Партисипативний Франківськ \\ Сеанс Міського Сканування у місті Івано-Франківськ

Партисипативний Франківськ \\ Сеанс Міського Сканування - фото
Дата події: 9 липня 2019
Дата події: 10 липня 2019
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У вівторок та середу 9-10 липня, з 17:00 до 20:00, запрошуємо долучитись до створення макету Івано-Франківська. В рамках проекту Співжиття/Франківськ, Yevgen Samborsky створює роботу про життя в місті та співжиття з містом.

На макеті Івано-Франківська автор позначає важливі для нього місця, що вплинули та відклалися в пам’яті. Для побудови об’єктів макету, використовує матеріали, зібрані безпосередньо на локаціях, позначених на макеті.

Пропонуємо всім охочим долучитись до створення макету і позначити на ньому важливі чи цікаві для вас локації в місті.

 Правила участі 

Потрібно принести матеріали з того місця, яке хочете відзначити на мапі. Це також можуть бути фото, відео документації чи символи пов’язані з місцем. Про вибір матеріалів маєте можливість подумати і вибрати такі, які би органічно демонстрували те, що хочете передати.
Матеріали можуть бути найрізноманітніші, але не більше 20 см по найдовшій стороні. Інструменти та допоміжні матеріали, якщо потрібно щось відрізати, просверлити, підмалювати чи приклеїти надамо.

Цілком можливо, скоро частина вашої роботи буде в постійній експозиції Івано-Франківського краєзнавчого музею і пам’ятайте, що своєю участю ви будуєте реальність і історію.

Отже ласкавО просимО!

Міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування ‘19» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), програми “Знакові події для української культури” Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy).
Перегляди 8

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук