Проектний модуль програми “Art and culture" у місті Івано-Франківськ

Проектний модуль програми “Art and culture" - фото
Дата події: 31 липня 2019
Де/Організатор:
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Маєш ідею крутого мистецького проекту, але не знаєш, де знайти гроші на її втілення? Тоді тобі варто дочитати цей текст до кінця.

Менше ніж за місяць стартує проектний модуль програми “Art and culture” від СТАН/STAN art group. Ми оголошуємо додатковий набір для митців/митчинь та культурних менеджерів, мотивованих змінювати прикарпатський регіон.

Головною тренеркою цього модулю стане письменниця, сценаристка та культурна менеджерка Любов Якимчук. Її ко-тренером буде поет та культурний інноватор Ярослав Мінкін.

На цьому етапі учасники та учасниці програми “Art and culture”
- розглянуть приклади успішних культурних проектів;
- проаналізують власні успіхи та помилки у втіленні культурних та мистецьких ініціатив;
- навчаться основам проектного менеджменту;
- почнуть розробляти власні проекти з розвитку Прикарпаття.

Нагадаємо, кращі з проектів, розроблених учасниками та учасницями програми “Art and culture” отримають фінансування, а також менторську підтримку від міжнародних та українських фахівців.

Проектний модуль програми “Art and culture” проходитиме з 31 липня по 2 серпня в креативному просторі Хата-Майстерня.Участь безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування. Заповнити форму участі у проектному модулі можна за посиланням до 25 липня включно.

Освітню програму “Art and culture” реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Перегляди 21

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук