Інтерактивна лекція "Молодь не лайкає. Молодь голосує" у місті Івано-Франківськ

Інтерактивна лекція "Молодь не лайкає. Молодь голосує" - фото
Дата події: 16 липня 2019
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
16 липня 2019 року з 13 до 16 год. в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбудеться інтерактивна лекція та моделювання виборчого дня для молоді. Ця лекція спрямована на підвищення знань молоді у наданих їм державою виборчих правах. Захід проводиться саме зараз, оскільки вже 21 липня в Україні відбудуться вибори до парламенту.
Захід складатиметься з двох частин. Перша – інтерактивна лекція, під час якої аудиторія не лише слухає чи запитує незрозумілі для них питання, а бере активну участь в онлайн вікторині. Після закінчення вікторини програма автоматично висвітлює переможця, який отримає приємний приз.
Між першою та другою частиною заходу пропонуємо невеличку перерву зі смаколиками.
Друга частина полягає у моделюванні виборчого дня: як воно бути Головою ДВК, секретарем та іншими. Розглянемо на практиці форс-мажорні ситуації, які трапляються на дільницях. І найважливіше: ми не агітуємо слухачів за певні партії. Мета нашого заходу – підвищити знання виборчих прав, наданих нам державою.
Модератор заходу – Каліманська Анастасія, регіональний координатор з виборчих прав у проекті "Молодь не лайкає. Молодь голосує". Цей навчальний модуль розроблено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні в рамках всеукраїнської кампанії з просвіти виборців "Я МАЮ ПРАВО ГЛОСУ" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Британської допомоги від уряду Великої Британії.
Захід розроблений на базі інтерактивних методик навчання для дорослих, тому внесок кожного безпосередньо протягом заходу важливий. Мета заходу – підвищити долученість до виборчого процесу, а саме – рівень участі у позачергових парламентських виборах.
Перегляди 15

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук