Сплав \\ Сеанс міського сканування у місті Івано-Франківськ

Сплав \\ Сеанс міського сканування - фото
Дата події: 13 липня 2019
Місце проведення: Озеро з лебедем
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Перформанс "Сплав" художниці Саші Попруги продовжує діалог, розпочатий більше року тому урбаністами, художниками та активістами навколо невеликого озера біля школи № 21.

У спробах побудувати комунікацію з місцевими жителями учасники MetaLab провели ряд досліджень і заходів, а також була встановлена ​​скульптура лебедя-орігамі художниці Жанни Кадирової, яка згодом дала неофіційну назву Озеру з лебедем.

В ході спілкування з жителями району з'ясувалася історія формування озера, персональні відносини до нього, нинішня ситуація і мрії про майбутнє.

Озеро має свою унікальну атмосферу спокою, що є вкрай важливою в активному місті. Навколо нього ростуть кущі малини, високі багаторічні верби створюють інтимну зону самоти, що на жаль приваблює не тільки відпочиваючих жителів, але і маргінальний прошарок суспільства.

Зараз озеро має свою яскраво виражену світлу і темну сторони, як і люди, які відвідують його. Але для того, щоб ситуація змінилася, а ідеї зміцнилися в голові, їх треба регулярно обговорювати та повторювати. Для того, щоб показати цінність озера ми продовжуємо наш діалог.

Проект "Сплав" складається з двох частин:
- акції з очищення території озера, яка відбулася 6 липня і пройшла разом з активістами і місцевими жителями;
- перформансу, який символізує подолання відстані між мешканцями району та мешканцями ревіталізованого Промприладу.

Міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування ‘19» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), програми “Знакові події для української культури” Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy).
Перегляди 10

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук