Stanisławów i Ziemia Stanisławowska w latach 1939-1945 у місті Івано-Франківськ

Stanisławów i Ziemia Stanisławowska w latach 1939-1945 - фото
Дата початку: 6 вересня 2019
Дата кінця: 8 вересня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Від імені організаційного комітету маємо честь запросити до участі в ІV Міжнародній науковій конференції „Станиславів та Станиславівщина в 1939-1945 рр. Війна - Окупація - „Визволення”. Метою цієї конференції буде спроба представити всі події, що відбулися в Станиславові та регіоні під час ІІ Світової війни.

Історія Станиславова та Станиславівщини разом з народами, що тут проживали, належить до не до кінця вивчених сторінок історії. Сталася це через ряд причин, зокрема і те, що десятиліттями після 1945 року було заборонено говорити правду, або необхідність дотримуватися накинутого зверху ідеологічно заангажованого наративу.

Цей рік, на який припадає 80-та річниця вибуху II Світової війни, дає нам привід, щоб розпочати нові дискусії на тему подій, що відбулися протягом усієї минулої війни. Особливо потрібною є ця дискусія на регіональному рівні, про котрий, або взагалі примовчувалось, або говорилось як про щось мало важливе.

Конференція відбудеться 6-8 вересня 2019 року в приміщеннях Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника і Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. 6-7 вересня планується проведення пленарних засідань і секцій, а 8 вересня передбачено історичну екскурсію.

Заявку на участь і тему виступу разом з короткою анотацією просимо надіслати на e-mail до 12 серпня 2019 року.
Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук