Кінопоказ «Моя бабуся з Марса» у місті Івано-Франківськ

Кінопоказ «Моя бабуся з Марса» - фото
Дата події: 30 серпня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Створена за підтримки Держкіно, лірична трагікомедія Александра Міхалковіча «Моя бабуся з Марса» спільного виробництва України, Білорусі та Естонії виходить в український прокат на початку осені.
30 серпня о 19.00 запрошуємо разом переглянути фільм в Івано-Франківську у нашій галереї. Вхід 50 гривень.

Головна героїня фільму – бабуся автора Зіна, яка жила в Україні, Росії та Білорусі, а після виходу на пенсію переїхала до Криму. Дотепна і сповнена життєвих сил, вона завжди об’єднувала свою велику сім’ю. Та після геополітичних змін в Україні, її відвідини стали для родичів випробуванням: Крим перетворився на “віддалену планету”, на зразок Марса. Дорослій людині непросто сприйняти нові реалії — тому вся сім’я, розкидана по різних країнах, почала збиратися, щоб підтримати бабусю й відвідати її у день 80-річчя.

Стрічка створена у копродукції України, Білорусі та Естонії. Прем’єра фільму відбулася у конкурсній програмі чеського кінофестивалю Ji.hlava, далі картина брала участь у фестивалях DOK.fest München та Beldocs.

Александр Міхалковіч – білоруський режисер, народився у Мінську. У 2016 році закінчив міжнародну навчальну програму DocNomads. У полі його професійного інтересу – довготривалі проекти про близькі особисті стосунки.
Перегляди 38

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук