Жіноча йога у місті Івано-Франківськ

Жіноча йога - фото
Дата події: 21 серпня 2019
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Красива жінка - це яка?
Критеріїв може бути багато і у кожного свої, але ми точно знаємо, що КРАСИВА жінка - це РОЗСЛАБЛЕНА жінка. Коли стан внутрішньої посмішки постійно на її вустах та в очах.
Ми знаємо як досягти такого стану. І першийй крок - це прийти на заняття з Жіночої йоги, адже саме там ми:

1. Дихаємо животом. Тому, що природа так задумала, а ми чомусь забули. Немовлята дихають животом, котики і песики дихають животом. Це природньо. Якщо ваш живіт постійно напружений, то порушується кровообіг. Стара кров не відтікає, а свіжа не приходить. Органи бетонні, судини дерев'яні, ти зажата.
2. Робимо інтимну гімнастику. Вона потрібна для того, щоб проблем у жінок не було!
Наша з вами жіноча краса, молодість, здорова сексуальність зосереджена у нашому жіночому тазі. Виконуюючи вправи з імбілдінгу ви подовжуєте своє здоров'я, молодість і красу.
3. Виконуємо асани з йоги, які впершу чергу потрібні жінкам. Відкриваємо тазостегнові суглоби, розтягуємо свої ноги в шпагати. Рухаємось плавно, з відчуттям себе і свого тіла.
4. Прислухаємось до своїх думок та бажань. Коли ти востаннє питала себе ''Чого я хочу саме зараз? Що саме мені потрібно?''.
5. В колі жінок ми усвідомлюємо свою силу, значимість та ЖІНОЧНІСТЬ. Дякуємо Світу, за своє жіноче тіло, за свою жіночу природу. Відчуваємо гармонію.

Наша мета - це щоб ТИ вийшла після практики з впевненістю у тому, шо ти прекрасна та неповторна! В тому, що усі блага світу для тебе! Адже так воно і є))
Приходь на Жіночу йогу та прикрась собою світ ЛЮБА!)
Тривалість 2 години.
Вартість 150 грн, для учениць йога школи 100.
Перегляди 34

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук