Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs» у місті Івано-Франківськ

Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs» - фото
Дата події: 4 вересня 2019
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

 Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

ТРЕНЕР:
Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти. Результати відбору будуть оголошені 28 серпня.

Дискусія-тренінг проводиться European Union in Ukraine. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Телефон: +38 (099) 455-23-75 (Станіслав Корольков) +38 (095) 726-54-66 (Аліса Тягун)
Email: skorolkov@internews.ua(Станіслав Корольков)atiagun@internews.ua(Аліса Тягун)
Перегляди 30

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук