Що твоє - те твоє \\ Сеанс Міського Сканування у місті Івано-Франківськ

Що твоє - те твоє \\ Сеанс Міського Сканування - фото
Дата події: 12 липня 2019
Де/Організатор:
Місце проведення: вул. Товарна, 9 (Озеро “Залізка”)
Початок: 17:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У п‘ятницю, 12 липня, Tbilisi Architecture Biennial / თბილისის არქიტექტურის ბიენალე відкриє франківцям локацію Озеро “Залізка” на вулиці Товарній, 9 та презентує інсталяцію - гаражний маніфест “Що твоє - то твоє”.

Учасники бієнале Тінатін Гургенідзе, Гігі Шукакідзе, Давід Бродський, Тобіас Шмітт та Отар Немсадзе створять на озері “Залізка” інсталяцію, яка точно не залишить вас байдужими. Ця конструкція - своєрідний лінк з гаражної культури міської екосистеми Тбілісі.

Гараж в міській культурі Грузії, з радянських часів, зазнав безліч перетворень. Сьогодні гараж є інфраструктурою та простором для екзистенціальних потреб: як комерційні території для продажу овочів, для майстерень, для аптек та навіть салонів краси.

В контексті Франківська цей феномен з Грузії знайшов своє унікальне втілення. Цей “гараж”- призма, крізь яку ви відкриєте для себе маловідоме озеро по новому. Приходьте!

Міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування ‘19» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), програми “Знакові події для української культури” Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy).
Перегляди 6

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук