Ніч українського кіно у місті Івано-Франківськ

Ніч українського кіно  - фото
Дата події: 24 серпня 2019
Місце проведення: вул. Шпитальна, 5 (Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац»)
Початок: 21:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Готові до ночі українського кіно? Тоді запасайтесь теплими коциками і гарною компанією!

Цієї суботи, 24 серпня, під час кінопоказу під відкритим небом у палаці Потоцьких можна буде переглянути три кінострічки:

"11 дітей з Моршина" — український комедійний фільм режисера Аркадія Непиталюка.

Усім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал — осмій. Прагнучи заробити легкі гроші, Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об'єктом. Усе б нічого, якби на її шляху не з'явилися 11 дітей з Моршина.

Згуртувавшись у єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу проти несправедливості

"Жива" — український історико-драматичний фільм, знятий Тарасом Химичем за реальними подіями.

Кінострічка розповідає історію, яка відбувалася 1949 року в Карпатах. Молода Анна має надприродний дар – відчувати і передбачувати майбутню небезпеку. Рятуючись від загону МҐБ, головна героїня потрапляє в табір українських повстанців, де зустрічає свого друга дитинства на ім’я Ніко. Боротьба між МҐБ та повстанцями триває. У такій ситуації дар Анни стане неабиякою допомогою «лісовим побратимам».

Історія жінки, яка своїм даром бачити віщі сни та передбачати майбутнє змінювала долі людей. Проте, чи зможе вона вберегти власне життя від небезпеки, чи підкориться їй власна доля?

Для Ольги Комановської, виконавиці головної ролі, фільм став кінодебютом

"Червоний" — художній фільм про воїна УПА, який підняв повстання у сталінському концтаборі. В основу кінострічки ліг історичний роман Андрія Кокотюхи "Червоний".

«Червоний» – прізвище головного героя роману і кінострічки, воїна Української повстанської армії Данила. Це розповідь про те, як український повстанець проходить усі випробування сталінських концтаборів, вступає в конфронтацію із табірним криміналітетом, піднімає повстання і намагається вирватися на волю.

Вхід на кінопоказ вільний!
Перегляди 20

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук