Екскурсія ПНУ 2019

Екскурсія ПНУ 2019 - фото
Дата події: 30 серпня 2019
Початок: 10:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Одного дня Ти прокидаєшся і розумієш, що все, це кінець твого спокійного життя за партою. Попереду тільки одна невідомість, а Ти пробуєш її на смак з острахом та долею зацікавленості. Ти тепер студент чи студентка. Страшно?

Перше вересня. Ти пів дня шукаєш потрібну аудиторію. Згадуєш, як правильно називається факультет. Гуглиш сайт університету. А потім усвідомлюєш, що вчитимешся в іншому корпусі, кабінети носять невідомі шифри, а тобі ще потрібно нарити розклад. Що буде завтра? Які пари? Що таке «пара»? Звісно, серед твоїх знайомих знайдуться досвідчені і прошарені в цьому всьому, але це те саме, що із ЗНО: перший раз тремтиш, ніби від нього залежить більше, ніж все твоє життя разом узяте. Так-так, кожен з нас через подібне проходив. І хоч зараз згадуємо про такі події жартома, в ті хвилини смішно не було нікому.

Тож ми вирішили трішки полегшити Тобі життя і спеціально підготували #ЕксурсіяПну2019. Вже третій рік поспіль старшокурсники діляться своїм досвідом, допомагають першачкам влитися у студентське життя та розібратися в таємницях університету.

На Тебе чекає цікавезна екскурсія твоїм новим альма-матер (принаймні на 4 наступні роки) та прогулянка центром міста, а ще знайомство з Молодіжним центром «Paragraph». Дізнаєшся, що це таке і з чим його їсти. А також отримаєш змогу виграти наш мерч: ручки, блокнотики, чашки та інше (погодься, якраз те, чого так не вистачає всім студентам).

Реєструйся, приходь, бери участь! Отримаєш купу позитиву, хороших спогадів, а також корисну інформацію, що допоможе тобі не загубитися у цьому велетенському домі з тисячами таких, як Ти!
Перегляди 53

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук