Одного разу в Голлівуді у місті Івано-Франківськ

Одного разу в Голлівуді - фото
Дата початку: 5 вересня 2019
Дата кінця: 11 вересня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Голлівуд наприкінці 60-их років минулого століття доживав свій "золотий вік". Тоді були зняті класичні кіношедеври, які зараз вивчаються в багатьох кіношколах. Ми побачимо цей світ очима популярного актора Ріка Далтона та його дублера Кліффа Бута. Рік раніше вистрілив всього лише в одному серіалі, а зараз хоче знайти собі відповідне місце серед розсипу зірок Голлівуду. Тим же займається і його напарник Кліфф. Навіть незважаючи на минулий успіх, домогтися нового буде ще важче. І всі ці події будуть відбуватися в той же час, коли процвітала секта відомого Чарльза Менсона...
Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 
Перегляди 133
Olga Usatyuk (Ревізор)
Сподобалось
Настав час і мені написати відгук до фільму, на який так чекали фанати Квентіна. Загалом, оскільки не люблю кидати спойлерів, він буде доволі коротким. Для мене стрічка стала одкровенням та тугою режисера за давно минулими днями, гарними вестернами, шляхетними чоловіками, щирими акторами тощо. Як завжди не підкачала гра Леонардо Ді Капріо. В головному героєві, якого він зіграв, чітко проглядалася й особиста драма і власна історія, яку він по-своєму гіперболізував та виклав глядачеві, стоячи осторонь та дещо гидливо посміюючись. Тарантіно не відійшов від своїх основних особливостей зйомки: тут були затяжні діалоги, тривалі монологи, крупні плани, посилання на попкультуру тощо. Але з'явилася нова особливість - замало крові))) Що було для мене доволі неочікуваним. Отож мій висновок такий: тим, хто дивився буквально один фільм цього режисера, або взагалі не знайомий з його роботами, певно нема чого йти на нього у кінотеатр. Потреби у якісному звуці чи великому екрані тут немає. А глядачам, які можуть сказати: " Я б ще раз передивився Мерзенну вісімку", - ласкаво просимо, цей фільм також вдався)
Переглянути всі відповіді ()
Zarivna Tanechka (Друг LIST'а)
Нейтрально
Ніколи не писала відгуків до фільмів.
Але цнй фільм, особисто для мене - безсмістовний, який нічого собою непредставляє.
І так, я з Ольгою згідна, тим хто ще не дивився жодного фільму від Тарантіно, не варто тратити свого часу на такі от фільми, не варто тратити свого взагалі на такі перегляд фільму від тарантіно.
Одяг. Ви серйозно? В 69-х роках навіть в Голлівуді не носили такого одягу, це швидше одяг з 90х-2000х років.
Оці незрозумілі сцени, діалоги, монологи. Які не несуть жодного сенсу.
До кінця не змогла зрозуміти що вони просто зняли фільм, про те як в 69х роках жили актори.
А ця сцена з хіппі де вони нападають на будинок. Це провал фільму, більше того, це найгріша сцена у кіно яку я коли небудь бачила.
Я пожаліла що взагалі дивилася цей фільм, для мене це порожня трата часу і грошей на перегляд безмістовного кіно.
Зато моя сестра любить фільми від Таратіно. І їй сподобалося.
То ж моя думка така ж як і у Олі, якщо ви такі ж як і я, і ви ще жодного разу не бачили фільму від ТАРАНТІНО, тоді ні в якому разі не варто йти у кіно на його фільми. Згодиться і планшет.
Оцінка нейтрально, тільки через те що, такий стиль кіно - це не мій, ніколи не був моїм, і ніколи ним не стане.
Переглянути всі відповіді ()