Золотого Замку

Хоробрий хлопець Еспен уже встиг зарекомендувати себе перед королем і королевою тим, що врятував їх дочку, прекрасну принцесу Крістін, із лап троля. Але тепер усій його рідній землі загрожує, напевно, ще більш страшна доля – хтось отруїв короля та королеву, а про протидію від цієї отрути ніхто ніколи й не чув. Тільки Еспену прийшла в голову одночасно геніальна та безумна ідея – він чув про Золотий замок, недалеко від якого є джерело Живої води. Вона-то й може оживити короля та королеву. І відправиться з ним у цю небезпечну подорож сама принцеса Крістін. На їх шляху буде багато пригод і несподіваних знайомств, але мета стоїть будь-яких зусиль. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Watching a movie with Мандрівний Docudays UA

Вже цього вівторка в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Прикарпатті в центрі "Вікно в Америку" буде демонструватися фільм "Обережно, провалля! / Minding the Gap", Бінґ Ліу / Bing Liu, США / USA, 2018, 98’ Після фільму буде обговорення фільму.As early as Tuesday, Docudays UA's Wandering Festival in the Carpathian region at the Window on America Center will be showing the movie " Minding the Gap", Bing Liu, USA / USA, 2018, 98 ' After the movie there will be a discussion about it.Join this movie event!

Мандрівний Docudays UA: Обережно, провалля

Запрошуємо на перегляд фільму "Обережно, провалля" і обговорення.Вхід вільнийСША/2018/98’У самому серці «іржавого поясу» Америки лежить Рокфорд, штат Іллінойс. На людей, які зростають там, чекають лише безробіття і бідність. Але троє шкільних друзів знаходять відраду у скейтбордингу, а один із них, Бінґ Ліу, знімає на відео усі їхні пригоди. Йому вдається зафільмувати несподівану для них дорослість, із усіма безнадійними роботами, народженням дітей і роздумами про те, що означає бути людиною. Через багато років він повертається до рідного міста з’ясувати, що сталося із друзями дитинства. Режисер порушує майже всі правила документальних зйомок: з’являється у своєму власному фільмі, іноді говорячи просто в камеру. Подекуди «Обережно, провалля» нагадує сеанс психотерапії, де режисер проживає насильство, якого зазнав від батька, і попереджає свого друга Зака про загрозу опинитися у такому самому замкненому колі алкоголізму і жорстокості. Проте Ліу блискуче справляється із завданням, оскільки кожна деталь цього фільму щира. У ньому режисер змальовує дуже актуальний портрет американського покоління, якому загрожує забуття.

Завтра, 11 грудня 2019

Психологічний кіноклуб

Затишний осінній вечір 23 жовтня 2019 запрошуємо Вас провести за переглядом фільму "Малхолланд Драйв" режисера Девід Лінч (2001, США, 146 хв.)Окрім переживання захоплюючих емоцій Ви матимете змогу обговорити психологічні характери героїв, почути багатогранність людської фантазії на тему фільму. Модераторами заходу будуть психологи, психотерапевти Центру когнітивної психології та психотерапії Юрій Сидорик, Надія Когутяк та Володимир Мицько.Запрошуємо усіх! Вхід вільний!

Перегляд фільмів на Docudays UA

Цього разу ми покажемо вам одразу три фільми про громадську активність, кожен тривалістю близько півгодини. Перший - "Ти, бл*, рота закрий!"Сергій Чагаров з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір'я вибухівку.Україна, 2019Режисер: Таїсія КутузоваДругий - "Колір фасаду: синій"Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, скрипковий майстер, теоретик і поет. На 90-му році життя йому доводиться опанувати ще одне, цілковито нове заняття. Щоб урятувати свій авторський архітектурний проект – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, Флоріан Юр’єв розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.Україна, 2019Режисер: Олексій РадинськийТретій - "Без статусу. Україна"Російський громадський активіст Олексій живе в Україні без статусу вже чотири роки. Він тут через політичне переслідування. Незважаючи на тягарі життя без статусу, Олексій намагається працювати і бере участь у багатьох заходах проти агресії Росії в Україні. Нурхан, журналістка з Киргизстану, з весни 2018 року шукає притулку разом із трьома дітьми-підлітками. Команда «Без кордонів» допомагає їм у пошуках свободи і безпеки.Україна, 2019Режисер: Дмитро ТяжловПісля перегляду буде можливість взяти участь у дискусії зі залученням онлайн експертки Тетяни Печончик, керівниці ГО “Центр прав людини ZMINA".Вхід вільний. Через обмежену кількість місць, просимо зареєструватися 

Мандрівний Docudays UA: Неспокій

Запрошуємо на перегляд фільму "Неспокій " і обговорення.Вхід вільнийВелика Британія, США/2017/98’Гарвардська студентка Дженніфер Брі готується до весілля своєї мрії, аж раптом тіло починає її підводити. В надії зрозуміти дивні симптоми, Брі бере камеру і фільмує найпохмуріші моменти її боротьби із синдромом хронічної втоми – загадкової хвороби, яку дехто досі вважає вигаданою. Неймовірно щира розповідь Брі закликає переглянути кліше, пов’язані з цією хворобою, від якої страждають мільйони. «Неспокій» – це чутлива та виразна особистісна документальна стрічка, яка напевне зачепить глядачів більше, ніж вони могли б собі уявити.Режисерка: Дженніфер Брі

Четвер, 12 грудня 2019

Джуманджі: Наступний рівень
12.12.2019 - 17.12.2019

Щоб врятувати одного з приятелів, іншим доводиться повернутися в гру. На їхнє здивування, правила Джуманджі змінилися, і все йде шкереберть. Щоб вижити друзям належить відправитися в подорож по самим незвіданим і таємничим куточкам гри - від посушливої пустелі до засніжених гір. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

Кінопоказ "Моя країна - Україна"

«Моя країна – Україна» – анімаційний народний казково-пізнавальний серіал, виконаний переважно в техніці пластилінової анімації. Маленькі сюжети з любов'ю та повагою розповідають про розмаїття нашої батьківщини; кожна історія – це казка, легенда або байка з конкретного місця в Україні, будь-то велике місто або маленьке село, поле або море. Кінопоказ відбудеться в рамках Фестивалю дитячого кіно.

Мандрівний Docudays UA: Навмисна смерть

Українська прем’єраНавмисна смертьСША/2016/73’Споживачі люблять і живуть своїми смартфонами, планшетами та лептопами. Шквал технологічних новинок безупинно виливається на ринок, обіцяючи делалі кращий зв’язок, нескінченні розваги та миттєву інформацію. Обсяги вражають. До 2020 року чотири мільярди людей матимуть особистий комп’ютер. У п’ятьох мільярдів будуть мобільні телефони. Але в цієї революції є й темна сторона, прихована від більшості споживачів. У своєму розслідуванні, що відбувається по всьому світі, режисерка Сью Вільямс викриває залаштунки індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші гаджети мають смертельні наслідки для довкіння та здоров’я.

П`ятниця, 13 грудня 2019

«Мої думки тихі» / допрем'єрний показ за участю творчої групи

Запрошуємо відівідати допрем'єрний показ комедії "Мої думки тихі" за участю творчої групи, що відбудеться 13 грудня у кінотеатрі "Космос". Презентувати стрічку до івано-Франківська завітають завітають режисер Антоніо Лукіч, актори Ірма Вітовська-Ванца та Андрій Лідаговський. Синопсис: Вадим 25-річний композитор і звукооператор. Зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання записати голоси закарпатських тварин може стати його шансом назавжди залишити незручну Україну і вирушити до привабливої Канади. Подалі від проблем. Однак все виявляється значно складнішим, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина мама Вадима.

Мандрівний Docudays UA: Без статусу. Україна

Без статусу. УкраїнаУкраїна/2019/35’2018 року Державною міграційною службою України визнано біженцями 24 особи, розглянуто 284 заяви про надання статусу біженця. Російський громадський активіст Олексій живе в Україні без статусу вже чотири роки. Він тут через політичне переслідування. Незважаючи на тягарі життя без статусу, Олексій намагається працювати і бере участь у багатьох заходах проти агресії Росії в Україні. Нурхан, журналістка з Киргизстану, з весни 2018 року шукає притулку разом із трьома дітьми-підлітками. Команда No Borders допомагає їм у пошуках свободи і безпеки.Режисер: Дмитро ТяжловПродюсер: Елла ШтикаОператор: Дмитро ТяжловМонтажери: Дмитро Тяжлов, Елла ШтикаЗвукорежисер: Владислав СіренкоДмитро Тяжлов – режисер-оператор документального кіно, куратор лабораторії документального кіно для молодих митців Indie Lab, куратор документальної програми Фестивалю американського кіно «Незалежність», майстер курсу кафедри кінотелеоператорства Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.Вибрана фільмографія: Трудний (2007), Я пам'ятник собі (2009), У кутку (2013), Пост Майдан (2014), Під напругою (2015), Highnoon Winti (2015)

Субота, 14 грудня 2019

Мандрівний Docudays UA: Сакава

Бельгія, Нідерланди/2018/81’Що за людська історія стоїть за явищем інтернет-шахрайства? «Сакава» знайомить нас із трьома підлітками з Гани, які з відчаю вдаються до онлайн-ошуку за допомогою чорної магії. Ама – молода мама й новачок у справі. «ОдинДолар» намагається назбирати гроші на подорож до Італії. Френсіс – найдосвідченіший шахрай, який навчає цьому ремеслу решту. Те, що на Заході вважають аферизмом, для «хлопців Сакави» – просто використання доступних ресурсів. Цими ресурсами стають відходи електронної техніки, які Захід надсилає до Гани.Режисер: Бен АсамоаПродюсер: Петер КрюґерОператор: Джонатан ВаннінМонтажери: Том Денуайєт, Саймон ШуурманЗвукорежисер: Ферас ДаукВиробництво: Inti FilmsДистрибуція: Rise and Shine World Sales, info@riseandshine-berlin.deФестивалі та нагороди: 2018 – SXSW, номінація на приз імені Адама Яука Hörnblowér; IDFAБен Асамоа виріс у Гані, у підлітковому віці разом із матір’ю переїхав до Бельгії. Там вивчав аудіовізуальні мистецтва у Королівському інституті RITCS. Його випускною роботою був короткометражний фільм «Чорний». Під час навчання часто відвідував свою рідну країну. Дізнавшись, що його друзі дитинства стали інтернет-шахраями, зняв про це фільм «Сакава».Фільмографія: Сакава (2018)

Неділя, 15 грудня 2019

КіноКлуб MiCuLab
15.12.2019 17:00
Відкритий простір Miculab. МіжCulturна Labораторія

Запрошуємо дивитися фільми разом! Адже так веселіше. Кінострічки будемо пропонувати на вибір, дивитися їх в затишному просторі, пити чай/каву, знайомитися й дискутувати на різні цікаві теми...Хто зна, може, ми щось ще придумаємо разом 2 рази на місяць в неділю, не зважаючи на свята З 17:00 до 21:00Відкритий простір Miculab. МіжCulturна Labораторія(приміщення Громадський Простір "Гармонія")Організаційний внесок - 30 грн (включає в себе чай/каву/печеньки)

Перегляд д/ф "Булер" і майстер-клас для дітей та батьків

Понад 13 мільйонів дітей в Америці стануть жертвами булінгу, що робить його найпоширенішою формою насильства, з яким стикаються молоді люди в цій країні. Новий документальний фільм «Кривдник», режисером якого є лауреат нагород фестивалю Санденс та «Еммі» Лі Гірш, показує цю приголомшливу статистику в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей. «Булер» — це зосереджений на персонажах документальний фільм з прекрасною кінематографічністю. У центрі фільму — люди, для яких ця проблема є критично важливою. Кожна з їхніх історій представляє окремий аспект кризи булінгу в Америці. Фільм «Кривдник», знятий протягом 2009-2010 навчального року, відкриває глядачеві болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу, демонструючи проблему, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі.У фільмі задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і відображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, спрямований на зміну ставлення до булінгу в школах, спільнотах та суспільстві загалом. Батьки відіграють ключову роль у підтримці своїх дітей, відстоюючи модель поведінки діяча, а не спостерігача, навчають і дають приклад емпатії у сім’ї.Режисер: Лі ГіршВиробництво: Cinereach / Where We LiveДистрибуція: Films The Weinstein CompanyЛі гірш (1972 року народження) — американський режисер документального кіно. Гірш закінчив школу патні у вермонті та гемпширський коледж у амгерсті, массачусетс. Він був автором сценарію та режисером документального фільму «амандла!: революція в гармонії чотирьох партій». Гірш також написав одну з частин книги «звук без меж: семпли з цифрової музики та культури» (mit press, 2008), редактором якої був пол д. Міллер (dj spooky). Прем’єра його фільму «кривдник» відбулася на кінофестивалі в трибеці у 2011 році.

Зимовий благодійний кінопоказ

Наша подія спрямована на соціальну допомогу дітям-сиротам до Дня святого Миколая. Якщо ви хочете переглянути новорічний фільм "Ласкаво просимо або сусідам вхід заборонений", попити теплого чаю з смачним печивом і провести час в затишній атмосфері та хорошій компанії, то ми ласкаво попросимо вас завітати на наш кінопоказ. Усі охочі зможуть залишити благодійні пожертви, які ми використаємо, щоб допомогти створити свято дітям, які найбільше цього потребують.

Понеділок, 16 грудня 2019

Перегляд "Колір фасаду – синій" і дискусія про архітектуру міста

Запрошуємо на перегляд документального фільму "Колір фасаду – синій", після якого відбудеться загальноміська дискусія на тему збереження архітектурних пам'яток у Івано-Франківську. Будемо раді бачити громадських активістів, архітекторів та урбаністів.Колір фасаду – синійУкраїна/2019/22’30’’Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, скрипковий майстер, теоретик і поет. На 90-му році життя йому доводиться опанувати ще одне, цілковито нове заняття. Щоб урятувати свій авторський архітектурний проект – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, Флоріан Юр’єв розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.Режисер: Олексій РадинськийПродюсер: Люба КнорозокОператор: Максим СавченкоМонтажери: Микола Базаркін, Олексій РадинськийЗвукорежисер: Андрій БорисенкоОлексій Радинський – режисер-документаліст, публіцист. Його фільми брали участь у кінофестивалях в Оберхаузені, Ґуанахуато, DOK Leipzig, Watch Docs (Варшава), Одеському МКФ, «86» (Славутич), Nowe Horyzonty (Вроцлав), а також були представлені в e-flux (Нью-Йорк), S A V V Y Contemporary (Берлін), Інституті сучасного мистецтва (Лондон) тощо. Його фільм «Люди, які прийшли до влади» (у співавторстві з Томашем Рафою) переміг у національному конкурсі кінофестивалю Docudays UA (2016).Вибрана фільмографія: Випадок у музеї (2013), Інтеграція (2014), Люди, які прийшли до влади (у співавторстві з Томашем Рафою) (2015), Зсув (2016), Київський фільм. Перший епізод (2017), Колір фасаду – синій (2019)

Вівторок, 17 грудня 2019

Мандрівний Docudays UA: Чистильники

Німеччина, Бразилія/2018/88’Пориньте в таємничу тіньову індустрію модерації інтернет-контенту в третьому світі. Тут ми зустрінемо п’ятьох «цифрових сміттярів», яких Кремнієва долина відібрала з тисяч людей, доручивши видаляти «невідповідний» вміст із інтернет-сторінок. Паралельно ми побачимо людей з усього світу, чиї життя докорінно змінила онлайн-цензура. Зазвичай «чистильник» щодня проглядає й оцінює тисячі складних для сприйняття зображень, від світлин із місць бойових дій до порнографії. Таке не минає безслідно для психіки. Проте за їхньою роботою стоять фундаментальні запитання: що перетворює зображення на мистецтво або пропаганду і що визначає журналістику.Режисери: Ганс Блок, Моріц РізевікПродюсери: Крістіан Беєтц, Ґеорґ ЧурченталерОператори: Аксель Шнеппат, Макс ПрайссМонтажери: Філіпп Ґромов, Гансйорґ Вайссбріх, Маркус КМ ШмідтЗвукорежисер: Карстен ГьоферВиробництво: Gebrueder Beetz Filmproduktion, Grifa Filmes, Motto PicturesДистрибуція: CINEPHIL, Philippa Kowarsky, philippa@cinephil.comФестивалі та нагороди: 2018 – кінофестиваль «Санденс»; Фестиваль документального кіно у Салоніках; DocsBarcelonaГанс Блок – німецький режисер театру та кіно, музикант. Вивчав музику в Берлінському університеті мистецтв і режисуру в Інституті театральної режисури імені Ернста Буша в Берліні. Моріц Різевік – німецький театральний і кінорежисер, письменник. Вивчав економіку як стипендіат Національного академічного фонду Німеччини, а згодом – режисуру в Інституті театральної режисури імені Ернста Буша в Берліні. Моріц Різевік і Ганс Блок працюють разом із 2007 року як творча група Laokoon, створюючи театральні постановки та мультидисциплінарні проекти. «Чистильники» – їхній дебютний документальний фільм.

Середа, 18 грудня 2019

Мандрівний Docudays UA: Ти, бля, рота закрий!

Україна/2019/25’Сергій Чагаров з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір'я вибухівку.Режисер: Таїсія КутузоваПродюсер: Єлизавета Сокуренко, Таїсія КутузоваОператор: Таїсія КутузоваМонтажер: Таїсія КутузоваЗвукорежисер: Микола СтрілецькийВиробництво та дистрибуція: Taisiia Kutuzova, tsimfk@gmail.comТаїсія Кутузова – режисерка та операторка з Криму. Випускниця Українського католицького університету. П’ять років працювала як мультимедійний журналіст для «Радіо Свобода». Як співрежисерка та операторка зняла короткометражні документальні фільми «Живі і Нескорені» (2016) та «Молодість 1927» (2017).Вибрана фільмографія: Живі і Нескорені (2016), Ти, бля, рота закрий (2019)

Зоряні війни: Скайвокер. Сходження

Фільм завершує неймовірну історію сім'ї Скайуокерів, що триває вже більше сорока років, і обіцяє дати відповіді на всі загадки з попередніх серій. На глядача чекають старі і нові герої, унікальні світи, захоплюючі подорожі на край Галактики і грандіозний фінал фантастичної саги. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

П`ятниця, 20 грудня 2019

Різдвяна кіноніч

Свято наближається,свято наближається!Якщо в твоїй голові заграла ця мелодія,то тобі точно до нас!Пропонуємо тобі напередодні свят забути про всі свої передноворічні клопоти та турботи і зануритись у дивовижну зимову казку з найкращими різдвяними фільмами.?Клич друзів і плануй найатмосферніший вечір п'ятниціБудемо багато обніматися, сміятися, грітися смачненьким чайочком і смакувати домашні солодощіВХІД - 50 грн, за попередньою реєстрацією за нижчевказаним посиланням.Поспіши, кількість місць обмеженаА ще не забудь з собою пледик, щоб тепло сиділося, а новорічний настрій ми тобі гарантуємоЗа деталями програми й інформацією про фільми слідкуй у постахДо зустрічі, любий кіномане

Субота, 21 грудня 2019

«Queen: Дні нашого життя»
21.12.2019 19:00

Захоплива двохгодинна подорож під назвою «Queen: Дні нашого життя» - це, цілком залужено, визнаний фанами Queen, як один з кращих та найповніших документальних фільмів про легендарний британський гурт. У ньому присутні унікальні інтерв'ю з колективом, рідкісні кадри концертних та закулісних зйомок. Кульмінацією документального фільму є зірковий концерт пам'яті Фредді Мерк'юрі на стадіоні "Уемблі", включаючи виступи Девіда Боуі, Джорджа Майкла та Елтона Джона. І все це - вперше в Україні на великому екрані та з повною українською озвучкою.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Неділя, 22 грудня 2019

Перегляд д/ф "В моїй кімнаті", майстер-клас для дітей та батьків

Ізраїль/2017/70’«В моїй кімнаті» – фільм про дорослішання на основі відеоархівів. Дія відбувається у кімнатах шістьох підлітків з усього світу, а матеріал для фільму зняли вони самі за зачиненими дверима і виклали на YouTube. Вони дорослішатимуть і змінюватимуться у нас на очах, стаючи тими, ким мріяли бути.Режисер: Аєлет АльбендаПродюсер: Наама ПиріцОператор: Монтажер: Шарон ЕловічЗвукорежисер: Даніель МеїрВиробництво: The New Fund for Cinema and Television, Channel 8 – HOTДистрибуція: Аєлет АльбендаАєлет Альбенда – ізраїльська художниця і режисерка. Здобула магістерський ступінь із відеомистецтва Берлінського університету красних мистецтв, вивчала кіно в Університеті Тель-Авіва. Її роботи присвячені юності та пошукам себе та досліджують альтернативні оповідні засоби. Володарка призу Матанеля 2012 року для молодих художників. У 2014 році брала участь у програмі Greenhouse для режисерок.Вибрана фільмографія: Гіацинт (2007), Від нічліжки до нічліжки (2010), День за днем (2013), Справжні кольори (2015), В моїй кімнаті (2017)

Неділя, 29 грудня 2019

Vegans_ua: знайомство

Vegans_ua - магазин, рух, ресурс. Ми базуємося у Львові, організовуємо зоозахисні та освітні акції, допомагаємо притулкам, робимо Куби Правди. Останнє наше досягнення - завдяки нашому інфомайданчику ми зібрали команду волонтер_ок і спільно переклали Cowspiracy українською.29 грудня запрошуємо всіх веган_ок, а також тих, хто цікавиться темою зміни клімату/зоозахисту/рослинного харчування, разом з нами переглянути фільм з українськими субтитрами, а також на безкоштовну дегустацію веганської їжі з Європи - сирів, ковбасок, паштетиків, шинок і тд. Наше завдання - нести ідею, що веганство це просто і доступно, а рослинні страви можуть мати звичні для всіх вигляд і форми. Будемо раді ближчому знайомству з веганською та зоозахисною спільнотою Івано-Франківська. До зустрічі:)