LDA \\\\\ Сеанс Міського Сканування у місті Івано-Франківськ

LDA \\\\\ Сеанс Міського Сканування - фото
Дата події: 13 липня 2019
Де/Організатор:
Місце проведення: вул. ЗАлізничка, 32 (Івано-Франківський Локомотиворемонтний Завод (ЛРЗ))
Початок: 23:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
LDA CSS - нічне танцювальне дійство.

Цієї ночі ми почуємо одних з найяскравіших представників сучасної української електронної музики. Кожен виконавець виділяється своїм відчуттям музики, в кожного свій ритм, але звучати вони будуть як одне ціле.
Вперше в Івано-Франківську подія відбудеться на Локомотиво-ремонтному заводі. Наша фантастична локація буде підкреслена найякіснішим звуком - і це пріоритет для нас.

Line-up:

A-Body DJ Set+ Live м. Київ

Bodya Konakov aka A-BODY - український музикант, засновник підпільного лейблу ШЩЦ / SHITS
Учасник фестивалів Unsound, Next Sound, Brave Factory. Також його часто можна почути на СХЕМА. https://soundcloud.com/konakov1992

Bryozone Live м.Одеса

Сольний проект Ганни Брижатої. Яскрава представниця одеської музичної культури. Вона відома своїми колабораціями з Vakula, Indirect, Buttechno та багатьма іншими… 

Gnatenko Live м. Київ
Він творить неймовірно глибоку та світлу музику.
Zhenya Esquisse DJ Set м. Київ
Low profiled діджей та музичний ентузіаст. Участник творчих формацій Outer и Ejekt. https://soundcloud.com/esquisse-22
Igor Gusev Live м. Донецьк
Артист, якого не зустрінеш в лайнапі черговой вечірки, вперше презентує свій лайв. Він стверджує, що його музика змінює плин часу і гарно впливає на екологію. 

Ponura DJ Set м. Київ
Кажуть, що Яна супертехнічна та чітка діджейка. Резидентка відомого київського клубу Closer. https://soundcloud.com/ponura
Sasha Very Live м. Луганськ

Музикант, який характеризується своєю скромністю та відчуттям правильного тону. Він має декілька релізів на незалежних музичних лейблах СИСТЕМА і ШЩЦ. Іноді дає живі виступи на різних мистецьких просторах і вечірках (Otel, Szpitalna 1, MetaCulture, СХЕМА)

Symonenko Live м. Луганськ
Музикант Symonenko працює із електронним саундом кілька років. Втім, за плечима в нього чималий досвід у класичній, фольклорній та інді музиці, в тому числі як фронтмена гурту Simon Stone. В своїх лайвах музикант тяжіє до електро та до гіпнотичного звучання. Незмінним залишається техноакорд!

Придбати перепустку можна буде на вході.
Вартість - 200 грн, після 01:30 - 250 грн.
18+ Організатори залишають за собою право на фейсконтроль.

Міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування ‘19» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), програми “Знакові події для української культури” Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy).
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук