Виставка "Художні засоби" \\\ Сеанс Міського Сканування у місті Івано-Франківськ

Виставка "Художні засоби" \\\ Сеанс Міського Сканування - фото
Дата події: 9 липня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
9 липня о 19:00 в галереї «Детектор» відбудеться відкриття проекту «Художні засоби» Анни Сорокової і Тараса Ковача.

У проекті «Художні засоби» працюючи з техніками, що є характерними для творчості дозвілля, художники розмірковують над механізмами інструменталізації соціальних практик, а також про позицію, у якій знаходяться безпосередні учасники мистецьких проектів взаємодії.
Виставка проходить в рамках урбаністичного фестивалю «Сеанс міського сканування.

Довідка: Анна Сороковая та Тарас Ковач - художники, які також займаються кураторськими проектами. У рамках активностей, пов’язаних з простором Сошенко, 33 в Києві, приймали участь у партисипативних проектах, рефлексуючи над позиціями різних залучених сторін, що знаходяться у єдиному просторі взаємодії. Учасники міжнародних і українських виставок та проектів, серед яких: «Decommunia_tion» Київ, Берлін (2019), documenta 14, Кассель (2017), Київ. Живуть та працюють в Києві.

Міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування ‘19» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), програми “Знакові події для української культури” Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні (USA Embassy).
Перегляди 4

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук